Ideaalsed Yoast WordPressi SEO seaded: täielik juhend WordPressi optimeerimiseks Yoasti pistikprogrammiga (värskendatud 2019, V.11.7.0)

Yoast-WordPress-SEO-plugina seaded


Kõigil on Pärm, kuid vähesed kasutavad seda õigesti.

Ära muretse. See õpetus jaotab selle osadeks 3 peamist sammu: Yoast SEO sätete konfigureerimine (sh AMP-lehtede lisamine, et mobiililehed saaksid kiiremini laadida), pika sabaga märksõnade uurimine, ja sisu optimeerimine (seal on rohkemat kui rohelised tuled). Samuti näitan teile, kuidas Yoast Google’i otsingukonsooliga ühendada, et saaksite indekseerimisvead parandada (katkised lehed).

See on TÄIELIK juhend Yoast. Kui teil pole Yoastit, minge pistikprogrammidesse → lisage uus → otsige Yoast SEO → installige / aktiveerige. Kui teil on juba Yoast, veenduge, et see oleks värskendatud uusimale versioonile. Kui teil on küsimusi ja kui teile see õpetus meeldib, siis jätke kommentaar ja tutvuge ka teiste minu juhenditega, näiteks minu WordPress SEO ja WordPressi kiirjuhend mis on mõlemad naeruväärselt head.

1. Üldine
2. Otsingu välimus
3. Otsingukonsool
4. Sotsiaalne
5. Tööriistad
6. Lisatasu
7. AMP
8. Impordi minu pärmi seaded
9. Fookuse märksõnad
10. Sisu optimeerimine
11. Täiuslikult optimeeritud lehe anatoomia2018-pärm-SEO-pistikprogrammi seaded

Olulised asjad, mida tuleks enne pärmi kasutamist teada saada

Inimesed raiskavad liiga palju aega roheliste tulede hankimisele ning ei kuluta piisavalt aega märksõnade uurimisele (või muudavad nende sisu paremaks kui see, kes on parimate tulemustega). Enne alustamist lugege neid näpunäiteid, et vältida aja raiskamist, mis on Yoasti kasutamisel tõsiselt suur probleem.

 • Ärge kinnisideeks rohelise tule üle – vaadake Backlinko SEO infograafik
 • Ärge valige märksõnu pimesi – otsige Google Autocompletis pika saba (3+ sõnafraasi) ja seejärel Google’i, et näha, kas tipptulemused hõlmavad teemat põhjalikult
 • Ärge pange oma märksõnadesse märksõnu, et proovida tuled roheliselt toota (see on rämps)
 • Hea lehel olev SEO tähendab kõikehõlmava sisu (3000+ sõna, videot jne) loomist
 • Kõige olulisem koht, kus oma märksõna kasutada, on lehe pealkiri, URL, SEO pealkiri, metakirjeldus ja üks kord sisukorra esimese paari lauses. See selleks!
 • Pärm (ja kõik SEO pistikprogrammid) teevad lehel oleva SEO jaoks väga vähe – enamus sellest on nõuanded. Kulutage rohkem aega märksõnade uurimisele ja lisage pikematele postitustele HTML-i sisukord.

Versioon 11.0 tutvustab skeemi
* Yoast tegi skeemi ajal suuri parandusi versioon 11.0 (vaadake nende YouTube’i video vabastama). Te ei pea midagi tegema välja arvatud pistikprogrammi värskendamine, kuid see võib kuvamisel rikkalikke tulemusi parandada tooted, ülevaateid, retsepte, sündmusi ja muid andmetüüpe. Kasutan endiselt pistikprogrammi, et näidata Google’is arvustustähti (kasutan WP arvustust), kuid ideaaljuhul ei pea te seda tegema.

1. Üldine

Armatuurlaud
Yoast-Dashboard-Settings

Funktsioonid
Pärmi omadused

Allpool on iga funktsiooni ekraanipilt:
Keelasin neist mõned ära … ma ei kasuta loetavuse analüüsi, kuna ma ei vaja, et Yoast minu sisu liigitaks (nt kas mu laused on liiga pikad). Kasutan sisulinke loomulikult oma sisus ega vaja Yoasti tekstilingi loendurit, mis tuletaks mulle meelde neid lisada. Ma ei vaja Ryte’i, et pidevalt kontrollida, kas minu sait on otsingumootorites indekseeritud (see on ilmselgelt), ja ma ei kasuta kunagi Yoasti rippmenüüd Admin. Vaadake, millised funktsioonid teile meeldivad, lubage need ja keelake ülejäänud.

SEO analüüs

Loetavuse analüüs
Pärmi loetavuse analüüs

Nurgakivi sisu
Pärmi nurgakivi-sisu

Nurgakivi-sisu filter

Tekstilingi loendur
Yoast-Text-Link-Counter-Feature

Sissevaated
Yoast sisu ülevaade

Lingi soovitused
Pärm-sisemine linkimine

XML-saidiplaanid
Yoast-XML-Sitemap-Setting

Ryte integratsioon
Pärmi-Ryte-analüüs

Administraatori riba menüü
Yoast-Admin-Bar-Menüü

Turvalisus: autoritele pole täpsemaid sätteid
Yoast-Advanced-Settings

Veebimeistri tööriistad
Järgmisena registreerume iga veebimeistri tööriista jaoks (Google/Bing/Yandex/Baidu) ja kinnitage iga, kasutades HTML-i kinnitusviis. Siis saame neile saata teie Yoast XML-i saidikaardi. Kasutan isiklikult Google’i otsingukonsooli katkiste lehtede parandamiseks (indekseerimise vead) ümbersuunamistega, kasutage Otsige Analyticsist märksõnade / lehtede leidmiseks, kuhu ma hindan, HTML-i täiustused SEO pealkirjade + metakirjelduste vigade parandamiseks ja mobiili- / turbeprobleemide ning minu saidi linkide jälgimiseks. Siin on minu täielik Google’i otsingukonsooli õpetus, mida ma kindlasti koorin.

Yoast-Webmaster-Tools

Kontrollige veebimeistri tööriistu

 • Registreeruge Google’i otsingukonsool
 • Valige HTML-i sildi kontrollimise meetod
 • Kopeerige kood ja kleepige väljale Google Search Console
 • Kustutage kõik väljaspool noteeringuid (sealhulgas noteeringud)
 • Salvestage muudatused Yoastis
 • Klõpsake Google’i otsingukonsoolis valikul „Kinnita”
 • Korda seda Bing / Yandex (Venemaa suurim otsingumootor)
 • Ma ei kasuta Baidu veebimeistri tööriistad kuna see on segane, kuna ma ei loe hiina keelt ja teil on vaja hiina telefoninumbrit, kuid saate seda lugeda juhendaja kui soovite proovida
 • Lugege kindlasti selle õpetuse jaotist Search Console või vaadake minu täielikku juhendit

Esitage oma Yoast XML-i saidiplaan teenusele Google + Bing + Yandex

 • Yoastis minge jaotisse Üldine → Omadused → XML-saidikaardid
 • Klõpsake küsimärgiikooni valikul XML-saidikaardid
 • Klõpsake linki XML-saidiplaan
 • Kopeerige URL-i viimane minevik: /sitemap_index.xml
 • Logi sisse Google’i otsingukonsooli
 • Vasakul minge indekseerimise juurde → Saidikaardid
 • Kleebi saidiplaani URL-i viimane osa Google’i otsingukonsooli
 • Katsetage ja saatke
 • Korrake toimingut Bing + Yandex

Yoast-XML-Sitemap-Setting

Pärmi saidiplaan

2. Otsingu välimus

Üldine
Yoast-General-Settings

Pealkirja eraldaja – katkendi muutujate kasutamisel on see kriips (või muu erimärk), mis jääb tavaliselt teie lehe / postituse pealkirja ja saidi nime vahele. Näide: lehe pealkiri Saidi nimi.

Katkendi muutujad – mallid, mida kasutatakse ainult SEO pealkirjade / metakirjelduste jaoks, kui unustate need kirjutada, mida ei tohiks kunagi unustada teha. Niikaua kui kirjutate neid käsitsi, pole neil vahet. Nende kirjutamiseks peaksite võtma aega, nii et need kõlaksid kenamalt kui mall.

Pärmi põhimuutujad

Miks te ei peaks neid kasutama …

Selle postituse pealkiri, mida loete, on üle 160 tähemärgi (SEO pealkirjade puhul ületab 60 tähemärgipiirang). Kui ma tugineksin Yoastile, et luua oma SEO pealkirja lõigumuutujate abil, oleks see pikem kui 60 tähemärki ja see katkestataks, muutes mu lõigu jubedaks. Selle asemel kirjutasin selle ise, nii et see kõlab kenasti: Ideaalse pärimuse WordPressi SEO pistikprogrammi seaded (2018, versioon 7.9).

Pärmi-katkendid-muutujad

Koduleht – koduleht on tavaliselt suunatud laia märksõnale teie peamise toote / teenuse kohta (nt Chicago pulmafotograaf). Kasutage seda oma kodulehe SEO pealkirjas + metakirjelduses:

Koduleht-katkend

Sisu tüübid
Pärmi-sisu-tüübid-sätted

Kuva postitused otsingutulemustes – saate kontrollida, kas postitused / lehed indekseeritakse otsingumootorites.

Kuupäeva katkendi eelvaade – kuupäevade lisamine lõikudele (eriti nende lisamine ajatundlikele artiklitele) muudab sisu uueks ja võib märkimisväärselt suurendada klikkimise määra.

Avaldamise kuupäev

Lisaks selle lubamisele Yoastis peate oma postituste ülaosale (nimetatakse sisestuse metasektsiooni) lisama ka muudetud postituse kuupäeva. Minu jaoks on see Genesise lihtsad muudatused seaded …

Sisenemise meta

See näeb välja postitusel …

Sisenemise postituse muudetud kuupäev

Nüüd, kui värskendate postitust, värskendatakse postituse muudetud kuupäeva praeguseks ja värskendatakse otsingutulemustes. Jah, võite läbida KÕIK postitused ja muuta oma sisu uhiuueks. Kuid ärge seda kuritarvitage. Püüan seda teha ainult siis, kui värskendan ajatundlikku artiklit.

Uuendage WordPressi postitust

Pärmi SEO metaboks – see on SEO analüüs koos sisu optimeerimise soovitustega. Kindlasti soovite seda lehtede, postituste ja ajaveebikategooriate lehtede jaoks, kui neid optimeerite.

Meediumid
Yoast-Media-Seaded

Taksonoomiad
Pärmi-taksonoomiad-seaded

Millist sisu ei tohiks otsingutulemustes kuvada? – silte, portfellikategooriaid, slaidiseansse, vormingut ja muud mittevajalikku sisu ei tohiks tavaliselt otsingutulemustes näidata. Sildid põhjustavad tavaliselt saidis dubleerivat sisu Siteliner. Kui teil on kena portfoolio või kui teie ajaveebikategooriate lehed on hästi läbi mõeldud ja selles kategoorias on palju artikleid, lisage see igal juhul otsingutulemustes. Kuid kui te ei kulutaks sellel lehel rohkem kui 30 sekundit, siis ärge seda indekseerige.

Arhiivid
Pärmi-arhiiv-seaded

Leivapätsid
Pärmi-leivapuru-seaded

Leivapätsid – navigeerimistekst, mis kuvatakse teie sisu ülaosas:

Leivapätsid

See aitab kasutajatel ja otsimootoritel õppida teie sisu ja saidi ülesehitust. Ma ei kasuta segaduse vältimiseks riivsaia, kuid kui te lisateksti ei arvesta, soovitan neid. Et luba riivsaiad, lisage see kood redaktorisse → Index.php, kleepides selle alla get_header ();

get_header (); ?>

<?php if (funktsioon_eksisteerib (‘yoast_breadcrumb’)) {
yoast_breadcrumb (‘

‘,’

‘);
} ?>

RSS
Yoast-RSS-Seaded

3. Otsingukonsool

Autentige pärm Google’i otsingukonsooli abil – see näitab teile indekseerimise vead (teie saidil purunenud lehed), et saaksite suunata need oma saidi õigele lehele. Neid võib olla palju, kui olete kunagi muutnud püsilinke, kustutanud lehti või migreerinud oma veebisaidi. Enne jätkamist peate kontrollima Search Console’i ​​jaotises Üldine → Veebimeistri tööriistad. Kui see on kinnitatud, minge siia ja klõpsake nuppu „Hankige Google’i autoriseerimiskood” ja see palub teid toimingutega.

yoast-search-console-autentimine

Parandage ümbersuunamisega indekseerimise vead – andke pärast otsingukonsooli autentimist sellele mõni minut (või tund), et Google saaks teie indekseerimisvead asustada. Lõpuks näete vigu (lehte ei leitud, serveri vead, pehmed 404s …). Peaksite kõik need lahendama, seadistades 301 kaasasolevat ümbersuunamist Pärm SEO Premium, või proovige tasuta kasutada Kiire lehe / postituse ümbersuunamise pistikprogramm

yoast-search-console-indeksointi-vead

Häälestamise ümbersuunamised – 301 ümbersuunamise seadistamiseks kiire lehe / ümbersuunamise pistikprogrammi abil installige pistikprogramm ja minge jaotisse Kiired ümbersuunamised → Kiired ümbersuunamised (WordPressi vasak sakk). Sisestage Yoastist URL, seejärel sisestage õige URL (kõige asjakohasem leht või postitus oma veebisaidil) …

301 ümbersuunamise näide

Veel Google’i otsingukonsooli optimeerimisi – indekseerimisvigade parandamine on vaid üks paljudest viisidest, kuidas oma WordPressi saiti Google’i otsingukonsooli abil optimeerida. KOHE soovitan vaadata läbi minu Google’i otsingukonsooli õpetus õppida rikkalikud katkendid, rahvusvaheline sihtimine, turvaprobleemid, otsinguanalüütika ja muud teie WordPress SEO olulised osad.

Google'i otsingukonsool

4. Sotsiaalne

Yoasti sotsiaalsete seadete täitmine aitab Google’il teie profiile tundma õppida, kuid peamine on võimaldada iga sotsiaalse võrgustiku metaandmeid. See võimaldab teil igale lehele / postitusse üles laadida kohandatud graafika, mis muudab selle pildi pisipildi formaadi õigesti, kui seda lehte jagatakse sotsiaalmeedias. See on mis Facebooki avatud graafikTwitteri kaardid, ja Google+ metaandmed teeb.

Kontod
pärmi-sotsiaalsed seaded

Facebook
Pärm-Facebook-seaded

Facebooki rakenduse ID – kui sa lõi Facebooki rakenduse, Leia oma rakenduse ID ja sisestage see siia. Siin on õpetus teemal kuidas luua Facebooki rakendust ja mida see teeb.

Twitter
Pärm-Twitter-seaded

Pinterest
pinterest-seaded

Selle saavutamiseks peate tegema mõned täiendavad toimingud kinnitage oma sait Pinteresti abil.

Google+
* Kas te pole kindel, miks neil on endiselt võimalusi millegi katkestamiseks, mille Google lõpetas.

google-sakk

Sotsiaalse meedia optimeerimine – kui iga sotsiaalse võrgu jaoks on metaandmed lubatud, saate Yoasti SEO-analüüsi jaotisesse üles laadida kohandatud sotsiaalmeediumipilte, kasutades linki „jaga” (vt allpool). See muudab sisu pildi pisipildi formaadi õigesti, kui seda lehte sotsiaalmeedias jagatakse. Jah, see tähendab, et peate iga postituse jaoks looma 2 eraldi graafikat.

 • Facebooki pilt: 1200 x 630 pikslit
 • Twitteri pilt: 1024 x 512 pikslit

Laadige kohandatud graafika üles Facebooki / Twitterisse …

pärm-sotsiaalmeedia-optimeerimine

Teeb teie sisu formaadi kenasti …

facebook-jaga

Facebooki reklaami teksti juhtimine Yoast abil – kui suurendate postitusi, ei luba Facebook teil reklaami teksti muuta. Nii et enne oma postituse jagamist Facebookis, andke sellele soovitud pealkiri, kasutades Yoasti välja „Facebooki pealkiri” (see võib erineda SEO pealkirjast + metakirjeldusest). Kui teie Yoast Facebooki pealkiri ei tööta kohe, proovige oma veebisaidi vahemälu tühjendada. Olen leidnud, et mõnikord võib selle Facebooki uue pealkirja ja pildi värskendamiseks kuluda mitu päeva.

Yoast Facebooki pealkiri

5. Tööriistad

Pärm-SEO-tööriistad

Hulgitoimetaja – muutke SEO pealkirju ja metakirjeldusi lahtiselt (ilma, et peaksite iga lehte / postitust läbi vaatama). Veendudes, et need kenasti valmis saavad, võib see märkimisväärselt suureneda klikkimise määrad muutes oma lõigud klikkimiseks ahvatlevamaks. Ärge unustage lisada mõlemasse kohta selle postituse fookuses olev märksõna. SNIPPETID ON KIRJALIKULT TEIE SEO ESIMENE!

Yoast-Bulk-Editor

Failiredaktor – redigeerige faile robots.txt ja .htaccess.

Import ja eksportimpordi minu soovitatud Yoast SEO seaded või eksportige oma Yoasti sätted kasutamiseks muul hallataval veebisaidil. Kui kasutate praegu mõnda muud WordPressi SEO pistikprogrammi, kasutage vahekaarti „Impordi muudest SEO pistikprogrammidest”, et selle SEO-andmed Yoastisse üle viia.

vahekaart importimine

vahekaart eksport

yoast-seo-plugin-migratsioon

6. Lisatasu

Pärm SEO Premium on 89 dollarit aastas – ostsin selle tõsiselt ainult seetõttu, et kirjutan WordPressi SEO õpetusi elatiseks. Muidu poleks minul seda ilmselt… mitme fookusega märksõna määramine pole kasulik, seal on palju tasuta ümbersuunamise pistikprogramme ja sisemiste linkide soovitused + sisutunnistused ei aita mind tegelikult üldse. Siin on mõne esiletõstetud funktsiooni selgitus …

Pärm-SEO-Premium

Märksõna optimeerimine (mitme fookusega märksõnad) – mitme märksõna sisu optimeerimiseks on olemas konkreetne strateegia (vt allpool). Sekundaarsed märksõnad on sageli lisatud kui osalised vasted mis tähendab, et SEO analüüsi kontrollnimekiri on praktiliselt kasutu, kuna Yoast tuvastab ainult selle täpne märksõna vasted. See aitab teil armatuurlaual sekundaarseid märksõnu jälgida, nii et saate neid osalisi vasteid kasutada, kuid ärge oodake, et saaksite rohelist tuld. Teisese märksõna sihtimine on rohkem kena SEO pealkirja + metakirjelduse meisterdamine lisada mõlemast fraasist üksikud sõnad – selle asemel, et lihtsalt märksõnu loetleda, mis tundub rämps.

Yoast mitme fookusega märksõnad

Teie lehe eelvaade – seni, kuni laadite üles kohandatud pilte Yoasti ühiskondliku jagamise valikus, nii et teie pilt vormindab õigesti Facebooki ja Twitteri (4. samm), pole teil seda vaja. Kuid kui teile meeldib vaadata, kuidas see otse Yoastis välja näeb, et veenduda selle hea väljanägemises, siis see kõik sobib.

yoast-social-previews

Lingi soovitused
Pärm-sisemine linkimine

Sisu ülevaade
Yoast sisu ülevaade

Ümbersuunamishaldur – kasutage seda roomamisvigade (katkiste lehtede) parandamiseks Yoasti vahekaardil Otsingukonsool. Selleks lisage vana URL ja uus URL, et suunata igaüks kõige sobivamale lehele. Kui teil on juba ümbersuunamisi saidilt Ümbersuunamise pistikprogramm või .htaccess, saate need Yoastisse importida. Kuigi tasuta pistikprogramm meeldib Kiire lehe / postituse ümbersuunamine teeb täpselt sama, seadistab Yoasti ümbersuunamishaldur automaatselt ümbersuunamise, kui muudate kunagi alalist linki …

pärm-automaatne-ümbersuunamine

Ümbersuunamise seadistamine, minge Yoasti otsingukonsooli vahekaardile ja leidke oma indekseerimisvead …

Yoast-Search-Console-indeksointi-vead

Nüüd minge Yoasti ümbersuunamishalduri juurde (või jaotise Kiire ümbersuunamised, kui kasutate kiire lehe / postituse ümbersuunamise pistikprogrammi). Kleepige oma katkine URL väljale „Vana URL”. Uus URL EI peaks alati olema teie avaleht – see peaks olema teie katkisele lehele lähim URL.

Pärmi ümbersuunamised

Lisatasu – Ma pole kunagi nende tuge kasutanud, kuid saate selle Yoast Premiumiga.

7. AMP

Kiirendatud mobiililehed (AMP) on Google’i projekt, mis muudab mobiililehtede laadimise kiiremaks ja lisab teie mobiililõikudele märke „AMP”. Kuigi see kõlab hästi, peaksite tavaliselt vältima AMP-d. Vaadake Kinsta uuringut selle kohta, kuidas pärast AMP lisamist langesid mobiilikonversioonid 59%. Pärast selle artikli lugemist otsustasin AMP minu enda veebisaidil keelata (ja mul on hea meel, et ma seda tegin). Kujundus pole peaaegu nii kena ja see on valus perse. Salvestage endale häda – ma väldiksin seda.

amp-lehed

AMP juhised

 • Installige AMP pistikprogramm autor Automattic
 • Installige Liim pärmi SEO AMP pistikprogrammi jaoks kui kasutate Yoast
 • Lisage / amp / oma veebisaidi mis tahes lehele, et näha, kuidas see välja näeb ja veenduge, et see töötab
 • Kujunduse muutmiseks ja kohandatud postitustüüpide lubamiseks minge Yoasti seadetesse → AMP
 • Oodake, kuni Google teie saidi uuesti indekseerib ja lisab AMP-i sisselogimise mobiiliotsingu tulemustesse
 • Külastage Kiirendatud mobiililehed Google’i otsingukonsooli jaotist, et vigu näha

Tavaline probleem on esiletõstetud pildid, mis ilmuvad postituste ülaossa, kui te neid ehk ei soovi. Selle nimel on palju tööd, kuid see pole täiuslik. Esiletõstetud pilti ei pruugi olla või võite selle Yoastis vaikimisi esiletoodud pildi seada jaotises SEO → AMP → Kujundus → Vaikepilt. See kuvatakse ainult siis, kui funktsiooni NO pilti pole seatud, kuid kui see on seatud, kuvatakse see postituse ülaosas. Saad lugeda Yoast’s AMP juhend aga põhimõtteliselt lihtsalt võtsin selle kokku.

Cloudflare’i kasutamisel lubage kiirendatud mobiilsed lingid ja näidake AMP logo …

Cloudflare kiirendatud mobiilsed lingid

8. Impordi Minu pärmi sätted

Minu Yoasti sätete kasutamiseks laadige alla ZIP-fail ja laadige see üles jaotises SEO → Tööriistad → Impordi ja ekspordi → Impordi. See konfigureerib sätted, see ei kustuta fookuse märksõnu ega metaandmeid.

Laadige alla Minu pärmi seaded (värskendatud 9.3.2018)

Asjad, mida peate veel tegema:

 • Üldine → Veebimeistri tööriistad (kinnitage oma sait Google / Bing / Yandex abil)
 • Otsing Välimus → Üldine (kontrollige, kas teil on duplikaatnimesid, hõljutades kursorit oma kodulehe brauseri vahekaardil ja kui jah, jätke sunniviisiline pealkirjade ümberkirjutamine lubatuks)
 • Otsing Välimus → Üldine (täitke oma kodulehe SEO pealkiri + meta kirjeldus ja täpsustage, kas olete inimene või ettevõte)
 • Otsingu välimus → sisutüübid (valige sisu, mida soovite otsingutulemustes kuvada, ja lisage avaldamise kuupäevad ajatundlike postituste lõikudele)
 • Otsingu välimus → taksonoomiad (valige otsingutulemustes soovitud sisu)
 • Otsige välimust → riivsaiust (lisage oma veebisaidi nimi kui „Ankru tekst kodulehele” ja järgige Yoasti õpetust riivsaia lisamiseks)
 • Otsingukonsool → Seaded (autentige Yoast Google’i otsingukonsooli abil, oodake paar päeva, kuni andmed asustavad, ja parandage seejärel indekseerimisvead (külastusjaotis). Vaata minu Google’i otsingukonsooli õpetus veelgi rohkem näpunäiteid oma veebisaidi optimeerimiseks Search Console abil)
 • Suhtlus → Sisestage oma sotsiaalsete profiilide URL-id, laadige oma logo üles vahekaardile Facebook, lubage Facebook Insights ja kinnitage oma sait Pinteresti abil
 • Lisage AMP lehed (külastusjaotis)

9. Fookuse märksõnad

Ärge arvake, et tunnete oma märksõnu, ja tehke uuringud. Minu meetod töötab üsna hästi …

 • Siit leiate pika sabaga (konkreetsed) märksõnad Automaatne täitmine + Märksõnade uurija
 • Pange kõik asjakohased laused üles, nii et teil oleks kindel märksõnade nimekiri
 • Vältige märksõnu, kus tugev sisu / veebisaidid on parimate tulemuste hulgas
 • Sihtmärksõnad, kus otsingutulemid sisaldavad nõrka / ebaolulist sisu
 • Google iga märksõna kasutades MozBar et õppida tundma igaühe eeldatavat konkurentsi
 • Kontrollima OSE sinu DA (domeeniasutus), seejärel Google’i märksõna abil MozBari abil ja kontrollige ülemisi tulemusi, et näha, mis nende DA on. Konkureerige oma DA vahemikus ja kui teie oma on madal, siis sihtige veelgi spetsiifilisemaid märksõnu, mis on vähem konkurentsivõimelised.
 • Teile tuleks jätta suure võimalusega märksõnad, kust pääseda 1. lehele

Google’i automaatne täitmine
Minema google.com ja alustage märksõna sisestamist, et Google täidaks fraasi (pidage meeles, et otsite pika sabaga fraase, mis sisaldavad tavaliselt 3+ sõna kuna need on palju vähem konkurentsivõimelised). Võite fraasis ükskõik kus kasutada ka alakriipsu _ ja Google täidab selle tühja. Selle meetodi jaoks peate lõpetama alakriipsu.

google-automaatne täitmine-märksõnad

Kui soovite rippmenüüst veelgi rohkem märksõnu näha, kasutage mitmuseid või erinevat sõnajärjestust …

automaatse täitmise märksõnad

Iga teenus (ja asukoht) peaks olema suunatud eraldi lehed teie veebisaidil …

mitu lokaliseeritud märksõna

Konkurentsivõimeliste ajaveebi postitusteemade jaoks valige alati väga konkreetne (pika sabaga) märksõna …

Pika saba märksõnad

Sama saate teha ka YouTube’i video märksõnade puhul …

youtube-automaatne täitmine-märksõnad

Kuidas ma leidsin selle õppematerjali märksõna (mis aitas mul oma sisu optimeerida) …

Pärm-märksõna-uuringud

Pärm-märksõna

Moz märksõnade uurija (parem kui märksõnade plaanija)
Veenduge, et teil ei jää puudu ühtegi Google Autocomplete’i märksõna, kasutage Moz märksõnade uurija mis on nagu Google’i märksõnade plaanija ainult parem (ja tasuta). Alustage laia fraasiga, käivitage tööriist ja valige seejärel rühma märksõnade alt “vähese leksikaalse sarnasusega jah”. See välistab, et peate ikka ja jälle sarnaseid märksõnavariante sirvima.

Moz märksõnasoovitused

HubShout WebGrader (konkurendi märksõnad)
Konkureerivate veebisaitide täieliku märksõnaloendi kuvamiseks käivitage need läbi HubShout WebGrader

Minu märksõnad

MozBar (märksõnade võistlus)
Nüüd peaks teil olema kindel märksõnade loend. Viimane samm on installimine MozBari Google Chrome’i laiend ja Google iga märksõna. Mida suurem on PA (lehe autoriteet) ja DA (domeeni autoriteet), seda konkurentsivõimelisem on märksõna. Proovige valida märksõnad enda DA / PA vahemikus. Saate neid suurendada, luues lingide saamiseks vinge sisu. Parimad märksõnad on need, mille korral Google’is on parimate tulemuste hulgas nõrk (või ebaoluline) sisu.

Mozbari märksõnavõistlus

See on pisut aegunud, kuid siin on video, mille tegin märksõnade valimisel …

10. Sisu optimeerimine

Esimene samm sisu optimeerimiseks on fookussõnade uurimine – veenduge, et teeksite kõigepealt 9. sammu. Seejärel saate hakata nende märksõnade jaoks sisu looma (või olemasolevat sisu optimeerima).

Mida peaks Yoast ütlema …

HOIATUS: märksõnade sisestamine oma sisusse / lõikudesse muudab need rämpsuks! Kas olete mõelnud CTR-i suurendamiseks SEO pealkirja + metakirjelduse kirjutamist? Kõik Google’i tulemused kasutavad märksõna – miks keegi klõpsaks teie lingil? Jah, sa peaksid kasutama oma märksõna lehe pealkirjas, SEO pealkirjas ja metakirjelduses … kuid ärge sisestage märksõnu lihtsalt selleks, et Yoast saaks rohelist tuld. Unustage märksõnade tihedus ja alamrubriikide märksõnad … hakake mõtlema sisukorra lisamisele pikematele postitustele, videotele, infograafikale, rikkalikele katkenditele, sotsiaalsete piltide jagamisele ja õhukese sisu loomine muuta see paremaks (üksikasjalikumaks) kui kõik teised.

Pärmi põhireeglid:
Rohelise tule kinnisidee – kui kopeerite / kleebite kogu sisu fookuses olevaid märksõnu, et Yoast õnnelikuks teha, lõpetage see kohe. See artikkel, mida te loete, on hästi optimeeritud (see on üli kasulik ja korrastatud) ja pooled minu täpid on punased. Lõpetage kinnisidee roheliste tulede pärast ja hakake oma sisu kinnisideeks pidama. Lisage lehele infograafik ja video ja vaadake, mis juhtub.

Saate seada ainult ühe fookusesõna – Yoast premium võimaldab kuni 5, kuid kui teil pole ühe märksõnaga edu, siis ärge proovige 2. Kuid see pole nii raske (veenduge lihtsalt, et sekundaarne märksõna oleks teie märksõnaga väga sarnane esmane) ja puista osalised vasted kogu sisu ulatuses. Üldiselt peaks igal ainulaadsel märksõnal olema oma leht, mille sisu kajastab seda fraasi. Igal teie teenusel on oma leht – mõnikord mitu lehte. Mul on eraldatud lehed WordPress SEO Services, WordPress SEO Consulting, WordPress SEO Audit jne jaoks.

Yoast ei tuvasta alati märksõnu – mõnikord ei kasuta see sünonüüme ega osalisi vasteid. Kui minu tähelepanu märksõnaks on SEO konsultant ja ma kasutan sisus SEO Consultingut, ei pruugi Yoast seda märksõna arvestada. Kuid võin eeldada, et märksõnade tihedus on suurem kui Yoast ütleb.

Leidke tasakaal märksõnade vahel ning kena lehepealkirja, SEO-pealkirja ja metakirjelduse kasutamisel – hea kõlava pealkirja kirjutamise ja pealkirja kirjutamise vahel on hea joon, nii et see sisaldab teie märksõna. Leidke õige tasakaal. Pealkirja meisterdamine, mida inimesed tegelikult klõpsavad, on tohutu osa sisu optimeerimisest.

Yoast tuvastab märksõnad ainult sisus ja otsimootori lõigus – mitte külgribad ja mitte jalus, vaid need kaks piirkonda. See on hea ka seetõttu, et otsimootorid analüüsivad sisu plokkidena ja teie sisu sisu / otsingumootori lõigud on olulised valdkonnad.

Keskenduge avalehe märksõnale – teie avalehe eesmärk peaks olema tavaliselt teie peamine märksõna. Kui teil on vidistatud koduleht, pole teil Yoasti SEO analüüsi kontroll-loendit (kuna kasutate vidinaid). Kuid see pole korras, kasutage lihtsalt samu lehel olevaid SEO-strateegiaid kui teistel lehtedel.

Sina tavaliselt teha soovite sihtida nende lehtede fookusmärksõna …

 • Koduleht
 • Toote / teenuse lehed
 • Asukoha lehed
 • Blogipostitused (reklaamimata märksõnad)

Sina tavaliselt ära tee soovite sihtida nende lehtede fookusmärksõna …

 • Kontaktleht
 • Meeskonna lehed (kui nende nimesid ei otsita)
 • Iseloomustused
 • Töö / portfell
 • Peamine ajaveebi leht

Nüüd looge leht, määrake fookuse märksõna, kirjutage sisu ja vaadake minu soovitusi …

Pärmi-SEO-analüüs

Fookuse märksõna – kasutage pikate (konkreetsete) fraaside leidmiseks Google Autocomplete’i, seejärel Google’i märksõna ja analüüsige otsingutulemusi MozBari Chrome’i laiendiga. Otsige tipptulemustest nõrga sisuga märksõnu ja vältige konkureerimist autoriteetide veebisaitidega.

Ärge kunagi sihtige sama märksõna kahel lehel – kui kavatsete kulutada aega sama märksõna sihtimiseks mõeldud kahe lehe loomiseks, võite sama hästi veeta kogu selle aja ühel lehel ja muuta selle sisu fantastiliselt toredaks. Mul oleks pigem 1 hämmastav sisutükk kui 2 keskpärast artiklit.

Lehe pealkiri – lisage oma märksõna siia. Kui see on ajaveebi postitus, kirjutage kindlasti kohe pealkiri, eelistatavalt pealkirja algusesse keskendunud märksõnaga. Postitustel on tavaliselt pikem kirjeldav pealkiri, lehepealkirjad on tavaliselt lühemad ja loetlevad lihtsalt toote / teenuse.

URL – lühendage URL-e nii, et lõppsõnad ei sisalduks (ja pange rõhku oma fookuse märksõnale). EI SAA see muuta URL-i naljakaks. Lühendasin minu asukohta / yoast-wordpress-seo-settings /

SEO pealkiri – need on sinised lingid otsingutulemustes ja on ESIMENE asi, mida inimesed näevad. Need peaksid olema 50–60 tähemärki (joone pikkusriba peaks olema roheline). Kui see on leht, ärge kasutage lihtsalt „Chicago pulmafotograaf – Tom Dupuis”. Kasutage pealkirja vürtsitamiseks modifikaatorit, nii et rohkem inimesi seda klõpsaks … “Autasustatud Chicago pulmafotograaf – Tom Dupuis.” Postituste SEO-pealkirjad võivad olla pealkirjaga sarnased, kuid kohandage seda nii, et need loetaks kenasti nendes 50–60 tähemärgis.

Meta kirjeldus – teie sisu 150–160 tähemärgikirjeldus, mida kasutatakse peamiselt CTR-i suurendamiseks ja inimeste lingil klõpsamiseks, kuid see peaks sisaldama ka teie tähelepanu märksõna.

Pilt alt tekst – ärge pange siia märksõnu, kirjeldage lihtsalt pilti! Kuni kirjutate enne üleslaadimist kirjeldavaid failinimesid, võite kasutada Automaatne pildi Alt-atribuutide plugin faili nime automaatseks kasutamiseks alt-tekstina, nii et te ei pea seda käsitsi tegema.

Märksõna märksõna tihedus – Yoast liialdab märksõna tiheduse tähtsusega, kui see pole tegelikult kuigi oluline. Kasutage seda paari esimese lause jooksul üks kord, seejärel unustage see ära.

Märksõna alamrubriigis (H2) – te ei pea siin oma märksõna kasutama – see tundub rämps.

Sisemised / välised lingid – kasutage oma lehel mõnda linki. Google’ile meeldib see ja nii kaua, kui olete tegelikult linkinud kasulike ressurssidega (ma ei räägi Vikipeediast), leiavad ka külastajad sellest abi. Siselingid on head, kuna need hoiavad inimesi teie saidil ja on loomulik viis linkide loomiseks, kuid selleks on vaja palju sisu. Välised lingid on head, kuna need viitavad artikli allikatele, mis Google’ile meeldib. Mõlemad on head.

Pika sisu postitamine – lühike, jube sisu ei kuulu paremusjärjestusse. Pikk sisu, mis hõlmab teemat ulatuslikult (eriti sisu, mis sisaldab videot või infograafikat), saab. Google mõõdab keskmist lehel kulutatavat aega, nii et teie peamine eesmärk on suurendada külastaja ooteaega. Yoast soovitab 300 sõna rohkem, kuid proovige 3000 sõna (või rohkem) ja näete paremaid tulemusi.

WordPress Word Count

Sotsiaalse meedia optimeerimine – eeldusel, et olete konfigureerinud sotsiaalne vahekaart Yoasti SEO seadetes saate kohandatud graafika üleslaadimiseks kasutada linki „jaga”, et postituse pildivormingud oleksid õigesti Facebookis ja Twitteris. See on väike reitingutegur, kuid see suurendab ka teie sotsiaalset jagamist, mis sobib suurepäraselt ka SEO jaoks. Ja jah, see tähendab, et peate looma 2 graafikat …

 • Facebooki pilt: 1200 x 630 pikslit
 • Twitteri pilt: 1024 x 512 pikslit

Rikkalikud katkendid – need täiustavad teie katkendeid arvustustähtede, videote ja toodete, sündmuste, retseptide ja muu teabega andmetüübid. See ei kuulu Yoasti, kuid aitab ilmselgelt teie SEO-d ja klikkimise määra. Ma kasutan lisatasu WP Rich Snippetsi pistikprogramm (siin on minu ülevaade sellest), millel on palju rohkem võimalusi ja mis on parem kui tasuta pistikprogrammid, nagu näiteks All In One Schema.org. Kui tahaksite lisage oma WordPressi saidile rikkalikud katkendid, järgige seda õpetust.

rikkalikud katkendid

Kujutise kiiruse optimeerimine – Mul on täielik piltide optimeerimise õpetus. Käivitage leht läbi GTmetrix kõigi lehe optimeerimata piltide nägemiseks. Õigete mõõtmete jaoks tuleb suurte piltide suurust muuta. Kui teie sisu on 680 (w), peaksite kasutama pilte, mille suurus on 680 (w). Kasutage pistikprogrammi nagu Kujutage ette kadudeta tihendamiseks. Pildid, millel on tõrge pildi täpsustamisel, tähendab, et peate pildi HTML-is või CSS-is määrama laiuse + kõrguse:

”Why680 ”kõrgus =” 380 ”/>

Kujutise optimeerimine GTmetrixis

Mitme märksõna sihtimine – Ma puudutasin seda ajakirjas Pärm SEO Premium jaotis, aga siin on näide. Soovite meisterdada oma SEO pealkirja / metakirjelduse, et see sisaldaks mõlema elemente …

Peamine märksõna: SEO-sõbralikud WordPressi teemad
Teisene märksõna: SEO-optimeeritud WordPressi teemad

Lehe pealkiri / SEO pealkiri: 25+ SEO-sõbralikud WordPressi teemad kõigile
Metakirjeldus: sirvige üle 25 SEO-sõbraliku WordPressi teema, millel on mobiilne reageerimine ja HTML5-kujundus, mis kõik on SEO-i jaoks optimeeritud Genesise raamistiku kaudu.

Nüüd piserdage oma sisule sekundaarset märksõna (või selle osalist vastet). Teie püsilink peaks tavaliselt sisaldama ainult teie peamist märksõna: / seosõbralikud-WordPress-teemad /. Teiste märksõnade sihtimiseks ei pea te Yoast SEO Premiumit ostma – sekundaarse märksõna leidmiseks kasutage lihtsalt selliseid tööriistu nagu Google Autocomplete, seejärel piserdage seda.

11. Täiuslikult optimeeritud lehe anatoomia

Ma laenasin selle Backlinko mis rõhutab, miks sisu optimeerimine pole midagi enamat kui „roheline tuli“. See on rohkem neetud hea sisu loomine, kasutades infograafikaid, videoid, ja sisukorraga (nagu see postitus) „ülima juhendi” loomine. Lõpetage roheliste tulede pärast nii palju muretsemine, minge marsruudile „tekst ja fotod” ja hakake midagi teistmoodi tegema.

lehel-seo

Lõin ka WordPressi versiooni (natuke vananenud, kuid siiski hea)…

WordPress-sisu optimeerimine

Korduma kippuvad küsimused

&# x1f6a6; Millised on 3 peamist sammu Yoastini?

Seadete konfigureerimine, fookussõnade uurimine ja sisu optimeerimine on Yoasti SEO pistikprogrammi kasutamise 3 peamist sammu. Google’i otsingukonsooli seadistamine on samuti oluline.

&# x1f6a6; Kuidas valida fookussõnu??

Google’i automaatne täitmine on suurepärane tööriist märksõnade leidmiseks, eriti kui kasutada selle juhendi täitmismeetodit. MozBar ja märksõnad kõikjal. Chrome Extension aitab teil õppida iga märksõna konkurentsi – see on märksõna uurimise kriitiline osa.

&# x1f6a6; Kui olulised on rohelised tuled?

Nad ei ole. 5 kõige olulisemat märksõna kasutamise kohta on lehe pealkiri, püsilink, SEO pealkiri, metakirjeldus ja paar korda sisukorras. Peaaegu kõigil teistel pingeteguritel pole Yoastiga mingit pistmist, hoolimata sellest, mida teised inimesed ütlevad.

&# x1f6a6; Millised muud lehel olevad SEO tegurid on lisaks rohelisele tulele?

KKK-rikkad katkendid (nagu need, mida praegu loete), pikkadele postitustele HTML-i sisukorra lisamine, saidi kiiruse optimeerimine, SEO-pealkirjade ja metakirjelduste hoolikalt meisterdamine ning põhjalik sisu on kõik peamised tegurid, mis võivad mõlemad paremusjärjestust parandada + klikkimise määrad.

&# x1f6a6; Kuidas ma neid emotikone otsingutulemustes sain?

Neid nimetatakse KKK-rikasteks lõikudeks ja mul on selle jaoks juhendaja. Installite lihtsalt pistikprogrammi Struktureeritud sisu ja lisate lehtedele / postitustele KKK-d (valitud emotikonidega).

Whaddaya mõtle?

Pange mind kommentaaridesse üles, kui teil on küsimusi :)

Vaata ka:
Kuidas ma GTmetrixis 100% hindeid sain

Terviseks,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map