Jak jsem vytvořil pasivní příjem ve výši 12 000 $ / měsíc s affiliate marketingem (v jednom z nejvíce konkurenčních prostor – hosting!)

Pasivní příjem affiliate marketingu


Hledáme pasivní příjem s affiliate marketingem?

Tento tutoriál vám ukáže, jak přesně dělám 12 000 $ / měsíc v přidruženém příjmu.

Udělal jsem to tak, že jsem napsal průvodce optimalizací rychlosti webu a doporučil produkty a služby, které urychlují načítání stránek lidí: SiteGround hosting, StackPath, a WP Rocket.

Používám ankety Facebooku, abych prodával za mě. Například, hosting je # 1 faktor rychlosti webových stránek a SiteGround byl v 26 anketách hodnocen jako hostitel číslo 1 (to je v podstatě moje celé prodejní hřiště).

Nejsem milionář, ale získávám 3 000 návštěvníků / den prostřednictvím SEO a vydělávám 400 $ / den pasivním příjmem z přidružených společností. To mi umožňuje pracovat, když chci, kde chci, a cestovat se svou přítelkyní.

2018 Prodej affiliate marketinguPodívejte se na můj plná aktivita PayPal, nebo zprávy o příjmech pro všechny mé pobočky

1. Najděte affiliate programy

Vyhledejte na Googlu „affiliate programy pro“ a zkontrolujte seznamy pro vaše odvětví.

Partnerské programy-Google

Přidružená tržiště – místo pro připojení / správu více přidružených programů, získání odkazů a sledování provizí. ShareASale a CJ Affiliate jsou dva nejoblíbenější. Skvělá věc na tom je, že můžete vidět statistiky o každé přidružené společnosti, jako je jejich EPC (výdělky za kliknutí), což je dobrý ukazatel toho, kolik můžete s nimi vydělat. Čím vyšší číslo, tím lépe. Například WP Engine, StudioPress a WP Rocket mají vysokou EPC, protože většina lidí o nich ví, nabízí skvělé produkty a má solidní reputaci. To znamená více potenciálního prodeje.

Shareasale

Individuální přidružené programy – některé společnosti nejsou součástí přidružených trhů, ale provozují svůj vlastní program, který můžete najít na jejich webových stránkách (nebo na Googlu). Uvidíte žádné statistiky o programu (jako je EPC), ale to neznamená, že byste je měli zrušit. Webhosting SiteGround provozuje svůj vlastní affiliate program a já jsem s nimi zdaleka vydělal co nejvíce peněz.

Individuální přidružený program

Amazonka

 • Nejoblíbenější přidružený program
 • Vysoké konverze, protože je to Amazon
 • Provize závisí na kategorii produktu (viz níže)
 • Miliony produktů, z nichž si můžete vybrat (můžete na ně vytvořit vlastní odkazy)
 • Pokud někdo klikne na váš odkaz a objedná (téměř) cokoli od Amazonu, dostanete provizi (viz jejich opatření)

Amazon-Affiliate-provize

WordPress – Pokud jste v oboru WordPress, jako jsem já, vytvořil jsem rozsáhlý seznam přidružených programů pro WordPress včetně hostování WordPress, témat, pluginů, SEO a mnoho dalšího.

Typy přidružených programů

 • Úrovně – vyděláváte více peněz, když získáváte vyšší prodeje.
 • Ploché provize – dostanete paušální provizi za prodej.
 • Dva Úrovně provizí – obdržíte provizi, když doporučíte jiného přidruženého partnera a uskuteční prodej (jako například víceúrovňový marketing, ale na to bych se plně nespoléhal).
 • Opakující se provize – obvykle nabízené se službami předplatného.
 • Kuponové kódy – úžasné výhody, pokud děláte videa. Toto video bylo zapnuto jak vytvořit web WordPress má zobrazení 3M + a prvním krokem je registrace domény / hostingu. Tyler (ten, kdo vytvořil video) dává divákům svůj vlastní kód kuponu pro HostGator. Takže místo toho, aby do popisu videa upustil přidružený odkaz a doufali, že na něj lidé kliknou, získají diváci slevu na HostGator, zatímco používají kód kupónu Tyler (stále mu dávají kredit za prodej). Přestože HostGator není skvělý hostitel, jsem si jistý, že si je vybral pouze proto, že kódy kuponů odpovídají jeho strategii YouTube. Vydělal si jmění.

Věci, které je třeba zvážit

 • Komise
 • Pověst vaší přidružené společnosti
 • EPC (výdělky za kliknutí)
 • Nebojte se stoupat na úrovně – může to být dlouhodobá investice
 • Přidružené odkazy jsou lepší (a lépe přizpůsobitelné) než bannery / reklamy
 • Jaké druhy propagačních materiálů nabízejí (vlastní odkazy, kódy kuponů atd.)

Nevybírejte pobočky pouze na základě jejich provize. Než jsem se rozhodl, kterou hostingovou společnost budeme propagovat, prohrabal jsem se přes Facebook Skupiny a prozkoumal, která je nejlepší. V tomto procesu jsem pořídil snímky z průzkumů veřejného mínění, kde byl SiteGround # 1, a předvedl je ve svých tutoriálech. Jakmile jsem lidem ukázal ankety, moje prodeje / konverze se zhruba ztrojnásobily.

2. Nastavte blog nebo kanál YouTube

Většina přidružených obchodníků má jeden nebo oba. Dávám přednost blogům, protože moje odvětví se neustále mění a články se snadno aktualizují (méně údržby). Ale máte rádi psaní nebo vytváření videí? Jsem velmi introvertní a schovávám se za svůj notebook, ale existují výhody i nevýhody obou.

Blog (prof & Nevýhody)

 • Cena (doména / hosting se pohybuje kolem 50 $ / rok).
 • Získání provozu vyžaduje čas (musíte se naučit SEO, zvyšte autoritu svého blogu pomocí Googlu, a naučte se vytvářet úžasný, optimalizovaný obsah, na který lidé chtějí odkazovat).
 • Je to něco, co vlastníte, a v budoucnu se může potenciálně prodat.
 • Snadnější údržba (aktualizace příspěvků na blogu je jednodušší než opakování videí).
 • Dobré, pokud jste introvertní nebo si jen užíváte psaní více než vytváření videí.
 • doporučuji WordPress.org, Hosting programu SiteGround, Témata StudioPress, Pluginy StudioPress, tyto doplňky WordPress SEO a tyto pluginy rychlosti WordPress. Můžete najmout vývojáře freelancer.com pokud potřebujete pomoc (pracuji s bdkamol a i333).

Videa (prof & Nevýhody)

 • Volný, uvolnit.
 • Snadnější nastavení.
 • Trvá méně času na získání trakce (dobré první video může získat tisíce zhlédnutí).
 • Přidání přidružených odkazů k popisům videí je jedním z jediných způsobů, jak zpeněžit videa (dříve jste mohli přidávat přidružené odkazy k anotacím, ale ty přerušili).
 • Videa jsou skvělá pro SEO: mohou se umístit na YouTube + Google a můžete je vložit do svého blogu, který zvyšuje jejich názory a zlepšuje obsah vašeho blogu.
 • Dobré pro odchozí osobnosti, ale nenechte se odradit, pokud jste introvertní jako já – moje první videa byla vysátá, ale dostali se mnohem lépe a někteří mají nyní 50 000+ zhlédnutí.

Jiné možnosti

 • Rezervovat
 • Streamování
 • Online kurz

Registrace do programů a přidávání přidružených odkazů na obsah je snadné. Nejtěžší je výběr správného výklenku / přidružených společností, nalezení témat (klíčových slov), kde by lidé měli zájem o nákup, a řízení konzistentního provozu SEO vytvořením vysoce hodnotného obsahu, který se řadí na Google / YouTube. Vylepšení vašich obsahových dovedností (nejdůležitější část SEO) je nutností.

3. Zaregistrujte se a získejte přidružené odkazy

Zaregistrujte se do programu a přihlaste se do svého přidruženého řídicího panelu. Měli byste být schopni uchopit své přidružené odkazy, vytvořit vlastní odkazy na konkrétní stránky a sledovat statistiky svých odkazů.

4. Přetáhněte přidružené odkazy do svého obsahu

Můžete je přidat do:

 • Text
 • snímky
 • Video popisy YouTube

Nezařazujte přidružené odkazy v obsahu – příliš mnoho přidružených odkazů vám může dostat sankci Google a způsobit, že obsah vypadá spamem. Moje návody jsou obvykle 3 000 slov s 5-10 přidruženými odkazy.

Ne vždy uvádět přidružené produkty na prvním místě v „seznamech příspěvků“ – Google ví, že pokud vždy přidáváte přidružené produkty jako první, a pokud tak učiníte ve všech svých příspěvcích, mohou vám za to potrestat..

Partnerské odkazy Amazon

5. Použijte doplněk pro správu přidruženého propojení

Pokud používáte WordPress, doporučuji zdarma Thirsty Affiliates plugin. To vám umožní přidávat, maskovat a spravovat vaše přidružené odkazy. verze pro zahrnuje statistiky, jinak můžete vyzkoušet Odkazy. Obě možnosti vám umožňují nofollow affiliate odkazy, což byste měli vždy dělat.

Thirsty-Affiliates-Settings

Žízeň-Affiliates-Link-Management

6. Shromážděte objektivní recenze

Těchto 26 anket na Facebooku SiteGround byl ohodnocen hostitelem číslo 1 z mě udělalo štěstí. Můžete tak učinit pomocí recenzí Amazon, anket na Facebooku, tweety od zákazníků a nezaujatých recenzí (nikoli recenzí na vašich vlastních webových stránkách, které byly moderovány). Tyto průzkumy na Facebooku zvýšily můj prodej asi dvakrát a jsou upřímně nejlepším nápadem, který jsem měl v affiliate marketingu.

Přepínání na SiteGround

Migrace doby načítání na webu

Bluehost na SiteGround GTmetrix

HostGator na SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Statistiky Google PageSpeed

100 Perfektní skóre na webuGround

SiteGround Genesis

Rychlost dodaná serverem SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

Snížení doby načítání pomocí funkce SiteGround

Nové časy odezvy SiteGround

HostGator na přenesení SiteGround

SiteGround Response Times On Joomla

Přepnuto na SiteGround Hosting

SiteGround Rocket Imagify Combo

Joomla GTmetrix On SiteGround

Statistiky SiteGround PageSpeed

SiteGround On Joomla

SiteGround zkrácené doby načítání

SiteGround Speedy Hosting

Nové výsledky Pingdom na webu

Nová doba odezvy SiteGround

Vylepšení doby odezvy SiteGround

2019 Anketa o hostování

2017-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Doporučení hostitele Elementor

Doporučení pro červenec 2019

Anketa WordPress-Host-Anketa-Aug-2018

Sdílený hosting-anketa-2017

2019-Hosting-Anketa

Společnost Go-To-Hosting-Company

WordPress-Hosting-Anketa-2017

Managed-Hosting-Anketa

WooCommerce-Hosting-FB-Anketa

2016-Web-Hosting-Anketa

Best-WordPress-Hosting-Provider-Anketa

Best-Web-Hosting-2019-Anketa

Anketa WP Friendly Hosting Anketa

2016-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Oblíbený hosting pro Elementora

2018 Doporučení pro hostování

Anketa o hostování WordPress září 2018.png

Spravovaný-WordPress-Hosting-Anketa-2017

2019-Hosts-Anketa-1

Hosting-Anketa-Pro-Speed

WordPress-Hosting-Anketa-červen-1

SiteGround-Doporučení

2014-Managed-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Anketa Best-Web-Hosting-Provider-Anketa

Hosting-Anketa-Únor-2019

Hosting-Doporučení-Anketa

Bluehost vs SiteGround

Anketa webového hostitele WordPress

Používám je a tady je moje zpráva GTmetrix:

2019-GTmetrix-Report

7. Přidejte bohaté úryvky do blogů

Pokud píšete recenze, musíte do svého blogu přidat bohaté úryvky.

Dají vám recenzi hvězd (a dalších) typy dat) na Googlu, které vypadají hezky a mohou také zvýšit míru prokliku. Použil jsem několik bohatých pluginů pro úryvky a usadil jsem se WP Review Pro od MyThemeShop (oni také mají bezplatná verze). Jiné alternativy jsou Vše v jednom schématu (zdarma, ale příliš minimální s omezeným přizpůsobením) a Bohaté úryvky WP (který vývojář opustil a nebyl aktualizován 2 roky). WP Review je průběžně aktualizován spolehlivými vývojáři a pro verze přichází s přednastavené šablony to vypadá skvěle.

Bohaté úryvky

8. O úroveň výš svůj obsah SEO hry

Moje optimalizace obsahu a váš tutoriál jsou skvělá místa, kde začít, pokud používáte WordPress. Výzkum klíčových slov a optimalizace obsahu jsou zdaleka nejdůležitějšími částmi SEO.

Obsah SEO v kostce:

 • Najděte dlouhá (specifická) klíčová slova v Automatické doplňování Google
 • Použijte další nástroje pro výzkum klíčových slov k nalezení ještě více nápadů na témata
 • Google své klíčové slovo a analyzovat obsah v nejlepších výsledcích
 • Vyhněte se konkurenci s obsahem autorit a webů s autoritami
 • Přidejte videa, infografiky nebo užitečné grafiky / tabulky (nejen text)
 • Zaměřte se na více než 3 000 slov (v SEO existuje věta „délka je síla“)
 • Titulky řemesel, SEO tituly a meta popisy, na které lidé kliknou
 • Optimalizace obrázků pro rychlost a SEO (zde je rozsáhlý návod, který jsem napsal)
 • Přizpůsobte úryvky a zvyšte CTR přidáním úryvků, dat publikování atd
 • Ujistěte se, že váš obsah odvádí lepší téma (než nejlepší výsledky) při pokrývání tématu

Pokud byste měli sledovat pouze jedno video, je to toto:

9. Nepoužívejte pouze cílená klíčová slova „Recenze“

Internet je přeplněný přidruženými recenzemi.

Široká klíčová slova jako „SiteGround Review“ jsou super konkurenční a téměř nemožné je ohodnotit. Nemohl jsem se dokonce umístit na první stránce pro klíčové slovo s dlouhým ocasem, jako je „SiteGround Recenze WordPress Hosting Review“. Samozřejmě, pokud tam nejsou žádné skvělé recenze a vy vytvoříte úžasnou recenzi ve formě blogu (nebo videa, nebo obojí), můžete mít šanci. Někdy jsou klíčová slova pro kontrolu příliš konkurenční, protože je to první věc, kterou si každý myslí.

Příklady klíčových slov bez kontroly:

 • jak zastřihnout psí nehty (odkazovat na zastřihovač nehtů)
 • jak připojit notebook k televizoru (odkazovat na kabel HDMI)
 • jak paddle board (odkazovat na paddle board, který používáte)
 • jak zrychlit web WordPress (odkazovat na rychlý hosting)

10. Vyhněte se sankcím za přidružení

Google říká:

„Naše pokyny pro webmastery vám doporučují vytvářet weby s původním obsahem, který uživatelům přináší přidanou hodnotu. To je zvlášť důležité pro weby, které se účastní přidružených programů. “

Možná si myslíte, že „příliš mnoho přidružených odkazů“ je nejnebezpečnější, ale ve skutečnosti je tenký obsah.

Tenký obsah s malou nebo žádnou přidanou hodnotou

Proč?

Protože se příliš mnoho přidružených společností zaměřuje na prodej věcí, zapomíná vytvářet obsah, který lidem skutečně pomáhá.

Užitečný obsah samozřejmě také znamená, že na vás bude více lidí odkazovat, sdílet váš obsah, kupovat věci, které doporučujete, a všechny pozitivní věci, které bude mít úspěšný přidružený web obvykle. Ve skutečnosti byste to ani neměli považovat za přidružený web. Důl je blog SEO. Co je tvoje?

11. Vyhněte se Google AdSense

Sečteno a podtrženo, nefunguje to dobře.

Není to osobní, nikdo na ně neklikne a vy nebudete vydělávat moc peněz. Přidružené odkazy po celý den.

12. Napište prohlášení o vyloučení odpovědnosti za přidružení

Tady je můj:

Zřeknutí se odpovědnosti za přidružení – pokud se zaregistrujete na webu SiteGround with my přidružený odkaz Budu darovat dobrý kus bez nákladů na vás. Každý rok jsem darovat 3 000 $ na kampaně GoFundMe (2018 měl nakrmit hladové v Denveru, 2017 měl Červený kříž na hurikánu Harvey). Vaše podpora pomáhá a já si to vážím. Snažím se, aby moje recenze byly nezaujaté a podpořené důkaz ve formě Ankety na Facebooku, tweety, a skutečné konverzace. Pokud ji nechcete používat, zde je nepřidružený odkaz na SiteGround. Ať tak či onak, opravdu věřím, že jsou hvězdným hostitelem WordPress a vaše stránky poběží rychleji / plynuleji… udělejte svůj průzkum ve skupinách Facebooku + Cvrlikání a najdete většinu lidí řekni to samé.

Mnoho lidí také používá Cloudways, Kinsta, a WP Engine. Tito 3 (a SiteGround) jsou ohromující oblíbení ve skupinách Facebook souvisejících s WordPress. Cloudways jsou skvělé pro čistou rychlost, začínají na 10 $ / měsíc, ale podpora chatu není skvělá. Kinsta a WP Engine jsou skvělé ve všem, ale začínají na 30 $ / měsíc a 35 $ / měsíc.

Proč byste měli mít jeden:

 • Lidé mají rádi průhlednost
 • Lidé budou odměňovat průhlednost pomocí vašeho přidruženého odkazu (spárujte jej s darováním na charitu a rádi jej použijí – dostávám mnoho komentářů / e-mailů a potvrzuji to)
 • Pokud máte zřeknutí se odpovědnosti s odkazem na aff, nemusíte jej do svého obsahu plnit

Přidružený komentář

13. Moje přehledy příjmů

Zde je, jak moc vydělávám od svých přidružených společností. Je to na hovno, musím to ukázat lidem, aby mi věřili, ale vím, že tam jsou tuny podvodů a podvodů.

PayPal aktivita (tady je moje úplná zpráva o činnosti za rok 2018)…

PayPal-Activity

Moje nedávná aktivita s hostingem SiteGround:

SiteGround-PayPal-Money

Můj nejlepší měsíc s SiteGround:

SiteGround-Affiliate-Sales

E-maily provize …

Prodej na lednovém webu - pobočkový prodej

Přidružený měsíc v červenci 2017 :)

SiteGround-Affiliate-Of-The-Month

MaxCDN (koupil StackPath, který zpožďoval spuštění affiliate programu), ale když to udělali, začal jsem dělat ještě víc. Jsou součástí Dopad, přidružené tržiště.

Dopad-Radius-Affiliate-Sales

ShareASale (prodej témat WordPress a plugin pro mezipaměť WP Rocket pro WordPress) …

ShareASale-Affiliate-Payments

Elegantní témata…

Elegantní-Témata-Affiliate-Platby

Freelancer.com (odkazující lidi na mého vývojáře, který realizuje projekty zaměřené na webové stránky)…

Výdělky na volné noze - přidružené společnosti

Mám několik dalších přidružených společností, ale tohle jsou hlavní.

Konečné myšlení: Je to dlouhodobá investice

Upřímně řečeno, bude pravděpodobně trvat několik let, než se vytvoří udržitelný, pasivní příjem, ze kterého můžete skutečně žít. Ale stojí to za to. Pracuju, když chci, kde chci, a mám čas dělat, co chce, sakra. Svoboda je skutečná a já vás povzbuzuji, abyste skočili.

My-MercedesNení to lambo, ale koupil jsem si c300 Mercedes s příjmy z přidružené společnostiJá a kočkyJá a kočky (Valencio vlevo, Sonic vpravo)Jezdecký slonAffiliate marketing mi dává čas / peníze na cestování po světě

Pokud máte jakékoli otázky, vážně mě baví pomáhat lidem začít. Nechte mi komentář nebo použijte můj kontaktní formulář. Nejsem tu, abych vám něco prodal, jen vám ukážu, co pro mě fungovalo, a pokuste se přimět více lidí k affiliate marketingu, protože to změnilo můj život.

Často kladené otázky

&# x1f4b0; Jak jsem vydělal $ 12k / měsíc s affiliate marketingem?

I blog o optimalizaci rychlosti webových stránek a doporučuji hosting v tomto procesu. Mým čtenářům se jejich webové stránky načítají rychleji a vydělávám peníze z prodeje. Je to win-win.

&# x1f4b0; Jak nejúspěšnější přidružení vydělávají peníze?

Většina přidružených společností vydělává peníze prostřednictvím hostingu a affiliate programu Amazon. Amazon však snížil své provize a tito lidé mají nyní těžké časy.

&# x1f4b0; Je affiliate program Amazonu dobrý?

Nedoporučoval bych to. Amazon má dlouhou historii měnících se sazeb provizí a psaní obsahu, který konkuruje jejich vlastním přidruženým společnostem (často je překonává). Už jsou to obrovské společnosti a já doporučuji propagovat společnosti, které mají větší potenciál růstu.

&# x1f4b0; Jaké affiliate programy jsou nejlepší?

SiteGround, Cloudways a SEMrush jsou některé z nejpopulárnějších a nejlépe placených affiliate programů. Bluehost je také populární, ale nevěřím, že je dobrý hostitel.

&# x1f4b0; Jaká je nejtěžší část affiliate marketingu?

Získání provozu SEO je nejtěžší součástí. Umístění přidružených odkazů na váš blog je snadné; provoz není! Musíte se stát mistrem výzkumu klíčových slov a SEO na stránce. Naučit se, jak vybrat správná klíčová slova a vytvořit úžasný obsah, je základem pro větší provoz.

Hodně štěstí :-)
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map