5 nejlépe spravovaných poskytovatelů hostování WordPress pro stránky s vysokým provozem

Jste frustrovaní svým poskytovatelem sdíleného hostingu? Dosahuje váš hosting omezení zdrojů? Načítá se váš web příliš pomalu? – Pak existuje jediné řešení Spravovaný hosting WordPress.


Co je Managed WordPress Hosting?

Spravovaný hosting WordPress přichází výkonnější, který je speciálně vytvořen pro hostování webů WordPress. Poskytuje také mnoho neuvěřitelných funkcí a služeb. To zahrnuje zvýšenou bezpečnost, rychlost vyzařování, automatické aktualizace, denní zálohy, skvělou dostupnost, prémiovou podporu atd.

Managed WordPress Hosting nabízí zcela bezproblémový zážitek. Přibližně 15 900 000 webů na celém webu používá WordPress, které jsou zcela hostitelem. Vzhledem k velké popularitě WordPress se mnoho poskytovatelů webhostingu rozhodlo být specialistou na hosting WordPress.

Managed WordPress Hosting je ve skutečnosti sdílený hosting, ale jejich kvalita služeb, výkon, rychlost a podpora se liší od sdíleného hostingu. Prémiová cena za WordPress Hosting je dražší než sdílená, kde cena za sdílený hosting začíná již od 2,97 $ / měsíc. Na ceně nezáleží, pokud chcete vysoce kvalitního hostitele, který dokáže snadno zvládnout velký objem provozu, špičkový výkon, skvělou dostupnost a samozřejmě podporu 24 × 7 odborníků WordPress.

Výhody hostování Managed WordPress

Získáte další výhody, pokud budete mít spravovaný hosting WordPress, a to jsou:

 • Planoucí rychlá rychlost: Vzhledem k tomu, že Managed WordPress Hosting je speciálně vytvořen pro hostování pouze WordPress, vaše stránky hoří rychle a dokonce i při vysokém provozu.
 • Zvýšená bezpečnost: Každý Managed WordPress Hosting poskytuje víceúrovňové možnosti zabezpečení pro webové stránky. Každý den prohledává váš web, zda neobsahuje malware a slabá místa, a zastavuje útoky hrubou silou. Pokud na vašem webu najdou nějaký malware, přebírají odpovědnost a okamžitě jej odstraní. Nabízejí také zdarma SSL certifikát prostřednictvím jakéhokoli poskytovatele třetí strany.
 • Bezplatná migrace stránek: Poskytují bezplatnou migraci stránek. Takže můžete snadno přesunout své stránky na ně bez jakýchkoli prostojů. Můžete také požádat poskytovatele hostingu, aby to provedl ručně.
 • Oblasti zastávky: Jediným kliknutím můžete vytvořit perfektní kopii svého živého webu v prostředí s karanténou. Tato pracovní plocha se používá hlavně k testování, vývoji nejnovější a největší verze vašeho webu a neovlivní to váš původní web.
 • Automatické denní zálohy a aktualizace: Poskytují denní aktualizace a lze je provádět automaticky nebo ručně. Zálohu můžete kdykoli obnovit. Se systémem automatické aktualizace bude aktualizována vaše verze a doplňky WordPress.
 • Žádné prostoje: Jejich futuristická infrastruktura udržuje váš web vždy online a zvládne velké množství provozu.
 • Odborná podpora 24 × 7 WordPress: Jejich odborníci na WordPress jsou vždy s vámi. Pokud máte jakýkoli problém týkající se vašeho webu, opraví to okamžitě.

5 nejlépe spravovaných poskytovatelů hostování WordPress

Nejlepší spravovaný poskytovatel služeb WordPress pro vysoký provoz

Existuje mnoho společností spravujících hosting WordPress, které nabízejí různé funkce a plány. Ale vybrat perfektní hosting není snadné podle vaší potřeby. Někteří poskytovatelé webhostingů také účtují zvláštní penny za přidání další služby a někteří hosting již obsahují stejnou funkci. Sestavili jsme tedy seznam 5 Nejlepší spravovaný hosting WordPress pro stránky s vysokým provozem na základě jejich funkcí, ceny, výkonu hostitele atd. 

Kinsta

Kinsta

Přehled:

Kinsta je poháněna Google Cloud Platform. Je to jeden z nejlepších poskytovatelů hostingu Manged pro WordPress. Pokud máte velký web, který má miliony provozů, pak Kinsta bude tou nejlepší volbou. Na rozdíl od jiných poskytovatelů webhostingu nabízí neomezený počet zobrazení stránek a neomezený počet návštěvníků. Nezáleží na tom, jestli váš provoz roste.

Všechny jejich úložiště přicházejí s vysoce výkonným pevným diskem SSD, díky kterému je váš web rychlý. Můžete hostit pouze 1 web za jeho počáteční cenu a každý z jejich plánů, získáte 4 pracovníky PHP, kteří pomáhají provádět kódy na vašem webu WordPress.

Migrace je zdarma a můžete okamžitě migrovat své stránky s nulovými prostoji. Řídicí panel Kinsta je vybaven pokročilými funkcemi, které se snadno používají. Na panelu administrace můžete spravovat všechny své weby.

Klíčové vlastnosti hostingu Kinsta:

 • Neomezený počet zobrazení stránky: Kinsta nabízí neomezené zobrazení stránek, neomezené návštěvníky svých uživatelů. Nemusíte se tedy obávat, pokud máte větší provoz.
 • Bezplatná migrace: Svůj web můžete přenést do Kinsta kdykoli bez jakýchkoli prostojů. Každý plán zahrnuje jednu nebo více migrací zdarma. Jediné, co musíte udělat, je poslat žádost z řídicího panelu a jejich odborník udělá zbytek.
 • Špičkový administrační panel: Správce Kinsta je plný skvělých funkcí a snadno se přizpůsobuje. Admin panel také vypadá jinak a moderně než ostatní poskytovatelé hostingu.
 • Vysoce zabezpečená síť: Všechny jejich sítě jsou vysoce zabezpečeny bezpečnostními protokoly a firewally, denními zálohami a dalšími, aby vaše stránky byly v bezpečí 24/7. Poskytují také 1440 uptime kontrol. Pokud tedy vaše stránka klesne, okamžitě vás upozorní a jejich odborník zkontroluje, zda na vašem webu není něco v pořádku.
 • Více datových center: Kinsta nabízí tři lokality v multiregionálním režimu: USA, Evropa a Asie-Pacifik.
 • Odborná podpora: Díky lístku na podporu vás budou jejich odborní vývojáři WordPress informovat o jakémkoli problému týkajícím se vašeho webu a jsou k dispozici 24/7.

Klady & Nevýhody:

Pros (+): Kinsta využívá technologii Google Cloud Platform a přináší vám bleskově rychlé doby načítání stránky. Nabízejí svůj speciální plugin Kinsta-Cache, který vám umožní vymazat mezipaměť na příslušných stránkách vašeho webu. Kromě toho vám jejich odborník pomůže migrovat váš stávající web WordPress bez jakýchkoli prostojů. Můžete snadno přidat libovolného poskytovatele CDN třetích stran, jako je KeyCDN nebo CloudFlare. Jejich tým odborníků WordPress vám pomůže vyřešit jakýkoli problém související s vaším webem v pravý čas.

Nevýhody(-): Vlastně jsem nenašel žádný negativní bod Kinsty. Počáteční cena jejich hostingu však začíná 30 $ / mo, což je pro začátečníka trochu drahé.

Hosting WPX (doporučeno)

WPX Hosting

Přehled:

WPX Hosting dříve známý jako Traffic Planet Hosting. Pokud chcete levné Managed WordPress Hosting, pak WPX je dobrá volba, protože přichází za velmi dostupnou cenu a poskytuje stejné funkce jako ostatní Managed WordPress Hosting.

Jejich počáteční plán nabízí celkem 5 bezplatných migrací stránek a můžete hostit až 5 webových stránek. Rovněž neomezují žádné měsíční zobrazení stránky, ale místo omezení zobrazení stránky poskytují 50 GB šířky pásma. Upgradováním plánu však můžete zvýšit šířku pásma. Každý plán zahrnuje denní zálohování a nejnovější verzi PHP, tj. 7.0.

Klíčové vlastnosti hostování WPX:

 • Nejlevnější plán: WPX Hosting nabízí nejlevnější plán než jiné Poskytovatelé spravovaných služeb WordPress. Jejich cena začíná 19,99 $ / měsíc a poskytuje všechny druhy funkcí.
 • webová stránka Povoleno: Na rozdíl od jiných poskytovatelů spravovaného hostingu to WPX umožňuje 5 webových stránek na jejich startovacím plánu.
 • Žádný limit zobrazení měsíčních stránek: Nemají žádný měsíční limit návštěv, místo toho získáte 50 GB šířky pásma.
 • 5 migrace zdarma: Vzhledem k tomu, že umožňují hostit 5 webů, získáte 5 migrací stránek zdarma.
 • Zdarma neomezený SSL: SSL můžete použít na neomezeném počtu stránek. Díky tomu také poskytují bezplatné soukromí domény.
 • Odborná podpora: Všechny vaše problémy spojené s webem a nápovědu řeší odborníci WordPress a můžete se k nim kdykoli dostat prostřednictvím přímého chatu.

Klady & Nevýhody:

Pros (+): Jejich hostingové plány jsou tak levné než jiné Spravovaní poskytovatelé hostování WordPress. Díky této levné ceně poskytují téměř všechny funkce. Můžete hostovat více než jeden web a můžete použít neomezený SSL. Kromě toho neomezují vaše měsíční návštěvy. Nabízejí také prostor představení.

WPEngine (4 měsíce zdarma)

WPEngine

Přehled:

WPEngine je obchodní třída spravovaný poskytovatel služeb WordPress a poskytuje nejlepší kvalitu podpory. Pokud již hledáte spravovaný hosting WordPress, pravděpodobně si všimnete jeho jména.

Pokud máte osobní blog nebo obchodní web, který má velký objem provozu, WPEngine je činí pohodlnějším. Jejich startovní plán začíná na 35 $ měsíčně a můžete hostit svůj jediný web WordPress. Každý plán zahrnuje úložiště SSD, pracovní postup, bezplatnou migraci stránek, podporu chatu 24 × 7.

Ačkoli jejich plán je levný, když je ve srovnání s jiným poskytovatelem hostovaného spravovaného WordPress, v žádném plánu nenabízí neomezené zobrazení stránek. Poskytují však prvotřídní hostingové služby 

Klíčové vlastnosti WPEngine:

 • Bezplatná migrace stránek: Stejně jako ostatní poskytovatelé spravovaného hostingu nabízí služba WPEngine také bezplatnou migraci stránek. Tato funkce je k dispozici v každém plánu.
 • Neomezený přenos dat: WPEngine poskytuje neomezený přenos dat, takže můžete hostovat téměř jakýkoli osobní, malý nebo velký web.
 • Okamžité představení: Díky jejich funkci Staging můžete okamžitě vytvořit kopii svého webu pro účely testování a váš původní web zůstává stejný.
 • LargeFS: LargeFS transparentně poskytuje nekonečné úložiště pro média. Stačí se integrovat do svého účtu Amazon S3 z ovládacího panelu WPEngine.
 • Zákaznická podpora 24 × 7: Odborníci na WordPress jsou připraveni vám pomoci 24 × 7 prostřednictvím telefonu, živého chatu a systému vstupenek.

Klady & Nevýhody:

Pros (+): WPEngine je nejoblíbenější Poskytovatel hostovaného WordPress a existuje tolik velkých značek jako SoundCloud, Foursquare, HTC atd. používajících WPEngine. Jejich více vrstev zabezpečení chrání váš obsah s vysokou hodnotou, zvyšuje váš SEO a zrychluje váš web 5x než je průměr.

Kromě toho můžete zálohovat a obnovit svůj web pomocí prémiového zálohovacího systému a zkopírovat svůj web jediným kliknutím. Pokud budete mít s webem nějaké potíže, jejich odborník na WordPress problém vyřeší včas.

*Zablokovali některé doplňky WordPress, které jsou škodlivé a zpomalují váš web. Mnoho uživatelů si myslí, že je špatnou volbou je zakázat. Ale podle mého názoru je to dobré pro váš web, který je zakázán. Pokud to opravdu potřebujete, můžete kontaktovat svého odborníka. Toto je bod (+) ve.

Nevýhody(-): Hostingová cena WPEngine je poněkud levná, ale nenabízí neomezené zobrazení stránek ve svých plánech. Kromě toho jejich startovní plán nezahrnuje CDN. Za přidání služby CDN tedy musíte platit navíc.

FlyWheel (doporučeno WordPress)

Setrvačník

Přehled:

Pokud hledáte a Poskytovatel hostovaného WordPress pro profesionály návrháři, agentury, vývojáři a blogger také pak Flywheel je perfektní volba. Díky setrvačníku bylo velmi snadné spolupracovat s ostatními vývojáři a není třeba nikomu sdílet uživatelské jméno nebo hesla.

Jako organizace nebo tým jsou všechny vaše týmy na jednom hlavním panelu. Každý má tedy právo vytvořit si svůj web a může platit účty samostatně.

Můžete také vytvořit plán stávajícího webu, který uloží vaše téma a doplňky jako vlastní konfiguraci. A později můžete tuto konfiguraci použít na dalším webu.

Klíčové vlastnosti setrvačníku:

 • Planoucí rychlé rychlosti: Setrvačník umožňuje každému webu WordPress rychlejší načítání.
 • Více účtů na jednom hlavním panelu: Pokud provozujete společnost, můžete svým zaměstnancům poskytnout přístup, aby si mohli samostatně vytvářet vlastní webové stránky. Kromě toho mohou zaplatit účet zvlášť. Ve skutečnosti bude plátce udělen jako vlastnictví účtu.
 • Jednostranné kliknutí: Stejně jako ostatní poskytovatelé hostingu nabízí Flywheel také inscenování jedním kliknutím a otestuje váš web v prostředí karantény.
 • Vytvořte plány svých stránek: Můžete snadno vytvořit plán stávajícího webu a použít strukturu svého webu (motivy, pluginy) na nový web.
 • Více datových center: Setrvačník má celkem 10 datových center po celém světě a můžete své weby spouštět v blízkosti vašich uživatelů bez jakýchkoli potíží.

Klady & Nevýhody:

Pros (+): Setrvačník je skvělou volbou pro ty, kteří jsou designéry, vývojáři a také bloggeri. Pokud provozujete organizaci nebo tým, můžete svým agenturám poskytnout přístup samostatně, aby vykonávali svou práci, a také můžete spravovat účet.

Svůj web můžete migrovat bezplatně pomocí jednoduchého ovládacího panelu. Jejich plán začíná od $ 15 / mo, což je levný plán pro začátečníky. S růstem vašich stránek budete obvykle požádáni, abyste svůj plán upgradovali bez jakéhokoli zrušení. Poskytují také noční zálohovací systém, který běží 30 dní a můžete se kdykoli obnovit.

Nevýhody(-): Stejně jako WPEngine nenabízí CDN a umožňuje pouze 5 000 návštěv na jejich startovacím plánu a osobním plánu.

Syntéza

Websyntéza

Přehled:

Syntéza je Hostování Managed WordPress pomocí VPS. Poskytují vysoce přizpůsobený software webového serveru NGINX a PHP-FPM, který se používá hlavně na velké webové stránce, která posouvá váš web na vyšší úroveň výkonu..

Syntéza nebude hostovat pouze váš web, ale také vám poskytne postupnou radu na optimalizaci a průzkum klíčových slov a sociálních médií, že váš web může být na Googlu na prvním místě. A všechny ty věci, které můžete udělat přímo z administračního panelu WordPress. Používají speciální techniku ​​s názvem „Proces samoléčení“, Která určuje stav všech softwarových procesů ve vašem VPS a pokud se něco pokazí nebo se zablokuje, okamžitě se provede automatický restart, který jej normálně přinese.

Jejich standardní plán začíná na 47 $ / měsíc, což vám umožní hostovat jednu doménu a nabízí 1 GB paměti, 20 GB celkového úložiště, 2 Tb měsíční šířku pásma a 10 000 denního provozu.

Klíčové vlastnosti syntézy:

 • Umožňuje vysoký provoz: Jejich startovací plán nabízí 10 000 návštěv denně.
 • Špičkový výkon: Díky své architektuře NGINX radikálně zlepšili výkon vašeho webu a snadno zvládají další zatížení. Dokonce i jejich startovací plán zvládne velké zatížení ve srovnání s jinými Managed WordPress Hosting Providers. Kromě toho to také zvyšuje rychlost webu.
 • Extra zabezpečení: Syntéza používá ke zkoumání vašeho webu na přítomnost malwaru a zranitelnosti dvě různé skenovací technologie. Speciálně používají Securi ke kontrole škodlivého softwaru, zabraňují útokům serveru brutální silou a všechny bezpečnostní kontroly se provádějí každých 6 hodin. Pokud na vašem serveru naleznou malware, přebírají odpovědnost za jeho odstranění, takže se o něj nemusíte starat.
 • Monitorování v reálném čase: iWatch umožňuje monitorování kritických souborů v reálném čase. Kromě toho Synthesis používá své specializované monitorovací nástroje, které monitorují váš web 24/7/365, aby zajistily maximální dobu provozu a reagovaly na vzniklé problémy..
 • Nástroje pro optimalizaci stránek: Na rozdíl od jiných poskytovatelů hostovaného Managed WordPress vám poskytuje optimalizaci na stránce, výzkum klíčových slov a výzkum sociálních médií, aby vám pomohl lépe se umístit ve výsledcích vyhledávače..
 • Osobní zálohy pro S3: Denně zálohují váš server a ukládají zálohy za sedm dní. S jejich osobním záložním systémem nemusíte na zálohování svých stránek záviset na žádném softwaru třetích stran. Jejich přizpůsobitelné na straně serveru zpracovávají kritické komponenty do vašeho vlastního S3 Bucket na Amazon Web Services.

Klady & Nevýhody:

Pros (+): Syntéza poskytuje spravované VPS spíše než Managed WordPress Hosting, které vašemu webu přidává další podporu. Všechny jejich plány zahrnují vysoce přizpůsobitelné NGINX a PHP-FPM webový server. Každý jejich plán zahrnuje proces samoléčení, podporu iWatch, sady pro optimalizaci webu atd. Další nejdůležitější věcí je, že poskytují extra vrstvu zabezpečení pro váš web, takže váš web zůstává vždy v bezpečí a online.

Jejich standardní plán nabízí 10 000 návštěv za den, což odpovídá 3 000 000 návštěvám za měsíc, a to ani žádný spravovaný poskytovatelé hostování WordPress nenabízejí za stejnou cenu.

Nevýhody(-): Nepodporují instalace Multisite WordPress.

5 Seznam porovnávaných poskytovatelů hostingu WordPress s nejlepším provedením

[easy-price-table id = ”2624 ″]

Který z nich byste si měli vybrat?

Jak jsme zmínili výše, spravovaný hosting WordPress je vždy lepší než sdílený hosting ve všech kategoriích. Pokud máte na svém webu nebo na velkém webu velký počet přenosů, měli byste okamžitě přejít na Spravovat a hostit. Protože sdílený hosting je vhodný pro začátečníky a zvládne lehký provoz. Sdílený hosting kromě toho neposkytuje všechny funkce a má méně možností zabezpečení.

Použitím Managed Hosting získáte vše a lepší kvalitu, tj. Zvládne větší provoz, zvyšuje rychlost webu, vícevrstvé zabezpečení, bezplatnou expresní podporu SSL a WordPress. Poskytuje vašemu webu větší sílu a bezproblémový přístup, takže se můžete soustředit na svou práci a růst své produkce.

Ale výběr Nejlepší spravovaný poskytovatel služeb WordPress není snadné. Ve výše uvedeném scénáři jsme diskutovali 5 nejlépe spravovaných poskytovatelů hostování WordPress, kteří poskytují různé druhy funkcí.

Moje nejlepší výběr,

> Pokud jste Blogger nebo Vývojář, pak WPEngine bude pro vás ideální volbou. WPEngine téměř poskytuje vše a jejich cenu také levnou. Nabízejí bezplatnou migraci, certifikát SSL i pracovní oblast. Jejich experti na WordPress jsou také k dispozici 24 × 7. Můžete se k nim dostat prostřednictvím živého chatu nebo podpory lístek. Jejich doba odezvy na lístky je úžasná, trvá přibližně 1-2 hodiny. Jejich startovací plán však má určitá omezení, jako jsou zobrazení stránek a CDN, které nejsou zahrnuty. Možná budete muset zaplatit navíc za přidání dalších zdrojů.

Jít pro : WPEngine.

> Pokud máte webové stránky velké firmy, blog nebo značku, který získává miliony provozu, pak jděte na Kinstu. Kinsta je poháněn Google Cloud Platform. Nabízí neomezený počet zobrazení stránek, neomezený počet návštěvníků, bezplatnou migraci, 4 pracovníci PHP, 1440 denních kontrol provozuschopnosti a navíc pracovní prostředí. Jejich cena je však o něco dražší, ale kvalita hostingu je ohromující.

Jít pro : Kinsta.

Pro profesionály návrháři, agentury, vývojáři a bloggerů, Setrvačník je nejlepší volbou. Je to také WordPress Doporučené Managed WordPress Hosting. Na hlavním panelu mají vaši klienti přístup a mohou platit individuálně. Stejně jako ostatní poskytovatelé hostovaného spravovaného WordPress nabízí Flywheel také téměř vše, co webmaster potřebuje k rozvoji svého webu. Jejich speciální funkce „Blueprint“ vám pomůže vytvořit vlastní strukturu vašeho webu včetně pluginů a motivů. A později můžete tuto konfiguraci použít na dalším webu.

Jít pro : Setrvačník.

Pokud mě požádáte, abych vyzvedl to nejlepší, doporučím vám WPX Hosting. To bylo dříve známé jako Traffic Planet Hosting. Nabízejí vše jako ostatní prémiové hostingové společnosti a také levnou cenu. Na rozdíl od jiných poskytovatelů spravovaného hostingu WordPress poskytují funkce A-Z za dostupnou cenu a mohou hostit vaše 5 různých webů. Neposkytují však funkci Staging.

Jít pro : WPX Hosting.

V tomto článku jsme se zabývali 5 nejlépe spravovaným hostingem WordPress pro stránky s vysokým provozem. Pokud máte v souvislosti s tím jakékoli dotazy nebo návrhy, neváhejte se podělit o svůj názor zanecháním komentáře. Na zdraví ��

Související témata,

 • 19 nejlepších tipů, jak urychlit WordPress (zvýšení rychlosti webu o 200%)
 • 20 nejlepších pluginů WordPress 2017: Nezbytné pro profesionální bloggery
 • 7 nejlepších prémiových témat WordPress pro bloggery (vydání 2017)

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map