Recenze hostingu BlueHost (2017): Funkce, dostupnost, rychlost, ceny a další

04.06.2020
HOSTING 'Recenze hostingu BlueHost (2017): Funkce, dostupnost, rychlost, ceny a další
0 8 мин.

Bluehost založili Matt Heaton a Danny Ashworth v roce 2003. Nyní Bluehost napájí přes 2 miliony webových stránek po celém světě a je to jeden z nejpopulárnějších,levná, sdílená hostingová společnost. V tomto článku se s radostí podělím Recenze hostování BlueHost (2017), a jeho funkce, uptime, Rychlost, Podpěra, podpora a cena.


Jak tvrdí Bluehost Č.1 hostitelská společnost. Službu jsme tedy používali 1 rok a poskytovali hostům hodnocení Bluehostingu podle jejich kvality, podpory a dalších užitečných funkcí. Čelil jsem některým drobným problémům, ale doufám, že to brzy vyřeší. (Udržování více než 2 milionů webových stránek není snadné). Tady jsou Recenze hostování Bluehostingu:

Bluehost obrázek

Pokud jste novým hostitelem nebo nevíte, který hostitel je pro můj web lepší, pak je to pro ně docela velký problém. Protože rychlost načítání stránky má obrovský dopad na hodnocení vyhledávačů. Pokud máte dobrý optimalizovaný web, budete se dobře hodnotit a zde je hosting nejdůležitější věcí, kterou stejně nemůžete popřít. Musíte tedy vybrat nejlepší hosting pro svůj web WordPress. Můžete také zkontrolovat Nejlepší 5 WordPress Hosting„, což jsou speciálně optimalizované pro WordPress.

Recenze hostování Bluehost

Přehled hostingových plánů Bluehost:

Bluehost v současné době poskytuje 6 typů hostingu: Sdílený, WordPress, Woocommerce, Cloud, VPS a Dedicated. 

Sdílený hosting:

Poskytují 3 možnosti sdíleného hostingu, ze kterých si můžete vybrat. Vezměte prosím na vědomí, že níže uvedená inzerovaná cena je nízkou úvodní sazbou po dobu 3 let. Pokud zvolíte 1 rok, cena se zvýší.

 • Základní plán: Pro 2,95 $ za měsíc můžete hostit maximálně 1 web, 50 Úložiště GB, neměřená šířka pásma, 5 parkových domén, 25 subdomén, 5 e-mailových účtů (100 MB na účet).
 • Plus plán: Pro 4,45 $ za měsíc můžete hostit neomezené množství webových stránek a úložiště, šířku pásma, parkovací domény, e-mailový účet bez dozoru. S tímto balíčkem se vám vyplatí 200 $ marketingové nabídky pro AdWords & Bing Ads.
 • Základní plán: Pro 6,95 $ za měsíc můžete hostit neomezené množství webových stránek a stejných funkcí jako plán Plus. Ale Prime Plan vám dává více energie a některé další funkce, jako jsou: automatické zálohování, odborníci na spam, soukromí domény atd.

Bluehost sdílené hostitelské ceny

PROS (+) používání Bluehost

Všechny recenze webhostingu jsou založeny na výzkumu. Takže ano. Našli jsme nějaké skvělé věci Bluehost a poukázali v kategorii PROS. 

Zde jsou podrobnosti:

# 1 Silná doba bezporuchovosti 99,94% (nadprůměrná 99,90%)

Když dojde na uptime webu, Bluehost obsadil 1. místo. Uptime Bluehostu přichází v průměru v průmyslu (99,94%) za posledních dvanáct měsíců.

Ale majitelé stránek někdy čelili problému prostojů webu, Bluehost prohlašoval, že měli různé DDos útoky na jejich servery. I když je to dobré a mají průměr, který je někde na 99,90%.

Zobrazit průměrné doby provozu v roce 2017:

 • Leden uptime: 99,99% 
 • Únor uptime: 99,68%
 • Březen uptime: 99,91%
 • Duben uptime: 99,95%
 • Může uptime: 99,96%
 • Červen uptime: 100%
 • Červenec uptime: 99,95%
 • Provozní doba srpna: 99,95%

# 2 Dobré možnosti zabezpečení

Bluehost poskytuje dobré možnosti zabezpečení. Kromě toho můžete podle potřeby upgradovat úroveň zabezpečení.

Například můžete zabránit spamu pomocí nástrojů jako SpamAssassin, Spam Experts a Spam Hammer. Podporují CloudFlare, což pomáhá předcházet nepříjemným útokům DDoS, které mohou snížit web s ohromujícím objemem provozu z různých zdrojů. Podívejte se, jak přidat CloudFlare na svůj web.

Můžete také přidat další možnosti zabezpečení pro svůj web, například: ochrana horkých odkazů, uzamčení stránek atd.

# 3 Oficiální WordPress.org Doporučeno

Pokud jdete na oficiální stránky WordPress.org a v kategorii hostování uvidíte Bluehost je uveden na 1. pozici. Na této stránce uvedli 3 poskytovatele hostingu, včetně SiteGround, Dreamhost, FlyWheel a Bluehost.

wordpress doporučuje hosting

# 4 Mnoho funkcí a aplikací

Bluehost přichází s mnoha funkcemi a aplikacemi. Můžete se integrovat do Google Apps, SEO Gears, Bing reklam atd. Můžete také přidat CloudFlare CDN, abyste zabránili DDoS útoku a zvýšili rychlost stránky.

Podívejte se, nejlepších 5 poskytovatelů CDN, aby váš web byl rychlejší.

CONS (-) používání BlueHost

Rychlost načítání stránky č. 1 pomalu

Největším problémem Bluehostu je to, že rychlost načítání jejich stránek je pomalá. Jejich zoufalství 1 275 ms doba načítání se dostala pod průměr 850 ms. 

Záleží na rychlosti načítání stránky?

Ano, na tom záleží. Protože každá sekunda se počítá online. Google zaznamenal před 20 lety pokles provozu s pouhým půlsekundovým zpožděním. A 74% – nebo téměř 3/4 vašeho provozu – se odrazí, pokud se stránky nepodaří načíst do 5 sekund.

Průměrné doby zatížení v roce 2017:

 • Lednová rychlost: 1 039 ms
 • Rychlost února: 1 306 ms
 • Rychlost března: 1 170 ms
 • Rychlost dubna: 1 357 ms
 • Rychlost května: 1 235 ms
 • Červnová rychlost: 1 155 ms
 • Červencová rychlost: 1 140 ms
 • Rychlost srpna: 1 863 ms

# 2 Migrace stránek je nákladná

Většina poskytovatelů hostingu nabízí volný, uvolnit migrace stránek, kde Bluehost účtuje 149.99 $. A oni nebude převést více než 5 webů a 20 e-mailových účtů.

migrace webu bluehost

# 3 Zákaznická podpora není rychlá podle očekávání 

Zákaznická podpora společnosti Bluehost je dobrá, ale ne tak rychlá, jak se očekávalo. Získání odpovědi z technické podpory trvá 50 minut a online chat trvá, než agent získá agenta. I když je to pochopitelné, protože udržují přes 2 miliony webových stránek. 

# 4 QuickStart Training není zdarma

Většina webhostingových společností poskytuje zdarma Rychlý start průvodce, protože mohou být jejich dlouhodobým zákazníkem. Ale Bluehost to vezme 79,99 $ pro 45 minutové školení odborníků.

# 5 není opravdu levný

Cena je pro mnoho zákazníků další hlavní tváří. Vzhledem k tomu, že sdílená hostitelská výchozí cena je 2,95 $ pouze, pokud si zakoupíte celkem 3 roční předplatné. Pokud kupujete pouze na 1 rok, cena se zvýší na 5,95 $. Je tedy lepší, když si zakoupíte celkem 3letý plán a zlevníte.

Další věc je, že hosting si nemůžete koupit pouze 1 nebo 3 Měsíc.

bluehost sdílený hostingový plán

souhrn

Otázka tedy zní: „Stojí za to koupit službu BlueHost“??

Ans: Vše záleží na vás. Jak jsem zde recenzoval “BlueHost Hosting Review”, takže všechna data jsou shromažďována mnoha testy a získává mnoho recenzí. Některá použití říkají „Služba BlueHost je velmi špatná“ a někteří říkají „Jsem s jejich službou spokojený“. Takže pokud chcete získat služby bluehostingu, musíte utratit více peněz nebo použít SiteGroundTato hostingová společnost přichází s několika dobrými zprávami a některými špatnými. 

Doporučuji to?

Ans: NE. Potřebují něco opravit, například rychlost načítání a další drobné problémy. Takže pokud máte omezený rozpočet, použijte jednoho z mých oblíbených hostitelů- SiteGround. 100% máte rádi jejich služby, podporu a cenu také levné. ��

[wp-review id = ”1270 ″]

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector