5 najlepiej zarządzanych dostawców hostingu WordPress dla witryn o dużym ruchu

Czy jesteś sfrustrowany swoim współdzielonym dostawcą usług hostingowych? Czy Twój hosting osiąga limity zasobów? Czy twoja strona ładuje się zbyt wolno? – Jest tylko jedno rozwiązanie Zarządzany hosting WordPress.


Czym jest zarządzany hosting WordPress?

Zarządzany Hosting WordPress jest bardziej wydajny, specjalnie zaprojektowany do hostowania stron WordPress. Zapewnia również wiele niesamowitych funkcji i usług. Obejmuje to zwiększone bezpieczeństwo, ultraszybką szybkość, automatyczne aktualizacje, codzienne kopie zapasowe, świetny czas pracy, wsparcie premium itp.

Zarządzany hosting WordPress oferuje całkowicie bezproblemową obsługę. Około 15 900 000 stron internetowych w całej sieci korzysta z WordPress, które są całkowicie hostowane. Ze względu na ogromną popularność WordPress wielu dostawców usług hostingowych zdecydowało się być specjalistą od hostingu WordPress.

Zarządzany hosting WordPress jest w rzeczywistości hostingiem dzielonym, ale ich jakość, wydajność, szybkość i obsługa różnią się od hostingu współdzielonego. Cena Premium WordPress Hosting jest droższa niż dzielona, ​​gdzie cena dzielonego hostingu zaczyna się już od 2,97 USD / mc. Cóż, cena nie ma znaczenia, jeśli chcesz mieć wysokiej jakości hosta, który z łatwością poradzi sobie z dużym natężeniem ruchu, najwyższą wydajnością, świetnym czasem pracy i oczywiście 24 x 7 ekspertów WordPress obsługuje.

Korzyści z posiadania zarządzanego hostingu WordPress

Dostaniesz dodatkowe korzyści z posiadania zarządzanego hostingu WordPress, a są to:

 • Płonąca duża prędkość: Ponieważ Managed WordPress Hosting został specjalnie zaprojektowany do obsługi tylko WordPress, sprawia, że ​​Twoja strona płonie szybko, a nawet przy dużym ruchu.
 • Rozszerzona ochrona: Każdy zarządzany hosting WordPress zapewnia wielopoziomowe opcje bezpieczeństwa dla stron internetowych. Codziennie skanuje Twoją witrynę w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania i luk w zabezpieczeniach oraz zatrzymuje ataki siłowe. W każdym razie, jeśli znajdą jakieś złośliwe oprogramowanie w Twojej witrynie, biorą na siebie odpowiedzialność i natychmiast je usuwają. Oferują również za darmo Certyfikat SSL za pośrednictwem dowolnego zewnętrznego dostawcy.
 • Darmowa migracja strony: Zapewniają bezpłatną migrację witryny. Możesz więc łatwo przenieść do nich swoją witrynę bez żadnych przestojów. Możesz także poprosić dostawcę usług hostingowych o zrobienie tego ręcznie.
 • Miejsca postoju: Za pomocą jednego kliknięcia możesz stworzyć idealną kopię swojej działającej witryny w środowisku piaskownicy. Ten obszar przejściowy służy głównie do testowania, opracowywania najnowszej i najlepszej wersji witryny i nie wpływa na oryginalną witrynę.
 • Automatyczne codzienne kopie zapasowe i aktualizacje: Zapewniają codzienne aktualizacje i można to zrobić automatycznie lub ręcznie. Możesz przywrócić dowolne kopie zapasowe w dowolnym momencie. Dzięki systemowi automatycznej aktualizacji twoja wersja WordPress i wtyczki zostaną zaktualizowane.
 • Bez przestojów: Ich futurystyczna infrastruktura utrzymuje twoją witrynę zawsze online i może obsłużyć ogromny ruch.
 • Obsługa eksperta WordPress 24 × 7: Ich eksperci WordPress są zawsze z Tobą. Jeśli masz jakikolwiek problem z witryną, natychmiast go naprawią.

5 najlepiej zarządzanych dostawców hostingu WordPress

Najlepiej zarządzany dostawca hostingu WordPress dla dużego ruchu

Istnieje wiele firm zarządzających WordPress Hosting, które oferują różne funkcje i plany. Ale wybór idealnego hostingu nie jest łatwy, zależnie od potrzeb. Niektórzy dostawcy hostingu również pobierają dodatkową opłatę za dodanie dodatkowej usługi, a niektórzy już oferują tę samą funkcję. Stworzyliśmy więc listę 5 Najlepiej zarządzany hosting WordPress dla witryn o dużym ruchu na podstawie ich funkcji, ceny, wydajności hostingu itp. 

Kinsta

Kinsta

Przegląd:

Kinsta jest zasilany przez Google Cloud Platform. Jest to jeden z najlepszych dostawców hostingu Managed dla WordPress. Jeśli masz dużą witrynę internetową, która generuje miliony ruchu, Kinsta będzie idealnym wyborem. W przeciwieństwie do innych dostawców usług hostingowych oferuje nieograniczoną liczbę odsłon i nieograniczoną liczbę odwiedzających. Więc nie ma znaczenia, czy Twój ruch wzrośnie.

Wszystkie ich magazyny są wyposażone w wysokowydajny dysk SSD, który sprawia, że ​​Twoja witryna płonie szybko. Możesz hostować tylko 1 stronę internetową po cenie początkowej i każdy z ich planów, otrzymasz 4 pracowników PHP, którzy pomagają wykonywać kody na stronie WordPress.

Migracja jest bezpłatna i możesz natychmiast migrować swoją witrynę przy zerowym przestoju. Pulpit administratora Kinsta jest pełen zaawansowanych funkcji, które są łatwe w użyciu. Z panelu administracyjnego możesz zarządzać wszystkimi stronami.

Kluczowe cechy Kinsta Hosting:

 • Nieograniczona liczba odsłon: Kinsta oferuje swoim użytkownikom nieograniczoną liczbę odsłon, nieograniczoną liczbę odwiedzających. Więc nie musisz się martwić, jeśli uzyskasz większy ruch.
 • Darmowa migracja: Możesz przenieść swoją witrynę do Kinsta w dowolnym momencie, bez żadnych przestojów. Każdy plan obejmuje jedną lub więcej bezpłatnych migracji. Wszystko, co musisz zrobić, to wysłać prośbę z pulpitu nawigacyjnego, a ich ekspert zajmie się resztą.
 • Najnowocześniejszy panel administracyjny: Administrator Kinsta jest pełen wspaniałych funkcji i łatwych do dostosowania. Panel administracyjny wygląda również inaczej i nowocześnie niż inni dostawcy hostingu.
 • Wysoce bezpieczna sieć: Wszystkie sieci są w wysokim stopniu zabezpieczone przez protokoły bezpieczeństwa i zapory ogniowe, codzienne kopie zapasowe i wiele więcej, zapewniając bezpieczeństwo Twojej witryny przez całą dobę. Zapewniają również 1440 kontroli dostępności. Więc jeśli twoja strona upadnie, natychmiast powiadomi cię, a jej ekspert sprawdzi, czy coś jest nie tak z twoją stroną.
 • Wiele centrów danych: Kinsta oferuje trzy lokalizacje w trybie wieloregionalnym: US Central, Europa i Azja-Pacyfik.
 • Wsparcie eksperckie: Dzięki biletowi pomocy technicznej ich eksperci od programistów WordPress będą Cię informować o wszelkich problemach związanych z witryną i będą dostępni 24/7.

Plusy & Cons:

Plusy (+): Kinsta jest obsługiwany przez Google Cloud Platform i zapewnia błyskawiczne ładowanie stron. Oferują specjalną wtyczkę Kinsta-Cache, która pozwala wyczyścić pamięć podręczną na odpowiednich stronach witryny. Poza tym ich ekspert pomaga migrować istniejącą witrynę WordPress bez żadnych przestojów. Możesz łatwo dodać dowolnego zewnętrznego dostawcę CDN, takiego jak KeyCDN lub CloudFlare. Zespół ekspertów WordPress pomaga szybko naprawić wszelkie problemy związane z witryną.

Cons(-): Właściwie nie znalazłem żadnego negatywnego punktu Kinsty. Ale cena początkowa hostingu zaczyna się od 30 USD / mies, co jest dość drogie dla początkującego.

Hosting WPX (zalecane)

Hosting WPX

Przegląd:

Hosting WPX dawniej znany jako Traffic Planet Hosting. Jeśli chcesz tani Hosting WordPress zarządzany, to WPX jest dobrą opcją, ponieważ ma bardzo przystępną cenę i zapewnia takie same funkcje, jak inne Managed WordPress Hosting.

Ich plan początkowy oferuje w sumie 5 darmowych migracji stron i możesz hostować do 5 stron internetowych. Nie ograniczają również miesięcznych wyświetleń strony, ale zamiast ograniczać liczbę wyświetleń, zapewniają 50 GB przepustowości. Ale możesz zwiększyć przepustowość, aktualizując swój plan. Każdy plan obejmuje codzienne tworzenie kopii zapasowych i najnowszą wersję PHP, tj. 7.0.

Kluczowe cechy hostingu WPX:

 • Najtańszy plan: WPX Hosting oferuje najtańszy plan niż inne Zarządzani dostawcy hostingu WordPress. Ich cena zaczyna się od 19,99 USD / mc i zapewnia wszelkiego rodzaju funkcje.
 • Stronie internetowej Dozwolony: W przeciwieństwie do innych zarządzanych dostawców hostingu, WPX pozwala 5 stron internetowych na planie startowym.
 • Brak miesięcznego limitu wyświetleń strony: Nie mają miesięcznego limitu odwiedzin, zamiast tego otrzymasz 50 GB przepustowości.
 • 5 Darmowa migracja: Ponieważ pozwalają one hostować 5 stron internetowych, otrzymasz 5 darmowych migracji stron.
 • Darmowe nieograniczone SSL: Możesz używać SSL na nieograniczonej liczbie witryn. Dzięki temu zapewniają również bezpłatną prywatność domeny.
 • Wsparcie eksperckie: Wszystkie problemy i pomoc związane z Twoją witryną są obsługiwane przez ekspertów WordPress i możesz do nich dotrzeć za pośrednictwem czatu na żywo w dowolnym momencie.

Plusy & Cons:

Plusy (+): Ich plany hostingowe są tak tanie niż inne Zarządzani dostawcy hostingu WordPress. Przy tak niskiej cenie prawie wszystkie funkcje są dostępne. Możesz hostować więcej niż jedną witrynę i korzystać z nieograniczonej liczby SSL. Poza tym nie ograniczają twoich miesięcznych wizyt. Oferują także miejsce postoju.

WPEngine (4 miesiące za darmo)

WPEngine

Przegląd:

WPEngine to klasa biznesowa zarządzany dostawca hostingu WordPress i zapewnia wsparcie najlepszej jakości. Jeśli już szukasz zarządzanego hostingu WordPress, prawdopodobnie zauważysz jego nazwę.

Jeśli masz osobistego bloga lub witrynę firmy, która generuje duży ruch, WPEngine sprawia, że ​​jest to wygodniejsze. Ich plan początkowy zaczyna się od 35 USD miesięcznie i możesz hostować swoją jedyną witrynę WordPress. Każdy plan obejmuje miejsce na dysku SSD, przemieszczanie, bezpłatną migrację witryny oraz obsługę czatu 24 × 7.

Chociaż ich plan jest tani w porównaniu z innym zarządzanym dostawcą hostingu WordPress, nie oferuje nieograniczonej liczby wyświetleń stron w żadnym planie. Ale zapewniają najwyższą jakość usług hostingowych 

Kluczowe cechy WPEngine:

 • Darmowa migracja strony: Podobnie jak inni dostawcy hostingu zarządzanego, WPEngine oferuje również bezpłatną migrację strony. Ta funkcja jest dostępna w każdym planie.
 • Nieograniczony transfer danych: WPEngine zapewnia nieograniczony transfer danych, dzięki czemu możesz hostować prawie każdy rodzaj osobistych, małych lub dużych stron internetowych.
 • Natychmiastowa inscenizacja: Dzięki ich funkcji testowania możesz natychmiast utworzyć kopię swojej witryny do celów testowych, a oryginalna witryna pozostanie taka sama.
 • LargeFS: LargeFS w sposób transparentny zapewnia nieskończone miejsce do przechowywania multimediów. Musisz tylko zintegrować się z kontem Amazon S3 z pulpitu nawigacyjnego WPEngine.
 • Obsługa klienta 24 × 7: Eksperci WordPress są gotowi pomóc 24 godziny na dobę przez telefon, czat na żywo i system biletów.

Plusy & Cons:

Plusy (+): WPEngine jest najpopularniejszy Zarządzany dostawca hostingu WordPress i jest tak wiele dużych marek, jak SoundCloud, Foursquare, HTC itp. korzystających z WPEngine. Ich wiele warstw zabezpieczeń chroni treści o wysokiej wartości, poprawia SEO i przyspiesza witrynę 5 razy więcej niż przeciętnie.

Co więcej, możesz wykonać kopię zapasową i przywrócić witrynę za pomocą ich systemu premium i skopiować ją za pomocą jednego kliknięcia. Jeśli pojawią się problemy z witryną, ich ekspert WordPress naprawi problem w krótkim czasie.

*Zablokowali niektóre wtyczki WordPress, które są szkodliwe i spowalniają twoją stronę. Wielu użytkowników uważa, że ​​odrzucenie ich jest złym wyborem. Ale moim zdaniem jest to dobre dla Twojej witryny, która jest niedozwolona. Jeśli naprawdę tego potrzebujesz, możesz skontaktować się z ich ekspertem. To jest punkt (+) ve.

Cons(-): Cena hostingu WPEngine jest dość tania, ale nie oferuje nieograniczonej liczby wyświetleń stron w swoich planach. Poza tym ich plan początkowy nie obejmuje CDN. Musisz więc dodatkowo zapłacić, aby dodać usługę CDN.

FlyWheel (zalecany WordPress)

Koło zamachowe

Przegląd:

Jeśli szukasz Zarządzany dostawca hostingu WordPress dla profesjonalistów projektanci, agencje, programiści i bloger również koło zamachowe jest idealną opcją. Koło zamachowe sprawiło, że współpraca z innymi programistami stała się bardzo prosta i nie ma potrzeby udostępniania nazwy użytkownika ani haseł.

Jako organizacja lub zespół wszystkie witryny Twojego zespołu znajdują się na jednym pulpicie nawigacyjnym. Tak więc każdy ma przywilej tworzenia swojej witryny i może płacić rachunki indywidualnie.

Możesz także utworzyć plan istniejącej witryny, który zapisze motyw i wtyczki jako konfigurację niestandardową. Później możesz zastosować tę konfigurację na następnej stronie.

Kluczowe cechy koła zamachowego:

 • Płonące szybkie prędkości: Koło zamachowe zapewnia każdej witrynie WordPress szybszy czas ładowania.
 • Wiele kont na jednym pulpicie nawigacyjnym: Jeśli prowadzisz firmę, możesz zapewnić dostęp do swoich pracowników, aby mogli oni zbudować własną stronę internetową osobno. Poza tym mogą płacić rachunki indywidualnie. W rzeczywistości płatnik otrzyma jako własność konta.
 • Inscenizacja jednym kliknięciem: Podobnie jak inni dostawcy hostingu, Flywheel oferuje również etapowe tworzenie jednego kliknięcia w celu przetestowania witryny w środowisku piaskownicy.
 • Utwórz plany swojej witryny: Możesz łatwo stworzyć plan istniejącej witryny i zastosować jej strukturę (motywy, wtyczki) do nowej witryny.
 • Wiele centrów danych: Flywheel ma w sumie 10 centrów danych na całym świecie i możesz bez problemu uruchamiać swoje witryny blisko użytkowników.

Plusy & Cons:

Plusy (+): Koło zamachowe to świetna opcja dla tych, którzy są projektantami, programistami i blogerami. Jeśli prowadzisz organizację lub zespół, możesz przyznać dostęp do swoich agencji osobno w celu wykonywania ich pracy, a także zarządzać rachunkami.

Możesz bezpłatnie migrować swoją witrynę za pomocą ich prostego pulpitu nawigacyjnego. Ich plan zaczyna się od 15 USD za miesiąc, co jest tanim planem dla początkujących. Zwykle w miarę rozwoju witryny zostaniesz poproszony o uaktualnienie swojego planu bez anulowania. Zapewniają także system tworzenia kopii zapasowych w nocy, który działa przez 30 dni i można go przywrócić w dowolnym momencie.

Cons(-): Podobnie jak WPEngine, nie oferuje CDN i pozwala tylko 5000 wizyt w swoim planie początkowym i osobistym.

Synteza

Websynteza

Przegląd:

Synteza to a Hosting WordPress zarządzany przez VPS. Zapewniają wysoce spersonalizowane oprogramowanie serwera sieciowego NGINX i PHP-FPM, które są używane głównie na dużej stronie internetowej, która przenosi Twoją witrynę na wyższy poziom wydajności.

Synthesis nie tylko hostuje Twoją witrynę, ale zapewnia także krok po kroku porady dotyczące optymalizacji na stronie oraz badania słów kluczowych i mediów społecznościowych, dzięki którym Twoja witryna może uzyskać wyższą pozycję w Google. I wszystkie te rzeczy, które możesz zrobić bezpośrednio z panelu administracyjnego WordPress. Używają specjalnej techniki o nazwie „Proces samoleczenia”, Który określa kondycję wszystkich procesów oprogramowania na twoim VPS i jeśli coś pójdzie nie tak lub zawiesi się, natychmiast automatycznie uruchomi się ponownie, aby przywrócić normalne działanie.

Ich standardowy plan zaczyna się od 47 USD za miesiąc, co pozwala na hostowanie jednej domeny i oferuje 1 GB pamięci, 20 GB całkowitej przestrzeni dyskowej, przepustowość 2 TB miesięcznie i 10 000 dziennego ruchu.

Kluczowe cechy syntezy:

 • Umożliwia duży ruch: Ich plan startowy oferuje 10 000 wizyt na dzień.
 • Najwyższa wydajność: Dzięki swojej architekturze NGINX radykalnie poprawiły wydajność witryny i mogą z łatwością obsługiwać dodatkowe obciążenia. Nawet ich plan początkowy radzi sobie z dużym obciążeniem w porównaniu z innymi zarządzanymi dostawcami hostingu WordPress. Poza tym zwiększa to także szybkość witryny.
 • Dodatkowe bezpieczeństwo: Synthesis używa dwóch różnych technologii skanowania w celu sprawdzenia witryny pod kątem złośliwego oprogramowania i luk w zabezpieczeniach. Specjalnie używają Securi do sprawdzania złośliwego oprogramowania, zapobiegania atakom siłowym na serwerze, a wszystkie kontrole bezpieczeństwa są przeprowadzane co 6 godzin. Jeśli znajdą jakieś złośliwe oprogramowanie na twoim serwerze, biorą odpowiedzialność za ich usunięcie, abyś nie musiał się tym martwić.
 • Monitorowanie na żywo: iWatch umożliwia monitorowanie krytycznych plików w czasie rzeczywistym. Oprócz tego Synthesis używa wyspecjalizowanych narzędzi monitorowania, które monitorują witrynę 24/7/365, aby zapewnić maksymalny czas pracy i reagować na pojawiające się problemy.
 • Narzędzia do optymalizacji witryny: W przeciwieństwie do innych zarządzanych dostawców hostingu WordPress, zapewnia on optymalizację na stronie, badanie słów kluczowych i porady w mediach społecznościowych, aby pomóc Ci lepiej pozycjonować się w wynikach wyszukiwania.
 • Osobiste kopie zapasowe dla S3: Codziennie wykonują kopię zapasową serwera i przechowują kopie zapasowe z siedmiu dni. Dzięki osobistemu systemowi tworzenia kopii zapasowych nie musisz polegać na oprogramowaniu innej firmy, aby wykonać kopię zapasową witryny. Ich konfigurowalne po stronie serwera przetwarza krytyczne komponenty do własnego segmentu S3 w Amazon Web Services.

Plusy & Cons:

Plusy (+): Synteza zapewnia Managed VPS zamiast Managed WordPress Hosting, który zapewnia dodatkowy impuls do Twojej witryny. Wszystkie ich plany obejmują wysoce konfigurowalne NGINX i PHP-FPM serwer internetowy. Każdy ich plan obejmuje proces samonaprawiania, wsparcie iWatch, zestawy do optymalizacji witryny itp. Inną najważniejszą rzeczą jest to, że zapewniają dodatkową warstwę bezpieczeństwa dla Twojej witryny, dzięki czemu Twoja witryna jest zawsze bezpieczna i dostępna online.

Ich standardowy plan oferuje 10 000 odwiedzin dziennie, co odpowiada 3 000 000 odwiedzinom miesięcznie, nawet żaden zarządzany dostawca hostingu WordPress nie oferuje go w tej samej cenie.

Cons(-): Nie obsługują instalacji Multisite WordPress.

5 Lista najlepiej zarządzanych dostawców hostingu WordPress

[easy-pricing-table id = ”2624 ″]

Który wybrać??

Jak wspomniano powyżej, zarządzany hosting WordPress jest zawsze lepszy niż hosting współdzielony we wszystkich kategoriach. Jeśli masz duży ruch w swojej witrynie lub dużej witrynie, powinieneś natychmiast przejść do Zarządzaj hostem. Ponieważ Shared Hosting jest dobry dla początkujących i może obsługiwać niewielki ruch. Poza tym Shared Hosting nie zapewnia wszystkich funkcji i ma mniej opcji bezpieczeństwa.

Korzystając z zarządzanego hostingu, uzyskasz wszystko i lepszą jakość, tj. Może obsłużyć większy ruch, zwiększyć prędkość witryny, bezpieczeństwo wielu warstw, bezpłatne wsparcie SSL i ekspresowe WordPress. Daje to Twojej stronie więcej mocy i jest bezproblemowe, dzięki czemu możesz skoncentrować się na pracy i zwiększyć produkcję.

Ale wybierając Najlepiej zarządzany dostawca hostingu WordPress nie jest łatwo. W powyższym scenariuszu omówiliśmy 5 najlepiej zarządzanych dostawców hostingu WordPress, którzy oferują różne funkcje.

Moje najlepsze oferty,

> Jeśli jesteś Blogger lub Deweloper, następnie WPEngine będzie dla Ciebie idealnym wyborem. WPEngine zapewnia prawie wszystko, a ich cena również jest tania. Oferują bezpłatną migrację, certyfikat SSL, a także obszar przejściowy. Ich eksperci WordPress pozostają również dostępni 24 × 7. Możesz do nich dotrzeć za pośrednictwem czatu na żywo lub biletu pomocy technicznej. Ich czas reakcji na bilet jest niesamowity, zajmuje tylko około 1-2 godzin. Ale ich plan początkowy ma pewne ograniczenia, takie jak odsłony strony i CDN nie są uwzględnione. Być może trzeba będzie zapłacić dodatkowo za dodanie dodatkowych zasobów.

Idź po : WPEngine.

> Jeśli masz witrynę, blog lub markę dużej firmy, który generuje miliony ruchu, a następnie wybierz Kinsta. Kinsta jest zasilany przez Google Cloud Platform. Oferuje nieograniczoną liczbę odsłon, nieograniczoną liczbę odwiedzających, bezpłatną migrację, 4 pracowników PHP, 1440 codziennych sprawdzeń dostępności oraz środowisko przejściowe. Jednak ich cena jest nieco droga, ale jakość hostingu jest oszałamiająca.

Idź po : Kinsta.

Dla profesjonalistów projektanci, agencje, programiści i blogerzy, Koło zamachowe jest najlepszą opcją. To jest również WordPress Zalecany zarządzany hosting WordPress. Z pulpitu nawigacyjnego klienci mają dostęp i mogą płacić indywidualnie. Podobnie jak inni zarządzani dostawcy hostingu WordPress, Flywheel oferuje również prawie wszystko, czego potrzebuje webmaster, aby rozwinąć swoją stronę. Ich specjalna funkcja „Blueprint” pomaga stworzyć niestandardową strukturę witryny, w tym wtyczki i motywy. Później możesz zastosować tę konfigurację na następnej stronie.

Idź po : Koło zamachowe.

Jeśli poprosisz mnie o wybranie najlepszego, polecę Ci hosting WPX. Wcześniej był znany jako Traffic Planet Hosting. Oferują wszystko, podobnie jak inne firmy hostingowe premium, a cena również tanie. W przeciwieństwie do innych zarządzanych dostawców hostingu WordPress, zapewniają one funkcje A-Z w przystępnej cenie i mogą pomieścić 5 różnych stron internetowych. Ale nie zapewniają one funkcji przejściowej.

Idź po : Hosting WPX.

W tym artykule omówiliśmy 5 najlepiej zarządzanych hostingu WordPress dla witryn o dużym ruchu. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie dotyczące tego, podziel się swoją opinią, zostawiając komentarz. Pozdrawiam ��

Powiązane tematy,

 • 19 najlepszych wskazówek, jak przyspieszyć WordPress (Zwiększ szybkość witryny o 200%)
 • 20 najlepszych wtyczek WordPress 2017: Niezbędny dla profesjonalnych blogerów
 • 7 najlepszych motywów WordPress Premium dla blogerów (edycja 2017)

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map