Ideální nastavení rakety WP s pokyny k nastavení cloudflare a StackPath CDN – aktualizováno 1. 9. 2012 nejnovější verzí 3.4.4

Pokud jste se rozhodli WP Rocket jako plugin pro mezipaměť jste udělali nejlepší volbu vzhledem k tomu, že byl hodnocen jako číslo 1 v mnoha Ankety na Facebooku.


WP Rocket přichází s mnoha funkcemi, které většina pluginů do mezipaměti ne (viz níže). To znamená, že pokud byste měli používat další pluginy do mezipaměti, budete muset nainstalovat asi 6 dalších pluginů, abyste tyto funkce získali, když je již WP Rocket vestavěl (více funkcí, ale méně pluginů na vašem webu). To je také důvod, proč WP Rocket přináší lepší výsledky v GTmetrix / Pingdom a je to, co používám.

WP Rocket obsahuje:

 • Vyčištění databáze (vestavěné do WP Rocket nebo použití WP-Optimize)
 • Ovládání srdečního rytmu (vestavěný do WP Rocket, nebo použití Kontrola srdečního rytmu)
 • Lazy načte obrázky / videa (vestavěný do WP Rocket nebo použít WP YouTube Lyte)
 • Hostujte Google Analytics místně (vestavěný do WP Rocket nebo jej použijte) CAOS pro Analytics)
 • Hostujte písma Google místně (vestavěná do WP Rocket nebo použijte CAOS pro písma, nebo SHGF)
 • Integrace s Cloudflare + dalšími CDN (vestavěné do WP Rocket nebo použití CDN Enabler)

testováno WP Rocket proti 3 nejlepším pluginům pro bezplatnou vyrovnávací paměť a přestože všichni dělají skvělou práci, WP Rocket mi dosáhl nejlepších výsledků v Pingdomu (.4s doba načítání). Váš plugin pro mezipaměť a hosting jsou 2 hlavní faktory rychlosti takže rozhodně stojí 49 dolarů. Konfigurace správného nastavení WP Rocket pomocí Cloudflare + StackPath dokáže opravit více než 20 položek v Pingdom a GTmetrix. Tak to udělejme :)

Nastavení WP Rocket se ZPŮSOBUJE snadněji konfigurovat než W3 Total Cache a aktualizují changelog pravidelně, abyste skutečně dostávali průběžné aktualizace. Máte-li dotazy (nebo chcete sdílet svůj nový čas načítání), napište mi komentář. WP Rocket také dokumentace které odkazuji na celou příručku. Hodně štěstí – nezapomeňte porovnat skóre Pingdomu!

1. WP Rocket = # 1 jmenovitý plugin pro mezipaměť
2. Instalace

3. Přístrojová deska
4. Mezipaměti
5. Optimalizace souborů
6. Média
7. Předběžně načíst
8. Pokročilá pravidla
9. Databáze
10. CDN
11. Tlukot srdce
12. Doplňky
13. Nástroje

14. Časté dotazy / dokumentace

15. SiteGround (doporučený hostitel)
16. Můj úplný průvodce rychlostí WordPress
17. Získejte nápovědu od nástroje pro optimalizaci rychlosti

Nastavení WP-Rocket-2018

1. WP Rocket = # 1 jmenovitý Cache Plugin

Zde jsou ankety na Facebooku:

Nejlepší anketa pro mezipaměť 2016

2019 anketa mezipaměti

Swift vs WP Rocket

2016 anketa pro mezipaměť 2016

Nejlepší ankety pro pluginy 2018

wp raketa vs w3 totla cache

Musel to hodit sem :)

Vylepšení rakety WP

Testoval jsem WP Rocket, WP Fastest Cache a W3 Total Cache… a ujistil jsem se, že všechna nastavení zásuvných modulů cache byla nakonfigurována optimálně. WP Rocket vyhrál VUT v Brně, když byla tato funkce zapnuta. Ostatní pluginy do mezipaměti nemají možnost líného načtení a když jsem ve WP Rocket vypnul líné načtení, dostal jsem čas načítání 0,5 s … přesně stejný jako nejrychlejší mezipaměť WP. Neviděl jsem velký rozdíl, když jsem klikal skrz mé stránky – oba se načítali super rychle. Vím, že Pingdom může během různých testů ukázat různé doby načítání, ale chtěl jsem se jen podělit o své vlastní zkušenosti.

WP Rocket (0,406)
Test rychlosti stránky Pingdom

Nejrychlejší mezipaměť WP (0,527)
Nejrychlejší načítání mezipaměti WP

Celková mezipaměť W3 (0,619)
Celkový čas načítání mezipaměti W3

Moje poslední Zpráva o pingdomu s WP Rocket:

2019 - Pingdom-Report

2. Nainstalujte WP Rocket

Jakmile si koupíte WP Rocket, můžete si ji stáhnout na svém stránku účtu. Nahrajte jej v části Pluginy → Přidat nový → Nahrát plugin. Pokud máte problémy na Safari podívejte se na jejich pokyny.

Nahrání pluginu WordPress

3. Řídicí panel

Nastavení řídicího panelu WP-Rocket-Dashboard

Rocket Tester – beta testování nových verzí.

Analytika raket – umožňuje WP Rocket shromažďovat data anonymně. To má minimální vliv na dobu načítání / CPU, ale odeslání dat do jakéhokoli externího zdroje znamená více práce pro váš server.

Vyčistit mezipaměť – udělejte to, když konfigurujete nastavení WP Rocket.

Předběžně načíst mezipaměť – generuje mezipaměť pro vaši domovskou stránku a všechny interní odkazy, které používáte na domovské stránce. Nedělám to, protože jsem na kartě předběžného načtení nastavil předběžné načtení na „automatické“.

Vyčistit OPcache – očistí OPcache což zabraňuje problémům s aktualizací WP Rocket, ale stále zobrazuje předchozí verzi v aplikaci WordPress admin.

Regenerovat kritické CSS – udělejte to, když změníte šablony stylů nebo přidáte / upravíte vlastní CSS pomocí WordPress Customizer (nebo pluginu).

4. Vyrovnávací paměť

Nastavení WP-Rocket-Cache

Mobilní mezipaměť – povolte ukládání do mezipaměti pro mobilní zařízení, ale „vytvořte soubor pro ukládání do mezipaměti pro mobilní návštěvníky“ pouze v případě, že k vytvoření mobilního webu NEPOUŽÍVÁTE plugin (např. Bezplatná verze WP Touch).

Povolit mezipaměť pro přihlášené uživatele WordPress – povolte, pokud se na váš web přihlašuje více uživatelů (např. BbPress). To dává každému uživateli vlastní mezipaměť, jinak ji deaktivujte.

Určete čas, po kterém bude globální mezipaměť vymazána – ponechat jako výchozí. Pokud svůj web jen zřídka aktualizujete nebo máte hodně statického obsahu, můžete to trochu zvýšit.

5. Optimalizace souborů

Nastavení optimalizace souborů WP-Rocket

Minifikovat soubory – v ideálním případě by tyto položky měly ve zprávě Pingdom a GTmetrix 99 – 100% vytvářet všechny položky „minifikovat“ a „kombinovat“. Někdy to umožňují může způsobit problémy s rozvržením (zejména CSS a JS), proto zkontrolujte několik stránek na svém webu a ujistěte se, že k tomu nedochází. Pokud ano, najděte problematické soubory a přidejte je do možnosti vyloučit CSS nebo vyloučit JS.

Kombinujte soubory – stejně jako minifikovat, povolit a zkontrolovat chyby na vašem webu.

Kombinujte soubory písem Google – Písma Google se často zobrazují v přehledu Pingdom / GTmetrix. To může pomoci a také je můžete zkusit přidat v záložce „Předběžné načtení DNS“ na kartě Předběžné načtení.

Odebrat řetězce dotazů ze statických zdrojů – V GTmetix můžete vidět „odeberte řetězce dotazů ze statických zdrojů.„Může to pomoci, avšak většina řetězců dotazů je generována zásuvnými moduly – rozbalte své položky v GTmetrixu a podívejte se, co je červené, může to být plugin.

Vyloučit CSS – Pokud z nějakého důvodu způsobuje minifikace možnost rozvržení webu, vyhledejte problémový soubor a přidejte jej sem. Viz článek WP Rocket řešení problémů s minifikací.

Optimalizujte doručování CSS – vaše stránka se začne načítat bez stylů CSS, což je položka v Statistiky Google PageSpeed. WP Rocket to automaticky generuje za vás. Ony říci

Soubory JavaScript – stejný koncept jako u CSS pouze se soubory JavaScript.

6. Média

Nastavení WP-Rocket-Media

Líné zatížení – zpožďuje načítání obrázků, prvků iframe a videí, dokud se posunete po stránce dolů a nebudou viditelné (vyzkoušejte, zda se vám líbí nebo ne). To však výrazně snižuje časy načítání a požadavky HTTP pokračující načítání může být nepříjemné zejména pro dlouhý obsah. To lze také provést pomocí jiných bezplatných pluginů, jako je Líné zatíženíLíné zatížení pro videa ale WP Rocket odvádí skvělou práci. Mám jen líné zatížení pro fotografie, protože je to nepříjemné.

Můžete také zakázat líné zatížení na jednotlivých stránkách / příspěvcích pomocí postranního panelu:

Individuální nastavení rakety WP

Zakažte aplikaci Emojis – tyto zpomalují vaše stránky. Můžete je také zakázat v nabídce Nastavení → Zápis → Formátování a poté nepřevádět emotikony.

Vloží – podobný Prevence horkých odkazů v cloudflare, to brání webům v vkládání vašeho obsahu na jejich web, který nasává šířku pásma a zpomaluje váš web.

Kompatibilita WebP – deaktivujte, pokud jej nepoužíváte WebP obrázky nebo pokud již používáte plugin pro optimalizaci obrázků pro zobrazování obrázků WebP. Jinak to deaktivujte. WP Rocket zjistí, zda používáte obrázky Imagify, ShortPixel, Optimus nebo EWWW k zobrazování obrázků WebP, a automaticky je deaktivuje. Je to proto, že většina pluginů pro optimalizaci obrázků již pro vás vytváří a zobrazuje obrázky WebP, takže jejich aktivace by způsobila duplicitní funkčnost. To byste měli povolit pouze v případě, že váš plugin pro optimalizaci obrázků vytvoří obrázky WebP, ale nezobrazí je.

7. Předpětí

Pokud se chcete dozvědět více o předpětí, WP Rocket má jednoduchý návod. Nebo pokud chcete kopat hlouběji, tady je pokročilý kurz což je o WP Super Cache, ale platí stejné koncepty. Předběžné načtení je poněkud jednoduchým způsobem aktualizace, když jsou všechny stránky v mezipaměti vymazány a obnoveny najednou. Povolil bych to, protože to zvyšuje rychlost webových stránek / indexování.

Nastavení předvolby WP-Rocket

Předběžné načítání souboru Sitemap – rozšiřuje výhodu předběžného načítání na VŠECHNY URL ve vašem souboru Sitemap, nejen na vaši domovskou stránku a interní odkazy, které na domovské stránce používáte. Nepoužívá se externí bot jako manuální / automatická volba … i když je konečný výsledek stejný. Dokud WP Rocket zjistí váš soubor Sitemap v „souborech Sitemap pro předběžné načtení“, není nutné jej zde přidávat..

Toto předběžné načtení může udělat pro váš server:

Využití procesoru

Předběžné načtení požadavků DNS – Luke vytvořil skvělý seznam společné domény k předběžnému načtení včetně Google Fonts, Analytics, Maps, Gravatars, YouTube, společných pluginů pro sociální sdílení, Disqus a dalších. Zkopírujte a vložte celý tento seznam (nebo jen ty, které potřebujete) a vložte je do pole Předběžné načtení WP Rocket. Prohlížeče to pomáhají předvídat požadavky a načítat je rychleji.

