Affiliate Marketing ile Nasıl Para Kazanılır (2020 Rehberi): Geçen Yıl 150.000 Dolara Vurdum ve Diğer İnsanlara Nasıl Yaptığımı Göstermek İstiyorum

03.06.2020
Bağlı pazarlama 'Affiliate Marketing ile Nasıl Para Kazanılır (2020 Rehberi): Geçen Yıl 150.000 Dolara Vurdum ve Diğer İnsanlara Nasıl Yaptığımı Göstermek İstiyorum
0 16 мин.

Bunun başıma geleceğini hiç düşünmemiştim.


2 yıl içinde 20k $ ‘dan 80k $’ a, sonra 2018’de 150k $ ‘a çıktım (bkz. gelir raporları).

Bunu tüm SEO müşterilerimi bırakarak yaptım ve bağlı kuruluş pazarlama ile para kazanmaya çalıştım (SEO ve web sitesi hızına öğreticiler yazıyorum). İştirak gelirimin% 90’ı insanları SiteGround, bana ödül veren bir hosting şirketi ayın iştiraki Temmuz 2017’de.

Peki ben ne yapacağım?

Temel olarak, web sitenizin daha hızlı yüklenmesini nasıl sağlayacağınıza dair öğreticiler yazıyorum.barındırma, web sitesi hızının 1 numaralı faktörüdür ve SiteGround 34 Facebook anketinde 1. sıraya yerleşti. Onlar da Yoast tarafından kullanılan, WordPress tarafından önerilen, ve yapacaklar seni ücretsiz taşı. Birçok insan zaten SiteGround’a taşındı ve gönderildi daha hızlı yükleme süreleri üzerinde heyecan.”

Bu benim satışlarımı hızlandırdı.

Hayır, bu bir gecede olmadı. Evet, içerik oluştururken birkaç yıl kırıldım. Ama tam anlamıyla hayatımı değiştirdi… Denver şehir merkezindeki güzel bir stüdyoya ebeveynimin evinden (iç çeker) taşındım, ilk arabamı (Mercedes c300) satın aldım, 2 pisi kabul ettim ve kredim 45 puan topladı. Ayrıca GoFundMe kampanyalarına 6.000 $ bağışta bulundum. Ben mütevazı bir adamım ama bağlı kuruluş pazarlamasında rakamlar konuşuyor. Size bunu nasıl yaptığımı göstermek istiyorum. Zevk almak 🙂

SiteGround-Ortaklık-Satış

SiteGround-PayPal-Para

Bak benim tam PayPal etkinliği, veya gelir raporları tüm iştiraklerim için.Ben ve Natalie

Sonunda kız arkadaşımla seyahat etmek için zamanım / param var (biliyorum, o muhteşem)

Contents

Başlangıç

Affiliate Marketing Nasıl Çalışır??
Hedef kitlenize önermek istediğiniz ürün / hizmetleri satan bir şirketle ortaklık kuruyorsunuz. Satış ortağı bağlantınızı kullanarak bir şey satın alırlarsa, satıştan bir komisyon alırsınız. Diğer bağlı kuruluş programları vardır, ancak bu en yaygın olanıdır – ve aynı zamanda yaptığım şey.

Blogum Hakkında

 • SEO + web sitesi hız optimizasyonu hakkında yazıyorum
 • Hosting, web sitesi hızı optimizasyonunun 1 numaralı faktörüdür
 • İnsanları yönlendirerek para kazanıyorum SiteGround’un barındırılması
 • 34 farklı Facebook anketinde 1. sırada oldukları sosyal medya kanıtlarını toplamak için çok zaman harcadım, Facebook sohbetleri bunu destekleyen ve bunlara geçişin sayfa yükleme sürelerini nasıl iyileştirebileceği. Ayrıca GTmetrix’te% 100 puanım var + Pingdom
 • Günde yaklaşık 2.500 ziyaretçim var,% 90’ı Google’dan… blogunuza (veya videolarınıza) bağlı bağlantılar eklemek kolay bir parçadır – onlara tutarlı trafik almak (SEO) zor kısımdır
 • Sonuçları görmek için aylarca asgari gelirle bloglamanın tam zamanını aldı, ancak şimdi birkaç ay çalışmayı bırakabilirim ve yine de satış ortağı gelirimi toplayabilirim

Hakkımda (Bunu Neden Yazıyorum?)
Web tasarımı / SEO başarısız bir arka plan geliyor. Blog yazdım çünkü SEO için iyi olduğunu biliyordum, ancak makalelerim işe yaramadı para kazanma. Bir inanç sıçraması yaptım ve müşterilerimi bloglama / satış ortaklığı pazarlamasını anlamaya bıraktım. Web sitesi hız optimizasyonu iyi ve barındırma # 1 faktörü olduğunu biliyordu. Biraz araştırma yaptıktan sonra, SiteGround’un çoğu Facebook anketinde 1 numara olduğunu ve cömert ortaklık komisyonlarıyla büyük bir üne sahip olduğunu gördüm. Bu yüzden web sitesi hızında öğreticiler yazdım… WordPress önbellek eklentilerini, barındırma incelemelerini ve diğer hızla ilgili konuları nasıl yapılandıracağım. Genellikle bir yazının sonuna yakın bir yerde “… ve işte bu yüzden neden en iyi olduklarına dair kanıtlarla SiteGround’a geçmelisiniz” diyorum. Anketler, tweetler, yükleme süresi iyileştirmeleri, vb. Şimdi 0 müşterim ve istediğim gibi yaşama özgürlüğü var. Bu öğreticiyi yazdım çünkü BS olmadan insanlara aynı şeyi yapmalarına yardımcı olduğum için gerçekten heyecanlıyım.

En Büyük Faktörler

 • Okuyucuları yönlendirmek için doğru niş ve bağlı kuruluş (lar) ı seçme
 • Kullanıcıların bir ürün / hizmetle ilgileneceği konuları (anahtar kelimeleri) bulma. Sadece yorum yazmak zorunda değilsiniz !!! “Televizyonu bir dizüstü bilgisayara bağlama” hakkında bir YouTube videosu oluşturursanız, bir HDMI kablosuna bağlı kuruluş bağlantısı bırakın. Bu sadece bir örnek.
 • SEO: Anahtar kelimeleriniz hakkında HARİKA içerik yazarak tutarlı trafik elde etme (SEO’da “uzunluk güçtür” ifadesi vardır ve bu benim için büyük bir zaman ödedi). Belki video veya eCourse yapıyorsunuz, ancak blog yayınlarının güncellenmesini daha kolay buldum, bu da daha az bakım anlamına geliyor. FAR’ın en büyük faktörü, derslerimi oluşturmak için titizlikle harcadığım zamandı… sonunda aniden ortaya çıktı SEO trafiğinde 3 kat artış
 • HER makaleye HTML içindekiler tablosu ekleme (daha uzun içerik, organizasyon ve hatta alma şansını teşvik eder) bağlantılara geç Google’da adlandırılmış çapa).
 • Facebook anketleri, Tweetler, NEDEN bağlı kuruluşumu seçmeleri gerektiğine dair diğer kanıtlar
 • sabır para ödemiyor olsam bile aylarca içerik yazmak gerekiyordu

1. Nişinizi Bulun

Kariyer yolculuğum şöyle gitti: online pazarlama > web tasarımı > WordPress Web Tasarımı > WordPress SEO > WordPress hız optimizasyonu. Şimdi bağlı kuruluş pazarlamasına giriyorum.

Ben yaparken WordPress Hız Optimizasyonu Birçok insanın buna ihtiyacı olduğunu fark ettim, ancak çok az kişi bunu sağladı (Google’ı araştırdığımda hizmet ve eğitim eksikliği vardı). Ayrıca barındırma web sitesi hız faktörü # 1 faktörü olduğunu biliyordu ve bu şirketler 200 $ / satış ödedi. Barındırma rekabetçi bir alan ama komisyonlar ve arz eksikliği beni ikna etti.

SEO blogumu genişlettim ve barındırma, önbellek eklentileri ve diğer ilgili konular hakkında yazmaya başladım … SiteGround her eğitimde. 1 puan alan 34 Facebook anketi gibi sosyal kanıtlar ekledim. Her öğretici süper ayrıntılıydı ve tonlarca insan onları yararlı buldu – harika içerik = daha yüksek sıralamalar nedeniyle çoğu kişi 100’den fazla ziyaretçi alıyor.

Bir kez nişimi (WordPress hız optimizasyonu), yüksek komisyon ortaklık programı (SiteGround) ile sağlam bir barındırma şirketi bulduğumda ve nişimdeki insanların yararlı bulacağı (ve ana bilgisayarlarını değiştirmek isteyebilecekler) konular hakkında öğreticiler oluşturdum. 130 bin dolar.

WordPress Hız Optimizasyonu Kılavuzu

Yüksek talep, az tedarik (Google araştırmanızı yapın) ve saygın güzel komisyonlar sunan bir bağlı kuruluş… ve varlıklarınızı oluştururken finansal sonuçları beklemek için sabrınız var (içerikten bahsediyorum), büyük bir adım atmanızı tavsiye ediyorum.

2. Bağlı Kuruluş Programlarına Kaydolun

Popüler Çevrimiçi Perakendeciler

WordPress Barındırma

 • SiteGround – 50 $ – 100 $ + / satış (katman programı).
 • WP Motoru – 200 $ / satış + bonuslar + 50 $ iki katmanlı program.
 • Kinsta – 50 $ – 500 $ / satış +% 10 yinelenen.
 • Cloudways – 50 $ – 125 $ / satış (katmanlı) veya daha düşük başlangıç ​​komisyonu ile tekrarlanan gelirler – ayrıca birçok Facebook anketinde 1 numaraydı, çok güçlü bir takip var ve yakında yönetilen bulut barındırma için onları tavsiye edeceğim

WordPress Temaları

 • StudioPress -% 35 (genellikle 100 dolarlık bir satışta).
 • Zarif Temalar – 89 $ – 250 $ arasında değişen planlarda% 50.

Eposta pazarlama

 • AWeber -% 30 yinelenen (satış başına 19 $ – 149 $ +).
 • Sürekli İletişim – Satış başına 105 $ ve olası satış başına 5 $ (ücretsiz deneme için kaydolun).

Diğer İştirakler

 • SEMrush -% 40 yinelenen (aylık 40 – 160 ABD doları).
 • StackPath CDN – satış başına genellikle 10 $ – 20 $ komisyon.
 • MyThemeShop -% 55 (48 $ komisyon – plana bağlı olarak 244 $).
 • ThemeForest – Her yeni kişinin ilk satın alma işleminin% 30’u.
 • WP Roketi -% 20 (10 $ – 50 $ / satış).
 • Serbest çalışan – projenin ilk 100 gün ücreti (genellikle projenin% 10’u).
 • Udemy – Herhangi bir kursta% 20.
 • WordPress’e bakın – wordpress.com, JetPack ve WooCommerce için% 20.
 • OptiMonster -% 20.
 • LongTail Pro – 219 $ / yıl planlarında% 30 (ve% 30 yinelenen) – 377 $ / yıl planlarında.
 • Elementor – Plana bağlı olarak 49 $ – 199 $ arasında% 50.
 • HelloFresh – İlk satışta 25 ABD doları (maksimum).

Kupon Kodları

 • A2 Hosting + HostGator – bu satış ortakları, özel kupon kodları oluşturmanıza olanak tanır. YouTube videoları yapıyorsanız büyük bonus. Tyler’ın Moore’un videosu bir WordPress sitesi nasıl yapılır 4.5M + görüşe sahiptir ve kupon kodunu kullanarak insanları HostGator’a yönlendirir. Bu, kodu (satış ortağı bağlantısını tıklamasalar bile) kullanıyorlarsa satışa yatırıldığı anlamına gelir. YouTube videoları yapıyorsanız, kupon kodları, video açıklamalarındaki bağlantıları bırakmak ve kullanıcıların tıklamasını ummaktan çok daha fazla satışla sonuçlanabilir. Bir servet kazandı.

3. Farklı Program Türlerini Öğrenin

Bir Katman – satış ortağı bağlantınızdan bir satış oluşturulduğunda komisyon alın.

İki Katmanlı – diğer iştiraklerden bahsettiğinizde ve satış yapmaya başladıklarında bir komisyon alın (çok düzeyli pazarlamayı düşünün). Bir örnek WP Engine’in programı okuyucularıma WordPress hostinglerini anlattığımda satış yapmaya başlıyorlar ve ürettikleri her satıştan 50 $ / satış kazanıyorum.

Tırmanma Katları – daha fazla satış yaptıkça artan komisyonlar.

SiteGround-Ortaklık-Programı-Katmanlar

Yinelenen Komisyonlar – genellikle abonelik hizmetlerinde olur… insanlar kaydolduğu sürece sürekli komisyon alırsınız. AWeber ve SEMrush bunu yapıyor.

Sitewide Komisyonları – insanların satış ortağının web sitesinde ne satın aldıkları önemli değil. Amazon’un satış ortağı programı bunu yapar.

Müşteri Başına Ödeme – bir işletmeye gönderdiğiniz olası satışların sayısına (ör. İletişim formu doldurma) dayalı bir komisyon alın. Analitiklerinizi bunu izlemek için ayarladığınızdan ve satış ortağınızla sağlam ve yazılı bir anlaşma yaptığınızdan emin olun. Benim gibi tonlarca zaman harcamak ve yakmak istemiyorsun.

Kurabiye – kullanıcılar satış ortağı bağlantınızı tıkladıktan sonraki süre, bir satış oluşturulursa bir komisyon alırsınız. Genellikle 30-90 gün ancak iştirakleri seçerken bir anlaşma kırıcı olmamalıdır.

Bireysel Bağlı Kuruluş Programları – web sitelerinden kayıt olduğunuz yer burası.

Bireysel-Ortaklık-Programı

Affiliate MarketplacesShareASale ve ClickBank binlerce tüccar arasından seçim yapabilirsiniz. 1 yere giriş yapmak ve her web sitesindeki her portala gitmeden birden fazla satış ortağının performansını kontrol etmek güzel. Yine de birçok program bir pazarın parçası değildir. Ben büyük bir ShareASale hayranıyım – aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla şirket ve sektör var.

Shareasale

Amazon Satış Ortaklığı Programı
Amazon’un satış ortağı programı en popüler olanıdır. Kendime katılmıyorum (henüz) ama tanıdığım bağlı kuruluş pazarlamacılarının çoğu Amazon kullanıyor çünkü… Amazon. Kullandığınız ürünleri inceleyebilir veya öğreticiler yazabilirsiniz (örn. Bilgisayarı TV’ye bağlama) ve bağlı bir bağlantıyı bir HDMI kablosuna bırakabilirsiniz… sadece birkaç örnek. Üreticilerle ilişkiler kurmak isteyebilirsiniz, böylece ürünler piyasaya sürülmeden önce alabilirsiniz, böylece ürün piyasaya sürülmeden önce bir inceleme oluşturmanıza ve en yüksek satın alma sürelerinde satışları yakalamanıza olanak tanır.

 • % 10’a kadar komisyon
 • Kategorilere göre% komisyon
 • Sitewide komisyonları (bağlantınızı kullanarak herhangi bir şey satın alırlarsa, bir komisyon alırsınız)
 • Süper yüksek dönüşümler
 • Herhangi bir ürüne özel satış ortağı bağlantısı oluşturma

Amazon-Ortaklık-Komisyonlar

Amazon-Otomatik Tamamlama-Anahtar kelimeler

Herhangi bir Amazon ürünü için satış ortağı bağlantıları oluşturabilir ve ardından video açıklamasına bırakabilirsiniz:

Amazon-Ortaklık-Linkler

WordPress Satış Ortaklığı Programları
Benim gibi WordPress endüstrisindeyseniz (tasarım, geliştirme veya SEO olsun) WordPress ortaklık programlarının listesini toplamıştım. Başarısız bulduğumu veya kâr etmek için çok az ödeme yaptığımı, özellikle ThemeForest, Yaratıcı Pazar, ve Template Monster gibi düşük kaliteli tema mağazaları. Barındırma iyi ödüyor ve SiteGround’un bağlı kuruluş programı ve en yüksek 2 ücretli iştirakim olan StudioPress temaları için bir eğitim yazdım. Bu eğiticilerin özellikle SiteGround için tonlarca ekran görüntüsü / sosyal kanıtı var.

 • SiteGround – Sosyal medyada sağlam bir üne sahip olan ana barındırma iştirakim (benim lehime kullanıyorum). Performansınıza ve daha pahalı barındırma planları satıp satmadığınıza göre 50-100 ABD doları / satış ve özel komisyon ödüyorlar.
 • WP Motoru – İki katmanlı bir ortaklık programı ile 200 ABD doları / satış (her iki katmanlı satış için 50 ABD doları)
 • StudioPress – yerleşik en kaliteli WordPress temaları olarak bilinir Yaratılış
 • Zarif Temalar – cömert ortaklık programı ile yüksek kaliteli temalar (satışların% 50’si)
 • StackPathCDN 31 ek veri merkezi ile (Cloudflare 200’den fazla veri merkezine sahiptir, ancak daha fazla veri merkezi = daha hızlı içerik teslimi). Önbellek eklenti derslerimdeki insanları StackPath’e yönlendirerek yaklaşık 1.000 $ / ay kazanıyorum. StackPath kısa süre önce MaxCDN satın aldı ve bağlı kuruluş kabul oranı çok daha düşük (potansiyel hacminize bağlı olarak), ancak önbellek eklentilerinin çoğu önerilen CDN’si olarak StackPath’e dönüştürüldü
 • Serbest çalışan – İnsanları birlikte çalıştığınız geliştiricilere, tasarımcılara ve diğer serbest çalışanlara yönlendirin ve ilk 90 gün boyunca Freelancer proje komisyonunun% 100’ünü oluşturun. WordPress hız optimizasyonu hizmetleri isteyen birçok kişi alıyorum… Bu yüzden onları serbest çalışan bir iştirak bağlantısı olan geliştiricilerime yönlendiriyorum ve pasif gelirde 125 $ / ay kazanıyorum. Belirli serbest çalışan profillerine bağlantı oluşturmak için satış ortağı bağlantılarını kullanamazsınız. Bu nedenle, kullanıcıları satış ortağı bağlantısı aracılığıyla ana sayfaya yönlendirir ve kullanıcılara geliştiricimin kullanıcı adlarını veririm.

4. Sayıları Çalıştırın

Yüksek Komisyonlar, Yüksek Dönüşümler, Düşük Geri Dönüşüm Oranları
Tabii ki yüksek komisyonlu bağlı kuruluşlar istiyorsunuz, ancak aynı zamanda yüksek dönüşüm ve düşük geri dönüşüm oranları ile sağlam bir üne sahip olmalıdırlar (kayıt olduktan sonra iptal ederseniz 0 dolar kazanırsınız). Bir satış ortağı pazarının parçasıysa, ShareASale veya ClickBank orada bazı numaralar görebilirsiniz. Amazon / SiteGround’u seven şirketler güvenli bahislerdir, aksi takdirde araştırmanızı yapın (veya performans bağlantılarını izleyebilmeniz için bağlı kuruluş bağlantılarınızı izleyin). Büyük komisyonlar sunan bağlı kuruluşlardan kaçının, çünkü bu muhtemelen müşterileri doğal olarak elde etmek / elde tutmakta zorlanıyor demektir. Bu sayılarınıza zarar verir (özellikle dönüşüm / geri dönüşüm oranlarınız).

Neden WP Motorunu 200 $ / Satış İçin Tanıtmadım
Ben tırmanmak için hiçbir katman programı ile 200 $ / satış için WP Engine (hosting şirketi) terfi olabilirdi – sesler oldukça iyi değil mi? Ancak ShareASale’i kontrol ettiğimde geri dönüş oranlarının% 24 olduğunu gördüm! Size sadece bir fikir vermek için SiteGround’un geri dönüşleri% 10’dan azdır. WP Engine, aylık 29 $ ‘dan başlarken, SiteGround’un ayda $ 3.95, artı SiteGround’un daha iyi bir itibarı vardır. SiteGround ile daha yüksek komisyonlara bir katman programı tırmanmak zorunda kaldım, ancak uzun vadeli ödedi.

5. Bir Blog Kurun

WordPress – web sitenizi / blogunuzu oluşturmayı öneriyorum.

Bu sonraki bölüm, SiteGround için tüm “satış konuşmamı” özetlemektedir. Bunu kullanıyorum kesin web sitemdeki hız optimizasyonu ile ilgili blogumdaki her bir öğreticinin bölümüne bakın. Satış konuşmanızı hazırlamak ve insanların bağlı kuruluşunuzu neden kullanması gerektiğini açıklamak (örn. Sosyal kanıt) çok önemlidir!

BarındırmaSiteGround dır-dir Yoast tarafından kullanılan, kendim ve WordPress tarafından önerilen. Neredeyse her Facebook anketi ve çoğu insana yükleme süresi iyileştirmeleri özellikle vasat ana bilgisayarlar kullanıyorlarsa: GoDaddy, Bluehost, HostGator, InMotion, Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Heyecan-Biz-just-anahtarlamalı-to-SiteGround

Kullanıyorum yarı özel GoGeek planı 4x daha fazlası ile geliyor sunucu kaynakları paylaşılan barındırma daha. Ne kadar hızlı yüklediklerini görmek, GTmetrix raporuma göz atmak veya Taşınan ve gönderildi yeni yükleme süreleri. Onlar da yapar ücretsiz göçler.

Hosting yavaş olup olmadığını kontrol etmek için nasıl
Sitenizi üzerinden yayınlayın Google PageSpeed ​​Insights görmek için sunucu yanıt süresini azaltın raporunuzda. Google önerir olmalı <200ms. Anything above 1 second is not good. You can also check your TTFB (ilk bayt zamanı) GTmetrix’in Zamanlamalar sekmesinde veya bytecheck.com.

Sunucu Yanıt Süresini Azaltın

Anketler şunlardır:

2019 Hosting Anketi

2017-WordPress-Hosting-FB-Anket

Elementor Hosting Önerileri

Temmuz 2019 Hosting Önerisi

WordPress-Host-Anket-Ağustos-2018

Paylaşılan-Hosting-Anket-2017

2019-Barındırma-Anket

Go-To-Barındırma-Şirket

WordPress-Hosting-Anket-2017

Yönetilen-Barındırma-Anket

WooCommerce-Hosting-FB-Anket

2016-Web Hosting-Anket

Best-WordPress-Hosting-Sağlayıcı-Anket

Best-Web Hosting-2019-Anket

WP Dostu Hosting Anketi

2016-WordPress-Hosting-FB-Anket

Elementor İçin Favori Hosting

2018 Hosting Önerileri

WordPress Hosting Anket Eylül 2018.png

Yönetilen-WordPress-Hosting-Anket-2017

2019-Sunucular-Anket-1

Barındırma-Anket-For-Hız

WordPress-Hosting-Anket-Haziran-1

SiteGround-Öneri

2014-Yönetilen-WordPress-Hosting-FB-Anket

Best-Web Hosting-Sağlayıcı-Anket

Barındırma-Anket-Şubat-2019

Barındırma-Öneriler-Anket

Bluehost vs SiteGround

WordPress Web Ana Bilgisayar Anketi

SiteGround tarafından önerilenler WordPress:

SiteGround-Tavsiye-WordPress-Sunucu

Birkaç mutlu müşteri (bu benim sosyal kanıtım):

Godaddy'den SiteGround'a Geçiş

EIG-To-SiteGround

SiteGround-Göç

SiteGround var 3 plan:

SiteGround-Barındırma

Yüksek planlar daha fazlasını içerir sunucu kaynakları (WordPress optimizasyon kılavuzunda 1 numaralı faktör). Burada tam karşılaştırma tablosu, ancak GrowBig, StartUp’tan yaklaşık 2 kat daha fazla sunucu kaynağı sağlar ve GoGeek yarı özel barındırma size daha da fazlasını verir. GrowBig ve üstü, ücretsiz bir geçiş, aşamalandırma, gelişmiş önbellekleme ve birden fazla web sitesini barındırma yeteneği ile birlikte gelir. GoGeek öncelikli destek ile gelir. Onların bulut barındırma oldukça fiyat $ 80 / ay atlama.

Bunu onların üzerinde görebilirsiniz özellikler sayfası:

SiteGround-Sunucu-Kaynaklar-Karşılaştırma

SiteGround kullanıyorum çünkü:

 1. GTmetrix’im + Pingdom raporlar kendileri için konuşur
 2. Sayfalarım anında yükleniyor (isterseniz üzerlerine tıklayın)
 3. Hızlı hız teknolojisi (PHP 7.3, NGINX, SG Optimizer, Cloudflare)
 4. Tarafından önerildi Yoast, WordPress, İvica itibaren WordPress Hızlanıyor
 5. Bedava SSL’yi Şifreleyelim, kullanımı kolay cPanel, ve özellikleri e-Ticaret
 6. WordPress desteği Yenilmez GoGeek’in öncelikli desteği olmasa bile
 7. GrowBig hazırlama, daha fazla depolama alanı ve daha fazla sunucu kaynağı ile birlikte gelir (“ihtiyacınız olan kaynakları tahsis ediyoruz” bölümüne gidin ve sunucu sekme)
 8. GoGeek daha fazla sunucu kaynağı, depolama, öncelik desteği ile birlikte gelir
 9. Ücretsiz taşıma işlemleri, göçmen eklentisi, ve bir 30-gün para iade garantisi
 10. Bol bol övgü Reddit, Facebook sohbetleri, heyecan, TrustPilot
 11. Facebook’ta tonlarca övgü: 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7.8., 9., 10.# 11
 12. Birçok kişi zaten taşındı ve Twitter’da sonuç gönderdi: 1., 2., 3., 4., 5., 6.7., 8., 9., 10., # 11, # 12, # 13, # 14, 15., # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, 26., # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Satış Ortağı Feragatnamesi – SiteGround’a kaydolduysanız satış ortağı bağlantısı Sana hiçbir ücret ödemeden iyi bir yığın bağışlayacağım. Her yıl ben GoFundMe kampanyalarına 3 bin dolar bağışta bulunun (2018, Denver’daki açlığı beslemekti, 2017, Harvey Kasırgası’nda Kızıl Haç’a oldu). Desteğiniz yardımcı oluyor ve gerçekten takdir ediyorum. İncelemelerimi tarafsız ve destekli yapmaya çalışıyorum kanıt şeklinde Facebook anketleri, tweet’ler, ve gerçek konuşmalar. Kullanmak istemiyorsanız, işte bir bağlı olmayan bağlantı SiteGround’a. Her iki şekilde de gerçekten harika bir WordPress ana bilgisayarı olduğuna ve sitenizin daha hızlı / daha düzgün çalışacağına inanıyorum… Facebook grupları üzerinde araştırma yapın + heyecan ve çoğu insanı bulacaksınız aynısını söyle.

OMM-On-SiteGround

İnsanlar genellikle göç ederler çünkü hız teknolojisi yükleme sürelerini yarıya indirebilir:

SiteGround'a Geçme

SiteGround Yükleme Süresi Geçişi

Bluehost to SiteGround GTmetrix

HostGator'dan SiteGround'a

SiteGround GTmetrix

SiteGround Google PageSpeed ​​Insights

SiteGround'da 100 Mükemmel Puan

SiteGround Genesis

SiteGround Tarafından Sağlanan Hız

SiteGround GTmetrix Raporu

SiteGround ile Azaltılmış Yükleme Süreleri

Yeni SiteGround Yanıt Süreleri

HostGator'dan SiteGround'a Geçiş

Joomla'da SiteGround Yanıt Süreleri

SiteGround Barındırma'ya Geçildi

SiteGround Rocket Imagify Combo

SiteGround'da Joomla GTmetrix

SiteGround PageSpeed ​​Insights

Joomla'da SiteGround

SiteGround Azaltılmış Yükleme Süreleri

SiteGround Hızlı Hosting

SiteGround'da Yeni Pingdom Sonuçları

Yeni SiteGround Yanıt Süresi

SiteGround Yanıt Süresi İyileştirmesi

SiteGround’dan hosting alın

Tema – bağlı kuruluş pazarlaması için özel bir temaya ihtiyacınız yok, muhtemelen sadece bir bloga ihtiyacınız var. Ben tavsiye ediyorum StudioPress temaları çünkü Yoast, Matt Cutts (Google’dan) ve ben kullanıyorum. WordPress’in kurucusu Matt Mullenweg de onları tavsiye ediyor. Yaptığım en büyük hatalardan biri, ThemeForest… Temalarında güncelleme yapmayı bırakabilecek bağımsız geliştiriciler tarafından oluşturulduğundan. Bu benim başıma geldi ve insanların temaları değiştirmek ve tüm sitelerini yeniden tasarlamak zorunda kaldıklarına dair korku hikayeleri duyuyorum. 3 yıldır aynı StudioPress temasını (Outreach Pro) kullanıyorum. Temaları hafif (hızlı yükleme), optimize edilmiş kod ile SEO dostu, güvenli ve çok çeşitli eklentileri için Genesis Çerçeve ve harika bir topluluk Genesis WordPress Facebook Grubu. Kurulum için belgeler içerir ve size uzun yıllar hizmet eder.

StudioPress-Temalar

Web Sitesi Geliştirme Yardımı – temanızı ayarlamak için yardıma mı ihtiyacınız var? 3 yıldır aynı 2 geliştirici ile çalışıyorum. Onları işe almak için, Serbest çalışan hesabınızı kaydedin, işinizi gönderin (WordPress tema kurulumu) ve ardından kullanıcıyı davet edin i333 veya bdkamol projenize. İsterseniz, benimle iletişime geçin ve size e-posta ile onları tanıtacağım. Her ikisi de makul oranlara sahip harika geliştiriciler, akıcı İngilizce konuşuyor ve tüm programlama çalışmalarımı onlara dış kaynak kullanıyorum.

Pronaya-Kumar-S-Yorumlar

6. Ana SEO

WordPress SEO Kılavuzumdan her şeyi yapmazsanız, en azından şunları yapın:

 • Bulmak bir belirli (uzun kuyruklu) anahtar kelime 3 kelimeden uzun olan Google Otomatik Tamamlama’da.
 • Araştırma anahtar kelimenin rekabeti çok rekabetçi olmadığından emin olmak için (yüksek aylık aramaları olan geniş anahtar kelimeler her zaman daha rekabetçi olur). vidIQ, Her Yerde Anahtar Kelimeler, ve MozBar Chrome uzantıları bunun için harika araçlardır, ancak manuel olarak araştırma yapmak en iyisidir içerik ne kadar güçlü (en iyi sonuçlarda) – en büyük gösterge.
 • Ayrıntılı içerik oluşturun (videolar 10 dakikadan fazla uzun, blog yazıları olmalı 3.000+ kelime uzun. Oluşturduğunuz bir HTML içindekiler tablosu uzun yayınları düzenli tutmak.
 • Güzel bir iş yap Başlık (kullanıcıların tıklayacağı) ideal olarak önündeki anahtar kelimenizle.
 • Güzel bir iş yap açıklama (video açıklamanıza veya yapabileceğiniz blog yayınları için meta açıklamaya referansla Yoast, WordPress kullanıyorsanız tavsiye ettiğim eklenti).
 • Takıntılı olma anahtar kelime yoğunluğu, zar zor önemli. Kullanmak için en önemli yerler başlık, açıklama ve Yoast kullanıyorsanız SEO başlığınız ve meta açıklamanızdır..
 • Biraz kullan bağlantılar dahili bağlantılar kendi web sitenize bağlantılar oluşturmanın doğal bir yoludur ve harici bağlantılar Google’a kaynak göstermeye benzer. Her ikisi de önemlidir.
 • kullanım multimedya – videolar, Infographics veya ses klipleri olsun – insanlar onları sever!
 • Katı kullanın WordPress teması + barındırma (örn. StudioPress + SiteGround) web sitesi hızı, uyumluluk, güvenlik ve yerleşik SEO açısından size bir sürü sorundan tasarruf edebilirsiniz.
 • Kullanın zengin snippet eklentisi (MyThemeShop tarafından WP İncelemesi kullanıyorum) Google’da ‘yıldız’ elde etmek için.
 • Yapılandır Yoast’ın SEO eklentisi, Google Arama Konsolu, ve WP Roketi (önbellek eklentisi).
 • WordPress kullanırken, ‘Posta adı’ kalıcı bağlantı yapısı Ayarlar> Kalıcı Bağlantılar.
 • Her zaman etiket resimleri (bilgisayarınızda) WordPress’e yüklemeden ÖNCE ve bir Eklenti görüntü dosyası adını otomatik olarak görüntü alternatif metni olarak kullanmak için (zaman kazandırır).
 • İle çıldırmayın WordPress eklentileri. Birçoğu hıza zarar veriyor veya bakım yapılmıyor.
 • Blog yayınınızı ekleyin yayın tarihi arama sonuçlarına (içeriğinizin taze görünmesini sağlar)!
 • Web sitenizi yapın hızla yanan yük – kullan Cloudflare’nin ücretsiz CDN’si, görüntüleri optimize etme (ör.. ShortPixel), Google AdSense, Google Haritalar ve yüksek CPU eklentileri gibi harici kaynaklardan kaçının. PHP 7+ (hosting hesabınızda) kullandığınızdan emin olun ve veritabanınızı WP-Optimize veya WP Rocket ile sık sık temizleyin. Her ne pahasına olursa olsun EIG barındırmasından kaçının.
 • kullanım SSL (Şifreleyelim ücretsiz) ve Google’ın Ulusal ve yerel sıralama faktörleri.

7. Ana Video SEO

YouTube SEO Kılavuzumdan her şeyi yapmazsanız şunları yapın:

 • YouTube otomatik tamamlamada 3 kelimeden uzun olan belirli (uzun kuyruklu) anahtar kelimeleri bulma.
 • En iyi videoların sahip olduğu görüntüleme, beğeni, yorum ve diğer sinyallere bakarak anahtar kelimenin rekabetini araştırın (vidIQ Chrome uzantısı bunun için mükemmeldir). Geniş anahtar kelimeler daha fazla aramaya sahiptir, ancak daha rekabetçidir (her zaman uzun kuyrukla başla).
 • Konuyu kapsamlı bir şekilde ele alın – 10 dakika hedefleyin ve özlü olun (komut dosyaları / düzenleme)!
 • Video dosyasını (bilgisayarınızdaki) anahtar kelimeniz olarak etiketleyin ve YouTube’a yükleyin.
 • Kullanıcıları, anahtar kelimeniz önde olacak şekilde videonuzu tıklamaya ikna eden güzel bir başlık oluşturun.
 • Zaman damgaları, bağlantılar içeren uzun bir açıklama yazın ve ilk cümlede anahtar kelime kullanın.
 • YouTube tarafından otomatik olarak oluşturulan konuşma metnini inceleyin ve düzeltmeler yapın.
 • Kullanıcıların videoyu tıklamasını sağlayan özel bir küçük resim (1280 piksel x 720 piksel) yükleyin.
 • Her zaman yorumlara yanıt verin ve videonuz varsa blogunuza gömün.
 • Videonuzu blogunuza, e-postanıza, sosyal medyaya, diğer pazarlama kanallarına dahil edin.

Aksi takdirde, video açıklamasına bir bağlantı eklemek ve kullanıcılardan tıklamasını istemek kadar kolaydır. Kupon kodları büyük bir bonus (eğer bağlı şirketiniz bunu sunuyorsa), sık sık zamanlardan beri, satış ortama bağlanırken, satış ortağı bağlantınızı tıklamanıza bile gerek kalmadan, kullanıcılara özel kodunuzu kullanarak indirim yapabilirsiniz. Bu, daha yüksek dönüşümlerle sonuçlanır. (Tyler Moore bunu yapıyor).

Amazon Satış Ortağı Bağlantıları

8. İçerik Stratejinizi Keşfedin (Blog ve Videolar – Ders)

Blog Yazıları – benimki gibi birçok teknoloji endüstrisinde, içeriği güncellememi gerektiren birçok teknoloji değişikliği var. Bir blog gönderisini güncellemek bir videoyu tamamen yeniden yapmaktan çok daha kolaydır. Videolar iyidir, ancak yayınlar daha uzun sürebilir (her zaman yeşil içerik denir).

Videolar – YouTube açıklamalarına satış ortağı bağlantıları ekleyin ve kullanıcılara orada bir bağlantı bıraktığınızı söyleyin. Bir video yüklendikten sonra düzenleyemezsiniz, bu yüzden benimkini güncel tutmakta zorlandım. Özellikle sektörünüzde çok fazla değişiklik olması durumunda yayınlardan daha fazla bakım gerektirir.

eCourse – Ben hiç eCourse yapmamış olsam da, onları güncel tutmanın zor olduğu videolarla aynı şey. Udemy muhtemelen en iyi bahsin.

Satış Ortağı Bağlantıları – İçeriğinize satış ortağı bağlantıları eklemek (metin / resimler / düğmeler) kullandığım tek stratejidir ve en popüler olanıdır. Öğelerinizi gerçekten okuyan kişiler, önerdiğiniz bir şeyi satın alma olasılığı yüksek olan kişilerdir – muhtemelen dikkat dağıtan bir banner reklamı tıklamayacaklardır.

Afişler – bunları test ettikten sonra, satışa baktıkları ve satış ortağı bağlantılarımın yaptığı gibi çalışmadığı için banner reklamları yayınlamaya karar verdim. Kusmak kolaydır, ancak dikkat dağıtıcıdır ve muhtemelen harika sonuçlar alamazlar. Bunları denerseniz, insanların blogunuzda okudukları içerik türüne göre belirli kenar çubuğu banner’larını gösterdiğinizden emin olun (SEO kategorime giren yayınlar için SEO ile ilgili bir banner ve web sitemin hız kategorisi altındaki yayınlar için Farklı bir şerit gösterirdim). Bunu, aşağıdaki gibi bir eklenti kullanarak yapabilirsiniz Widget Mantığı.

Susuz Ortaklar satış ortağı bağlantılarınızı izler, gizler ve kategorilere ayırır. Programlarınıza kaydolduktan sonra satış ortağı bağlantılarınızı alın ve bu eklentiye ekleyin. Bağlı kuruluşunuzun web sitesindeki birden çok sayfaya bağlantı kuracaksanız (bu, çoğu durumda yapmanız gerekir) zaman alabilir. profesyonel sürüm istatistiklerle birlikte geliyor ama kullanmıyorum ve oldukça analitik biriyim.

Susuz-Bağlı-Link-Yönetim

Gizleme – satış ortağı bağlantılarınıza / go / veya başka bir bağlantı öneki ekler. Bir satış ortağı bağlantısı kullandığınızda gizlenmiş sürümü kullanmanız gerekir (örn. Www.onlinemediamasters.com/go/siteground)

Derin Bağlantıları Kullan – bunlar, satış ortağınızın web sitesinde ana sayfa olmayan sayfalardır. SiteGround’un barındırma hizmeti için, hız teknolojisi sayfası bağlı kuruluş bağlantısı olarak. Amazon’un satış ortağı programını yapıyorsanız, okuyuculara önereceğiniz ürünlerin listesini toplamak, her biri için bir satış ortağı bağlantısı oluşturmak ve bunları eklentiye aktarmak istiyorsunuz..

Susuz Ortak Ayarları – eklenti ayarlarına gidin ve ne gerekiyorsa ayarlayın. Her şeyi varsayılan olarak bıraktım, ancak bağlantı önekimi (gizli URL sürümü) / go / olarak değiştirdim.

Susuz-Bağlı-Ayarlar

11. Nofollow Satış Ortağı Bağlantıları

Arama motorlarının satış ortağı bağlantılarını izlemesini istemezsiniz. Onları Susuz Ortakları kullanarak içeriğe eklerseniz, bunu otomatik olarak yapar. Aksi takdirde satış ortağı bağlantıları eklerken “Nofollow” u seçin.

Nofollow-Ortaklık-Linkler

12. Görüntülere Bağlantılar Ekleyin

Bunu yapmak için hızlı bir hatırlatma – özellikle mobil cihazlarda tıklamaları artırabilir.

13. Tarayıcınızdaki Ortaklık İstatistik Sayfalarına Yer İşareti Koyma

Satış ortağı gösterge panonuza / panellerinize gidin ve tarayıcınıza kaydedilmesi için “istatistik” sayfasına yer işareti koyun. Bu, özellikle satışları / performansı sürekli kontrol etmeyi seven biriyseniz, zaman kazandırır..

Ortaklık-imleri

14. Bir Satış Yapıldığında Metin / E-posta Uyarılarını Ayarlayın

Bu yalnızca satış ortağı oluşturulduğunda satış ortağı size bir e-posta gönderirse çalışır. Bir SiteGround satışı yaptığımda, telefonumda özel bir bildirim alıyorum. Bunları almak için TEŞVİK.

Satış ortağı satışları için telefonunuzda özel uyarılar oluşturun – GMail kullanıyorsanız, ayarlarınıza gidin ve konu satırında “SiteGround Satış Ortağı Oluşturuldu” ifadesine sahip tüm e-postaların kendi klasörlerine girmeleri için bir filtre oluşturun. Ardından, GMail uygulamasını kullanarak telefonunuzda özel bir uyarı ayarlayın, böylece her satış oluşturduğunuzda özel bir uyarı alırsınız (burada bir Android için öğretici ve işte bir elma). SiteGround, StudioPress Temaları, vb. İçin farklı bildirimlerim var. Gününüzü daha iyi hale getirir 🙂

Özel-GMail-Filter

Telefonuma aldığım tek e-postalar satış ortağıdır:

Ortaklık-Sale-Bildirim

15. SEO: Anahtar Kelime Araştırma

SEO ile elde ettiğim 2000’den fazla ziyaretçi / gün pasif iştirak gelirimin büyük bir parçası. SEO stratejim tamamen anahtar kelime araştırmasıyla (yazdığınız konular) başlayan içerikle ilgilidir. Anahtar kelime araştırması / içerik optimizasyonu zorunlu olduğundan bu makaleyi okumanızı öneririm.

Uzun Kuyruk – genellikle bir sözcük grubundaki 3-7 ayrı kelimeden oluşan belirli anahtar kelimeler. Bunlar yüksek oranda hedeflenmiştir ve sıralaması geniş anahtar kelimelerden çok daha kolaydır (tümü benimki uzun kuyrukludur). Alan adı otoriteniz ne kadar düşükse ( OSE), daha az rekabetçi (daha uzun kuyruklu) anahtar kelimeleriniz olmalıdır. Daha belirgin hale gelebilir ve anahtar kelime Google Otomatik Tamamlama, Moz Anahtar Kelime Gezgini ve diğer anahtar kelime araçlarında görünmeye devam ederse… SPECIFIC olanı seçin.

Uzun Kuyruk-Anahtar kelimeler

Hedef Makale Başına 1-2 Anahtar Kelime – bir makale için 1 anahtar kelimeyi başarılı bir şekilde sıralayana kadar, hedeflemeyi denemeyin. 2, söz konusu reklamı askıya aldıktan ve 2 civarında bir makale yazmaya hazır olduğunuzda, eşanlamlı sözcük birincil anahtar kelimeniz. Örnek olarak “Yavaş WordPress Sitesi” ve “Neden WordPress Yavaş” verilebilir. Daha sonra her birinin tek tek kelimelerinden bahsetmek için makale başlığınızı / SEO başlığınızı / meta açıklamanızı oluşturun..

Google Otomatik Tamamlama – git google.com, bir kelime öbeği yazmaya başlayın ve açılır otomatik tamamlama sonuçlarına bakın. Google’ın boş alanı doldurması için alt çizgi karakterini “_” kullanabilirsiniz. Yazdığınız son karakterin alt çizgi olduğundan emin olun. Çoğulları kullanmayı deneyin ve farklı sonuçları görmek için kelime sırasını değiştirin. Anahtar kelimelerimin% 90’ını bu şekilde buluyorum.

google-otomatik tamamlama-anahtar kelimeler

YouTube Otomatik Tamamlama – video çekiyorsanız, burada anahtar kelimeler bulabilirsiniz.

Youtube-Otomatik Tamamlama-Anahtar kelimeler

Moz Anahtar Kelime Gezgini – bu araç benzer Google Anahtar Kelime Planlayıcı sadece tamamen ücretsiz. Benzer anahtar kelimeleri gruplandırabilirsiniz, böylece aynı anahtar kelimelere göz atmazsınız…

Moz Anahtar Kelime Gezgini

Tıklamak anahtar kelime önerileri -> tüm önerileri görün.

Moz Anahtar Kelime Önerileri

MozBarMozBar Google’a herhangi bir anahtar kelimeyi girmenize ve arama sonuçlarının ne kadar rekabetçi olduğunu görmenize olanak tanıyan bir Google Chrome uzantısıdır. DA (alan adı otoritesi) ve PA (sayfa otoritesi) ne kadar yüksek olursa, anahtar kelime o kadar rekabetçi olur. Ancak yine de en iyi sonuçları tıklamak ve en iyi sonuçlardakinden daha iyi bir makale / video oluşturabildiğinizden emin olmak için içeriğe göz atmak istersiniz. Gerçekten “rekabeti araştırmak” işte budur.

Mozbar Anahtar Kelime Yarışması

Rakip anahtar kelimelerden kaçınma:

Kelime-Yarışma

Anahtar Kelimeleri İnceleyin

 • Yoast SEO Premium İncelemesi
 • Shark ION ROBOT 750 Vakum İnceleme
 • SiteGround WordPress Hosting İncelemesi

Çözüm Anahtar Kelimeleri

 • Evde yoga nasıl yapılır (yoga matı öneririm)
 • Web sitem neden yavaş (daha hızlı barındırma önerilir)
 • Dizüstü bilgisayar TV’ye nasıl bağlanır (bir HDMI kablosu önerilir)

16. SEO: İçerik Optimizasyonu

WordPress kullanıyorsanız, bu kapsamlı bir konu olduğundan Yoast SEO Eklentisi eğitimime (özellikle yeşil ışıklar bölümü) göz atın. Backlinko en infografik aynı zamanda iyi bir başlangıç ​​noktasıdır.

Eller aşağı Ben yapabileceğiniz en iyi şey söyleyebilirim araştırma 1 birincil anahtar kelime, anahtar kelime içeren cazip bir makale başlığı zanaat (tam bir eşleşme olmak zorunda olmasa da), arama motoru snippet’lerinizi (SEO yazma zaman harcamak başlıklar / meta açıklamalar) ve en önemlisi içeriğinizi videolar, hoş grafikler, içindekiler, kalın / renkler / stil vb. yoluyla mümkün olduğunca DEĞERLİ hale getirmektir..

Yoast’ın WordPress SEO Eklentisi kullanılarak içerik optimizasyonunun kısa açıklaması…

Yoast-İçerik-Analiz

17. SEO: Uzunluk Güçtür

Genellikle, yazı ne kadar uzun olursa, o kadar yüksek olur. Konuyu kapsamlı bir şekilde kapsadığınız için mantıklıdır, bu da yazı maddesinizi verir ve insanların size bir paylaşım / bağlantı verme olasılığı daha yüksektir. Sayfadaki ortalama süreyi + Google’ın ölçtüğü sitede geçirilen ortalama süreyi artırır.

Kendinizi bir kelime sayımına tutmayın – Anahtar kelimenizi Google’a gönderin, en iyi sonuçları görüntüleyin ve içeriğinizin herkesten daha ayrıntılı / değerli olduğundan emin olun. Videolar bu konuda yardımcı olmalı.

WordPress Kelime Sayısı

18. SEO: HTML İçindekiler Tablosu Kullanın

Uzun ve yapılandırılmış olduklarından emin olmak için yayınlara her zaman bir HTML içindekiler tablosu eklerim. Bu benim (ve okuyucularım) için BÜYÜK bir yardım oldu ve tonlarca avantajı var: Google’da “bağlantılara atla” (daha aşağıya bakın), sayfadaki ortalama süreyi artırdı, hemen çıkma oranlarını azalttı ve okuyucuların içeriğinizde gezinmesi daha kolay.

Git-To-Linkler

Google diyor

Sitenizdeki uzun, çok konu içeren sayfaların iyi yapılandırıldığından ve farklı mantıksal bölümlere ayrıldığından emin olun. İkinci olarak, her bölümün açıklayıcı bir adla (yani yalnızca “Bölüm 2.1” değil) ilişkili bir bağlantıya sahip olduğundan ve sayfanızın ayrı bağlantılara bağlantı veren bir içindekiler tablosu içerdiğinden emin olun.

Bağlantılı Alt Başlıklar İçindekiler Tablosu Nasıl Oluşturulur
İçindekiler HTML şuna benzer…

Her alt başlığın HTML’si şöyle görünmelidir …

1. Birinci Öğe


2. İkinci Madde


3. Üçüncü Madde

Ayrıca bir İçindekilere geç bağlantı …

 • 19. SEO: Zengin Snippet’ler

  Blogunuzda inceleme yazıyorsanız, zengin snippet’ler kullanıyor olmanız gerekir.

  Bunlar snippet’lere inceleme yıldızları ekler ve tıklama oranlarını artırır. Yıllar boyunca birçok zengin snippet eklentisini test ettim ve favorim (ve şimdi kullandığım) WP Review Pro Eklentisi MyThemeShop (tarafındandemoyu izle). Hızlı, harika görünüyor (burada kullandığım bir sayfa var), 16 önceden tasarlanmış tasarımla birlikte geliyor, kullanıcı yorumlarını destekliyor ve MyThemeShop’taki geliştiriciler tarafından iyi destekleniyor. Daha önce kullanıyordum WP Zengin Snippet’leri ancak geliştirici eklentiyi terk etti ve 2 yıldır güncellemedi ve Hepsi Bir Arada Şema özelleştirme seçeneklerinden yoksun.

  Zengin snippet’ler ne yapar…

  Zengin snippet'ler

  WP Review eklentisi sitenizde nasıl görünüyor:

  Zengin Parçacıklar İşaretlemesi

  All In One Schema.org’un görünüşü (sade ve sıkıcı):

  All-In-One-Schema.org Zengin-Snippet'ler-Plugin-İşaretleme

  20. SEO: Ortak Ortaklık Cezalarından Kaçının

  • Çok az değerli kısa, ince sayfalardan kaçının
  • Her zaman önce satış ortağı ürünlerini listelemeyin – Google bilir!
  • Yayınlarınızdaki satış ortağı bağlantılarını gereğinden fazla kullanmayın, önemli olduğu yerde bırakın
  • Bir grup bağlı ürün listelediğiniz çok fazla “gönderi listesi” kullanmaktan kaçının
  • Sitenizdeki satış ortağı bağlantılarının miktarını azaltmak için satış ortağınızın ürün / hizmetinin bir incelemesini yazmayı ve bu yayına (bir satış ortağı bağlantısı kullanmak yerine) bağlantı vermeyi düşünün
  • Yayınınızın başına bir satış ortağı feragatnamesi yazın ve yalnızca kullanıcılardan tıklamasını (bu örneğe bakın) isteyin, bu da kullanmanız gereken bağlı kuruluş bağlantılarının miktarını azaltır

  21. Tarafsız Yorumlar Toplayın (Sosyal Kanıt + Görüşler)

  Dönüşüm oranım, SiteGround’un # 1 olduğu Facebook anketlerini ve birkaç Twitter ekran görüntüsünü ve Facebook görüşmelerini ekleyerek% 2,5’ten% 8’e çıktı. İster Amazon incelemeleri isterse Facebook anketleri olsun, dış fikirleri eklemeniz GEREKİR – bu yüzden web sitemde yorum toplamaktan hoşlanmıyorum – taraflı görünüyorlar. Ama kullanabilirsiniz WP Review Pro bunu yapmak, kullanıcıların sitenizdeki ürünü / hizmeti incelemesine ve bu inceleme yıldızlarını almasına olanak tanır.

  2018 WordPress Barındırma Anketi

  22. Topluluğunu Oluştur

  Yorumlara Yanıt Ver – bazı makalelerim 300+ yorum içeriyor. Bazen ayak uydurmak zordur, ancak bu bir topluluk oluşturmanın ve okuyucuların size soru sormasına ve geri bildirimlerini bırakmasına izin veren önemli bir parçasıdır. YouTube yorumlarına, özellikle bir sıralama faktörü oldukları ve daha fazla kullanıcıyı daha fazla yorum bırakmaya teşvik ettiği için yanıt vermelisiniz.

  Derleme Bülteni – en sadık okuyucularınız abone olur. Ayrıca, önerdiğiniz şeyleri satın alma olasılığı en yüksektir. Blogunuzdaki basit bir kenar çubuğu widget’ı harika bir başlangıç ​​(StudioPress temaları veya Genesis Framework kullanıyorsanız, Genesis eNews Genişletilmiş).

  Açık Olun, Satış Yapmayın – Blogumda sıfır bilgi saklıyorum, okuyucularıma yardımcı olacağına gerçekten inanmadığım bir şey önermiyorum ve yazdığım her yazıya (yalnızca mantıklı bir yerde) barındırma önerilmemesi için elimden geleni yapıyorum. Önce değerli bilgiler, satış sonrası satışlar.

  Onları Dahil Edin – satış ortağı ürününüz / hizmetinizle ilgili incelemeler bırakmak, bir yayını paylaşmak, e-posta abonelerini bir çizime girmek… ilgilerini çekmek için ne yapmak istiyorsanız.

  23. Dönüşüm Oranlarını İzleme

  Bir ürünü / hizmeti onaylama şekliniz ve bunun arkasındaki sosyal kanıt (ör. Facebook anketleri veya diğer müşterilerden gelen yorumlar)% 2’den% 8’e + gidebilmemin ana nedenidir. Bunları satış ortağı kontrol panelinizde görmüyorsanız şunu kullanın: Susuz Ortak’ın profesyonel sürümü onları görmek.

  SiteGround-Dönüşüm-Oranları

  Dönüşümleri Geliştirmek için Satış Ortağı Bağlantılarını İzlemenize Gerek Yok – her zaman insanların bağlı kuruluş bağlantılarını izlemenizi söylediklerini duyacaksınız. Ama benim için, SiteGround ile ilgili aynı içeriği genellikle tüm hız optimizasyonu makalelerimde kullanıyorum… iyi dönüştüğü çok önemli. Satış ortağı ürününüzü nasıl önerdiğinize ilişkin yaklaşımınızı değiştirin (satış konuşmanızı mükemmelleştirir).

  24. Bir Bağlı Kuruluş Feragatnamesi Yazın

  SiteGround’u önerdiğim her gönderiye eklediğim benim:

  Satış Ortağı Feragatnamesi – SiteGround’a kaydolduysanız satış ortağı bağlantısı Sana hiçbir ücret ödemeden iyi bir yığın bağışlayacağım. Her yıl ben GoFundMe kampanyalarına 3 bin dolar bağışta bulunun (2018, Denver’daki açlığı beslemekti, 2017, Harvey Kasırgası’nda Kızıl Haç’a oldu). Desteğiniz yardımcı oluyor ve gerçekten takdir ediyorum. İncelemelerimi tarafsız ve destekli yapmaya çalışıyorum kanıt şeklinde Facebook anketleri, tweet’ler, ve gerçek konuşmalar. Kullanmak istemiyorsanız, işte bir bağlı olmayan bağlantı SiteGround’a. Her iki şekilde de gerçekten harika bir WordPress ana bilgisayarı olduğuna ve sitenizin daha hızlı / daha düzgün çalışacağına inanıyorum… Facebook grupları üzerinde araştırma yapın + heyecan ve çoğu insanı bulacaksınız aynısını söyle.

  25. Google AdSense’ten kaçının

  Kusmak kolay Google AdSense blogunuzda – ama ondan iyi gelir elde etmek için iyi şanslar. Kişisel bağlantılar DEĞİLDİR, ancak bağlı kuruluş bağlantıları SİZİN çok özel şeyler hakkında SİZİN tavsiyenizi almasını içerir. Ayrıca sitenizi bir kaplumbağadan daha yavaş yapar. Para kazanma için iyi değil.

  26. Yaptığım Hatalar

  Benim .. De Google Analytics grafiği 2015 ve 2016 yıllarında trafikte ani bir düşüş ve ardından uzun bir düz çizgi göreceksiniz. Bunlar benim için zor yıllardı ve umarım yaptığım birkaç kötü hatayı yapmaktan kurtarabilirim, bu da yıllarca mali sıkıntıya neden oldu. İşte birkaç basit ipucu…

  Google-Analytics-Organik-Trafik

  • SEO sıralamalarını artırmak için kabataslak bir bağlantı oluşturucu işe almayın
  • Bağlantılar organik olarak harika içeriklerle geliyor – buna odaklanın!
  • Hakkında bilgi al uzun kuyruklu anahtar kelimeler ve ana anahtar kelime araştırması
  • Ücretsiz bir WordPress teması, ucuz barındırma vb. StudioPress + SiteGround + WP Roketi combo) web sitemin yönetilmesini çok daha kolay hale getirir

  Günde 3 blog yazısı yazmak için bir hedef belirlemeyin… 1 blog yazısı yazmak için bir hedef belirleyin. hafta ve bu gönderiyi çok faydalı, uzun ve çok değerli bilgilerle doldurun, “evet, insanlar buna bağlanır”. Trafik / satış ortağı gelirimin% 90’ı, çoğu 5 yaşından büyük olan sadece 20 öğreticiden geliyor. Ancak içeriği daha iyi hale getirmek için sürekli olarak güncelliyoruz.

  Bunu yapın ve Google Analytics’inizde tutarlı “küçük ani artışlar” görmeniz gerekir.

  Finansal açıdan kararlı olduğunuzda, umarım geri vermeye başlarsınız. İyi hissettiriyor ve insanlar iyi bir nedeni destekleme fikrinden hoşlanıyorlar (yasal uyarınızdaki satış ortağı bağlantınızı tıklama olasılıkları daha yüksek olacaktır). Bu aynı zamanda içeriğinizde çok fazla bağlantı kullanmak zorunda olmadığınız ve cezalandırılma riskiniz olduğu anlamına gelir. Geçen yıl Harvey Kasırgası’nda Kızıl Haç’a 3,000 dolar bağışladım.

  Harvey-Bağış

  28. Başarı Hikayenizi Paylaşın

  Bu, artık blogumdaki # 1 ziyaret edilen gönderi! Hehe, tüm sahtekarları geride bırakabileceğimi biliyordum.

  En Çok Görüntülenen Sayfalar

  Sonuç olarak: yaptığınız bir şey için heyecan duyduğunuzda ve insanlara yardım etmeye çalıştığınızda, tutkulu olduğunuz bir şey hakkında şaşırtıcı içerikler oluşturmak gerçekten çok kolay.

  29. İştirak Gelir Raporlarım

  Numaralarımı paylaşıyorum çünkü orada tonlarca BS talebi / dolandırıcılığı olduğunu biliyorum.

  PayPal etkinliği (işte benim 2018 için tam aktivite raporu) …

  PayPal-Activity

  SiteGround ile son etkinliğim:

  SiteGround-PayPal-Para

  SiteGround’un barındırılması (en iyi ayım)…

  SiteGround-Ortaklık-Satış

  İşte bazı e-postalar…

  Ocak-SiteGround-Ortaklık-Satış

  Temmuz 2017’de ayın iştiraki var 🙂

  SiteGround-Ortaklık-Of-Ay

  SiteGround dönüşüm raporu…

  SiteGround-Ortaklık-Dönüşümler

  MaxCDN (bağlı kuruluş programını başlatmayı geciktiren StackPath tarafından satın alındı), ancak yaptıklarında daha fazlasını yapmaya başladım. Onlar bir parçası Etki, bağlı bir pazar.

  Etki-Radius-Ortaklık-Satış

  ShareASale (WordPress temaları ve WP Rocket’in WordPress için önbellek eklentisi satılıyor)…

  ShareASale-Ortaklık-Ödemeler

  Zarif Temalar…

  Şık-Temalar-Ortaklık-Ödemeler

  Freelancer.com (web sitesi hız projeleri yapan kullanıcıları geliştiricime yönlendiriyor)…

  Serbest-Ortaklık-Kazanç

  Birkaç iştirakim var ama bunlar ana iştirakler.

  30. Sık Sorulan Sorular

  & # X1f4b0; Bağlı kuruluş pazarlama ile ne kadar para kazanabilirim?

  Affiliate marketing ile istediğiniz kadar para kazanabilirsiniz.

  Çoğu iştirakçi ayda birkaç yüz dolar kazanırken, diğer süper iştirakçiler ayda 10.000 ABD Doları + kazanıyor. Eğer tam zamanlı iş yaparsanız oraya daha hızlı ulaşacaksınız.

  & # X1f4b0; Tutarlı bir gelir elde etmek ne kadar sürer?

  Kaliteli trafik çekme ve bağlı kuruluş ürünlerinizi tanıma yeteneğinize bağlı olarak tutarlı gelir elde etmek 6 aydan birkaç yıla kadar sürebilir. Daha fazla trafik aldıkça ve dönüşümleri artırdıkça, satışlar artacak ve daha güvenilir hale gelecektir. Bir gecede milyoner olmayacaksın.

  & # X1f4b0; Satış ortaklarına nasıl ödeme yapılır??

  Çoğu iştirak PayPal üzerinden veya doğrudan banka hesaplarına ödenir. Tipik satış ortağı programları her ay veya komisyonlarda belirli bir miktara ulaştığınızda ödeme yapar.

  & # X1f4b0; En kârlı ortaklık programları nelerdir?

  En karlı ortaklık programları genellikle web hosting ile ilgilidir. Bu şirketler en yüksek komisyonlardan birini sunuyor, ancak alan çok rekabetçi.

  & # X1f4b0; Bağlı kuruluş pazarlama pasif geliridir?

  Bağlı kuruluş pazarlama geliri% 100 pasif gelir değildir. Yine de içerik oluşturmanız, mevcut içeriği güncel tutmanız ve web sitenizin trafiğini ve dönüşümlerini izlemeniz gerekir. Ancak, 2 haftalık bir tatil için uzaklaşabilmeli ve gelirinizi koruyabilmelisiniz.

  Satış ortağınız ürünlerinde değişiklik yaparsa, bu değişiklikleri kendi web sitenize de yansıtmanız gerekir..

  & # X1f4b0; Satış ortağı bağlantısı nasıl oluştururum?

  Satış ortağı bağlantısı oluşturmak için satış ortağı programına kaydolun. Satış ortağı kontrol panelinize giriş yapın, ardından web sitelerinde belirli bir açılış sayfasına bir satış ortağı bağlantısı oluşturun.

  Son Düşünce: Uzun Vadeli Bir Yatırımdır

  Şimdiye kadar 29 yaşında kendimi satın aldığım ilk araba (o zamana kadar kırılmış ve ailemden kiralanmıştım). Ancak bağlı kuruluş pazarlama ve harika öğreticiler ve YouTube videoları oluşturmak için harcanan zaman buna değdi… Kendim için çalışıyorum, ne kadar yapabileceğim konusunda neredeyse hiçbir sınır yok, programım esnek ve hayatı yaşamak için yeterli pasif gelir topluyorum İstiyorum.

  Atılım yapın ve ona daha fazla zaman ayırın 🙂

  My-Mercedes

  Lambo değil, ancak iştirak gelirim ile bir c300 Mercedes aldım.

  Beni-And Kediler

  Ben ve kediler (solda Valencio, sağda Sonic).

  Binme-Fil

  Affiliate marketing bana dünyayı dolaşmak için zaman / para veriyor.

  Herhangi bir sorunuz varsa veya başlamak için yardıma ihtiyacınız varsa, yapabildiğim her konuda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. Sadece aşağıya bir yorum bırakın ve ben en kısa sürede cevap veriyorum! Bağlı kuruluş pazarlama yolculuğunuzda iyi şanslar. Umarım bu süper yardımcı oldu 🙂

  Tom

 • >

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Понравилась статья?
   Комментарии (0)
   Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

   Комментарии закрыты.

   Adblock
   detector