5 En İyi Yüksek Ödemeli YouTube Adsense Alternatif 2016

04.06.2020
ADSENSE '5 En İyi Yüksek Ödemeli YouTube Adsense Alternatif 2016
0 7 мин.

YouTube videosunu kullanarak para kazanma Adsense her zaman iyi ve kolay bir süreçtir. YouTube Google’ın ürünü olarak adsense ile entegrasyonu kolaydır. Bu şekilde YouTube ile ekstra para kazanabilirsiniz. Ancak bazı kullanıcılar, hiçbir neden olmadan beklenmedik şekilde yasaklanır veya hesapları devre dışı bırakılır. Yani bu para kazanan kullanıcılar için biraz kabus. Bu kullanıcıların hatası olabilir, yani birkaç kullanıcı hesaplarıyla bazı kötüye kullanım yapıyor veya bazıları kullanmıyor. Tüm kullanıcılar aynı şeyi yapmaz, kullanıcıların çoğu zaten adsense’leri okudukları için yasaldır Gizlilik politikası, Şartları Kullanım ve diğer anlaşmalar. Ancak, hesabınız yasaklanmış veya devre dışı bırakılmışsa, diğer YouTube Adsense Alternatifini deneyebilirsiniz. 


MustCheck, Blogcular 2016 için En İyi Google Adsense Alternatifleri 2016

Hesabınızın yasaklandığını veya devre dışı bırakıldığını bildiğiniz gibi,  AdSense’ten itiraz kaldırılma olasılığı yok. Bu nedenle, zamanınızı boşa harcamayın ve diğer YouTube Adsense Alternatif 2016’yı görün.

[AdSense’le B]

5 En İyi Yüksek Ödemeli YouTube Adsense Alternatif 2016

FilmSection

Youtube Adsense Alternatifi

FilmSection şu anda ve en iyi nedeni ile YouTube’da en hızlı büyüyen ağdır. Bir video yaratıcısı, özel bir meraklıysanız veya yalnızca dahil olmak isteyen biriyseniz, FilmSection’ın sizin için bir yeri vardır. Ekstra adım atmak isteyenler için Ortaklıklar sunar. YouTube kariyeri. FilmSection ve videonuzu kullanarak videonuzdan para kazanmanın kolay bir süreci var Bedava. Bu nedenle, Kaydolmanız gerekir ve kanallar yalnızca tek bir tıklamayla YouTube para kazanma programına bağlanır, böylece kanal sahibi YouTube Premium İş Ortağı durumunun tüm avantajlarını anında yaşayabilir. Ortaklık programına katılmak, oluşturduğunuz YouTube videolarınız üzerinden gelir elde etmenizi sağlar.

Ama uygulamadan önce ihtiyacınız var minimum Gereksinimler ortaklık için dikkate alınacaklar: Bunlar 1) 100’den fazla Günlük video görüntüleme, 2) Kanal İhlali Yok (“Kullanım Şartları” veya “Telif Hakkı”) Adsense ile aynı, 3) Telif Hakkı Materyali Yok. YouTube ve FilmSection’ın her ikisi de herhangi bir telif hakkı materyali olup olmadığını kontrol eder. 

Şimdi ana şey duymak için ne bekliyorsun. Yani para. FilmSection ile ortak olduğunuzda, yalnızca AdSense ile yaptığınızdan daha fazla para kazanırsınız. Çünkü kazancınızı artıran kendi küresel Reklam Satış Departmanı var. Bildiğiniz gibi YouTube Adsense size yalnızca % 55 gelir, Bu yeni başlayanlar için biraz düşük. Ama FilmSection’da % 80 gelir, ve bu gerçekten harika. Minimum ödemeleri $ 1 yukarı ve diğer ağlarda olduğu gibi ödemenizi almazlar. Ödemenizin 1 TL’sinden fazlasına ulaştıktan sonra, bu tutarı PayPal,Elektronik transfer veya Batı Birliği

AdRev

Youtube Adsense Alternatifi

AdRev dünyanın en iyi müzik kütüphaneleri, yayıncıları, prodüksiyon şirketleri ve bestecileri tarafından güvenilen bir yönetim hizmetidir. Eğer arıyorsanız YouTube adsense alternatifi, o zaman sizin için de mükemmel bir seçimdir. Varsayılan olarak AdRev, videolarınızın arka planında kullanmak için geniş bir ücretsiz müzik veritabanına erişmenizi sağlar. 

Ağda 18 milyondan fazla video var , 24+ milyar yıllık görüşler ve 6+ milyon müzik telif hakları. AdRev’in tahmini yıllık geliri $ 9.0M ve 12’den fazla işletme profesyoneli AdRev’in gelirine oy verdi. Dolayısıyla, ağlarına katılmayı düşünüyorsanız, FilmSection’dan üç kat daha fazla hak kazanmak için yaklaşık 300 günlük görüntülemeye ihtiyacınız vardır. AdRev, Paypal üzerinden minimum ödeme ile ödeme yapar 10 $, veya daha yüksek bir minimum ödemeyle çekle. Yaparsın % 80 reklam gelirlerinden tasarruf ederseniz, 100% kendi Video Gelirinizin.

Maker Studios

Youtube Adsense Alternatifi

Maker Studios YouTube’da bulunan daha büyük ağlardan biridir. İçerik oluşturucuların ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış bir modelle YouTube yeteneği tarafından kurulan tek ağdır. 100’den fazla ülkeden 60.000 bağımsız içerik oluşturucu iş ortağıyla, Maker Studios en iyi dijital yıldızlara, kanallara ve içeriğe ev sahipliği yapar. Burada işiniz harika videolar yapıyor. VMS(Video Yönetim Sistemi) sanatçılara YouTube ve diğer video hedeflerine video yüklemek, planlamak ve tanıtmak için tek bir yer sağlar. 

Bu nedenle, ağ en yüksek CPM işletmelerdeki reklamlar. Sağlarlar  60 gelir ve en popüler kanallar, 90 yüzde. Bu yüzden YouTube adsense alternatifi için harika bir seçenek.

BigFrame

Youtube Adsense Alternatifi

Büyük Çerçeve türünün tek tam hizmet yetenek yönetimi ve influencer pazarlama şirketidir. BigFrame pasif bir teknolojiyle para kazanma platformu sağlamaya değil, kanalların büyümesine yardımcı olacak kaynaklar ve ağ oluşturma fırsatları sunmaya odaklanıyor. İçerik lisanslama, film, TV, tur, kitap yayıncılığı ve tüketici ürünlerinden, onlarla ortaklık yapan vizyoner markalarla onay ve içerik entegrasyonlarına kadar medya ve eğlencenin tüm yönlerini tavsiye eder..

Ancak bir BigFrame ortağı olmak kolay değildir. Açıkça büyüyen ve daha yüksek uç kanallara ihtiyacınız var. Kanalınız popüler değilse iş ortağı olmak için tek bir şans yoktur. İkinci gereksinim en azından ihtiyacınız 4000 YouTube kanalınızdaki aboneler ve aylık 1.000 görüntüleme / video. Dolayısıyla, koleksiyonunuzda toplam 50 videonuz varsa, ayda toplam 50 × 1000 = 50.000 görüntüleme gerekir.

Tam ekran

Youtube Adsense Alternatifi

Tam ekran premium reklamlarla youtube videolarından para kazanmak için başka bir harika ağdır, video özelleştirme ve tanıtım için çok sayıda araç sunar. 3.5 videolarınızda kullanmak için telif ücretsiz ses kütüphanesi eksik. Tam Ekran Ortamının bir bölümü olan bu hizmet, günümüzün en iyi içerik oluşturucularından ve sosyal etkileyicilerinden gelen özel içeriklerin yanı sıra, komut dosyası içeren ve yazılmayan orijinalleri, satın alımları içeren sağlam bir programlama listesi sunar.

FullScreen’den para kazanmak biraz farklı, yani reklamsız. Evet, doğru duydunuz. Reklam göstermeden para kazanın. Bunu açıklayayım. Her şeyden önce bu ücretsiz ağ değil, ödemek zorunda Aylık 4,99 $ (İlk Ay Ücretsiz). Ve bu video “YouTube Red” Bu, 1000 görüntüleme başına 2 ABD doları olan premium bir hizmettir. YouTube, şu anda AdSense gelirini paylaştığı gibi YouTube Red gelirlerini içerik oluşturucularla paylaşacak. YouTube, YouTube Red’den gördüğü tüm geliri toplayacak ve bunu her içerik oluşturucunun YouTube Red kullanıcıları tarafından izlenen toplam dakika payına dayanarak içerik oluşturuculara böler..

Ancak birçok görünüm elde etmeye değmez, temelde iyi görünüm zamanına ihtiyacınız vardır. Eğer ulaştıysanız 50 $ eşiğinde, ödemenizi bir sonraki ayın 30’u civarında alırsınız. PayPal.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector