Kuidas valida Yoast Focus märksõnu: juhend märksõnade uurimiseks ja konkurentsi õppimiseks Google’i otsingutulemustes

03.06.2020
Pärm 'Kuidas valida Yoast Focus märksõnu: juhend märksõnade uurimiseks ja konkurentsi õppimiseks Google’i otsingutulemustes
0 14 мин.

Kui kasutate Pärm, olete tõenäoliselt tuttav a fookuse märksõna nii et saate roheliste tulede sisu optimeerida.


Neid ei tohiks arvata. Te ei soovi luua sisu märksõnale, mida te kunagi ei järjesta, ega pea sisu tagasi muutma. Peame teadma, mida inimesed otsivad (märksõna uurimine) ja kas teie sait on selle jaoks võimeline järjestama (märksõnade võistlus). Väike uurimistöö võib hõlpsalt teid 1. lehel leida ja see tuleks ära teha enne sisu kirjutamist … kirjutades sellest, kuidas võlgadest vabaneda või kuidas ühelt sissetulekult võlgadest vabaneda, on erinev.

Ma kirjutasin a lõplik pärmi õpetus mis näitab teile, kuidas konfigureerida ideaalseid sätteid, kinnitada Google’i otsingukonsooli ja parandada indekseerimisvigu, optimeerida sisu (seal on rohkeid kui rohelist tuld) ja kiirendatud mobiililehti (AMP) lisada. Kui olete lõpetanud, kontrollige seda kindlasti.

Päeva lõpus on märksõnad lihtsalt teemad. Kui teemat otsitakse palju ja sellel on juba otsingutulemustes tugev sisu, on see tõenäoliselt konkurentsivõimeline (eriti kui teie saidil on madal autoriteet ilma paljude tagasilinkideta). Kui kaks teemat on piisavalt erinevad, siis looge igaühe jaoks leht.

1. Märksõnade uurimise tööriistad

 • Vastus avalikkusele – visuaalne märksõnakaart, mis on jaotatud küsimusteks, eessõnadeks ja võrdlusteks. Märksõnad tõmmatakse Google Autocomplete’ist. Mida rohelisem on ring, seda rohkem otsinguid märksõnal on.
 • Märksõnad kõikjal – Chrome’i laiend, mis näitab teile igakuist mahtu, CPC-d ja orgaanilist konkurentsi märksõnade otsimisel Google’ist, Google Autocomplete’ist, YouTube’ist, Amazonist, Mozist ja muudest populaarsetest veebisaitidest.
 • MozBar – Google’i mis tahes märksõna ja vaadake tulemuste DA (domeeni autoriteet) ja PA (lehe volitus), mis on märksõna konkurentsivõime põhinäitajad. Proovige konkureerida veebisaitidega, kellel on sarnane domeeni autoriteet.
 • Google’i automaatne täitmine – lahedad nipid, näiteks allakriipsutatud tähe _ kasutamine, et Google saaks tühja täita. Kui otsite otsingut Chicago _ fotograaf, näete pulmi, vastsündinut, fotograafiat ja muud tüüpi fototeenuseid.
 • Moz märksõnade uurija – sarnane Google’i märksõnade plaanijaga (ainult parem), kuna see on loodud spetsiaalselt SEO jaoks, samal ajal kui märksõnade plaanija on loodud AdWordsi jaoks. Mozi märksõnade plaanija näitab teile konkurentsi orgaaniliste tulemuste osas, mis põhineb iga tulemuse lingil, domeeni autoriteedil jne. Kui märksõnade plaanija kasutab nende reklaamiandmete põhjal peamiselt CPC-d (kliki hind)..
 • HubShout WebGrader – vaadake kõiki märksõnu, millele teie (ja konkurendid) vastate. Hõlmab muid mõõdikuid, nagu näiteks iga veebisaidi domeeni autoriteet ja # lingid.
 • Google Trends – näitab märksõnade arvu ajalugu Google’is, YouTube’is ja muudes meediumides. Vaadake konkreetsete geograafiliste piirkondade suundumusi ja küsimusi, mida inimesed esitavad.

1.1. Vastus avalikkusele

Lahedam märksõnade uurimise tööriist on kindlasti Vastus avalikkusele. Otsige märksõna järgi ja see genereerib märksõnade kaardi, mida otsitakse Google Autocompletis. Mida rohelisem on ring, seda rohkem otsinguid sellel märksõnal on. Samuti jaotatakse märksõnad konkreetsetesse kategooriatesse (küsimused, eessõnad, võrdlused). Siis lagundab see neid veelgi (allpool on näide “pärmi” küsimussõnade kohta ja ma näen kõiki asju, näpunäiteid, asju jne).

Küsimuse märksõnad (suurepärane viis veenduda, et teie sisu vastab inimeste küsimustele) …

Pärmi märksõnad - AnswerThePublic

Eessõna märksõnad …

Eessõna märksõnad - vastake avalikkusele

Märksõnade võrdlus …

Võrdlus märksõnad - vastake avalikkusele

1.2. Märksõnad kõikjal

Märksõnad kõikjal võimaldab teil Google’il suvalist märksõna (Google’is, YouTube’is, Amazonis, Etsy ja teistes otsingumootorites) näidata, näidates samal ajal iga märksõna igakuiseid otsinguid, klõpsutariifi (CPC) ja konkurentsi. Kombineerige see MozBariga (järgmine tööriist, mida ma katan) ja see on tapjakombinatsioon.

Märksõnad kõikjal automaatselt

YouTube'i märksõnavõistlus

Amazoni märksõnad

Etsy märksõnad

1.3. MozBar

MozBari Chrome’i laiend võimaldab teil Google’il suvalist märksõna vaadata ja iga tulemuse DA (domeeniasutus) ja PA (lehe autoriteet). Suurem arv = suurem konkurents ja soovite proovida konkureerida veebisaitidega, millel on sarnane domeeni autoriteet – kontrollige oma siin. Domeeni autoriteedi suurendamiseks saate kvaliteetsemaid linke (nt luues vinge sisu).

Mozbari märksõnavõistlus

MozBari näpunäited

 • Õppige oma DA kasutamist Link Explorer ja konkureerida oma vahemiku märksõnade pärast
 • Laiaulatuslikel fraasidel on tavaliselt kõrge DA + PA, pika sabaga fraasidel on madal DA + PA
 • Looge oma DA, saades oma saidile rohkem linke (vinge sisu kaudu)
 • Veebisaitidel (eriti uutel) on madal DA, seega sihtige väga spetsiifilisi fraase
 • PA-d saate luua, täiustades sisu ja osutades sisemistele linkidele

Kombineerige märksõnu kõikjal MozBariga, et näha kena pilguheit teie võistlusele …

Märksõna võistlus

Vältige märksõnu, mis näitavad tugevat sisu
Parimad võimalused on siis, kui märksõna Google’i sisestate, kuvatakse parimate tulemuste hulgas nõrk või ebaoluline sisu. Lihtsalt Google’i märksõna ja sirvige parimaid tulemusi, et näha, kas inimesed käsitlevad seda teemat põhjalikult. Kui ei, tähendab see, et see on suurepärane võimalus teil kõrgel kohal olla.

Nõrgad otsingutulemid

Vältige konkureerimist autoriteetide veebisaitidega

 • amazon.com
 • wikipedia.com
 • yelp.com
 • krediidi.com
 • ja nii edasi…

1.4. Google’i automaatne täitmine

Minema google.com ja alustage märksõna sisestamist, et Google täidaks fraasi (pidage meeles, et otsite pika sabaga fraase, mis sisaldavad tavaliselt 3+ sõna kuna need on palju vähem konkurentsivõimelised). Võite fraasis ükskõik kus kasutada ka alakriipsu _ ja Google täidab selle tühja. Selle meetodi jaoks peate lõpetama alakriipsu. Kui te ei näe kõigi märksõnadega täielikku rippmenüüd, proovige kasutada inkognito vahekaarti.

Google'i automaatne täitmine-täitke-tühi-1

Proovige kasutada erinevaid variatsioone, nt mitmused

Google-täidetakse-paljusõnad

Või erinev sõnajärjestus

Google'i automaatse täitmise märksõnade tellimine

Automaatne täitmine töötab enamiku otsingumootoritega, sealhulgas YouTube’i jaoks video SEO

Video märksõnad

Nõuanded automaatse täitmise jaoks

 • Valige konkreetsed (pika sabaga) laused, mis on vähem konkurentsivõimelised
 • Pole vaja lisada „parimaid” ja muid kirjeldamata omadussõnu
 • Sünonüümid võivad olla sihitud samale lehele (sekundaarsete märksõnadena)
 • Enamikul ettevõtetel on teenuse kohta mitu märksõna (mul on WordPress SEO Services, WordPress SEO Consulting, WordPress SEO Audit … kõik need on piisavalt erinevad, et mul oleks igaühe jaoks eraldi leht ja ma oleksin kõigi nende jaoks edetabelis 3 … see töötab)
 • Täpsemalt öeldes võib see tähendada Chicago valimist WordPress Kujundaja (Chicago asemel) võrk Kujundaja) või WordPressi SEO konsultant (SEO konsultandi asemel) … geograafia või konkreetset tüüpi veebidisaini sihtimine on üks viis täpsemaks muutmiseks

1.5. Moz märksõnade uurija

Märksõnade võtmata jätmiseks kasutage Moz märksõnade uurija. See sarnaneb Märksõna planeerija ainult see on täiesti tasuta (te ei pea AdWordsi kasutajaks registreeruma), lisaks saate rühmitada seotud märksõnu, nii et te ei sirviks samu. Alustage laia märksõnaga.

Moz märksõnade uurija

Kliki märksõna soovitused -> vaata kõiki soovitusi.

Moz märksõnasoovitused

Mozi märksõnade uurimise näpunäited

 • Rühma seotud märksõnad, millel on madal leksikaalne sarnasus (kasutage filtrit)
 • Alustage laia fraasiga, seejärel otsige konkreetseid pika fraasiga fraase

Mitu otsingut peaks minu märksõnadel olema?

Samm 1: Kontrollige oma domeeniasutust Moz Link Explorer.
Domeeni amet

2. samm: Kasutage seda käepärast graafik Orbit Media poolt.
Märksõna uurimise otsetee

Kuid kas ma saan rohkem sihtida??
Kui plaanite luua tugevat sisu (ideaaljuhul 3000+ sõna ja palju graafikat / videot), saate sihtida märksõnu, millel on rohkem igakuiseid otsinguid (minu WordPressi SEO õpetus aitab, kuna sellel on üle 100 näpunäite, sealhulgas 20 sisu optimeerimise kohta). Kasutage diagrammi üldise juhisena.

1.6. HubShout WebGrader (konkurendi märksõnad)

HubShout WebGrader näitab teile:

 • Kõik teie (ja konkurentide) jaoks sobivad märksõnad
 • Iga veebisaidi hinnanguline liiklusväärtus põhineb CPC-l
 • Parima asetusega sisu, domeeni autoriteet, lingid ja viidavad domeenid

HubShout WebGraderi aruanne

Vaadake täielikku märksõnade loendit (kuhu konkureerivad teie konkurendid) …

Minu märksõnad

Google Trends ütleb teile, kas märksõna on tõusuteel või languses. See filtreerib ka kohalike märksõnade ja YouTube’i märksõnade leidmiseks. See on eriti kasulik leidmisel mis aastaajad on tihedamad, kas teie turg väheneb ja kus inimesed neid märksõnu otsivad.

Ramen on tõusuteel!

