1 Gün İçinde Media.net Onayı Nasıl Alınır, Çalışma Hileleri 2016

Bu yazıda size Media.net nedir ve nasıl yapılacağını göstereceğim. 1 gün içinde Media.net onayını alın. İlk olarak size Media.net’in ne olduğunu söylüyorum. 


Media.net hem yayıncılar hem de reklamverenler için yenilikçi ürünler geliştiren lider bir küresel reklam teknolojisi şirketidir. Büyük reklamcılık ve trafikten para kazanma çözümlerinin tamamını sunar ve sektördeki en kapsamlı reklam teknolojisi portföylerinden birine sahiptir..

Bu şirket hakkında küçük bir bakalım:

Media.net şimdi dünyanın en büyük 5 reklam teknolojisi şirketinden biri. Dünya çapında 800’den fazla çalışanı vardır. Gelir bölümünde, Media.net bu 2 dünyadaki en büyük içeriğe dayalı reklamcılık işletmesi.

[AdSense’le B]

Öyleyse neden Media.net’i seçmeliyim:

Dediğim gibi bu dünyanın en büyük 2. reklam sunucusu. Adsense onayı ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa veya hesabınız yasaklandı. O zaman en iyi çözümdür. Daha önceki yazımızı henüz görmediyseniz, o zaman kontrol etmeli  En İyi 5 Yüksek Ödemeli Google Adsense Alternatifleri 2016.

Google adsense’de% 67 gelir paylaşımı elde edersiniz, ancak media.net size % 90 gelir Paylaş. Maksimum reklam Bing’den gelir & Yahoo ve gelirinizi kolay bir şekilde artırabilirsiniz.

Media.net Onayı nasıl alınır:

Media.net Onayını almaya başlamadan önce, TOS(Hizmet şartları), Politikalar, hangisi gizli anahtar hiçbir sorun olmadan onay almak için. Bu şartları mükemmel bir şekilde takip edersiniz bir adım önde esas olarak politikalarını gerçekten okumayan ve yine de media.net onayını alamayan diğerlerine göre. Bu şartlar ve yönergelere bir göz atın.

 • Yeterli Trafik: ABD / İngiltere / Kanada’dan çoğunluk trafiği almanız gereken ilk şey. Genellikle ABD, İngiltere merkezli reklamlar sağlar, bu nedenle siteniz belirtilen ülkelerden trafik alıyorsa harika olur. Ziyaretçilerin web sitenizi kullandığından emin olun.
 • Web sitesi içeriği: “Torrentz, çatlama, hackleme, şifreleme, nefret, şiddet, ırksal hoşgörüsüzlük, tütün, alkol, mühimmat, tehlikeli maddeler, yasadışı uyuşturucular, gore, şiddet, kumar uyuşturucuları, diğer yasa dışı indirmelere dahil edemezsiniz..

Media.net onayını alın

Sizi bu makaleden herhangi birini paylaştığınızda bulurlarsa, hesabınızı yasaklamalıdırlar. Diğer taraftan, web sitenizi forum, çevrimiçi sohbet platformları olarak kullanamazsınız.

 • Siteniz, kullanıcılara reklamları tıklamaları, web sitelerine göz atmaları, e-posta okumalarını ödeyerek geçersiz tıklama etkinliğini tanıtan programlar içermemelidir.
 • Kullanıcı Davranışı: Başvurunuz Media.net tarafından onaylandığında, reklamlarınızdan tamamen siz sorumlusunuz. Yayıncılar, reklamları görüntülemek / tıklamak için hiçbir şekilde herhangi bir tazminat teklif edemez veya teşvik edemez. Web sitenize herhangi bir reklam koyduğunuzda, kullanıcıları çoğunlukla bunu tıklamaya teşvik eden alternatif bir metin veya kelime öbeği kullanmayın. ”Buraya Tıklayın / This“.
 • Kullanıcı tıklama değil manuel yöntemler de dahil olmak üzere, gösterimleri ve / veya tıklamaları yapay olarak şişirmek için herhangi bir yöntem kullanmayın. Reklamlara yapılan tıklamaların kalıcı olarak yasaklanması gerekir.
 • Teşvik edilmiş tıklama programları, spam e-posta pazarlaması, ücretli sörf, otomatik sörf, tıklama değişim programları, üçüncü taraf web sitelerinde istenmeyen reklamlar aracılığıyla sitenize trafik çekmenize izin verilmez..

Media.net onayını almak için en iyi 5 numara:

Trafik: Öncelikle web sitenizdeki ve kaynağınızdaki trafiği de kontrol ederler. Üzerinden trafik alırsanız BİZE, UK ve Kanada, o zaman daha kolay olacak. Ancak organik trafik almak kolay değil. Trafiğe bağlı birçok şey var. Bunun için iyi bir SEO optimize WordPress temasına ihtiyacınız var. Uygun bir tema bulamazsanız, 20 Handpicked Ücretsiz wordpress blog teması veya En İyi 20 WordPress Portföy Temaları 2016. Bu temalar yeni güncellendi ve tamamen SEO optimizasyonu.

Mesaj İçeriği: Web siteniz en az içermelidir 30-40 gönderi, yukarıdaki her yazı 1000 kelime ve gönderinizi her gün güncelleyin. Yani toplam kelimeleri ve genel ilerlemeyi nasıl sayacağınızı düşünmelisiniz? Bu yüzden önerdiğimiz WordPress için En İyi 4 SEO Eklentisi. SEO Eklentisi, daha iyi içerik yazmanıza ve Arama motorlarında sitenizin sıralamasını artırmanıza yardımcı olur.

Önemli Sayfalar: Şunun gibi sayfalar oluşturmanız gerekir: Hakkımızda, Gizlilik Politikası ve Bize Ulaşın. Hakkımızda yapmak kolaydır ve bize ulaşın eklentilerin yardımıyla yazılabilir olabilir. Böylece, önerdiğimiz bu İletişim formu eklentilerinden herhangi birini kullanabilirsiniz 7 En İyi WordPress İletişim Formu Eklentileri 2016. Ancak Gizlilik Politikasını yazmak çok uzun olduğu için zor ve bunu yazmakta yenisiniz. Endişelenmeyin, bu araç Web siteniz için ücretsiz gizlilik politikası.

Diğer Ağ Reklamlarını Kaldır: Web sitenizde herhangi bir reklam veya herhangi bir satış ortağı pazarlama reklamı bulunmamalıdır. Başka Google adsense alternatifleri kullanıyorsanız, web sitenizdeki tüm reklamları kaldırın ve ardından Media.net’e başvurun. 

Sitenizi Arama Motorlarına gönderin: Web sitenizin adını Google, Bing, Yahoo gibi Arama motorlarına göndererek, kullanıcılar sitenizi kolayca keşfedebilir. Sonuç, sitenize daha fazla trafik gelmesi.

[AdSense’le B]

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map