Emuāru autors vs WordPress? Kurš ir labāks un kāpēc?

Man kā iesācējam ir tik mulsinoši, kad izvēlēties emuāru veidošanas platformu, lai sāktu emuāru. Jūs droši vien esat dzirdējis par WordPress, Drupal, Blogger utt., Bet nezināt, kurš no tiem ir labāks un kā izvēlēties perfektu emuāru veidošanas platformu, ņemot vērā jūsu vajadzības. Viena no izplatītākajām tendencēm ir Emuāru autors vs WordPress ka daudzi lietotāji jautā par to. Viņi arī jautā Blogger vai WordPress, lai nopelnītu naudu, dod vairāk pielāgošanas iespēju un lielāko daļu visu jūsu rokās esošo vadīklu.


Šajā rakstā es rakstīšu par Blogger vs WordPress. Es parādīšu arī WordPress vs blogger salīdzinājumu, lai jūs varētu viegli saprast, kura blogošanas platforma jums ir piemērota, ņemot vērā jūsu vajadzības. Lai labāk izprastu, es kopīgoju arī Blogspot vs WordPress Infographic.

Emuāru autors vs WordPress

Blogger vs WordPress – kurš no tiem ir labāks?

Kad es pirmo reizi sāku savu emuāru, tas bija emuāru autore. Toreiz man nebija ne mazākās nojausmas par emuāru veidošanu, un es mēdzu publicēt dažus ierakstus. Tas man bija diezgan labs, jo to var brīvi izmantot. Bet es labprātāk izmantoju savu domēnu, vairāk pielāgojamu un lielāku kontroli.

Vēlāk es izveidoju vēl vienu emuāru veidošanas vietni, izmantojot WordPress (Self-Hosted). Tas nebija bez maksas, un man vajadzēja pāris dolārus. Bet tas bija satriecošs un pilnībā pielāgojams. Kopš tā laika esmu izveidojis vairākas vietnes saviem klientiem. Nemaz nerunājot par WPMyWeb.com darbību, nodrošina WordPress.

Tātad, lūk, ko es uzzināju par Blogger vs WordPress.

1. Vietnes īpašumtiesības

Blogger ir bezmaksas emuāru veidošanas platforma, un tā pieder uzņēmumam Google. To ir viegli izmantot un pilnīgi uzticams, lai izveidotu emuāru, izmantojot emuāru autora platformu. Tomēr tas jums nepieder. Tas pieder uzņēmumam Google, un viņiem ir tiesības jebkurā laikā to izslēgt vai jūsu piekļuvi bez papildu paziņojuma.

No otras puses, WordPress ir Open Source programmatūra, kas nepieciešama, lai instalētu jūsu WordPress mitināšanā. Tas pilnībā pieder jums, tāpēc jūs varat izlemt, ko darīt ar jūsu vietni. Ja vēlaties, varat pārtraukt vai turpināt savu vietni.

2. Funkcionalitāte

Ja domājat paplašināt savu Blogger funkciju vai izmantot to kā e-komercijas platformu, tad to nevarat modificēt, jo Blogger vai Blogspot ir ļoti ierobežotas funkcijas. Lai pievienotu tiešsaistes veikalu, jums jāintegrē trešās puses produkti, piemēram, Shopify.

Izmantojot WordPress, jūs varat viegli izveidot tiešsaistes veikalu. Tomēr Woocommerce ir populārākā e-komercijas platforma internetā, un tā pieder WordPress. Woocommerce ir pilnīgi brīvi lietojams, un ir pieejams ļoti daudz spraudņu un motīvu, un jūs varat tos izmantot, kā vēlaties. Izmantojot WordPress un Woocommerce, pāris stundu laikā varat izveidot pilnīgu tiešsaistes veikalu. Izmantojot daudzos WordPress spraudņus, jūs varat viegli izveidot lielas tiešsaistes kopienas, forumus un dalības vietni, kas var būt bezmaksas vai apmaksāta. Tātad, ja jūs domājat par WordPress vs Blogger, tad noteikti varat izmantot WordPress kā emuāru veidošanas vietni, biznesa vietni, forumu, tiešsaistes iepirkšanās portālu un daudz ko citu.

3. Pielāgošana

Izmantojot emuāru veidošanu, jūs nevarat visu pielāgot, kā vēlaties. Piemēram, vēlaties rediģēt kādu motīva kodu vai spraudņa kodu, tad to nevar arī pielāgot. Turklāt Blogger ir ierobežota komanda, kas izstrādā spraudņus un motīvus. Tāpēc vienkāršai emuāru vietnei Blogspot ir laba izvēle. Bet, ja vēlaties pārvērst savu emuāru par naudas pelnīšanas mašīnu vai vēlaties izveidot augstas kvalitātes vietni, tad to nevar izdarīt Blogger.

Kopā WordPress motīvi

Tā kā vietne WordPress pilnībā pieder jums, tāpēc jūs varat veikt jebkāda veida pielāgojumus, kā vēlaties. Ir pieejams daudz WordPress motīvu un spraudņu, kas ir pilnībā pielāgojami. Nekas nav ierobežots, un vietnes modificēšanai varat izmantot jebkuru spraudņa motīvu. Ne tikai to, ka jūs varat arī rediģēt motīva kodu, ja vēlaties kaut ko mainīt savā vietnē.

4. Drošība

Viena no vissvarīgākajām vietnes lietām ir drošība vai vietnes drošība. Hakeri var viegli uzlauzt jūsu vietni, ja jūsu vietne nav pietiekami aizsargāta vai neveicat nekādas drošības darbības. 

Blogger ir Google produkts, tāpēc Google to ļoti aizsargā. Turklāt, ja jūs izmantojat Blogger, jums nav jādomā par vietnes resursiem, drošību un rezerves pakalpojumiem, jo ​​tā ir iepriekš izveidota.

WordPress pilnībā pieder jums, tāpēc vietnes drošība ir atkarīga no jums. Bet WordPress vietnes nodrošināšana ir diezgan vienkārša. Ir pieejami daudzi WordPress resursdatori, kas nodrošina daudzslāņu drošības iespējas.

5. Ranking Factor

Baumas ir tas, ka daudzi cilvēki tic, ja viņi izmanto Blogger, viņu vietne iegūs meklētājprogrammu optimizācijas (SEO) priekšrocības un pakāpi augstāk. Bet tas ir pilnīgi FALSE. Google Blogger piešķir tādu pašu vērtību kā WordPress vai citām emuāru veidošanas platformām. Ranking koeficients nosaka jūsu vietnes struktūru, satura kvalitāti, saites un tā kā Blogger ir ierobežota funkcija, tas nepiedāvā uzlabotas SEO iespējas, lai labāk optimizētu jūsu vietni..

No otras puses, WordPress pēc noklusējuma nav SEO funkciju. Bet WordPress ir pieejami daudzi SEO spraudņi, kas palīdz jūsu vietnei ieņemt augstāku vietu meklētājprogrammās.

 6. Atbalsts

Tā kā Blogger izstrādātāju skaits ir ierobežots, Blogger atbalsts ir ierobežots. Turklāt tas nav tik populārs kā WordPress vai Drupal, tāpēc ļoti maz cilvēku par to zina. Viņiem ir oficiālais emuāru autoru forums, kur jūs varat apspriest savas vietnes problēmu.

WordPress ir populārākā CMS, tāpēc ir pieejamas daudzas aktīvas kopienas, forumi, emuāri, no kurienes jūs saņemsiet citu Pro lietotāju un izstrādātāju atbalstu. Turklāt, ja jūs izmantojat kādu WordPress premium tēmu vai spraudni, viņiem ir sava foruma un biļešu sistēma, no kuras jūs iegūsit premium tēmu vai spraudņu atbalstu..

WordPress vs Blogger – kuru izvēlēties?

Lai izvēlētos emuāru veidošanas platformu, vispirms jāizdomā, kāpēc vēlaties izveidot emuāru vietni. Mērķis var būt jebkurš, piemēram: dalīties zināšanās ar citiem cilvēkiem, nopelnīt naudu ar emuāru, pārdot tiešsaistes produktus, izveidot dalības portālu utt. Tagad jums, iespējams, rodas jautājums, kuru izvēlēties – Blogspot vs WordPress.

Blogger vai Blogspot ir laba emuāru veidošanas platforma, ja plānojat izveidot ļoti vienkāršu emuāru, lai dalītos savās zināšanās vai informācijā ar visu pasauli. Tam nav tādas uzlabotas iespējas vai izdomāta dizaina. Turklāt jūs to nevarat arī pielāgot, un to spraudņi un motīvi ir ļoti ierobežoti. Tātad, ja jums ir labi ar ierobežotu emuāru veidošanas platformu, nav nepieciešamas nekādas tehniskas prasmes un nav nepieciešama pilnīga kontrole uz jūsu puses, tad Blogger vai Blogspot ir laba izvēle jums.

No otras puses, ja vēlaties pilnībā kontrolēt savu emuāru, vēlaties pielāgot vai piešķirt tam izskatu kā vēlaties un vēlaties izveidot tiešsaistes veikalu, biznesa vietni vai emuāru veidošanas vietni, tad WordPress ir lieliska izvēle. Atšķirībā no Blogger, WordPress neierobežo nevienu funkciju, un jūs varat to izmantot savā ceļā.

Ir pāri 350 miljoni vietņu ir tiešsaistē internetā un joprojām skaita. Ja vēlaties izveidot savu vietni, jums vajadzētu sākt tieši tagad. Šajā apmācībā esmu izskaidrojis Blogger vs WordPress un to plusus un mīnusus.

Es ceru, ka šī apmācība jums palīdzēja izvēlēties perfektu emuāru veidošanas platformu savam mērķim. Vai jums ir kādi ieteikumi par WordPress vs Blogger, tad paziņojiet mums.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map