Kā iegūt Media.net apstiprinājumu 1 dienas laikā, darba triki 2016

Tātad šajā apmācībā es jums parādīšu, kas ir Media.net un kā saņemt Media.net apstiprinājumu 1 dienas laikā. Tāpēc vispirms es jums saku, kas ir Media.net. 


Media.net ir vadošais pasaules reklāmas tehnoloģiju uzņēmums, kas izstrādā novatoriskus produktus gan izdevējiem, gan reklāmdevējiem. Tas nodrošina pilnu reklāmas un datplūsmas monetizācijas risinājumu spektru tā lielajiem, un tam ir viens no visaptverošākajiem reklāmas tehnoloģiju portfeļiem nozarē.

Apskatīsim nelielu informāciju par šo uzņēmumu:

Media.net tagad ir viens no 5 lielākajiem reklāmas tehnoloģiju uzņēmumiem visā pasaulē. Tai visā pasaulē ir vairāk nekā 800 darbinieku. Ieņēmumu sadaļā, Media.net ir 2 lielākais kontekstuālās reklāmas bizness visā pasaulē.

[AdSense-B]

Tad kāpēc man vajadzētu izvēlēties Media.net:

Kā es jums teicu, tas ir 2. lielākais reklāmas serveris pasaulē. Ja rodas kādas problēmas ar adsense apstiprināšanu vai jūsu konts tika aizliegts. Tad tas ir labākais risinājums. Ja jūs vēl neredzējāt mūsu agrāko ziņu, tad jāpārbauda  Labākās 5 vislabāk apmaksātās Google Adsense alternatīvas 2016.

Google adsense jūs saņemat 67% ieņēmumu daļu, bet media.net piešķir jums pat vairāk 90% ieņēmumi dalīties. Maksimāli reklāmas nāk no Bing & Yahoo, un jūs varat viegli palielināt savus ienākumus.

Kā iegūt media.net apstiprinājumu:

Pirms sākat, kā iegūt Media.net apstiprinājumu, vispirms jāzina viņu TOS(Pakalpojumu noteikumi), Politikas, kas ir a slepena atslēga saņemt apstiprinājumu bez izdošanas. Pilnīgi ievērojot šos noteikumus, jūs saņemsit vienu soli priekšā nekā citi, kas galvenokārt nelasa savu politiku un joprojām nespēj iegūt media.net apstiprinājumu. Tāpēc apskatiet šos noteikumus un vadlīnijas.

 • Pietiekama satiksme: Pirmā lieta, kas jums nepieciešama, lai saņemtu lielāko daļu trafika no ASV / Lielbritānijas / Kanādas. Tie galvenokārt nodrošina reklāmas ASV, Lielbritānijā, tāpēc ir lieliski, ja jūsu vietne saņem trafiku no minētajām valstīm. Un pārliecinieties, ka apmeklētāji izmanto jūsu vietni.
 • Vietnes saturs: Nevar iekļaut “torrentz, plaisāšanu, uzlaušanas, uzmācīgu naidu, vardarbību, rasu neiecietību, tabaku, alkoholu, munīciju, bīstamām vielām, nelegālajām narkotikām, gore, vardarbību, azartspēļu narkotikām, citām nelegālām lejupielādēm.

Saņemiet media.net apstiprinājumu

Ja viņi jūs atradīs, ka kopīgojat kādu no šiem rakstiem, viņiem ir jāaizliedz jūsu konts. Turklāt jūs nevarat izmantot jūsu vietni kā forumu, tiešsaistes tērzēšanas platformas.

 • Jūsu vietnē nedrīkst būt programmu, kas reklamē nederīgus klikšķus, maksājot lietotājiem noklikšķināt uz reklāmām, pārlūkot vietnes, lasīt e-pastu.
 • Lietotāja uzvedība: Kad jūsu pieteikums tika apstiprināts Media.net, jūs esat pilnībā atbildīgs par savām reklāmām. Izdevēji nedrīkst piedāvāt nekādu kompensāciju vai pamudināt nevienu personu skatīties / noklikšķināt uz reklāmām. Ievietojot reklāmas savā vietnē, nelietojiet alternatīvu tekstu vai frāzi, kas mudina lietotājus noklikšķināt galvenokārt uz šo Noklikšķiniet šeit / šo “.
 • Lietotājs var nevis noklikšķiniet reklāmas vai izmantojiet jebkurus līdzekļus, lai mākslīgi palielinātu seansus un / vai klikšķus, ieskaitot manuālas metodes. Noklikšķinot uz reklāmām, pastāvīgs aizliegums.
 • Jums nav atļauts virzīt trafiku uz jūsu vietni, izmantojot stimulētas klikšķu programmas, surogātpasta e-pasta mārketingu, apmaksātu sērfošanu, automātisko sērfošanu, klikšķu apmaiņas programmas, nevēlamas reklāmas trešo pušu vietnēs..

5 galvenie triki, lai iegūtu media.net apstiprinājumu:

Satiksme: Viņi, pirmkārt, pārbauda jūsu vietnes trafiku un avotu. Ja saņemat satiksmi no ASV, UK un Kanāda, tad būs vieglāk. Bet iegūt dabisko satiksmi nav viegli. No satiksmes ir atkarīgas daudzas lietas. Šim nolūkam jums ir nepieciešama laba SEO optimizēta WordPress tēma. Ja nevarat atrast piemērotu tēmu, pārbaudiet mūsu 20 Handpicked Bezmaksas WordPress emuāra tēma vai 20 labākās WordPress portfeļa motīvas 2016. Tās ir tēmas tikko atjaunināts un pilnībā SEO optimizēts.

Ziņas saturs: Jūsu vietnei vajadzētu būt vismaz 30–40 pasts, katrs ieraksts iepriekš 1000 vārdu un atjauniniet savu ziņu katru dienu. Tātad jums ir jādomā, kā saskaitīt vārdus un kopējo progresu? Tātad jums ir jāizmanto mūsu ieteiktais Labākais 4 SEO spraudnis WordPress. SEO spraudnis palīdz jums rakstīt labāku saturu un palielināt jūsu vietnes rangu meklētājprogrammās.

Svarīgas lapas: Jums jāizveido tādas lapas kā Par mums, Privātuma politika un Sazinies ar mums. Par mums ir viegli izveidot, un ar spraudņu palīdzību sazinieties ar mums. Tātad jūs varat izmantot jebkuru no mūsu piedāvātās kontaktformas spraudņiem 7 labākie WordPress kontaktformas spraudņi 2016. Bet konfidencialitātes politikas rakstīšana ir grūta, jo tā ir pārāk ilga, un jūs esat jauns to rakstīt. Neuztraucieties, šis rīks ģenerēs Bezmaksas konfidencialitātes politika jūsu vietnei.

Noņemt citas tīkla reklāmas: Jūsu vietnē nedrīkst būt reklāmu vai saistītu mārketinga reklāmu. Ja izmantojat citas Google adsense alternatīvas, noņemiet visas reklāmas no savas vietnes un pēc tam piesakieties vietnē Media.net. 

Iesniedziet savu vietni meklētājprogrammās: Iesniedzot savas vietnes nosaukumu meklētājprogrammām, piemēram, Google, Bing, Yahoo, lai cilvēki varētu viegli atklāt jūsu vietni. Un rezultāts ir vairāk trafika uz jūsu vietni.

[AdSense-B]

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map