Посібник для початківців щодо Google Analytics: як покращити веб-сайт та вміст за допомогою ключових показників про відвідувачів

03.06.2020
Аналітика 'Посібник для початківців щодо Google Analytics: як покращити веб-сайт та вміст за допомогою ключових показників про відвідувачів
0 10 мин.

Готовий вивчити ключові показники в Google Analytics щоб ви могли покращити свій веб-сайт?


Ми встановимо код відстеження, налаштуємо ваш Меню адміністратора (фільтри, цілі, Пошукова консоль і зв’яжіть інші профілі Google), сегментуйте джерела трафіку, визначайте низькопродуктивний вміст, використовуючи низький середній час на сторінці + високий показник відмов, вивчайте демографічні показники відвідувачів, такі як вік / стать / місцезнаходження – і використовуйте їх для вдосконалення даних, пов’язаних із даними, вміст, SEO та конверсії.

Я покажу вам приклади реального життя

Мені подобається, як я знаю, більшість моїх відвідувачів – чоловіки 25-40 років, які користуються Google Chrome на своїх робочих столах, які спочатку потрапили сюди через Google і походять із США, Індії, Великобританії чи Канади.

… Чи був я поруч?

В ідеалі вам слід встановити Google Analytics протягом декількох місяців (і мати пристойну кількість відвідувачів), щоб ваші дані були досить великими, щоб зробити висновки. Google Analytics має відео-уроки Digital Analytics і Основи платформи який використовується у їх вільному Іспит на IQ Analytics. Я б обов’язково перевірив це, а може, і отримав би ваше сертифікація.

Удачі! Залиште мені рядок, якщо у вас є питання 🙂

Зміст

1. Ключові показники

 • Як багато користувачів відвідують мій сайт?
 • Як багато органічні пошуки чи отримую я від SEO?
 • Що сторінок отримати найбільше органічні пошуки?
 • Що сторінок отримати найменше органічні пошуки (щоб я міг їх покращити)?
 • Що сторінок мають найгірше CTR, середній час на сторінці, час завантаження, і показник відмов?
 • Що міста вони з?
 • Який% з них мобільний?
 • Що мови вони говорять?
 • Які їх типові Стать і вік?
 • Що веб-сайти направляйте на мене трафік?
 • Що соціальні мережі відправити трафік до мене?
 • Які сторінки найкращі конверсії (наприклад, заповнення контактної форми)?
 • Які сторінки найгірші час завантаження і чому?
 • Котрий посилання є люди, з якими спілкуються на кожній сторінці?
 • Як я можу налаштувати свій веб-сайт / вміст на основі цих показників (головне питання)?

2. Встановлення коду відстеження

Після реєстрації Google Analytics видасть вам код відстеження. Найкращий спосіб зробити це – розмістити свій код відстеження локально (наскрізь) WP Вимкнути). Це має зафіксувати елемент “кешування браузера” для Google Analytics, що часто спостерігається в GTmetrix, Pingdom та PageSpeed ​​Insights.

Завантажте Google-Analytics-Локальний-Північ

Ви також можете скопіювати / вставити його у колонтитул, але це зазвичай додає більше запитів і робить ваш сайт повільнішим. Деякі теми WordPress мають певне поле, щоб вставити ваш відстежуючий чи код UA …

Установка Google-Analytics-коду відстеження

3. Налаштування меню адміністратора

На інформаційній панелі Google Analytics перейдіть до сторінки Меню адміністратора

Google-Analytics-адміністратор-вкладка

Google-Analytics-меню адміністратора

СТРУКТУРА ОБЛІКУ

У вашому обліковому записі Google Analytics є три рівні ієрархії: рахунок, майно, вид. Google Analytics рекомендує створити кілька переглядів на вкладці «Вид» (Перегляд → Створити новий перегляд). Я створив головний вигляд (залиште недоторканою, щоб не втрачати дані, якщо щось піде не так) і a відфільтрований вигляд (дані, які я бачу на основі моїх конфігурацій). Ви також можете створити подання для трафіку планшетного ПК, трафіку смартфонів або тестування даних в GA. Дивіться це відеоурок.

ТАБЛИЦЯ ОБЛІКУ

Більшість це сама собою пояснюється. Керування користувачами дозволяє вам надати доступ до свого облікового запису на різних рівнях дозволи. Фільтри в основному використовуються для виключення ваших IP-адрес (та інших працівників), тому ваші перегляди не забруднюють дані. Я висвітлю фільтри більше, коли перейдемо на вкладку “Перегляд”.

ВЛАСНИЙ ТАБЛ

Налаштування властивості

Властивості-Налаштування-Google-Analytics

Управління користувачами

Надати іншим дозвіл на керування користувачами або редагування, співпрацю та читання даних. Все це є різні рівні дозволів тож переконайтеся, що знаєте! Якщо це ваш розробник чи менеджер з маркетингу, ви, мабуть, хочете надати їм доступ до всього, крім “керування користувачами”.

Інформація про відстеження

Знайдіть код відстеження + номер UA плюс включити особливості рекламної звітності щоб ви могли отримати демографічні дані (стать, вік, інтереси).

Пов’язання продукту

Пов’яжіть свої дані Google Analytics із консоллю пошуку, AdSense, AdWords, Google Play та іншими продуктами Google. Це дозволяє ділитися деякими даними в різних облікових записах. Виберіть “всі продукти” в меню адміністратора, щоб побачити повний список, або ви можете Дізнайтеся більше про зв’язування продуктів.

Google-Анаїтики-Пов’язання продуктів

ОГЛЯД ТАБА

Перегляд налаштувань – встановіть свій часовий пояс, увімкніть фільтрування ботів, щоб виключити звернення від спам-павуків, і налаштувати пошук на сайті, щоб дізнатися, які запити вводять люди на панелі пошуку вашого веб-сайту. Для цього ввімкніть відстеження пошуку на сайті потім введіть щось у панель пошуку. Оскільки мій показує? S = example, я просто введу букву ‘s’ як параметр запиту. Ви також можете використовувати категорії пошуку на сайті, якщо ваш сайт дозволяє користувачам уточнювати пошук. Інакше вам слід добре піти.

Налаштування перегляду Google-Analytics

Цілі

Цілі виміряйте, скільки людей заповнюють вашу контактну форму, підписуйтесь на розсилку новин, оформляйте замовлення, реєструйте акаунт, завантажуйте PDF та інші цільові цілі, показані нижче …

Цілі Google-Analytics

Налаштування a спеціальна мета це найпростіший спосіб зробити багато з них. Додайте цільову URL-адресу (сторінку подяки або іншу сторінку підтвердження, яку користувачі бачать, коли вони досягли мети). Тепер перевірте ціль, щоб побачити, як часто він конвертуватиме на основі ваших даних за останні 7 днів.

Спеціальна мета-Google-Analytics

Тепер ви зможете бачити цілі у своїх даних …

Конверсії цілей Google-Analytics

Зміст групування

Груповий контент, щоб ви могли бачити аналітику на певні теми (наприклад, теми публікацій у блозі чи конкретні продукти / послуги). У цьому випадку я сегментував усі сторінки, заголовки яких містять слова “WordPress SEO”. Існує 3 методи, але створення набору правил, безумовно, найпростіший метод.

Групування вмісту-Google-Analytics

Тепер ви можете перейти до звітів “Поведінка” і переглянути дані …

Звіт про групування вмісту-поведінку

Фільтри

Фільтри в основному використовуються для виключення ваших (та службових) IP-адрес, щоб вони не забруднювали ваші дані. Створіть заздалегідь визначений фільтр, а потім виключіть IP-адреси, “які дорівнюють”, потім Google “який мій IP”, щоб дізнатись ваш. Виключіть усі IP-адреси, включаючи ваш будинок, офіс, смартфони, планшети тощо.

Google-Analytics-IP-фільтр

Налаштування каналу

Налаштування каналу → Керування умовами торгової марки – просто додайте сюди свою торгову марку, що допоможе розділити терміни фірмових та загальних термінів (будь-який термін, окрім вашого бренду).

Налаштування електронної комерції – якщо ви запускаєте веб-сайт електронної комерції, вам потрібно буде це ввімкнути. Для додаткового відстеження електронної комерції є додаткові кроки …

Налаштування електронної комерції

Розрахункові показники

Сегменти

Сегменти дозволяють переглядати звіти (вкладки зліва), сегментуючи користувачів за соціальними мережами, типом мобільних пристроїв або будь-яким іншим фільтром, який ви хочете використовувати в цьому сегменті. Наприклад, ви можете налаштувати сегмент “соціальних медіа”, а потім перевірити будь-який звіт, щоб переглянути його спеціально для соціальних медіа.

Створіть новий сегмент…

Google-Analytics-сегменти

Виберіть тип людей (показники), які потрібно сегментувати …

Умови сегмента Google-Analytics

Тепер перейдіть до будь-якого звіту та виберіть сегмент для фільтрації даних…

Аудиторія-сегментація-Google-Analytics

Спеціальні сповіщення

Спеціальні сповіщення надсилати вам сповіщення електронною поштою чи текстом, якщо певна показник збільшується / зменшується на певну суму (сеанси, транзакції, перетворення цілей тощо). Це досить зрозуміло, але мені просто хочеться знати про швидкість руху трафіку та рівність руху. Я не бачу потреби в чомусь іншому.

Спеціальні Google-Analytics-Оповіщення

Заплановані електронні листи

Надсилайте автоматичні звіти своїм клієнтам, начальнику чи комусь. Просто перейдіть до будь-якого звіту, який ви хочете отримати електронною поштою, а потім натисніть кнопку електронної пошти, щоб встановити свої налаштування. Мені подобається отримувати постійні мої звіти спеціальні інформаційні панелі тож я бачу найважливіші показники, які хочу виміряти.

Google-Analytics-електронний звіт

Після налаштування електронної пошти ви можете керувати ними в меню адміністратора …

Заплановані електронні листи-Google-Analytics

4. Настроювання

Google-Analytics-налаштування

Інформаційні панелі

Інформаційні панелі показувати ваші найважливіші показники в одному місці (у моєму браузері я розмітив закладки, що полегшує перевірку моїх матеріалів SUPER). Ви можете створити їх самостійно або використовувати мої заздалегідь створені інформаційні панелі, які сегментують ваш трафік на SEO, мобільні, соціальні, географічні, технічні статистичні дані тощо. The Галерея рішень Google Analytics має ще більше – але, безумовно, приємно мати можливість натиснути закладку та перейти до найважливіших показників.

Перш ніж імпортувати мої інформаційні панелі:

 • Використовуйте посилання для завантаження, щоб додати їх до розділу “інформаційні панелі” свого облікового запису GA
 • Для віджетів, на яких написано “без фірмових”, відредагуйте фільтр і використовуйте ім’я вашого веб-сайту (не моє)

На перший погляд - інформаційна панель Google Analytics

Завантажте мої власні інформаційні панелі для сегментації трафіку:

Спеціальні звіти

Замість того, щоб щодня перевіряти аналітику (або вручну надсилати звіти клієнтам), ви можете створити спеціальні звіти для якого можна включити заплановані електронні листи. Я хоч би створив пару звітів з ключовими показниками, такими як користувачі, органічні пошукові запити, головні сторінки та виконання цілей.

Спочатку складіть звіт на вкладці “спеціальні звіти” в меню адміністратора …

Google-Analytics-користувацькі звіти

Потім перейдіть до Настроювання > Спеціальні звіти для перегляду даних. Як і майже все в Google Analytics, ви побачите варіант спільного доступу (угорі зліва), де можна налаштувати заплановані електронні листи.