Google Trendsi märksõnad

Parem avaldage see YouTube’i kingituste pakkimise õpetus enne detsembrit 🙂

YouTube'i märksõnad - Google Trends

1.8. Otsige Analyticsist

Otsige Analyticsist funktsioon sisse Google’i otsingukonsool (mida saate kinnitada Yoasti abil) ütleb teile teie märksõnad, positsiooni positsiooni, CTR (klikkimise määr), parima asetusega lehed ja külastajate riigid + seadmed. Ma vaevalt kasutan Google Analyticsit SEO jaoks – ma kasutan Search Analyticsit.

Lahe trikk: otsige päringuid (märksõnu), kus olete juba Google’i viies esimeses positsioonis, ja parandage neid lehti, et pääseda 1. – 3. kohta, kus kogu liiklus on.

Google'i otsingukonsooli päringud

1.9. Vältige Google’i märksõnade plaanijat

Google’i märksõnade plaanija on loodud spetsiaalselt AdWordsi jaoks – ärge kasutage seda SEO jaoks! Võistlus pole orgaaniliste tulemuste nimel. Google Autocomplete või märksõnatööriistad, mis tõmbavad märksõnu automaatkomplektist (nt vastake avalikkusele), oskavad märksõnu paremini kategoriseerida ja teile näidata orgaaniline võistlus. Ja rekordiliselt võib öelda, et ükski märksõnatööriist ei ole parem märksõna konkurentsi hindamiseks kui märksõna ise otsimine ja tipptulemuste analüüsimine, et näha, mis sisu seal juba on – nii et teate, millega / kellega kokku puutute.

Google'i märksõnade plaanija

2. Märksõnade tüübid

Järgmised jaotised jaotavad märksõnad kindlat tüüpi.

2.1. Pika saba märksõnad

Pika sabaga märksõnu on kergem järjestada ja fraasis on tavaliselt 3–7 sõna. Samuti meelitavad nad sihipärasemat külalist. Võite isegi sihtida Chicago veebidisaini asemel Chicago WordPressi disaini, kuna see on spetsiifilisem veebidisaini tüüp. Nagu nägite Orbit Media graafikus ajakirjas punkt 1.5, madala domeeni autoriteediga (DA) veebisaidid peaksid peaaegu alati sihtima pikema sabaga märksõnu. DA-d koostades võite hakata sihtima laiemaid märksõnu.

Pika saba märksõnad

Näited sellest, millal saab konkreetsemaks saada

 • Chicago maalikunstnik on konkurentsivõimeline, Chicago sisevärvija on parem
 • Chicago kinnisvara on konkurentsivõimeline, Chicago kommertskinnisvara on parem
 • Chicago arvutiparandus on konkurentsivõimeline, Chicago Macbook Pro remont on parem
 • Yoast SEO plugin on konkurentsivõimeline, Yoast SEO plugin on parem
 • SEO konsultant on konkurentsivõimeline, WordPress SEO konsultant on parem
 • SiteGround Review on konkurentsivõimeline, SiteGround WordPress Hosting Review on parem

2.2. Kuupäeva märksõnad

Suurendage veelgi liiklust, kui sihite kuupäeva märksõnu (peamiselt ajatundliku sisuga) …

Ajatundlikud märksõnad

Sisu optimeerimisel peaksite oma lehe pealkirjas, SEO-pealkirjas ja meta-kirjelduses lisama kuupäeva (aasta). Muidugi nõuab see minult õpetuse ajakohasena hoidmist, kuid see on juba 2017. aastal ajendanud üsna palju lisaliiklust, kuna mind on kajastatud katkendina.

Kuupäevad SEO jaotistes

2.3. Kohalikud märksõnad (väikelinn vs suur linn vs riik)

Mida suurem on ala, seda täpsemad on teie märksõnad ja seda rohkem neid on. Väiksemates linnades on laiad märksõnad, suuremates linnades aga täpsemad fraasid …

Kohalikud märksõnad

Kui te ei sihi väikelinna ja teil on 1 peamine märksõna, näiteks „Lake Foresti lahutusadvokaat”, on teil tõenäoliselt ka teisi märksõnu, mida saate sihtida (leidke need märksõna tööriistade abil).

Väikelinnades on väike arv laia märksõnu …

Väikelinna märksõnad

Suurtes linnades on tavaliselt mitu konkreetset märksõna …

Suurlinna märksõnad

Riiklikud märksõnad on veelgi täpsemad ja neid on veelgi …

Riiklikud märksõnad

Ärge unustage kasutada Google Trendsi, et näha kohalikke märksõnu ja nende populaarsust …

Kohalikud märksõnad - Google Trends

Mitu asukohta – igal asukohal peaks olema oma leht (mõnikord mitu lehte) sõltuvalt sellest, kas igas piirkonnas otsitakse mitut märksõna. Igas asukohas peaks olema ka oma tsitaadid (veebikataloogid nagu Google’i minu ettevõte, Facebooki leht, Yelp, Bing Places …), mis on täpselt see, mida minu WordPressi kohaliku SEO juhend juhendab teid läbi.

3.4. Blogipostituse märksõnad

Fookusejärgsed märksõnad

Oma ajaveebisse liikluse saamine on hea ja igav, kuid kuidas see teile korda saab kliendid?

See on see, mida ma tegin …

ma pakun WordPressi kiiruse optimeerimine osana minu SEO teenused. Tahtsin neist projektidest rohkem, nii et õppisin mida fraasid inimesed Google, kui neil on aeglane WordPress sait. Vaatasin Google Autocomplete’is aeglast WordPressi … ja nägin tulemusi. Siis panin end tõepoolest oma otsija positsiooni, kui ma otsisin Google’ilt küsimust “miks on WordPress” ja nägin, et see täiendas fraasi fraasiga “miks on WordPress nii aeglane” koos selle märksõnaga. Selle automaatse täitmise all on palju variatsioone, mis näitab, et märksõnal on palju otsinguid. See on ka minu konkurentsi piires, kui annate märksõna MozBari abil Google’i. Meil on võitja!

Ja nii sündis minu ajaveebi postitus: Miks on WordPress aeglane (ja 7 viisi selle parandamiseks)

Inimesed loevad minu juhendit ja saavad aru, et neil pole tehnilisi oskusi kõigeks, ja mõned küsivad. Täiesti juhuslikult, et see juhtus seda postitust kirjutades (tõsiselt, ma pole neist ühtegi nädalat saanud), aga sain selle kommentaari sõna otseses mõttes 3 tundi tagasi:

Päring

Värskendus (2018): See juhend on nüüd üks populaarsemaid õpetusi minu veebisaidil!

2.5. Mitu märksõna (sünonüümid)

Kõik, mida peate tegema, on uurida oma peamise märksõna sünonüümi, seejärel kaasata need mõlemad oma lehe pealkirja, SEO pealkirja ja metakirjeldusse. See on FAR-i järgi kõige olulisem osa, kuid võite ka oma sekundaarset märksõna 1-2 korda oma sisule piserdada. Te ei pea MITTE kõiki märksõnu (täpsed vasted) kaasama, vastasel juhul näeb teie pealkiri rämpsuks. Mõnusalt kõlava pealkirja meisterdamine JA osalised vasted on tee.

Siin on näide:

Samm 1: Uurige oma peamist märksõna …

Teisesed märksõnad

2. samm: Uurige oma teisest märksõna …

Teisese fookuse märksõna
3. samm: Kirjutage pealkiri, mis sisaldab mõlemat ja kõlab endiselt kenasti …

Pealkiri

4. samm: Asetus mõlema märksõna jaoks …

fookus-märksõna-1

fookus-märksõna-2

Sama strateegiat saate kasutada oma metakirjelduses ja (säästlikult) sisukorras.

3. Sisu optimeerimine

Nüüd, kui teil on märksõnad Yoast, võite hakata sisu optimeerima! Teie märksõna lisamine „kõigisse õigetesse kohtadesse” on vaid 1 väike osa sellest, peaksite tõesti läbi lugema minu WordPressi SEO juhendi sisu optimeerimise sektsiooni. Ma luban, et õpid palju.

Pidage meeles: ainult sihtrühm 1 märksõna lehel (va sünonüümid)

Samale lehele saab sihtida ainult sünonüüme. Selle põhjuseks on asjaolu, et Google soovib näidata kõige asjakohaseid tulemusi, nii et märksõnadel, mis tähendavad kahte erinevat asja, peaks olema oma leht.

Üksikud märksõnad

Korduma kippuvad küsimused

&# x1f6a6; Kuidas leida häid fookus märksõnu??

Parimatel märksõnadel on tasakaal igakuiste otsingute, madala konkurentsi ja kõrge kasumlikkuse vahel. Tavaliselt saate valida ainult kaks. Näiteks kui väga kasumlikul märksõnal pole palju otsinguid, kuid selle konkurents on madal, siis otsige seda.

&# x1f6a6; Kuidas teada saada, kui märksõna on konkurentsivõimeline?

Google’i märksõna ja vaadake parimaid tulemusi. Kas nad teevad teema käsitlemisel head tööd? Kas see on asutuse veebisaidilt? Kas neil on kõrge domeeni + lehe autoriteet (seda saate kontrollida MozBari Chrome’i laiendist)? Kui jah, võib see märksõna olla liiga konkurentsivõimeline.

&# x1f6a6; Millised on parimad märksõnauurimisvahendid?

Minu neli parimat märksõna uurimistööriista on Google Autocomplete, MozBar Chrome’i laiend (konkurentsi kontrollimiseks, kasutades iga otsingutulemite domeeni ja lehe volitust), HubShout WebGrader (konkurentide märksõnade leidmiseks) ja Keywords Everywhere, et õppida märksõna igakuiseid otsinguid ja hinnangulist konkurentsi.

&# x1f6a6; Kuidas teada saada, mitu märksõna otsingut teeb?

Märksõnad kõikjal ja Ahrefs ütlevad teile, mitu märksõna iga kuu otsinguid teeb.

&# x1f6a6; Kas peaksin sihikule võtma laiad või konkreetsed (pika sabaga) märksõnad?

Soovitasin sihtida konkreetseid pika sabaga märksõnu 95% ajast. Need on palju vähem konkurentsivõimelised ja toovad teie saidile sihipärasema külastaja. Uued veebisaidid või need, kellel on SEO-ga probleeme, peaksid alati alustama konkreetsete pika saitidega märksõnade sihtimisega.

&# x1f6a6; Kuidas sihtida mitut märksõna (sünonüümid)?

Leidke 2 märksõna, mis on väga sarnased. Need võivad olla sünonüümid või isegi kuupäeva märksõnad, mis sisaldavad jooksvat aastat, kui see on ajatundlik teema. Kasutage peamist märksõna oma lehe pealkirjas, URL-is, SEO pealkirjas, metakirjelduses ja paar korda sisus. Teisene märksõna tuleks neile aladele piserdada osalise vastena – see ei pea olema täpne vaste!

&# x1f6a6; Mis saab Google’i märksõnade plaanijast?

Ärge kasutage Google’i märksõnade plaanijat SEO märksõnade uurimiseks. See on loodud spetsiaalselt AdWordsi jaoks ja konkurents kajastub ka Adwordsis, mitte orgaanilistes otsingutulemustes.

Kui leiate, et see postitus oleks kasulik, palun jagage – ma oleksin selle eest tänulik. Ja kui teil on küsimusi Yoasti fookussõnade või Yoasti kohta üldiselt, tilgutage mulle kommentaarides rida.

Terviseks,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector