5 geriausių 2016 m. „YouTube“ mokamų „YouTube“ mokamų mokamų lėšų

04.06.2020
ADSENSE '5 geriausių 2016 m. „YouTube“ mokamų „YouTube“ mokamų mokamų lėšų
0 7 мин.

Pajamų gavimas iš „YouTube“ vaizdo įrašo naudojant „Adsense“ visada yra geras ir lengvas procesas. Kaip „YouTube“ „Google“ produktas, todėl jį lengva integruoti su „AdSense“. Tokiu būdu galite uždirbti papildomų pinigų naudodamiesi „YouTube“. Tačiau kai kuriems vartotojams netikėtai atsiranda draudimas be jokios priežasties arba jų paskyra buvo išjungta. Taigi tai yra tiesiog košmaras vartotojams, kurie įpratę užsidirbti. Tai gali būti vartotojų kaltė, turiu omenyje, kad keli vartotojai piktnaudžiauja savo sąskaita, o kiti ne. Ne visi vartotojai daro tą patį, dauguma vartotojų yra legalūs, nes jie jau skaito „AdSense“ Privilegijų politika, Sąlygos Naudojimo ir kitos sutartys. Bet jei jūsų sąskaita uždrausta ar išjungta, galite išbandyti kitą „YouTube Adsense Alternative“. 


„MustCheck“, 5 geriausios „Google Adsense“ alternatyvos tinklaraštininkams 2016 m

Kaip žinote, ar jūsų sąskaita yra uždrausta ar išjungta,  negalima apeliacijos pašalinti iš „AdSense“. Taigi negaiškite savo laiko ir peržiūrėkite kitus „YouTube Adsense Alternative 2016“.

[„AdSense-B“]

5 geriausių 2016 m. „YouTube“ mokamų „YouTube“ mokamų mokamų lėšų

„FilmSection“

„YouTube“ „Adsense“ alternatyva

„FilmSection“ yra greičiausiai populiarėjantis „YouTube“ tinklas. Jei esate vaizdo įrašų kūrėjas, atsidavęs entuziastas ar tiesiog kažkas nori įsitraukti, „FilmSection“ turi jums vietą. Tai siūlo partnerystę tiems, kurie nori imtis papildomų žingsnių „YouTube“ karjera. Paprasta užsidirbti iš savo vaizdo įrašo naudojant „FilmSection“ ir visą jo procesą Laisvas. Taigi, jūs turite prisiregistruoti ir jie susies kanalus su „YouTube“ pajamų gavimo programa tik vienu paspaudimu, kad kanalo savininkas iškart galėtų naudotis visais „YouTube Premium Partner“ statuso pranašumais. Prisijungę prie partnerystės programos galite gauti pajamų iš savo kuriamų „YouTube“ vaizdo įrašų.

Bet prieš kreipiantis reikia minimalūs reikalavimai į partnerystę reikia atsižvelgti: Tai yra 1) 100 ir daugiau vaizdo įrašų per dieną, 2) Nėra kanalo įspėjimų („Naudojimo sąlygos“ arba „Autorių teisės“) tai tas pats, kas „Adsense“, 3) Nėra autorių teisių medžiagos. „YouTube“ ir „FilmSection“ tikrina, ar nėra autorių teisių saugomos medžiagos. 

Dabar leidžiame apie pagrindinis dalykas ką jūs laukiate išgirsti. Tai yra pinigai. Kai bendradarbiausite su „FilmSection“, uždirbsite daugiau pinigų nei daugiausia naudodami „AdSense“. Nes jie turi savo pasaulinį reklamos pardavimo skyrių, kuris padidina jūsų uždarbį. Kaip žinote, „YouTube Adsense“ suteikia tik jums 55% pajamų, kurios pradedantiesiems yra mažai. Bet „FilmSection“ jūs gausite 80% pajamų, ir tai tikrai nuostabu. Jų minimali išmoka yra 1 USD aukštyn ir jie nesulaiko jūsų mokėjimo, kaip tai daro kiti tinklai. Kai pasieksite daugiau nei 1 USD savo mokėjimą, gausite šią sumą per „PayPal“,Pavedimas arba Vakarų sąjunga

„AdRev“

„YouTube“ „Adsense“ alternatyva

Adrevas yra administravimo paslauga, kuria pasitiki geriausios pasaulio muzikos bibliotekos, leidėjai, produkcijos kompanijos ir kompozitoriai. Jei ieškote „YouTube adsense“ alternatyva, tada jis taip pat yra puikus pasirinkimas jums. Pagal numatytuosius nustatymus „AdRev“ suteikia prieigą prie didelės nemokamos muzikos duomenų bazės, kurią norite naudoti savo vaizdo įrašų fone. 

Tinkle yra daugiau nei 18 milijonų vaizdo įrašų , 24 ir daugiau milijardų metines nuomones ir 6+ milijonas muzikos autorių teisės. Numatomos „AdRev“ metinės pajamos: 9,0 mln. USD ir daugiau nei 12 verslo profesionalų balsavo už „AdRev“ pajamas. Taigi, jei galvojate prisijungti prie jų tinklo, jums reikia maždaug 300 peržiūrų kasdien, kad būtų galima kvalifikuoti – tris kartus daugiau nei „FilmSection“. „AdRev“ moka per „Paypal“ su minimalia įmoka 10 USD, arba čekiu su didesne minimalia įmoka. Tu darai 80 proc. nuo pajamų, gaunamų iš „YouTube“ vaizdo įrašų, ir liksite 100% savo vaizdo įrašų pajamų.

„Maker Studios“

„YouTube“ „Adsense“ alternatyva

„Maker Studios“ yra vienas iš didesnių tinklų, pasiekiamų „YouTube“. Tai vienintelis „YouTube“ talentų įkurtas tinklas, kurio modelis specialiai sukurtas turinio kūrėjų poreikiams tenkinti. Su 60 000 nepriklausomų kūrėjų partnerių iš daugiau nei 100 šalių, „Maker Studios“ yra populiariausių skaitmeninių žvaigždžių, kanalų ir turinio namai. Čia jūsų darbas yra sukurti nuostabius vaizdo įrašus. LSS(Vaizdo įrašų tvarkymo sistema) suteikia vieną vietą menininkams įkelti, planuoti ir reklamuoti vaizdo įrašus „YouTube“ ir kitose vaizdo įrašų vietose. 

Taigi tinklas yra aukščiausias MUT skelbimai versle. Jie teikia  60 procentų pajamų, o populiariausi kanalai atnaujinami iki 90 procentų. Taigi tai puikus „YouTube AdSense“ alternatyvos pasirinkimas.

„BigFrame“

„YouTube“ „Adsense“ alternatyva

Didelis kadras yra vienintelė tokio tipo talentų valdymo ir įtakos turinčių rinkodaros paslaugų įmonė. „BigFrame“ orientuojasi ne į pajamų gavimo platformos su pasyvia technologija teikimą, bet į išteklių ir tinklo galimybių siūlymą, kad kanalai galėtų augti. Jis pataria visais žiniasklaidos ir pramogų aspektais, pradedant turinio licencijavimu, filmais, televizija, turistais, knygų leidyba ir vartotojams skirtais produktais, baigiant pritarimais ir turinio integracija su vizionieriais, kurie su jais bendradarbiauja..

Tačiau tapti „BigFrame“ partneriu nėra lengva. Jums reikia augančio ir aukštesnio lygio kanalo, o tai akivaizdu. Taigi nėra vienos galimybės tapti partneriu, jei jūsų kanalas nėra populiarus. Antras reikalavimas – bent jau reikia 4000 prenumeratorių „YouTube“ kanale ir kas mėnesį 1 000 peržiūrų / vaizdo įrašas. Taigi, jei jūsų kolekcijoje iš viso yra 50 vaizdo įrašų, jums reikia viso 50 × 1000 = 50 000 peržiūrų per mėnesį.

Per visą ekraną

„YouTube“ „Adsense“ alternatyva

Per visą ekraną yra dar vienas puikus tinklas, iš kurio galima gauti pajamų iš „YouTube“ vaizdo įrašų su aukščiausios kokybės skelbimais, jis siūlo daugybę vaizdo įrašų tinkinimo ir reklamavimo įrankių kartu su 3.5 trūksta nemokamos garso įrašų bibliotekos, kurią būtų galima naudoti jūsų vaizdo įrašuose. Padalijus viso ekrano laikmenoms, paslauga pasižymi tvirta programavimo programa, kurią sudaro scenarijų ir nerašyti originalai, įsigijimai, taip pat išskirtinis šių dienų geriausių kūrėjų ir socialinių veiksnių turinys..

Užsidirbti pinigų per „FullScreen“ yra visiškai skirtinga, turiu omenyje be skelbimų. Taip, jūs girdėjote teisingai. Uždirbkite pinigų nerodydami skelbimų. Leiskite man tai paaiškinti. Visų pirma, tai nėra nemokamas tinklas, jūs turite mokėti 4,99 USD per mėnesį (pirmasis mėnuo nemokamas). Ir tas vaizdo įrašas bus rodomas „YouTube Red“ tai yra aukščiausios kokybės paslauga, kainuojanti 2 USD už 1000 peržiūrų. „YouTube“ dalinsis „Red Red“ pajamomis su kūrėjais, kaip ir šiuo metu dalijasi „AdSense“ pajamomis. „YouTube“ susumaus visas pajamas, kurias ji mato iš „YouTube Red“, ir padalins jas tarp kūrėjų pagal kiekvieno kūrėjo dalį visų minučių, kurias žiūrėjo „YouTube Red“ vartotojai.

Bet gauti daug peržiūrų nėra verta, iš esmės jums reikia gero peržiūros laiko. Jei pasiekėte 50 USD slenkstį, mokėjimą gausite maždaug iki kito mėnesio 30 dienos „PayPal“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector