5 nejlépe platících alternativních reklam YouTube YouTube 2016

Zpeněžení videa na YouTube pomocí Adsense je vždy dobrý a snadný proces. Jako YouTube je produkt Google tak snadno integrovatelný do AdSense. Tímto způsobem můžete na YouTube vydělávat peníze navíc. Někteří uživatelé však dostanou zákaz neočekávaně bez důvodu nebo jejich účet byl deaktivován. To je tak trochu noční můra pro uživatele, kteří dříve vydělávali peníze. Může to být chyba uživatele, myslím tím, že někteří uživatelé se svým účtem zneužívají nebo někteří ne. Ne všichni uživatelé dělají to samé, většina uživatelů je legální, protože již čtou AdSense Soukromá politika, Podmínky Použití a další dohody. Pokud je však váš účet zakázán nebo zakázán, můžete zkusit jinou alternativu AdSense AdSense. 


MustCheck, 5 nejlepších alternativ Google AdSense pro blogery 2016

Jak víte, zda je váš účet zakázán nebo zakázán,  neexistuje možnost odvolání z AdSense. Neztrácejte čas a podívejte se na další alternativu AdSense AdSense 2016.

[AdSense-B]

5 nejlépe platících alternativních reklam YouTube YouTube 2016

FilmSection

Youtube Adsense Alternative

FilmSection je nejrychleji rostoucí síť na YouTube právě teď, a to z dobrého důvodu. Pokud jste tvůrce videa, nadšený nadšenec nebo jen někdo, kdo se chce zapojit, FilmSection má pro vás místo. Nabízí partnerství pro ty, kteří chtějí podniknout další kroky Kariéra na YouTube. Je snadné zpracovat video zpeněžit pomocí FilmSection a jeho kompletně volný, uvolnit. Musíte se tedy zaregistrovat a propojí kanály s programem zpeněžení YouTube jediným kliknutím, takže vlastník kanálu může okamžitě zažít všechny výhody statusu Partnera YouTube. Připojením se k partnerskému programu můžete generovat příjmy prostřednictvím svých videí YouTube, která produkujete.

Ale před přihlášením potřebujete minimální požadavky za partnerství: Jedná se o 1) 100+ denní zhlédnutí videa, 2) Žádná upozornění na kanály („Podmínky použití“ nebo „Autorská práva“) je to stejné jako Adsense, 3) Žádný materiál na ochranu autorských práv. YouTube i FilmSection zkontrolují, zda existují nějaké materiály chráněné autorskými právy. 

Nyní umožňuje hlavní věc co čekáte na slyšení. To je peníze. Když jste v partnerství s FilmSection, vyděláte více peněz, než vyděláte jen s AdSense, hlavně. Protože mají své vlastní oddělení globálního prodeje reklamy, což zvyšuje vaše výdělky. Jak víte, YouTube Adsense vám dává pouze 55% výnos, což je docela nízké pro začátečníky. Ale ve FilmSection dostanete 80% výnos, a to je opravdu úžasné. Jejich minimální výplata je $ 1 nahoru a nedrží vaši platbu jako ostatní sítě. Po dosažení více než 1 $ své platby obdržíte tuto částku prostřednictvím PayPal,Drátový převod nebo západní unie

AdRev

Youtube Adsense Alternative

Adrev je administrativní služba důvěryhodná předními světovými hudebními knihovnami, vydavateli, produkčními společnostmi a skladateli. Pokud hledáte YouTube AdSense alternativa, pak je to také skvělá volba pro vás. Ve výchozím nastavení vám AdRev umožňuje přístup k velké databázi bezplatné hudby, kterou můžete použít na pozadí vašich videí. 

Síť má přes 18 milionů videí , Více než 24 miliard roční názory a 6+ milión hudební autorská práva. Odhadované roční příjmy AdRev činí 9,0 milionu USD a více než 12 obchodních profesionálů hlasovalo o příjmech AdRev. Pokud tedy uvažujete o připojení k jejich síti, potřebujete ke kvalifikaci asi 300 denních zhlédnutí, což je třikrát více než u FilSection. AdRev platí prostřednictvím Paypal s minimální platbou 10 $, nebo šekem s vyšší minimální platbou. Děláš 80% z příjmů z reklam z videí YouTube a budete si je udržovat 100% z vašich vlastních příjmů z videa.

Maker Studios

Youtube Adsense Alternative

Maker Studios je jednou z větších sítí dostupných na YouTube. Je to jediná síť založená talentem YouTube s modelem speciálně navrženým tak, aby sloužil potřebám tvůrců obsahu. S 60 000 nezávislými tvůrci z více než 100 zemí, Maker Studios je domovem nejlepších digitálních hvězd, kanálů a obsahu. V této práci děláte úžasná videa. VMS(Systém pro správu videa) poskytuje umělcům jediné místo pro nahrávání, plánování a propagaci videí na YouTube a dalších cílových videích. 

Síť jako taková má jedny z nejvyšších CPM reklamy v podnikání. Poskytují  60 procenta výnosů a nejoblíbenější kanály jsou upgradovány až na 90 procent. Je to skvělá volba pro alternativu AdSense AdSense.

BigFrame

Youtube Adsense Alternative

Velký rám je jedinou společností zabývající se řízením talentů a marketingem ovlivňujícím marketing svého druhu. Společnost BigFrame se nezaměřuje na poskytování platformy pro zpeněžování s některými pasivními technologiemi, ale na poskytování zdrojů a možností vytváření sítí, které pomáhají růstům kanálů. Poskytuje poradenství ve všech aspektech médií a zábavy od licencování obsahu, filmu, televize, cestování, vydávání knih a spotřebního zboží až po schválení a integraci obsahu s vizionářskými značkami, které s nimi spolupracují..

Stát se partnerem BigFrame však není snadné. Potřebujete rostoucí a vyšší koncový kanál, což je zřejmé. Není tedy jediná šance stát se partnerem, pokud váš kanál není populární. Druhým požadavkem je, že potřebujete alespoň 4 000 odběratelé na vašem kanálu YouTube a měsíčně 1 000 zhlédnutí / video. Pokud tedy ve své sbírce máte celkem 50 videí, potřebujete celkem 50 × 1 000 = 50 000 zhlédnutí za měsíc.

Celá obrazovka

Youtube Adsense Alternative

Celá obrazovka je další skvělou sítí pro zpeněžení videí na YouTube pomocí prémiových reklam. Nabízí velké množství nástrojů pro přizpůsobení a propagaci videa spolu s 3.5 postrádá royalty free audio libray k použití ve vašich videích. Tato divize, která je divizí Fullscreen Media, zahrnuje rozsáhlou nabídku programů, která zahrnuje skripty a nešifrované originály, akvizice i exkluzivní obsah od dnešních nejlepších tvůrců a sociálních vlivů..

Vydělávat peníze z FullScreen je docela jiné, myslím ad-free. Ano, slyšeli jste správně. Vydělávejte peníze bez zobrazování reklam. Dovolte mi to vysvětlit. Nejprve to není bezplatná síť, musíte zaplatit 4,99 $ za měsíc (první měsíc zdarma). A toto video se zobrazí na „YouTube Red“ což je prémiová služba, která stojí 2 $ za 1000 zhlédnutí. YouTube bude sdílet příjmy YouTube Red s tvůrci stejně jako v současné době sdílí příjmy AdSense. YouTube sčítá veškerý příjem, který vidí z YouTube Red, a rozdělí jej mezi tvůrce na základě podílu každého tvůrce na celkových minutách sledovaných uživateli YouTube Red.

Ale získat mnoho názorů nestojí za to, v podstatě potřebujete dobrý čas na zobrazení. Pokud jste dosáhli 50 $ hranice, obdržíte platbu přibližně do 30. dne následujícího měsíce PayPal.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map