BlueHost Hosting İncelemesi (2017): Özellikler, Çalışma Süresi, Hız, Fiyatlar ve Daha Fazlası

04.06.2020
HOSTING 'BlueHost Hosting İncelemesi (2017): Özellikler, Çalışma Süresi, Hız, Fiyatlar ve Daha Fazlası
0 8 мин.

Bluehost Matt Heaton ve Danny Ashworth tarafından 2003 yılında kuruldu. Şimdi Bluehost dünya çapında 2 milyondan fazla web sitesine güç veriyor ve en popüler,ucuz, paylaşılan hosting şirketi. Bu yazıda paylaşmaktan mutluluk duyuyorum BlueHost hosting incelemesi (2017), ve Onun özellikleri, çalışma süresi, hız, destek ve fiyat.


Bluehost’un iddia ettiği gibi No.1 hosting şirketi. Bu yüzden hizmetlerini 1 yıl boyunca kullandık ve kalite, destek ve diğer bazı yararlı özelliklere göre Bluehost hosting incelemesi verdik. Bazı küçük sorunlarla karşılaştım, ama umarım yakında düzeltirler. (2 milyondan fazla web sitesine sahip olmak kolay değildir). Burada Bluehost Hosting İncelemesi:

bluehost görüntü

Hosting konusunda yeniyseniz veya web sitem için hangi ana makinenin daha iyi olduğunu bilmiyorsanız, bunlar için büyük bir sorun. Çünkü sayfa yükleme hızının Arama Motoru Sıralaması için büyük bir etkisi vardır. Optimize edilmiş iyi bir web siteniz varsa, iyi bir sıralama elde edersiniz ve burada barındırma, zaten inkar edemeyeceğiniz en önemli şeydir. Bu yüzden WordPress siteniz için en iyi hosting’i seçmeniz gerekiyor. Ayrıca kontrol edebilirsiniz En İyi 5 WordPress Barındırma“, hangileri özel olarak optimize edilmiş WordPress için.

BlueHost Hosting İncelemesi

Bluehost Hosting Planlarına Genel Bakış:

Bluehost şu anda 6 tür barındırma hizmeti sunuyor: Shared, WordPress, Woocommerce, Cloud, VPS ve Dedicated. 

Paylaşılan Evsahipliği:

Aralarından seçim yapabileceğiniz 3 paylaşılan barındırma seçeneği sunarlar. Aşağıdaki reklam fiyatlandırmasının 3 yıllık bir dönem için düşük bir tanıtım oranı olduğunu lütfen unutmayın. 1 yıl seçerseniz, fiyat artacaktır.

 • Temel Plan: İçin $ 2.95 ayda en fazla 1 web sitesine ev sahipliği yapabilirsiniz, 50 GB depolama alanı, ölçülmemiş bant genişliği, 5 park alanı, 25 alt alan adı, 5 e-posta hesabı (hesap başına 100 MB).
 • Artı Planı: İçin $ 4.45 ayda sınırsız web sitesi ve depolama alanı, bant genişliği, park alanları, e-posta hesabı unmeterd barındırabilirsiniz. Bu paket ile değer kazanıyorsunuz $200 dolar AdWords için pazarlama teklifleri & Bing Ads.
 • Başbakan Planı: İçin $ 6.95 ayda sınırsız web sitesi ve Plus Plan ile aynı özellikleri barındırabilirsiniz. Ancak Prime Plan size daha fazla güç ve otomatik yedekleme, spam uzmanları, alan gizliliği gibi bazı ekstra özellikler sunar..

Bluehost paylaşımlı hosting fiyatları

BlueHost Kullanmanın PROS (+)

Tüm web hosting incelemeleri araştırmaya dayanmaktadır. Biz de öyle. Bluehost’tan bazı harika şeyler bulduk ve PROS kategorisine işaret ettik. 

Detaylar burada:

# 1 Güçlü Çalışma Süresi% 99,94 (ortalamanın üzerinde% 99,90)

Site çalışma süresi söz konusu olduğunda, Bluehost 1. sırada yer aldı. Bluehost’un çalışma süresi endüstri ortalamasıyla gelir (% 99.94) önceki on iki ay boyunca.

Ancak site sahipleri bazen site kesinti sorunuyla karşı karşıya kaldı, Bluehost sunucularına çeşitli DDos saldırıları yaşadıklarını iddia etti. Her ne kadar iyi ve ortalama bir yerde olan 99,90%.

2017 ortalama çalışma sürelerine bakın:

 • Ocak çalışma süresi: % 99.99 
 • Şubat çalışma süresi: % 99.68
 • Mart çalışma zamanı: % 99.91
 • Nisan çalışma süresi: % 99,95
 • Mayıs ayı çalışma süresi: % 99.96
 • Haziran çalışma süresi: 100%
 • Temmuz çalışma süresi: % 99,95
 • Ağustos çalışma süresi: % 99,95

# 2 İyi Güvenlik Seçenekleri

Bluehost iyi güvenlik seçenekleri sunar. Ayrıca ihtiyaç duyduğunuzda güvenlik seviyenizi yükseltebilirsiniz.

Örneğin, SpamAssassin, Spam Uzmanları ve Spam Çekiç gibi araçlarla spam’ı önleyebilirsiniz. Bir siteyi farklı kaynaklardan gelen çok fazla trafikle azaltabilen sinir bozucu DDoS saldırılarını önlemeye yardımcı olan CloudFlare’yi destekliyorlar.. Web sitenize CloudFlare nasıl ekleyeceğinizi görün.

Ayrıca, web siteniz için daha fazla güvenlik seçeneği ekleyebilirsiniz: etkin bağlantı koruması, site kilidi vb..

# 3 Resmi WordPress.org Önerilir

Resmi WordPress.org sitesine giderseniz ve barındırma kategorisinde Bluehost’un 1. konumda listelendiğini görebilirsiniz. Bu sayfada aşağıdakiler de dahil olmak üzere 3 barındırma sağlayıcısı listelenmiştir SiteGround, Dreamhost, Volan ve Bluehost.

wordpress önerilen barındırma

# 4 Birçok Özellik ve Uygulama

Bluehost birçok özellik ve uygulama ile birlikte gelir. Google Apps, SEO Gears, Bing reklamları vb. İle entegre edebilirsiniz. DDoS saldırısını önlemek ve sayfa hızını artırmak için CloudFlare CDN de ekleyebilirsiniz..

Web Sitenizi Daha Hızlı Hale Getirmek için En İyi 5 CDN Sağlayıcısı.

BlueHost Kullanmanın CONS (-)

# 1 Sayfa Yükleme Hızı Yavaş

Bluehost’un en büyük sorunu, sayfa yükleme hızlarının yavaş olmasıdır. Onların kasvetli 1,275ms yükleme süreleri ortalamanın altında geldi 850ms. 

Yavaş sayfa yükleme hızı önemli mi??

Evet, önemli. Çünkü her saniye çevrimiçi sayılır. Google, yıllar önce yalnızca yarım saniyelik bir gecikmeyle% 20’lik bir trafik düşüşü yaşadı. Sayfalarınızın 5 saniye içinde yüklenememesi durumunda trafiğinizin% 74’ü – veya trafiğinizin yaklaşık 3 / 4’ü – hemen çıkacaktır.

2017 ortalama yükleme süreleri:

 • Ocak Hızı: 1,039ms
 • Şubat hızı: 1,306ms
 • Mart hızı: 1,170ms
 • Nisan hızı: 1,357ms
 • Mayıs hızı: 1,235ms
 • Haziran Hızı: 1,155ms
 • Temmuz hızı: 1,140ms
 • Ağustos hızı: 1,863ms

# 2 Site Taşıma Ücretli

Barındırma sağlayıcılarının çoğu Bedava site geçişi, burada Bluehost 149,99 ABD doları ücret alıyor. Ve onlar olmayacak 5’ten fazla site ve 20 e-posta hesabı aktarma.

bluehost site geçişi

# 3 Müşteri Desteği Beklendiği Kadar Hızlı Değil 

Bluehost’un müşteri desteği iyidir ancak beklendiği kadar hızlı değildir. Destek biletinden yanıt almak 50 dakika sürer ve çevrimiçi sohbet bir ajan almak için 2-5 dakika sürer. Her ne kadar anlaşılır olsa da, 2 milyondan fazla web sitesini korudukları için. 

# 4 QuickStart Eğitimi ücretsiz değil

Web hosting şirketinin çoğu ücretsiz sağlar Hızlı başlangıç uzun süre müşterileri olabileceğinden emin olun. Ama Bluehost alır $ 79.99 için 45 dakikalık uzman eğitim oturumu.

# 5 Gerçekten Ucuz Değil

Peki, fiyat birçok müşteri için bir başka büyük yüz. Paylaşılan hosting başlangıç ​​fiyatı olarak $ 2.95 yalnızca toplam 3 yıllık abonelik satın alırsanız. Sadece 1 yıl boyunca satın alırsanız, fiyat $ 5.95. Toplam 3 yıllık plan satın alıp daha ucuza sahip olmak daha iyidir.

Başka bir şey, sadece hosting satın alamazsınız 1 veya 3 ay.

bluehost paylaşılan barındırma planı

özet

Yani, soru “BlueHost hizmeti satın almaya değer mi?”?

Ans: Her şey sana bağlı. Burada gözden geçirdiğim gibi “BlueHost Hosting İnceleme“, böylece tüm veriler birçok test ve birçok inceleme ile toplanır. Bazı kullanımlar “BlueHost servisi çok kötü”, bazıları ise “Hizmetlerinden memnunum” diyor. Dolayısıyla, bluehost hizmetleri almak istiyorsanız, daha fazla para harcamanız veya SiteGround’u kullanmanız gerekirBu barındırma şirketi bazı iyi raporlar ve bazı kötü ile geliyor. 

Tavsiye eder miyim?

Ans: HAYIR. Yükleme hızı ve diğer küçük sorunlar gibi düzeltmek için bir şeye ihtiyaçları var. Bütçeniz kısıtlıysa, en sevdiğim ana bilgisayardan birini kullanın- SiteGround. % 100 servis, destek ve fiyat da ucuz seviyorum. ��

[wp-inceleme kimliği = ”1270 ″]

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector