Ideální nastavení nejrychlejší mezipaměti WP s pokyny k nastavení Cloudflare + StackPath CDN (aktualizováno do roku 2020 s nejnovější verzí 1.5.6)

Nejrychlejší mezipaměť WP je obvykle hodnocen jako # 1 bezplatný cache plugin v Ankety na Facebooku.


Po konfiguraci nastavení nejrychlejší mezipaměti WP jsem byl schopen získat časy načítání 0,5 s v Pingdomu. Snadno se nastavují a mají možnosti pro CDN Cloudflare i StackPath, což může dále zlepšit známky / doby načítání (používám oba, protože více datových center = rychlejší web). Pro hostování doporučuji SiteGround kdo je používá Yoast a ohodnocen # 1 in 20+ průzkumů na Facebooku. Ale pokud hledáte něco rychlejšího než sdílený hosting, Cloudways DO je tam, kde to je.

Ukážu vám, jak nakonfigurovat nastavení nejrychlejší mezipaměti WP, CDN StackPath a co pro mě provedl upgrade na nejrychlejší mezipaměť WP Premium. Mám také pokyny pro Zataženo.

Pokud máte nějaké dotazy, zanechte mi komentář podívejte se na jejich fórum podpory. Ale existuje mnoho stížností na podporu WP Fastest Cache, abych vám dal heads up. Až budete hotovi, nezapomeňte znovu otestovat své stránky v Pingdom nebo GTmetrix – a komentovat novou dobu načítání!

1. Porovnání zásuvného modulu mezipaměti

Nejrychlejší mezipaměť WP je obvykle mezipaměť # 2 nebo # 3 v anketách na Facebooku, která končí za WP Rocket, což je téměř vždy # 1.

Nejlepší anketa pro mezipaměť 2016

2019 hlasování s pluginem pro mezipaměť

Swift vs WP Rocket

2016 anketa pro mezipaměť

Nejlepší ankety pro pluginy 2018

wp raketa vs w3 totla cache

Test mezipaměti – Prošel jsem stejnou stránku skrz Pingdom, který měl minimální obsah, takže výsledky by byly přesné. Každý z nich nastavím s nejlepším nastavením a Cloudflare / StackPath.

WP Rocket (0,406)
Test rychlosti stránky Pingdom

Nejrychlejší mezipaměť WP (0,527)
Nejrychlejší načítání mezipaměti WP

Celková mezipaměť W3 (0,619)
Celkový čas načítání mezipaměti W3

WP Rocket vs. WP Nejrychlejší mezipaměť – WP Rocket má několik dalších funkcí, které nejsou součástí WP Fastest Cache (vyčištění databáze, líné načítání, kontrola srdečního rytmu, hostování Google Fonts + Analytics místně, předběžné načítání DNS požadavků). I když jsou všechny tyto funkce vestavěny do WP Rocket, k získání těchto optimalizací rychlosti pomocí WP nejrychlejší mezipaměti je třeba nainstalovat asi 6-7 doplňků. S WP Rocket získáte více optimalizací rychlosti, ale na svém webu běží méně pluginů. Napsal jsem průvodce nastavením WP Rocket, který také ukazuje, jak získat 10% slevu z ceny.

StackPath vs. Cloudflare – StackPath je 10 $ / měsíc Zataženo je zdarma. Oba jsou CDN, které zrcadlí váš web ve více datových centrech po celém světě (zmenšení vzdálenosti mezi serverem a návštěvníkem) a je doporučeno v průvodci optimalizací WordPress. Cloudflare má 200+ datových center, StackPath má 31 datových center, která jsou silně zaměřena na USA (více datových center = rychlejší web, proto doporučuji používat obě). StackPath přichází s týmem podpory, který vylepšil mé skóre GTmetrix YSlow o 8% – jejich podpora je skvělá.

StackPath-Data-Centers

Cloudflare Data Centers

Proč používat StackPath?

 • 31 datových center StackPath používá rychlejší servery SSD + připojení 10 GB
 • StackPath neúčtuje poplatky za přenos HTTPS, služba Cloudflare účtuje platby za použití
 • Tým StackPath mi pomohl nakonfigurovat mé CDN a vylepšil mé skóre GTmetrix YSlow o 8%, čímž jsem dal třešničkou na dortu, aby byla moje zpráva GTmetrix téměř dokonalá
 • StackPath má dashboardy, které poskytují spoustu informací o vašich souborech v mezipaměti
 • StackPath vám umožňuje chránit váš účet pomocí dvoufázového procesu ověřování; můžeš whitelist IP adresy lidí, kteří mají povolený přístup k vašemu účtu

2. Nastavení nejrychlejší mezipaměti WP

Pokud plánujete použití StackPath, vidět moje Sekce StackPath který má vlastní nastavení nejrychlejší mezipaměti WP (zakažte přihlášené uživatele, možnosti mobilu a ukládání do mezipaměti prohlížeče), které se zobrazuje v Průvodce nejrychlejší mezipaměti WP StackPath.

Pokud plánujete používat Cloudflare, použijte níže uvedená nastavení, ale deaktivujte funkci Auto Minify a Raketový nakladač na kartě „rychlost“ nastavení Cloudflare (Railgun by mělo být povoleno). To je to, co vývojář pluginů pro nejrychlejší mezipaměť WP doporučuje v jeho Výuka Cloudflare. Můj Sekce cloudflare vám ukáže, jak se zaregistrovat do Cloudflare, změnit názvy serverů v hostitelském cPanelu, nastavit pravidla stránky pro optimální výkon a po dokončení vyčistit mezipaměť.

Pokud máte v plánu použít ani jeden, použijte níže uvedená nastavení. Jediná věc, kterou byste změnili, je v Karta Předpětí (stránky za minutu). Pokud jste na sdílený hosting použití 4-6, VPS by měl používat 10-12.

Nastavení nejrychlejší mezipaměti WP

Rozpis nastavení nejrychlejší mezipaměti WP:

 • Systém mezipaměti – povolit
 • Widget Cache System – ukládá do mezipaměti vaše widgety (prémiová funkce)
 • Předběžně načíst – vytvořit mezipaměť celého webu automaticky (sdílený hosting by měl používat 4-6, VPS je 10-12. Vytvoří zpoždění mezipaměti pro prvního uživatele, který stránku prohlíží. Další informace)
 • Přihlášení uživatelé – Nezobrazovat verzi v mezipaměti pro přihlášené uživatele (pokud právě provozujete váš web, nechte tuto možnost zaškrtnutou. Pokud však lze přihlásit více uživatelů, měl by mít každý uživatel svou vlastní verzi v mezipaměti, takže by byla zrušena kontrola)
 • mobilní, pohybliví – Nezobrazovat verzi mezipaměti pro stolní počítače a mobilní zařízení
 • Mobilní téma – mezipaměť mobilní téma (prémiová funkce)
 • Nový příspěvek – při publikování příspěvku nebo stránky vymazat mezipaměti
 • Aktualizovat příspěvek – smazat soubory mezipaměti při aktualizaci příspěvku nebo stránky (Další informace)
 • Minifikujte HTML – zmenšit velikost stránky (položka Pingdom s vysokou prioritou). Další informace)
 • Minifikujte HTML Plus – výkonnější minify html (prémiová funkce)
 • Minifikujte CSS – zmenšit velikost souborů css (položka Pingdom s vysokou prioritou). Další informace)
 • Minifikujte CSS Plus – výkonnější minifikovat CSS (prémiová funkce)
 • Kombinujte CSS – snížit požadavky HTTP prostřednictvím kombinovaných souborů CSS (kombinuje soubory JavaScript a CSS mezi. Tím se snižuje množství souborů JavaScript a CSS na stránce, což snižuje počet požadavků HTTP požadovaných k vykreslení stránky. Také položka s vysokou prioritou v Pingdomu. Další informace)
 • Minifikujte JS – zmenšit velikost souborů JS (prémiová funkce)
 • Kombinujte JS – snižte požadavky HTTP kombinováním souborů JS
 • Kombinujte JS Plus – minifikovat kombinované soubory JS (prémiová funkce)
 • Gzip – zmenšit velikost souborů odeslaných ze serveru (zkrátit dobu přenosu mezi serverem a prohlížečem a je to položka Pingdom s vysokou prioritou). Další informace)
 • Prohlížeč mezipaměti – zkrátit dobu načítání opakovaných návštěvníků (Další informace)
 • Render Blocking JS – odstranit JavaScript blokující vykreslování (prémiová funkce)
 • Písma Google – načte písma Google asynchronně (prémiová funkce) ale to lze také provést pomocí zdarma WP Zakázat plugin což vřele doporučuji
 • Líné zatížení – prémiová funkce, pro kterou můžete použít A3 Lazy Load Další informace)

Téměř každá položka v nejrychlejší mezipaměti WP se nachází v GTmetrix / Pingdom:

GTmetrix-With-WP-Nejrychlejší-Cache-Cloudflare-StackPath

Smazat mezipaměť – po konfiguraci nastavení nejrychlejší mezipaměti WP vyčistěte mezipaměť:

Odstranit-Cache-WP-Nejrychlejší-Cache

Časový limit mezipaměti – pokud není nastaveno jako výchozí, přidejte nové pravidlo pro ukládání mezipaměti na domovskou stránku jednou denně.

WP-Nejrychlejší-Cache-Cache-Timeout-Settings

Optimalizace obrazu – prémiová funkce, která bezeztrátově komprimuje obrázky (položka v GTmetrix). To lze také provést pomocí Představte si nebo Kraken zapojit. Nepoužil bych žádné další doplňky, protože by to mohlo poškodit vaše stránky nebo mít chyby – provedl jsem na to spoustu výzkumů.

WP-Fastest-Cache-Image-Optimization

Bezeztrátová komprese obrázků opravuje položku „optimalizovat obrázky“ v GTmetrix:

optimize-images-gtmetrix

Pojistné – podívejte se na rozdíl, pod kterým jsou zobrazeny 2 přehledy GTmetrix (stojí za to). Pokud se rozhodnete upgradovat za 49,99 $, pošlou vám e-mailem odkaz ke stažení, který budete mít ručně nahrát v nabídce pluginů. Udržujte bezplatnou i prémiovou verzi aktivovanou.

Nejrychlejší mezipaměť WP Premium

Pojistné
Nejrychlejší mezipaměť WP PremiumNení prémiový

Vyloučit – vyloučit stránky z mezipaměti (např. Stránky pokladny elektronického obchodu).

WP-Nejrychlejší-Cache-Vyloučí-Nastavení

CDN – CDN (síť pro doručování obsahu) zrychluje vaše stránky tím, že je hostuje na více serverech po celé zemi a ve světě, na rozdíl od serveru původu 1 (snižuje geografickou vzdálenost, po kterou váš obsah dosáhne vašich návštěvníků). Viz Sekce StackPath.

Databáze (DB) – Čištění databáze odstraní zbytečné haraburdí a zrychlí načítání. Můžete použít zdarma Doplněk WP-Optimize k tomu není nutná aktualizace této funkce.

WP-Optimize Clean Database

WP-Optimize-Database-Cleanup

3. StackPath CDN (10 $ / měsíc s 30denní zkušební verzí zdarma)

StackPath zrcadlí váš web na 31 datových centrech, čímž snižuje geografickou vzdálenost mezi serverem a návštěvníky. To může zkrátit dobu načítání o několik sekund, zejména pro návštěvníky, kteří byli daleko od serveru 1 původu. StackPath mi také pomohl nakonfigurovat mé CDN a byl schopen zlepšit mé skóre GTmetrix YSlow o 8% (viz moje zpráva). Mají 30denní zkušební verzi a vlastní výukový program konfigurace CDN StackPath pomocí WP Fastest Cache.

Tohle je doporučeno v Průvodci optimalizací WordPress:

Doporučení CDN-WordPress

Krok 1: Zaregistrujte se do StackPath.

Krok 2: Při použití StackPath nakonfigurujte nejrychlejší mezipaměť WP s tímto nastavením:

Nastavení nejrychlejší mezipaměti WP MaxCDN

Krok 3: Na ovládacím panelu StackPath klepněte na kartu CDN a poté vytvořte web StackPath CDN:

StackPath-CDN-Tab

StackPath-CDN-Domain

StackPath-Server-IP-Address

StackPath-CDN-URL-WP-Fastest-Cache

Krok 4: Klepněte na „StackPath“ v oblasti CDN v nejrychlejší mezipaměti WP.

WP-Fastest-Cache-StackPath-CDN

Krok 5: Vložte svou URL CDN do nejrychlejší mezipaměti WP a použijte svůj web jako výchozí URL:

Nastavení WP-Fastest-Cache-CDN

Krok 6: Klepněte na tlačítko Další, ponechejte všechny vybrané typy souborů a pak klepejte na tlačítko Další, dokud nebude připraven:

Nejrychlejší cache MaxCDN typy souborů WP

Další…

Nejrychlejší mezipaměť WP MaxCDN Určete zdroje

Dokončit…

Nejrychlejší mezipaměť WP MaxCDN

Hotovo.

WP-Fastest-Cache-StackPath-CDN-Confirmation

Krok 7: V StackPath přejděte na CDN → Nastavení mezipaměti, poté klikněte na „Vymazat vše“…

StackPath-Purge-Cache

Krok 8: Projděte svůj web GTmetrix a podívejte se na kartu YSlow, abyste se ujistili, že funguje …

CDN GTmetrix YSlow

Ok, TEĎ jste hotovi.

4. Cloudflare

SiteGround a většina ostatních hostitelů má možnost aktivujte Cloudflare v cPanelu. Pokud váš hostitel tyto možnosti nemá, můžete Cloudflare nastavit pomocí nejrychlejší mezipaměti WP (viz níže).

Aktivace cloudflare

Krok 1: Přihlásit se Zataženo a budete vyzváni, abyste přidali svůj web a zahájili skenování.

cloudflare-start-scan

Záznamy Cloudflare-DNS

Plány cloudflare-CDN

Nakonec se dostanete na tento dashboard, kde vás Cloudflare přiřadí 2 jmenné servery a uveďte odkaz na váš Globální klíč API.

Cloudflare-Dashboard-WP-Fastest-Cache

Krok 2: Vyhledejte na Googlu výraz „jak změnit servery názvů na serveru SiteGround“ (hledejte pouze hostitele) a postupujte podle jejich pokynů. Zkopírujete 2 jmenné servery poskytované službou Cloudflare a vložíte je do vlastní volby jmenných serverů ve svém hostitelském cPanelu..

Záznamy SiteGround-DNS

Krok 3. Popadněte svůj globální API API z odkazu v Cloudflare nebo ve svém Profil zákalu.

loudflare-Global-API-Key

Vraťte se do nejrychlejší mezipaměti WP a klikněte na kartu Cloudflare. Zadejte stejnou e-mailovou adresu, jakou jste použili ve svém účtu Cloudflare, a svůj globální klíč API.

Karta WP-Fastest-Cache-Cloudflare-Tab

Klíče WP-Fastest-Cache-Cloudflare-API

Pokračujte klepnutím na další v nejrychlejší mezipaměti WP. Automaticky vypnou nastavení minifikace ve WP nejrychlejší mezipaměti (protože Cloudflare to nyní provede). Také se vypnou Raketový nakladač pro lepší kompatibilitu (váš web se nepřeruší) a nastavíte vypršení platnosti mezipaměti prohlížeče do 24 dnů.

WP-Nejrychlejší-Cache-Cloudflare-Disable-Auto-Minify

WP-Nejrychlejší-Cache-Disable-Rocket-Loader

WP-Fastest-Cache-Cloudflare-Browser-Cache-Expiration

WP-Fastest-Cache-Cloudflare-Message

WP-Fastest-Cache-Cloudflare-Integration

Vypadá dobře!

WP-Fastest-Cache-Cloudflare-Confirmation

Krok 4: Jít do Nastavení rychlosti cloudflare a ujistěte se, že Auto Minify a Raketový nakladač jsou vypnuté, ale SG Railgun je zapnuto. To je vývojář nejrychlejší mezipaměti WP doporučuje.

Karta Cloudflare-Speed-Tab

Krok 5: Cloudflare říká „Doporučujeme vytvořit Pravidlo stránky vyloučit administrátorskou část vašeho webu z výkonových funkcí Cloudflare. Funkce jako Rocket Loader a Auto Minification mohou neúmyslně přerušit funkce backendu v administrátorské sekci. “

Přidejte do své stránky tato pravidla pro dvě stránky nastavení pravidel stránky.

Pravidlo WP-Admin-Page-Rule

Cache-Everything-Cloudflare-Page-Rule

Krok 6. Nakonec jděte na svůj Nastavení mezipaměti cloudflare a vymazat jednotlivé soubory.

Vymazání zákalu jednotlivých souborů

Vše hotovo!

WP-Fastest-Cache-Cloudflare-Confirmation

5. Vymažte mezipaměť a opakujte test v Pingdomu

V nastavení nejrychlejší mezipaměti WP přejděte na kartu „Odstranit mezipaměť“ a „Odstranit mezipaměť a minifed CSS / JS“. Nyní znovu spusťte web pomocí Pingdomu, abyste si mohli zobrazit aktualizovaná skóre a dobu načítání.

Nejrychlejší mezipaměťový test WP

Ideálně jsou následující položky Rychlost stránky zelené:

 • Minifikujte CSS
 • Minifikujte HTML
 • Minifikujte JavaScript
 • Využití mezipaměti prohlížeče
 • Určete ověřovač mezipaměti
 • Povolte kompresi gzip
 • Odložit analýzu JavaScriptu

Ideálně jsou také následující položky YSlow zelené:

 • Zmenšete velikost souboru cookie
 • Přidat záhlaví vyprší
 • Omezte vyhledávání DNS
 • Používejte domény bez souborů cookie
 • Proveďte méně požadavků HTTP
 • Minifikujte JavaScript a CSS
 • Konfigurace značek entit (ETag)
 • Komprimujte komponenty pomocí gzip
 • Odstraňte duplicitní JavaScript a CSS
 • Použití sítě pro doručování obsahu (CDN)

Nezapomeňte, že může trvat, než se Cloudflare rozmnoží, a to až 24 hodin, takže se podívejte zpět.

6. Nejčastější dotazy k nejrychlejší mezipaměti WP

Tady je Nejčastější dotazy pokud máte stále otázky.

Nejčastější dotazy WP-nejrychlejší-mezipaměť

SiteGround (hostitel č. 1 v anketách na Facebooku)

SiteGround je používá Yoast, já a doporučeno WordPress. Jsou jednička v téměř každém Anketa na Facebooku a dát většině lidí významné vylepšení doby načítání zvláště pokud používali průměrné hostitele: GoDaddy, Bluehost, HostGator, InMotion, Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Twitter-We-just-Switched-to-Siteground

Používám jejich polooddaný plán GoGeek který přichází s 4x více prostředky serveru než sdílený hosting. Kliknutím na mé stránky zobrazíte, jak rychle se načítají, podívejte se na můj přehled GTmetrix nebo na lidi, kteří migroval a zveřejněny nové doby načítání. Také to dělají migrace zdarma.

DigitalOcean na cloudways a Kinsta jsou také dobré a začínají na 10 $ / měsíc a 30 $ / měsíc. Cloudways je více pro vývojáře, kteří nepotřebují cPanel, e-mailový hosting ani podporu, kterou získáte pomocí SiteGround. Kinsta je v podstatě to, co WP Engine býval (drahý, ale úžasný). Celý můj blog je v podstatě věnován pomoci lidem, aby se jejich webové stránky načítaly rychleji. Odmítám doporučit $ 2 / month hosting, protože je největší lítost většiny lidí při provozování webových stránek.

Jak zkontrolovat, zda je váš hosting pomalý
Projděte svůj web Statistiky Google PageSpeed zjistit, jestli zkrátit dobu odezvy serveru je ve vaší zprávě. Google doporučuje to by mělo být <200 ms. Cokoliv nad 1 sekundu není dobré. Můžete také zkontrolovat TTFB (čas na první byte) na kartě Časování společnosti GTmetrix nebo bytecheck.com.

Snižte dobu odezvy serveru

2019 Anketa o hostování

2017-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Doporučení hostitele Elementor

Doporučení pro červenec 2019

Anketa WordPress-Host-Anketa-Aug-2018

Sdílený hosting-anketa-2017

2019-Hosting-Anketa

Společnost Go-To-Hosting-Company

WordPress-Hosting-Anketa-2017

Managed-Hosting-Anketa

WooCommerce-Hosting-FB-Anketa

2016-Web-Hosting-Anketa

Best-WordPress-Hosting-Provider-Anketa

Best-Web-Hosting-2019-Anketa

Anketa WP Friendly Hosting Anketa

2016-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Oblíbený hosting pro Elementora

2018 Doporučení pro hostování

Spravovaný-WordPress-Hosting-Anketa-2017

2019-Hosts-Anketa-1

Hosting-Anketa-Pro-Speed

WordPress-Hosting-Anketa-červen-1

SiteGround-Doporučení

2014-Managed-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Anketa Best-Web-Hosting-Provider-Anketa

Hosting-Anketa-Únor-2019

Hosting-Doporučení-Anketa

Bluehost vs SiteGround

Anketa webového hostitele WordPress

Lidé obvykle migrují, protože jejich rychlostní technologie může zkrátit dobu načítání na polovinu:

Přepínání na SiteGround

Migrace doby načítání na webu

Bluehost na SiteGround GTmetrix

HostGator na SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Statistiky Google PageSpeed

100 Perfektní skóre na webuGround

SiteGround Genesis

Rychlost dodaná serverem SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

Snížení doby načítání pomocí funkce SiteGround

Nové časy odezvy SiteGround

HostGator na přenesení SiteGround

SiteGround Response Times On Joomla

Přepnuto na SiteGround Hosting

SiteGround Rocket Imagify Combo

Joomla GTmetrix On SiteGround

Statistiky SiteGround PageSpeed

SiteGround On Joomla

SiteGround zkrácené doby načítání

SiteGround Speedy Hosting

Nové výsledky Pingdom na webu

Nová doba odezvy SiteGround

Vylepšení doby odezvy SiteGround

SiteGround má 3 plány:

SiteGround Hosting WordPress

Vyšší plány zahrnují více prostředky serveru (Faktor č. 1 v Průvodci optimalizací WordPress). Tady je úplný srovnávací graf, ale GrowBig vám poskytne dvakrát více serverových zdrojů než StartUp a GoGeek je semi-oddaný hosting což vám dává ještě více. GrowBig and up přichází s bezplatnou migrací, postupováním, pokročilým ukládáním do mezipaměti a schopností hostovat více webových stránek. GoGeek přichází s prioritní podporou. Jejich cloudový hosting je docela cenový skok na $ 80 / měsíc.

Můžete to vidět na jejich stránka funkcí:

Porovnání zdrojů serverů a serverů

Používám SiteGround, protože:

 1. Moje GTmetrix + Pingdom zprávy hovoří samy za sebe
 2. Moje stránky se načítají okamžitě (pokud je chcete proklikat)
 3. Rychle rychlostní technologie (PHP 7.3, NGINX, Optimalizátor SG, Cloudflare)
 4. Doporučeno Yoast, WordPress, Ivica z Zrychlete WordPress
 5. Volný, uvolnit Pojďme šifrovat SSL, snadné použití cPanel, a funkce pro eCommerce
 6. Podpora WordPress je nepřekonatelný i bez prioritní podpory GoGeek
 7. GrowBig přichází s pracovním prostorem, větším úložištěm a více serverovými prostředky (přejděte dolů na „přidělíme potřebné zdroje“ a umístěte kurzor nad server karta)
 8. GoGeek přichází s ještě více prostředky serveru, úložiště, podpora priorit
 9. Bezplatné migrace, modul migrátoru, a 30denní záruka vrácení peněz
 10. Hodně chvály Reddit, Konverzace na Facebooku, Cvrlikání, TrustPilot
 11. Spousta chválu na Facebooku: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7, # 8, # 9, # 10, # 11
 12. Mnoho lidí již migrovalo a zveřejnilo výsledky na Twitteru: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Zřeknutí se odpovědnosti za přidružení – pokud se zaregistrujete na webu SiteGround with my přidružený odkaz Budu darovat dobrý kus bez nákladů na vás. Každý rok jsem darovat 3 000 $ na kampaně GoFundMe (2018 měl nakrmit hladové v Denveru, 2017 měl Červený kříž na hurikánu Harvey). Vaše podpora pomáhá a já si to vážím. Snažím se, aby moje recenze byly nezaujaté a podpořené důkaz ve formě Ankety na Facebooku, tweety, a skutečné konverzace. Pokud ji nechcete používat, zde je nepřidružený odkaz na SiteGround. Ať tak či onak, opravdu věřím, že jsou hvězdným hostitelem WordPress a vaše stránky poběží rychleji / plynuleji… udělejte si průzkum na Facebooku + Cvrlikání a najdete většinu lidí řekni to samé.

36+ Tipy pro optimalizaci rychlosti WordPress

Podívejte se na moje video – jedná se o 42minutové video, ale pokryju skoro všechno (časová razítka v popisu videa) a měli byste se naučit spoustu skvělých informací o rychlosti webu WordPress:

Následujte můj Průvodce optimalizací rychlosti WordPress který vám ukáže, jak:

 • Diagnostikujte pomalé pluginy pomocí GTmetrix
 • Přidat AMP (zrychlené mobilní stránky) za použití AMP plugin
 • Použití AWStats najít příčiny vysokého CPU (prolézací moduly, obrázky atd.)
 • Doporučení pro lehké pluginy pro posuvníky / galerie / sociální sdílení
 • Použití Kompletní sada optimalizace Analytics (CAOS) hostovat Google Analytics místně
 • Optimalizace obrazu (zobrazování v měřítku, určení rozměrů, bezeztrátová komprese)
 • Použití WP Zakázat zakázat zbytečná nastavení v jádru WordPress při zapnutí ovládání prezenčního signálu, asynchronní načítání písem Google, další optimalizace rychlosti

A spousta dalších. Přečtěte si komentáře a uvidíte věci jako „Mé skóre rychlosti mé stránky na gtmetrixu šlo ze 69 na 93“ a „to může být jeden z nejužitečnějších příspěvků, které jsem kdy četl.“

Získejte nápovědu od nástroje WordPress Speed ​​Optimizer

Stále potřebujete pomoc s vaší zprávou GTmetrix / Pingdom? S Pronaya pracuji 7 let (on mi pomohl získat <1s doba načítání v Pingdomu). Můžete si ho najmout vytvořením profilu na freelancer.com a hledání uživatelského jména bdkamol. Tady je jeho plný Portfolio rychlosti WordPress. Z Bangladéše je to 40 $ / hodinu (takže dojde ke změně času) a můžete mu poslat e-mail na adresu [email protected]. Ve svém profilu má také perfektní 5hvězdičkovou recenzi. Pouze vážné dotazy. Pokud používáte pomalý hosting, nafouknuté téma a spoustu těžkých doplňků, neočekávejte 100% skóre. Nejprve prosím postupujte podle mého úplného průvodce rychlostí WordPress.

Pronaya-Kumar-S-Recenze

Recenze na jeho profilu:

BDkamol-WordPress-Speed-Recenze

Často kladené otázky

&# x1f680; Stojí za to nejrychlejší mezipaměť WP Premium?

Pokud se chystáte utratit peníze za prémiový cache cache, většina lidí používá WP Rocket, protože přichází s více funkcemi než WP Fastest Cache Premium a obvykle přinese lepší výsledky.

&# x1f680; Které CDN bych měl použít s WP Fastest Cache?

Bezplatné CDN Cloudflare je dostatečné pro většinu webů, avšak více CDN = více datových center a rychlejší doručování vašeho obsahu. Můžete také zvážit StackPath nebo KeyCDN.

&# x1f680; Jak vymažu mezipaměť, když skončím s konfigurací nastavení?

V nabídce WordPress nahoře přejděte na WPFC a Vymazat mezipaměť a minifikované CSS.

&# x1f680; Jaké další pluginy pro rychlost potřebuji kromě WP Fastest Cache?

Nejrychlejší mezipaměť WP nepřichází s možností optimalizace obrazu, vyčištění databáze, líného načítání, kontroly pulsu, předběžného načtení + předběžného připojení a optimalizace Google Fonts + Analytics. Doporučuji Perfmatters, OMGF a Advanced DB Cleaner.

&# x1f680; Měl bych přidat AMP?

Na tomto webu WordPress nepoužívám zrychlené mobilní stránky (AMP). Přečtěte si článek společnosti Kinsta o tom, jak jejich konverze klesly o 50% v důsledku AMP a možná ani nebudete chtít.

Pokud se váš web načítá rychleji, neváhejte a nechte svůj nový čas načítání stránky v komentářích! Nebo pokud máte nějaké dotazy, rád vám s tím také pomůžu. Jak vidíte, jsem velmi velký blbeček, pokud jde o rychlost WordPress, takže pokud budete postupovat podle těchto doporučení, není důvod, proč by se váš web neměl načítat do 3 sekund. A pokud vám tento tutoriál pomůže, podělte se o něj :)

Na zdraví,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map