Ideální nastavení WP Super Cache s Cloudflare / StackPath CDN

WP Super Cache je solidní plugin pro mezipaměť (pokud se chystáte na bezplatnou trasu).


Jinak byl WP Rocket hodnocen jako # 1 v 7 anketách Facebooku a je to, co používám (mám průvodce nastavením i pro WP Rocket). Ale WP Super Cache je stále skvělá volba zejména proto, že … je zdarma.

Ukážu vám, jak nastavit nastavení WP Super Cache, včetně karty Advanced, CDN a Plugin. Budu také pokrývat Zataženo, StackPath a ukázat vám rozdíl mezi nimi.

Pokud používáte server NGINX, budete muset upravte konfigurační soubor a plně využijte WP Super Cache, zejména pro použití mezipaměti na bázi disku. Pokud to necítíte dobře, doporučujeme vyzkoušet jiný plugin pro mezipaměť (WP Rocket, WP Fastest Cache nebo dokonce W3 Total Cache), protože tyto moduly plug-in nevyžadují úpravu konfiguračního souboru NGINX..

Cache pluginy, CDN, a hosting jsou 3 hlavní faktory z EU Průvodce optimalizací WordPress. Kromě konfigurace vašeho pluginu mezipaměti pomocí optimální nastavení a CDN Cloudflare / StackPath, doporučuji připojit se k WordPress Hosting Facebook Group aby viděli, co jsou nezaujatí lidé rčení. SiteGround byl hodnocen jako 1. místo ve více než 20 anketách na Facebooku a používá se to. Jsem na jejich polooddaný plán GoGeek který má 4x více prostředky serveru než většina sdílených hostingů se 100% skóre GTmetrix a dobou načítání 0,5 s. Budou také migrovat zdarma.

WP-Super-Cache-Facebook-Anketa

Zde je návod, jak nakonfigurovat nastavení WP Super Cache:

Karty WP-Super-Cache

1. Snadné

Snadné nastavení WP-Super-Cache-Easy

Ukládání do mezipaměti (Umožnit) – umožňuje ukládání do mezipaměti, snadný způsob, jak zkrátit dobu načítání.

Testujte mezipaměť – testuje, zda cache funguje. Pokud uvidíte chyby, přejděte na kartu Upřesnit a vylepšete některé další možnosti (zkuste deaktivovat „komprimovat stránky“ a „znovu vytvořit mezipaměť“).

Odstranit mezipaměť – Pokud provádíte aktualizace svého webu, zejména souborů CSS nebo JavaScript, a uvidíte starou verzi stránky, smazáním mezipaměti se stránka obnoví na nejnovější verzi.

2. Pokročilé

WP-Super-Cache-Advanced-Settings

Ukládání do mezipaměti (Umožnit) – umožňuje ukládání do mezipaměti.

Způsob mezipaměti – jednoduchý režim je nejjednodušší a je doporučen pro neprogramátory. Expert Mode používá funkci mod_rewrite společnosti Apache k poskytování „supercached“ statických html souborů a je rychlejší než jednoduchý režim… ale pokud máte nepříjemné úpravy PHP souborů, použijte jednoduchý režim.

Nevkládejte stránky do mezipaměti známým uživatelům (Umožnit) – povolením se nezobrazí stránky v mezipaměti pro lidi, kteří na vašem webu byli dříve. To je dobré, protože běžní návštěvníci chtějí vidět nový obsah (např. Ve vašem blogroll), který by se jinak nezobrazil, pokud jej deaktivujete.

Neukládejte do mezipaměti stránky s parametry GET. (? x = y na konci adresy URL) (Umožnit) – neukládá do mezipaměti stránky, které jsou pro každého uživatele odlišné (jedinečné prodejní stránky, pokud provozujete reklamy Facebook / Google, profily členství, podmíněnou logiku kontaktních formulářů). GET Params je pro to skvělý plugin.

Komprimujte stránky, aby se návštěvníkům zobrazovaly rychleji (Umožnit) – toto je položka „Gzip Compression“ v GTmetrix / Pingdom. Až to povolíte, zobrazte svou domovskou stránku a hledejte výrazné chyby formátování. Pokud nějaké existují, vypněte je. Jinak to rozhodně povolte.

Mezipaměti HTTP záhlaví s obsahem stránky (Zakázat) – urychluje stránky v mezipaměti, ale také způsobuje, že WP Super Cache používá doručování souborů PHP (pomalejší) místo statického doručování souborů (rychlejší). Jedná se o kompromis, ale pokud používáte pluginy, které odesílají další hlavičky, povolte to. Jinak to deaktivujte.

Obnovení mezipaměti. Podávat supercache soubor anonymním uživatelům při generování nového souboru (Enable) – zobrazuje stránku v mezipaměti, pokud je generován nový soubor.

304 neupravené ukládání do mezipaměti prohlížeče. Uveďte, kdy se stránka od poslední žádosti nezměnila. (Umožnit) – zabraňuje aktualizaci mezipaměti na „značkových“ stránkách (uloží prostředky serveru).

Zajistěte anonymitu známých uživatelů, aby jim byly doručeny supercached statické soubory – počítá dřívější nastavení „neukládat do mezipaměti stránky pro známé uživatele“ a místo toho ukládá do vyrovnávací paměti pro všechny.

Povolit dynamické ukládání do mezipaměti – (Umožnit) – umožňuje ukládání do mezipaměti pro dynamický obsah (mění se obsah), jako jsou reklamy, veřejně zobrazený počet návštěvníků nebo dokonce doporučení Amazonu.

Podpora mobilních zařízení. (Je vyžadován externí plugin nebo téma. Viz FAQ pro další detaily.) (Umožnit) – pokud používáte mobilní plugin jako WPtouch, nebo mobilní téma, to ukládá do mezipaměti mobilní stránky.

Odebrat podporu znakové sady UTF8 / blogu ze souboru .htaccess. Je to nutné, pouze pokud vidíte liché znaky nebo interpunkci. Vyžaduje aktualizaci pravidel přepisu – (Zakázat) – pokud na svém webu vidíte podivné postavy (â €&# x2122; ¢), mělo by to opravit. V opačném případě ji nechte vypnutou.

Vymažte všechny soubory mezipaměti při publikování nebo aktualizaci příspěvku nebo stránky – Umožnit) – pokud publikujete příspěvek a také máte blogroll (např. Na své domovské stránce) a chcete zajistit, aby byl aktualizován nejnovějším příspěvkem, vymaže se mezipaměť a ukáže se, že se zobrazuje nový obsah.

Další kontroly na domovské stránce. (Velmi občas zastaví ukládání do mezipaměti na domovskou stránku) (Umožnit) – podobně jako v předchozím nastavení zajišťuje, aby se na domovské stránce zobrazovaly nejnovější příspěvky blogu (pokud máte blogroll). To platí také pro dynamický obsah na domovské stránce.

Aktualizovat aktuální stránku, pouze pokud jsou komentáře – povolte to, pokud máte spoustu komentářů, protože čtenáři chtějí vidět nejnovější obsah (nechcete obnovovat všechny mezipaměti, aby to udělali).

Seznam nejnovějších stránek v mezipaměti na této stránce (Zakázat) – ukazuje, které stránky byly uloženy do mezipaměti.

Hrubé zamykání souborů. Nepotřebujete to, protože to zpomalí váš web  (Zakázat).

Pozdní zahájení. Po načtení WordPress zobrazí soubory v mezipaměti (Umožnit) – umožňuje obsahu zůstat dynamický. Pokud vidíte chybu „Byla zjištěna dynamická stránka super cache, ale pozdní inicializace nenastavena“ ji opraví.

Umístění mezipaměti – neměňte – neměňte cestu, výchozí cesta je v pořádku.

Časový limit mezipaměti – 3 600 je dobré pro většinu webových stránek, webové stránky s vysokým provozem to mohou snížit na 1800. Toto je platnost stránek uložených v mezipaměti a bude vyhozen. Pokud je nastavíte příliš pomalu, uživatelé nikdy neuvidí verzi v mezipaměti. Pokud je příliš rychlý, může spotřebovat mnoho serverových prostředků.

Přijaté názvy souborů & odmítnuté URI – určit stránky, které nechcete ukládat do mezipaměti. Nejběžnějším použitím je vyloučení stránek elektronického obchodu nebo stránek, které jsou velmi často aktualizovány.

Příklady:

 • /prodejna/
 • / shop / účet /
 • / shop / pokladna /
 • / shop / košík /
 • / shop / potvrzení objednávky /

Odmítnutí agenti uživatelů – zabraňuje uživatelským agentům ukládat stránky do mezipaměti. Nejběžnější jsou vyhledávače jako Googlebot a Bingbot, ale tady je kompletní seznam uživatelských agentů můžete zobrazit. Pokud používáte WPtouch, budete zde také chtít přidat celý seznam agentů mobilních uživatelů.

Izolování – připraví váš server na očekávaný nárůst provozu (během uzamčení nové komentáře u příspěvku neobnoví statické soubory v mezipaměti). Tím se ušetří prostředky serveru a zabrání se zhroucení vašeho webu. Tuto možnost povolte pouze v případě, že si všimnete prudkého stoupání provozu.

Přímé soubory v mezipaměti – Pokud víte, že konkrétní stránka bude mít velký nárůst provozu, přidejte je sem.

Opravit konfiguraci – obnoví výchozí nastavení WP Super Cache.

3. CDN

CDN (síť pro doručování obsahu) hostí vaše těžké soubory webových stránek ve více datových centrech po celé zemi / světě, což snižuje geografickou vzdálenost mezi serverem a návštěvníkem. To zkracuje dobu načítání a je doporučeno v Průvodci optimalizací WordPress.

StackPath je jedním z nejpopulárnějších CDN a používá se na mém webu. Mají 31 datových center těžce umístěných v USA a úžasnou podporu, která pomohla zlepšit mé skóre GTmetrix YSlow o 8%. KeyCDN je také dobrý, ale s MaxCDN / StackPath jsem byl velmi šťastný.

StackPath vs. Cloudflare – Cloudflare je zdarma, StackPath začíná na 10 $ / měsíc bezplatnou 30denní zkušební verzí. Cloudflare má vlastní datová centra, StackPath má své vlastní datová centra. Obecně platí, že čím více datových center, tím lepší a více zdrojů jim můžete odložit (čímž se vaše stránka načte ještě rychleji). StackPath přichází s týmem podpory, který vám pomůže s jeho konfigurací (u bezplatného plánu Cloudflare neexistuje podpora). Podpora StackPath dokázala výrazně zlepšit časy načítání a zlepšit mé skóre GTmetrix YSlow o 8%, což za to rozhodně stálo.

Krok 1: Zaregistrujte se do 30denní zkušební verze a poté použijte níže uvedené kroky. (StackPath má také tutorial).

Krok 2: Na ovládacím panelu StackPath klepněte na kartu CDN a vytvořte web StackPath CDN

StackPath-CDN-Tab

StackPath-CDN-Domain

StackPath-Server-IP-Address

Zkopírujte IP adresu serveru – je to nutné v kroku 6 této části.

WP-Super-Cache-StackPath-CDN-URL

Krok 3: Vložte svou adresu CDN na kartu CDN WP Super Cache pod položkami „Off-Site URL“ a „Další CNAMES“. Používáte-li SSL, vyhněte se také zaškrtnutí políčka „přeskočit https URL“ smíšený obsah”Chyby.

Nastavení WP-Super-Cache-CDN

Krok 4: V StackPath přejděte na CDN → Nastavení mezipaměti, poté klikněte na „Vymazat vše“…

StackPath-Purge-Cache

Krok 5: Zkopírujte IP adresu svého serveru z kroku 2 (najdete ji také ve svém hostitelském účtu). Pak whitelist IP adresu vašeho serveru v StackPath vytvořením webu WAF (WAF → Firewall).

StackPath-Whitelist-IP

Krok 6: Provozujte své stránky v GTmetrix a „síť pro doručování obsahu“ by měla být v YSlow zelená.

CDN GTmetrix YSlow

Nezapomeňte se obrátit na podporu StackPath, protože se mi podařilo vyladit moje nastavení a vylepšit známky. Mají jeden z největších podpůrných týmů – určitě bych to využil.

4. Obsah

Pokud je váš časový limit mezipaměti správně nastaven v Pokročilém nastavení, budou vaše stránky v mezipaměti, které vypršely, budou smazány a nebudou na váš server kladeny zátěž. Při práci na webu můžete také provádět změny na CSS / JS (např. Obrázky na pozadí) a vidět verzi v mezipaměti (nebo možná neuvidíte, že vaše CDN funguje). V takovém případě by mělo být odstranění mezipaměti vyřešeno.

Nastavení obsahu WP-Super-Cache

Odstranit mezipaměť – obnoví mezipaměť v případě, že uvidíte staré verze stránek v mezipaměti.

5. Předpětí

Předběžné načtení je aktualizace, když jsou všechny stránky v mezipaměti vymazány a obnoveny najednou. Povolil bych to, protože to zvyšuje rychlost webů / indexování. Předběžné načítání však hodně spotřebovává prostředky serveru což klade důraz na server a může zpomalit váš web. Ve výchozím nastavení je nastavena na aktualizujte předem načtené soubory mezipaměti každých 600 minut. Toto číslo byste však měli zvýšit, pokud to klade důraz na váš server, zejména pokud sdílíte hosting. Můžete také nechat hodnotu 0, pokud nechcete, aby platnost statických souborů vypršela, pokud ručně neaktualizujete mezipaměť.

Nastavení WP-Super-Cache-Preload

6. Pluginy

Nechte vše tak, jak je, pokud nepoužíváte Plugin špatného chováníDoplněk mapování domén WordPress MU, nebo Plugin WPtouch, v tom případě byste pro ně kompatibilně umožnili.

Nastavení WP-Super-Cache-Plugins

7. Ladit

Nastavení WP-Super-Cache-Dubug

Zataženo

WP Super Cache nemá přímý způsob nastavení Cloudflare, ale je to velmi snadné a rozhodně doporučuji použití Zdarma CDN od Cloudflare. Mnoho hostitelů (včetně SiteGround) má možnost aktivujte Cloudflare v jejich cPanelu jedním kliknutím. Toto je zdaleka nejjednodušší metoda.

Aktivace SiteGround-Cloudflare

Pokud váš hostitel tuto možnost nemá, postupujte podle následujících kroků …

1. Přihlásit se Zataženo a budete vyzváni k přidání vašeho webu a poté začněte skenovat.

cloudflare-start-scan

2. Po dokončení skenování vyberte bezplatný plán a poté vás Cloudflare provede sadou stránek. Nakonec se dostanete na stránku, kde vás Cloudflare přiřadí 2 jmenné servery

Cloudflare-Name-Servers-Dashboard

3. Vyhledejte na Googlu výraz „jak změnit jmenné servery na serveru SiteGround“ (hledejte pouze hostitele) a postupujte podle jejich pokynů. Zkopírujete 2 jmenné servery poskytované Cloudflare a vložíte je do vlastní volby jmenných serverů ve svém hostitelském cPanelu…

Záznamy SiteGround-DNS

4. Přejít na svůj Nastavení rychlosti zákalu a ujistěte se, že Auto Minify a Raketový nakladač jsou vypnuté, ale SG Railgun je zapnuto.

Karta Cloudflare-Speed-Tab

5. Zataženo říká „Doporučujeme vytvořit Pravidlo stránky vyloučit administrátorskou část vašeho webu z výkonových funkcí Cloudflare. Funkce jako Rocket Loader a Auto Minification mohou neúmyslně přerušit funkce backendu v administrátorské sekci. “

Přidejte do své stránky tato pravidla pro dvě stránky nastavení pravidel stránky

Cloudflare-Page-Rule-WP-Admin

Náhled Cloudflare-Page-Rule-WP-Preview

6. Nakonec jděte na svůj Nastavení mezipaměti cloudflare a vymazat jednotlivé soubory

Vymazání zákalu jednotlivých souborů

Hotovo!

Podívejte se na moje video – jedná se o 42 minutové video, ale pokrývá skoro všechno (časová razítka v popisu videa) a vy byste se měli dozvědět spoustu skvělých informací o rychlosti webu WordPress:

SiteGround (hostitel č. 1 v anketách na Facebooku)

SiteGround je používá Yoast, já a doporučeno WordPress. Jsou jednička v téměř každém Anketa na Facebooku a dát většině lidí významné vylepšení doby načítání zvláště pokud používali průměrné hostitele: GoDaddy, Bluehost, HostGator, InMotion, Dreamhost, EIG.

Yoast-on-Twitter-We-just-Switched-to-Siteground

Používám jejich polooddaný plán GoGeek který přichází s 4x více prostředky serveru než sdílený hosting. Kliknutím na mé stránky zobrazíte, jak rychle se načítají, podívejte se na můj přehled GTmetrix nebo na lidi, kteří migroval a zveřejněny nové doby načítání. Také to dělají migrace zdarma.

DigitalOcean na cloudways a Kinsta jsou také dobré a začínají na 10 $ / měsíc a 30 $ / měsíc. Cloudways je více pro vývojáře, kteří nepotřebují cPanel, e-mailový hosting ani podporu, kterou získáte pomocí SiteGround. Kinsta je v podstatě to, co WP Engine býval (drahý, ale úžasný). Celý můj blog je v podstatě věnován pomoci lidem, aby se jejich webové stránky načítaly rychleji. Odmítám doporučit $ 2 / month hosting, protože je největší lítost většiny lidí při provozování webových stránek.

Jak zkontrolovat, zda je váš hosting pomalý
Projděte svůj web Statistiky Google PageSpeed zjistit, jestli zkrátit dobu odezvy serveru je ve vaší zprávě. Google doporučuje to by mělo být <200 ms. Cokoliv nad 1 sekundu není dobré. Můžete také zkontrolovat TTFB (čas na první byte) na kartě Časování společnosti GTmetrix nebo bytecheck.com.

Snižte dobu odezvy serveru

2019 Anketa o hostování

2017-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Doporučení hostitele Elementor

Doporučení pro červenec 2019

Anketa WordPress-Host-Anketa-Aug-2018

Sdílený hosting-anketa-2017

2019-Hosting-Anketa

Společnost Go-To-Hosting-Company

WordPress-Hosting-Anketa-2017

Managed-Hosting-Anketa

WooCommerce-Hosting-FB-Anketa

2016-Web-Hosting-Anketa

Best-WordPress-Hosting-Provider-Anketa

Best-Web-Hosting-2019-Anketa

Anketa WP Friendly Hosting Anketa

2016-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Oblíbený hosting pro Elementora

2018 Doporučení pro hostování

Spravovaný-WordPress-Hosting-Anketa-2017

2019-Hosts-Anketa-1

Hosting-Anketa-Pro-Speed

WordPress-Hosting-Anketa-červen-1

SiteGround-Doporučení

2014-Managed-WordPress-Hosting-FB-Anketa

Anketa Best-Web-Hosting-Provider-Anketa

Hosting-Anketa-Únor-2019

Hosting-Doporučení-Anketa

Bluehost vs SiteGround

Anketa webového hostitele WordPress

SiteGround doporučuje WordPress:

SiteGround-Recommended-WordPress-Host

A tím Ivica kdo řídí WordPress urychluje skupinu Facebook s 16 000+ členy.

WordPress-Speed-Up Doporučené nástroje

Několik vláken:

Migrace Godaddy To SiteGround

EIG-to-SiteGround

SiteGround-Migration

SiteGround má 3 plány:

SiteGround Hosting WordPress

Vyšší plány zahrnují více prostředky serveru (Faktor č. 1 v Průvodci optimalizací WordPress). Tady je úplný srovnávací graf, ale GrowBig vám poskytne dvakrát více serverových zdrojů než StartUp a GoGeek je semi-oddaný hosting což vám dává ještě více. GrowBig and up přichází s bezplatnou migrací, postupováním, pokročilým ukládáním do mezipaměti a schopností hostovat více webových stránek. GoGeek přichází s prioritní podporou. Jejich cloudový hosting je docela cenový skok na $ 80 / měsíc.

Můžete to vidět na jejich stránka funkcí:

Porovnání zdrojů serverů a serverů

Používám SiteGround, protože:

 1. Moje GTmetrix + Pingdom zprávy hovoří samy za sebe
 2. Moje stránky se načítají okamžitě (pokud je chcete proklikat)
 3. Rychle rychlostní technologie (PHP 7.3, NGINX, Optimalizátor SG, Cloudflare)
 4. Doporučeno Yoast, WordPress, Ivica z Zrychlete WordPress
 5. Volný, uvolnit Pojďme šifrovat SSL, snadné použití cPanel, a funkce pro eCommerce
 6. Podpora WordPress je nepřekonatelný i bez prioritní podpory GoGeek
 7. GrowBig přichází s pracovním prostorem, větším úložištěm a více serverovými prostředky (přejděte dolů na „přidělíme potřebné zdroje“ a umístěte kurzor nad server karta)
 8. GoGeek přichází s ještě více prostředky serveru, úložiště, podpora priorit
 9. Bezplatné migrace, modul migrátoru, a 30denní záruka vrácení peněz
 10. Hodně chvály Reddit, Konverzace na Facebooku, Cvrlikání, TrustPilot
 11. Spousta chválu na Facebooku: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6, # 7# 8, # 9, # 10# 11
 12. Mnoho lidí již migrovalo a zveřejnilo výsledky na Twitteru: # 1, # 2, # 3, # 4, # 5, # 6# 7, # 8, # 9, # 10, # 11, # 12, # 13, # 14, # 15, # 16, # 17, # 18, # 19, # 20, # 21, # 22, # 23, # 24, # 25, # 26, # 27, # 28, # 29, # 30, # 31, # 32, # 33, # 34, # 35, # 36, # 37

Zřeknutí se odpovědnosti za přidružení – pokud se zaregistrujete na webu SiteGround with my přidružený odkaz Budu darovat dobrý kus bez nákladů na vás. Každý rok jsem darovat 3 000 $ na kampaně GoFundMe (2018 měl nakrmit hladové v Denveru, 2017 měl Červený kříž na hurikánu Harvey). Vaše podpora pomáhá a já si to vážím. Snažím se, aby moje recenze byly nezaujaté a podpořené důkaz ve formě Ankety na Facebooku, tweety, a skutečné konverzace. Pokud ji nechcete používat, zde je nepřidružený odkaz na SiteGround. Ať tak či onak, opravdu věřím, že jsou hvězdným hostitelem WordPress a vaše stránky poběží rychleji / plynuleji… udělejte svůj průzkum ve skupinách Facebooku + Cvrlikání a najdete většinu lidí řekni to samé.

OMM na místěGround

Lidé obvykle migrují, protože jejich rychlostní technologie může zkrátit dobu načítání na polovinu:

Přepínání na SiteGround

Migrace doby načítání na webu

Bluehost na SiteGround GTmetrix

HostGator na SiteGround

SiteGround GTmetrix

SiteGround Statistiky Google PageSpeed

100 Perfektní skóre na webuGround

SiteGround Genesis

Rychlost dodaná serverem SiteGround

SiteGround GTmetrix Report

Snížení doby načítání pomocí funkce SiteGround

Nové časy odezvy SiteGround

HostGator na přenesení SiteGround

SiteGround Response Times On Joomla

Přepnuto na SiteGround Hosting

SiteGround Rocket Imagify Combo

Joomla GTmetrix On SiteGround

Statistiky SiteGround PageSpeed

SiteGround On Joomla

SiteGround zkrácené doby načítání

SiteGround Speedy Hosting

Nové výsledky Pingdom na webu

Nová doba odezvy SiteGround

Vylepšení doby odezvy SiteGround

Často kladené otázky

&# x1f680; Je WP Super Cache dobrým pluginem?

Obvykle to není nejlépe hodnocený plugin v anketách na Facebooku a já osobně jsem získal lepší výsledky s WP Rocket a dalšími pluginy do mezipaměti. Každý web je jiný – je třeba nakonfigurovat a porovnat výsledky různých pluginů v mezipaměti v GTmetrix po jednom.

&# x1f680; Jak nastavíte Cloudflare pomocí WP Super Cache?

Zaregistrujte se a získejte bezplatný účet Cloudflare a změňte jmenné servery (ve vašem registrátorovi domény) na ty, které vám Cloudflare poskytuje.

&# x1f680; Zvýší rychlost více CDN více?

Teoreticky ano. Více CDNs = více datových center = rychlejší doručování vašeho obsahu a další vykládání zdrojů, což by mělo odlehčit zatížení vašeho serveru. Cloudflare’s CDN je dostačující pro většinu webových stránek, ale pokud jste posedlí rychlostí, zkuste StackPath nebo KeyCDN.

&# x1f680; Jak se WP Super Cache porovnává s WP Rocket?

WP Rocket má více funkcí rychlosti než WP Super Cache (vyčištění databáze, optimalizace Google Fonts + Analytics, kontrola prezenčního signálu) a je jednodušší konfiguraci, ale WP Rocket je také prémiový plugin. Pokud je rychlost velmi důležitá, vyzkoušejte WP Rocket.

&# x1f680; Jaké další pluginy pro rychlost potřebuji kromě WP Super Cache?

Budete potřebovat plugin pro optimalizaci fontů (OMGF), vyčištění databáze (WP-Optimize), Heartbeat Control, optimalizaci Google Analytics (CAOS) a selektivní deaktivaci pluginů (Asset CleanUp nebo Perfmatters). Tyto funkce nejsou součástí WP Super Cahce.

Fungovalo to?

Dejte mi vědět v komentářích!

Na zdraví,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map