Blogger vs WordPress? Що краще і чому?

Як початківець, це стає настільки заплутаним, коли вибрати платформу для ведення блогів, щоб запустити блог. Ви, напевно, чули про WordPress, Drupal, Blogger тощо, але не знаєте, який з них кращий і як вибрати ідеальну платформу для ведення блогів відповідно до ваших потреб. Одна з найпоширеніших тенденцій – це Blogger vs WordPress що багато користувачів запитують про це. Вони також запитують, що Blogger чи WordPress буде корисним для заробляння грошей, надають більше можливостей для налаштування та більшість елементів управління в руці.


У цій статті я збираюся писати про Blogger vs WordPress. Я також покажу порівняння WordPress та blogger, щоб ви могли легко зрозуміти, яка платформа для ведення блогів підходить вам, виходячи з ваших потреб. Для кращого розуміння я також ділюся Інфографікою Blogspot проти WordPress.

Blogger vs WordPress

Blogger vs WordPress – який краще?

Коли я вперше запустив свій перший блог, він був на блогері. Тоді я не мав уявлення про ведення блогів, і я часто публікував кілька публікацій. Для мене це було цілком непогано, оскільки він вільний у використанні. Але я вважав за краще використовувати власний домен, більш настроюваний та більш контрольний.

Пізніше я зробив ще один веб-сайт для ведення блогів за допомогою WordPress (Самостійне розміщення). Це було не безкоштовно і це забрало мені пару баксів. Але це було приголомшливо і повністю настроюється. Відтоді я створив кілька веб-сайтів для своїх клієнтів. Не кажучи вже про те, що WPMyWeb.com працює на WordPress.

Отже, ось що я дізнався про Blogger vs WordPress.

1. Право власності на сайт

Blogger – безкоштовна платформа для ведення блогів і належить Google. Простий у використанні та абсолютно надійний для створення блогу за допомогою платформи blogger. Однак вона не належить вам. Він належить Google, і вони мають право будь-коли вимкнути його або ваш доступ без будь-якого попереднього повідомлення.

З іншого боку, WordPress – це програмне забезпечення з відкритим кодом, яке необхідно встановити для власного хостингу WordPress. Ви повністю належать вам, тому ви можете вирішити, що робити з вашим сайтом. За бажанням ви можете зупинити або продовжити свій сайт.

2. Функціональність

Якщо ви думаєте розширити функцію Blogger або використовувати її як платформу електронної комерції, ви не можете змінювати її, оскільки Blogger або Blogspot мають дуже обмежені функції. Щоб додати інтернет-магазин, вам потрібно інтегрувати товари третьої сторони, наприклад Shopify.

Використовуючи WordPress, ви можете легко створити інтернет-магазин. Однак Woocommerce – найпопулярніша платформа електронної комерції в Інтернеті, і їй належить WordPress. Woocommerce є абсолютно безкоштовним у використанні. Є багато плагінів та тем, і ви можете використовувати їх як завгодно. За допомогою WordPress та Woocommerce ви можете створити повноцінний інтернет-магазин всього за пару годин. Завдяки безлічі плагінів WordPress ви можете легко створювати великі інтернет-спільноти, форуми та веб-сайти, які можуть бути безкоштовними або платніми. Тож якщо ви думаєте про WordPress vs Blogger, то ви безперечно можете використовувати WordPress як веб-сайт для блогів, бізнес-сайт, форум, портал інтернет-магазинів та багато іншого.

3. Настроювання

За допомогою ведення блогів ви не можете налаштувати все, як хочете. Наприклад, ви хочете відредагувати якийсь код теми або код плагіна, тоді ви не можете його налаштувати. Більше того, Blogger має обмежену команду для розробки плагінів та тем. Тож для простого веб-сайту блог Blogspot – хороший вибір. Але якщо ви хочете перетворити свій блог у машину, яка заробляє гроші, або хочете на високоякісний веб-сайт, тоді ви не можете зробити це з Blogger.

Всього тем WordPress

Оскільки веб-сайт WordPress повністю належить вам, тому ви можете робити будь-який тип налаштування за вашим бажанням. Існує безліч тем WordPress та плагінів, які повністю настроюються. Немає нічого обмеженого, і ви можете використовувати будь-яку тему плагінів для зміни свого сайту. Мало того, ви також можете редагувати код теми, якщо хочете щось змінити на своєму сайті.

4. Безпека

Однією з найважливіших речей сайту є безпека або збереження вашого сайту в безпеці. Хакери можуть легко зламати ваш сайт, якщо ваш сайт недостатньо захищений або ви не вживаєте жодних заходів безпеки. 

Blogger – продукт Google, тому він дуже захищений Google. Крім того, якщо ви використовуєте Blogger, вам не потрібно думати про ресурси свого веб-сайту, служби безпеки та служби резервного копіювання, як це попередньо вбудований варіант.

Ви повністю володієте WordPress, тому безпека вашого сайту залежить від вас. Але закріпити сайт WordPress досить просто. Доступно багато хостів WordPress, які надають багатошарові параметри безпеки.

5. Фактор ранжування

Ходять чутки, що багато людей вірять, що якщо вони користуються Blogger, їхній сайт отримає переваги оптимізації пошукових систем (SEO) та вищу позицію. Але це абсолютно НЕБУДЬ. Google надає Blogger таку саму цінність, як WordPress або інші блоги. Коефіцієнт ранжирування визначає структуру вашого веб-сайту, якість вашого вмісту, зворотні посилання тощо. Оскільки Blogger має обмежені функції, він не пропонує розширені варіанти SEO, щоб краще оптимізувати ваш сайт.

З іншого боку, WordPress за замовчуванням не має функцій SEO. Але є багато плагінів SEO, доступних для WordPress, які допомагають вашому сайту досягти вищого рівня в пошукових системах.

 6. Підтримка

Оскільки обмежена кількість розробників у їх команді, підтримка Blogger обмежена. Крім того, він не настільки популярний, як WordPress або Drupal, тому дуже мало людей знають про це. У них є офіційний форум Blogger, де ви можете обговорити проблему свого сайту.

WordPress – найпопулярніша CMS, тому є багато активних спільнот, форумів, блогів, де ви отримаєте підтримку інших користувачів Pro та розробників. Більше того, якщо ви використовуєте будь-яку тему або плагін WordPress, тоді вони мають власну систему форумів та квитків, звідки ви отримаєте тему преміум або підтримку плагінів..

WordPress vs Blogger – який вибрати?

Щоб вибрати платформу для ведення блогів, спочатку потрібно з’ясувати, чому ви хочете створити веб-сайт блогу. Мета може бути будь-якою, наприклад: обмін знаннями з іншими людьми, заробляти гроші на блозі, продавати продукти в Інтернеті, створювати портал для членства і т. Д. Тепер вам, мабуть, цікаво вибрати, яку вибрати, Blogspot проти WordPress.

Blogger або Blogspot – це хороша платформа для ведення блогів, коли ви плануєте створити дуже простий блог, щоб поділитися своїми знаннями та інформацією зі світом. Він не входить з такими вдосконаленими варіантами чи вишуканим дизайном. Крім того, ви також не можете налаштувати його, а їх плагіни та теми дуже обмежені. Отже, якщо ви добре з обмеженою платформою для ведення блогів, не потребуєте технічних навичок і не потребуєте тотального контролю над вашими руками – тоді Blogger або Blogspot – це хороший вибір для вас.

З іншого боку, якщо ви хочете повний контроль над своїм блогом, хочете налаштувати або надати його вигляду так, як ви хочете, і хочете створити інтернет-магазин, бізнес-сайт або веб-сайт для ведення блогів, то WordPress – ідеальний вибір. На відміну від Blogger, WordPress не обмежує жодну функцію, і ви можете використовувати її у своєму шляху.

Є над 350 мільйонів веб-сайтів є в Інтернеті в Інтернеті і досі рахують. Якщо ви хочете створити свій власний веб-сайт, слід почати прямо зараз. У цьому підручнику я пояснив Blogger vs WordPress та їх плюси та мінуси.

Я сподіваюся, що цей підручник допоміг вам вибрати ідеальну платформу для ведення блогів для вашої мети. Чи є у вас якісь пропозиції щодо WordPress vs Blogger, то повідомте нам про це.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map