Kaip peradresuoti HTTP į HTTPS naudojant WordPress

04.06.2020
KAIP 'Kaip peradresuoti HTTP į HTTPS naudojant WordPress
0 5 мин.

Ankstesniame mūsų straipsnyje aptariau, kaip tinkamai įdiegti nemokamą SSL sertifikatą „WordPress“. Įdiegę SSL savo svetainėje, jūsų svetainė bus vertinama naudojant SSL / HTTPS. Jūsų svetainė bus atidaryta naudojant HTTPS tik tada, kai vartotojas atidarys jūsų svetainę naudodamas HTTPS. Daugeliu atvejų, jei įvesite tik savo svetainės pavadinimą (pavyzdys.com), jis nebus atidarytas naudojant HTTPS / SSL ir parodys, kad „Ryšys nėra saugus“. Taigi, jūs turite priversti HTTPS arba nukreipti HTTP į HTTPS, taigi visi lankytojai bus pasiekiami naudojant saugų HTTPS ryšį.


Neseniai savo svetainėje įdiegiau SSL sertifikatą. Svetainė atidaroma naudojant SSL / HTTPS tik tada, kai įvedu pilną adresą i.e: „https://www.example.com“. Tai atrodo taip:

SSL svetainė yra saugi

Bet kai įvedu tik svetainės pavadinimą, t. Y. „Example.com“, ji neatsidaro naudojant SSL ar HTTPS ryšį ir man rodo, kad „Ryšys nėra saugus“

SSL svetainė nėra saugi

Taigi, į savo .htaccess failą pridėjau HTTPS peradresavimo kodą, tada svetainė pasiekiama tik naudojant HTTPS ryšį. Dabar, kai įvedu tik svetainės pavadinimą, ji automatiškai atidaroma naudojant saugų HTTPS ryšį. Taigi šiame vadove aš jums parodysiu, kaip lengvai priversti HTTPS arba peradresuoti HTTP į HTTPS naudojant „WordPress“.

Kaip peradresuoti HTTP į HTTPS naudojant WordPress

Yra keli būdai, kuriais galite priversti HTTPS į savo svetainę. Tai galite padaryti naudodami žiniatinklio prieglobos „cPanel“ arba naudodami .htaccess. Šiame straipsnyje aš parodžiau „bot“ metodą.

1. Kaip priversti HTTPS iš „cPanel“?

Kai kurie interneto prieglobos paslaugų teikėjai leidžia tiesiogiai priversti HTTPS iš „cPanel“. Taigi šiuo atveju jums nereikia nieko redaguoti rankomis. Aš naudoju „SiteGround WordPress“ prieglobą ir jie teikia „jėgos HTTPS“ parinktį savo „cPanel“. 

Jei naudojate „SiteGround“, galite priversti HTTPS vienu mygtuko paspaudimu. Norėdami tai padaryti, pirmiausia prisijunkite prie „cPanel“ ir eikite į Saugumas skiltyje ir spustelėkite Šifruoti.

„SiteGround LE“

Iš ten galite pamatyti savo aktyvių pažymų sąrašą. Tačiau įsitikinkite, kad tinkamai įdiegėte SSL sertifikatą, kitaip jis neveiks.

Čia pamatysite dvi galimybes – „HTTPS Enforce“ ir „External Links Rewrite“.

Įjungus „HTTPS Enforce“, visa jūsų svetainė bus priversta atidaryti užšifruotą HTTPS ryšį. Tokiu būdu jūsų svetainė visada bus atidaryta naudojant HTTPS. Tačiau įsitikinkite, kad prie .htaccess failo nepridėjote jokio peradresavimo kodo.

Kita parinktis yra „Išorinių nuorodų perrašymas“, kuri atidaro visas išorines nuorodas per HTTPS ryšį. Bet tai visiškai neprivaloma. Neįjunkite šios parinkties, jei jūsų svetainėje rodomas įspėjimas „Mišrus turinys“ arba jos nebus įkeltos per HTTPS ryšį.

Mes rekomenduojame įjungti tik „HTTPS Enforce“ parinktį.

„SiteGround Force“ HTTPS

Įjungę „HTTPS Enforce“ parinktį, jūsų svetainė visada bus atidaryta naudojant SSL / HTTPS ryšį.

2. Kaip nukreipti HTTP į HTTPS naudojant .htaccess

Jei žiniatinklio priegloba nepateikia priverstinės HTTPS parinkties, galite rankiniu būdu peradresuoti HTTP į HTTPS iš .htaccess failo. Tai taip pat yra paprastas metodas ir užtrunka keletą minučių. Tačiau įsitikinkite, kad .htacces faile nepridėjote jokio kito peradresavimo kodo.

Norėdami priversti HTTPS iš .htaccess, pirmiausia prisijunkite prie „cPanel“. Tada eikite į savo svetainės šakninį aplanką. Čia galite pamatyti failą pavadinimu „.htaccess“, dabar spustelėkite redaguoti ir įveskite šį kodą.

a) Peradresuoti visus lankytojus į HTTPS / SSL

„RewriteEngine“ įjungta
„RewriteCond% {HTTPS}“ išjungta
„RewriteRule“ ^ (. *) $ Https: //% {HTTP_HOST}% {REQUEST_URI} [L, R = 301]

b) Jei norite priversti HTTPS / SSL tam tikrame aplanke

„RewriteEngine“ įjungta
„RewriteCond% {SERVER_PORT} 80“
„RewriteCond%“ {REQUEST_URI} jūsų aplankas
„RewriteRule“ ^ (. *) $ Https://www.jūsų domenas.com/jūsų aplankas/$1 [R, L]

* Būtinai pakeiskite www.domenas.com su jūsų domeno vardu.

c) Jei norite nukreipti vieno puslapio HTTP į HTTPS

„RewriteEngine“ įjungta
„RewriteCond% {HTTPS}“ išjungta
„RewriteRule“ → saugi forma \ .html $ https://www.savasdomenas.com/pavyzdinis puslapis [L, R = 301]

* Būtinai pakeiskite www.domenas.com/pavyzdys su jūsų faktiniu puslapio URL.

3. Kaip nukreipti HTTP į HTTPS „Nginx“

Jei jūsų žiniatinklio serveryje veikia „Nginx“, tuomet galite lengvai nukreipti visą HTTP srautą į HTTPS, į savo „Nginx“ konfigūracijos failą įvesdami šį kodą. Eikite į „/etc/nginx/nginx.conf“ ir pridėkite šį skyrių:

serveris {
klausytis 80;
serverio vardas domenas.com www.domenas.com;
grąžinti 301 https: //domenas.com$request_uri;
}

Spustelėkite išsaugoti ir viskas bus baigta.

Tikiuosi, kad šis mokymas padėjo tinkamai nukreipti HTTP į HTTPS. Jei darote klaidą ar užstrigote bet kuriame žingsnyje, praneškite mums komentarų skiltyje. Mes taip pat pasiekiami Facebook, „Twitter“, „Google“+.

susiję straipsniai,

 • Kaip gauti nemokamą SSL savo „WordPress“ svetainei
 • Kaip nustatyti „CloudFlare CDN“ į savo „WordPress“ tinklaraštį
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector