10 partnerských marketingových programů WordPress: Zajistěte prodej pasivních příjmů WordPress Hosting, témata, pluginy atd.

03.06.2020
Аффилиате Маркетинг '10 partnerských marketingových programů WordPress: Zajistěte prodej pasivních příjmů WordPress Hosting, témata, pluginy atd.
0 23 мин.

Pokud jste v oboru WordPress a chcete vydělávat peníze prostřednictvím affiliate marketingu, mám pro vás dokonalý seznam.


Spoléhám na tyto přidružené programy WordPress, abych si vydělal na živobytí a aby 10 000 / měsíc podporoval hostitele, témata, vývojáře WordPress freelancer.com, a dokonce i SEO služby.

Takže namísto správy tun klientských projektů (jako jsem býval), jsem v podstatě našel affiliate program pro všechno a jen provize. Mám mnohem více volného času a můj příjem z affiliate partnera je upřímně důslednější než jakýkoli příjem, který jsem prostřednictvím této práce dosahoval poradenství.

Můžete se zaregistrovat k mnoha z nich prostřednictvím shareasale.com který se používá k vyhledání, sledování a výplatám provizí od tun obchodníků. Ale to je jen jedno místo. Procházejte seznam a ujišťuji vás, že najdete nový affiliate program, ze kterého budete nadšeni, abyste získali více pasivního příjmu. A nezapomeňte mi zanechat komentář, pokud máte nějaké dotazy – nebo přidejte nové programy!

Mé osobní oblíbené položky (Ones, které jsem vydělal $ 150k od roku 2018)

 • SiteGround (Hosting) – až 100 $ + / prodej
 • Cloudways (Hosting) – flexibilní provize (ale velmi dobré)
 • WP Engine (Hosting) – 200 $ / prodej
 • Elegantní témata – 50% z prodeje
 • Témata StudioPress – 35% tržeb
 • StackPath CDN – obvykle 10 – 20 $ / prodej
 • Freelancer.com – přibližně 13% z prvních projektových provizí
 • SEMrush – 40% opakujících se provizí (40 $ – 160 $ ​​/ měsíc)

Hosting WordPress

SiteGround – měnič života pro mě… Vydělal jsem $ 80k v roce 2017 a $ 120k v roce 2018 právě prostřednictvím SiteGround. Velmi to přispívám k tomu, abych lidem ukázal 26 různých průzkumů na Facebooku, kde byl SiteGround zařazen na 1. místo (screenshoty níže). Je to 50 $ – 150 $ za prodej v závislosti na úrovni, kterou dosáhnete každý měsíc, 150 $ za prodej, pokud začnete s prodejem 31+ / měsíc (měli byste se obrátit na svého přidruženého manažera a prodávat nějaké plány s vyšší cenou, než je jejich plán spuštění). 160 $ ​​/ prodej, pokud narazíte na více než 81 prodejů / měsíc. Přečtěte si můj Kontrola SiteGround získat marketingové materiály. 11 prodejů / měsíc vám zajistí 13 000 $ / rok. 21 prodejů / měsíc a někteří z vás mohou ukončit práci 31,5k / rok. Vynikající rychlost, podpora, zabezpečení a oni vás migrují zdarma.

Přestože ostatní přidružené společnosti hostující jako WP Engine nabízejí paušální provize 200 USD, SiteGround je v komunitě WordPress velmi respektován (a ve většině průzkumů na Facebooku č. 1), takže pravděpodobně budete mít vyšší konverze a nižší zrušení – i když budete muset stoupat na vyšší úroveň. Zvýšili běžnou cenu, ale jejich propagační cena je přijatelná a můžete ji získat na 3 roky.

SiteGround-Affiliate-Sales

97 prodejů x 150 / prodej = 14 550 $ za 1 měsíc (to bylo v březnu 2018)

site-affiliate-tiers

Prodej SiteGround je snadný, když je hodnocen jako první v téměř každém průzkumu na Facebooku…

2019 Anketa o hostování

2017-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Doporučení hostitele Elementor

Doporučení pro červenec 2019

Anketa WordPress-Host-Anketa-Aug-2018

Sdílený hosting-anketa-2017

2019-Hosting-Anketa

Společnost Go-To-Hosting-Company

WordPress-Hosting-Anketa-2017

Managed-Hosting-Anketa

WooCommerce-Hosting-FB-Anketa

2016-Web-Hosting-Anketa

Best-WordPress-Hosting-Provider-Anketa

Best-Web-Hosting-2019-Anketa

Anketa WP Friendly Hosting Anketa

2016-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Oblíbený hosting pro Elementora

2018 Doporučení pro hostování

Spravovaný-WordPress-Hosting-Anketa-2017

2019-Hosts-Anketa-1

Hosting-Anketa-Pro-Speed

WordPress-Hosting-Anketa-červen-1

SiteGround-Doporučení

2014-Managed-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Anketa Best-Web-Hosting-Provider-Anketa

Hosting-Anketa-Únor-2019

Hosting-Doporučení-Anketa

Bluehost vs SiteGround

Anketa webového hostitele WordPress

Zde jsou některé e-maily …

Prodej na lednovém webu - pobočkový prodej

Můj přehled konverzí SiteGround…

Konverze přidružených stránek

Přidružený měsíc v červenci 2017 🙂

SiteGround-Affiliate-Of-The-Month

Používám SiteGround, protože…

 1. Moje GTmetrix + Pingdom zprávy hovoří samy za sebe
 2. Moje stránky se načítají okamžitě (pokud je chcete proklikat)
 3. Rychle rychlostní technologie (PHP 7.3, NGINX, Optimalizátor SG, Cloudflare)
 4. Doporučeno Yoast, WordPress, Ivica z Zrychlete WordPress
 5. Volný, uvolnit Pojďme šifrovat SSL, snadné použití cPanel, a funkce pro eCommerce
 6. Podpora WordPress je nepřekonatelný i bez prioritní podpory GoGeek
 7. GrowBig přichází s pracovním prostorem, větším úložištěm a více serverovými prostředky (přejděte dolů na „přidělíme potřebné zdroje“ a umístěte kurzor nad server karta)
 8. GoGeek přichází s ještě více prostředky serveru, úložiště, podpora priorit
 9. Bezplatné migrace, modul migrátoru, a 30denní záruka vrácení peněz
 10. Hodně chvály Reddit, Konverzace na Facebooku, Cvrlikání, TrustPilot
 11. Spousta chválu na Facebooku: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Mnoho lidí již migrovalo a zveřejnilo výsledky na Twitteru: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Zřeknutí se odpovědnosti za přidružení – pokud se přihlásíte k SiteGround pomocí my přidružený odkaz Budu vám darovat kus provize zdarma. Každý rok věnuji $ 3k GoFundMe kampaně (2018 měla nakrmit hladové v Denveru a 2017 byl hurikán Harvey). Vaše podpora pomáhá a já si toho vážím. Snažím se, aby moje recenze byly nezaujaté a podpořené důkaz ve formě Ankety na Facebooku, tweety, a skutečné konverzace. Pokud ji nechcete používat, zde je nepřidružený odkaz na SiteGround. Ať tak či onak, opravdu věřím, že jsou nejlepším hostitelem a že váš web poběží rychleji / plynuleji… proveďte průzkum ve skupinách Google a Facebook a najdete většinu lidí řekni to samé.

WP Engine – 200 $ za prodej plus 50 $ za každý prodej sub-affiliate partnera (pokud doporučíte pobočku a uskuteční prodej, dostanete za každý prodej 50 $). Pokud to nestačí, je to také přísný přidružený program s objemovými bonusy. Obrovské provize s 180 sledováním cookie, ale mají 20% storno. Díky tomu je průměrná provize kolem 175 USD, což je mimořádně výhodné.

provize z affiliate partnera wp-engine

wp-engine-affiliate-tiers

Cloudways – obvykle druhý nejvýše hodnocený hostitel v anketách Facebooku nabízející vyšší provize než SiteGround (jakmile se vyšplháte na vyšší úrovně). Nemá žádné limity CPU, což je běžná stížnost s SiteGround. Zprávy od WordPress Speed ​​Up Facebook Group byly takové, že jejich hosting je super rychlejší. Jediným důvodem, proč je nepropaguji, je to, že se službou SiteGround jsem si vedl dobře, v každém anketě na Facebooku, jako je SiteGround, není jednička a Cloudways je pro průměrného uživatele trochu drahá (i když propagační cena SiteGround vyprší po 1-3 roky a pak se zdražují). Pro každého jsou výhody a nevýhody.

Bluehost – 65 $ za prodej od jednoho z nejpopulárnějších hostitelů WordPress, ale Bluehost má mnoho špatných recenzí a v anketě Facebook nejsou ohodnoceni vysoko. Většina lidí si před finalizací hostitele přečetla několik recenzí, takže bych vám rád doporučil, abyste se stali přidruženým partnerem pro společnost SiteGround nebo WP Engine, kteří mají mnohem lepší hodnocení (a navíc získáte vyšší provize).

Pojď tati – 15% provize a přestože sávali, v posledních několika letech došlo k významnému zlepšení. Moje stránka se načítala za méně než 1 sekundu podle svého nejlevnějšího sdíleného hostovacího plánu a jejich podpůrný tým sídlí v USA (Arizona). Přesto bych šel s SiteGround nebo WP Engine. Přečtěte si můj SiteGround vs. Godaddy recenze vidět rozdíl.

V pohybu – úroveň začíná na 50 $ / prodej až do 120 $ za prodej. Slušný hostitel nevlastněný společností EIG.

HostGator – 50 USD – 125 USD za prodej (stejný program jako SiteGround), ale HostGator je TERRIBLE a recenze ukazují, že konverze jsou nižší. Můžete vytvářet vlastní kódy kuponů, což je dobré, pokud vytváříte videa, a lidem usnadňuje zadávání kódu namísto kliknutí na odkaz (YouTube zakazuje přidružené odkazy), což může generovat ještě více provizí. Mluvil jsem však s několika dalšími přidruženými společnostmi HostGator, kteří řekli, že neudělali nic, protože lidé provádějí výzkum a zjistili, že rozhodně nejsou nejlepší volbou..

Témata WordPress

Elegantní témata – 50% provize za prodej krásných WordPress témat, která převádějí velmi dobře. Zahrnuje zvláštní provize, pokud lidé obnoví své předplatné. Prodejte jejich celoživotní tematický balíček a získejte 150 $. Důvěryhodné 350 000+ uživatelů WordPress a zahrnuje jejich oblíbené Divi téma. Elegantní témata byla navždy a mají dobrou pověst.

Elegantní-Témata-Affiliate-Platby

MyThemeShop – 55% provize za nejrychleji se vyskytující témata na trhu. 48 $ provize za jedno téma, 244 $ za členství. Také mají pluginy – Nedávno jsem přepnul pluginy bohatých úryvků na jejich WP Review Pro a propagovat to hned teď. Mají také a dvoustupňový program kde získáte 10%, pokud doporučíte jiné přidružené společnosti a provedou prodej.

ThemeForest – hrozný affiliate program. Dostanete jen 30% prvního nákupu každého nového člověka. Pokud již jsou zákazníky společnosti Envato / ThemeForest, dostanete hovno. Tento affiliate program je hrozný a já ho sem zahrnul pouze jako varování, abych zůstal stranou. Pokud nepropagujete spolehlivé téma, jako je Avada, nepřibližovat se zejména proto, že všechna témata ThemeForest jsou vytvořena nezávislými vývojáři, kteří mohou nebo nemusí být spolehliví. Neznáte kvalitu kódu, zda přijdou s aktualizacemi atd. Proto používám StudioPress pro všechny své weby WordPress (a stejně tak špičkové lidi WordPress, jako jsou Yoast a Matt Cutts od Googlu).

partnerský program tematických lesů

Čestná uznání

Genesis Themes

StudioPress – StudioPress staví Témata WordPress v Genesis Framework a je mým hlavním partnerem pro témata s provizí přes 8 000 $. Přečtěte si můj StudioPress recenze pokud jste o nich neslyšeli, ale jsou tak legitimní. Průměrně 28 $ za prodej s méně než 5% zrušením a vysokou konverzí, protože StudioPress je podporován tuny špičkových lidí WordPress jako Yoast a Matt Cutts. Jsou to opravdu SEO-přátelská WordPress témata, která mají prvotřídní kódování, lehká, takže se načítají rychle, přicházejí s tunami Genesis pluginy, a úžasná dokumentace. Prodat jejich Balíček všech témat Pro Plus a získejte provizi 175 $.

ShareASale-Affiliate-Payments

Zigzagpress – 50% provize (náklady na 49 USD za jedno téma, což znamená 24,50 USD). Zigzagpress NENÍ dobrý partner. Vydělal jsem s nimi konzistentní $ 300 / měsíc, ale to téměř na celý rok kleslo na téměř 0 prodejů. Také jsem dostal několik stížností, že když rebrandingovali, odstranili všechna témata zakoupená jejich zákazníky a přiměli je, aby je znovu koupili. Miloval jsem Zigzagpress, ale zdá se, že se nestarají o své pobočky nebo zákazníky. Dokonce mi nezaplatili 163 USD za doporučení, které jsem jim tento rok předal – odstraním všechny své přidružené odkazy + dobré recenze za ně. Rozhodně bych se jim vyhnul.

Obnoveno 316 návrhů – 20% provize a 60denní lhůta na doporučení v reakci ženská témata Genesis mnohé z nich jsou připraveny na WooCommerce. Také doporučený vývojář Genesis uvedené na webu StudioPress. Restored 316 Designs má některé z nejvyšších konverzních poměrů ze všech tematických obchodů Genesis a je mým druhým nejziskovějším tematickým obchodem.

Ahoj, ty návrhy – 30% provize designérská kvalita Genesis mnohé z nich jsou připraveny na WooCommerce. Relativně nový tematický obchod, ale jeho návrhy jsou úžasné – pokud jste je nekontrolovali, určitě to udělejte. Nebyli dostatečně nablízku, aby se stali „populárními“, ale propagoval jsem je pouze v několika článcích o blogu a vydělával kolem 100 $ / měsíc. Také jsem dostal velkou zpětnou vazbu od svých čtenářů a oni je absolutně milují.

Hezký Darn Cute Design – 35% provize plus 5% od přidružených společností. Mobilní reagovat ženská témata Genesis od a StudioPress doporučuje vývojáře Genesis.

Vývoj WordPress

Nezávislý pracovník – Pokud vás lidé požádají o vývoj WordPressu a optimalizaci rychlosti, můžete je postoupit svému vývojáři v Bangladéši a za prvních 100 dnů z projektu získat přibližně 13% provize. To mi ušetřilo tunu času a stále vydělávám peníze z těchto dotazů. S Pronaya pracuji více než 5 let, což je 40 $ / hod. Vytvořil více než 20 webů WordPress a optimalizoval více webů, aby pro klienty načítal 400% rychleji. Můžete si ho najmout tak, že se zaregistrujete na Účet na volné noze poté hledáme uživatele bdkamol.

Pronaya-Kumar-S-Recenze

Moje provize v podstatě platí za veškerou práci na vývoji, kterou potřebuji …

Výdělky na volné noze - přidružené společnosti

Nemusí to být omezeno na design nebo vývoj, můžete to udělat s jakýmkoli nezávislým pracovníkem …

freelancer-affiliate

Jediný pád je můžete použít pouze přidružený odkaz na domovské stránce Freelanceru. Takže místo přímého odkazu na něčí profil budete muset lidem říci, aby se zaregistrovali prostřednictvím domovské stránky (pomocí vašeho přidruženého odkazu), a poté prohledali uživatelské jméno nezávislého pracovníka. Ale pokud na svém webu ukážete své portfolio jako já (tyto projekty rychlosti WordPress), lidé to udělají.

Doplňky WordPress

WP Rocket – 20% provize za # 1 hodnocený plugin pro cache v tomto Anketa na Facebooku (a tento průzkum příliš), což značně urychluje weby WordPress. Používám jej na svém webu a snadno se konfiguruje s velkou podporou / dokumentací. Zde je můj návod k nastavení WP Rocket.

Swift-Performance-vs.-WP-Rocket-Feb-7

2018-WordPress-Cache-Plugin-Anketa

Best-WordPress-Cache-Plugin-Anketa

Best-Cache-Plugin-Anketa

Monolog – 20% za prodej od jednoho z nejlepších odlehčených zásuvných modulů, které nebudou zpomalte svůj web jako Revolution Slider a další robustní posuvné pluginy. Je to minimální, ale vypadá to hezky a snadno se používá. Pokud spustíte P3 (Plugin Performance Profiler) Plugin a uvidíte, že váš posuvný plugin způsobuje pomalé načítání, podívejte se na Soliloquy – nebo řekněte také svým klientům 🙂

Žízeňské pobočky – plugin pro správu přidružených odkazů, který maskuje, sleduje a spravuje přidružené odkazy. Prémiová verze umožní vám získat statistiky, automatické odkazy, dokonce přidat sledování událostí Analytics. Vyděláváte 30%, což je relativně malé ve srovnání s jinými affiliate marketingovými programy WordPress.

CodeCanyon – 30% z prvního vkladu každé nové osoby (stejná provize jako u ThemeForest). Tržiště pro spoustu pluginů WordPress: posuvníky, audio přehrávače HTML5, události, členství… jméno, to, CodeCanyon má, ale program není příliš ziskový.

SEO

Vše v jednom SEO Pro – 40% provize, nicméně většina lidí používá Yoast.

SEMrush – 40% opakující se provize za rok 2007 SEMrush předplatné prodeje. To znamená $ 40 – 160 $ ​​/ měsíc pro každou osobu, která pokračuje v předplatném, když se zaregistruje u vaší přidružené společnosti (není to špatné). Toto je jeden z nejlépe hodnocených SEO nástrojů na trhu a poskytuje vám velké množství dat o klíčových slovech, zpětných odkazech, autoritě, odkazujících doménách a dalších.

SEOPresorka – až 50% měsíční opakované provize na prémiovém SEO pluginu. Dostal jsem komentáře od spamu od zpětných odkazů SEOPressor, ale jsou schváleny společností ShoutMeLoud.

WP Review Pro – Bohatý plugin pro úryvky MyThemeShop, který používám na svém vlastním webu poté, co jsem přepnul z nepodporovaného pluginu Rich Snippets WP. Velmi spokojený s WP Review Pro (mají také bezplatná verze) a získáte pěkných 55% provizí, což je 36,85 $ za prodej.

Emailový marketing

AWeber – 30% opakujících se provizí. Dokud používají svůj účet, vyděláváte peníze. Nezahrnuje omezení jako MailChimp a platí peníze namísto kreditů.

Neustálý kontakt – 5 $ za každého zákazníka, který se zaregistruje na bezplatnou zkušební verzi a 105 $ pro každého nového zákazníka, který se stane platícím zákazníkem. Velmi štědrý affiliate program pro e-mailový software.

MailChimp – vydělejte 30 $ za služby MailChimp za každou osobu, kterou doporučíte, plus 3 nové inspektoři doručené pošty. Tato osoba však MUSÍ být přítelem nebo kolegou a oba musíte mít také zaplacené účty. V opačném případě musí účty zdarma obsahovat e-mail s odznakem MailChimp.

Sériové snímky

ShutterStock – 20% provize za velký výběr fotografií. Když se ptáte klientů, které fotografie fotografií chtějí použít na svém webu, pošlete jim přidružený odkaz, pokud kupují.

iStock & Getty Images – 20% provize pro nové zákazníky, 10% za vrácení. Budete se muset zaslat e-mailem, abyste se zaregistrovali jako přidružený podnik, ale najdete zde také velký výběr.

Vzdělávání

Udemy – 20% provize za jakýkoli kurz. Instruktoři mohou vytvořit vlastní odkaz, který jim poskytne 97% provize na jejich kurzu. Udemy snížil své provize, což je méně přitažlivé.

WP 101 – 20% provize z jednoho z nejuznávanějších zdrojů výukových programů WordPress.

Ostatní přidružené subjekty

Viz WordPress – 20% provize za wordpress.com, JetPack a WooCommerce.

StackPath – pokud o tom blogujete rychlost webové stránky nebo to udělejte pro klienty, můžete je odkázat na StackPath, který koupil MaxCDN. Vydělával jsem $ 1 000 / měsíc s MaxCDN – uvidíme, jak StackPath jde. Je mnohem těžší být přijat do svého přidruženého programu než MaxCDN – chtějí vědět, že jste schopni dosáhnout vyšších prodejů a že CDN jsou klíčovou součástí vaší firmy / blogu. Svým prodejem přispívám k psaní tutoriálů na pluginech pro mezipaměť, které téměř všechny integrují StackPath – tyto tutoriály samy o sobě mě dostanou přes 500 návštěvníků / den.

Dopad-Radius-Affiliate-Sales

StackPath-Data-Centers

Kraken (Optimalizace obrazu) – bezeztrátově komprimuje obrázky pro zlepšení doby načítání stránky (bezplatné pluginy nejsou zdaleka tak dobré). Za každé vygenerované doporučení Kraken trvale zvýší vaši měsíční kvótu o 100 MB. Jakmile se zaregistrujete, zobrazí se vám možnost doporučení.

OptiMonster (Formuláře) – znáte ty otravné vyskakovací okna, když opouštíte web? Také se mi nelíbí, ale prý fungují. Získejte 20% za každý generovaný prodej.

Amazonka – Pokud odešlete provoz do Amazonu a někdo skončí nákupem úplně jiného produktu, ZÍSKEJTE provizi z tohoto prodeje. Pokud vytvoříte návody na YouTube, můžete lidi odkazovat na Modrý mikrofon Yeti, nebo tak hloupé tričko během videa se vždy nosí. Místo digitálního zboží přemýšlejte o fyzických produktech. Získejte až 10% provize jediného největšího prodejce elektronického obchodování na světě. Upřímně řečeno, byl byste idiot, který by se nepodepisoval.

TubeBuddy – oblíbený software / rozšíření Chrome pro optimalizaci a správu videí YouTube včetně zvukových / obrazových efektů. 30-50% opakujících se provizí. Viz plány / funkce tady.

Znáte další dobré affiliate marketingové programy WordPress? Dejte mi vědět v sekci komentáře (žádné vlastní propagace prosím). Nebo pokud jste novým affiliate marketingem a máte konkrétní otázku, rád vám odpovím – stačí mi napsat řádek!

p.s. WP Beginner je přidruženým členem prakticky každého přidruženého programu WordPress. Šance jsou, pokud uvedou společnost na jejich nabídky, mají také affiliate program.

Programy WordPress-Affiliate-Marketing

Co bude dál? Vydělávání peněz Samozřejmě

Podívejte se na průvodce přidruženým marketingem, který vás provede celým obsahem této tabulky.

Affiliate Marketing TOC

Často kladené otázky

&# x1f4b0; Z jakého affiliate programu jsem vydělal $ 150k / rok?

SiteGround a Cloudways tvoří alespoň 90% mého affiliate příjmu. Napsal jsem návod na affiliate marketing, který vám ukáže, jak jsem to udělal.

&# x1f4b0; Které hostitelské affiliate programy jsou nejoblíbenější?

SiteGround, Bluehost, HostGator a několik dalších sdílených hostitelů jsou nejoblíbenější. Připojte se ke skupinám WordPress Facebook a zkontrolujte ankety a konverzace lidí, abyste viděli nejen nejoblíbenější hostingové společnosti, ale i trendy, které jdou.

&# x1f4b0; Odkud většina lidí vydělává peníze?

Velká většina úspěšných blogerů WordPress dosahuje svých přidružených příjmů prostřednictvím hostování. Je to vysoce platící, lukrativní (ale konkurenceschopné) odvětví.

&# x1f4b0; Mohu se živit propagací témat / pluginů?

Vypočítat. Pokud vyděláte pouze 30 $ / prodej, jak to porovnáte s provizí za hosting za 150 USD / prodej? Budete muset provést 5x vyšší prodej, což může být náročné, ale lze to provést s dostatečným provozem.

&# x1f4b0; Jaký je nejlepší plugin pro správu přidružených odkazů?

Používám plugin Thirsty Affiliates. To je skvělé!

Na zdraví a hodně štěstí,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector