Jak získat schválení Media.net během 1 dne, pracovní triky 2016

V tomto tutoriálu vám ukážu, co je Media.net a jak získat schválení Media.net do 1 dne. Nejprve vám tedy říkám, co je Media.net. 


Media.net je přední světová společnost v oblasti reklamní technologie, která vyvíjí inovativní produkty pro vydavatele i inzerenty. Poskytuje celé spektrum reklamních řešení a řešení zpeněžení provozu a má jedno z nejkomplexnějších portfolií reklamních technologií v oboru..

Pojďme se trochu podívat na tuto společnost:

Media.net je nyní jednou z pěti největších společností v oblasti reklamních technologií na světě. Na celém světě má více než 800 zaměstnanců. V sekci výnosů, Media.net je 2. největší kontextová reklama na světě.

[AdSense-B]

Proč bych si tedy měl zvolit Media.net:

Jak jsem vám řekl, jedná se o 2. největší reklamní server na světě. Pokud máte nějaký problém se schválením AdSense nebo váš účet byl zakázán. Pak je to nejlepší řešení. Pokud jste dosud neviděli náš dřívější příspěvek, pak musí zkontrolovat  Nejlepší 5 vysoce placených alternativ Google Adsense 2016.

V programu Google AdSense získáte 67% podíl na příjmech, ale media.net vám dává až Výnosy 90% podíl. Maximální počet reklam pochází z Bing & Yahoo, a můžete snadno zvýšit svůj příjem.

Jak získat schválení media.net:

Než začnete, jak získat schválení Media.net, musíte nejprve znát jejich TOS(Podmínky služeb), Opatření, což je tajný klíč získat schválení bez problému. Perfektně dodržujete tyto podmínky O krok napřed než ostatní, kteří své zásady opravdu nečetli a stále nejsou schopni získat schválení media.net. Podívejte se na tyto podmínky a pokyny.

 • Dostatek provozu: První věc, kterou musíte získat většinový provoz z USA / Velké Británie / Kanady. Poskytují hlavně reklamy založené na USA a Velké Británii, takže je skvělé, pokud váš web získává návštěvnost z uvedených zemí. A ujistěte se, že návštěvníci používají váš web.
 • Obsah webových stránek: Nesmíte do kategorie „torrentz, krakování, hackování, phreaking, nenávist, násilí, rasovou nesnášenlivost, tabák, alkohol, střelivo, nebezpečné látky, nelegální drogy, gore, násilí, hazardní hry, další nelegální stahování.

Získejte souhlas s media.net

Pokud vás najdou ke sdílení některého z těchto článků, musí váš účet zakázat. Jinak nemůžete použít svůj web jako fórum, on-line chatovací platformy.

 • Váš web by neměl obsahovat programy, které propagují aktivitu neplatných kliknutí tím, že uživatelům platí za kliknutí na reklamy, procházení webů, čtení e-mailů.
 • Chování uživatele: Jakmile bude vaše žádost schválena společností Media.net, jste plně zodpovědní za své reklamy. Majitelé stránek nesmějí žádným způsobem nabízet žádnou kompenzaci ani pobádat jakoukoli osobu k prohlížení / kliknutí na reklamy. Když na svůj web umístíte jakékoli reklamy, nepoužívejte žádný alternativní text nebo frázi, která by uživatele povzbuzovala, aby klikli hlavně na toto „Klikněte sem / toto“.
 • Uživatel může neklikejte reklamy nebo pomocí jakýchkoli prostředků uměle zvyšovat počet zobrazení nebo kliknutí, včetně ručních metod. Kliknutí na reklamy musí vést k trvalému zákazu.
 • Není dovoleno řídit provoz na vašich stránkách prostřednictvím motivovaných programů pro klikání, spamového e-mailového marketingu, placeného surfování, autosurfů, programů pro výměnu kliknutí, nechtěných reklam na webových stránkách třetích stran..

Top 5 trik k získání schválení media.net:

Provoz: Nejprve zkontrolují také provoz na vašem webu a zdroji. Máte-li provoz z NÁS, Spojené království a Kanada, pak to bude snazší. Získat organický provoz však není snadné. Na provozu závisí mnoho věcí. K tomu potřebujete dobré téma WordPress optimalizované pro SEO. Pokud nemůžete najít vhodné téma, podívejte se na naše 20 Handpicked Zdarma wordpress blog téma nebo Top 20 WordPress Portfolio Themes 2016. Tato témata jsou nově aktualizováno a plně Optimalizace SEO.

Obsah příspěvku: Váš web by měl obsahovat alespoň 30-40 příspěvek, každý příspěvek výše 1000 slov a každý den aktualizujte svůj příspěvek. Takže musíte přemýšlet, jak spočítat celkový počet slov a celkový pokrok? Takže musíte použít náš doporučený Nejlepší 4 SEO plugin pro WordPress. SEO Plugin vám pomůže psát lepší obsah a zvýšit hodnocení vašich stránek ve vyhledávačích.

Důležité stránky: Musíte vytvořit stránky jako O nás, Zásady ochrany osobních údajů a Kontaktujte nás. O nás je snadné vytvořit a kontaktujte nás lze zapisovat pomocí pluginů. Takže můžete použít kterýkoli z těchto pluginů pro kontaktní formulář, který jsme navrhli 7 nejlepších pluginů WordPress pro kontaktní formulář 2016. Ale psaní Zásad ochrany osobních údajů je obtížné, protože je příliš dlouhé a vy jste noví. Nebojte se, tento nástroj vygeneruje Zásady ochrany osobních údajů pro váš web zdarma.

Odstranit další reklamy v sítích: Váš web by neměl obsahovat žádnou reklamu ani reklamy přidruženého marketingu. Pokud používáte jiné alternativy AdSense pro reklamy Google, odstraňte ze svého webu všechny reklamy a poté použijte Media.net. 

Vložte svůj web ve vyhledávačích: Odesláním názvu svého webu do vyhledávačů jako Google, Bing, Yahoo, aby lidé mohli váš web snadno objevit. Výsledkem je větší provoz na vašich stránkách.

[AdSense-B]

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map