Ako som vytvoril pasívny príjem vo výške 12 000 USD mesačne prostredníctvom affiliate marketingu (v jednom z najkonkurenčnejších priestorov – hosting!)

Pasívny príjem z pridruženého marketingu


Hľadáte, aby sa pasívny príjem s affiliate marketing?

Tento tutoriál vám ukáže, ako presne robím $ 12,000 / mesiac v pridruženom príjme.

Urobil som to tak, že som písal príručky o optimalizácii rýchlosti webových stránok a zároveň odporúčal produkty a služby, ktoré zrýchľujú načítavanie stránok ľudí: SiteGround hosting, StackPath, a WP Rocket.

Na predaj využívam prieskumy verejnej mienky na Facebooku. Napríklad hosting je faktorom rýchlosti webu 1 SiteGround bol hodnotený ako hostiteľ číslo 1 v 26 prieskumoch verejnej mienky (to je v podstate moje celé ihrisko predaja).

Nie som milionár, ale prostredníctvom SEO získam 3 000 návštevníkov / deň a zarobím 400 dolárov / deň v pasívnom pridruženom príjme. To mi umožňuje pracovať, keď chcem, kde chcem, a cestovať s mojou priateľkou.

2018 Predaj pridruženého marketinguPozri môj plná aktivita PayPal, alebo správy o príjmoch za všetky moje pridružené spoločnosti

1. Nájdite pridružené programy

Vyhľadajte v sieti Google „pridružené programy pre“ a skontrolujte zoznamy pre svoje odvetvie.

Partnerský-Programy-Google

Pridružené trhy – miesto na pripojenie / správu viacerých pridružených programov, získanie odkazov a sledovanie provízií. ShareASale a Pridružená spoločnosť CJ sú dve najobľúbenejšie. Dobrá vec na tom je, že môžete vidieť štatistiky o každej pridruženej spoločnosti, ako je ich EPC (zisk za kliknutie), čo je dobrým ukazovateľom toho, koľko s nimi môžete dosiahnuť. Čím vyššie číslo, tým lepšie. Napríklad WP Engine, StudioPress a WP Rocket majú vysokú EPC, pretože väčšina ľudí o nich vie, ponúka vynikajúce produkty a má dobrú povesť. To znamená viac potenciálneho predaja.

ShareASale

Individuálne pridružené programy – niektoré spoločnosti nie sú súčasťou pridružených trhov, ale prevádzkujú svoj vlastný program, ktorý nájdete na ich webových stránkach (alebo na stránkach Google). Nevidíte žiadne štatistické údaje o programe (napríklad EPC), čo však neznamená, že by ste ich mali zrušiť. Webhosting SiteGround prevádzkuje svoj vlastný pridružený program a ja som s nimi zďaleka najviac zarobil.

Individuálny pridružený program

Amazonka

 • Najobľúbenejší pridružený program
 • Vysoké konverzie, pretože je to Amazon
 • Provízie závisia od kategórie produktu (pozri nižšie)
 • Milióny produktov, z ktorých si môžete vybrať (môžete na ne vytvoriť vlastné odkazy)
 • Ak niekto klikne na váš odkaz a objedná (takmer) čokoľvek od Amazonu, dostanete províziu (pozri jeho postupy)

Amazon-affiliate-Provízia

WordPress – ak ste v priemysle WordPress ako ja, vytvoril som rozsiahly zoznam pridružených programov pre program WordPress vrátane hostenia WordPress, motívov, doplnkov, SEO a mnoho ďalšieho.

Typy pridružených programov

 • úrovne – zarobíte viac peňazí, keď získate väčší predaj.
 • Ploché provízie – za predaj získate paušálnu províziu.
 • Dva Úrovne provízií – dostanete províziu, keď odporučíte iného pridruženého partnera a uskutoční sa predaj (napríklad viacúrovňový marketing, na to by som sa však úplne nespoliehal).
 • Opakujúce sa provízie – zvyčajne ponúkané so službami predplatného.
 • Kupónové kódy – úžasné výhody, ak robíte videá. Toto video bolo zapnuté ako vytvoriť web WordPress má zobrazenia 3M + a prvým krokom je registrácia domény / hostingu. Tyler (chlap, ktorý video vytvoril) dáva divákom vlastný kód kupónu pre HostGator. Takže namiesto zrušenia pridruženého odkazu v popise videa a dúfania, že naň ľudia kliknú, dostanú diváci zľavu na server HostGator pri používaní kódu kupónu Tylera (stále mu pripisujú predaj za predaj). Aj keď HostGator nie je vynikajúci hostiteľ, som si istý, že si ich vybral iba preto, že kódy kupónov zodpovedajú jeho stratégii YouTube. Má šťastie.

Čo je potrebné zvážiť

 • provízie
 • Povesť vášho pridruženého podniku
 • EPC (zisk za kliknutie)
 • Neboj sa vyšplhať sa na stupne – môže to byť dlhodobá investícia
 • Pridružené odkazy sú lepšie (a viac prispôsobiteľné) ako bannery / reklamy
 • Aký druh propagačných materiálov, ktoré ponúkajú (vlastné odkazy, kódy kupónov atď.)

Nevyberajte pridružené spoločnosti výlučne na základe ich províznej sadzby. Predtým, ako som sa rozhodol, ktorá hostingová spoločnosť bude propagovať, som sa prekopal cez Facebook Skupiny a preskúmal, ktorá z nich je najlepšia. V tomto procese som urobil snímky z prieskumov verejnej mienky, v ktorých SiteGround bol # 1, a predstavil som ich v mojich návodoch. Keď som ľuďom ukázal ankety, moje tržby / konverzie sa zhruba strojnásobili.

2. Nastavte blog alebo kanál YouTube

Väčšina pridružených obchodníkov má jedného alebo obidve. Dávam prednosť blogovaniu, pretože moje odvetvie sa neustále mení a články sa dajú ľahko aktualizovať (menej údržby). Máte radi písanie alebo vytváranie videí? Som veľmi introvertný a schovávam sa za svoj laptop, ale existujú výhody a nevýhody oboch.

Blog (prof & Zápory)

 • Cena (doména / hosting sa pohybuje okolo 50 $ / rok).
 • Získanie prevádzky si vyžaduje čas (musíte sa naučiť SEO, zvýšiť autoritu svojho blogu so spoločnosťou Google, a naučte sa vytvárať úžasný, optimalizovaný obsah, na ktorý ľudia chcú odkazovať).
 • Je to niečo, čo vlastníte a v budúcnosti sa môže potenciálne predať.
 • Ľahšia údržba (aktualizácia blogových príspevkov je jednoduchšia ako opakovanie videí).
 • Dobré, ak ste introvertní alebo si len radi píšete viac než len vytváranie videí.
 • odporúčam WordPress.org, Hosting stránok SiteGround, Témy StudioPress, Doplnky StudioPress, tieto doplnky SEO pre WordPress a tieto pluginy rýchlosti WordPress. Môžete najať vývojárov freelancer.com ak potrebujete pomoc (pracujem s bdkamol a i333).

Videá (prof & Zápory)

 • zadarmo.
 • Ľahšie nastavenie.
 • Trvá menej času na získanie trakcie (dobré prvé video môže získať tisíce zobrazení).
 • Pridanie pridružených odkazov k opisom videí je jedným z jediným spôsobom speňaženia videí (predtým ste mohli pridávať pridružené odkazy k anotáciám, tie však prerušili).
 • Videá sú skvelé pre SEO: môžu sa umiestniť na stránkach YouTube + Google a môžete ich vložiť na svoj blog, čím sa zvýšia ich názory a zlepší sa obsah blogu..
 • Dobré pre odchádzajúce osobnosti, ale nenechajte sa odradiť, ak ste introvertí ako ja – moje prvé videá sú nasávané, ale zlepšili sa a niektoré z nich majú viac ako 50 000 zobrazení.

Ďalšie možnosti

 • kniha
 • Streaming
 • Online kurz

Registrácia do programov a pridávanie pridružených odkazov na obsah je jednoduché. Najdôležitejšou časťou je výber správneho výklenku / pridružených spoločností, nájdenie tém (kľúčových slov), v ktorých by ľudia mali záujem o nákup, a podpora konzistentného prenosu SEO vytvorením vysoko hodnotného obsahu, ktorý patrí do služieb Google / YouTube. Vylepšenie obsahu (najdôležitejšia súčasť SEO) je nevyhnutnosťou.

3. Zaregistrujte sa a získajte svoje pridružené odkazy

Zaregistrujte sa do programu a prihláste sa na informačný panel svojho pridruženého podniku. Mali by ste byť schopní uchopiť svoje pridružené odkazy, vytvoriť vlastné odkazy na konkrétne stránky a sledovať štatistiku svojich odkazov.

4. Zahodte pridružené odkazy do svojho obsahu

Môžete ich pridať do:

 • text
 • snímky
 • Popisy videí YouTube

Nezaujímajte pridružené odkazy v obsahu – príliš veľa pridružených odkazov vám môže dať sankciu od spoločnosti Google a spôsobiť, že obsah vyzerá ako spam. Moje návody sú zvyčajne 3 000 slov s 5 až 10 pridruženými odkazmi.

Vždy neuvádzajte pridružené produkty na prvom mieste v „zoznamoch príspevkov“ – Google vie, že vždy uvádzate pridružené produkty ako prvé, a ak tak urobíte vo všetkých svojich príspevkoch, môžu vám za to potrestať..

Partnerské odkazy Amazon

5. Použite doplnok pre správu pridruženého prepojenia

Ak používate WordPress, odporúčam zadarmo Doplnok Thirsty Affiliates. To vám umožní pridávať, maskovať a spravovať vaše pridružené odkazy. verzia pre obsahuje štatistiku, inak môžete skúsiť Shortlinks. Obe možnosti vám umožňujú nofollow affiliate odkazy, čo by ste mali vždy robiť.

Smäd-pobočky-Nastavenia

Smäd-Affiliates-Link-Management

6. Zhromaždite objektívne recenzie

Týchto 26 prieskumov na Facebooku, kde SiteGround bol ohodnotený hostiteľa číslo 1 z nás urobil šťastie. Môžete tak urobiť pomocou recenzií Amazon, prieskumov verejnej mienky na Facebooku, tweetov od zákazníkov a nezaujatých recenzií (nie recenzií na vašich moderovaných webových stránkach). Tieto prieskumy verejnej mienky na Facebooku zvýšili moje tržby asi dvakrát a sú úprimne najlepším nápadom, ktorý som mal v affiliate marketingu.

Prepína sa na SiteGround

Migrácia času načítania stránky

Bluehost to SiteGround GTmetrix

HostGator To SiteGround

SiteGround GTmetrix

Štatistiky stránok Google PageSpeed

100 Perfektné skóre na webe

Genesis SiteGround

Rýchlosť dosiahnutá prostredníctvom služby SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

Znížené časy načítania pomocou funkcie SiteGround

Nové časy odozvy SiteGround

HostGator na migráciu na lokalitu

SiteGround Response Times On Joomla

Prepnuté na hosting na webe

SiteGround Rocket Imagify Combo

Joomla GTmetrix On SiteGround

Štatistiky SiteGround PageSpeed

SiteGround On Joomla

SiteGround Znížené časy načítania

SiteGround Speedy Hosting

Nové výsledky pingdomov na webe

Nový čas odozvy SiteGround

Vylepšenie času odozvy SiteGround

2019 Prieskum hostingu

2017-WordPress-hosting-FB-Poll

Odporúčania hostiteľa Elementor

Odporúčanie hostenia z júla 2019

WordPress-hostiteľ-Poll-Aug-2018

Shared-hosting-Poll-2017

2019-hosting-Poll

Go-To-hosting-Company

WordPress-hosting-Poll-2017

Podarilo-hosting-Poll

WooCommerce-hosting-FB-Poll

2016-Web-hosting-Hlasovanie

Best-WordPress-hosting-Provider-Poll

Najlepšie Web-hosting-2019-Poll

Anketa o priateľskom hostovaní WP

2016-WordPress-hosting-FB-Poll

Obľúbený hosting pre spoločnosť Elementor

2018 Odporúčania týkajúce sa hostenia

Anketa o hosťovaní WordPress september 2018.png

Podarilo-WordPress-hosting-Poll-2017

2019-Hostitelia-Poll-1

Hosting-Poll-For-Speed

WordPress-hosting-Poll-jún-1

SiteGround-odporúčania

2014-Managed-WordPress-hosting-FB-Poll

Najlepšie Web-hosting-Provider-Poll

Hosting-Poll-Feb-2019

Hosting-Odporúčania-Poll

Bluehost vs SiteGround

Anketa webhostingu WordPress

Používam ich a tu je môj prehľad GTmetrix:

2019-GTmetrix-Report

7. Pridajte bohaté úryvky do blogových príspevkov

Ak píšete recenzie, musíte do svojho blogu pridať bohaté úryvky.

Poskytujú vám kontrolné hviezdy (a ďalšie dátové typy) v službách Google, ktoré vyzerajú pekne a môžu tiež zvýšiť mieru prekliknutia. Použil som niekoľko doplnkov bohatých útržkov a usadil som sa WP Review Pro od MyThemeShop (majú tiež bezplatná verzia). Iné alternatívy sú Schéma All In One (zadarmo, ale príliš obmedzené s obmedzenými prispôsobeniami) a Bohaté úryvky WP (ktoré vývojár opustil a neaktualizoval sa dva roky). Program WP Review je neustále aktualizovaný spoľahlivými vývojármi a verzia Pro je dodávaná prednastavené šablóny to vyzerá skvele.

Rich-snippets

8. O úroveň vyššie svoj obsah SEO hry

Moja optimalizácia obsahu a váš výučbový program sú skvelým miestom, kde začať používať WordPress. Prieskum kľúčových slov a optimalizácia obsahu sú zďaleka najdôležitejšie časti SEO.

Obsah SEO v skratke:

 • Nájdite kľúčové slová s dlhým chvostom (konkrétne) v Automatické dopĺňanie Google
 • Na nájdenie ďalších nápadov na témy použite ďalšie nástroje na výskum kľúčových slov
 • Prejdite na svoje kľúčové slovo Google a analyzujte obsah v najlepších výsledkoch
 • Vyvarujte sa konkurovaniu obsahu autorít a webových stránok autorít
 • Pridajte videá, infografiky alebo užitočnú grafiku / tabuľky (nielen text)
 • Zamerajte sa na viac ako 3 000 slov (v SEO je veta „dĺžka je sila“)
 • Nadpisy remesiel, SEO tituly a meta popisy, na ktoré ľudia kliknú
 • Optimalizujte obrázky pre rýchlosť a SEO (tu je rozsiahly návod, ktorý som napísal)
 • Prispôsobte úryvky tak, aby ste zvýšili MP pridaním úryvkov, dátumov publikovania atď
 • Uistite sa, že váš obsah odvádza lepšiu prácu (ako najlepšie výsledky) pri pokrývaní témy

Ak by ste mali sledovať iba jedno video, je to toto:

9. Namierte iba na kľúčové slová „Recenzia“

Internet je preplnený pridruženými recenziami.

Široké kľúčové slová ako „SiteGround Review“ sú superkonkurenčné a takmer nemožné ich ohodnotiť. Nemohol som ani umiestniť na prvej stránke kľúčové slovo s dlhým chvostom, napríklad „SiteGround Recenzia hostenia WordPress“. Ak tam vonku nie sú žiadne vynikajúce recenzie a vy vytvoríte úžasnú recenziu vo forme blogového príspevku (alebo videa alebo oboje), môžete mať šancu. Niekedy sú kľúčové slová na kontrolu príliš konkurenčné, pretože je to prvá vec, ktorú si všetci myslia.

Príklady kľúčových slov bez kontroly:

 • ako pripnúť psie nechty (odkazovať na stroj na nechty)
 • ako pripojiť prenosný počítač k televízoru (odkazovať na kábel HDMI)
 • ako paddleboard (pozrite sa na paddle board, ktorý používate)
 • ako zrýchliť web WordPress (odkazovať na rýchly hosting)

10. Vyhnite sa pridruženým sankciám

Google hovorí:

„Naše pokyny pre správcov webu vám odporúčajú vytvárať webové stránky s originálnym obsahom, ktorý používateľom prináša pridanú hodnotu. Toto je obzvlášť dôležité pre weby, ktoré sa zúčastňujú na pridružených programoch. “

Môžete si myslieť, že „príliš veľa pridružených odkazov“ je najnebezpečnejších, ale v skutočnosti je tenký obsah.

Thin-Content-S-Malý-or-No-pridanú hodnotu

prečo?

Pretože príliš veľa pridružených spoločností sa zameriava na predaj vecí, zabudli vytvoriť obsah, ktorý ľuďom skutočne pomáha.

Užitočný obsah samozrejme tiež znamená, že na vás bude odkazovať viac ľudí, zdieľať váš obsah, kupovať veci, ktoré odporúčate, a všetky pozitívne veci, ktoré bude mať úspešný pridružený web zvyčajne. V skutočnosti by ste to nemali považovať ani za pridružené stránky. Baňa je blog SEO. Čo je tvoje?

11. Vyhnite sa službe Google AdSense

Zrátané a podčiarknuté, nefunguje to dobre.

Nie je to osobné, nikto na ne neklikne a nebudete zarobiť veľa peňazí. Pridružené odkazy po celý deň.

12. Napíšte vyhlásenie o pridružení

Tu je môj:

Zrieknutie sa zodpovednosti partnera – ak sa zaregistrujete na webe SiteGround with my pridružený odkaz Darujem dobrý kus bez akýchkoľvek nákladov. Každý rok som darujte 3 000 dolárov na kampane GoFundMe (2018 bolo kŕmiť hladných v Denveri, 2017 bolo Červeného kríža v hurikáne Harvey). Vaša podpora pomáha a ja si to vážim. Snažím sa, aby moje recenzie boli nestranné a podporované dôkaz vo forme Ankety na Facebooku, tweety, a skutočné rozhovory. Ak ho nechcete používať, tu je a neprepojený odkaz na SiteGround. Či tak alebo onak, skutočne verím, že sú hviezdnym hostiteľom WordPress a vaše stránky budú bežať rýchlejšie / plynulejšie … urobte si prieskum v skupinách Facebooku + cvrlikání a nájdete väčšinu ľudí povedz to isté.

Mnoho ľudí používa aj službu Cloudways, KINŠTA, a WP Engine. Títo 3 (a SiteGround) sú drvivými favoritmi v skupinách Facebook súvisiacich s WordPress. Cloudways sú skvelé pre rýchlosť, začínajúc na $ 10 / mesiac, ale podpora chatu nie je skvelá. Kinsta a WP Engine sú skvelé vo všetkom, ale začínajú na $ 30 / mesiac a 35 $ / mesiac.

Prečo by ste ich mali mať:

 • Ľudia majú radi transparentnosť
 • Ľudia budú odmeňovať transparentnosť pomocou vášho pridruženého odkazu (spárujte ho s darom pre charitu a radi ho použijú – dostanem veľa komentárov / e-mailov a potvrdzujem to)
 • Ak máte vylúčenie zodpovednosti s odkazom na pripojenie, nemusíte ho vyplniť do svojho obsahu

Partnerský-Comment

13. Moje správy o príjmoch

Tu uvádzam, koľko zarobím od svojich pridružených spoločností. Je to na hovno, musím to ukázať ľuďom, aby mi uverili, ale viem, že tam sú tony podvodov a podvodov.

PayPal aktivita (tu je moja úplná správa o činnosti za rok 2018) …

PayPal-aktivita

Moja nedávna aktivita v oblasti hostenia stránok SiteGround:

SiteGround-PayPal-Money

Môj najlepší mesiac so službou SiteGround:

SiteGround-affiliate-Sales

E-maily Komisie…

Január-SiteGround-affiliate-Sales

Pridruženým členom mesiaca v júli 2017 :)

SiteGround-affiliate-of-the-Month

MaxCDN (kúpil StackPath, ktorý oneskoril spustenie pridruženého programu), ale keď to urobili, začal som robiť ešte viac. Sú súčasťou náraz, pridružený trh.

Impact-Radius-affiliate-Sales

ShareASale (predaj tém WordPress a doplnku cache pre WP Rocket pre WordPress) …

ShareASale-affiliate-Platby

Elegantné motívy …

Elegantný-motívy-affiliate-Platby

Freelancer.com (odkazuje ľudí na môjho vývojára, ktorý robí projekty zamerané na zrýchlenie webových stránok) …

Nezávislý-affiliate-Zisk

Mám niekoľko ďalších pridružených spoločností, ale toto sú hlavné.

Konečné myslenie: Ide o dlhodobú investíciu

Úprimne povedané, bude pravdepodobne trvať niekoľko rokov, kým sa vytvorí udržateľný, pasívny príjem, z ktorého môžete skutočne žiť. Ale stojí to za to. Pracujem, keď chcem, kde chcem, a mám čas robiť čokoľvek, do pekla. Sloboda je skutočná a povzbudzujem vás, aby ste urobili krok.

My-MercedesNie je to Lambo, ale kúpil som si c300 Mercedes so svojím príjmom z pridružených spoločnostíMe-A-The-mačkyJa a mačky (Valencio vľavo, Sonic vpravo)jazdecký ElephantAffiliate marketing mi dáva čas / peniaze na cestovanie po svete

Ak máte akékoľvek otázky, som naozaj rád, keď pomáham ľuďom začať. Zanechajte mi komentár alebo použite môj kontaktný formulár. Nie som tu, aby som ti nič predal, len ti ukážem, čo pre mňa pracovalo a snažím sa prinútiť viac ľudí, aby sa zapojili do affiliate marketingu, pretože to zmenilo môj život.

často kladené otázky

&# X1f4b0; Ako som zarobil $ 12k / mesiac s affiliate marketingu?

Aj blog o optimalizácii rýchlosti webových stránok a odporúčam hosting v tomto procese. Moji čitatelia dostanú svoje webové stránky rýchlejšie na načítanie a zarobím peniaze z predaja. Je to výhodné pre všetkých.

&# X1f4b0; Ako najúspešnejšie pridružené spoločnosti zarábajú peniaze?

Väčšina pridružených spoločností zarába peniaze prostredníctvom hostingu a pridruženého programu Amazonu. Amazon však znížil provízie a títo ľudia majú teraz ťažké časy.

&# X1f4b0; Je pridružený program Amazonu dobrý?

Neodporúčal by som to. Amazon má dlhú históriu zmeny sadzieb provízií a písania obsahu, ktorý konkuruje ich vlastným pridruženým spoločnostiam (často ich prekračuje). Už sú to obrovské spoločnosti, a preto odporúčam podporu spoločností, ktoré majú väčší potenciál rastu.

&# X1f4b0; Aké affiliate programy sú najlepšie?

SiteGround, Cloudways a SEMrush sú jedny z najobľúbenejších a najviac platiacich pridružených programov. Bluehost je tiež populárny, ale neverím, že je dobrý hostiteľ.

&# X1f4b0; Aká je najťažšia časť affiliate marketingu?

Získanie prevádzky SEO je najťažšia časť. Uvádzanie pridružených odkazov na váš blog je jednoduché; prevádzka nie je! Musíte sa stať majstrom výskumu kľúčových slov a SEO na stránke. Naučiť sa, ako zvoliť správne kľúčové slová a vytvoriť úžasný obsah, je základom väčšej premávky.

Veľa štastia :-)
Tomáš

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map