Kaip sutrumpinti HTML, CSS ir “JavaScript” naudojant automatinį optimizavimą

„Google“ ir kiti paieškos varikliai suteikia vertę jūsų svetainei, jei ji įkeliama taip greitai. Kadangi nė vienas iš žiūrovų neturi daug pacientų, kad ilgai lauktų, kad peržiūrėtų jūsų turinį, ir jūs turite tik 1,5 sekundės patraukti jų dėmesį. Jei jūsų svetainės atidarymas užtrunka ilgai, dažniausiai prarandate žiūrovus. Taigi, tai yra būtina norint pagreitinti savo svetainę. Galite keliais būdais optimizuoti savo svetainę. Bet viena iš svarbiausių dalių yra Sumažinkite HTML, CSS ir „JavaScript“.


Jei kada darytumėt greičio testą „Google PageSpeed“ arba GTmetrix, tikriausiai matote tą variantą.

Kiekvienoje svetainėje yra daugybė failų, kuriuose yra HTML, CSS ir „JavaScript“. Daugelyje failų yra daug vietos, komentarų, blokuotųjų ribotuvų ir tt Taigi, norint tinkamai įkelti, reikia papildomo laiko..

Tai taip pat priklauso nuo temos kokybės. Pavyzdžiui, aukščiausios kokybės temos kokybė visada geresnė nei nemokamos temos. Aukščiausios kokybės temos yra gerai užkoduotos ir sukurtos aukštos kvalifikacijos kūrėjų. Tačiau visos temos nėra vienodos ir turi skirtingo tipo funkcijas. Taigi, iki Mažinimas tuos HTML, CSS ir „JavaScript“ failus, galite strategiškai padidinti savo svetainės greitį ir padaryti lankytojus laimingus.

Kas yra „Minify“ ir kodėl tai naudinga?

Minifikacija yra programavimo kalba, pašalinanti visus nereikalingus simbolius iš šaltinio kodo, nekeičiant jo funkcionalumo. Šiuose nereikalinguose simboliuose paprastai yra „baltojo tarpo simboliai, nauji eilutės simboliai, komentarai, ir blokuoti ribotuvus “. 

Prieš mažindami ir po mažindami

Jie naudojami kodo skaitomumui padidinti, tačiau jo vykdyti nereikia. Tokiu būdu sumažinamas kodo, kuris turi būti perkeltas per internetą, skaičius ir taupomas pralaidumas. Taigi iki HTML, CSS ir „JavaScript“ sumažinimas, galite lengvai pašalinti nereikalingus simbolius iš savo svetainės ir žymiai padidinti jūsų svetainės greičio. 

Kaip sumažinti HTML, CSS ir „JavaScript“

Yra du būdai, kaip sumažinti HTML, CSS & „JavaScript“. Arba galite tai padaryti redaguodami savo temos kodą, arba galite naudoti „WordPress“ papildinį, vadinamą Autoptimizuoti. Šiame straipsnyje parodysime abu procesus Kaip sumažinti HTML, CSS ir „JavaScript“.

Norėdami žinoti tikslų HTML, CSS ar „JavaScript“ failą, dėl kurio kyla problema, turite patikrinti jį bet kuriame svetainės greičio bandymo įrankyje, pvz. „Google PageSpeed“ įrankis arba GTmetrix. Nes ne visuose jūsų failuose yra šio tipo nereikalingų simbolių.

Patikrinę savo svetainės rezultatą, jį gausite. Žemiau yra mano svetainės nuotrauka, kurioje svarstoma taisantis CSS ir „JavaScript“.

Sumažinti CSS, „JavaScript“

Tai lemia jūsų temos kokybę. Taigi, nereikia nerimauti, jei matote, kad abu yra minify ir geriau pasirinkti „Premium“ temą.

Yra keletas internetinių įrankių, kuriais galite sutvarkyti HTML, CSS ir „JavaScript“ kodus. 

Prieš atlikdami bet kokius pakeitimus, pasidarykite atsarginę šio failo kopiją.

# 1 Sutraukti kodą:

„Minify Code“ įrankis

Sutraukti kodą yra „Viskas viename“ mažinimo įrankis. Tai gali sumažinti „JavaScript“, CSS ir HTML kodus. Viskas, ko jums reikia nukopijuoti HTML arba CSS ar „JavaScript“ kodą ir įklijuoti jį čia. Tada spustelėkite Mažinkite Pasirinkimas. Šis įrankis automatiškai sumažinkite savo kodą. Po to nukopijuokite Minifikuotą kodą į tą failą.

Naudodamiesi tuo įrankiu taip pat galite sumažinti savo CSS ir „JavaScript“ kodą, pavyzdžiui, HTML kodą.

# 2 Willpeavy:

Willpeavy

„Willpeavy“ yra dar viena puiki priemonė Sumažinkite HTML kodai. Šis įrankis veikia taip pat, kaip mažinamasis kodas. Tai sumažina HTML ir bet kurią CSS ar JS, įtrauktą į jūsų žymėjimą. Norėdami naudoti šį įrankį, jums tereikia nukopijuoti savo kodą čia ir paspausti Minify.

Sumažinkite naudodami automatinio optimizavimo papildinį

Autoptimizuoti

Jei nesate susipažinę su tokiu kodavimu, geriau naudoti papildinį ir rekomenduojamą pradedantiesiems. Taigi čia ateina Autoptimizuoti papildinį dėl „WordPress“ vartotojų.

Automatiškai optimizuoja sujungtus visus scenarijus ir stiliaus kodus ir padaro juos mažesnius, kurie įkeliami taip greitai. Tai sumažina visą HTML, CSS & Pats „Java“ kodas ir jūsų puslapis tampa lengvas. Su sumažinimu šis papildinys prideda galiojimo pabaigos antraštes ir stilius perkelia į puslapio galvutę ir gali perkelti scenarijus į poraštę..

Automatinis optimizavimas rekomenduojant parametrus

Galite lengvai atlikti visus dalykus naudodami papildinio nustatymus. Suaktyvinę šį papildinį, eikite į Nustatymai> Autoptimizuoti.  Spustelėkite mygtuką „Rodyti išplėstinius nustatymus“.

Viduje konors HTML skiltyje pažymėkite „Optimizuokite HTML kodą“ ir „Laikykite HTML komentarus“, kad būtų greičiau vykdoma.

Automatiškai optimizuokite HTML parinktis

Viduje konors „JavaScript“ skiltyje įgalinkite „Optimizuokite„ JavaScript “kodą“. Taip pat galite įjungti „Priversti„ JavaScript ““, kad anksti įkeltumėte JS ir sumažintumėte JS klaidų tikimybę. Jei jūsų JS sulaužo scenarijus, galite įgalinti „Add try-catch wrap“..
Automatiškai optimizuokite „JavaScript“ parinktis

Į CSS skiltyje įgalinkite „Optimizuokite CSS kodą“, „Taip pat bendrai įterpkite CSS“. Taip pat galite įjungti „Inline and Atidėti CSS“, jei suaktyvinote CSS. Išbandykite šį įrankį, kad sumažintumėte CSS ir įklijuotumėte jį į lauką.

Automatiškai optimizuokite CSS parinktis

Įveskite savo CDN URL laukelyje „CDN bazinis URL“. Pvz., „//Cdn.example.com/“.

Ir paskutinis, įgalinkite „Išsaugoti suvestinį scenarijų / CSS kaip statinį failą“. Tačiau įsitikinkite, kad jūsų žiniatinklio serveris gali tinkamai valdyti suspaudimą ir galiojimo laiką.

Automatiškai optimizuokite CDN parinktis

Sumažinę kodą, nepamirškite dar kartą patikrinti savo svetainės greičio. Tada palyginkite su ankstesniais rezultatais. Jei jūsų svetainė susiduria su kokia nors problema arba netinkamai rodoma, galite pabandyti pašalinti Talpykla

Išvada

HTML, CSS sumažinimas ir JS yra naudingas jūsų svetainei. Tai pašalina nereikalingus kodo simbolius ir padaro juos mažesnius, kad būtų patogu naršyklei. Tokiu būdu galite pagerinti savo svetainės įkėlimo greitį.

Jei ši instrukcija padeda sumažinti HTML, CSS ir „JavaScript“, pasidalykite šiuo straipsniu apie Facebook, „Twitter“, „Google“+.

susiję straipsniai,

 • Kaip panaudoti naršyklės talpyklą „WordPress“
 • Kaip optimizuoti „WordPress“ duomenų bazę naudojant „WP-Sweep“
 • 7 geriausias vaizdų optimizavimo priemonė „WordPress 2017“
 • Kaip lengvai įjungti Gzip glaudinimą “WordPress”, kad būtų galima greičiau įkelti
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map