Ako speňažiť videá YouTube bez služby AdSense (namiesto toho pridajte anotácie a popisy pomocou pridružených odkazov)

03.06.2020
Аффилиате Маркетинг 'Ako speňažiť videá YouTube bez služby AdSense (namiesto toho pridajte anotácie a popisy pomocou pridružených odkazov)
0 6 мин.

Pre tých z nás, ktorí nie chcem spamovať naše prehliadače na YouTube inzeráty, tam sú lepšie alternatívy.


Najjednoduchší spôsob je odporúčajte produkty (uvedené vo vašom videu) pomocou pridružených odkazov. Keď niekto zakúpi produkt prostredníctvom vášho pridruženého odkazu, dostanete províziu z predaja. V podstate propagujete produkt niekoho iného za províziu. Zarobím to 1 000 dolárov mesačne a je to môj druhý najväčší zdroj príjmu SEO poradenstvo.

Prostredníctvom týchto pridružených odkazov môžete začať speňažovať videá YouTube bez AdSense alebo partnerstvá. Je to viac prispôsobené, menej rušivé a pravdepodobne nebudete mať žiadne „palce nadol“ hlasov, pretože dúfate, že odporúčate produkty, ktoré vám pomôžu vyriešiť problém..

Tu je a video Urobil som pomocou pridružených odkazov:

Affiliate marketing YouTube

Keď ľudia kliknú na môj pridružený odkaz MaxCDN (buď v anotácii YouTube alebo v popise videa), dostanem províziu z predaja. Nižšie nájdete pokyny, ako to urobiť …

Pridajte do videí YouTube pridružené odkazy

Krok 1 – Pridajte pridružený web na svoj kanál YouTube
Prihláste sa do služby YouTube a prejdite na stránku „Studio pre autorov“. Teraz prejdite na Kanál -> Stav a funkcie -> Externé anotácie. Pridajte svoj web a prejdite procesom overenia. Možno budete musieť pridať svoj web Google Search Console. Teraz prejdite na kartu Rozšírené v časti Kanál a pridajte svoje webové stránky ako pridružené webové stránky. Úplné pokyny nájdete tu.

Web pridružený k Youtube

Krok 2 – Získajte svoje pridružené odkazy
Najprv sa musíte naučiť, ktoré produkty / obchodníci sú najlepší na to, aby odkázali svoje publikum. Väčšina webových stránok má v hornej alebo dolnej časti svojej webovej stránky kartu Pridružení, kde sa môžete zaregistrovať. Môžete tu tiež zobraziť „affiliate program“ spoločnosti Google a zobraziť ho tu. Existuje mnoho pridružených centier, ktoré majú tisíce produktov / obchodníkov. Vyskúšaj Amazonka, ShareASale, alebo CJ. Po registrácii a schválení môžete začať vytvárať pridružené odkazy:

Pridružený odkaz

Krok 3 – Zakryte svoje pridružené odkazy
maskovanie Pridružené odkazy znamenajú, že nasmerujete ľudí na webovú adresu na vašom webe, ale presmeruje ich niekde inde. Napríklad, tento maskovaný pridružený odkaz ukazuje na / go / maxcdn, ale presmeruje na web MaxCDN. Musíte to urobiť, pretože anotácie videí YouTube vám umožňujú používať iba adresy URL pre váš pridružený web – ich maskovanie je to, čo vám umožňuje presmerovať ich na pridružený odkaz.!

Ak používate WordPress, používam doplnok s názvom Smädné pridružené spoločnosti na maskovanie, správu a sledovanie mojich pridružených odkazov (musíte za ne zaplatiť Thirsty Affiliates add-ons ak chcete ďalšie funkcie). Bezplatná verzia je stále dobrá … stačí nainštalovať doplnok a nájsť kartu „Pridružené odkazy“ na ľavej strane hlavného panela. Pridajte názov odkazu a cieľovú adresu URL, uložte ju a potom skopírujte maskovanú verziu adresy URL, aby ste ju mohli pridať do svojich anotácií videa YouTube..

Zahrnutý partnerský odkaz

Krok 4 – Pridajte pridružené odkazy k videám YouTube
Upravte video YouTube, do ktorého chcete pridať pridružené odkazy. Kliknite na kartu Poznámky a „Pridať poznámky“. Vyplňte požadované informácie vrátane času, v ktorom sa má anotácia objaviť (samozrejme by to malo byť, keď odporúčate pridružený produkt). V dolnej časti obrazovky pridajte svoj maskovaný pridružený odkaz. Použite zmeny, potom si pozrite video a otestujte svoj odkaz.

Do popisu videa YouTube môžete tiež pridať pridružené odkazy. Tieto nemusíte maskovať, ale rád používam URL kratšiu ako Bitly aby bol odkaz krajší / kratší.

Pridajte do videí YouTube pridružené odkazy

Hotovo, teraz vytvorte ďalšie videá YouTube

Plánovanie videí vám môže pomôcť efektívnejšie využívať pridružené odkazy a anotácie, ale pokračujte a pridajte ich (ak je to vhodné) k vašim existujúcim videám. Videá s výukami sú vynikajúce pre affiliate marketing, pretože ľudia hľadajú riešenie – ktoré je často možné vyriešiť pomocou produktu. Pozrite si niekoľko príkladov a získajte nápady na ďalšie video z YouTube …

Q: Ako pripojíte Macbook k viacerým monitorom?
: Kúpte si adaptér HDMI (odkaz na produkt Amazon)

Q: Ako zrýchlite načítavanie svojich webových stránok?
: Kúpte si rýchlejší hosting (väčšina hostingových spoločností, ktoré majú pridružený program)

Q: Aká je najlepšia televízia pre konferenčnú miestnosť?
: Neviem, ale stavím sa, že nájdete na Amazone!

Bežné sú aj recenzie videí. Teraz, keď viete, ako speňažovať videá YouTube bez AdSense alebo iné metódy spamu, pokračujte a začnite robiť nejaký video affiliate marketing. Môže to byť lukratívnejšie a ľudia vás nebudú nenávidieť za spamovanie reklamami! Uistite sa, že dodržiavate pokyny pre videá YouTube

Ak máte otázku týkajúcu sa speňaženia videa v službe YouTube alebo pridruženého marketingu, pošlite mi riadok. Som rád, že vám môžem pomôcť. Ak vám tento tutoriál pomôže, zvážte jeho zdieľanie.

na zdravie,
Podpis Toma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector