Recenze programu Affiliate program SiteGround – Jak vydělávám $ 80k + / rok, což doslova změnilo můj život: Zprávy o příjmech jsou zveřejněny níže

03.06.2020
Аффилиате Маркетинг 'Recenze programu Affiliate program SiteGround – Jak vydělávám $ 80k + / rok, což doslova změnilo můj život: Zprávy o příjmech jsou zveřejněny níže
0 19 мин.

Tak se to stalo …


V roce 2017 jsem vydělal 80 000 dolarů Partnerský program SiteGround. Nikdy jsem nevydělal takové peníze … Dokázal jsem se přestěhovat do Denveru, koupit si nové auto, bydlím v pěkném bytě v centru města se svými dvěma novými útulnými kočkami a já daroval 3 000 $ hurikánu Harvey. Byl jsem celý život zlomen, ale poprvé jsem finančně stabilní a pasivní příjem z affiliate marketingu.

Takže se samozřejmě chci podělit o to, jak jsem to udělal 🙂

Udělal jsem spoustu výzkumu (které s vámi sdílím), vzal jsem spoustu snímků obrazovky (které s vámi také sdílím) a rozhodl jsem se propagovat SiteGround v několika článcích týkajících se hostování a rychlosti webu. Specializuji se na SEO 5 let, takže vám ukážu i klíčová slova a obsahové nápady. Na konci této prověrky přidružení SiteGround budete mít klíčová slova, snímky obrazovky a zdroje, jak vydělat seriózní hotovost s hostitelem WordPress # 1 v 10 různých průzkumech Facebooku.

Zde byl můj daňový formulář 1099 v roce 2017…

SiteGround-1099

Jeden z mých nejlepších měsíců (březen 2018)…

SiteGround-Affiliate-Sales

Zde jsou některé e-maily …

Prodej na lednovém webu - pobočkový prodej

Přidružený měsíc v červenci 2017 🙂

SiteGround-Affiliate-Of-The-Month

Obsah

 1. Propagace SiteGround se snímky obrazovky
 2. 50 $ – 100 $ + provize úrovně
 3. 8% konverze
 4. 10% reverzní sazby
 5. Oznámení o prodeji v reálném čase
 6. Přidružený řídicí panel / vytváření vlastních odkazů
 7. Podpora od affiliate týmu SiteGround
 8. Načtěte svůj web do 1 s
 9. Klíčová slova SiteGround (pro SEO)
 10. Roční průzkumy přidružených společností
 11. SiteGround Affiliate FAQS
 12. Zaregistrujte se do přidruženého programu SiteGround

1. Propagace SiteGround pomocí Screenshotů

Během posledních několika měsíců jsem nashromáždil docela sbírku snímků, které používám k propagaci SiteGround. Všechny jsou 680px (w), takže je možná budete muset změnit jejich velikost, ale kliknutím na každý obrázek zobrazíte průzkum. Hlasování můžete použít na svém vlastním webu, pokud uvedete odkaz na moji recenzi na webu. Nekopírujte celý můj obsah – musíte si vytvořit svůj vlastní!

Toto je doslova zlatý důl konverzací na Facebooku, kde lidé důrazně doporučují SiteGround. Mezi průzkumy veřejného mínění na Facebooku a těmito rozhovory je prodej SiteGround JEDNODUCHÝ.

Ivica provozuje Zrychlete WordPress Facebook skupina a řadí je # 1 …

WP-Speed-Up-WordPress-Hosting

Skutečnost je doporučeno WordPress

siteground-recommend-wordpress-host

Zlepšení doby načítání po migraci SiteGround…

Migrace hostitele serveru SiteGround

Lidé chtějí nezaujaté recenze a vložení statusů Twitter od stávajících zákazníků SiteGround je jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout. Můžete udělat pokročilé hledání na Twitteru vidět spokojené zákazníky, kteří se připojili k síti SiteGround. Zjistíte, že moje recenze GoGeek obsahuje tweety konkrétně o plánu GoGeek. Můžete to udělat s rychlostí, podporou a dalšími tématy…

Ohlasy podpory webu

Má nejrychlejší časy načítání, screenshot je na internetu rychlost stránky v jejich cPanel

časy načítání stránky

Můžete lidem říci, aby procházeli jejich webem Statistiky Google PageSpeed a pokud zkrátit dobu odezvy serveru položka je ve své zprávě, to znamená, že jejich server (hosting) je pomalý a měli by se pravděpodobně přepnout … zřejmě na SiteGround. Google navrhuje a <Doba odezvy 320 ms.

redu-server-response-times-ttfb

Vstupenky odpověděl okamžitě, screenshot je na stránky podpory v jejich cPanelu

siteground-vstupenky

100% dostupnost v roce Robot uptime

uptime robot

Skutečnost, že jsem vlastně hostitelem programu SiteGround (použití whoishostingthis.com)…

OMM na místěGround

Jsem trochu posedlý tím, že jsem se ujistil moje zpráva Pingdom vypadá dobře a měli byste to také udělat, protože to může být klíčový bod prodeje. Pokud používáte WordPress, můžete použít můj Průvodce optimalizací rychlosti WordPress nebo najměte si vývojáře WordPress kdo má můj web načíst do 1 s …

Časy načítání Pingdomu

Nezapomeňte tyto e-maily uložit, abyste mohli lidem ukázat, že skutečně používáte určitý plán…

SiteGround-Cloud-Hosting-Email

Cloudflare CDN, stáhněte si tento screenshot do svého cPanel…

Aktivace cloudového záře SiteGround

Logo SiteGround…

SiteGround Cloud Hosting Recenze

Mám spoustu dalších snímků obrazovky SiteGround WordPress hosting recenze Pokud potřebujete snímky obrazovky pro představení, porovnání plánu SiteGround, datová centra, automatické zálohy a informace o jejich cloudovém hostovacím plánu. Můžete si přečíst můj StartUp, GrowBig, GoGeek, a cloud hosting recenze, pokud potřebujete snímky obrazovky vztahující se ke konkrétním hostovacím plánům SiteGround.

Používám SiteGround, protože:

 1. Moje GTmetrix + Pingdom zprávy hovoří samy za sebe
 2. Moje stránky se načítají okamžitě (pokud je chcete proklikat)
 3. Rychle rychlostní technologie (PHP 7.3, NGINX, Optimalizátor SG, Cloudflare)
 4. Doporučeno Yoast, WordPress, Ivica z Zrychlete WordPress
 5. Volný, uvolnit Pojďme šifrovat SSL, snadné použití cPanel, a funkce pro eCommerce
 6. Podpora WordPress je nepřekonatelný i bez prioritní podpory GoGeek
 7. GrowBig přichází s pracovním prostorem, větším úložištěm a více serverovými prostředky (přejděte dolů na „přidělíme potřebné zdroje“ a umístěte kurzor nad server karta)
 8. GoGeek přichází s ještě více prostředky serveru, úložiště, podpora priorit
 9. Bezplatné migrace, modul migrátoru, a 30denní záruka vrácení peněz
 10. Hodně chvály Reddit, Konverzace na Facebooku, Cvrlikání, TrustPilot
 11. Spousta chválu na Facebooku: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Mnoho lidí již migrovalo a zveřejnilo výsledky na Twitteru: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

2. $ 50 – $ 100 + provize úrovně

Potenciál odemknout 100 $ + provize – Pokud začnete více prodávat, můžete se obrátit na společnost SiteGround ohledně vlastní úrovně. Přidružení manažeři SiteGround rádi viděli, že prodáváte vyšší plány (GoGeek + Cloud) a pravděpodobně to zváží při zvyšování provizí.

Partnerský program SiteGround vs. WP Engine – Vím, na co myslíš … proč bych měl propagovat SiteGround, když mohu vydělat 200 $ / provizi Přidružený program WP Engine?

 • SiteGround má MUCH lepší pověst
 • To znamená vyšší míru konverze a nižší zrušení
 • Přibližně 2,5x tolik lidí zruší s WP Engine než SiteGround
 • Plány SiteGround začínají na 3,95 $ / měsíc (místo 29 $ / měsíc u WP Engine)
 • Protože se zruší 25% zákazníků služby WP Engine, můžete ztratit důvěru se svými čtenáři
 • Tento Anketa na Facebooku (a další snímky obrazovky v mé recenzi) prodat SiteGround sám o sobě
 • I když mají nižší provize, mělo by to být dlouhodobě mnohem vyšší

Žádná odměna za prodej drahých hostingových plánů – hlavní nevýhoda jakéhokoli programového stupně je, že za prodej drahých plánů nedostanete odměnu. Zde je vyhrazený server, který jsem prodal za 229 $ / měsíc, ale dostal jsem pouze provizi 50 $. Toto je POUZE konc pro affiliate program SiteGround – takže se možná budete chtít zaměřit na prodej levnějších (sdílených) plánů, protože je koupí více lidí a dostanete stejnou provizi. SiteGround může být ochoten učinit výjimku z prodeje vyšších plánů ručně zvýšením provize (již to udělali).

provize za prodej na místě

Klady

 • Pobídka k prodeji více
 • Konkurenčně vysoké provize
 • Míra konverze je vysoká (8%)
 • Míra reverzace je nízká (kolem 10%)
 • Provize jsou vypláceny každý týden

Nevýhody

 • Žádná motivace prodávat drahé plány jako mrak nebo a specializovaný hosting
 • Musíte vydělat alespoň 6 prodejů / měsíc, abyste vydělali slušné peníze

3. 8% konverzní kurzy (zhruba)

To se u každé přidružené společnosti liší a záleží to na vašich marketingových schopnostech (např. Pomocí dobrých snímků obrazovky). Zjistil jsem, že dostanu asi 8% konverzní poměr. Všiml jsem si, když jsem přidal své screenshoty a sociální důkazy, míra konverze se začala zvyšovat – nezapomeňte tedy propagovat SiteGround dobře!

Míra konverze SiteGround

4. 10% reverzní sazby (zhruba)

Při výpočtu skutečné provize za prodej budete muset vzít v úvahu storno sazby (kolik lidí po prodeji požaduje vrácení peněz). Pokud provedete 21 prodejů za 125 USD za prodej, ale 10% z těchto prodejů bude obráceno, skutečně vyděláte kolem 112,5 $ / prodej.

I když dostanete 200 $ za prodej jako přidružený člen WP Engine (jiný hostitel WordPress), mají 25% obrátkovou sazbu, takže skutečně prodáváte 150 $ za prodej. I když je to více než SiteGround (pokud nedosáhnete nejvyšší úrovně), 25% vašich čtenářů je nyní ze svého hostování zklamáno. Jejich předání na PRAVOU službu by mělo být nejvyšší prioritou a buduje loajalitu zákazníků, která je SUPER důležitá jako přidružená společnost. Sečteno a podtrženo – neprodávejte svou duši za vyšší provize … lidé vám děkují a dlouhodobě to zvýší prodej.

zrušení stránek

Pokud se vám daří propagovat, mohou být vaše storno sazby ještě nižší …

Sazby zpětného obratu stránek

5. Oznámení o prodeji v reálném čase

Kdykoli provedete prodej, SiteGround vám pošle e-mail.

generováno prodejem přidruženým k webu

Vytvářejte na svém telefonu vlastní upozornění na prodej přidruženým společnostem – Pokud používáte službu GMail, přejděte do svého nastavení a vytvořte filtr, takže všechny e-maily s textem „Affiliate Sale generovaný SiteGround“ v řádku předmětu přejdou do jejich vlastní složky. Poté v telefonu nastavte vlastní upozornění (pomocí aplikace GMail), takže kdykoli vygenerujete prodej, dostanete vlastní upozornění (Zde je návod pro Android). Mám různá zvuková oznámení pro funkce SiteGround, StudioPress Themes atd. Zlepší můj den 🙂

Vlastní filtr GMail

6. Přidružený řídicí panel / vytváření vlastních odkazů

Přidružený ovládací panel SiteGround obsahuje vše, co potřebujete k marketingu jejich hostingu a získání statistik: přizpůsobitel affiliate odkazu, vlastní sledování odkazů, zprávy o konverzi a obrácení atd..

Přizpůsobitel Affiliate Link – vytvořte si vlastní odkazy na jakoukoli stránku na webu SiteGround, abyste mohli každou stránku sledovat samostatně a zobrazit její míru konverze. Tím se také zkrátí odkaz a použije se siteground.com/go/ místo yourwebsite.com/go/, což je lepší. Můžete vidět můj odkaz na stránku funkcí SiteGround: (https://www.siteground.com/go/startup-growbig-gogeek) má vysokou míru konverze, což znamená, že bych asi měl tento přidružený odkaz používat více. Můžete také pojmenovat každý z vašich odkazů na SiteGround, pokud se již nepoužívá, takže si vybírejte rozumně!

SiteGround-Custom-Affiliate-Links

Přehled konverzí – Pokud chcete získat vyšší míru konverze 5% +, jakou jsem měl minulý měsíc, použijte snímky obrazovky a sociální důkaz (vložený status lidí na Facebooku a Twitteru, kteří pochválili program SiteGround). To je rozhodně to, k čemu přispívám.

Zpráva o převodu SiteGround

Zpráva Komise – zjistěte, jaké hostingové plány se lidé registrují k používání vašich přidružených odkazů, čekajících provizí a stavu, zda byly vaše provize zaplaceny.

Zpráva komise SiteGround

Bannery – Nejsem fanoušek bannerů, ale oni je mají…

bannery s přidruženým webem

Nezapomeňte se podívat na jejich Rychlost, bezpečnostní, a Podpěra, podpora stránky v jejich cPanelu. Patří sem grafy porovnání doby načítání od více hostitelů (jako je ten níže), porovnání doby odezvy podpory a další snímky obrazovky Uvedl jsem v tomto affiliate recenzi SiteGround.

časy načítání stránky

Informace o platbě – budete potřebovat účet PayPal a také můžete nastavit spouštěče.

způsoby platby na místě

7. Podpora od affiliate týmu SiteGround

Přidružená podpora SiteGround je stejně dobrá jako jejich běžná podpora zákazníků. Ve skutečnosti mě oslovili v prosinci, jakmile jsem začal značně prodávat návrhy. Nyní s jejich přidruženým týmem a já společně pracujeme na několika rychlostních testech na webu Siteground vs. jiných hostitelských společnostech … takže ano, určitě s vámi budou spolupracovat na zvýšení vašich prodejů.

Podpora programu SiteGround-Affiliate-Program

8. Získejte načítání svého webu do 1 s

Jedním z nejlepších způsobů, jak propagovat SiteGround, je, aby se váš web načítal velmi rychle a předváděl své přehledy pomocí nástrojů jako Pingdom, GTmetrix a Statistiky PageSpeed. Pokud používáte WordPress, pracoval jsem se stejným vývojářem 5 let, které jsem našel na freelancer.com, a pomohl mi optimalizovat načítání mého webu do 1 s. Můžete si prohlédnout můj Průvodce rychlostí WordPress pokud to chcete udělat sami, ale můj vývojář je $ 40 / hodinu a má na svém profilu perfektní 5hvězdičkovou recenzi. Můžete mu poslat e-mail na [email protected]. Pokud nepoužíváte WordPress, můžete stále najít freelancer.com a najít vývojáře, který vám to pomůže.

Pronaya-Kumar-S-Recenze

9. SiteGround Klíčová slova (pro SEO)

Pokud si myslíte, že „SiteGround Review“ bude vaším hlavním klíčovým slovem, musíte provést nějaký výzkum. Toto klíčové slovo bude příliš konkurenceschopné, takže je lepší přezkoumat jejich individuální plány (SiteGround StartUp Review), porovnat je s jinými hostiteli (SiteGround vs. WP Engine) a zahrnout je do výukových programů o rychlosti webových stránek (Jak nakonfigurovat celkový počet W3 Cache Plugin). Toto je lepší strategie a klíčová slova budou mnohem méně konkurenceschopná.

siteground-keywords

Příklady klíčových slov:

 • SiteGround StartUp Review
 • SiteGround GrowBig Recenze
 • SiteGround GoGeek Recenze
 • SiteGround GoGeek Recenze
 • SiteGround Cloud Hosting Recenze
 • Přehled vyhrazeného serveru SiteGround
 • SiteGround eCommerce Hosting Recenze
 • SiteGround Vs. Bluehost WordPress
 • Jak nakonfigurovat nastavení rakety WP
 • Jak nakonfigurovat zásuvný modul pro celkovou mezipaměť W3
 • Jak nakonfigurovat nejrychlejší nastavení mezipaměti WP
 • Jak rychlejší načtení webu WordPress

Pokud si chcete vylepšit své dovednosti v oblasti výzkumu klíčových slov, abyste mohli identifikovat klíčová slova související s dlouhodobým, příliš nekonkurenčním SiteGround a hostingem, viz moje Průvodce klíčovými slovy pro vaše zaměření.

10. Roční průzkumy přidružených společností

SiteGround trvá roční průzkumy jejich přidruženého programu, aby se zajistilo, že jsou přidružené subjekty šťastné.

SiteGround-2016-Affiliate-Survey

Zde jsou hlavní důvody, proč se lidé připojili k affiliate programu SiteGround…

program affiliate-reason-to-join-siteground-affiliate

A tady je to, jak program SiteGround vylepšil program (v roce 2015) na základě zpětné vazby od ostatních přidružených společností SiteGround. Některé věci, které udělali, byly přidání personalizátoru přidružených odkazů, sledování kampaní, podrobné zprávy o provizi, průvodce promo a další vylepšení. SiteGround je společnost lidí a skutečně se stará o své zákazníky, přidružené společnosti a zaměstnance. Můžete se na ně spolehnout, že budou neustále zlepšovat své hostitelské služby a program affiliate marketingu.

2015-siteground-affiliate-Assessment

11. Časté dotazy k přidruženému podniku

Stále máte otázky? Zkontrolujte SiteGround’s přidružené časté dotazy

siteground-affiliate-faq

12. Zaregistrujte se do affiliate programu SiteGround

Zde je místo, kde můžete staňte se pobočkou SiteGround

registrace na místě přidruženého partnera

Často kladené otázky

&# x2705; Jak zvýšíte prodej jako pobočka SiteGround?

Hlavním způsobem, jak zvýšit prodej, je ukázat fakta (průzkumy na Facebooku, výsledky migrace, zprávy GTmetrix). Existuje příliš mnoho zaujatých názorů a lidé to vědí. Řízení prodeje SEO a zvyšování počtu konverzí jsou pro váš prodej důležité.

&# x2705; Kolik peněz dostanete za prodej?

SiteGround je víceúrovňový affiliate program nabízející kdekoli od 50 $ – 150 $ + za prodej v závislosti na vašem objemu prodeje. Čím více prodejů získáte, tím více nabídnou.

&# x2705; Jaké další dobré hostitelské affiliate programy existují?

Cloudways je skvělý zejména proto, že významně rostou a jsou velmi oblíbené ve skupinách Facebooku. Mnoho lidí se stěhuje z SiteGround do Cloudways.

&# x2705; Jak mohu sledovat přidružené statistiky?

Přidružený ovládací panel SiteGround zobrazuje prodej, konverze a další statistiky pro přidružené odkazy. Plugin Thirsty Affiliates vám také pomůže maskovat a sledovat přidružené odkazy.

&# x2705; Jaká klíčová slova přinášejí největší prodej?

Mohu vám říci, že SiteGround Review a další podobná klíčová slova jsou příliš konkurenceschopná a nepřinesou vám žádné prodeje, protože za ně nebudete hodit. Moje nejlepší rada je zaměřit se na klíčová slova, kde můžete lidem poskytnout řešení prostřednictvím hostingu.

Dotazy ohledně affiliate programu SiteGround?

Zanechte mi komentář a rád vám odpovím. Mohu jen říci, že jsem SUPER rád, že jsem se rozhodl je propagovat místo WP Engine, i když provize jsou zpočátku nižší, ale dlouhodobě to vypadá, že se to začíná vyplácet. Upřímně se budu spoléhat na affiliate program SiteGround, abych využil většinu svého života a stále viděl obrovský potenciál vydělávat více peněz.

Viz také: 35+ WordPress Affiliate Marketing Programy (komplexní seznam přidružených programů pro hosting, téma, SEO, optimalizaci rychlosti a další).

Viz také: SiteGround Recenze WordPress Hosting (úplná recenze hostingu WordPress společnosti SiteGround, který vám může poskytnout ještě více nápadů na jejich propagaci).

Na zdraví,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector