Ako zarobiť peniaze pomocou affiliate marketingu (príručka 2020): Minulý rok som dosiahol 150 000 dolárov a chcem ukázať ostatným ľuďom, ako som to urobil

03.06.2020
Аффилиате Маркетинг 'Ako zarobiť peniaze pomocou affiliate marketingu (príručka 2020): Minulý rok som dosiahol 150 000 dolárov a chcem ukázať ostatným ľuďom, ako som to urobil
0 16 мин.

Nikdy som si nemyslel, že sa mi to stane.


Za 2 roky som prešiel z výroby 20 000 dolárov na 80 000 dolárov, potom 150 000 dolárov v roku 2018 (pozri moje správy o príjmoch).

Urobil som to tak, že som vyhodil všetkých svojich klientov SEO a snažil som sa zarobiť peniaze pomocou affiliate marketingu (píšem príručky o SEO a rýchlosti webových stránok). 90% z mojich pridružených príjmov pochádza z sprostredkovania ľudí SiteGround, hostiteľská spoločnosť, ktorá ma ocenila pridružená spoločnosť mesiaca v júli 2017.

Čo mám robiť?

V podstate píšem tutoriály o tom, ako zrýchliť načítavanie vašich webových stránok, pričom hovorím „hosting je faktorom rýchlosti stránky 1 a SiteGround bol hodnotený ako hostiteľ číslo 1 v 34 prieskumoch Facebooku. Sú tiež používa Yoast, odporúčané WordPress, a budú migrovať zdarma. Mnoho ľudí už má migrovaný na server SiteGround a zverejnené rýchlejšie načítanie na cvrlikání.”

Vďaka tomu sa môj predaj prudko zvýšil.

Nie, nestalo sa to cez noc. Áno, pri vytváraní obsahu som bol pár rokov zlomený. Doslova to zmenilo môj život … Presťahoval som sa z domu môjho rodiča (povzdychol si) do pekného štúdia v centre Denveru, kúpil som svoje prvé auto (Mercedes c300), prijal 2 mačiatka a môj kredit získal 45 bodov. Tiež som venoval 6 000 dolárov na kampane GoFundMe. Som skromný chlapík, ale v affiliate marketingu čísla hovoria. Chcem vám teda ukázať, ako som to urobil. Užite si to 🙂

SiteGround-affiliate-Sales

SiteGround-PayPal-Money

Pozri môj plná aktivita PayPal, alebo správy o príjmoch za všetky moje pridružené spoločnosti.Ja a Natalie

Konečne mám čas / peniaze na cestovanie so svojou priateľkou (viem, je úžasná)

Contents

Začíname

Ako funguje affiliate marketing?
Ste partnerom spoločnosti, ktorá predáva produkty / služby, ktoré by ste chceli odporučiť publiku. Ak si niečo kúpia pomocou vášho pridruženého odkazu, dostanete províziu z predaja. Existujú aj iné typy pridružených programov, ale toto je najbežnejší – a to je aj to, čo robím.

O mojom blogu

 • Píšem o optimalizácii rýchlosti webových stránok SEO +
 • Hosting je faktorom optimalizácie rýchlosti webových stránok č
 • Zarábam peniaze odkazovaním ľudí na Hosting stránok SiteGround
 • Strávil som veľa času zbieraním dôkazov o sociálnych médiách, kde boli na prvom mieste v 34 rôznych prieskumoch Facebooku, Konverzácie na Facebooku ktoré to podporujú a ako migrácia na ne môže zlepšiť časy načítania stránky. Mám tiež 100% skóre v GTmetrix + Pingdom
 • Mám asi 2 500 návštevníkov / deň, 90% pochádza od spoločnosti Google … pridanie pridružených odkazov na váš blog (alebo videá) je ľahká časť – získanie stálej návštevnosti (SEO) je ťažká časť
 • Trvalo blogovanie na plný úväzok po mnoho mesiacov s minimálnym príjmom, aby som videl výsledky, ale teraz môžem (a musel som) prestať pracovať na niekoľko mesiacov a stále vyberať svoj pridružený príjem

O mne (Prečo to píšem?)
Pochádzam z neúspešného prostredia webdizajnu / SEO. Blogoval som, pretože som vedel, že je to dobré pre SEO, ale moje články nie speňažiť. Urobil som skok viery a upustil svojich klientov prísť na blogovanie / affiliate marketing. Bol som dobrý v optimalizácii rýchlosti webových stránok a vedel som, že hosting bol faktorom č. 1. Po nejakom výskume som videl, že SiteGround bol vo väčšine prieskumov na Facebooku č. 1 a mal vynikajúcu povesť vďaka štedrým províznym províziám. Takže som napísal návody týkajúce sa rýchlosti webových stránok … ako nakonfigurovať doplnky pluginu WordPress, hosťujúce recenzie a ďalšie témy súvisiace s rýchlosťou. Zvyčajne na konci príspevku by som povedal „… a tu je dôvod, prečo by ste mali prejsť na SiteGround“ s dôkazmi o tom, prečo sú najlepší … prieskumy verejnej mienky, tweety, vylepšenia času načítania atď. Teraz mám 0 klientov a slobodu žiť, ako chcem. Túto príručku som napísal, pretože som skutočne nadšený, že môžem ľuďom pomôcť urobiť to isté – bez BS.

Najväčšie faktory

 • Výber správneho výklenku a pridruženého (-ých) partnera (-ov), na ktorý sa čitatelia môžu odvolať
 • Nájdenie tém (kľúčových slov), v ktorých by ľudia mali záujem o produkt / službu. Nemusíte písať iba recenzie !!! Ak vytvoríte video YouTube o „spôsobe pripojenia televízora k notebooku“, prepojte pridružený odkaz pomocou kábla HDMI. Toto je len jeden príklad.
 • SEO: dosiahnutie trvalej návštevnosti tým, že napíšete AWESOME obsah o vašich kľúčových slovách (v SEO je veta „dĺžka je sila“ a toto sa mi vyplatilo). Možno robíte videá alebo eCourse, ale zistil som, že blogové príspevky NIE JE ľahšie aktualizovať, čo znamená menej údržby. Najväčším faktorom FAR bol čas, ktorý som dôsledne strávil tvorbou svojich tutoriálov … čo nakoniec vyústilo do náhleho stavu 3x zvýšenie SEO prevádzky
 • Pridanie obsahu HTML do KAŽDÉHO článku (povzbudzuje dlhší obsah, organizáciu a dokonca šancu získať) odkazy na odkazy v Google pomocou pomenované kotvy).
 • Zhromažďujú ankety Facebook, tweety, ďalší dôkaz, PREČO by si mali zvoliť moju pridruženú spoločnosť
 • trpezlivosť písanie obsahu trvalo mnoho mesiacov, dokonca aj keď mi nedostávali platby

1. Nájdite svoj výklenok

Moja kariérna cesta išla takto: online marketing > vzhľad stránky > Webový dizajn WordPress > WordPress SEO > Optimalizácia rýchlosti WordPress. Teraz sa dostávam k pridruženému marketingu.

Kým som to robil Optimalizácia rýchlosti WordPress Všimol som si, že to potrebovalo veľa ľudí, ale len veľmi málo ľudí ich poskytlo (pri prieskume spoločnosti Google som mal nedostatok služieb a návodov). Tiež som vedel, že hosting bol # 1 faktorom rýchlosti webových stránok faktor a tieto spoločnosti zaplatili až 200 dolárov za predaj. Hosting je konkurenčný priestor, ale provízie a nedostatok dodávok ma lákali.

Rozšíril som svoj blog SEO a začal písať o hostovaní, doplnkoch vyrovnávacej pamäte a ďalších relevantných témach … pričom som ich odporúčal SiteGround v každom návode. Pridal som sociálny dôkaz, ako je 34 prieskumov na Facebooku, kde boli hodnotené ako prvé. Každý tutoriál bol veľmi podrobný a veľa ľudí ho považovalo za užitočné – mnohí získajú viac ako 100 návštevníkov / deň, pretože skvelý obsah = vyššie hodnotenie.

Keď som našiel svoje miesto (optimalizácia rýchlosti WordPress), solídnu hostingovú spoločnosť s pridruženým programom s vysokou províziou (SiteGround) a vytvoril som návody na témy, pre ktoré by ľudia v mojej nike mohli nájsť užitočné (a možno by chceli zmeniť svojho hostiteľa), to ma dostalo na 130 000 dolárov.

Sprievodca optimalizáciou rýchlosti WordPress

Akonáhle nájdete medzeru s vysokým dopytom, malou ponukou (urobte si prieskum Google) a seriózne provízny predajca, ktorý ponúka pekné provízie … a vy musíte trpezlivosť čakať na finančné výsledky pri vytváraní svojich aktív (hovorím o obsahu), odporúčam vám urobiť krok.

2. Zaregistrujte sa do pridružených programov

Populárni maloobchodníci online

 • Amazonka – do 10% na základe kategórie.
 • ebay – 40 – 80% podľa kategórie (ale iba 24 hodín sledovania súborov cookie).
 • Etsy – 4 – 8%.
 • terč – 4% na väčšinu kategórií.
 • Walmart – 4% na väčšinu kategórií.
 • aliexpress – 3% pre elektroniku, 7-9% pre všetko ostatné.
 • Newegg – 0,5 – 1%.
 • přecpat – do 6%.

Hosting WordPress

 • SiteGround – 50 USD – 100 USD + predaj (program úrovne).
 • WP Engine – 200 dolárov / predaj + bonusy + 50 dolárov dvojúrovňový program.
 • KINŠTA – 50 USD – 500 USD / predaj + 10% opakovaných.
 • Cloudways – 50 USD – 125 USD / predaj (odstupňované) alebo opakujúce sa príjmy s nižšou počiatočnou províziou – boli tiež # 1 v mnohých prieskumoch na Facebooku, majú veľmi silné následky a čoskoro ich doporučím pre spravovaný cloud hosting

Témy WordPress

E-mailový marketing

 • AWeber – 30% opakovanie (od 19 do 149 USD + za predaj).
 • Neustály kontakt – 105 USD za predaj a 5 USD za olovo (zaregistruje sa bezplatná skúšobná verzia).

Ďalšie pridružené spoločnosti

 • SEMrush – 40% opakovanie (od 40 $ do 160 $ ​​mesačne).
 • StackPath CDN – obvykle 10 až 20 dolárov za províziu za predaj.
 • MyThemeShop – 55% (provízia 48 USD – 244 USD v závislosti od plánu).
 • ThemeForest – 30% z prvého nákupu každej novej osoby.
 • WP Rocket – 20% (10 – 50 USD / predaj).
 • nezávislý pracovník – poplatok za projekt za prvých 100 dní (zvyčajne 10% projektu).
 • údom – 20% z každého kurzu.
 • Odošlite WordPress – 20% pre wordpress.com, JetPack a WooCommerce.
 • OptiMonster – 20%.
 • LongTail Pro – 30% (a 30% opakujúcich sa) pri plánoch 219 dolárov ročne – 377 dolárov ročne.
 • Elementor – 50% zo 49 dolárov – 199 dolárov v závislosti od plánu.
 • HelloFresh – 25 USD (maximum) pri prvom predaji.

Kupónové kódy

 • Hosting A2 + Hostgator – tieto pridružené spoločnosti vám umožňujú vytvárať vlastné kódy kupónov, ktoré sú obrovský bonus, ak robíte videá YouTube. Video Tylerovej Moore je zapnuté ako vytvoriť web WordPress má zobrazenia 4,5 milióna + a odkazuje ľudí na program HostGator pomocou svojho kódu kupónu. To znamená, že za predaj dostane pripísanú sumu, ak použije kód (aj keď neklikne na jeho pridružený odkaz). Ak robíte videá YouTube, kódy kupónov môžu viesť k oveľa väčšiemu predaju, ako k zrušeniu odkazov v popisoch videí a dúfať, že naň ľudia kliknú. Má šťastie.

3. Naučte sa rôzne typy programov

Jedna vrstva – získajte províziu, keď dôjde k predaju z vášho pridruženého odkazu.

Dva stupne – získajte províziu, keď odporučíte ďalšie pridružené spoločnosti a začnú predávať (viacúrovňový marketing). Príkladom je Program WP Engine kde hovorím svojim čitateľom o ich hosťovaní WordPress, začnú predávať a za každý predaj, ktorý vygenerujú, zarobím 50 dolárov za predaj.

Lezecké úrovne – zvýšené provízie pri zvyšovaní predaja.

SiteGround-affiliate-program-Úrovne

Opakujúce sa provízie – zvyčajne sa stáva so službami predplatného … priebežne dostávate provízie, pokiaľ sú ľudia zaregistrovaní. AWeber a SEMrush to urobia.

Provízie za celý web – získajte províziu bez ohľadu na to, čo ľudia kupujú na webových stránkach pridruženého podniku. Affiliate program Amazon robí to.

Pay Per Lead – získajte províziu na základe počtu potenciálnych zákazníkov (napr. Vyplnenie kontaktných formulárov), ktoré pošlete firme. Uistite sa, že svoje analytické údaje sledujete a máte solídnu písomnú dohodu s pridruženou spoločnosťou. Nechceš tráviť veľa času a budeš spálený, ako ja.

sušienky – množstvo času, po ktorom ľudia kliknú na váš partnerský odkaz, dostanete províziu, ak dôjde k predaju. Zvyčajne 30 – 90 dní, pri výbere pridružených spoločností by to však nemal byť obchod s dohodami.

Individuálne pridružené programy – tu sa zaregistrujete prostredníctvom svojich webových stránok.

Individuálne-affiliate-program

Pridružené trhyShareASaleClickBank majú na výber tisíce obchodníkov. Je pekné sa prihlásiť na 1 miesto a skontrolovať výkonnosť viacerých pridružených spoločností bez toho, aby ste museli ísť na každý jednotlivý portál na každej webovej stránke. Mnoho programov však nie je súčasťou trhu. Som veľký fanúšik ShareASale – existuje toľko spoločností a odvetví, z ktorých si môžete vybrať.

ShareASale

Partnerský program Amazon
Affiliate program Amazon je najobľúbenejší zo všetkých. Nezúčastňujem sa (zatiaľ), ale väčšina pridružených obchodníkov, ktorých poznám, používa Amazon, pretože … je to Amazon. Môžete skontrolovať produkty, ktoré ste použili, alebo napísať príručky (napr. Ako prepojiť počítač s televízorom) a prepojiť pridružený odkaz s káblom HDMI … len pár príkladov. Možno budete chcieť nadviazať vzťahy s výrobcami, aby ste mohli produkty získať ešte predtým, ako budú uvedené na trh. Poskytuje vám čas na vytvorenie recenzie pred uvedením produktu na trh a zaznamenanie predaja počas špičkových nákupných časov..

 • Až 10% provízie
 • Provízie% na základe kategórií
 • Provízie na celom webe (ak niečo kúpia pomocou vášho odkazu, získate províziu)
 • Super vysoké konverzie
 • Vytvorte vlastný pridružený odkaz na akýkoľvek produkt

Amazon-affiliate-Provízia

Amazon Autocomplete-kľúčové slová

Môžete vytvoriť pridružené odkazy pre ľubovoľný produkt Amazon a potom ho vložiť do popisu videa:

Amazon Partnerský-Links

Pridružené programy WordPress
Ak ste v odvetví WordPress, ako som ja (či už ide o dizajn, vývoj alebo SEO), nazhromaždil som celý zoznam pridružených programov WordPress. Vylúčil som tých, ktorých považujem za neúspešných, alebo platím príliš málo, aby som získal zisk ThemeForest, Kreatívny trh, a tematické obchody s nízkou kvalitou ako Template Monster. Hosting sa oplatí dobre a napísal som príručku pre affiliate program SiteGround a témy StudioPress, ktoré sú mojimi 2 najvýhodnejšími pridruženými partnermi. Tieto návody majú veľa snímok obrazovky / sociálneho dôkazu, zvlášť pre program SiteGround.

 • SiteGround – môj hlavný partnerský partner so solídnou povesťou na sociálnych sieťach (ktoré využívam vo svoj prospech). Platia 50 – 100 dolárov / predaj a prideľujú vlastné provízie na základe vašej výkonnosti a toho, či predávate drahšie plány hostenia.
 • WP Engine – 200 dolárov za predaj s dvojúrovňovým pridruženým programom (50 dolárov za každý dvojstupňový predaj)
 • StudioPress – je známy tým, že je najkvalitnejšou zabudovanou témou WordPress Genesis
 • Elegantné motívy – vysoko kvalitné témy s veľkorysým pridruženým programom (50% predaja)
 • StackPathCDN s 31 ďalšími dátovými centrami (Cloudflare má viac ako 200 dátových centier, ale viac dátových centier = rýchlejšie dodávanie obsahu). Dostanem okolo 1 000 $ mesačne odkazovaním ľudí na StackPath v mojich výukových programoch pre doplnkové prehliadače. StackPath nedávno kúpil MaxCDN a ich miera akceptácie pridružených spoločností je oveľa nižšia (záleží na vašom potenciálnom objeme), ale väčšina doplnkov pre vyrovnávaciu pamäť konvertovaných na StackPath ako ich odporúčané CDN
 • nezávislý pracovník – odkážte ľudí na vývojárov, dizajnérov a ďalších nezávislých pracovníkov, s ktorými ste už spolupracovali, a za prvých 90 dní získajte 100% províziu pre projekty na voľnej nohe. Mám veľa ľudí, ktorí požadujú služby optimalizácie rýchlosti WordPress … takže ich odporučím svojim vývojárom s nezávislým odkazom na voľnej nohe a zarobím pasívny príjem 125 dolárov mesačne. Na prepojenie s konkrétnymi profilmi nezávislých pracovníkov nemôžete použiť pridružené odkazy, takže ľudí nasmerujem na domovskú stránku prostredníctvom pridruženého odkazu a ľuďom poskytujem užívateľské mená vývojárov..

4. Spustite čísla

Vysoké provízie, vysoké konverzie, nízke návratnosti
Samozrejme, že chcete pridružené spoločnosti s vysokými províziami, ale mali by mať tiež dobrú povesť s vysokou mierou konverzií a nízkou mierou obratu (ak sa ľudia po registrácii zrušia, dostanete 0 dolárov). Ak sú súčasťou pridruženého trhu, ako je napríklad ShareASale alebo ClickBank tam môžete vidieť nejaké čísla. Spoločnosti, ktoré majú radi Amazon / SiteGround, sú bezpečné stávky, inak urobte prieskum (alebo sledujte svoje pridružené odkazy, aby ste mohli sledovať ich výkon). Vyhnite sa pridruženým spoločnostiam, ktoré ponúkajú obrovské provízie, pretože to pravdepodobne znamená, že sa snažia získať a udržať zákazníkov prirodzene. Toto poškodí vaše čísla (konkrétne mieru konverzií / spätných konverzií).

Prečo som nepropagoval motor WP za 200 dolárov / predaj
Mohol som povýšiť WP Engine (hostingovú spoločnosť) za 200 dolárov za predaj bez toho, aby som vyšplhal na nejaký program – znie to celkom dobre, však? Keď som však skontroloval ShareASale, videl som, že miera obrátenia bola 24%! Len preto, aby som vám dal nápad, zvraty SiteGround sú menšie ako 10%. Služba WP Engine sa začína na 29 $ mesačne, zatiaľ čo SiteGround má hodnotu 3,95 USD mesačne, plus SiteGround má lepšiu povesť. S SiteGround som musel vyšplhať na vyšší program s vyššími províziami, ale dlhodobo sa to vyplatilo.

5. Nastavenie blogu

WordPress – na čo odporúčam stavať váš web / blog.

Táto ďalšia časť sumarizuje moje celé „ihrisko predaja“ pre SiteGround. Používam to presný časť každého tutoriálu v mojom blogu týkajúca sa optimalizácie rýchlosti webových stránok. Vytvorenie predajného miesta a vysvetlenie, prečo by ľudia mali používať váš pridružený podnik (napr. Sociálny dôkaz), je také dôležité!

hostingSiteGround je používa Yoast, ja a odporúčané WordPress. Sú takmer na každom mieste Prieskum na Facebooku a dať väčšinu ľudí major vylepšenia času načítania najmä ak používali priemerných hostiteľov: GoDaddy, Bluehost, HostGator, InMotion, Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Twitter We-just-prešiel k Siteground

Používam ich pološpecializovaný plán GoGeek ktorý je dodávaný s 4x viac prostriedky servera ako zdieľaný hosting. Kliknutím na moje stránky zobrazíte, ako rýchlo sa načítajú, pozrite si môj prehľad GTmetrix alebo zistite ľudí, ktorí migrovaný a zverejnené nové časy načítania. Tiež to robia bezplatné migrácie.

Ako skontrolovať, či je váš hosting pomalý
Prejdite svoje stránky Štatistiky Google PageSpeed aby som zistil, či skrátiť čas odozvy servera je vo vašej správe. Google odporúča to by malo byť <200ms. Anything above 1 second is not good. You can also check your TTFB (čas na prvý bajt) na karte Časovanie spoločnosti GTmetrix alebo bytecheck.com.

Znížte čas odozvy servera

Tu sú prieskumy:

2019 Prieskum hostingu

2017-WordPress-hosting-FB-Poll

Odporúčania hostiteľa Elementor

Odporúčanie hostenia z júla 2019

WordPress-hostiteľ-Poll-Aug-2018

Shared-hosting-Poll-2017

2019-hosting-Poll

Go-To-hosting-Company

WordPress-hosting-Poll-2017

Podarilo-hosting-Poll

WooCommerce-hosting-FB-Poll

2016-Web-hosting-Hlasovanie

Best-WordPress-hosting-Provider-Poll

Najlepšie Web-hosting-2019-Poll

Anketa o priateľskom hostovaní WP

2016-WordPress-hosting-FB-Poll

Obľúbený hosting pre spoločnosť Elementor

2018 Odporúčania týkajúce sa hostenia

Anketa o hosťovaní WordPress september 2018.png

Podarilo-WordPress-hosting-Poll-2017

2019-Hostitelia-Poll-1

Hosting-Poll-For-Speed

WordPress-hosting-Poll-jún-1

SiteGround-odporúčania

2014-Managed-WordPress-hosting-FB-Poll

Najlepšie Web-hosting-Provider-Poll

Hosting-Poll-Feb-2019

Hosting-Odporúčania-Poll

Bluehost vs SiteGround

Anketa webhostingu WordPress

SiteGround odporúča WordPress:

SiteGround-Odporúčaná-WordPress-hostiteľ

Niekoľko spokojných zákazníkov (toto je môj sociálny dôkaz):

Godaddy To SiteGround Migration

EIG-To-SiteGround

SiteGround-Migration

SiteGround má 3 plány:

SiteGround-hosting

Vyššie plány zahŕňajú viac prostriedky servera (Faktor č. 1 v sprievodcovi optimalizáciou WordPress). Tu je úplná porovnávacia tabuľka, ale GrowBig vám poskytuje približne dvakrát viac serverových prostriedkov ako StartUp a GoGeek je semi-dedikovaný hosting čo vám dáva ešte viac. GrowBig and up prichádza s bezplatnou migráciou, postupovaním, pokročilým ukladaním do vyrovnávacej pamäte a možnosťou hostenia viacerých webových stránok. GoGeek prichádza s prioritnou podporou. Ich cloudový hosting je pomerne rýchly skok za cenu 80 dolárov mesačne.

Môžete to vidieť na ich stránka funkcií:

SiteGround-Server-zdroje-Porovnanie

Používam funkciu SiteGround, pretože:

 1. Moja GTmetrix + Pingdom správy hovoria samy za seba
 2. Moje stránky sa načítajú okamžite (ak ich chcete prekliknúť)
 3. rýchly technológia rýchlosti (PHP 7.3, NGINX, SG Optimizer, CloudFlare)
 4. Odporúčané Yoast, WordPress, Ivica z Zrýchlite WordPress
 5. zadarmo Poďme šifrovať SSL, jednoduché použitie cPanel, a funkcie pre eCommerce
 6. Podpora WordPress je neprekonateľný aj bez prioritnej podpory GoGeeku
 7. GrowBig prichádza so stagingom, väčším úložným priestorom a ďalšími zdrojmi servera (prejdite nadol na „pridelíme potrebné zdroje“ a umiestnite kurzor myši nad server tab)
 8. GoGeek prichádza s ešte viac serverovými zdrojmi, úložiskom, prioritnou podporou
 9. Bezplatná migrácia, doplnok pre migrátora, a a 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 10. Veľa chvály reddit, Konverzácie na Facebooku, cvrlikání, TrustPilot
 11. Tony chvály na Facebooku: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Mnoho ľudí už migrovalo a zverejnilo výsledky na Twitteri: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Zrieknutie sa zodpovednosti partnera – ak sa zaregistrujete na webe SiteGround with my pridružený odkaz Darujem dobrý kus bez akýchkoľvek nákladov. Každý rok som darujte 3 000 dolárov na kampane GoFundMe (2018 bolo kŕmiť hladných v Denveri, 2017 bolo Červeného kríža v hurikáne Harvey). Vaša podpora pomáha a ja si to vážim. Snažím sa, aby moje recenzie boli nestranné a podporované dôkaz vo forme Ankety na Facebooku, tweety, a skutočné rozhovory. Ak ho nechcete používať, tu je a neprepojený odkaz na SiteGround. Či tak alebo onak, skutočne verím, že sú hviezdnym hostiteľom WordPress a vaše stránky budú bežať rýchlejšie / plynulejšie … urobte si prieskum v skupinách Facebooku + cvrlikání a nájdete väčšinu ľudí povedz to isté.

OMM-On-SiteGround

Ľudia zvyčajne migrujú, pretože ich technológia rýchlosti môže skrátiť časy načítania na polovicu:

Prepína sa na SiteGround

Migrácia času načítania stránky

Bluehost to SiteGround GTmetrix

HostGator To SiteGround

SiteGround GTmetrix

Štatistiky stránok Google PageSpeed

100 Perfektné skóre na webe

Genesis SiteGround

Rýchlosť dosiahnutá prostredníctvom služby SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

Znížené časy načítania pomocou funkcie SiteGround

Nové časy odozvy SiteGround

HostGator na migráciu na lokalitu

SiteGround Response Times On Joomla

Prepnuté na hosting na webe

SiteGround Rocket Imagify Combo

Joomla GTmetrix On SiteGround

Štatistiky SiteGround PageSpeed

SiteGround On Joomla

SiteGround Znížené časy načítania

SiteGround Speedy Hosting

Nové výsledky pingdomov na webe

Nový čas odozvy SiteGround

Vylepšenie času odozvy SiteGround

Získajte hosting z lokality SiteGround

téma – pre affiliate marketing nepotrebujete špeciálnu tému, pravdepodobne potrebujete iba blog. odporúčam Témy StudioPress pretože to je to, čo ste, Matt Cutts (od spoločnosti Google), a ja používam. Matt Mullenweg, zakladateľ WordPress, ich tiež odporúča. Jednou z najväčších chýb, ktorú som urobil, bolo použitie témy z Themeforest… pretože ich vytvorili nezávislí vývojári, ktorí môžu prestať aktualizovať svoju tému. Stalo sa mi to a stále počúvam hororové príbehy o ľuďoch, ktorí museli prepínať témy a prepracovávať celú svoju stránku. Rovnakú tému StudioPress (Outreach Pro) používam 3 roky. Ich témy sú ľahké (rýchle načítanie), priateľské k SEO pomocou optimalizovaného kódu, bezpečné a majú obrovský výber plugins pre Genesis Framework a úžasná komunita v USA Skupina Genesis WordPress Facebook. Zahŕňajú dokumentáciu na jej nastavenie a budú vám slúžiť mnoho rokov.

StudioPress-Témy

Pomoc pri vývoji webových stránok – potrebujete pomoc s nastavením témy? S rovnakými 2 vývojármi pracujem 3 a viac rokov. Ak si ich chcete najať, zaregistrujte sa na nezávislý pracovník účet, uverejnite svoju úlohu (inštalácia motívu WordPress) a potom pozvite používateľa i333 alebo bdkamol do vášho projektu. Ak chcete, kontaktujte ma a predstavím vám ich prostredníctvom e-mailu. Obaja sú vynikajúci vývojári s primeranými sadzbami, hovoria plynule anglicky a ja im zadávam všetku svoju prácu v programovaní.

Pronaya-Kumar-S-Recenzie

6. Majster SEO

Ak z môjho Sprievodcu SEO pre WordPress neurobíte všetko, urobte aspoň tieto kroky:

 • Nájsť konkrétne kľúčové slovo (s dlhým chvostom) v automatickom dopĺňaní Google, ktoré je dlhé 3+ slov.
 • Výskum konkurencia kľúčového slova aby ste sa uistili, že nie je príliš konkurencieschopný (všeobecné kľúčové slová s vysokým mesačným vyhľadávaním sú vždy konkurencieschopnejšie). VidIQ, Kľúčové slová všade, a MozBar Rozšírenia prehliadača Chrome sú na tento účel vynikajúcimi nástrojmi, ale najlepšie je manuálne skúmať ich aký silný obsah je (v najlepších výsledkoch) – najväčší ukazovateľ.
 • Vytvorte podrobný obsah (videá by mali byť 10+ minút blogové príspevky by mali byť dlhé 3 000+ slov dlhá. Vytvorte Obsah HTML udržiavať dlhé pracovné miesta usporiadané.
 • Craft pekné nadpis (na ktoré ľudia kliknú) v ideálnom prípade s kľúčovým slovom pred ním.
 • Craft pekné popis (s odkazom na popis videa alebo meta popis blogových príspevkov, ktoré môžete robiť Yoast, doplnok, ktorý odporúčam, ak používate WordPress).
 • Neposadni sa hustota kľúčových slov, sotva na tom záleží. Najdôležitejšie miesta na jeho použitie sú váš názov, popis a ak používate Yoast, váš SEO názov a meta popis.
 • Použite niektoré odkazy vo vašom obsahu – interné odkazy sú prirodzeným spôsobom vytvárania odkazov na vaše vlastné webové stránky a externé odkazy sú podobné citovaniu zdrojov spoločnosti Google. Obidve sú dôležité.
 • použitie multimediálne – či už ide o videá, infografiky alebo zvukové klipy – ľudia ich milujú!
 • Použite pevnú látku WordPress téma + hosting (napr. StudioPress + SiteGround), ktoré vám môžu ušetriť veľa problémov z hľadiska rýchlosti, kompatibility, zabezpečenia a zabudovaného SEO.
 • Použite a Doplnok pre bohaté úryvky (Používam aplikáciu WP Review by MyThemeShop), aby som v službe Google získal „hviezdy“.
 • Konfigurácia Váš SEO doplnok, Google Search Console, a WP Rocket (doplnok pre vyrovnávaciu pamäť).
 • Ak používate WordPress, použite Štruktúra permalinku „post name“ v časti Nastavenia> Permalinky.
 • vždy štítky (vo vašom počítači) PRED ich odovzdaním do WordPress a použitím a zapojiť automaticky použiť názov súboru obrázka ako alternatívny text obrázka (šetrí čas).
 • Nechoďte s tým Doplnky WordPress. Mnohé z nich bolia rýchlosť alebo nie sú udržiavané.
 • Pridajte svoje príspevky do blogu dátum zverejnenia výsledky vyhľadávania (váš obsah bude vyzerať sviežo)!
 • Vytvorte si svoj web rýchlo horiace zaťaženie – použitie Bezplatná CDN služby Cloudflare, optimalizovať obrázky (napr. ShortPixel), vyhnite sa externým zdrojom, ako sú Google AdSense, Mapy Google a doplnky s vysokým procesorom. Uistite sa, že máte spustený PHP 7+ (vo svojom hostingovom účte) a databázu často vyčistite pomocou programu WP-Optimize alebo WP Rocket. Vyhnite sa hosťovaniu spoločnosti EIG za každú cenu.
 • použitie SSL (Poďme zašifrovať je zadarmo) a skontrolujte spoločnosť Google národná a miestna hodnotiace faktory.

7. Master Video SEO

Ak z môjho sprievodcu SEO SEO pre YouTube neurobíte všetko, postupujte takto:

 • Nájdite konkrétne (dlhé) kľúčové slová v automatickom dopĺňaní YouTube, ktoré sú dlhé 3+ slov.
 • Preskúmajte konkurenciu kľúčového slova tak, že zistíte, koľko zobrazení, hodnotení „Páči sa mi“, komentárov a ďalších signálov, ktoré majú najlepšie videá (na to je skvelé rozšírenie vidIQ Chrome). Široké kľúčové slová majú viac vyhľadávaní, ale sú konkurencieschopnejšie (vždy začínajte s dlhým časom).
 • Intenzívne pokryte tému – zamerajte sa na 10 minút a buďte struční (skripty / úpravy)!
 • Označte súbor s videom (v počítači) ako kľúčové slovo a nahrajte ho na YouTube.
 • Vytvorte pekný názov, ktorý láka ľudí na kliknutie na vaše video, pričom vaše kľúčové slovo je vpredu.
 • V prvej vete napíšte dlhý popis s časovými pečiatkami, odkazmi a použite kľúčové slovo.
 • Skontrolujte prepis automaticky generovaný službou YouTube a vykonajte opravy.
 • Nahrajte vlastnú miniatúru (1280 x 720 pixelov), vďaka ktorej ľudia kliknú na video.
 • Vždy odpovedajte na komentáre a vložte video do svojho blogu, ak ho máte.
 • Zahrňte svoje video do svojho blogu, e-mailu, sociálnych médií alebo iných marketingových kanálov.

V opačnom prípade je to také ľahké ako pridať odkaz na popis videa a požiadať ľudí, aby naň klikli. Kódy kupónov sú veľkým bonusom (ak to váš pridružený podnik ponúka) od tej doby, môžete ľuďom poskytnúť zľavu pomocou vlastného kódu, pričom vám pripíšu predaj, bez toho, aby museli kliknúť na váš pridružený odkaz. Výsledkom sú vyššie konverzie. (Tyler Moore to robí).

Partnerské odkazy Amazon

8. Objavte svoju obsahovú stratégiu (blog verzus videá vs. kurz)

Príspevky v blogu – V mnohých technologických odvetviach, ako sú moje, existuje veľa technologických zmien, ktoré si vyžadujú aktualizáciu obsahu. Je oveľa jednoduchšie aktualizovať blogový príspevok, ako úplne zmeniť video. Videá sú dobré, ale príspevky môžu trvať omnoho dlhšie (nazývaný vždyzelený obsah).

videá – pridajte pridružené odkazy do popisov YouTube a povedzte ľuďom, že ste tam nechali odkaz. Po nahraní videa už nemôžete upravovať video, takže som si ťažko udržal aktuálne informácie. Vyžaduje si to viac údržby ako príspevky, najmä ak sa vo vašom odvetví vyskytujú veľké zmeny.

eCourse – to isté ako videá, kde je ťažké ich udržiavať v aktuálnom stave, hoci som eCourse nikdy neurobil. údom je pravdepodobne vaša najlepšia stávka.

Pridružené odkazy – pridanie pridružených odkazov do vášho obsahu (text / obrázky / tlačidlá) je jediná stratégia, ktorú používam a je najobľúbenejšia. Ľudia, ktorí skutočne čítajú vaše veci, si pravdepodobne kúpia niečo, čo odporúčate – pravdepodobne nekliknú na rušivú bannerovú reklamu..

bannery – po ich otestovaní som sa rozhodol zrušiť reklamné pruhy, pretože vyzerali roztržito a nefungovali tak, ako to robili moje pridružené odkazy. Je ľahké ich zvracať, ale rozptyľujú a pravdepodobne nebudú mať skvelé výsledky. Ak ich vyskúšate, nezabudnite zobraziť konkrétne bannery bočného panela na základe typu obsahu, ktorý ľudia čítajú na vašom blogu (v prípade príspevkov, ktoré patria do mojej kategórie SEO, by som zobrazil banner súvisiaci so SEO a v prípade príspevkov v kategórii rýchlosti môjho webu) Ukázal by som iný banner). Môžete to urobiť pomocou doplnku ako Logika pre widgety.

Smädné pridružené spoločnosti sleduje, maskuje a kategorizuje vaše pridružené odkazy. Po zaregistrovaní sa do programov uchopte svoje pridružené odkazy a pridajte ich do tohto doplnku. Môže to chvíľu trvať, ak budete odkazovať na viacero stránok na webe svojej pridruženej spoločnosti (čo by ste v mnohých prípadoch mali). verzia pre prichádza so štatistikami, ale nepoužívam ju a som celkom analytická osoba.

Smäd-Affiliates-Link-Management

maskovanie – pridáva / go / alebo inú predponu odkazu k vašim pridruženým odkazom. Kedykoľvek použijete pridružený odkaz, mali by ste použiť maskovanú verziu (napr. Www.onlinemediamasters.com/go/siteground)

Použite priame odkazy – Toto sú stránky na webe vašej pridruženej spoločnosti, ktoré nie sú domovskou stránkou. Pokiaľ ide o hosťovanie stránok SiteGround, veľa na ne odkazujem stránka technológie rýchlosti ako pridružený odkaz. Ak robíte affiliate program Amazon, len chcete získať zoznam produktov, ktoré odporúčate čitateľom, vytvorte pre každého z nich pridružený odkaz a importujte ich do doplnku.

Nastavenia smädných pridružených spoločností – prejsť nastaveniami doplnkov a vyladiť všetko, čo je potrebné. Všetko som nechal ako predvolené, ale zmenil som predponu odkazu (maskovanú verziu adresy URL) na / go /.

Smäd-pobočky-Nastavenia

11. Nofollow Affiliate Links

Nechcete, aby vyhľadávacie nástroje sledovali pridružené odkazy. Ak ich pridáte do obsahu pomocou Thirsty Affiliates, urobí to automaticky. V opačnom prípade vyberte pri pridávaní pridružených odkazov možnosť „Nofollow“.

Nofollow-affiliate-Links

12. Pridajte pridružené odkazy k obrázkom

Len na krátku pripomienku – to môže zvýšiť počet kliknutí najmä na mobilných zariadeniach.

13. Uložte si do svojho prehľadávača záložku Pridružené štatistické stránky

Prejdite na svoje pridružené informačné panely a uložte si záložku „štatistická“ stránka, ktorá sa uloží do prehliadača. Šetrí to čas, najmä ak ste niekto, kto rád neustále kontroluje predaj / výkon.

Partnerské-Záložky

14. Nastavenie textových / e-mailových upozornení vždy, keď sa uskutoční predaj

Funguje to iba vtedy, ak vám pridružená spoločnosť pošle e-mail pri vygenerovaní predaja. Zakaždým, keď urobím predaj na webe, dostanem vlastné upozornenie na môj telefón. Je PODPORUJÚCE ich získať.

Vytvárajte na telefóne vlastné upozornenia o predaji v províznom predaji – ak používate službu GMail, prejdite na svoje nastavenia a vytvorte filter, takže všetky e-maily s textom „Affiliate Sale generovaný na serveri SiteGround“ v riadku predmetu prejdú do svojej vlastnej zložky (vyladením predmetu prejdete na akékoľvek e-mailové oznámenie, ktoré vám pošle váš partner). Potom si na telefóne pomocou aplikácie GMail nastavíte vlastné upozornenie, aby ste kedykoľvek vygenerovali predaj a dostali vlastné upozornenie (tu je návod pre Android a tu je jeden pre jablko). Mám rôzne oznámenia týkajúce sa funkcií SiteGround, StudioPress Themes atď. Zlepšuje váš deň 🙂

Custom-GMail-Filter

Jediné e-maily, ktoré dostávam na telefón, sú predaj v províznom predaji:

Partnerský-Sale-Notification

15. SEO: výskum kľúčových slov

2 000+ návštevníkov / deň, ktoré dostanem cez SEO, je obrovskou súčasťou môjho pasívneho príjmu z pridružených spoločností. Moja stratégia SEO sa týka predovšetkým obsahu, ktorý sa začína výskumom kľúčových slov (témami, o ktorých píšete). Navrhujem prečítať tento článok, pretože výskum kľúčových slov / optimalizácia obsahu je povinná.

Kľúčové slová s dlhým chvostom – konkrétne kľúčové slová obyčajne s 3 až 7 jednotlivými slovami vo fráze. Sú vysoko zacielené a MUCH ľahšie hodnotia ako široké kľúčové slová (všetky moje sú dlhé chvosty). Nižšie oprávnenie domény (skontrolujte pomocou OSE), tým menej by mali byť vaše kľúčové slová. Ak môžete získať konkrétnejšiu podobu a kľúčové slovo sa stále zobrazuje v službe Google Autocomplete, prehliadač kľúčových slov Moz a ďalšie nástroje pre kľúčové slová … vyberte si ŠPECIFICKÝ.

Long-tail-kľúčové slová

Zamerajte 1-2 kľúčové slová podľa článku – pokým nemôžete úspešne ohodnotiť jedno kľúčové slovo pre článok, neskúšajte zacieliť na 2. Ak sa to stane na konci a budete pripravení napísať článok okolo 2, vyberte sekundárne kľúčové slovo, ktoré je synonymum vášho primárneho kľúčového slova. Príkladom by boli stránky „Pomalý WordPress“ a „Prečo je WordPress pomalý“. Potom vytvorte názov článku / názov SEO / metaznačky, aby ste spomenuli jednotlivé slová každého z nich – a zároveň ich pekne prečítali.

Automatické dopĺňanie Google – ísť do google.com, začnite písať frázu a pozrite sa na rozbaľovacie výsledky automatického dopĺňania. Môžete použiť znak podčiarknutia „_“, aby ste doplnok Google vyplnili. Len sa uistite, že posledný zadaný znak je podčiarknutie. Skúste použiť množné číslo a zmeniť poradie slov, aby ste videli rôzne výsledky. Takto nájdem 90% mojich kľúčových slov.

mapu-Autocomplete-kľúčové slová

Automatické dopĺňanie YouTube – ak robíte videá, nájdete tu kľúčové slová.

YouTube Autocomplete-kľúčové slová

Prieskumník kľúčových slov Moz – toto náradie je podobný Plánovač kľúčových slov Google iba je úplne zadarmo. Môžete tiež zoskupiť podobné kľúčové slová, aby ste ich neprechádzali …

Prieskumník kľúčových slov Moz

Kliknite na návrhy kľúčových slov -> zobraziť všetky návrhy.

Návrhy kľúčových slov pre Moz

MozBarMozBar je rozšírenie prehliadača Google Chrome, ktoré umožňuje spoločnosti Google ľubovoľné kľúčové slovo a zistiť, ako sú výsledky vyhľadávania konkurencieschopné. Čím vyššie je DA (oprávnenie domény) a PA (oprávnenie na stránku), tým je kľúčové slovo konkurencieschopnejšie. Stále však chcete kliknúť na najlepšie výsledky a prehliadať obsah, aby ste sa uistili, že môžete vytvoriť článok / video, ktoré je lepšie ako ktokoľvek v najlepších výsledkoch. To je skutočne to, o čom je „skúmanie konkurencie“.

Konkurencia kľúčových slov Mozbaru

Vyhýbanie sa konkurenčným kľúčovým slovám:

Kľúčových slov, súťaž

Skontrolujte kľúčové slová

 • Vaša prémiová recenzia SEO
 • Shark ION ROBOT 750 Hodnotenie vákua
 • SiteGround Recenzie WordPress Hosting

Kľúčové slová riešenia

 • Ako robiť jogu doma (odporúčať jogu)
 • Prečo je môj web pomalý (odporúčaný rýchlejší hosting)
 • Ako pripojiť prenosný počítač k televízoru (odporúčame kábel HDMI)

16. SEO: Optimalizácia obsahu

Ak používate WordPress, pozrite si môj výučbový program SEO Plugin (konkrétne časť o zelených svetlách), pretože ide o rozsiahlu tému. Backlink je infographic je tiež dobrým východiskovým bodom.

Ruky nadol by som povedal, že najlepšou vecou, ​​ktorú môžete urobiť, je výskum 1 primárneho kľúčového slova, vytvorenie atraktívneho názvu článku, ktorý obsahuje vaše kľúčové slovo (aj keď to nemusí byť presná zhoda), trávenie času písaním úryvkov vyhľadávacieho nástroja (SEO) tituly / meta popisy) a zďaleka najdôležitejšie je, aby bol váš obsah čo najhodnotnejší prostredníctvom videí, peknej grafiky, obsahu, tučné / farby / štýl atď. Malé veci ako hustota kľúčových slov sotva záleží.

Stručné vysvetlenie optimalizácie obsahu pomocou Yoastovho WordPress SEO Plugin…

Yoast-Content-Analysis

17. SEO: Dĺžka je sila

Všeobecne platí, že čím dlhší je príspevok, tým vyššie bude poradie. Dáva to zmysel, pretože sa intenzívne venujete téme, ktorá dáva vašej poštovej látke a ľudia s väčšou pravdepodobnosťou zdieľajú váš odkaz / odkaz. Zvyšuje priemerný čas na stránke + priemerný čas na webe, ktorý spoločnosť Google meria.

Nenechajte sa počítať slov – Prejdite na svoje kľúčové slovo Google, pozrite si najlepšie výsledky a uistite sa, že váš obsah je podrobnejší / hodnotnejší ako všetci ostatní. S tým by mali pomôcť videá.

Počet slov WordPress

18. SEO: Použite obsah HTML

K príspevkom vždy pridávam obsah HTML, aby som sa ubezpečil, že sú dlhé a štruktúrované. Bola to pre mňa (a mojich čitateľov) obrovská pomoc a existuje veľa výhod: väčšia šanca na „preskočenie na odkazy“ v službe Google (pozri nižšie), zvýšený priemerný čas na stránke, znížená miera odchodov a to z toho robí ľahšie pre čitateľov pri navigácii v obsahu.

Skok-To-Links

Google hovorí

Skontrolujte, či sú dlhé stránky s viacerými témami na vašom webe dobre štruktúrované a rozdelené do rôznych logických častí. Po druhé, uistite sa, že každá sekcia má priradenú kotvu s popisným názvom (t. J. Nielen „Sekcia 2.1“) a že vaša stránka obsahuje obsah, ktorý odkazuje na jednotlivé kotvy..

Ako vytvoriť obsah s ukotvenými podnadpismi
Obsah HTML vyzerá takto …

HTML každého podokruhu by malo vyzerať takto …

1. Položka jedna


2. Bod dva


3. Bod 3

Môžete tiež použiť a preskočiť na obsah link …

 • 19. SEO: Bohaté úryvky

  Ak píšete recenzie na svoj blog, musíte používať bohaté úryvky.

  Tieto pridávajú kontrolné hviezdičky do úryvkov a zvyšujú mieru prekliknutia. V priebehu rokov som testoval veľa bohatých doplnkov pre úryvky a môj obľúbený (a to, čo teraz používam) je Doplnok WP Review Pro Autor: MyThemeShop (pozrite si ukážku). Je rýchly, vyzerá skvele (tu je stránka, na ktorej ho používam), prichádza so 16 predpripravenými návrhmi, podporuje recenzie používateľov a vývojári v službe MyThemeShop ich dobre podporujú. Už som predtým používal Bohaté úryvky WP vývojár však doplnok opustil a neaktualizoval ho 2 roky Schéma All In One chýba možnosti prispôsobenia.

  Aké bohaté úryvky robia …

  Rich-snippets

  Ako vyzerá doplnok WP Review na vašich stránkach:

  Značky bohatých útržkov

  Ako vyzerá All In One Schema.org (holý a nudný):

  All-In-One-Schema.org-Rich-snippets-Plugin-Markup

  20. SEO: Vyhnite sa spoločným postihom pridružených spoločností

  • Vyhnite sa krátkym, tenkým stránkam s malou hodnotou
  • Ne vždy uvádzajte zoznam pridružených produktov ako prvý – spoločnosť Google vie!
  • Nepreužívajte pridružené odkazy vo svojich príspevkoch a posielajte ich tam, kde sa to počíta
  • Vyhnite sa príliš veľkému počtu „zoznamov príspevkov“, kde stačí uviesť zoznam pridružených produktov
  • Zvážte napísanie recenzie na produkt / službu pridruženej spoločnosti a prepojenie na tento príspevok (namiesto použitia prepojenia na pridruženého partnera), aby ste znížili počet pridružených odkazov na svojich stránkach.
  • Na začiatok príspevku napíšte vyhlásenie o pridružení a jednoducho požiadajte ľudí, aby naň klikli (pozri tento príklad), čím sa zníži aj počet pridružených odkazov, ktoré musíte použiť.

  21. Zhromažďujte objektívne recenzie (Sociálne dôkazy + referencie)

  Moja miera konverzie sa zvýšila z 2,5% na 8% tým, že som zahrnula prieskumy verejnej mienky na Facebooku, na ktorých bola lokalita SiteGround ohodnotená na prvom mieste, spolu s niekoľkými snímkami obrazovky Twitter a konverzáciami na Facebooku. Či už sú to recenzie Amazonky alebo prieskumy Facebooku, POTREBUJETE zahrnúť vonkajšie názory – preto sa mi na mojich webových stránkach nepáči zhromažďovanie recenzií – vyzerajú neobjektívne. Ale môžete použiť WP Review Pro to urobíte tak, že ľuďom umožníte skontrolovať produkt / službu na svojich stránkach a získať tieto kontrolné hviezdy.

  2018 Anketa o hosťovaní WordPress

  22. Zostavte svoju komunitu

  Reagujte na komentáre – niektoré z mojich článkov majú viac ako 300 komentárov. Niekedy je ťažké držať krok, ale to je kľúčová súčasť budovania komunity a umožňuje čitateľom klásť otázky a zanechávať spätnú väzbu. Na komentáre YouTube by ste mali odpovedať najmä preto, že sú hodnotiacim faktorom a povzbudzujte ešte viac ľudí, aby zanechali viac komentárov.

  Zostavte si tento spravodaj – predplatia sa vaši najvernejší čitatelia. Je tiež pravdepodobné, že si kúpia veci, ktoré odporučíte. Jednoduchý widget na bočnom paneli vo vašom blogu je skvelý začiatok (ak používate motívy StudioPress alebo Genesis Framework, používam Genesis eNews Extended).

  Buďte otvorení, nie Salesy – Zadržiavam nulové informácie na svojom blogu, neodporúčam nič, v čo neverím, pomôže mojim čitateľom a snažím sa čo najviac neodporúčať hosťovanie každého jednotlivého príspevku, ktorý napíšem (iba ak to má zmysel). Najdôležitejšie informácie ako prvé, po pridruženom predaji.

  Zapojte sa – zanechávanie recenzií o vašom pridruženom produkte / službe, zdieľanie príspevku, zadávanie odberateľov e-mailov do výkresu … čokoľvek, čo chcete urobiť, aby ste ich zaujali.

  23. Monitorujte mieru konverzie

  Spôsob, akým podporujete produkt / službu a sociálny dôkaz za nimi (napr. Prieskumy Facebooku alebo možno recenzie od iných zákazníkov), sú hlavným dôvodom, prečo som mohol ísť z 2% na 8% +. Ak ich nevidíte na hlavnom paneli pridruženého podniku, použite Profesionálna verzia spoločnosti Thirsty Affiliate vidieť ich.

  SiteGround-Conversion-Ceny

  Na zlepšenie konverzií nemusíte sledovať pridružené odkazy – vždy budete počuť ľudí, ktorí vám hovoria, aby sledovali pridružené odkazy. Ale pre mňa, Vo všeobecnosti používam rovnaký obsah o službe SiteGround vo všetkých mojich článkoch o optimalizácii rýchlosti … je veľmi dôležité, aby sa dobre prevádzala. Zmeňte svoj prístup k tomu, ako odporúčate svoj pridružený produkt (vylepšuje to vašu výšku predaja).

  24. Napíšte vyhlásenie o pridružení

  Toto je moje, ktoré zahrnujem do každého príspevku, na ktorom odporúčam funkciu SiteGround:

  Zrieknutie sa zodpovednosti partnera – ak sa zaregistrujete na webe SiteGround with my pridružený odkaz Darujem dobrý kus bez akýchkoľvek nákladov. Každý rok som darujte 3 000 dolárov na kampane GoFundMe (2018 bolo kŕmiť hladných v Denveri, 2017 bolo Červeného kríža v hurikáne Harvey). Vaša podpora pomáha a ja si to vážim. Snažím sa, aby moje recenzie boli nestranné a podporované dôkaz vo forme Ankety na Facebooku, tweety, a skutočné rozhovory. Ak ho nechcete používať, tu je a neprepojený odkaz na SiteGround. Či tak alebo onak verím, že sú hviezdnym hostiteľom WordPress a vaše stránky budú bežať rýchlejšie / plynulejšie … urobte si prieskum v skupinách Facebooku + cvrlikání a nájdete väčšinu ľudí povedz to isté.

  25. Vyhnite sa službe Google AdSense

  Je ľahké zvracať Google AdSense na vašom blogu – ale veľa šťastia z toho. NIE JE personalizovaný, zatiaľ čo pridružené odkazy zahŕňajú ľudí, ktorí prijímajú VAŠE odporúčanie v súvislosti s veľmi konkrétnymi vecami. Vďaka tomu bude vaša stránka pomalšia ako korytnačka. Nie je dobré na speňaženie.

  26. Chyby, ktoré som urobil

  V mojom Graf Google Analytics uvidíte náhly pokles dopravy, po ktorom nasleduje dlhá rovná línia v rokoch 2015 a 2016. Boli to pre mňa drsné roky a dúfam, že vás môžem zachrániť pred niekoľkými zlými chybami, ktoré som urobil, čo malo za následok roky finančných ťažkostí. Tu je niekoľko jednoduchých tipov …

  Google-Analytics-BIO-Traffic

  • Neprenajímajte si útržkovité tvorcov odkazov, aby ste zvýšili hodnotenie SEO
  • Odkazy prichádzajú organicky s veľkým obsahom – zamerajte sa na to!
  • Dozvedieť sa o kľúčové slová s dlhým chvostom a výskum kľúčových slov
  • Nepreceňujte bezplatnú tému WordPress, lacný hosting atď. (Používam StudioPress + SiteGround + WP Rocket combo), čo uľahčuje správu môjho webu

  Nenastavujte cieľ písať 3 príspevky do blogu denne. Nastavte si cieľ písať 1 príspevok do blogu a týždeň a urobiť tento príspevok super užitočným, dlhým a naplneným informáciami, ktoré sú tak cenné, že poviete „áno, ľudia na to budú odkazovať.“ 90% môjho príjmu z prevádzky / pridružených spoločností pochádza iba z 20 kurzov, z ktorých mnohé sú staršie ako 5 rokov. Ale neustále ich aktualizujem, aby bol obsah lepší.

  Urobte to a vo svojej službe Google Analytics by ste mali vidieť konzistentné „malé hroty“.

  Akonáhle budete finančne stabilný, dúfam, že sa začnete vracať. Je to dobrý pocit a ľuďom sa páči myšlienka podpory dobrej veci (s väčšou pravdepodobnosťou kliknú na váš pridružený odkaz v prípade vylúčenia zodpovednosti). Znamená to tiež, že vo svojom obsahu nemusíte používať toľko odkazov a hrozí vám potrestanie. Minulý rok som daroval 3 000 dolárov Červenému krížu v hurikáne Harvey.

  Harvey-Darovanie

  28. Podeľte sa o svoj úspech

  Toto je teraz príspevok č. 1 na mojom blogu! Hehe, vedel som, že dokážem prekonať všetky falzifikáty.

  Najsledovanejšie stránky

  Spodná čiara: keď ste nadšení z niečoho, čo robíte a snažíte sa ľuďom pomôcť, je skutočne ľahké vytvoriť úžasný obsah o niečom, z čoho ste nadšení..

  29. Moje správy o príjmoch pridružených spoločností

  Zdieľam svoje čísla, pretože viem, že existujú tony BS nárokov / podvodov.

  PayPal aktivita (tu je moja úplná správa o činnosti za rok 2018) …

  PayPal-aktivita

  Moja nedávna aktivita s programom SiteGround:

  SiteGround-PayPal-Money

  Hosting servera SiteGround (môj najlepší mesiac) …

  SiteGround-affiliate-Sales

  Tu je niekoľko e-mailov …

  Január-SiteGround-affiliate-Sales

  Pridruženým členom mesiaca v júli 2017 🙂

  SiteGround-affiliate-of-the-Month

  Prehľad konverzií na stránkach …

  SiteGround-affiliate-Konverzia

  MaxCDN (kúpil StackPath, ktorý oneskoril spustenie pridruženého programu), ale keď to urobili, začal som robiť ešte viac. Sú súčasťou náraz, pridružený trh.

  Impact-Radius-affiliate-Sales

  ShareASale (predaj tém WordPress a doplnku cache pre WP Rocket pre WordPress) …

  ShareASale-affiliate-Platby

  Elegantné motívy …

  Elegantný-motívy-affiliate-Platby

  Freelancer.com (odkazuje ľudí na môjho vývojára, ktorý robí projekty zamerané na zrýchlenie webových stránok) …

  Nezávislý-affiliate-Zisk

  Mám niekoľko ďalších pridružených spoločností, ale toto sú hlavné.

  30. Často kladené otázky

  & # X1f4b0; Koľko peňazí môžem zarobiť s pridruženým marketingom?

  S affiliate marketingom môžete zarobiť toľko peňazí, koľko chcete.

  Väčšina pridružených spoločností zarába pár stoviek dolárov mesačne, iné super pridružené spoločnosti zarábajú 10 000 dolárov mesačne. Dostanete sa tam rýchlejšie, ak z neho urobíte prácu na plný úväzok.

  & # X1f4b0; Ako dlho trvá dosiahnutie konzistentného príjmu?

  Dosiahnutie konzistentného príjmu môže trvať od 6 mesiacov do niekoľkých rokov, v závislosti od vašej schopnosti riadiť kvalitný prenos a propagovať svoje pridružené produkty. Keď získate väčšiu návštevnosť a zvýšite počet konverzií, predaj sa zvýši a stane sa spoľahlivejším. V noci sa nestanete milionárom.

  & # X1f4b0; Ako dostanú provízni partneri?

  Väčšina pridružených spoločností dostáva platby prostredníctvom služby PayPal alebo priamo na svoj bankový účet. Typické pridružené programy uskutočňujú výplaty každý mesiac alebo po dosiahnutí určitej sumy v províziách.

  & # X1f4b0; Aké sú najziskovejšie pridružené programy?

  Najvýnosnejšie pridružené programy zvyčajne súvisia s webhostingom. Tieto spoločnosti ponúkajú jednu z najvyšších provízií, ale priestor je veľmi konkurencieschopný.

  & # X1f4b0; Je to pasívny príjem z pridruženého marketingu?

  Príjmy z pridruženého marketingu nie sú 100% pasívne príjmy. Stále musíte vytvárať obsah, udržiavať aktuálny existujúci obsah a dohliadať na návštevnosť a konverzie webových stránok. Mali by ste však byť schopní odísť na dvojtýždňovú dovolenku a udržať si svoj príjem.

  Ak váš pridružený podnik vykonáva zmeny vo svojich produktoch, musíte tieto zmeny zohľadniť aj na svojej vlastnej webovej stránke.

  & # X1f4b0; Ako vytvorím pridružený odkaz?

  Ak chcete vytvoriť pridružený odkaz, zaregistrujte sa v pridruženom programe. Prihláste sa na svoj pridružený informačný panel a potom vytvorte pridružený odkaz na konkrétnu vstupnú stránku na svojich webových stránkach.

  Konečné myslenie: Ide o dlhodobú investíciu

  Toto je prvé auto, ktoré som si sám kúpil (-a) vo veku 29 rokov (dovtedy som bol rozbitý a prenajatý od svojich rodičov). Ale čas venovaný pridruženému marketingu a vytváraniu vynikajúcich tutoriálov a videí z YouTube sa oplatil … Pracujem sám za seba, neexistuje prakticky žiadny limit na to, koľko dokážem, môj rozvrh je flexibilný a zhromažďujem dostatok pasívneho príjmu, aby som prežil život Chcem.

  Choďte na skok a venujte mu viac času 🙂

  My-Mercedes

  Nie je to Lambo, ale kúpil som si c300 Mercedes so svojím príjmom z pridružených spoločností.

  Me-A-The-mačky

  Ja a mačky (Valencio vľavo, Sonic vpravo).

  jazdecký Elephant

  Affiliate marketing mi dáva čas / peniaze na cestovanie po svete.

  Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete pomoc so začatím práce, s radosťou vám pomôžem so všetkým, čo viem. Zanechajte komentár nižšie a sľubujem, že odpoviem čo najskôr! Veľa šťastia vo vašej affiliate marketingovej ceste. Dúfam, že to bolo veľmi užitočné 🙂

  Tomáš

 • >

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Понравилась статья?
   Комментарии (0)
   Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

   Комментарии закрыты.

   Adblock
   detector