Marrëveshja më e mirë e Pritjes me WordPress, Temat & Plugins (deri në 99% Ulje) – 2018

04.06.2020
Blogim 'Marrëveshja më e mirë e Pritjes me WordPress, Temat & Plugins (deri në 99% Ulje) – 2018
0 7 мин.

E Premte e Zezë dhe E hëna Cyber ​​sapo kanë filluar. Shtë koha më e mirë për të blerë shtojcat premium, mbajtjen në internet, temat, mjetet e marketingut etj. Për të rritur biznesin tuaj.


Gjatë shitjes në Black Friday, shumica e kompanive ofrojnë një zbritje më të madhe për produktet e tyre. Nëse dëshironi të blini ose azhurnoni ndonjë nga shërbimet ose mjetet tuaja aktuale, duhet të bëni nxitim. Sepse të gjitha marrëveshjet janë për një kohë specifike (4-5 ditë).

Në këtë artikull, ne do të ndajmë më së miri të Premten e Zezë & Marrëveshjet e së hënës në internet për blogerët, tregtarët dhe bizneset.

P.S. Këto marrëveshje janë për një kohë shumë të kufizuar. Do të merrni këtë lloj zbritje të madhe vetëm një herë në vit. Kështu që nxitoni. Merre marrëveshjen më të mirë.

Marrëveshjet Hosting të WordPress

WPEngine (5.5 muaj pa pritje)

WPEngine është ofruesi i menaxhimit më të mirë të WordPress. Ata janë duke ofruar një zbritje prej 35% në të gjitha planet që do të thotë se do të merrni 5.5 muaj pa pritje me çdo abonim vjetor.

Eachdo plan përfshin SSL falas, CDN falas, migracionin falas në uebfaqe dhe temat e premium 35+ WordPress me vlerë 2000 $.

Oferta: 35% zbritje në të gjitha planet që nënkupton 5.5 muaj pritje falas

Coupon: cyberwpe2018

Marrëveshja është në dispozicion: Nga 22-26 Nëntor

≥ Merrni WPEngine (5.5 muaj pa pagesë)

Bluehost (65% Ulje)

Bluehost është WordPress.org rekomandoi pritjen. Me Bluehost, ju do të merrni një domen i lire.

Të gjitha planet përfshijnë disqet SSD, çertifikatën falas SSL, transferimin e pakufizuar të të dhënave dhe mbështetjen e ekspertëve 24 7. Ato gjithashtu ofrojnë një funksion me 1 klikim të instaluar në WordPress dhe funksionin e azhurnimit automatik të WordPress.

Coupon: Nuk ka nevojë

≥ Merrni Bluehost Hosting (65% zbritje)

SiteGround (75% zbritje)

SiteGround SG

SiteGround rekomandohet zyrtarisht të presë nga WordPress.

Ata ofrojnë pa probleme me 1 klikim të instaluar WordPress dhe azhurnime automatike të WordPress. Plani i tyre i tërë përfshin zvarritje falas & ndërtues faqesh, CloudFlare CDN, çertifikatë falas SSL.

Coupon: Nuk është e nevojshme

Marrëveshja është në dispozicion: Nga 23-27 Nëntor

≥ Merrni SiteGround (75% Ulje)

HostPapa (87% Zbritje)

HostPapa është një tjetër ofrues i shkëlqyer i hostimit të WordPress.

Ata po ofrojnë 87% zbritje në hostpin e tyre të përbashkët dhe WordPress për blerjen e një pakete prej 36 muajsh. Kjo është vetëm 1 dollarë në muaj për gjithsej 36 muaj, që është gjithsej 36 dollarë.

Kjo marrëveshje është vetëm për një kohë të kufizuar. Ju nuk duhet ta humbisni atë.

Oferta: 87% Zbritje (Vetëm 1 $ / muaj)

Coupon: Nuk është e nevojshme

Marrëveshja është në dispozicion: Nga 23-27 Nëntor

≥ Merrni HostPapa (87% Zbritje)

A2Hosting (67% Ulje)

A2Hosting po ofron 67% në WordPress-in e tyre të përbashkët dhe të menaxhuar, 50% zbritje në hosting VPS dhe 40% zbritje në hosting shitës.

Gjë e mirë për A2Hosting që ata nuk kufizojnë asnjë nga burimet e pritjes si fusha të pakufizuara, depo të pakufizuara, transferim të pakufizuar të të dhënave etj..

Oferta aktualisht jeton tani dhe do të përfundojë në 27 Nëntor.

Oferta:

 • 67% zbritje në pritjen e përbashkët & menaxhoi hostimin e WordPress (= Coupon SAVEBIG)
 • 50% zbritje në pritjet VPS (= Coupon BLKVPS)
 • 40% zbritje në pritësit e shitësit (= Coupon BLKSELL)

Marrëveshja është në dispozicion: Nga 21-27 Nëntor

≥ Shkoni në A2Hosting (67% zbritje)

Marrëveshjet me temë WordPress

TemplateMonster (50% Zbritje)

TemplateMonster është ofruesi më i mirë i temave për WordPress. Ka mbi 2000+ tema premium të disponueshme në dyqanin e tyre. Ato ofrojnë çdo lloj teme të WordPress që i përshtatet biznesit tuaj.

Ata aktualisht janë duke ofruar një zbritje 50% për të gjitha produktet e tyre. Kjo është për një kohë të kufizuar që nuk duhet ta humbisni.

Coupon: Nuk është e nevojshme

≥ Merrni Temat Tempulli Monsters (50% Zbritje)

Temat e AccessPress-it (20% Zbritje)

Temat e AccessPress është një nga kompanitë më të mira të shitjes së temave të WordPress. Ato ofrojnë tema falas, si dhe tema premium për WordPress.

Ato ofrojnë të gjitha llojet e temave të WordPress, si blog, biznes, fotografi, portofol, gazetë, galeri etj.

Mund të merrni akses të plotë në temat e tyre premium 25+ me WordPress me vetëm 199 dollarë me 20% zbritje.

Coupon: e premte e zeze

≥ Merrni Temat e AccessPress-it (20% zbritje)

CSSIgnitor (40% Zbritje)

CSSIgnitor është një nga ofruesit më të mirë të premium WordPress.

Ato kanë mbi 74+ tema premium WordPress që mund të zgjidhni. Ju mund të gjeni çdo lloj teme për faqen tuaj në WordPress, si: bloget, muzika, fotografia, hoteli, restoranti, revista, WooCommerce etj..

Ata po ofrojnë një zbritje prej 40% në produktet e tyre.

Coupon: BFSPECIAL

≥ Merrni Temat CSSIgnitor (40% Zbritje)

MyThemeShop (99% Zbritje)

Këtë vit MyThemeShop po ofron një zbritje të madhe në produktet e tyre. Ju mund të kurseni 99% gjatë shitjes në Black Friday.

Do të merrni 100+ tema premium, 18 shtesa premium me vetëm 99,47 dollarë. Ata gjithashtu ofrojnë anëtarësim falas në HotJar me vlerë 267 dollarë.

Oferta: Zbritje 99%

Coupon: Nuk është e nevojshme

Merrni të gjitha produktet e MyThemeShop me vetëm 99 dollarë

Merret me marrëveshjet e pluginit të WordPress

Rocket WP (35% Ulje)

WP Rocket është shtojca më e mirë e cache WordPress. Një shtojcë cache është shumë e nevojshme për të shpejtuar faqen tuaj në WordPress.

Kjo është plotësisht miqësore për përdoruesit dhe me vetëm disa klikime, ju lehtë mund të përmirësoni kohën tuaj të ngarkesës së faqes.

Gjatë shitjes, ata po ofrojnë një zbritje prej 35% në produktin e tyre.

Marrëveshja është në dispozicion: Nga 20-27 Nëntor

≥ Merrni Rocket WP (35% Ulje)

Bishti i gjatë Pro (50% Zbritje)

Bishti i gjatë Pro është mjeti më i mirë i kërkimit të fjalëve. Duke përdorur këtë mjet, mund të merrni mijëra ide konkurruese të fjalëve që mund të marrin mijëra trafik kërkimi me konvertim të lartë në faqen tuaj.

Shtë shumë e thjeshtë për t’u përdorur dhe thjesht duhet të futni fjalen tuaj dhe mjeti do t’ju ​​sigurojë mijëra fjalë kyçe.

Tani ata po ofrojnë një zbritje prej 50% në produktin e tyre.

Marrëveshja është në dispozicion: Nga 23-26 Nëntor

≥ Merrni Long Bisht Pro (50% Zbritje)

Nëse ju pëlqen ky artikull, ju lutemi ndani atë në mediat sociale.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector