9 Najlepszy hosting WordPress w 2019 r. [TOP Picks eksperta]

04.06.2020
HOSTING '9 Najlepszy hosting WordPress w 2019 r. [TOP Picks eksperta]
0 11 мин.

Jeśli chcesz stworzyć stronę internetową, pierwszą rzeczą jest domena i hosting. Istnieje wiele firm hostingowych oferujących różne typy hostingu, np. Hosting dzielony, Hosting WordPress, Hosting w chmurze, hosting VPS, zarządzany hosting WordPress itp. Jako użytkownik WordPress musisz uzyskać najlepszy hosting WordPress.


Ale wybór najlepszego hostingu WordPress nie jest łatwy, ponieważ dostępnych jest mnóstwo dostawców hostingu WordPress. Oferują różne funkcje hostingu, wsparcie, ceny itp. 

Jeśli szybkość ładowania strony w witrynie jest zbyt wolna, prawdopodobnie stracisz także odbiorców i sprzedaż. Załóżmy jako przykład-  Amazon traci 1% klientów ze względu na długi czas ładowania strony (100 ms), Ruch Google spadł o 20% w ciągu 0,5 sekundy czasu generowania strony wyszukiwania

Jeśli prowadzisz witrynę w dowolnym bezpłatnym dostawcy hostingu, sugeruję przeniesienie witryny do dowolnego innego płatnego dostawcy hostingu. Ponieważ korzystając z bezpłatnej usługi hostingowej, nie gwarantują one Twojej witrynie, za każdym razem, gdy witryna może się zepsuć, co jest koszmarem dla właścicieli witryn. W tym temacie podzielę się z Wami najlepszym udostępnianym hostingiem WordPress, który koncentruje się głównie na udostępnianym hostingu WordPress.

Najlepszy hosting WordPress

Jak wybrać najlepszy hosting WordPress?

Jeśli planujesz stworzyć stronę internetową lub chcesz przenieść się do lepszej firmy hostingowej WordPress, należy zauważyć kilka ważnych faktów. Prawdopodobnie nie chcesz za każdym razem przenosić witryny z powodu niskiej jakości hostingu i złej obsługi klienta.

Przyjrzyjmy się więc, co należy wziąć pod uwagę przed zakupem hostingu WordPress. 

Wydajność: Jeśli chodzi o wybór najlepszego hostingu WordPress, wydajność hostingu jest ważnym faktem. Odwiedzający witrynę nie mają czasu czekać na załadowanie strony. Jeśli Twoja strona ładuje się zbyt wolno, zazwyczaj tracisz odbiorców, a oni będą mieli negatywne doświadczenia z witryną. Dobry hosting poprawia Twoją witrynę i utrzymuje ją przez całą dobę w trybie online.

Funkcje: Jeśli chodzi o płatny hosting, pierwszą rzeczą jest sprawdzenie funkcji firmy hostingowej. Jeśli firma hostingowa zapewnia wszystkie funkcje potrzebne do Twojej witryny, powinieneś ją uzyskać.

Jeśli chcesz stworzyć stronę internetową, powinieneś wybrać hosting, który ją zapewnia darmowa rejestracja nazwy domeny, więc nie musisz płacić dodatkowo za domenę. Dołączyłem również tych firm hostingowych, które zapewniają bezpłatną rejestrację domeny.

Bezpieczeństwo: Bezpieczeństwo witryny jest najważniejsze, aby witryna nie zawierała hacków. Prawdopodobnie wiesz, że hakerzy mogą łatwo zhakować Twoją witrynę, jeśli poziom bezpieczeństwa jest zbyt niski. Będzie więc świetnie, jeśli sprawdzisz funkcje zabezpieczeń, które zapewniają. Musisz także sprawdzić, czy host zapewnia bezpłatne SSL.

Darmowa migracja WordPress: Jeśli masz już witrynę WordPress, potrzebujesz tej opcji. Twoja witryna zostanie przeniesiona do nowego hosta przez ekspertów bez przestojów.

Obsługa klienta: Jedna firma nie może być wiarygodna ani zaufana, jeśli nie zapewni wsparcia na czas. Upewnij się, że sprawdziłeś, czy dostępny jest ich czat na żywo, połączenie telefoniczne, obsługa klienta systemu biletowego. Możesz utworzyć bilet pomocy technicznej lub czat na żywo z nimi

Możesz utworzyć bilet pomocy technicznej lub czat na żywo z nimi i sprawdzić, czy zapewniają szybką pomoc zgodnie z obietnicą.

Cennik: Kiedy dostajesz hosting, cena ma znaczenie. Prawdopodobnie nie chcesz wydawać 10x pieniędzy na hosting jako początkujący. Ale jeśli Twoja witryna rośnie i ma duży ruch, powinieneś uzyskać najwyższy plan WordPress lub przejść na zarządzany hosting WordPress.

9 Najlepszy hosting WordPress w 2019 roku

SiteGround

SiteGround WordPress Hosting

SiteGround jest jednym z najbardziej popularnych i WordPress Zalecany hosting. Zapewniają bezproblemową instalację WordPress 1 kliknięciem i automatyczną aktualizację WordPress. Jeśli masz już istniejącą witrynę internetową, jej ekspert przeprowadzi bezpłatną migrację witryny WordPress bez przestojów.

Możesz użyć ich potężnego przeciągnięcia & upuść kreatora stron internetowych, aby stworzyć stronę internetową bez czasu. Zapewniają 5 lokalizacji centrów danych dla najlepszej prędkości witryny. Z każdym planem WordPress otrzymasz bezpłatną usługę CloudFlare CDN. Mają też specjalną wtyczkę pamięci podręcznej supercachera, która sprawia, że ​​Twoja witryna WordPress jest niezwykle szybka.

Tam wszystkie serwery są obsługiwane przez HTTPS / 2, co pozwala przeglądarce znacznie szybciej ładować strony internetowe. Nie musisz się martwić o tworzenie kopii zapasowej witryny, oferują one funkcję automatycznego tworzenia kopii zapasowych i przywracania, dzięki czemu wszystkie dane witryny pozostaną bezpieczne. Nie wspominając o tym, że SiteGround zapewnia najlepszą obsługę klienta.

Kluczowe cechy:

 • Niezmierzony transfer danych
 • Przeciągnij za darmo & upuść konstruktora
 • 1 kliknij zainstalować WordPress
 • Darmowa migracja
 • Automatyczna aktualizacja WordPress
 • Specjalna pamięć podręczna WordPress
 • Serwery obsługujące HTTP / 2
 • Codzienna kopia zapasowa & przywracać
 • Inscenizacja
 • Szybkie wsparcie 24/7
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Cena £: Ich plan startowy zaczyna się od 3,95 USD/miesiąc.

BlueHost

Hosting WordPress BlueHostBluehost jest jednym z najlepszych i najtańszych dostawców hostingu WordPress dostępnych w Internecie. Jest to Hosting zalecany przez WordPress i obsługuje ponad 2 miliony witryn na całym świecie. Bluehost oferuje inny typ hostów internetowych – współdzielone, chmurowe, WordPress, VPS itp., A wszystkie ich serwery są zasilane przez sprzęt najwyższej klasy.

Bluehost oferuje Darmowa rejestracja nazwy domeny wszystkie ich plany hostingowe WordPress. Każdy plan zawiera bezpłatny certyfikat SSL, ulepszony cPanel. Bluehost zapewnia bezproblemową i szybką konfigurację za pomocą instalatora WordPress 1 kliknięciem i 99,9% czasu działania witryny. Otrzymujesz także CloudFlare CDN, aby przyspieszyć prędkość WordPress. Dostajesz tutaj wszystkie funkcje, tak samo jak wydajesz pieniądze. 

Jeśli tworzysz nową witrynę WordPress, Bluehost jest dla Ciebie najlepszą opcją.

Funkcje:

 • 1 darmowa domena
 • Darmowy certyfikat SSL
 • 1-kliknij instalację WordPress
 • cPanel
 • Bezpłatny CDN CloudFlare
 • Wsparcie 24/7
 • Czas działania 99,9%
 • 30 dni gwarancji zwrotu pieniędzy

Cena £: Ich podstawowy plan zaczyna się od samego początku 2,95 USD/miesiąc

Hosting A2

A2Hosting dla WordPress

Hosting A2 jest jednym z najlepszych hostingu dla WordPress. Jeśli znajdziesz najszybszy Hosting WordPress, A2 Hosting będzie doskonałym wyborem. Zapewniają nieograniczoną przestrzeń dyskową, nieograniczony transfer danych i bezproblemową instalację WordPress 1 kliknięciem.

Najwyższej jakości dyski SSD i serwery turbo przyspieszają twoją stronę x20 z gwarancją 99,9% czasu działania. Mają w sumie 3 centra danych na całym świecie i możesz wybrać dowolne miejsce według własnego uznania. Możesz łatwo zintegrować CloudFlare CDN z witryną WordPress.

Kluczowe cechy:

 • Nieograniczone miejsce na dane
 • Nieograniczony transfer danych
 • Darmowy certyfikat SSL
 • Bezpłatny CDN CloudFlare
 • 1-Kliknij instalację WordPress
 • Darmowa migracja
 • 99,9% Gwarancja bezawaryjności
 • Wsparcie Guru 24/7
 • Darmowe kredyty Bing / Yahoo Ad

Cena £: Ich plan hostingowy WordPress zaczyna się od 3,92 USD/ mo. (Teraz 51% zniżki).

 

 

DreamHost
DreamHost Web Hosting

DreamHost to kolejny hosting rekomendowany przez WordPress, który jest zaangażowany w społeczność WordPress od ponad 10 lat. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w hostingu DreamHost obsługuje obecnie ponad 1,5 miliona stron internetowych. W przeciwieństwie do innych hostingu, DreamHost koncentruje się głównie na hostingu WordPress.

Zarządzany hosting WordPress obejmuje instalację WordPress jednym kliknięciem, automatyczne aktualizacje i kopie zapasowe. Każdy pakiet hostingowy zawiera dysk SSD, nieograniczony ruch, dzięki czemu Twoja witryna jest o 200% szybsza.

Ich plan hostingowy WordPress zawiera dwa plany – Oba plany obsługują wiele witryn i domen WordPress. Jeśli szukasz zarządzanego hostingu WordPress dla witryny o dużym natężeniu ruchu, DreamHost jest doskonałym wyborem.

Jeśli otrzymasz wspólny plan hostingowy DreamHost na 1 rok, otrzymasz darmowa rejestracja nazwy domeny.

Kluczowe cechy:

 • Nieograniczona liczba wyświetleń strony
 • Nieograniczona przepustowość
 • Darmowa rejestracja domeny
 • Instalacja WordPress jednym kliknięciem
 • Jetpack premium
 • Automatyczne aktualizacje WordPress
 • Codzienne aktualizacje i zaawansowana ochrona bezpieczeństwa
 • Ochrona przed atakiem brutalnej siły & monitorowanie czasu pracy
 • Gwarancja 100% czasu sprawności
 • Obsługa 24/7 WordPress
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy w ciągu 97 dni

Cena £: Ich podstawowy plan hostingowy WordPress zaczyna się od 9,95 USD/ mo.

Hosting Inmotion
Hosting WordPress firmy Inmotion

Inmotion Hosting jest jednym z najlepszych dostawców hostingu WordPress i ma ponad 10-letnie doświadczenie w zakresie hostingu. Ich zarządzana platforma dla WordPressa została precyzyjnie dostrojona, aby zapewnić maksymalną wydajność witryny.

W przeciwieństwie do innych najlepszych dostawców hostingu WordPress, oferuje hosting Inmotion darmowa rejestracja domeny i pozwala hostować wiele stron internetowych na planie startowym. Co więcej, oferują nieograniczone miejsce na dysku, nieograniczony miesięczny transfer danych oraz bezpłatną migrację strony internetowej. Uprościli także proces instalacji WordPress, dzięki czemu możesz zainstalować WordPress lub dowolne inne aplikacje jednym kliknięciem.

Dbają również o bezpieczeństwo Twojej witryny. Otrzymasz certyfikat SSL i CloudFlare CDN, aby Twoja strona była szybsza.

Kluczowe cechy:

 • Darmowa rejestracja domeny
 • Dozwolone jest wiele stron internetowych
 • Nieograniczone miejsce na dysku
 • Nieograniczony transfer danych
 • Darmowa migracja
 • Przeciągnij za darmo & Upuść kreatora stron internetowych
 • Darmowe SSL
 • Bezpłatny CDN
 • Darmowe kopie zapasowe danych
 • Gwarancja dostępności przez 99,9% czasu
 • Wsparcie 24/7
 • 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Cena £: Ich podstawowy plan hostingowy WordPress zaczyna się od 5,99 USD/ mo, który umożliwia hosting wielu domen.

HostGator

HostGator WordPress Hosting

Jeśli szukałeś najlepszego hostingu dla WordPress, musisz zobaczyć o HostGator. HostGator obsługuje ponad 8 milionów domen i jest jednym z najpopularniejszych hostingu WordPress. Podobnie jak inni dostawcy hostingu, HostGator zapewnia również różne rodzaje opcji hostingu.

Jeśli masz już istniejącą witrynę, możesz ją bezpłatnie migrować. Możesz użyć ich przeciągnięcia & upuść narzędzie do tworzenia witryn i opublikuj je w mgnieniu oka. Za pomocą narzędzia do szybkiej instalacji możesz utworzyć dowolną stronę internetową, blog, wiki, e-commerce itp. Za pomocą jednego kliknięcia. Z każdym planem hostingowym otrzymasz 100 USD na Google AdWords i środki Bing.

Możesz zintegrować CloudFlare CDN z witryną WordPress, dzięki czemu ładowanie strony będzie bardzo szybkie. Gwarantują również, że Twoja witryna będzie miała 99,9% czasu działania i 45 dni na zwrot pieniędzy.

Kluczowe cechy:

 • Niezmierzone miejsce na dysku
 • Niezmierzony transfer danych
 • Bezpłatny CDN
 • Natychmiastowa kopia zapasowa
 • Darmowy Google AdWords & Kredyty Bing
 • 99,9% Gwarancja bezawaryjności
 • 45-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
 • Wsparcie 24/7

Cena: ich podstawowy plan zaczyna się od 3,95 USD / mc.

iPage

Hosting iPage

iPage to najtańszy hosting dla WordPress. iPage zapewnia wszystkie funkcje hostingu w przystępnej cenie. Ich plan hostingowy WordPress obejmuje potężne przeciąganie & upuść kreatora stron internetowych, setki szablonów dostosowanych do urządzeń mobilnych, Google & Kredyty Bing Ad, narzędzia marketingowe SEO i wiele innych.

Plan hostingowy zaczyna się już od 1,99 USD / miesiąc, a otrzymasz bezpłatną rejestrację nazwy domeny, nieograniczone miejsce na dysku, instalator WordPress 1-kliknięciem, a także pozwalają na nieograniczoną liczbę nazw domen.

Niezależnie od tego, czy jesteś blogerem, czy sprzedawcą, iPage oferuje narzędzia sprzedaży online i narzędzia marketingowe, takie jak oferta Google AdWords, środki na wyszukiwanie w Bing itp..

Kluczowe cechy:

 • Darmowa rejestracja nazwy domeny
 • Hostuj nieograniczoną liczbę domen
 • Nieograniczone miejsce na dane & ruch drogowy
 • Kreator stron internetowych iPage
 • Instalator WordPress 1-kliknięciem
 • Darmowa oferta Google AdWords (100 USD) & Kredyt w wyszukiwarce Bing (100 USD)
 • 27/7 Monitorowanie sieci
 • Wsparcie 27/7 WordPress
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Cena £: Ich plan hostingowy zaczyna się od samego początku 1,99 USD/miesiąc.

W tym artykule udostępniłem 9 najlepszych hostingu WordPress z 2019 r. Mam nadzieję, że ten post pomógł ci wybrać najlepszy hosting WordPress. Podziel się swoją opinią i doświadczeniem na temat tych usług hostingowych. Możesz połączyć się z nami na Facebook, Świergot, Google+.

Oto więcej artykułów WordPress, które mogą Ci się spodobać,

 • 19 Porady robocze, aby przyspieszyć szybkość witryny WordPress
 • Najlepszy CDN dla WordPressa, aby zwiększyć szybkość witryny
 • Jak dodać pytania bezpieczeństwa do strony logowania WordPress
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector