Jak zpeněžit videa YouTube bez AdSense (místo toho přidejte anotace a popisy s přidruženými odkazy)

03.06.2020
Аффилиате Маркетинг 'Jak zpeněžit videa YouTube bez AdSense (místo toho přidejte anotace a popisy s přidruženými odkazy)
0 6 мин.

Pro ty z nás, kteří ne chtějí spamovat naše prohlížeče na YouTube reklamy, tam jsou lepší alternativy.


Nejjednodušší způsob je doporučujte produkty (uvedené ve vašem videu) pomocí partnerských odkazů. Když někdo zakoupí produkt prostřednictvím vašeho přidruženého odkazu, dostanete provizi z prodeje. V zásadě propagujete produkt někoho jiného za provizi. Dělám to 1 000 $ / měsíc a je to můj druhý největší zdroj příjmů SEO poradenství.

Prostřednictvím těchto přidružených odkazů můžete začít zpeněžit videa na YouTube bez AdSense nebo partnerství. Je to více přizpůsobené, méně rušivé a pravděpodobně nebudete mít žádné „palec dolů“ hlasy, protože doufáte, že doporučujete produkty, které vám pomohou vyřešit problém.

Tady je video Udělal jsem s affiliate odkazy:

Partnerský marketing na YouTube

Když lidé kliknou na můj partnerský odkaz MaxCDN (buď v anotaci YouTube nebo v popisu videa), dostanu provizi z prodeje. Níže naleznete pokyny k tomu…

Přidejte do videí YouTube přidružené odkazy

Krok 1 – Přidejte přidružený web k vašemu kanálu YouTube
Přihlaste se na YouTube a přejděte do „Creator Studio“. Nyní přejděte na kanál -> Stav a funkce -> Externí anotace. Přidejte svůj web a projděte proces ověření. Možná budete muset přidat svůj web Google Search Console. Nyní přejděte na kartu Pokročilé v části Kanál a přidejte svůj web jako přidružený web. Úplné pokyny naleznete tady.

Web přidružený k YouTube

Krok 2 – Získejte své přidružené odkazy
Nejprve se musíte naučit, které produkty / obchodníci jsou také nejlepší, aby odkázali své publikum. Většina webových stránek má v horní nebo dolní části svého webu kartu „Přidružení“, kde se můžete zaregistrovat. Můžete také Google „_____ affiliate program“ vidět, že se zde zobrazuje. Existuje mnoho partnerských center, které mají tisíce produktů / obchodníků. Vyzkoušet Amazonka, ShareASale, nebo CJ. Po registraci a schválení můžete začít vytvářet přidružené odkazy:

Partnerský odkaz

Krok 3 – Zakryjte své přidružené odkazy
Maskování přidružené odkazy znamenají, že lidi nasměrujete na adresu URL na svém webu, ale přesměrovává je někam jinam. Například, tento maskovaný přidružený odkaz ukazuje na / go / maxcdn, ale přesměruje na web MaxCDN. Musíte to udělat, protože anotace videa YouTube vám umožňují používat pouze adresy URL pro váš přidružený web – jejich maskování je to, co vám umožňuje přesměrovat je na partnerský odkaz.!

Pokud používáte WordPress, používám plugin s názvem Žízeňské pobočky maskovat, spravovat a sledovat moje přidružené odkazy (musíte za ně platit Thirsty Affiliates doplňky pokud chcete další funkce). Bezplatná verze je stále dobrá … stačí nainstalovat plugin a najít kartu „Přidružené odkazy“ na levé straně řídicího panelu. Přidejte název odkazu a cílovou adresu URL, uložte ji a poté zkopírujte maskovanou verzi adresy URL, abyste ji mohli přidat do svých anotací videa na YouTube..

Zakrytý partnerský odkaz

Krok 4 – Přidejte přidružené odkazy k videím YouTube
Upravte video YouTube, do kterého chcete přidat přidružené odkazy. Klikněte na kartu Poznámky a na „Přidat poznámky“. Vyplňte požadované informace včetně času, kdy se má anotace objevit (samozřejmě by to mělo být, když doporučujete přidružený produkt). V dolní části přidejte svůj maskovaný partnerský odkaz. Použijte změny, poté se podívejte na video a otestujte svůj odkaz.

Do popisu videa YouTube můžete také přidat přidružené odkazy. Ty nemusí být maskovány, ale ráda používám URL kratší jako Bitly aby odkaz vypadal hezčí / kratší.

Přidejte do videí YouTube přidružené odkazy

Jste hotovi, nyní vytvořte další videa YouTube

Plánování videí vám pomůže efektivněji používat přidružené odkazy a anotace, ale pokračujte a přidejte je (pokud je to vhodné) k vašim stávajícím videím. Výuková videa jsou skvělá pro affiliate marketing, protože lidé hledají řešení – které lze s produktem často vyřešit. Podívejte se na několik příkladů a získejte nápady pro další video na YouTube …

Q: Jak připojíte Macbook k více monitorům?
A: Koupit adaptér HDMI (odkaz na produkt Amazon)

Q: Jak urychlíte načítání svého webu?
A: Koupit rychlejší hosting (většina hostingových společností, které mají přidružený program)

Q: Jaká je nejlepší tv pro konferenční místnost?
A: Nevím, ale vsadím se, že najdete na Amazonu!

Recenze videa jsou také běžná. Nyní, když víte, jak zpeněžit videa YouTube bez AdSense nebo jiné metody spamu, pokračujte a začněte dělat nějaký video affiliate marketing. Může to být lukrativnější a lidé vás nebudou nenávidět za spamování reklamami! Ujistěte se, že dodržujete pokyny pro video na YouTube

Pokud máte dotaz týkající se zpeněžení videa na YouTube nebo affiliate marketingu, napište mi řádek. Jsem rád, že vám mohu pomoci. A pokud vám tento tutoriál pomůže, zvažte jeho sdílení.

Na zdraví,
Podpis Toma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector