10 programov pridruženého marketingu WordPress: Zaručte významnú pasívnu predajnú predajnú podporu WordPress, motívy, doplnky atď.

Ak ste v priemysle WordPress a chcete zarobiť peniaze prostredníctvom affiliate marketingu, mám pre vás dokonalý zoznam.


Spolieham sa na tieto pridružené programy programu WordPress, aby sme si zarobili na živobytie a aby 10 000 dolárov mesačne podporovali hostiteľov, témy, vývojárov WordPress na freelancer.com, a dokonca aj služby SEO.

Namiesto toho, aby som spravoval veľa klientskych projektov (ako som to zvykol), v podstate som našiel pridružený program pre všetko a len robím provízie. Mám oveľa viac voľného času a môj príjem z pridružených spoločností je úprimne konzistentnejší ako akýkoľvek príjem, ktorý som dosahoval konzultačná.

Do mnohých z nich sa môžete zaregistrovať shareasale.com ktorá sa používa na vyhľadávanie, sledovanie a vyplácanie provízií od ton obchodníkov. Ale to je len jedno miesto. Prezrite si zoznam a ubezpečujem vás, že nájdete nový affiliate program, z ktorého budete nadšení, aby ste mohli získať viac pasívneho príjmu. A nezabudnite mi zanechať komentár, ak máte nejaké otázky – alebo ak chcete pridať nové programy!

Moje osobné obľúbené položky (Vyrobil som 150 000 dolárov od roku 2018)

 • SiteGround (Hosting) – až 100 dolárov + predaj
 • Cloudways (Hosting) – flexibilné provízie (ale veľmi dobré)
 • WP Engine (Hosting) – 200 USD za predaj
 • Elegantné motívy – 50% z predaja
 • Témy StudioPress – 35% z predaja
 • StackPath CDN – zvyčajne 10 – 20 dolárov na predaj
 • Freelancer.com – približne 13% z prvých provízií za projekt
 • SEMrush – 40% opakujúce sa provízie (40 – 160 $ ​​/ mesiac)

Hosting WordPress

SiteGround – menič života pre mňa … Zarobil som 80 000 dolárov v roku 2017 a 120 000 dolárov v roku 2018 práve prostredníctvom programu SiteGround. Veľmi to prispievam k tomu, že ľuďom ukazujem 26 rôznych prieskumov na Facebooku, kde sa SiteGround umiestnil na 1. mieste (snímky obrazovky nižšie). Je to 50 USD – 150 USD za predaj v závislosti od úrovne, ktorú dosiahnete každý mesiac, 150 USD za predaj, ak začnete predávať 31+ mesačne (mali by ste sa spojiť so svojim pridruženým manažérom a predávať nejaké plány s vyššou cenou, ako je ich plán StartUp). 160 dolárov za predaj, ak dosiahnete obrat okolo 81+ mesačne. Prečítajte si moje Preskúmanie stránok získať marketingové materiály. 11 predajov mesačne vám prinesie 13 000 dolárov ročne. 21 tržieb / mesiac a niektorí z vás môžu ukončiť svoju prácu 31,5k / rok. Vynikajúca rýchlosť, podpora, bezpečnosť a oni vás migrujú zadarmo.

Aj keď iní pridružení hostitelia, ako napríklad WP Engine, ponúkajú paušálne provízie 200 dolárov, SiteGround je v komunite WordPress vysoko rešpektovaný (a vo väčšine prieskumov na Facebooku č. 1), takže pravdepodobne budete mať vyššie konverzie a nižšie zrušenia – aj keď budete musieť prekonať úroveň. Zvýšili bežnú cenu, ale ich propagačná cena je prijateľná a môžete ju získať na 3 roky.

SiteGround-affiliate-Sales

97 predajov x 150 / predaj = 14 550 $ za 1 mesiac (to bolo v marci 2018)

Siteground-pobočka-poschodia

Predaj stránky je jednoduchý, keď je ohodnotený na prvom mieste takmer v každom prieskume na Facebooku …

