Jak uzyskać zatwierdzenie Media.net w ciągu 1 dnia, Working Tricks 2016

04.06.2020
ADSENSE 'Jak uzyskać zatwierdzenie Media.net w ciągu 1 dnia, Working Tricks 2016
0 6 мин.

W tym samouczku pokażę Ci, czym jest Media.net i jak to zrobić uzyskaj zgodę Media.net w ciągu 1 dnia. Więc najpierw powiem ci, co to jest Media.net. 


Media.net jest wiodącą globalną firmą zajmującą się technologią reklamową, która opracowuje innowacyjne produkty zarówno dla wydawców, jak i reklamodawców. Zapewnia pełne spektrum rozwiązań reklamowych i generujących przychody z ruchu, a także ma jedno z najbardziej wszechstronnych portfolio technologii reklamowych w branży.

Rzućmy okiem na tę firmę:

Media.net jest obecnie jedną z 5 największych firm reklamowych na świecie. Ma ponad 800 pracowników na całym świecie. W dziale przychodów, Media.net jest 2. miejsce największy biznes reklam kontekstowych na świecie.

[AdSense-B]

Dlaczego więc mam wybrać Media.net:

Jak już mówiłem, jest to drugi co do wielkości serwer reklam na świecie. Jeśli masz problem z zatwierdzeniem programu AdSense lub Twoje konto zostało zbanowane. To jest najlepsze rozwiązanie. Jeśli nie widziałeś jeszcze naszego wcześniejszego postu, to trzeba sprawdzić  Najlepsze 5 najlepiej płatnych alternatyw Google Adsense 2016.

W Google AdSense masz 67% udziału w przychodach, ale media.net daje ci upto 90% przychodów dzielić. Maksymalna liczba reklam pochodzi z Bing & Yahoo, a możesz łatwo zwiększyć swoje dochody.

Jak uzyskać zatwierdzenie media.net:

Zanim zaczniesz uzyskiwać zatwierdzenie Media.net, musisz najpierw je poznać TOS(Warunki korzystania z usług), Zasady, który jest sekretny klucz uzyskać zgodę bez problemu. Idealnie przestrzegając tych warunków otrzymasz o krok do przodu niż inni, którzy naprawdę nie czytają swoich zasad i nadal nie mogą uzyskać zgody media.net. Spójrz więc na te warunki i wytyczne.

 • Wystarczający ruch: Pierwszą rzeczą, którą musisz uzyskać większość ruchu z USA / Wielkiej Brytanii / Kanady. Zapewniają głównie reklamy w USA i Wielkiej Brytanii, więc świetnie, jeśli Twoja witryna uzyskuje ruch z wymienionych krajów. I upewnij się, że odwiedzający korzystają z Twojej witryny.
 • Zawartość strony internetowej: Nie możesz umieszczać w „torrentz, crack, hacking, phreaking, nienawiść, przemoc, nietolerancja rasowa, tytoń, alkohol, amunicja, substancje niebezpieczne, nielegalne narkotyki, brutalność, przemoc, narkotyki, inne nielegalne pobieranie.

Uzyskaj zatwierdzenie media.net

Jeśli znajdą cię do udostępnienia któregokolwiek z tych artykułów, muszą zablokować twoje konto. Z drugiej strony nie możesz używać swojej strony internetowej jako forum, platform czatu online.

 • Twoja witryna nie powinna zawierać programów promujących działania związane z nieprawidłowymi kliknięciami, płacąc użytkownikom za klikanie reklam, przeglądanie witryn internetowych, czytanie wiadomości e-mail.
 • Zachowanie użytkownika: Gdy Twoje zgłoszenie zostanie zatwierdzone przez Media.net, jesteś w pełni odpowiedzialny za swoje reklamy. Wydawcy nie mogą oferować żadnej rekompensaty ani zachęcać żadnej osoby w jakikolwiek sposób do wyświetlania / klikania reklam. Kiedy umieszczasz jakiekolwiek reklamy w swojej witrynie, nie używaj żadnego alternatywnego tekstu ani wyrażenia, które zachęcają użytkowników do klikania głównie tego „Kliknij tutaj / to”.
 • Użytkownik może nie klikać Reklamy lub w jakikolwiek sposób sztucznie zawyżać liczbę wyświetleń i / lub kliknięć, w tym metody ręczne. Kliknięcia reklam muszą skutkować trwałym banem.
 • Nie możesz kierować ruchu do swojej witryny za pośrednictwem programów zachęcających do kliknięć, marketingu e-mailowego ze spamem, płatnego surfowania, autosurfingu, programów wymiany kliknięć, niechcianych reklam na stronach internetowych osób trzecich.

Top 5 sztuczek, aby uzyskać zatwierdzenie media.net:

Ruch drogowy: Najpierw sprawdzają również ruch w Twojej witrynie i źródle. Jeśli otrzymujesz ruch z NAS, UK i Kanada, wtedy będzie łatwiej. Ale uzyskanie ruchu organicznego nie jest łatwe. Jest wiele rzeczy zależnych od ruchu. Do tego potrzebny jest dobry zoptymalizowany pod kątem SEO motyw WordPress. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniego motywu, sprawdź nasz 20 starannie dobrany darmowy motyw blogu wordpress lub Top 20 motywów portfolio WordPress 2016. Te tematy są nowo zaktualizowane i w pełni Optymalizacja SEO.

Treść postu: Twoja strona internetowa powinna zawierać co najmniej 30-40 postów, każdy post powyżej 1000 słów i codziennie aktualizuj swój post. Więc musisz pomyśleć, jak policzyć całkowitą liczbę słów i ogólny postęp? Musisz więc skorzystać z naszej sugestii Najlepsza 4 wtyczka SEO dla WordPress. Wtyczka SEO pomaga pisać lepsze treści i zwiększać pozycję witryny w wyszukiwarkach.

Ważne strony: Musisz utworzyć strony takie jak O nas, Polityka prywatności i Skontaktuj się z nami. O nas jest łatwe do zrobienia, a Kontakt może być zapisywalny za pomocą wtyczek. Abyś mógł skorzystać z dowolnej z proponowanych przez nas wtyczek do formularza kontaktowego 7 najlepszych wtyczek formularza kontaktowego WordPress 2016. Ale pisanie Polityki prywatności jest trudne, ponieważ jest zbyt długie i jesteś nowy, aby ją napisać. Nie martw się, to narzędzie wygeneruje Darmowa polityka prywatności dla Twojej witryny.

Usuń inne reklamy sieciowe: Twoja witryna nie powinna zawierać żadnych reklam ani żadnych reklam marketingowych stowarzyszonych. Jeśli korzystasz z innych alternatyw Google Adsense, usuń wszystkie reklamy z witryny, a następnie zastosuj się do Media.net. 

Prześlij swoją witrynę w wyszukiwarkach: Podając nazwę swojej witryny w wyszukiwarkach takich jak Google, Bing, Yahoo, aby ludzie mogli łatwo ją odkryć. Rezultatem jest większy ruch na Twojej stronie.

[AdSense-B]

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector