Kas yra „Akismet“ papildinys ir kaip nustatyti „Akismet“, skirtą „WordPress“

04.06.2020
KAIP 'Kas yra „Akismet“ papildinys ir kaip nustatyti „Akismet“, skirtą „WordPress“
0 6 мин.

Kas yra Akismet?

Jei įdiegėte „WordPress“, tada galite pastebėti, kad įskiepių skyriuje jau yra įdiegti du įskiepiai ir Akismet yra vienas iš jų. Suaktyvinus jums reikia API raktas į sąranka Akismet. Jau neminint to, kad Akismet yra vienas aktyviausių įdiegtų (daugiau nei 1 mln. Aktyvių įdiegimų) & aukščiausią įvertinimą turintis „WordPress“ papildinys.


Pavadinimas Akismet kilęs iš „Automattic“ ir „Kismet“. „Auttomatic“ yra įmonė, esanti už „Akismet“, ir ją įkūrė „WordPress“ įkūrėjas Mattas Mullenwegas.

„Akismet“ yra komentarų šlamšto filtravimo papildinys, tai reiškia, kad jis filtruoja jūsų svetainės komentarus ir praneša jums, kurie komentarai pažymėti kaip šlamštas. „Akismet“ naudoja savo specifinį algoritmą, kad patikrintų kiekvieną komentarą. Pvz., Kai daugelis svetainių pradeda pranešti panašiai atrodantį turinį kaip šlamštas, Akismet ateityje išmoks atpažinti tokio tipo turinį kaip šlamštą. Nuo 2013 m. Birželio 14 d. Akismet pagavo daugiau nei 83 milijardai šlamšto komentarai. 

Kodėl turėtumėte pradėti naudoti „Akismet“ dabar

Mes visi nekenčiame šlamšto. Tai erzina. Tai kenkia jūsų svetainės patikimumui ir SEO. Kai jūsų svetainė pradeda lankytis, yra 100% tikimybė, kad gausite daug komentarų apie šlamštą. Tik keli komentarai yra teisėti, o 85–90% komentarų yra šlamštas. Iš tiesų sunku ir daug laiko reikia atskirti, kuris yra šlamštas, o kuris – „Legit“. Naudojant „Akismet“ jums to nebereikia daryti, jis pasirūpins visais jūsų gaunamais komentarais. Tokiu būdu „Akismet“ taupo jūsų laiką, todėl galite sutelkti dėmesį į savo darbą. Šiuo straipsniu mielai dalinuosi su jumis apie Kaip žingsnis po žingsnio nustatyti „Akismet“ papildinį jūsų „WordPress“ svetainėje.

Kaip nustatyti „Akismet“ papildinį, skirtą „WordPress“

1. Pirmasis žingsnis yra aktyvuoti „Akismet“ papildinį iš „WordPress Admin“ prietaisų skydelio.akismetSuaktyvinę šį papildinį spustelėkite „Akismet“ nustatymus. Tada jūsų bus paprašyta įvesti Akismet API raktą. Jei jau turite API raktą, paprasčiausiai naudokite tą raktą. Jei neturite API rakto, spustelėkite „Gaukite savo API raktą“

Gaukite „Akismet“ API raktą

gauti akismet api raktą

Norėdami nustatyti „Akismet“, jums reikia API rakto. Spustelėkite “Gaukite „Akismet“ API Raktas” mygtuką. Prireiks prisiregistruoti. Jei jau turite „WordPress.com“ paskyrą, tada tiesiog spustelėkite „Aš jau turiu„ WordPress.com “paskyrą. Jei neturite „WordPress.com“ paskyros, sukurkite naują paskyrą. Tai trunka mažiau nei 1 minutę. Turite nurodyti savo el. Pašto adresą, norimą vartotojo vardą ir slaptažodį. Baigę prisiregistruoti, jis nukreips jus į kainų nustatymo puslapį. Prieš pasirinkdami planus, pasižiūrėkite į pagrindiniai Akismet bruožai.

Akismet planai

akismet kainodaros planai

„Akismet“ yra pramonėje pirmaujanti „WordPress“ apsauga nuo šlamšto, šiuo metu sauganti daugiau nei 9 milijonus svetainių. 

 • Pagrindiniai: Šis pagrindinis planas yra nemokamas ir tinka asmeninėms svetainėms ir tinklaraščiams. Su šiuo planu gausite tik apsaugą nuo šlamšto.
 • Plius: Naudodami šį planą gausite visišką apsaugą nuo šlamšto, išplėstinę statistiką, prioritetinį palaikymą ir palaikymą komercinėse svetainėse. Tai kainuoja 5 USD / mėn. Už svetainę ir tinka profesionaliems ar komerciniams tinklalapiams ir tinklaraščiams.
 • Premija: Tai yra visas saugos sprendimas, apsaugantis jus nuo ne tik šlamšto. Šis planas apima visus planus (pagrindinis + priemoka). Tai tinka didelėms svetainėms ir atlieka jūsų svetainės kenkėjiškų programų nuskaitymą.

Jei turite asmeninę svetainę ar tinklaraštį, tada pasirinkite Basic “ planuoti ir tęsti.

Po to jūsų bus paprašyta sumokėti už tą prenumeratą. Nepanikuokite. Yra vilkimo juosta. Tiesiog pakeiskite sumą į 0 USD. Po to galite pamatyti tik dvi galimybes: Vardas & Pavardė.

Gaukite „Akismet“ API raktą

Šis žingsnis yra vienas iš svarbiausių žingsnių, todėl darykite tai atsargiai. Šiame paskyros apžvalgos puslapyje gausite savo „Akismet“ API raktą. Norėdami gauti raktą, spustelėkite Akis mygtuką ir nukopijuokite kodą.

akismet api raktas

Čia galite pridėti savo svetainės URL, kad bet kada galėtumėte peržiūrėti savo svetainės statistiką. Taip pat galite pamatyti, kiek komentarų per mėnesį buvo pažymėti kaip šlamštas. Jei norite daugiau funkcijų, galite aktyvinti prenumeratas.

Pridėkite akismet api raktą

Nukopijavę kodą eikite į savo „WordPress“ informacijos suvestinę. Eikite į „Akismet“ nustatymų puslapį ir pamatysite tokį variantą Rankiniu būdu įveskite API raktą. Įklijuokite kodą ir spustelėkite „naudoti šį kodą“. API yra labai slapta, todėl nesidalykite ja su niekuo. Jei pametėte raktą, jį galite gauti prisijungę prie „Akismet“. Dabar esate pasiruošę ir sėkmingai sąranka Akismet.

Pageidaujami „Akismet“ nustatymai

Akismet ettings

Po jūsų sąranka Akismet naudojant API , tada pasirodys nustatymų puslapis. Iš esmės, kai kurie vartotojai tai laiko numatytuoju. Bet jūs galite pakeisti kai kurias parinktis. Čia galite pažymėti komentarų langelį, kad pamatytumėte patvirtintų komentarų skaičių šalia kiekvieno komentaro autoriaus. Tai viskas. Dabar jūsų svetainę saugo Akismet. 

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector