5 najlepších vysoko platiacich alternatívnych reklám YouTube na rok 2016

04.06.2020
ADSENSE '5 najlepších vysoko platiacich alternatívnych reklám YouTube na rok 2016
0 8 мин.

Speňaženie videa YouTube pomocou adsense je vždy dobrý a ľahký proces. Ako YouTube je produkt spoločnosti Google tak jednoduchý na integráciu do služby AdSense. Týmto spôsobom môžete prostredníctvom služby YouTube zarobiť ďalšie peniaze. Niektorí používatelia však dostanú zákaz neočakávane bez udania dôvodu alebo jeho účet bol zablokovaný. Toto je taká nočná mora pre používateľov, ktorí kedysi zarábali peniaze. Môže to byť chyba používateľov, myslím tým, že niektorí používatelia robia so svojím účtom nejaké zneužitie alebo niektorí nie. Nie všetci používatelia robia to isté, väčšina používateľov je legálna, pretože už čítajú reklamy AdSense Zásady súkromia, Podmienky Použitie a iné dohody. Ak je však váš účet zakázaný alebo zakázaný, môžete vyskúšať aj inú alternatívu Adsense YouTube. 


MustCheck, 5 najlepších alternatív Google AdSense pre blogerov 2016

Ako viete, či je váš účet zakázaný alebo zakázaný,  nie je možné odvolať sa proti službe AdSense. Nestrácajte preto čas a pozrite sa na inú alternatívu AdSense AdSense 2016.

[AdSense-B]

5 najlepších vysoko platiacich alternatívnych reklám YouTube na rok 2016

FilmSection

Youtube Adsense Alternatíva

FilmSection je momentálne najrýchlejšie rastúcou sieťou na YouTube, a to z dobrého dôvodu. Ak ste tvorcom videa, nadšeným nadšencom alebo len niekým, kto sa chce zapojiť, FilmSection má pre vás miesto. Ponúka partnerstvá pre tých, ktorí chcú urobiť ďalšie kroky Kariéra YouTube. Vaše video je ľahko speňažiteľné pomocou funkcie FilmSection a jej celého zadarmo. Preto sa musíte zaregistrovať a prepojia kanály s programom speňažovania YouTube iba jedným kliknutím, aby vlastník kanála mohol okamžite zažiť všetky výhody statusu partnera Premium YouTube. Zapojenie sa do partnerského programu vám umožňuje generovať príjmy z vašich videí YouTube, ktoré produkujete.

Ale pred použitím musíte minimálne požiadavky za partnerstvo: 1) 100+ prehratí videa denne, 2) Žiadne upozornenia na kanál („Podmienky používania“ alebo „Autorské práva“) je to rovnaké ako Adsense, 3) Žiadny materiál na ochranu autorských práv. YouTube aj FilmSection kontrolujú, či existujú nejaké materiály na ochranu autorských práv. 

Teraz umožňuje hlavná vec čo čakáte na vypočutie. To je peniaze. Ak ste v partnerstve so spoločnosťou FilmSection, zarobíte viac peňazí, ako vynakladáte len na program AdSense. Pretože majú svoje vlastné oddelenie globálneho predaja reklamy, čo zvyšuje vaše zárobky. Ako viete, služba YouTube Adsense vám dáva iba 55% výnos, čo je dosť nízke pre začiatočníkov. Ale vo FilmSection dostanete 80% výnos, a to je skutočne úžasné. Ich minimálna výplata je $ 1 hore a nedrží vašu platbu tak, ako to robia iné siete. Po dosiahnutí sumy vyššej ako 1 $ dostanete túto sumu prostredníctvom PayPal,Drôtový prenos alebo Western Union

AdRev

Youtube Adsense Alternatíva

Adrev je administratívna služba, ktorej dôverujú špičkové hudobné knižnice, vydavatelia, produkčné spoločnosti a skladatelia. Ak hľadáte YouTube AdSense alternatíva, potom je to tiež skvelá voľba pre vás. V predvolenom nastavení vám AdRev umožňuje prístup k veľkej databáze bezplatnej hudby, ktorú môžete použiť na pozadí vašich videí. 

Táto sieť obsahuje viac ako 18 miliónov videí , Viac ako 24 miliárd ročné názory a 6+ milión autorské práva na hudbu. Odhadovaný ročný príjem siete AdRev je $ 9.0M a viac ako 12 obchodných odborníkov hlasovalo o príjmoch AdRev. Ak uvažujete o pripojení k ich sieti, na kvalifikáciu potrebujete okolo 300 denných zobrazení, trikrát viac ako na FilmSection. AdRev platí prostredníctvom Paypal s minimálnou platbou $ 10, alebo šekom s vyššou minimálnou platbou. Robíš 80% výnosov z reklám z videí YouTube a vy si ich budete udržiavať 100% vášho vlastného príjmu z videa.

Štúdiá výrobcu

Youtube Adsense Alternatíva

Štúdiá výrobcu je jednou z väčších sietí dostupných na YouTube. Je to jediná sieť založená talentmi YouTube, ktorej model je špeciálne navrhnutý tak, aby slúžil potrebám tvorcov obsahu. S 60 000 nezávislými tvorcami z viac ako 100 krajín, Štúdiá výrobcu je domovom najlepších digitálnych hviezd, kanálov a obsahu. Vaša práca tu vytvára úžasné videá. VMS(Systém na správu videa) poskytuje umelcom jedno miesto na nahrávanie, plánovanie a propagáciu videí na YouTube a ďalších cieľových miestach s videom. 

Sieť má preto jednu z najvyšších CPM reklamy v odbore. Poskytujú  60 percenta výnosov a najobľúbenejšie kanály sú inovované na 90 percenta. Je to skvelá voľba pre alternatívu AdSense AdSense.

BigFrame

Youtube Adsense Alternatíva

Veľký rám je jedinou spoločnosťou zaoberajúcou sa riadením talentov v oblasti služieb a ovplyvňujúcich marketingu svojho druhu. Spoločnosť BigFrame sa nezameriava na poskytovanie speňažovacej platformy s niektorými pasívnymi technológiami, ale ponúka zdroje a príležitosti na vytváranie sietí na pomoc pri rozširovaní kanálov. Poskytuje poradenstvo vo všetkých aspektoch médií a zábavy od licencovania obsahu, filmu, televízie, cestovania, vydávania kníh a spotrebného tovaru až po odporúčania a integráciu obsahu s vizionárskymi značkami, ktoré sú s nimi partnermi..

Stať sa partnerom spoločnosti BigFrame však nie je ľahké. Potrebujete rastúci a vyšší koncový kanál, čo je zrejmé. Ak váš kanál nie je populárny, neexistuje jediná šanca stať sa partnerom. Druhou požiadavkou je, že potrebujete aspoň 4000 odberateľov na vašom kanáli YouTube a mesačne 1 000 pozretí / video. Ak teda vo svojej zbierke máte celkom 50 videí, potom musíte spolu 50 × 1 000 = 50 000 zobrazení mesačne.

Celá obrazovka

Youtube Adsense Alternatíva

Celá obrazovka je ďalšou vynikajúcou sieťou na speňažovanie videí z youtube pomocou prémiových reklám. Ponúka veľké množstvo nástrojov na prispôsobenie a propagáciu videa spolu s 3.5 nemá dostatok bezplatných zvukových súborov na použitie vo vašich videách. Táto divízia je súčasťou divízie Fullscreen Media a obsahuje rozsiahlu ponuku programov, ktorá zahŕňa skripty a nešifrované originály, akvizície a exkluzívny obsah od dnešných najlepších tvorcov a sociálnych vplyvných pracovníkov..

Zarábať peniaze z FullScreen je dosť odlišné, teda bez reklám. Áno, počuli ste správne. Zarábajte peniaze bez zobrazovania reklám. Dovoľte mi to vysvetliť. V prvom rade to nie je bezplatná sieť, ktorú musíte zaplatiť 4,99 $ mesačne (prvý mesiac zadarmo). A toto video sa zobrazí na „YouTube Red“ čo je prémiová služba, ktorá stojí 2 USD za 1 000 zobrazení. YouTube bude zdieľať príjem YouTube Red s tvorcami rovnako, ako v súčasnosti zdieľa príjem AdSense. YouTube zosumarizuje všetok príjem, ktorý vidí zo služby YouTube Red, a rozdelí ju medzi tvorcov na základe podielu každého tvorcu na celkovom počte minút sledovaných používateľmi služby YouTube Red..

Ale získanie mnohých zobrazení nemá cenu, v podstate potrebujete dobrý čas na zobrazenie. Ak ste dosiahli $ 50 minimálnej výšky, platba vám bude doručená do 30. dňa nasledujúceho mesiaca PayPal.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector