Kaip pridėti „Google Analytics“ prie „WordPress“ (vadovas po žingsnio)

04.06.2020
KAIP 'Kaip pridėti „Google Analytics“ prie „WordPress“ (vadovas po žingsnio)
0 6 мин.

Kiekvieno svetainės savininko svajonė yra išpopuliarėti, sulaukti didžiulio srauto, sulaukti daugiau pardavimų ir pan. Ar ne, tiesa? Jums tikriausiai įdomu, kaip gauti tų daiktų. Pagrindinis dalykas yra žinoti savo auditorijos elgesį, jos pomėgius, tikslus ir pan. Pavyzdžiui, jūs vadovaujate kavinei. Taigi, jei žinote, kokią kavą jūsų klientai mėgsta gerti, kai dažniausiai ateina gerti, ką jūsų klientai mėgsta valgyti daugiau nei kavą ir pan., Tuomet galite patobulinti savo darbą ir produktą kartu. Taigi čia ateina „Google Analytics“ įrankis. Šiame straipsnyje mes pasidalinsime kaip Pridėti „Google Analytics“ savo „WordPress“ svetainėje.


Kas yra „Google Analytics“

Google analizė yra nemokama interneto analizės paslauga, teikianti statistinius duomenis ir pagrindinius analizės įrankius, skirtus paieškos sistemų optimizavimui (SEO) ir rinkodaros tikslams. Čia sekama visa informacija apie tai, kaip jūsų svetainės lankytojai sąveikauja su ja. 

 Nors tai yra nemokamas įrankis, tačiau jis vis tiek siūlo daugiau funkcijų, palyginti su kitomis mokėjimo priemonėmis.

Kodėl turėtumėte tuoj pat naudoti „Google Analytics“ įrankį

Google analizė yra geriausia ir populiariausia skaitmeninės analizės programinė įranga pasaulyje. Jei turite tinklaraštį, el. Prekybą, keliones ar bet kokio tipo svetainę, turėtumėte naudoti „Google Analytics“ įrankį, nes:-

 • Tai visiškai nemokama ir paprasta naudoti: Taip, Google analizė yra visiškai nemokama. „Google Analytics“ informacijos suvestinė yra labai patogi ir lengvai suprantama, todėl nesijaudinkite, jei esate pradedantysis. Be to, šią paslaugą galite naudoti keliose savo svetainėse.
 • Kas lankosi jūsų svetainėje: Naudodamiesi „Google Analytics“ galite pamatyti geografinę vartotojo vietą. Tai naudodami taip pat galite pamatyti, kokią naršyklę ir įrenginį jie naudoja. 
 • Kaip lankytojai suranda jūsų svetainę: Kadangi raktiniai žodžiai yra vienas iš SEO svarbiausių faktų. Google analizė pateikia visus duomenis, kokius raktinius žodžius lankytojai įveda, norėdami rasti jūsų svetainę. Be to, tai taip pat parodo, iš kurios paieškos sistemos atvyksta jūsų lankytojas. Galite suskaidyti savo analizės rezultatus pagal naujus / sugrįžtančius lankytojus, geografiją ir nukreipimo šaltinius. Jei didžiąją dalį jūsų nukreipimo šaltinio yra „Twitter“, tuomet „Twitter“ galite pridėti daugiau turinio, kuris jus domina.
 • Gali nustatyti dažniausiai žiūrimus puslapius, įrašus: Naudodamiesi analitine ataskaita galite pamatyti labiausiai žiūrimus puslapius, skelbti įrašus ir tt Taip pat galite patikrinti, kaip vartotojai sąveikauja su jūsų svetainės turiniu, kiek kartų vartotojai pasilieka puslapiuose ir gali nustatyti, kuriuos puslapius ir nuorodas lankytojai spustelėja dažniausiai.
 • Realaus laiko lankytojų stebėjimas: Galite pamatyti, kas lankosi jūsų svetainėje realiuoju laiku. Tokiu būdu galite sužinoti, kiek aktyvių vartotojų šiuo metu yra jūsų svetainėje.
 • ir daug daugiau…

Kaip pridėti „Google Analytics“ „WordPress“ svetainėje

1 žingsnis 

Pirmiausia jums reikia „Google Analytics“ paskyros. Norėdami tai padaryti, apsilankykite Google analizė.

Jei jau turite „Gmail“ paskyrą, galite prisijungti naudodami „Gmail“ paskyrą. Arba, jei neturite „Gmail“ paskyros, galite sukurti naują paskyrą.

„Google Analytics“ el. Pašto adresas

2 žingsnis

Sukūrę „Gmail“ paskyrą, turite prisijungti, kad galėtumėte atlikti tolesnius veiksmus. Prisijungę pamatysite langelį Registracija, kaip nurodyta žemiau. Tiesiog užsiregistruokite čia. Nepanikuokite, šis įrankis yra visiškai nemokamas.

Google analizė

3 žingsnis

Dabar jūsų bus paprašyta pasirinkti savo svetainę arba programą mobiliesiems. Tačiau įsitikinkite, kad pasirinkote „internetinę svetainę“ pridėkite „Google Analytics“ „WordPress“. Tada taip pat įveskite savo paskyros pavadinimą, svetainės pavadinimą ir URL. Žemiau yra keletas variantų, palikite jį kaip numatytąjį. Užpildę visą sąskaitos informaciją, turite spustelėti Gaukite stebėjimo ID mygtuką.

„Google Analytics“ paskyra

4 žingsnis

Dabar „Google Analytics“ informacijos suvestinėje eikite į Administratorius. Iš ten spustelėkite nuosavybės nustatymai> sekimo informacija> sekimo kodas. Iš dešinės pusės nukopijuokite scenarijų. Scenarijus atrodo taip.

„Google Analytics“ stebėjimo kodas

Šį stebėjimo kodą galite pridėti keliais būdais į savo svetainę. Lengviausias būdas yra pridėti kodą į savo footer.php prieš žymą. Jei nesate su tuo susipažinęs, galite naudoti „WordPress“ papildinį, vadinamą Antraštė ir Poraštė.

Įdiegę šį papildinį eikite į Nustatymai> Įdėti Antraštės ir poraštės. Čia įklijuokite stebėjimo kodą antraštės skiltyje ir išsaugokite. Dabar sėkmingai pridėjote „Google Analytics“ savo „WordPress“ svetainėje.

Išvada

Šiame straipsnyje mes parodėme, kas yra „Google Analytics“ ir kaip pridėti „Google“ „Analytics“ jūsų „WordPress“ svetainėje. Šis įrankis yra visiškai nemokamas, ir jei turite kokią nors svetainę, turite naudoti šį įrankį. Tai ne tik stebi jūsų lankytojus, bet ir padeda plėsti internetinį verslą, el. Prekybos svetaines, tinklaraščių tinklalapius ir kt.

Taigi, jei jūs galite sekti savo vartotojus, jų veiksmus ir kitus dalykus, tada galite pagerinti savo produktų kokybę labiau nei anksčiau. Ir tokiu atveju pirmiausia atsiranda „Google Analytics“.

Tikiuosi, kad ši instrukcija padės jums pridėti „Google Analytics“ savo tinklaraštyje. Jei turite kokių nors problemų ar pasiūlymų, palikite mums komentarą. Jūs taip pat galite susisiekti su mumis Facebook, „Twitter“, „Google“+.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector