Kaip gauti „Media.net“ patvirtinimą per 1 dieną, „Darbo gudrybės 2016“

Taigi šiame vadove aš jums parodysiu, kas yra „Media.net“ ir kaip gauti Media.net patvirtinimą per 1 dieną. Taigi pirmiausia aš jums sakau, kas yra „Media.net“. 


Media.net yra pirmaujanti pasaulinė reklamos technologijų įmonė, kurianti novatoriškus produktus tiek leidėjams, tiek reklamuotojams. Tai teikia visą spektrą reklamos ir srauto pajamų gavimo sprendimų savo dideliems ir turi vieną iš išsamiausių reklamos technologijų portfelių pramonėje..

Pažvelkime į šią įmonę šiek tiek:

„Media.net“ dabar yra viena iš 5 didžiausių reklaminių technologijų kompanijų visame pasaulyje. Joje dirba daugiau nei 800 darbuotojų visame pasaulyje. Pajamų skyriuje, Media.net yra 2-asis didžiausias kontekstinės reklamos verslas visame pasaulyje.

[„AdSense-B“]

Taigi kodėl turėčiau pasirinkti Media.net:

Kaip aš jums sakiau, tai yra antras pagal dydį skelbimų serveris pasaulyje. Jei kyla problemų dėl „AdSense“ patvirtinimo arba jūsų paskyra buvo uždrausta. Tuomet tai yra geriausias sprendimas. Jei dar nematėte mūsų ankstesnio įrašo, tada privalo patikrinti  5 geriausios „Google Adsense“ alternatyvos 2016 m.

„Google adsense“ jūs gaunate 67% pajamų dalies, tačiau „media.net“ suteikia jums net daugiau 90% pajamų Dalintis. Daugiausia skelbimų gaunama iš „Bing“ & „Yahoo“, ir jūs galite lengvai padidinti savo pajamas.

Kaip gauti „media.net“ patvirtinimą:

Prieš pradėdami gauti „Media.net“ patvirtinimą, pirmiausia turite žinoti apie juos TOS(Paslaugų teikimo sąlygos), Politika, kuri yra a slaptas raktas gauti patvirtinimą be leidimo. Puikiai laikydamiesi tų terminų, kuriuos gausite žingsniu priekyje nei kiti, kurie iš tikrųjų neskaito savo politikos ir vis dar negali gauti „media.net“ patvirtinimo. Taigi pažvelkite į šias sąlygas ir gaires.

 • Pakankamas eismas: Pirmiausia reikia gauti srautą iš JAV, JK / Kanados. Jie daugiausia teikia skelbimus JAV, Jungtinėje Karalystėje, todėl puiku, jei jūsų svetainė sulaukia srauto iš minėtų šalių. Ir įsitikinkite, kad lankytojai naudojasi jūsų svetaine.
 • Svetainės turinys: Negalima įtraukti į „torrentą, įtrūkimus, įsilaužimus, sukčiavimą, neapykantą, smurtą, rasinę netoleranciją, tabaką, alkoholį, šaudmenis, pavojingas medžiagas, nelegalius narkotikus, gore, smurtą, azartinius lošimus, kitus nelegalius atsisiuntimus.

Gaukite media.net patvirtinimą

Jei jie supras jus, kad jūs bendrinate kurį nors iš tų straipsnių, jie privalo uždrausti jūsų sąskaitą. Kita vertus, jūs negalite naudoti savo svetainės kaip forumo, tiesioginių pokalbių platformų.

 • Jūsų svetainėje neturėtų būti programų, skatinančių negaliojančių paspaudimų veiklą, mokant vartotojams spustelėti skelbimus, naršyti svetaines, skaityti el.
 • Vartotojo elgesys: Kai jūsų paraiška bus patvirtinta Media.net, jūs esate visiškai atsakingas už savo skelbimus. Leidėjai negali siūlyti jokių kompensacijų ar paskatinti asmenis žiūrėti / spustelėti skelbimus. Kai įdedate skelbimus į savo svetainę, nenaudokite jokio alternatyvaus teksto ar frazės, kuri skatina vartotojus daugiausia spustelėti tai „Spustelėkite čia / tai“.
 • Vartotojas gali ne spustelėkite arba naudokite bet kokias priemones, kad dirbtinai padidintumėte parodymus ir (arba) paspaudimus, įskaitant rankinius metodus. Skelbimų paspaudimai turi būti visam laikui uždrausti.
 • Jums neleidžiama nukreipti srauto į savo svetainę naudojant skatinamąsias paspaudimų programas, šlamšto el. Pašto rinkodarą, mokamą naršymą, automatinį naršymą, paspaudimų mainų programas, nepageidaujamus skelbimus trečiųjų šalių svetainėse..

5 populiariausi triukai norint gauti „media.net“ patvirtinimą:

Eismas: Jie pirmiausia patikrina srautą jūsų svetainėje ir šaltinį. Jei gaunate srautą iš JAV, JK ir Kanada, tada bus lengviau. Bet gauti natūralų srautą nėra lengva. Yra daug dalykų, priklausančių nuo eismo. Tam jums reikia geros SEO optimizuotos „WordPress“ temos. Jei nerandate tinkamos temos, patikrinkite mūsų 20 „Handpicked Free“ „WordPress“ tinklaraščio tema arba 20 populiariausių „WordPress“ aplanko temų 2016 m. Tos temos yra naujai atnaujinta ir visiškai SEO optimizuotas.

Skelbimo turinys: Jūsų svetainėje turėtų būti bent 30–40 įrašų, kiekvieną aukščiau esantį įrašą 1000 žodžių ir atnaujinkite savo įrašą kasdien. Taigi jūs turite galvoti, kaip suskaičiuoti žodžius ir bendrą pažangą? Taigi jūs turite naudoti mūsų siūlomą Geriausi 4 „WordPress“ SEO papildiniai. SEO papildinys padeda jums rašyti geresnį turinį ir padidinti jūsų svetainės reitingą paieškos sistemose.

Svarbūs puslapiai: Turite sukurti tokius puslapius kaip Apie mus, Privatumo politika ir Susisiekite su mumis. Apie mus nesunku pasidaryti. Susisiekite su mumis naudodamiesi papildiniais. Taigi galite naudoti bet kurį iš mūsų siūlomų kontaktinės formos papildinių 7 geriausi „WordPress“ kontaktinės formos papildiniai 2016 m. Bet rašyti privatumo politiką yra sunku, nes ji per ilga ir jūs esate naujas rašytojas. Nesijaudinkite, tas įrankis sugeneruos Nemokama jūsų svetainės privatumo politika.

Pašalinti kitus tinklų skelbimus: Jūsų svetainėje neturėtų būti jokio skelbimo ar jokių susijusių rinkodaros skelbimų. Jei naudojate kitas „Google adsense“ alternatyvas, pašalinkite visus skelbimus iš savo svetainės ir kreipkitės į „Media.net“. 

Pateikite savo svetainę paieškos sistemose: Pateikdami savo svetainės pavadinimą paieškos sistemoms, tokioms kaip „Google“, „Bing“, „Yahoo“, žmonės galės lengvai rasti jūsų svetainę. Rezultatas – didesnis srautas į jūsų svetainę.

[„AdSense-B“]

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map