2019 Prieskum hostingu

2017-WordPress-hosting-FB-Poll

Odporúčania hostiteľa Elementor

Odporúčanie hostenia z júla 2019

WordPress-hostiteľ-Poll-Aug-2018

Shared-hosting-Poll-2017

2019-hosting-Poll

Go-To-hosting-Company

WordPress-hosting-Poll-2017

Podarilo-hosting-Poll

WooCommerce-hosting-FB-Poll

2016-Web-hosting-Hlasovanie

Best-WordPress-hosting-Provider-Poll

Najlepšie Web-hosting-2019-Poll

Anketa o priateľskom hostovaní WP

2016-WordPress-hosting-FB-Poll

Obľúbený hosting pre spoločnosť Elementor

2018 Odporúčania týkajúce sa hostenia

Podarilo-WordPress-hosting-Poll-2017

2019-Hostitelia-Poll-1

Hosting-Poll-For-Speed

WordPress-hosting-Poll-jún-1

SiteGround-odporúčania

2014-Managed-WordPress-hosting-FB-Poll

Najlepšie Web-hosting-Provider-Poll

Hosting-Poll-Feb-2019

Hosting-Odporúčania-Poll

Bluehost vs SiteGround

Anketa webhostingu WordPress

Tu je niekoľko e-mailov …

Január-SiteGround-affiliate-Sales

Môj prehľad konverzie SiteGround…

SiteGround-affiliate-Konverzia

Pridruženým členom mesiaca v júli 2017 :)

SiteGround-affiliate-of-the-Month

Používam funkciu SiteGround, pretože…

 1. Moja GTmetrix + Pingdom správy hovoria samy za seba
 2. Moje stránky sa načítajú okamžite (ak ich chcete prekliknúť)
 3. rýchly technológia rýchlosti (PHP 7.3, NGINX, SG Optimizer, CloudFlare)
 4. Odporúčané Yoast, WordPress, Ivica z Zrýchlite WordPress
 5. zadarmo Poďme šifrovať SSL, jednoduché použitie cPanel, a funkcie pre eCommerce
 6. Podpora WordPress je neprekonateľný aj bez prioritnej podpory GoGeeku
 7. GrowBig prichádza so stagingom, väčším úložným priestorom a ďalšími zdrojmi servera (prejdite nadol na „pridelíme potrebné zdroje“ a umiestnite kurzor myši nad server tab)
 8. GoGeek prichádza s ešte viac serverovými zdrojmi, úložiskom, prioritnou podporou
 9. Bezplatná migrácia, doplnok pre migrátora, a a 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 10. Veľa chvály reddit, Konverzácie na Facebooku, cvrlikání, TrustPilot
 11. Tony chvály na Facebooku: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Mnoho ľudí už migrovalo a zverejnilo výsledky na Twitteri: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Zrieknutie sa zodpovednosti partnera – ak sa zaregistrujete do programu SiteGround pomocou môjho pridružený odkaz Budem vám darovať kus provízie. Každý rok venujem 3 000 dolárov Kampane GoFundMe (2018 mala nakŕmiť hlad v Denveri a 2017 bol hurikán Harvey). Vaša podpora pomáha a ja si to vážim. Snažím sa, aby moje recenzie boli nestranné a podporované dôkaz vo forme Ankety na Facebooku, tweety, a skutočné rozhovory. Ak ho nechcete používať, tu je a neprepojený odkaz na SiteGround. V každom prípade verím, že sú najlepším hostiteľom a že vaše stránky budú fungovať rýchlejšie / plynulejšie … urobte si prieskum v skupinách Google a Facebook a nájdete väčšinu ľudí povedz to isté.

WP Engine – 200 dolárov za predaj plus 50 dolárov za každý predaj v rámci provízneho predaja (ak odošlete provízny predajca a uskutočnia predaj, pri každom predaji získate 50 dolárov). Ak to nestačí, je to tiež prepojený program s objemovými bonusmi. Obrovské provízie so sledovaním 180 súborov cookie, ale majú Miera obratu 20%. Vďaka tomu je priemerná provízia okolo 175 dolárov, čo je mimoriadne výhodné.

wp-engine-pobočky-provízie

wp-engine-pobočka-poschodia

Cloudways – zvyčajne druhý najvyšší hodnotený hostiteľ v prieskumoch verejnej mienky Facebook, ktorý ponúka vyššie provízie ako služba SiteGround (akonáhle sa vyšplháte na vyššiu úroveň). Nemá obmedzenia procesora, čo je bežná sťažnosť na program SiteGround. Správy zo skupiny WordPress Speed ​​Up Facebook Group hovoria, že ich hosťovanie je super rýchlejšie. Jediným dôvodom, prečo ich nepropagujem, je to, že s programom SiteGround sa mi darilo dobre, v každom prieskume na Facebooku, ako je napríklad SiteGround, nie sú na prvom mieste a Cloudways je pre priemerného používateľa trochu drahá (hoci propagačná cena servera SiteGround vyprší po 1-3 roky a potom sa zdražia). Pre každého sú výhody a nevýhody.

Bluehost – 65 dolárov za predaj od jedného z najpopulárnejších hostiteľov služby WordPress, ale Bluehost má veľa zlých recenzií a v ankete o Facebook nie sú hodnotené vysoko. Väčšina ľudí si pred finalizáciou hostiteľa prečíta niekoľko recenzií, preto by som vám radil, aby ste sa stali pridruženým partnerom spoločnosti SiteGround alebo WP Engine, ktorí majú oveľa lepšie hodnotenia (a navyše získate vyššie provízie)..

Choď oci – 15% provízie, hoci v posledných rokoch cicali, v posledných rokoch sa však výrazne zlepšili. Moja stránka sa načítala za menej ako 1 sekundu podľa svojho najlacnejšieho zdieľaného plánu hostenia a ich podporný tím má sídlo v USA (Arizona). Napriek tomu by som šiel s SiteGround alebo WP Engine. Prečítajte si moje Recenzia SiteGround vs. Godaddy vidieť rozdiel.

V pohybe – úroveň začína na 50 USD / predaj až do 120 USD za predaj. Slušný hostiteľ nevlastnený spoločnosťou EIG.

Hostgator – 50 USD – 125 USD za predaj (rovnaký program ako v prípade programu SiteGround), ale hostGator je TERRIBLE a recenzie ukazujú, že konverzie sú nižšie. Môžete vytvárať vlastné kódy kupónov, čo je dobré, ak vytvárate videá, a ľuďom uľahčuje zadávanie kódu namiesto kliknutia na odkaz (YouTube zakazuje pridružené odkazy), čo môže generovať ešte viac provízií. Hovoril som však s niekoľkými ďalšími pridruženými spoločnosťami hostGatora, ktorí povedali, že neurobili nič, pretože ľudia robia výskum a zistia, že rozhodne nie sú tou najlepšou voľbou..

WordPress Témy

Elegantné motívy – 50% provízie za predaj krásnych tém WordPress, ktoré sa veľmi dobre prevádzajú. Zahŕňa ďalšie provízie, ak ľudia obnovia svoje predplatné. Predajte ich doživotný balík tém a získajte 150 dolárov. Dôveryhodné pre 350 000+ používateľov WordPress a zahŕňa ich populárne Divi téma. Elegantné témy boli navždy a majú dobrú povesť.

Elegantný-motívy-affiliate-Platby

MyThemeShop – 55% provízií za témy s najrýchlejším zaťažením na trhu. 48 provízií za jednu tému, 244 dolárov za členstvo. Oni tiež majú plugins – Nedávno som prepol pluginy bohatých útržkov na ich WP Review Pro a propagovať to teraz. Majú tiež a dvojstupňový program kde získate 10%, ak odporučíte ďalšie pridružené spoločnosti a uskutočnia predaj.

ThemeForest – hrozný pridružený program. Máš len 30% z prvého nákupu každej novej osoby. Ak už sú zákazníkom spoločnosti Envato / ThemeForest, dostanete hovno. Tento pridružený program je hrozný a ja som ho sem zahrnul iba ako upozornenie, aby som zostal preč. Pokiaľ nepropagujete spoľahlivú tému, ako je napríklad Avada, drž sa ďalej najmä preto, že všetky témy ThemeForest sú vytvorené nezávislými vývojármi, ktorí môžu alebo nemusia byť spoľahliví. Nepoznáte kvalitu kódu, či prídu s aktualizáciami atď. Preto používam StudioPress na všetkých mojich webových stránkach WordPress (a teda aj špičkových ľudí WordPress, ako sú Yoast a Matt Cutts od spoločnosti Google)..

themeforest-partnerský-program,

Čestné uznania

Genesis Themes

StudioPress – StudioPress stavia Témy WordPress v Genesis Framework a je mojou hlavnou pridruženou spoločnosťou pre témy s províziami vyše 8 000 dolárov. Prečítajte si moje StudioPress review ak ste o nich ešte nepočuli, ale sú tak legitímni. Priemerne 28 dolárov za predaj s menej ako 5% zrušením a vysokými konverziami, pretože StudioPress podporuje veľa špičkových ľudí WordPress ako Yoast a Matt Cutts. Sú to skutočne SEO-priateľské WordPress témy, ktoré majú špičkové kódovanie, ľahké, takže sa načítajú rýchlo, prichádzajú s hromadou Genesis pluginy, a úžasnú dokumentáciu. Predajte ich Balík pre všetky témy Pro Plus a získajte províziu 175 dolárov.

ShareASale-affiliate-Platby

Zigzagpress – 50% provízie (náklady na jednu tému 49 dolárov, čo znamená 24,50 dolárov). Zigzagpress NIE JE dobrým partnerom. Robil som s nimi 300 dolárov mesačne, ale takmer celý rok to kleslo na takmer 0 predajov. Dostal som tiež niekoľko sťažností, že keď rebrandingovali, odstránili všetky témy zakúpené zákazníkom a prinútili ich, aby ich znova kúpili. Zigzagpress sa mi páčil, ale zdá sa, že sa nestarajú o svojich pridružených spoločností alebo zákazníkov. Neplatili mi dokonca 163 dolárov za sprostredkovanie, ktoré som im tento rok predložil – odstránim všetky svoje prepojené odkazy + dobré recenzie za ne. Rozhodne by som sa im vyhnúť.

Obnovených 316 návrhov – 20% provízií a 60-dňová lehota na predloženie odpovedí ženské témy Genesis z ktorých mnohé sú pripravené na WooCommerce. Tiež a odporúčaný vývojár Genesis uvedené na webovej stránke StudioPress. Obnovené 316 návrhov má niektoré z najvyšších mier konverzie zo všetkých tematických obchodov Genesis a je mojím druhým najziskovejším tematickým obchodom.

Ahoj You Designs – 30% provízie kvalitné dizajnérske témy Genesis mnohé z nich sú pripravené na WooCommerce. Relatívne nový tematický obchod, ale jeho návrhy sú úžasné – ak ste ich ešte nekontrolovali, určite to urobte. Neboli dostatočne nablízku na to, aby sa stali „populárnymi“, propagoval som ich však iba v niekoľkých článkoch o blogu a zarábal som okolo 100 dolárov mesačne. Tiež som dostal skvelú spätnú väzbu od svojich čitateľov a oni ich absolútne milujú.

Docela Darn Cute Design – 35% provízií plus 5% od pridružených spoločností. Mobilný responzívny ženské genézy z a StudioPress odporúča vývojára Genesis.

Vývoj WordPress

nezávislý pracovník – Ak sa ľudia pýtajú na vývoj WordPress a optimalizáciu rýchlosti, môžete ich odporučiť môjmu vývojárovi v Bangladéši a za prvých 100 dní z projektu získať približne 13% provízie. To mi ušetrilo TON času a stále zarábam peniaze z týchto otázok. S Pronaya pracujem viac ako 5 rokov, čo je 40 dolárov za hodinu. Vytvoril viac ako 20 webov WordPress a optimalizoval viaceré weby, aby pre klientov načítal o 400% rýchlejšie. Môžete si ho najať tak, že sa zaregistrujete na Nezávislý účet potom hľadáte užívateľa bdkamol.

Pronaya-Kumar-S-Recenzie

Moje provízie v zásade platia za všetky práce na vývoji, ktoré potrebujem …

Nezávislý-affiliate-Zisk

Nemusí to byť obmedzené na dizajn alebo vývoj, môžete to urobiť s akoukoľvek nezávislou osobou …

freelancer-pobočka

Jediným pádom je môžete použiť iba pridružený odkaz na domovskej stránke nezávislých pracovníkov. Takže namiesto priameho prepojenia na niekoho profil budete musieť ľuďom povedať, aby sa prihlásili prostredníctvom domovskej stránky (pomocou vášho pridruženého odkazu), a potom vyhľadali používateľské meno nezávislého pracovníka. Ale ak na svojom webe ukážete svoje portfólio ako ja (tieto projekty rýchlosti WordPress), ľudia to urobia.

Doplnky WordPress

WP Rocket – 20% provízia z doplnku o vyrovnávacej pamäti # 1 v tomto Prieskum na Facebooku (a tento prieskum ), čo výrazne zvyšuje rýchlosť stránok WordPress. Používam ho na svojom webe a dá sa ľahko nakonfigurovať pomocou veľkej podpory / dokumentácie. Tu je môj návod na nastavenie WP Rocket.

Swift-Performance-vs.-WP-Rocket-Feb-7

2018-WordPress-Cache-Plugin-Poll

Best-WordPress-Cache-Plugin-Poll

Best-Cache-Plugin-Poll

monológ – 20% za predaj z jedného z najlepších odľahčených zásuvných modulov, ktoré nebudú spomalte svoje stránky ako napríklad Revolution Slider a ďalšie robustné zásuvné moduly plug-in. Je minimálna, ale vyzerá pekne a je veľmi ľahko použiteľná. Ak spustíte P3 (Plugin Performance Profiler) Plugin a uvidíte, že váš posuvný doplnok spôsobuje pomalé načítanie, pozrite sa na stránku Soliloquy – alebo povedzte svojim klientom :)

Smädné pridružené spoločnosti – doplnok pre správu pridružených odkazov, ktorý maskuje, sleduje a spravuje pridružené odkazy. Prémiová verzia umožňujú získať štatistické údaje, automatické odkazy, dokonca pridať sledovanie udalostí v službe Analytics. Zarobíte 30%, čo je v porovnaní s inými programami pridruženého marketingu WordPress relatívne malé.

CodeCanyon – 30% z prvého vkladu každej novej osoby (rovnaká provízia ako ThemeForest). Trh pre tony doplnkov WordPress: posuvníky, prehrávače zvuku HTML5, udalosti, členstvo … meno, to, CodeCanyon má, ale program nie je príliš ziskový.

SEO

Všetko v jednom SEO Pro – 40% provízia, avšak väčšina ľudí používa Yoast.

SEMrush – 40% opakujúca sa provízia za rok 2007 SEMrush predplatné predaja. To znamená 40 – 160 dolárov / mesiac pre každú osobu, ktorá pokračuje v predplatnom, keď sa zaregistruje vo vašom pridruženom podniku (nie je to zlé). Toto je jeden z najlepšie hodnotených SEO nástrojov na trhu a poskytuje vám veľké množstvo údajov o kľúčových slovách, spätných odkazoch, autorite, sprostredkujúcich doménach a ďalších.

SEOPressor – až 50% mesačných opakujúcich sa provízií na prémiovom doplnku SEO. Dostal som komentáre k spamu od spätných odkazovačov SEOPressor, ale schvaľuje ich spoločnosť ShoutMeLoud.

WP Review Pro – Bohatý doplnok úryvkov MyThemeShop, ktorý používam na svojej vlastnej webovej stránke po prepnutí z nepodporovaného doplnku WP Rich Snippets. Veľmi spokojný s WP Review Pro (majú tiež bezplatná verzia) a získate pekných 55% provízií, čo je 36,85 dolárov za predaj.

E-mailový marketing

AWeber – 30% opakujúcich sa provízií. Pokiaľ používajú svoj účet, zarábate peniaze. Nezahŕňa obmedzenia ako MailChimp a namiesto kreditov platí peniaze.

Neustály kontakt – 5 dolárov za každého zákazníka, ktorý sa zaregistruje na bezplatnú skúšobnú verziu a $ 105 za každého nového zákazníka, ktorý sa stane platiacim zákazníkom. Veľmi veľkorysý pridružený program pre e-mailový softvér.

MailChimp – zarobte 30 dolárov v službách MailChimp pre každú osobu, ktorú odporučíte, plus 3 nové Inšpektori doručenej pošty. Táto osoba však MUSÍ byť priateľom alebo kolegom a obaja musíte mať aj platené účty. V opačnom prípade musia bezplatné účty obsahovať e-mailové odznaky MailChimp.

Stock obrázky

Shutterstock – 20% provízie za veľký výber fotografií. Keď sa pýtate klientov, ktoré fotografie fotografií chcú použiť na svojom webe, pošlite im pridružený odkaz, ak nakupujú.

iStock & Getty Images – 20% provízie pre nových zákazníkov, 10% za vrátenie. Ak sa chcete zaregistrovať ako pridružený podnik, musíte im poslať e-mail, nájdete tu však aj veľký výber.

vzdelanie

údom – 20% provízia za každý kurz. Inštruktori môžu vytvoriť vlastný odkaz, ktorý im poskytne 97% provízií za ich kurz. Udemy znížil svoje provízie, takže bolo menej príťažlivé.

WP 101 – 20% provízie z jedného z najuznávanejších zdrojov tutoriálov WordPress.

Ďalšie pridružené spoločnosti

Odošlite WordPress – 20% provízie za wordpress.com, JetPack a WooCommerce.

StackPath – ak máte blog o rýchlosť webových stránok alebo to urobte pre klientov, môžete ich odkázať na StackPath, ktorý kúpil MaxCDN. Zarobil som 1 000 dolárov mesačne s MaxCDN – uvidíme, ako bude StackPath fungovať. Je oveľa ťažšie dostať sa do ich pridruženého programu ako MaxCDN – chcú vedieť, že dokážete dosiahnuť vyššie tržby a že CDN sú kľúčovou súčasťou vášho podnikania / blogu. Svojím predajom prispievam k písaniu výukových programov o doplnkoch do vyrovnávacej pamäte, ktoré takmer všetky integrujú program StackPath – tieto návody mi samy o sebe dostanú viac ako 500 návštevníkov / deň.

Impact-Radius-affiliate-Sales

StackPath-data-center

kraken (Optimalizácia obrazu) – bezstratovo komprimuje obrázky na zlepšenie doby načítania stránky (bezplatné doplnky nie sú ani zďaleka tak dobré). Pri každom sprostredkovaní, ktoré vygenerujete, Kraken natrvalo zvýši vašu mesačnú kvótu o 100 MB. Po registrácii sa zobrazí možnosť sprostredkovania.

OptiMonster (Formy) – Poznáte tie otravné kontextové okná, keď opúšťate webovú stránku? Nemám ich ani rád, ale pravdepodobne pracujú. Zarobte 20% za každý vygenerovaný predaj.

Amazonka – ak odošlete prevádzku do Amazonu a niekto skončí nákupom úplne iného produktu, Z tohto predaja NESMETE získať províziu. Ak vytvárate návody na YouTube, môžete ľudí odkázať na Modrý mikrofón Yeti, alebo tak hlúpe tričko počas videí sa vždy nosíte. Namiesto digitálneho tovaru premýšľajte o fyzických produktoch. Získajte až 10% provízie, ktoré sú najväčším maloobchodníkom s elektronickým obchodom na svete. Úprimne povedané, bol by si idiot, ktorý by sa neprihlásil.

TubeBuddy – populárny softvér / rozšírenie Chrome na optimalizáciu a správu videí YouTube vrátane zvukových / obrazových efektov. 30-50% opakujúce sa provízie. Pozrite si plány / funkcie tu.

Poznať ďalšie dobré programy pridruženého marketingu WordPress? Dajte mi vedieť v sekcii komentárov (žiadne vlastné propagácie, prosím). Alebo ak ste nový v pridruženom marketingu a máte konkrétnu otázku, som rád, že vám môžem odpovedať – jednoducho mi napíšte riadok!

p.s. WP Beginner je pridruženým programom prakticky každého pridruženého programu WordPress. Šance sú, ak uvedú spoločnosť na zozname ponuky, majú tiež pridružený program.

WordPress-affiliate-marketing-Programy

Čo bude ďalej? Zarábanie peňazí, samozrejme

Prezrite si sprievodcu mojím pridruženým marketingom, ktorý vás prevedie všetkým v tomto obsahu.

Affiliate Marketing TOC

často kladené otázky

&# X1f4b0; Z akého affiliate programu som zarobil 150 000 dolárov ročne?

SiteGround a Cloudways tvoria najmenej 90% z mojich pridružených príjmov. Napísal som návod na affiliate marketing, ktorý vám ukáže, ako som to urobil.

&# X1f4b0; Ktoré hostiteľské pridružené programy sú najobľúbenejšie?

SiteGround, Bluehost, HostGator a niekoľko ďalších zdieľaných hostiteľov sú najobľúbenejšie. Pripojte sa ku skupinám WordPress Facebook a sledujte ankety a rozhovory s ľuďmi, aby ste videli nielen najobľúbenejšie hostingové spoločnosti, ale aj smery trendov..

&# X1f4b0; Odkiaľ väčšina ľudí zarába peniaze?

Veľká väčšina úspešných blogerov WordPress zarába svoj pridružený príjem prostredníctvom hostingu. Je to priemysel s vysokými platbami, lukratívny (ale konkurencieschopný).

&# X1f4b0; Môžem sa živiť propagáciou tém / doplnkov?

Rob matiku. Ak zarobíte iba 30 dolárov za predaj, ako to porovnáte s províziami za hosťovanie za 150 dolárov za predaj? Budete musieť urobiť 5x viac predajov, čo môže byť náročné, ale dá sa to urobiť s dostatočnou návštevnosťou.

&# X1f4b0; Aký je najlepší doplnok pre správu pridružených odkazov?

Používam doplnok Thirsty Affiliates. Je to skvelé!

Na zdravie a veľa šťastia,
Tomáš

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map