Google-Analytics-користувацький звіт

Збережені звіти

….

Спеціальні сповіщення

Я вже переглядав спеціальні сповіщення під час розділу “Налаштування меню адміністратора” та як отримувати сповіщення під час спайків трафіку чи падіння трафіку … це просто інше місце, щоб побачити ці сповіщення.

5. Звіти

Ось що означає кожен з них …

Google Analytics Reporting

Реальний час

Переглядайте людей, які зараз перебувають на вашому сайті, сторінки, які вони переглядають, місцеположення, джерела трафіку тощо…

Google-Analytics в режимі реального часу

Аудиторія

Аудиторія → Демографія

Вік / стать

Google-Analytics-демографія

 • Чи потрібно мені коригувати фотографії / відгуки щоб відобразити моє демографічне?
 • Перші відгуки люди бачать мою демографічну?
 • Чи відповідає мій дизайн (тип шрифту, розмір, колір, стиль CSS) моїм демографічним?
 • Чи моє стиль написання?
 • Хто дає мені найвищого конверсії? (ми налаштуємо цілі для вимірювання цього)
 • Вони шукають певні ключові слова Я можу знайти в Автозаповнення або Провідник ключових слів?

Інтереси

Категорії спорідненості

Google-Analytics-Affinity-категорія

Сегментні сегменти

Цінові сегменти

 • Я використовую чуйний дизайн / тему?
 • Чи є у Пошуковій консолі помилки щодо зручності використання мобільних пристроїв?
 • Якщо я маю додати кнопку мобільного натискання для дзвінка, якщо це має сенс для мого бізнесу (у супроводі доставки піци обов’язково має бути це)?

Географія

Мова

Мова-Google-Analytics

Розташування

Місцезнаходження - Google-Analytics

Мобільний

Мобільні пристрої-Google-Analytics

Придбання

Поведінка

Конверсії

Інформація про відстеження → Список виключення рефералів – ви можете помітити спам-сайти, що надсилають вам трафік, коли ви переглядаєте дані “трафіку рефералів” – це поширена проблема. Додавання спам-веб-сайтів до цього списку виключає їх із “трафіку рефералів”, але додає їх до “прямого трафіку”. Це не повністю вирішує проблему, але отримання точних даних про реферальний трафік (веб-сайти, які посилаються на вас та передають вам трафік) можуть бути важливішим, ніж отримання точних даних про прямий трафік (люди, що приходять безпосередньо на ваш сайт). Це вподобання.

Список-виключення рефералів

Налаштування каналу → Керування умовами торгової марки – просто додайте сюди свою торгову марку, що допоможе розділити терміни фірмових та загальних термінів (будь-який термін, окрім вашого бренду).

Налаштування електронної комерції – якщо ви запускаєте веб-сайт електронної комерції, вам потрібно буде це ввімкнути. Для додаткового відстеження електронної комерції є додаткові кроки …

 • Переглянути Налаштування → Увімкнути пошук на сайті
 • Цілі
 • Налаштування електронної комерції

Придбання

Канали

Електронна пошта → Цільові сторінки (з маркетингу електронної пошти)

Реферальний трафік

Реферал-трафік-Google-Analytics

Запитання до кожного розділу

 1. Вимірювальні рейтинги

Перевірте рейтинги (використовуйте як орієнтир)

 • Вийдіть із свого облікового запису Google
 • Сховати приватні результати (піктограма глобуса праворуч на домашній сторінці Google)
 • Тепер шукайте свої ключові слова, щоб отримати більш неупереджені результати
 • Засоби ранжування інструментів перевірки недостовірні

Органічні пошуки

Інші джерела трафіку (контент-маркетинг)

Аналітика сторінок (інформаційна панель Google Analytics)

Інструменти для веб-майстрів

https://moz.com/blog/death-of-keyword-ranking-reports-whiteboard-friday

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector