Ako získať schválenie Media.net do 1 dňa, pracovné triky 2016

V tomto návode vám ukážem, čo je Media.net a ako získajte schválenie Media.net do 1 dňa. Takže najskôr vám hovorím, čo je Media.net. 


Media.net je vedúcou svetovou spoločnosťou v oblasti reklamnej technológie, ktorá vyvíja inovatívne produkty pre vydavateľov aj inzerentov. Poskytuje celé spektrum reklamných riešení a riešení na speňaženie návštevnosti a má jedno z najkomplexnejších portfólia reklamných technológií v priemysle..

Pozrime sa trochu na túto spoločnosť:

Media.net je teraz jednou z 5 najväčších spoločností v oblasti reklamných technológií na svete. Na celom svete má viac ako 800 zamestnancov. V časti príjmy, Media.net je 2. najväčšie kontextové reklamné podnikanie na svete.

[AdSense-B]

Prečo by som si teda mal zvoliť Media.net:

Ako som vám už povedal, je to 2. najväčší reklamný server na svete. Ak máte akýkoľvek problém so schválením služby AdSense alebo váš účet bol zakázaný. Potom je to najlepšie riešenie. Ak ste ešte nevideli náš predchádzajúci príspevok, potom musí skontrolovať  Najlepšie 5 vysoko platiacich alternatív Google AdSense 2016.

V službe Google AdSense získate 67% -ný podiel na výnosoch, ale media.net vám dáva hore Výnosy 90% zdieľam. Maximálne množstvo reklám pochádza z Bingu & Yahoo, a môžete ľahko zvýšiť svoj príjem.

Ako získať súhlas so media.net:

Predtým, ako začnete získavať schválenie Media.net, musíte najprv poznať ich TOS(Podmienky poskytovania služieb), Postupy, čo je a tajný kľúč získať súhlas bez problémov. Perfektne dodržiavate tieto podmienky o krok vpred ako ostatní, ktorí si svoje pravidlá naozaj neprečítajú a stále nemôžu získať súhlas so media.net. Preto sa pozrite na tieto podmienky a pokyny.

 • Dostatok premávky: Prvá vec, ktorú potrebujete, aby ste získali väčšinový prenos z USA / Veľkej Británie / Kanady. Poskytujú hlavne reklamy založené na USA a Veľkej Británii, takže je vynikajúce, ak vaše stránky získavajú návštevnosť z uvedených krajín. A uistite sa, že návštevníci používajú váš web.
 • Obsah webových stránok: Nesmiete zahrnúť do „torrentu, krakovania, hackerstva, phreakingu, nenávisti, násilia, rasovej neznášanlivosti, tabaku, alkoholu, munície, nebezpečných látok, nelegálnych drog, gore, násilia, drogových hazardných hier, iných nezákonných stiahnutí.

Získajte súhlas so media.net

Ak vás nájdu, aby ste zdieľali ktorýkoľvek z týchto článkov, musia váš účet zakázať. Inak nemôžete používať webovú stránku ako fórum, on-line chatovacie platformy.

 • Vaše stránky by nemali obsahovať programy, ktoré propagujú aktivitu neplatných kliknutí tým, že platia používateľom kliknutia na reklamy, prehliadanie webových stránok, čítanie e-mailov.
 • Správanie používateľov: Po schválení vašej žiadosti spoločnosťou Media.net nesiete plnú zodpovednosť za svoje reklamy. Vlastníci nesmú žiadnym spôsobom ponúknuť žiadnu kompenzáciu ani stimulovať žiadnu osobu, aby zobrazovala / klikala na reklamy. Pri umiestňovaní reklám na svoje webové stránky nepoužívajte žiadny alternatívny text ani frázu, ktorá by používateľov povzbudzovala k tomu, aby klikli hlavne na toto „Kliknite sem / toto“.
 • Užívateľ môže nekliknúť reklamy alebo použiť akékoľvek prostriedky na umelé nafúknutie zobrazení alebo kliknutí, vrátane manuálnych metód. Kliknutia na reklamy musia viesť k trvalému zákazu.
 • Nesmiete riadiť návštevnosť svojich stránok prostredníctvom stimulovaných programov kliknutia, spamového e-mailového marketingu, plateného surfovania, automatického surfovania, programov na výmenu kliknutí, nechcených reklám na webových stránkach tretích strán..

Top 5 trik na získanie súhlasu media.net:

doprava: Najprv skontrolujú aj návštevnosť vašich webových stránok a zdrojov. Ak máte prevádzku z US, Spojené kráľovstvo a Kanada, potom to bude jednoduchšie. Získanie ekologickej premávky však nie je ľahké. Na premávke je veľa vecí. Na tento účel potrebujete dobrú tému WordPress optimalizovanú pre SEO. Ak nenájdete vhodný motív, prečítajte si náš 20 Téma bezplatného blogu WordPress alebo Top 20 tém WordPress Portfolio 2016. Tieto témy sú novo aktualizované a plne Optimalizácia SEO.

Uverejniť obsah: Váš web by mal obsahovať aspoň 30-40 príspevok, každý príspevok vyššie 1000 slov a každý deň aktualizujte svoj príspevok. Takže musíte premýšľať, ako počítať celkové slová a celkový pokrok? Takže musíte použiť náš návrh Najlepšie 4 SEO plugin pre WordPress. Doplnok SEO vám pomáha písať lepší obsah a zvyšovať hodnotenie vašich stránok vo vyhľadávačoch.

Dôležité stránky: Musíte vytvoriť stránky ako O nás, Zásady ochrany osobných údajov a Kontaktuj nás. O nás sa dá ľahko vyrábať a kontaktujte nás pomocou doplnkov. Takže môžete použiť ktorýkoľvek z doplnkov tohto kontaktného formulára, ktorý sme navrhli 7 najlepších doplnkov pre kontaktný formulár WordPress 2016. Ale písanie Zásad ochrany osobných údajov je ťažké, pretože je príliš dlhé a vy ste nový na jeho napísanie. Nebojte sa, tento nástroj vygeneruje Zásady ochrany osobných údajov pre váš web zadarmo.

Odstrániť ďalšie reklamy zo sietí: Váš web by nemal obsahovať žiadne reklamy ani reklamy na pridružený marketing. Ak používate akékoľvek iné alternatívy služby Google AdSense, odstráňte zo svojej webovej stránky všetky reklamy a potom použite stránku Media.net. 

Vložte svoje stránky do vyhľadávačov: Odoslaním názvu svojej webovej stránky do vyhľadávacích nástrojov ako Google, Bing, Yahoo, aby ľudia mohli ľahko nájsť váš web. Výsledkom je vyššia návštevnosť vašich stránok.

[AdSense-B]

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map