5 labākās labi maksājošās YouTube Adsense alternatīvas 2016

YouTube video gūst peļņu, izmantojot Adsense vienmēr ir labs un viegls process. Kā YouTube Google produkts, tāpēc to ir viegli integrēt ar AdSense. Tādā veidā jūs varat nopelnīt papildu naudu, izmantojot YouTube. Bet daži lietotāji negaidīti saņem aizliegumu bez iemesla vai viņu konts tika atspējots. Tas ir īsts murgs lietotājiem, kuri agrāk nopelnīja naudu. Tā var būt lietotāju vaina, es domāju, ka daži no lietotājiem nepareizi izmanto savu kontu vai daži to nedara. Ne visi lietotāji rīkojas vienādi, vairums lietotāju ir likumīgi, jo viņi jau lasa AdSense Privilēģiju politika, Noteikumi Lietošanas un citi līgumi. Bet, ja tomēr jūsu konts ir aizliegts vai atspējots, varat izmēģināt citu YouTube Adsense alternatīvu. 


MustCheck, 5 labākās Google Adsense alternatīvas emuāru autoriem 2016

Kā jūs zināt, vai jūsu konts ir aizliegts vai atspējots,  nav iespējas pārsūdzēt noņemšanu no AdSense. Tāpēc netērējiet laiku un apskatiet citu YouTube Adsense Alternative 2016.

[AdSense-B]

5 labākās labi maksājošās YouTube Adsense alternatīvas 2016

Filmas sekcija

Youtube Adsense alternatīva

Filmas sekcija šobrīd ir visstraujāk augošais tīkls YouTube, un tam ir labs iemesls. Ja esat video veidotājs, uzticīgs entuziasts vai vienkārši kāds, kurš vēlas iesaistīties, FilmSection ir vieta jums. Tas piedāvā partnerības tiem, kas vēlas spert papildu pasākumus YouTube karjera. Izmantojot filmu FilmSection un pilnībā no tā, gūstiet peļņu no sava video bez maksas. Tātad jums ir jāreģistrējas, un viņi ar vienu klikšķi saistīs kanālus ar YouTube monetizācijas programmu, lai kanāla īpašnieks uzreiz varētu izjust visas YouTube Premium partnera statusa priekšrocības. Pievienošanās partnerības programmai ļauj gūt ieņēmumus no jūsu izveidotajiem YouTube videoklipiem.

Bet pirms pieteikšanās jums ir nepieciešams minimālās prasības jāapsver partnerībā: Tie ir 1) Vairāk nekā 100 videoklipu katru dienu, 2) Nav kanāla brīdinājumu (“Lietošanas noteikumi” vai “Autortiesības”) tas ir tāds pats kā Adsense, 3) Nav autortiesību materiāla. Gan YouTube, gan FilmSection pārbauda, ​​vai nav autortiesību materiālu. 

Tagad par galvenais ko jūs gaidāt dzirdēt. Tas ir nauda. Sadarbojoties ar FilmSection, jūs nopelnīsit vairāk naudas nekā nodarbojaties tikai ar AdSense. Tā kā viņiem ir sava globālā reklāmas pārdošanas nodaļa, kas palielina jūsu ienākumus. Kā jūs zināt, YouTube Adsense sniedz tikai jums 55% ieņēmumi, kas iesācējiem ir diezgan zems. Bet FilmSection jūs iegūsit 80% ieņēmumi, un tas ir patiešām satriecoši. Viņu minimālā izmaksa ir 1 USD augšā un viņi neuztur jūsu maksājumu tāpat kā citi tīkli. Pēc maksājuma, kas pārsniedz USD 1, saņemsiet šo summu, izmantojot PayPal,Pārskaitījums vai Rietumu savienība

AdRev

Youtube Adsense alternatīva

Adrevs ir administrācijas pakalpojums, kuram uzticas pasaules labākās mūzikas bibliotēkas, izdevēji, producentu firmas un komponisti. Ja jūs meklējat YouTube adsense alternatīva, tad tā ir lieliska izvēle arī jums. Pēc noklusējuma AdRev ļauj piekļūt lielai bezmaksas mūzikas datu bāzei, ko izmantot videoklipu fonā. 

Tīklā ir vairāk nekā 18 miljoni video , Vismaz 24 miljardi gada skati un 6+ miljons mūzikas autortiesības. Paredzamie AdRev gada ieņēmumi ir 9,0 miljoni ASV dolāru un vairāk nekā 12 biznesa profesionāļi ir balsojuši par AdRev ieņēmumiem. Tātad, ja jūs domājat pievienoties viņu tīklam, jums ir nepieciešami aptuveni 300 skatījumi katru dienu, lai kvalificētos – trīs reizes vairāk nekā FilmSection. AdRev maksā caur Paypal ar minimālo samaksu USD 10 USD, vai čeku ar lielāku minimālo maksājumu. Tu taisi 80% no YouTube videoklipu ieņēmumiem no reklāmas, un jūs to paturēsit 100% no jūsu video ieņēmumiem.

Makernieku studijas

Youtube Adsense alternatīva

Makernieku studijas ir viens no lielākajiem YouTube pieejamajiem tīkliem. Tas ir vienīgais YouTube talantu dibinātais tīkls ar modeli, kas īpaši izstrādāts, lai kalpotu satura veidotāju vajadzībām. Ar 60 000 neatkarīgu veidotāju partneru no vairāk nekā 100 valstīm, Makernieku studijas ir mājvieta populārākajām digitālajām zvaigznēm, kanāliem un saturam. Šeit jūsu darbs ir lielisku video veidošana. VMS(Video pārvaldības sistēma) nodrošina vienu vietu māksliniekiem, lai augšupielādētu, ieplānotu un reklamētu videoklipus vietnē YouTube un citos video mērķos. 

Tādējādi tīklam ir vieni no augstākajiem MPT reklāmas biznesā. Viņi nodrošina  60 procentu ieņēmumu, un populārākie kanāli tiek jaunināti līdz 90 procenti. Tā ir lieliska YouTube adsense alternatīva.

BigFrame

Youtube Adsense alternatīva

Lielais rāmis ir vienīgais šāda veida pilna servisa talantu vadības un ietekmētāju mārketinga uzņēmums. BigFrame koncentrējas nevis uz monetizācijas platformas nodrošināšanu ar kādu pasīvu tehnoloģiju, bet gan uz resursu un tīkla iespēju piedāvāšanu, lai palīdzētu kanāliem augt. Tas sniedz padomus visos plašsaziņas līdzekļu un izklaides aspektos, sākot no satura licencēšanas, filmām, TV, tūrēm, grāmatu izdošanas un patēriņa precēm līdz apstiprinājumiem un satura integrēšanai ar vizionāriem zīmoliem, kuri ar tiem sadarbojas.

Bet kļūt par BigFrame partneri nav viegli. Jums ir nepieciešams augošs un augstākas klases kanāls, kas ir acīmredzams. Tātad, ja kanāls nav populārs, nav vienas iespējas kļūt par partneri. Otra prasība ir tāda, ka jums vismaz ir nepieciešams 4000 abonenti jūsu YouTube kanālā un katru mēnesi 1000 skatījumi / video. Tātad, ja jūsu kolekcijā ir pavisam 50 videoklipi, tad mēnesī jums ir nepieciešams 50×1000 = 50.000 skatījumu.

Pilnekrāna režīmā

Youtube Adsense alternatīva

Pilnekrāna režīmā ir vēl viens lielisks tīkls, lai gūtu peļņu no YouTube videoklipiem ar augstākās kvalitātes reklāmām, un tas piedāvā lielu skaitu video pielāgošanas un reklamēšanas rīku, kā arī 3.5 trūkst bezmaksas audio bibliotēkas, ko izmantot jūsu videoklipos. Pilnekrāna multivides sadalījums, šim pakalpojumam ir spēcīgs programmēšanas plāns, kas ietver skriptus un nerakstītus oriģinālus, ieguves, kā arī ekskluzīvu saturu no mūsdienu izcilākajiem veidotājiem un sociālajiem ietekmētājiem..

Pelnīt naudu no FullScreen ir ļoti atšķirīgs, es domāju, ka bez reklāmām. Jā, jūs dzirdējāt pareizi. Nopelniet naudu, nerādot reklāmas. Ļaujiet man to izskaidrot. Pirmkārt, tas nav bezmaksas tīkls, jums ir jāmaksā Mēnesī 4,99 USD (pirmais mēnesis bez maksas). Un šie video tiks rādīti “YouTube sarkans” kas ir premium klases pakalpojums, kura cena ir USD 2 par 1000 skatījumiem. YouTube dalīsies YouTube sarkanajos ienākumos ar veidotājiem tāpat kā pašlaik dalās AdSense ienākumos. YouTube summēs visus ienākumus, ko tas redz no YouTube Red, un sadalīs tos starp veidotājiem, pamatojoties uz katra veidotāja daļu no kopējām minūtēm, ko skatījušies YouTube Red lietotāji.

Bet iegūt daudzus skatus nav vērts, jums galvenokārt vajadzīgs labs skatījumu laiks. Ja esat sasniedzis 50 USD slieksni, jūs saņemsit maksājumu līdz nākamā mēneša 30. datumam PayPal.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map