Nezapomeňte přidat svou URL StackPath CDN (nebo jakoukoli CDN, kterou používáte) a další externí zdroje neuvedené v tomto seznamu, které obvykle najdete v přehledu GTmetrix. Společenské sdílení, komentáře a statistické doplňky jsou velmi běžné.

8. Pokročilá pravidla

Pokročilé možnosti jsou hlavně pro kromě stránek nákupního košíku a pokladny na stránkách elektronického obchodu.

Pravidla WP-Rocket pro pokročilé

Nikdy mezipaměti adresy URL – Pokud používáte nákupní košík eCommerce, který není uveden na seznamu WP Rocket (viz poznámka, kterou mají v tomto nastavení), přidejte svůj košík a stránky pokladen zde. Další informace.

Nikdy Cache Cookies – stejný princip jako předchozí volba pouze na základě cookies.

Nikdy mezipaměť uživatelských agentů – zabraňuje Googlebotu nebo jiným uživatelským agentům ukládat stránky do mezipaměti.

Vždy vymazat adresy URL – řekněme, že na své domovské stránce máte blogroll. Pokud vytvoříte nový příspěvek, chcete, aby se blogroll domovské stránky okamžitě aktualizoval vyprázdněním mezipaměti domovské stránky. Toto nastavení dělá, ale WP Rocket automaticky vymaže mezipaměť pro vaši domovskou stránku, kategorie a značky, jakmile bude vytvořen nový obsah … takže to není nutné. Pokud však existuje mezipaměť jiné stránky, kterou chcete při přidání nového obsahu vymazat, přidejte je.

Řetězce dotazů pro mezipaměť – používá se hlavně pro ukládání do mezipaměti stránek s výsledky vyhledávání a stránek filtrování cen pro weby elektronického obchodu.

9. Databáze

Nastavení databáze WP-Rocket

Vyčištění příspěvku – revize, automatické koncepty a koše mohou být odstraněny, pokud je nepoužíváte. Pokud nemáte staré verze příspěvků (nebo odstraněné příspěvky), které chcete použít, smažte je.

Vyčištění komentářů – spam a trashed komentáře mohou být odstraněny.

Vyčištění přechodů – ukládá data, která trvá dlouho (například v sociálních sítích), takže když je budete potřebovat, vrátí se velmi rychle. Když však přechodné období vyprší, zůstanou v databázi a měly by být odstraněny. WP Beginner má skvělé vysvětlení přechodů.

Vyčištění databáze – pokud odstraníte plugin, může v databázi WordPress ponechat nepoužívané tabulky, které můžete odstranit.

Automatické čištění – naplánujte WP Rocket na vyčištění databáze. Týdně je dobré, pokud se hromadí rychle (např. Na vašem webu pracuje mnoho lidí). Pokud máte WP-Optimize nebo nainstalován jiný plugin pro vyčištění databáze, můžete jej odstranit, protože program WP Rocket to udělá za vás.

Optimalizovat – po dokončení klikněte na tlačítko optimalizace. Nezapomeňte zálohovat databázi, zejména pokud to děláte poprvé.

10. CDN

StackPath CDN zrcadlí váš web ve více než 30 datových centrech po celém světě, zmenšení geografické vzdálenosti mezi serverem a návštěvníky. Používám Cloudflare i StackPath, protože více datových center = rychlejší doručení vašeho obsahu. To může oholit několik sekund z vaší doby načítání, zejména pro návštěvníky, kteří (dříve byli) daleko od vašeho 1 původního serveru. Můžeš použít Výukový program CDN společnosti WP Rocket nebo Výukový program pro Stacknath CDN, ale tady je přesně to, co dělat.

Krok 1: Zaregistrujte se do StackPath (mají 30denní zkušební verzi):

StackPath-Data-Centers

Krok 2: Na hlavním panelu klikněte na kartu CDN a poté vytvořte web StackPath CDN:

StackPath-CDN-Tab

StackPath-CDN-Domain

StackPath-Server-IP-Address

StackPath-CDN-URL-WP-Rocket

Krok 3: Zkopírujte URL CDN z StackPath a vložte do pole „CDN CNAME (s) CNN“ WP Rocket:

Nastavení WP-Rocket-CDN

Krok 4: V StackPath přejděte na CDN → Nastavení mezipaměti a klikněte na „Vymazat vše“:

StackPath-Purge-Cache

Krok 5: Vyloučit soubory z CDN – mohou existovat soubory, které obsluhuje CDN, které byste chtěli místně obsluhovat. Tyto soubory jsou obvykle součástí zásuvných modulů navržených tak, aby ignorovaly zatížení napříč doménami. Chcete-li to změnit, jednoduše přidejte tyto soubory nebo adresáře do oblasti „odmítnutých souborů“ WP Rocket (přidejte jeden adresář na řádek), který můžete použít k vyhledání adresářů WP pomocí směrnic.

Příklad:

 • {uploads_dir} / wpcf7_captcha / *
 • {uploads_dir} /imagerotator.swf
 • {plugins_dir} /wp-fb-autoconnect/facebook-platform/channel.html

Krok 6: Provozujte své stránky v GTmetrix a „síť pro doručování obsahu“ by měla být v YSlow zelená.

CDN GTmetrix YSlow

Pokud rozbalíte položky v GTmetrix a zjistíte, že to souvisí s vaší CDN, obraťte se na tým podpory StackPath, který by vám měl pomoci tyto problémy vyřešit. Mají vynikající podporu.

Domény bez souborů cookie MaxCDN

11. Tlukot srdce

Namísto použití Doplněk Heartbeat Control, WP Rocket má vestavěný.

WP-Rocket-Heartbeat-Control

12. Doplňky

Doplňky WP-Rocket

1. Sledování Google (Vylepšete mezipaměť prohlížeče pro Google Analytics) – v nástroji pro testování rychlosti můžete vidět chyby Google Analytics. Pokud by měl lokální hostitel WP Rocket hostovat Google Analytics, měl by to opravit, konkrétně v GTmetrix v části Page Speed ​​→ Leverage Browser Caching.

2. Facebook Pixel (Vylepšete mezipaměť prohlížeče pro Facebook Pixel) – stejný koncept jako předchozí možnost pouze pro Facebook Pixel.

3. Zataženo – přihlásit se Zataženo, přidejte svůj web a Cloudflare provede skenování. Nakonec se dostanete na stránku s vašimi servery Cloudflare a odkaz na klíč API.

Cloudflare-Dashboard-WP-Rocket

Změnit názvy serverů ve vašem hostitelském účtu k těm, které vám Cloudflare přidělil:

Záznamy SiteGround-DNS

Zadejte vaše Globální klíč API (nalezeno ve vašem Profil zákalu) do pluginu mezipaměti.

Cloudflare Global API Key

WP-Rocket-Cloudflare-Add-On

 • Globální klíč API – používá se k aktivaci Cloudflare ve WP Rocket.
 • E-mailový účet – stejný e-mail, jaký byl použit ve vašem účtu Cloudflare.
 • Doména – yourwebsite.com
 • Režim vývoje – použijte při provádění mnoha změn kódu na vašem webu.
 • Optimální nastavení – aktivuje optimální nastavení Cloudflare: minifikace, agresivní ukládání do mezipaměti a deaktivuje se Raketový nakladač pro lepší kompatibilitu. Nejčastějším problémem je Rocket Loader, ale také jsem si všiml, že se zapne dekódování e-mailů což zhoršilo můj přehled GTmetrix, takže jej nepoužívám (a místo toho jsem nakonfiguroval Cloudflare na hlavním panelu).
 • Relativní protokol – Někdy, když lidé stahují soubory z vašeho webu, v nich není žádný obsah. Ponechání této možnosti vypnuto zabrání tomu.
 • Vymažte všechny soubory mezipaměti Cloudflare – udělejte to po dokončení konfigurace WP Rocket.

4. Synchronizujte Sucuri Cache – povolte, pokud používáte Sucuri. Tím se automaticky vymaže mezipaměť Sucuri, kdykoli vymažete mezipaměť WP Rocket, a váš obsah zůstane synchronizovaný.

 • Klíč rozhraní Sucuri Firewall API (pro plugin) – přihlaste se do Sucuri tady, klikněte na svůj web, přejděte na kartu API, poté zkopírujte klíč API (pro plugin) a vložte jej do WP Rocket.

13. Nástroje

Nastavení WP-Rocket-Tools-Settings

Export nastavení – exportujte nastavení pro použití na více webech.

Import nastavení – importujte zde nakonfigurovaná nastavení.

Rollback – Pokud aktualizujete na novou verzi WP Rocket a způsobí to problémy, vrátí se to zpět k předchozí verzi.

14. FAQ / dokumentace

Strávil jsem mnoho hodin kopáním jejich dokumentace abyste se ujistili, že tento tutoriál používá nejlepší nastavení rakety WP, jsou však velmi užitečné, pokud jste je nezkontrolovali.

Dokumentace WP Rocket

Návody, které mi nejvíce pomohly:

&# x1f680; Jaký je nejlepší způsob konfigurace WP Rocket?

Nejdůležitější kroky jsou umožnění všeho, co můžete na kartě optimalizace souborů, nastavení CDN, jako je Cloudflare + StackPath, deaktivace prezenčního signálu WordPress a aktivace všech služeb, které používáte na kartě Doplňky..

&# x1f680; Jak mohu přidat CDN s WP Rocket?

Pokud používáte Cloudflare, jednoduše změníte jmenníky. Pokud používáte externí CDN jako StackPath nebo KeyCDN, zkopírujete / vložíte URL CDN do WP Rocket. Pokud používáte RocketCDN (podporovaný StackPath), zaregistrujte se prostřednictvím výzvy v programu WP Rocket.

&# x1f680; Proč byl WP Rocket hodnocen jako 1. místo ve většině průzkumů na Facebooku?

Dodává se s mnoha funkcemi, které ostatní moduly plug-in cache nemají: vyčištění databáze, ovládání prezenčního signálu, možnost pro více CDN, líné načítání, místní Analaytika, mezipaměť prohlížeče Pixel Facebook a další. To je důvod, proč WP Rocket obvykle přináší nejlepší výsledky v GTmetrix.

&# x1f680; Který plugin pro optimalizaci obrázků funguje nejlépe s WP Rocket?

Přestože doporučují Imagify, které vlastní WP Rocket, používám ShortPixel, protože nevidím prakticky žádnou ztrátu kvality a stále získávám 100% za optimalizaci obrázků v GTmetrix.

&# x1f680; Jaké další pluginy pro optimalizaci rychlosti potřebujete kromě WP Rocket?

Stále potřebujete plugin pro optimalizaci obrázků, jako je ShortPixel, optimalizace písma (např. OMGF), a také doporučuji používat Asset CleanUp nebo Perfmatters pro selektivní deaktivaci pluginů.

15. SiteGround (hostitel č. 1 v anketách na Facebooku)

SiteGround je používá Yoast, já a doporučeno WordPress. Jsou jednička v téměř každém Anketa na Facebooku a dát většině lidí významné vylepšení doby načítání zvláště pokud používali průměrné hostitele: GoDaddy, Bluehost, HostGator, InMotion, Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Twitter-We-just-Switched-to-Siteground

Používám jejich polooddaný plán GoGeek který přichází s 4x více prostředky serveru než sdílený hosting. Kliknutím na mé stránky zobrazíte, jak rychle se načítají, podívejte se na můj přehled GTmetrix nebo na lidi, kteří migroval a zveřejněny nové doby načítání. Také to dělají migrace zdarma.

DigitalOcean na cloudways a Kinsta jsou také dobré a začínají na 10 $ / měsíc a 30 $ / měsíc. Cloudways je více pro vývojáře, kteří nepotřebují cPanel, e-mailový hosting ani podporu, kterou získáte pomocí SiteGround. Kinsta je v podstatě to, co WP Engine býval (drahý, ale úžasný). Celý můj blog je v podstatě věnován pomoci lidem, aby se jejich webové stránky načítaly rychleji. Odmítám doporučit $ 2 / month hosting, protože je největší lítost většiny lidí při provozování webových stránek.

Jak zkontrolovat, zda je váš hosting pomalý
Projděte svůj web Statistiky Google PageSpeed zjistit, jestli zkrátit dobu odezvy serveru je ve vaší zprávě. Google doporučuje to by mělo být <200 ms. Cokoliv nad 1 sekundu není dobré. Můžete také zkontrolovat TTFB (čas na první byte) na kartě Časování společnosti GTmetrix nebo bytecheck.com.

Snižte dobu odezvy serveru

2019 Anketa o hostování

2017-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Doporučení hostitele Elementor

Doporučení pro červenec 2019

Anketa WordPress-Host-Anketa-Aug-2018

Sdílený hosting-anketa-2017

2019-Hosting-Anketa

Společnost Go-To-Hosting-Company

WordPress-Hosting-Anketa-2017

Managed-Hosting-Anketa

WooCommerce-Hosting-FB-Anketa

2016-Web-Hosting-Anketa

Best-WordPress-Hosting-Provider-Anketa

Best-Web-Hosting-2019-Anketa

Anketa WP Friendly Hosting Anketa

2016-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Oblíbený hosting pro Elementora

2018 Doporučení pro hostování

Spravovaný-WordPress-Hosting-Anketa-2017

2019-Hosts-Anketa-1

Hosting-Anketa-Pro-Speed

WordPress-Hosting-Anketa-červen-1

SiteGround-Doporučení

2014-Managed-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Anketa Best-Web-Hosting-Provider-Anketa

Hosting-Anketa-Únor-2019

Hosting-Doporučení-Anketa

Bluehost vs SiteGround

Anketa webového hostitele WordPress

Několik vláken:

Migrace Godaddy To SiteGround

EIG-to-SiteGround

SiteGround-Migration

SiteGround má 3 plány:

SiteGround Hosting WordPress

Vyšší plány zahrnují více prostředky serveru (Faktor č. 1 v Průvodci optimalizací WordPress). Tady je úplný srovnávací graf, ale GrowBig vám poskytne dvakrát více serverových zdrojů než StartUp a GoGeek je semi-oddaný hosting což vám dává ještě více. GrowBig and up přichází s bezplatnou migrací, postupováním, pokročilým ukládáním do mezipaměti a schopností hostovat více webových stránek. GoGeek přichází s prioritní podporou. Jejich cloudový hosting je docela cenový skok na $ 80 / měsíc.

Můžete to vidět na jejich stránka funkcí:

Porovnání zdrojů serverů a serverů

Používám SiteGround, protože:

 1. Moje GTmetrix + Pingdom zprávy hovoří samy za sebe
 2. Moje stránky se načítají okamžitě (pokud je chcete proklikat)
 3. Rychle rychlostní technologie (PHP 7.3, NGINX, Optimalizátor SG, Cloudflare)
 4. Doporučeno Yoast, WordPress, Ivica z Zrychlete WordPress
 5. Volný, uvolnit Pojďme šifrovat SSL, snadné použití cPanel, a funkce pro eCommerce
 6. Podpora WordPress je nepřekonatelný i bez prioritní podpory GoGeek
 7. GrowBig přichází s pracovním prostorem, větším úložištěm a více serverovými prostředky (přejděte dolů na „přidělíme potřebné zdroje“ a umístěte kurzor nad server karta)
 8. GoGeek přichází s ještě více prostředky serveru, úložiště, podpora priorit
 9. Bezplatné migrace, modul migrátoru, a 30denní záruka vrácení peněz
 10. Hodně chvály Reddit, Konverzace na Facebooku, Cvrlikání, TrustPilot
 11. Spousta chválu na Facebooku: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Mnoho lidí již migrovalo a zveřejnilo výsledky na Twitteru: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Zřeknutí se odpovědnosti za přidružení – pokud se přihlásíte k SiteGround pomocí my přidružený odkaz Budu darovat dobrý kus bez nákladů na vás. Každý rok daruji 3 000 $ na kampaně GoFundMe (2018 měl nakrmit hladové v Denveru, 2017 měl Červený kříž na hurikánu Harvey). Vaše podpora pomáhá a já si to vážím. Snažím se, aby moje recenze byly nezaujaté a podpořené důkaz ve formě Ankety na Facebooku, tweety, a skutečné konverzace. Pokud ji nechcete používat, zde je nepřidružený odkaz na SiteGround. Ať tak či onak, doporučuji vám to udělat výzkum, vidět který Yoast používá, a Výsledek lidí, kteří migroval.

OMM na místěGround

Lidé obvykle migrují, protože jejich rychlostní technologie může zkrátit dobu načítání na polovinu:

Přepínání na SiteGround

Migrace doby načítání na webu

Bluehost na SiteGround GTmetrix

HostGator na SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Statistiky Google PageSpeed

100 Perfektní skóre na webuGround

SiteGround Genesis

Rychlost dodaná serverem SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

Snížení doby načítání pomocí funkce SiteGround

Nové časy odezvy SiteGround

HostGator na přenesení SiteGround

SiteGround Response Times On Joomla

Přepnuto na SiteGround Hosting

SiteGround Rocket Imagify Combo

Joomla GTmetrix On SiteGround

Statistiky SiteGround PageSpeed

SiteGround On Joomla

SiteGround zkrácené doby načítání

SiteGround Speedy Hosting

Nové výsledky Pingdom na webu

Nová doba odezvy SiteGround

Vylepšení doby odezvy SiteGround

16. Můj úplný průvodce rychlostí WordPress (35+ tipů)

Podívejte se na moje video – jedná se o 42minutové video, ale pokryju skoro všechno (časová razítka v popisu videa) a měli byste se naučit spoustu skvělých informací o rychlosti webu WordPress:

Optimalizace obrazu – můžete projít jakoukoli stránku GTmetrix a ukáže vám všechny neoptimizované obrázky, ale POUZE pro tuto stránku – začněte tedy u těch, které se objevují na více stránkách. Obrázek lze optimalizovat 3 způsoby: zobrazovat obrázky v měřítku (změna velikosti obrázků, které jsou příliš velké), určit rozměry obrázku (přidání šířky / výšky do obrázku HTML nebo CSS) a optimalizovat obrázky (bezeztrátová komprese pomocí pluginu jako je Představte si). GTmetrix vám řekne správné rozměry pro první dva, pokud je rozbalíte, a to jsou všechny položky s vysokou prioritou.

Optimalizace obrazu

Další tipy viz moje kompletní průvodce optimalizací rychlosti WordPress.

17. Získat nápovědu od nástroje WordPress Speed ​​Optimizer

Stále potřebujete pomoc s vaší zprávou GTmetrix / Pingdom? S Pronaya pracuji 7 let (on mi pomohl získat <1s doba načítání v Pingdomu). Můžete si ho najmout vytvořením profilu na freelancer.com a hledání uživatelského jména bdkamol. Tady je jeho plný Portfolio rychlosti WordPress. Z Bangladéše je to 40 $ / hodinu (takže dojde ke změně času) a můžete mu poslat e-mail na adresu [email protected]. Ve svém profilu má také perfektní 5hvězdičkovou recenzi. Pouze vážné dotazy. Pokud používáte pomalý hosting, nafouknuté téma a spoustu těžkých doplňků, neočekávejte 100% skóre. Nejprve prosím postupujte podle mého úplného průvodce rychlostí WordPress.

Pronaya-Kumar-S-Recenze

Zde je několik recenzí na jeho profil:

BDkamol-WordPress-Speed-Recenze

Takže … jak vypadají skóre Pingdomu? Dejte mi vědět v komentářích nebo mi řekněte, pokud jste uvízli. Platili jste také za prémiový plugin, kde nabízejí podporu (poslední a poslední karta v nastavení WP Rocket), takže bych to také využil ve svůj prospěch nebo si prohlédl jejich dokumentace.

Jinak hezká práce!

Pokud vám tento tutoriál pomůže, sdílená část se vždy ocení :)

Na zdraví,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map