AdSense Olmadan YouTube Videolarından Para Kazanma (Bunun yerine Satış Ortağı Bağlantılarıyla Ek Açıklamalar ve Açıklamalar Ekleme)

03.06.2020
Bağlı pazarlama 'AdSense Olmadan YouTube Videolarından Para Kazanma (Bunun yerine Satış Ortağı Bağlantılarıyla Ek Açıklamalar ve Açıklamalar Ekleme)
0 6 мин.

Bizler için yok Youtube izleyicilerimize spam göndermek istiyor reklamlar, orada daha iyi alternatifler var.


En kolay yol satış ortağı bağlantılarını kullanarak (videonuzda belirtilen) ürünler önerme. Birisi satış ortağı bağlantınızdan bir ürün satın aldığında, satıştan bir komisyon alırsınız. Temelde bir komisyon için bir başkasının ürününü tanıtıyorsunuz. Bunu ayda 1000 dolar kazanıyorum ve bunun yanında ikinci en büyük gelir kaynağım SEO danışmanlığı.

Bu satış ortağı bağlantıları aracılığıyla Youtube videolarından para kazanmaya başlayabilirsiniz AdSense veya Ortaklıklar. Daha kişiselleştirilmiş, daha az müdahaleci ve bir sorunun çözülmesine yardımcı olan ürün (ler) önerdiğiniz için muhtemelen “beğenmedim” oyları alamayacaksınız.

Burada bir video Bağlı kuruluş bağlantıları ile yaptım:

Youtube Satış Ortaklığı

Kullanıcılar MaxCDN satış ortağı bağlantımı tıkladığında (Youtube ek açıklamasında veya video açıklamasında), satıştan bir komisyon alırım. Aşağıda bunun için talimatlar bulacaksınız…

YouTube Videolarına Satış Ortağı Bağlantıları Ekleyin

Adım 1 – İlişkili Web Sitesini Youtube Kanalınıza Ekleyin
YouTube’da oturum açın ve “İçerik Stüdyosu” na gidin. Şimdi Kanal’a gidin -> Durum ve Özellikler -> Dış Ek Açıklamalar. Web sitenizi ekleyin ve doğrulama işlemini tamamlayın. Web sitenizi Google Arama Konsolu. Şimdi Kanal’ın altındaki “Gelişmiş” sekmesine gidin ve web sitenizi İlişkili Web Sitesi olarak ekleyin. Tam talimatlar bulundu buraya.

Youtube İlişkili Web Sitesi

Adım 2 – Satış Ortağı Bağlantılarınızı Alın
Öncelikle kitlenizi yönlendirmek için hangi ürünlerin / satıcıların en iyi olduğunu öğrenmeniz gerekir. Çoğu web sitesinin, web sitelerinin üst veya alt kısmında kaydolabileceğiniz bir “Satış Ortakları” sekmesi bulunur. Ayrıca, burada gösterildiğini görmek için Google “_____ bağlı kuruluş programı” da yapabilirsiniz. Binlerce ürün / tüccar bulunan birçok satış ortağı merkezi vardır. Denemek Amazon, ShareASale, veya CJ. Kaydolduktan ve onaylandıktan sonra satış ortağı bağlantılarınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz:

Satış Ortağı Bağlantısı

Adım 3 – Satış Ortağı Bağlantılarınızı Gizleyin
Gizleme satış ortağı bağlantıları, kullanıcıları web sitenizdeki bir URL’ye yönlendirdiğiniz anlamına gelir, ancak başka bir yere yönlendirir. Örneğin, bu gizlenmiş bağlı kuruluş bağlantısı / go / maxcdn’yi gösterir, ancak MaxCDN web sitesine yönlendirir. YouTube video ek açıklamaları yalnızca ilişkili web siteniz için URL’leri kullanmanıza izin verdiği için bunu yapmanız gerekir – bunları gizlemek, onları satış ortağı bağlantısına yönlendirmenize izin veren şeydir!

WordPress kullanıyorsanız, adlı bir eklenti kullanıyorum Susuz Ortaklar iştirak bağlantılarımı gizlemek, yönetmek ve izlemek için (susuz iştiraklere eklentiler Ekstra özellikler istiyorsanız). Ücretsiz sürüm hala iyi… sadece eklentiyi yükleyin ve kontrol panelinizin sol tarafındaki “Satış Ortağı Bağlantıları” sekmesini bulun. Bağlantı adını ve hedef URL’yi ekleyin, kaydedin, ardından URL’nin gizlenmiş sürümünü kopyalayın, böylece YouTube video ek açıklamalarınıza ekleyebilirsiniz.

Gizlenmiş Bağlı Kuruluş Bağlantısı

4. Adım – YouTube Videolarına Satış Ortağı Bağlantıları Ekleyin
Satış ortağı bağlantıları eklemek istediğiniz YouTube videosunu düzenleyin. Ek Açıklamalar sekmesini ve “Ek Açıklama Ekle” yi tıklayın. Ek açıklamanın görünmesini istediğiniz zaman da dahil olmak üzere gerekli bilgileri doldurun (açıkçası satış ortağı ürünü önerdiğinizde olması gerekir). Alt tarafa yakın, gizlenmiş bağlı kuruluş bağlantınızı ekleyin. Değişiklikleri uygulayın, ardından videoyu izleyin ve bağlantınızı test edin.

YouTube video açıklamanıza satış ortağı bağlantıları da ekleyebilirsiniz. Bunların gizlenmesine gerek yok, ancak URL gibi daha kısa bir URL kullanmayı seviyorum bitly bağlantıyı daha güzel / kısa göstermek için.

YouTube Videolarına Satış Ortağı Bağlantıları Ekleyin

Bitti, Şimdi Git Daha Fazla YouTube Videosu Oluştur

Video planlama, satış ortağı bağlantılarını ve ek açıklamaları daha etkili bir şekilde kullanmanıza yardımcı olabilir, ancak devam edin ve bunları (uygun olduğunda) mevcut videolarınıza ekleyin. Öğretici videolar satış ortaklığı pazarlaması için mükemmeldir çünkü insanlar genellikle bir ürünle çözülebilecek bir çözüm arar. Bir sonraki YouTube videonuzla ilgili fikir edinmek için bazı örneklere göz atın…

S: Bir Macbook’u birden çok monitöre nasıl bağlarsınız?
bir: Bir HDMI adaptörü satın alın (Amazon ürününe bağlantı)

S: Web sitenizin daha hızlı yüklenmesini nasıl sağlıyorsunuz??
bir: Daha hızlı barındırma satın alın (bir bağlı kuruluş programına sahip çoğu barındırma şirketi)

S: Bir konferans salonu için en iyi televizyon nedir?
bir: Bilmiyorum, ama eminim Amazon’da bulabilirsiniz!

İnceleme videoları da yaygındır. Artık YouTube videolarından nasıl para kazanacağınızı bildiğinize göre AdSense veya diğer spam yöntemleriyle devam ederseniz, video satış ortaklığı pazarlaması yapmaya başlayın. Daha kazançlı olabilir ve insanlar reklamlarla spam yapmaktan nefret etmezler! Youtube’un video yönergelerini izlediğinizden emin olun

YouTube videodan para kazanma veya satış ortaklığı pazarlaması hakkında bir sorunuz varsa, bana bir satır bırakın. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. Bu eğiticiyi yararlı bulduysanız, lütfen bir paylaşım vermeyi düşünün.

Şerefe,
Tom İmzası

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector