Yüksek Trafikli Siteler için En İyi Yönetilen 5 WordPress Hosting Sağlayıcısı

04.06.2020
HOSTING 'Yüksek Trafikli Siteler için En İyi Yönetilen 5 WordPress Hosting Sağlayıcısı
0 20 мин.

Paylaşılan Hosting Sağlayıcınızdan sinirli misiniz? Barındırma hizmetiniz kaynak sınırlarına ulaşıyor mu? Siteniz çok yavaş yükleniyor mu? – O zaman tek çözüm var, yani Yönetilen WordPress Barındırma.


Yönetilen WordPress Barındırma Nedir?

Yönetilen bir WordPress Hosting, WordPress sitelerini barındırmak için özel olarak tasarlanmış daha güçlü bir şekilde gelir. Birçok inanılmaz özellik ve hizmet de sunuyor. Bu, gelişmiş güvenlik, ultra yanan hız, otomatik güncellemeler, günlük yedeklemeler, mükemmel çalışma süresi, premium destek vb..

Yönetilen WordPress Hosting tamamen sorunsuz bir deneyim sunar. Tüm web üzerindeki yaklaşık 15.900.000 web sitesi, tamamen kendi kendine barındırılan WordPress’i kullanıyor. WordPress’in büyük popülaritesi nedeniyle, birçok web barındırma sağlayıcısı WordPress barındırma uzmanı olmayı seçti.

Yönetilen WordPress Hosting aslında paylaşılan bir barındırmadır, ancak hizmet kalitesi, performansı, hızı ve desteği Paylaşılan Hosting’den farklıdır. Premium WordPress Hosting fiyatı, Paylaşılan Hosting fiyatının sadece 2,97 $ / ay’dan başladığı paylaşılandan daha pahalıdır. Yüksek hacimli trafik, birinci sınıf performans, mükemmel çalışma süresi ve elbette 24 × 7 WordPress uzman desteklerini kolayca işleyebilen yüksek kaliteli bir ana bilgisayar istiyorsanız fiyat önemli değil.

Yönetilen WordPress Hosting’in avantajları

Yönetilen bir WordPress Hosting’e sahip olmanın ekstra avantajlarından yararlanacaksınız ve bunlar:

 • Yanan Hızlı Hız: Yalnızca WordPress’i barındırmak için özel olarak yönetilen Yönetilen WordPress Hosting, sitenizi hızlı ve hatta yüksek trafikte alevlendirir.
 • Geliştirilmiş güvenlik: Her Yönetilen WordPress Barındırma, web siteleri için çok düzeyli güvenlik seçenekleri sunar. Sitenizi her gün kötü amaçlı yazılım ve güvenlik açıklarına karşı tarar ve kaba kuvvet saldırılarını durdurur. Her neyse, sitenizde herhangi bir kötü amaçlı yazılım buluyorlarsa, sorumlulukları alırlar ve anında kaldırırlar. Ayrıca ücretsiz sunuyoruz SSL sertifikası herhangi bir üçüncü taraf sağlayıcı aracılığıyla.
 • Ücretsiz Site Taşıma: Ücretsiz site geçişi sağlarlar. Böylece sitenizi herhangi bir kesinti olmadan onlara kolayca taşıyabilirsiniz. Barındırma sağlayıcınızdan bunu manuel olarak yapmasını da isteyebilirsiniz.
 • Evreleme Alanları: Tek bir tıklamayla sanallaştırılmış bir ortamda canlı sitenizin mükemmel bir kopyasını oluşturabilirsiniz. Bu aşamalandırma alanı temel olarak testler için kullanılır, web sitenizin en son ve en büyük sürümünü geliştirir ve orijinal web sitenizi etkilemez.
 • Otomatik Günlük Yedeklemeler ve Güncellemeler: Günlük güncellemeler sağlar ve otomatik veya manuel olarak yapılabilir. Yedeklemelerin herhangi birini istediğiniz zaman geri yükleyebilirsiniz. Otomatik Güncelleme sistemi ile WordPress sürümünüz ve eklentileriniz güncellenecektir.
 • Kesinti Yok: Fütüristik altyapıları sitenizi her zaman çevrimiçi tutar ve çok miktarda trafiğin üstesinden gelebilir.
 • 24 × 7 WordPress Uzman Desteği: WordPress uzmanları her zaman yanınızda. Sitenizle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bunu hiçbir zaman düzeltmeyeceklerdir.

5 En İyi Yönetilen WordPress Barındırma Sağlayıcısı

Yüksek Trafik için En İyi Yönetilen WordPress Hosting Sağlayıcısı

Farklı özellikler ve planlar sunan birçok Yönetilen WordPress Barındırma şirketi vardır. Ancak ihtiyacınıza bağlı olarak mükemmel barındırma seçimi kolay değildir. Bazı web hosting sağlayıcıları da ekstra bir hizmet eklemek için ekstra bir kuruş ücret ve bazı hosting zaten aynı özelliği içerir. Bu yüzden 5 kişilik bir liste hazırladık Yüksek Trafik Siteleri için En İyi Yönetilen WordPress Barındırma özelliklerine, fiyatına, barındırma performansına vb.. 

Kinsta

Kinsta

Genel bakış:

Kinsta tarafından desteklenmektedir Google Cloud Platformu. WordPress için en iyi Yönetilen barındırma sağlayıcılarından biridir. Milyonlarca trafik alan büyük bir web siteniz varsa, Kinsta mükemmel bir seçim olacaktır. Diğer web barındırma sağlayıcılarının aksine, sınırsız sayfa görüntüleme ve sınırsız ziyaretçi sunar. Bu yüzden trafiğinizin büyümesi önemli değil.

Tüm depoları, sitenizi hızlı bir şekilde alevlendiren yüksek performanslı sağlam SSD ile birlikte gelir. Başlangıç ​​fiyatlarında ve planlarının her birinde sadece 1 web sitesi barındırabilirsiniz, WordPress sitenizde kod yürütmeye yardımcı olan 4 PHP çalışanı alacaksınız.

Taşıma ücretsizdir ve sitenizi sıfır kesinti süresiyle hemen taşıyabilirsiniz. Kinsta admin Dashboard, kullanımı kolay gelişmiş özelliklerle doludur. Yönetici panelinden tüm sitelerinizi yönetebilirsiniz.

Kinsta Hosting’in Temel Özellikleri:

 • Sınırsız Sayfa Görüntüleme: Kinsta, kullanıcılarına sınırsız sayfa görüntüleme, sınırsız ziyaretçi sunar. Yani daha fazla trafik alırsanız endişelenmenize gerek yok.
 • Ücretsiz Göç: Sitenizi herhangi bir kesinti olmadan Kinsta’ya taşıyabilirsiniz. Her plan bir veya daha fazla ücretsiz geçiş içerir. Tek yapmanız gereken kontrol panelinizden bir istek göndermek ve uzmanları gerisini halledecek.
 • Modern Yönetici Paneli: Kinsta yöneticisi harika özelliklerle doludur ve özelleştirmesi kolaydır. Yönetici paneli ayrıca diğer barındırma sağlayıcılarından farklı ve modern görünüyor.
 • Son Derece Güvenli Ağ: Tüm ağları güvenlik protokolleri ve güvenlik duvarları, günlük yedeklemeler ve daha fazlası ile sitenizi 7/24 güvende tutar. Ayrıca 1440 kesintisiz çalışma kontrolü sağlar. Bu nedenle, tarafınız düşerse, sizi anında bilgilendirir ve uzmanları sitenizde herhangi bir sorun olup olmadığını kontrol eder.
 • Birden Çok Veri Merkezi: Kinsta çok bölgeli modda üç konum sunuyor: ABD Orta, Avrupa ve Asya-Pasifik.
 • Uzman Desteği: Destek bileti ile uzman WordPress geliştiricileri, sitenizle ilgili herhangi bir konuda sizi bilgilendirecek ve 7/24 kullanıma hazır olacak.

Artıları & Eksileri:

Avantaj (+): Kinsta, Google Cloud Platform tarafından desteklenmektedir ve size yıldırım hızında sayfa yükleme süreleri getirir. Web sitenizin uygun sayfalarındaki önbelleği temizlemenizi sağlayan özel Kinsta-Cache eklentisini sunarlar. Ayrıca, uzmanları mevcut WordPress sitenizi herhangi bir kesinti olmadan taşımanıza yardımcı olur. KeyCDN veya CloudFlare gibi herhangi bir 3. taraf CDN sağlayıcısını kolayca ekleyebilirsiniz. WordPress uzman ekibi, sitenizle ilgili her türlü sorunu hemen çözmenize yardımcı olur.

Eksileri(-): Aslında, Kinsta’nın olumsuz bir noktasını bulamadım. Ancak barındırma başlangıç ​​fiyatları 30 $ / ay, bu yeni başlayanlar için biraz pahalı.

WPX Hosting (Önerilir)

WPX Barındırma

Genel bakış:

WPX Barındırma daha önce Traffic Planet Hosting olarak biliniyordu. Eğer istersen ucuz Yönetilen WordPress Hosting, WPX iyi bir seçenektir, çünkü çok uygun bir fiyata gelir ve diğer Yönetilen WordPress Hosting ile aynı özellikleri sağlar.

Başlangıç ​​planı toplam 5 ücretsiz site geçişi sunar ve en fazla 5 web sitesine ev sahipliği yapabilirsiniz. Ayrıca aylık sayfa görüntülemelerini sınırlamazlar, ancak sayfa görüntülemelerini sınırlamak yerine 50 GB bant genişliği sağlarlar. Ancak planınızı yükselterek bant genişliğini artırabilirsiniz. Her plan günlük yedekleme ve PHP’nin son sürümü olan 7.0’ı içerir.

WPX Hosting’in Temel Özellikleri:

 • En Ucuz Plan: WPX Hosting aşağıdakileri sunar: en ucuz plan başka Yönetilen WordPress Barındırma sağlayıcıları. Onların fiyatı $ 19.99 / ay ve her türlü özelliği sağlar.
 • İnternet sitesi İzin: Diğer yönetilen barındırma sağlayıcılarının aksine, WPX 5 web sitesi başlangıç ​​planlarında.
 • Aylık Sayfa Görüntüleme Sınırı Yok: Aylık ziyaret limitleri yoktur, bunun yerine 50 GB bant genişliği elde edersiniz.
 • 5 Ücretsiz Göç: 5 web sitesine ev sahipliği yapmalarına izin verdiklerinden, 5 ücretsiz site geçişi elde edersiniz.
 • Ücretsiz Sınırsız SSL: SSL’yi sınırsız sayıda sitenizde kullanabilirsiniz. Bununla, ücretsiz alan adı gizliliği de sağlıyorlar.
 • Uzman Desteği: Sitenizle ilgili tüm sorunlar ve yardımlar WordPress uzmanları tarafından ele alınır ve bunlara istediğiniz zaman canlı sohbet yoluyla ulaşabilirsiniz..

Artıları & Eksileri:

Avantaj (+): Hosting planları diğerlerinden çok daha ucuz Yönetilen WordPress Barındırma Sağlayıcıları. Bu ucuz fiyat ile neredeyse tüm özellikleri sağlarlar. Birden fazla siteyi barındırabilir ve sınırsız SSL kullanabilirsiniz. Ayrıca, aylık ziyaretlerinizi sınırlamazlar. Ayrıca evreleme alanı da sunmaktadır..

WPEngine (4 Ay Ücretsiz)

WPEngine

Genel bakış:

WPEngine bir işletme sınıfıdır yönetilen WordPress barındırma sağlayıcısı ve en iyi kalite desteğini sağlar. Zaten yönetilen WordPress barındırma arıyorsanız, muhtemelen adlarını fark edersiniz.

Kişisel bir blogunuz veya yüksek trafik alan bir işletme web siteniz varsa, WPEngine bunu daha kolay hale getirir. Başlangıç ​​planları aylık 35 $ ‘dan başlar ve bir WordPress web sitenizi barındırabilirsiniz. Her plan SSD depolama, Evreleme, ücretsiz site geçişi, 24 × 7 Sohbet desteği içerir.

Planları diğer Yönetilen WordPress Barındırma Sağlayıcısı ile karşılaştırıldığında ucuz olsa da, hiçbir planda sınırsız sayfa görüntüleme sunmazlar. Ama birinci sınıf hosting hizmeti veriyorlar 

WPEngine’in Temel Özellikleri:

 • Ücretsiz Site Taşıma: Diğer Yönetilen Hosting Sağlayıcıları gibi, WPEngine de ücretsiz site geçişi sunar. Bu özellik her planında mevcuttur.
 • Sınırsız Veri Transferi: WPEngine sınırsız veri aktarımı sağlar, böylece neredeyse her tür kişisel, küçük veya büyük web sitesini barındırabilirsiniz.
 • Anında Evreleme: Hazırlama özellikleri ile test amacıyla web sitenizin bir kopyasını anında oluşturabilirsiniz ve orijinal web siteniz aynı kalır.
 • LargeFS: LargeFS, şeffaf bir şekilde ortam için sonsuz depolama alanı sağlar. WPEngine kontrol panelinden Amazon S3 hesabınızla entegre etmeniz yeterlidir.
 • 24 × 7 Müşteri Desteği: WordPress uzmanları telefon, canlı sohbet ve bilet sistemi aracılığıyla 24 × 7 size yardımcı olmaya hazırlar.

Artıları & Eksileri:

Avantaj (+): WPEngine en popülerler Yönetilen WordPress Barındırma Sağlayıcısı ve WPEngine kullanarak SoundCloud, Foursquare, HTC vb.Gibi birçok büyük marka var. Birden çok güvenlik katmanı, yüksek değerli içeriğinizi korur, SEO’nuzu artırır ve sitenizi ortalamadan 5 kat hızlandırır.

Ayrıca, premium yedekleme sistemlerini kullanarak sitenizi yedekleyebilir ve geri yükleyebilir ve sitenizi tek bir tıklamayla kopyalayabilirsiniz. Sitenizle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, WordPress uzmanları sorunu zamanında çözer.

*Sitenize zarar veren ve sitenizi yavaşlatan bazı WordPress eklentilerini engellediler. Birçok kullanıcı, izin vermemek için kötü bir seçim olduğunu düşünüyor. Ancak bence, izin verilmeyen web siteniz için iyidir. Gerçekten ihtiyacınız varsa, uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. Bu bir (+) ve nokta.

Eksileri(-): WPEngine barındırma fiyatı biraz ucuz ama herhangi bir planında sınırsız sayfa görüntüleme sunmuyorlar. Ayrıca, başlangıç ​​planları CDN içermez. CDN servisi eklemek için ekstra ücret ödemeniz gerekiyor.

Volan (WordPress Önerilir)

Volan

Genel bakış:

Eğer bir Yönetilen WordPress Barındırma Sağlayıcısı profesyonel için tasarımcılar, ajanslar, geliştiriciler ve blogger ayrıca, Volan mükemmel bir seçenektir. Volan, diğer geliştiricilerle işbirliği yapmayı çok kolaylaştırdı ve kimsenin kullanıcı adını veya şifrelerini paylaşmaya gerek yok.

Bir kuruluş veya Ekip olarak, ekibinizin tüm siteleri tek bir gösterge tablosunda bulunur. Böylece herkes kendi sitesini oluşturma ayrıcalığına sahiptir ve bireysel olarak fatura ödeyebilir.

Ayrıca, mevcut sitenizin temanızı ve eklentilerinizi özel bir yapılandırma olarak kaydedecek bir plan da oluşturabilirsiniz. Ve daha sonra bu yapılandırmayı bir sonraki sitenize uygulayabilirsiniz.

Volanın Temel Özellikleri:

 • Yanan Yüksek Hızlar: Volan, her WordPress sitesini daha hızlı yükleme süresiyle güçlendirir.
 • Tek Bir Kontrol Panelinde Birden Fazla Hesap: Bir Şirket işletiyorsanız, çalışanlarınıza kendi web sitelerini ayrı ayrı oluşturabilmeleri için erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca, bireysel olarak fatura ödeyebilirler. Aslında, mükellef hesabın mülkiyeti olarak verilecektir.
 • Tek Tıklamayla Hazırlama: Diğer barındırma sağlayıcıları gibi, Flywheel da sitenizi sanal alan ortamında test etmek için tek tıklamayla aşamalandırma sunar.
 • Sitenizin Planlarını Oluşturun: Mevcut sitenizin planını kolayca oluşturabilir ve site yapınızı (temalar, eklentiler) yeni bir siteye uygulayabilirsiniz.
 • Birden Çok Veri Merkezi: Volanın dünya çapında toplam 10 Veri Merkezi vardır ve sitelerinizi sorunsuz bir şekilde kullanıcılarınıza yakın bir yerde başlatabilirsiniz.

Artıları & Eksileri:

Avantaj (+): Volan tasarımcılar, geliştiriciler ve blogcular için mükemmel bir seçenektir. Bir Organizasyon veya Ekip yönetiyorsanız, işlerini yapmak için ajanslarınıza ayrı ayrı erişim izni verebilir ve faturayı da yönetebilirsiniz..

Basit gösterge tablolarını kullanarak sitenizi ücretsiz olarak taşıyabilirsiniz. Planları yeni başlayanlar için ucuz bir plan olan 15 $ / ay’dan başlıyor. Genellikle, siteniz büyüdükçe, herhangi bir iptal yapmadan planınızı yükseltmeniz istenir. Ayrıca 30 gün çalışan gece yedekleme sistemi sağlarlar ve istediğiniz zaman geri yükleyebilirsiniz.

Eksileri(-): WPEngine gibi, CDN sunmaz ve başlangıç ​​planlarında ve kişisel planlarında yalnızca 5.000 ziyarete izin verir.

sentez

Websynthesis

Genel bakış:

Sentez bir VPS destekli Yönetilen WordPress barındırma. Sitenizi bir sonraki performans seviyesine götüren büyük web sitesinde kullanılan son derece özelleştirilmiş NGINX ve PHP-FPM web sunucusu yazılımı sağlarlar.

Synthesis yalnızca web sitenizi barındırmaz, aynı zamanda sitenizin Google’da daha üst sıralarda yer alabileceği sayfa adım optimizasyon tavsiyesi ve Anahtar Kelime ve sosyal medya araştırmaları sunar. Ve tüm bunları doğrudan WordPress yönetici panelinizden yapabilirsiniz. Özel bir teknik kullanıyorlar.Kendi Kendini Onarma SüreciVPS’inizdeki tüm yazılım süreçlerinin sağlığını belirler ve bir şeyler ters giderse veya asılırsa, normal olarak getirmek için anında otomatik olarak yeniden başlatılır.

Standart planları 47 dolar / ay’dan başlayarak bir alan adı barındırmanıza olanak tanır ve 1 GB bellek, 20 GB toplam depolama alanı, 2 TB aylık bant genişliği ve 10.000 günlük trafik sunar.

Sentezin Temel Özellikleri:

 • Yüksek Trafiğe İzin Verir: Başlangıç ​​planı teklifleri 10.000 ziyaret günde.
 • Birinci Sınıf Performans: NGINX mimarisi ile site performansınızı önemli ölçüde geliştirdiler ve ekstra yükü kolayca kaldırabilirler. Başlangıç ​​planları bile diğer Yönetilen WordPress Barındırma Sağlayıcılarına kıyasla ağır bir yük taşır. Ayrıca site hızı da artar.
 • Ekstra Güvenlik: Synthesis, sitenizi kötü amaçlı yazılım ve güvenlik açıklarına karşı incelemek için iki farklı tarama teknolojisi kullanır. Securi’yi kötü amaçlı yazılımları kontrol etmek, sunucunuzun kaba kuvvet saldırılarına karşı korumak için özel olarak kullanırlar ve tüm güvenlik kontrolleri her 6 saatte bir yapılır. Sunucunuzda herhangi bir kötü amaçlı yazılım bulurlarsa, onu kaldırma sorumluluğunu üstlenirler, böylece endişelenmenize gerek kalmaz.
 • Gerçek zamanlı izleme: iWatch, kritik dosyaların gerçek zamanlı izlenmesini sağlar. Bunun dışında, Synthesis maksimum çalışma süresini sağlamak ve ortaya çıkan sorunlara yanıt vermek için 7/24/365 sitenizi izleyen özel izleme araçlarını kullanır.
 • Site Optimizasyon Araçları: Diğer Yönetilen WordPress Barındırma Sağlayıcılarının aksine, Arama Motoru Sonuçlarında daha iyi sıralamanıza yardımcı olmak için Sayfa Üstü optimizasyon, Anahtar Kelime Araştırma ve Sosyal Medya Araştırma ipuçları sunar.
 • S3 için Kişisel Yedeklemeler: Sunucunuzu günlük olarak yedeklerler ve yedi günlük yedek depolarlar. Kişisel yedekleme sistemleriyle, sitenizi yedeklemek için herhangi bir üçüncü taraf yazılımına ihtiyacınız yoktur. Özelleştirilebilir sunucu tarafı, kritik bileşenleri Amazon Web Services üzerindeki kendi S3 Kepçenize işler.

Artıları & Eksileri:

Avantaj (+): Synthesis, sitenize ekstra bir destek sağlayan Yönetilen WordPress Hosting yerine Yönetilen VPS sağlar. Tüm planları son derece özelleştirilebilir nginx ve PHP-FPM Web sunucusu. Her planı kendi kendini iyileştirme süreci, iWatch desteği, site optimizasyon kitleri vb. İçerir. Bir başka en önemli şey, siteniz için her zaman güvenli ve çevrimiçi kalması için sitenize ekstra güvenlik katmanı sağlamalarıdır..

Standart planları, ayda yönetilen WordPress barındırma sağlayıcılarının bile aynı fiyata sunmadığı, günde 3.000.000 ziyarete eşit olan günde 10.000 ziyaret sunar.

Eksileri(-): Multisite WordPress kurulumlarını desteklemiyorlar.

5 En İyi Yönetilen WordPress Hosting Sağlayıcı Karşılaştırma Listesi

[kolay fiyatlandırma tablosu kimliği = ”2624 ″]

Hangisini Seçmelisin?

Yukarıda belirttiğimiz gibi, Yönetilen bir WordPress Hosting her zaman tüm kategorilerde Paylaşılan Hosting’den daha iyidir. Web sitenizde veya büyük web sitenizde çok sayıda trafik varsa, derhal Ana makineyi yönet’e geçmelisiniz. Çünkü Paylaşımlı Hosting yeni başlayanlar için iyidir ve hafif trafiği kaldırabilir. Ayrıca, Paylaşımlı Hosting tüm özellikleri sağlamaz ve daha az güvenlik seçeneğine sahiptir.

Bir Yönetilen Hosting kullanarak, her şeyi ve daha iyi kaliteyi elde edersiniz, yani daha fazla trafik işleyebilir, site hızını artırabilir, çoklu katman güvenliği, ücretsiz SSL ve WordPress ekspres desteği. Sitenize daha fazla güç ve sorunsuz verir, böylece işinize odaklanabilir ve üretiminizi artırabilirsiniz.

Ama En İyi Yönetilen WordPress Barındırma Sağlayıcısı kolay değil. Yukarıdaki senaryoda, farklı tür özellikler sağlayan 5 En İyi Yönetilen WordPress Barındırma Sağlayıcısını tartıştık.

Sık Kullanılanlarım,

> Eğer sen bir Blogger veya Geliştirici, sonra WPEngine sizin için mükemmel bir seçim olacaktır. WPEngine neredeyse her şeyi ve fiyatlarını da ucuza sağlar. Ücretsiz geçiş, SSL sertifikası, Evreleme alanı da sunarlar. WordPress uzmanları da 24 × 7 kullanılabilir durumda. Onlara canlı sohbet veya destek bileti yoluyla ulaşabilirsiniz. Bilet cevap süresi şaşırtıcı, sadece 1-2 saat sürer. Ancak başlangıç ​​planlarının sayfa görüntüleme ve CDN gibi bazı sınırlamaları vardır. Ek kaynaklar eklemek için ekstra ücret ödemeniz gerekebilir.

Şunun için git: WPEngine.

> Büyük bir işletme web siteniz, blogunuz veya markanız varsa, milyonlarca trafik alıyor, sonra Kinsta’ya gidiyor. Kinsta tarafından desteklenmektedir Google Cloud Platformu. Sınırsız sayıda sayfa görüntüleme, sınırsız ziyaretçi, ücretsiz geçiş, 4 PHP çalışanı, 1440 günlük çalışma süresi kontrolü ve artı hazırlama ortamı sunar. Ancak, fiyatları biraz pahalı, ancak barındırma kalitesi çarpıcı.

Şunun için git: Kinsta.

Profesyoneller için tasarımcılar, ajanslar, geliştiriciler ve blogcular, Volan en iyi seçenektir. Ayrıca WordPress Önerilen Yönetilen WordPress Barındırma. Gösterge tablosundan müşterileriniz ayrı ayrı erişebilir ve ödeme yapabilir. Diğer Yönetilen WordPress Hosting Sağlayıcıları gibi, Flywheel da bir Webmaster’ın sitesini geliştirmek için ihtiyaç duyduğu hemen her şeyi sunar. Özel özellikleri “Blueprint”, eklentiler ve temalar dahil olmak üzere sitenizin özel bir yapısını oluşturmanıza yardımcı olur. Ve daha sonra bu yapılandırmayı bir sonraki sitenize uygulayabilirsiniz.

Şunun için git: volan.

En iyisini almamı istersen, WPX Hosting almanı öneririm. Eskiden Traffic Planet Hosting olarak biliniyordu. Onlar da ucuz gibi diğer prim hosting şirketleri ve fiyat gibi her şeyi sunuyoruz. Diğer Yönetilen WordPress Hosting Sağlayıcılarının aksine, uygun fiyata A-Z özellikleri sağlarlar ve 5 farklı web sitenizi barındırabilirler. Ancak Evreleme özelliği sağlamazlar.

Şunun için git: WPX Barındırma.

Bu yazıda, Yüksek Trafik Siteleri için En İyi Yönetilen 5 WordPress Barındırma işini ele aldık. Bununla ilgili herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, lütfen yorum bırakarak fikrinizi paylaşmaktan çekinmeyin. Şerefe ��

İlgili konular,

 • WordPress’i Hızlandırmak İçin En İyi 19 İpucu (Site Hızını% 200 Artırın)
 • 20 En İyi WordPress Eklentisi 2017: Profesyonel Blogcular için Gerekli
 • Blogcular için En İyi Premium WordPress Temaları (2017 Sürümü)

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector