Iesācēja ceļvedis Google Analytics: Kā uzlabot savu vietni un saturu, izmantojot galveno apmeklētāju metriku

Gatavs apgūt galveno metriku Google Analytics lai jūs varētu uzlabot savu vietni?


Mēs instalēsim izsekošanas kodu, iestatīsim jūsu Administratora izvēlne (filtri, mērķi, Meklēšanas konsole un sasaistiet savus citus Google profilus), segmentējiet trafika avotus, identificējiet saturu ar zemu veiktspēju, izmantojot zemu vidējo laiku lapā + augstu atlēcienu līmeni, uzziniet apmeklētāju demogrāfiskos datus, piemēram, vecumu / dzimumu / atrašanās vietu, un izmantojiet tos, lai jūsu vietnē veiktu uz datiem balstītus uzlabojumus, saturs, SEO un reklāmguvumi.

Es jums parādīšu reālās dzīves piemērus

Patīk tas, kā es zinu, ka vairums manu apmeklētāju ir 25–40 gadus veci vīrieši, kas izmanto darbvirsmu Google Chrome, un kuri sākotnēji ieradās šeit caur Google un ir no ASV, Indijas, Lielbritānijas vai Kanādas.

… Vai es biju tuvu?

Ideālā gadījumā Google Analytics būtu jāinstalē vairākus mēnešus (un apmeklētāju skaits būtu pienācīgs), lai jūsu dati būtu pietiekami lieli, lai izdarītu secinājumus. Vietnē Google Analytics ir video pamācības Digitālā analīze un Platformas pamati kas tiek izmantots viņu bezmaksas Analytics IQ eksāmens. Es tos noteikti pārbaudīšu un varbūt pat iegūstu sertifikācija.

Veiksmi! Ja rodas jautājumi, nometiet man līniju.

Satura rādītājs

1. Galvenā metrika

 • Cik daudz lietotājiem apmeklēju manu vietni?
 • Cik daudz organiski meklējumi vai es iegūstu no SEO?
 • Kas lapas iegūt vislabāko organiski meklējumi?
 • Kas lapas saņem vismaz organiski meklējumi (lai es tos varētu uzlabot)?
 • Kas lapas ir vissliktākais VKS, vidējais laiks lapā, ielādes laiks, un lielība?
 • Kas pilsētas vai viņi ir no?
 • Kādi% no tiem ir mobilais?
 • Kas valodās vai viņi runā?
 • Kāds ir viņu raksturīgais dzimums un vecums?
 • Kas vietnēs novirzīt satiksmi pie manis?
 • Kas sociālie tīkli sūtīt satiksmi man?
 • Kuras lapas ir labākās reklāmguvumi (piemēram, kontaktformu aizpildīšana)?
 • Kurās lapās ir vissliktāk ielādes laiks un kāpēc?
 • Kura saites ir cilvēki, kas iesaistās katrā lapā?
 • Kā es varu pielāgot savu vietni / saturu, pamatojoties uz šiem rādītājiem (liels jautājums)?

2. Izsekošanas koda uzstādīšana

Pēc reģistrēšanās Google Analytics jums piešķirs izsekošanas kods. Labākais veids, kā to izdarīt, ir izsekošanas koda mitināšana lokāli (caur WP atspējot). Tam vajadzētu izlabot Google Analytics vienumu “pārlūkprogrammas sviras saglabāšana”, kas bieži redzams pakalpojumos GTmetrix, Pingdom un PageSpeed ​​Insights..

Izkraujiet Google-Analytics-to-Local-Sever

Varat arī kopēt / ielīmēt to kājenē, bet tas parasti pievieno vairāk pieprasījumu un padara jūsu vietni lēnāku. Dažām WordPress tēmām ir noteikts lauks, lai ielīmētu izsekošanas vai UA kodu…

Google-Analytics-izsekošanas koda uzstādīšana

3. Admin izvēlnes konfigurēšana

Savā Google Analytics informācijas panelī dodieties uz Administratora izvēlne

Google-Analytics-administrators-cilne

Google-Analytics-Administrators-izvēlne

KONTA STRUKTŪRA

Jūsu Google Analytic kontā ir 3 hierarhijas līmeņi: konts, īpašums, skats. Google Analytics iesaka cilnē Skats izveidot vairākus skatus (Skats → Izveidot jaunu skatu). Es izveidoju galvenais skats (atstājiet neskartu, lai nezaudētu datus, ja kaut kas noiet greizi) un a filtrēts skats (dati, kurus redzu, pamatojoties uz manām konfigurācijām). Varat arī izveidot skatus planšetdatoru trafikam, viedtālruņu trafikam vai datu pārbaudei GA. Redzēt šo video apmācība.

KONTA TABA

Lielākā daļa no tā ir pašsaprotami. Lietotāju pārvaldība ļauj jums piešķirt piekļuvi savam kontam dažādos līmeņos atļaujas. Filtrus lielākoties izmanto, lai izslēgtu jūsu (un citu darbinieku) IP adreses, lai jūsu skati netiktu piesārņoti. Filtrējot vairāk filtru, kad nonāksim cilnē “skats”.

ĪPAŠUMA TABULA

Īpašuma iestatījumi

Īpašums-Iestatījumi-Google-Analytics

Lietotāju pārvaldība

Piešķiriet citiem atļauju pārvaldīt lietotājus vai rediģēt, sadarboties un lasīt datus. Tie visi ir dažāda līmeņa atļaujas tāpēc pārliecinieties, ka zināt! Ja tas ir jūsu izstrādātājs vai mārketinga vadītājs, jūs, iespējams, vēlaties viņiem piešķirt piekļuvi visam, izņemot “pārvaldīt lietotājus”.

Izsekošanas informācija

Atrodiet savu izsekošanas kodu + UA numuru, kā arī iespējot reklāmas ziņošanas funkcijas lai jūs varētu iegūt demogrāfiskos datus (dzimums, vecums, intereses).

Produktu saistīšana

Saistiet savus Google Analytics datus ar Search Console, AdSense, AdWords, Google Play un citiem Google produktiem. Tas ļauj daļu datu koplietot dažādos kontos. Administratora izvēlnē atlasiet “visi produkti”, lai redzētu pilnu sarakstu, vai arī varat uzzināt vairāk par produktu saistīšanu.

Google-Anaytics-Produktu saistīšana

SKATĪT TABULU

Skatīt iestatījumus – iestatiet laika joslu, iespējojiet robotprogrammatūru filtrēšanu, lai izslēgtu trāpījumus no surogātpastu zirnekļiem, un iestatiet vietnes meklēšanu, lai uzzinātu, kādus vaicājumus cilvēki ievada jūsu vietnes meklēšanas joslā. Lai to izdarītu, iespējojiet vietnes meklēšanas izsekošana pēc tam ierakstiet kaut ko meklēšanas joslā. Tā kā mans rāda? S = piemērs, es vienkārši ievadīšu burtu “s” kā vaicājuma parametru. Varat arī izmantot vietņu meklēšanas kategorijas, ja jūsu vietne ļauj lietotājiem uzlabot meklēšanu. Pretējā gadījumā jums vajadzētu būt labam.

Google-Analytics-View-Settings

Mērķi

Mērķi izmēriet, cik daudz cilvēku aizpilda jūsu kontaktinformācijas veidlapu, reģistrējas jūsu biļetenam, veic pasūtījumu, reģistrē kontu, lejupielādē PDF un citus zemāk parādītos mērķus …

Google-Analytics-mērķi

Iestatīšana a pasūtījuma mērķis ir vienkāršākais veids, kā izdarīt daudzus no šiem. Pievienojiet galamērķa URL (pateicības lapu vai citu apstiprināšanas lapu, ko lietotāji redz, kad viņi ir izpildījuši mērķi). Tagad pārbaudiet mērķi, lai redzētu, cik bieži tas tiek konvertēts, pamatojoties uz jūsu datiem par pēdējām 7 dienām.

Pielāgots mērķis-Google-Analytics

Tagad jūs varēsit redzēt mērķus savos datos …

Google-Analytics-mērķa reklāmguvumi

Satura grupēšana

Grupējiet saturu, lai jūs varētu redzēt analītiku par noteiktām tēmām (piemēram, emuāru ierakstu tēmas vai konkrēti produkti / pakalpojumi). Šajā gadījumā es segmentēju visas lapas, kuru nosaukumos ir vārdi “WordPress SEO”. Ir 3 metodes, bet noteikumu kopas izveidošana noteikti ir vienkāršākā metode.

Satura grupēšana-Google-Analytics

Tagad varat pāriet uz pārskatiem “Uzvedība” un redzēt datus…

Satura grupēšana-uzvedība-pārskats

Filtri

Filtri galvenokārt tiek izmantoti, lai izslēgtu jūsu (un darbinieka) IP adreses, lai tie nepiesārņotu jūsu datus. Izveidojiet iepriekš noteiktu filtru un pēc tam izslēdziet IP, kas ir “vienāds ar”, lai Google uzzinātu, kāds ir jūsu IP. Izslēdziet visus IP, ieskaitot jūsu māju, biroju, viedtālruņus, planšetdatorus utt.

Google-Analytics-IP-filtrs

Kanāla iestatījumi

Kanāla iestatījumi → Pārvaldīt zīmola nosacījumus – šeit vienkārši pievienojiet savu firmas vārdu, kas palīdzēs atdalīt zīmolu nosaukumus un vispārīgos vārdus (jebkurš cits nosaukums, izņemot jūsu firmas vārdu).

E-komercijas iestatījumi – ja jums ir e-komercijas vietne, jūs to vēlaties iespējot. Ir iespējamas papildu darbības, lai iespējotu e-komercijas izsekošanu …

E-komercijas iestatījumi

Aprēķinātā metrika

Segmenti

Segmenti ļauj jums skatīt pārskatus (cilnes kreisajā pusē), segmentējot lietotājus pēc sociālā medija, mobilās ierīces veida vai jebkura filtra, kuru vēlaties izmantot šajā segmentā. Piemēram, jūs varat iestatīt “sociālo mediju” segmentu un pēc tam pārbaudīt jebkuru pārskatu, lai redzētu to īpaši sociālajiem medijiem.

Izveidot jaunu segmentu …

Google-Analytics-segmenti

Izvēlieties to cilvēku veidu (metriku), kurus vēlaties segmentēt …

Google-Analytics-segmenta nosacījumi

Tagad dodieties uz jebkuru pārskatu un izvēlieties segmentu, lai filtrētu datus …

Mērķauditorija-segmentēšana-Google-Analytics

Pielāgoti brīdinājumi

Pielāgoti brīdinājumi nosūtīsim jums paziņojumus pa e-pastu vai tekstu, ja konkrēta metrika palielinās / samazinās par noteiktu summu (sesijas, darījumi, mērķa reklāmguvumi utt.). Tas ir diezgan pašsaprotami, bet man vienkārši patīk uzzināt par satiksmes intensitāti un sašaurinātu satiksmi. Es neredzu vajadzību pēc daudz kas cits.

Pielāgots-Google-Analytics-brīdinājums

Ieplānotie e-pasti

Sūtiet automātiskus pārskatus saviem klientiem, priekšniekam vai jebkuram citam. Vienkārši dodieties uz jebkuru ziņojumu, kuru vēlaties nosūtīt pa e-pastu, pēc tam noklikšķiniet uz pogas E-pasts, lai iestatītu preferences. Man patīk saņemt pastāvīgus ziņojumus par savu pielāgoti paneļi tāpēc es redzu svarīgākos rādītājus, kurus vēlos izmērīt.

Google-Analytics-e-pasts-pārskats

Kad jūsu e-pasti ir iestatīti, varat tos pārvaldīt administratora izvēlnē …

Plānoti-e-pasti-Google-Analytics

4. Pielāgošana

Google-Analytics-pielāgošana

Informācijas paneļi

Informācijas paneļi parādiet vissvarīgāko metriku vienuviet (manā pārlūkprogrammā man ir grāmatzīmes, kas padara manu lietu SUPER pārbaudīšanu vienkāršu). Varat tos pats izveidot vai izmantot manas iepriekš izveidotās informācijas paneles, kas segmentē trafiku SEO, mobilajā, sociālajā, ģeogrāfiskajā, tehniskajā statistikā un citur. Google Analytics risinājumu galerija ir vēl vairāk, bet tas noteikti ir patīkami, ja varam noklikšķināt uz grāmatzīmes un doties tieši uz vissvarīgāko metriku.

Pirms manu informācijas paneļu importēšanu:

 • Izmantojiet lejupielādes saites, lai pievienotu tās sava GA konta sadaļai “paneļi”
 • Logrīkiem, kas saka “bez firmas zīmes”, rediģējiet filtru un izmantojiet jūsu vietnes nosaukumu (nevis mans)

Īsumā - Google Analytics informācijas panelis

Lejupielādējiet manus pielāgotos informācijas paneļus, lai segmentētu trafiku:

Pielāgoti pārskati

Tā vietā, lai katru dienu pārbaudītu savu analītiku (vai manuāli nosūtītu pārskatus klientiem), varat izveidot pielāgoti pārskati kurā varat iespējot ieplānotos e-pastus. Es vismaz izveidotu dažus pārskatus ar galveno metriku, piemēram, lietotājiem, dabiskiem meklējumiem, populārākajām lapām un mērķu izpildi.

Vispirms izveidojiet pārskatu administratora izvēlnes cilnē “pielāgotie pārskati” …

Google-Analytics-Custom-pārskati

Pēc tam dodieties uz pielāgošanu > Pielāgoti pārskati, lai skatītu datus. Tāpat kā gandrīz visā Google Analytics, jūs redzēsit kopīgošanas opciju (augšējā kreisajā stūrī), kurā varēsit iestatīt ieplānotos e-pastus.

Google-Analytics-Custom-Report

Saglabātie pārskati

….

Pielāgoti brīdinājumi

Es jau apmeklēju pielāgotos brīdinājumus sadaļā “Administratora izvēlnes konfigurēšana” un to, kā saņemt brīdinājumus satiksmes intensitātes vai satiksmes krituma laikā … šī ir tikai vēl viena vieta, kur šos brīdinājumus redzēt.

5. Ziņojumi

Lūk, ko katrs no tiem nozīmē …

Google Analytics pārskatu veidošana

Īsts laiks

Skatiet cilvēkus, kas pašlaik atrodas jūsu vietnē, lapas, kuras viņi skata, atrašanās vietu, trafika avotus un citu informāciju.

Reāllaika-Google-Analytics

Auditorija

Mērķauditorija → Demogrāfiskie dati

Vecums / dzimums

Google-Analytics-demogrāfija

 • Vai man ir jāpielāgojas fotogrāfijas / atsauksmes lai atspoguļotu manu demogrāfisko?
 • Ir pirmie atsauksmes cilvēki redz manus demogrāfiskos datus?
 • Vai mans dizains (fonta tips, lielums, krāsa, CSS stils) atbilst maniem demogrāfiskajiem datiem?
 • Vai mans rakstīšanas stils?
 • Kas man dod augstāko reklāmguvumi? (mēs to uzstādīsim, lai izmērītu)
 • Vai viņi meklē noteiktu? atslēgvārdi Es varu atrast vietnēs Automātiskā pabeigšana vai Atslēgvārdu pārlūks?

Intereses

Interešu kategorijas

Google-Analytics-interešu kategorija

Tirgus segmenti

Tirgus segmenti

 • Vai es izmantoju atsaucīgu dizainu / tēmu?
 • Vai meklēšanas konsolē ir kļūdas mobilajā ierīcē??
 • Vai man vajadzētu pievienot mobilo pogu “noklikšķināt, lai zvanītu”, ja tas ir jēga manam biznesam (picas piegādes kopai tas noteikti ir vajadzīgs)?

Ģeogrāfija

Valoda

Valoda-Google-Analytics

Atrašanās vieta

Atrašanās vieta - Google-Analytics

Mobilais

Mobilās ierīces-Google-Analytics

Iegūšana

Uzvedība

Pārvēršana

Informācijas izsekošana → Novirzīšanas izslēgšanas saraksts – apskatot “novirzīšanas datplūsmas” datus, iespējams, pamanāt nevēlamas vietnes, kas sūta jūsu datplūsmu – tā ir izplatīta problēma. Pievienojot surogātpastu vietnes šim sarakstam, tās tiek izslēgtas no “novirzīšanas trafika”, bet tiek pievienotas “tiešajai trafikai”. Tas pilnībā neatrisina problēmu, bet iegūstot precīzus datus par novirzīšanas trafiku (vietnes, kas ar jums saista un sūta trafiku) būt svarīgākam nekā iegūt precīzus datus par tiešo trafiku (cilvēki, kas tieši ierodas jūsu vietnē). Tā ir priekšroka.

Nodošana-izslēgšana-saraksts

Kanāla iestatījumi → Pārvaldīt zīmola nosacījumus – šeit vienkārši pievienojiet savu firmas vārdu, kas palīdzēs atdalīt zīmolu nosaukumus un vispārīgos vārdus (jebkurš cits nosaukums, izņemot jūsu firmas vārdu).

E-komercijas iestatījumi – ja jums ir e-komercijas vietne, jūs to vēlaties iespējot. Ir iespējamas papildu darbības, lai iespējotu e-komercijas izsekošanu …

 • Skats Iestatījumi → Iespējot meklēšanu vietnē
 • Mērķi
 • E-komercijas iestatījumi

Iegūšana

Kanāli

E-pasts → Galvenās lapas (no e-pasta mārketinga)

Novirzīšanas satiksme

Novirzīšana-trafiks-Google-Analytics

Jautājumi, kas jāuzdod par katru sadaļu

 1. Mērīšanas klasifikācija

Pārbaudīt klasifikāciju (izmantot kā etalonu)

 • Izrakstieties no sava Google konta
 • Slēpt privātos rezultātus (globusa ikona Google mājas lapas labajā pusē)
 • Tagad meklējiet atslēgvārdus, lai iegūtu objektīvākus rezultātus
 • Rangu pārbaudīšanas rīki nav uzticami

Organiski meklējumi

Citi trafika avoti (satura mārketings)

Lapu analītika (google analytics informācijas panelis)

Tīmekļa pārziņa rīki

https://moz.com/blog/death-of-keyword-ranking-reports-whiteboard-friday

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map