Lõpetage Yoasti SEO-analüüsis roheliste tulede kinnisidee

Sisu optimeerimine EI tähenda saamist rohelised tuled Yoastis – ja ma arvan, et on aeg keegi pommi maha visata Yoast’s SEO analüüs kui see käsib teil kasutada oma fookuse märksõna.


Probleem on selles, Yoasti SEO analüüs tuvastab ainult teie fookuses oleva märksõna täpsed vasted visuaalne ja HTML-redaktor (mitte leheehitajad). See ei tuvasta teie märksõna mitmusi, sünonüüme ega osalisi vasteid. Nii et kui kirjutate kena lehe pealkirja ja katkendit (SEO pealkiri + metakirjeldus), klõpsavad inimesed tegelikult otsingutulemustes, ärge kasutage Yoasti SEO-analüüsis rohelise tule saamiseks ainult teie täpset fookuse märksõna. Mõelge ka klikkimise määrale (CTR).

Lahendus on, tasakaalu leidmiseks fookuses oleva märksõna kasutamise vahel JA muutke sisu + katkendid kenasti loetavaks. Kui minu tähelepanu märksõnaks on „Yoast Focus Keywords“, võiks minu SEO pealkiri olla järgmine: Kuidas valida Focus märksõnu Yoast (saate tegelikult valida). See ei ole täpne vaste ja ma ei kasuta SEO pealkirja alguses märksõna, nagu Yoast soovib, nii et Yoasti SEO analüüsis on 2 täppi punased. Kuid see on kena pealkiri ja ma olen selle märksõna jaoks 5. kohal (Yoast on 4 parimat tulemust). Seega on täiesti OK, kui täpsed vasted pole kaasatud ja Yoastis punaseid tulesid saadakse.

 1. Mida peaks ütlema Yoasti SEO analüüs
 2. Optimeeritud postitus (näide)
 3. Lehtede ja postituste pealkirjade kirjutamine
 4. Märksõna märksõna tihedus vaevalt oluline
 5. Millal URL-e lühendada (ja stoppsõnad eemaldada)
 6. Image Alt tekst peaks lihtsalt kirjeldama pilti
 7. Yoast ei analüüsi lehtede koostajates sisu
 8. Millal kasutada täpseid märksõna vasteid (näited)
 9. Kasutage oma lõikude ümberkirjutamiseks Yoasti hulgiredaktorit
 10. Ärge sihtige sama märksõna mitmel lehel
 11. Enamik inimesi ei vali õigeid fookuse märksõnu

1. Mida peaks Yoasti SEO analüüs ütlema

HOIATUS. Fookuses oleva märksõna sisusse / lõikudesse süstimine võib muuta need rämpsuks! Kas olete mõelnud kena SEO pealkirja kirjutamiseks, et selle asemel oma CTR-i suurendada? Kõik Google’i tulemused kasutavad märksõna – miks keegi klõpsaks teie lingil? Jah, sa peaksid kasutama märksõna märksõna lehe pealkirjas, SEO pealkirjas ja metakirjelduses … kuid selleks, et tuled roheliseks muutuksid, ei pea te kasutama täpset vastet. Puistake kogu teksti üksikuid sõnu! Märksõnad ja kena pealkiri… leia tasakaal. Unustage märksõnade tihedus ja märksõna kasutamine H2-s … me kõik teame, et need on lehel SEO-s vaevalt olulised. Mainige seda paaris esimeses lauses ja pöörduge tagasi vinge sisu loomise juurde (see on parem kui see, kes on teie märksõna jaoks parimate tulemuste hulgas). Ps. kui kasutate lehe koostajat, ei tuvastanud Yoast teie sisust midagi, kuna see analüüsib ainult visuaalse / HTML-i redigeerija sisu. Ärge sundige ennast roheliste tulede saamiseks.

Nüüd minge Yoasti hulgiredaktorisse (SEO > Tööriistad > Hulgiredaktor) ja kirjutage ümber oma SEO pealkirjad + metakirjeldused, et inimesed tegelikult tahaksid neil klõpsata!

Pärmi roheliste tulede tähtsus

2. Optimeeritud postitus (näide)

Siin on postitus, kus reastan nende märksõnade edetabeli 1 kohal: joasa seaded, pärmiseaded 2018, yoast wordpressi SEO seaded, parimad yogaseaded, muu hulgas Yoadi seadistamise märksõnade hulgas.

Pärmi-SEO-analüüs

Kuidas valisin oma fookusesõna …

Pärm-märksõna-uuringud

Pärm-märksõna

3. Lehtede ja postituste pealkirjade kirjutamine

Postituse pealkirjad on tavaliselt palju pikemad kui lehepealkirjad… see on ainus oluline erinevus lehtede ja postituste optimeerimise osas. Minu lehel WordPress SEO Consultingil on lihtne lehe pealkiri “WordPress SEO Consulting”. Kuid minu loetud õpiku pealkiri on teie jaoks palju pikem.

Lehe pealkiri

Pärast pealkirju

4. Märksõna tihedus vaevalt oluline

Google annab üha vähem tähtsust märksõna tihedusel ja rohkem kaalu kvaliteetsel sisul. Jah, peaksite siiski oma sisus märksõna (või selle osalist vastet) mõned korrad mainima ja mis kõige tähtsam, üks kord esimese paari lauses. Kuid kõigi oma lehtede / postituste läbimiseks ja oma märksõnale süstimiseks … see pole hea ajainvesteering. Sisu parandamine on parem. Minu märksõna tihedus% Yoastis on tavaliselt punane, kuskil 0–1%, eriti kuna ma ei kasuta alati täpseid vasteid, mis on ainus, mida Yoast tuvastab.

Märksõna-tihedus-pärm

5. Millal URL-e lühendada (ja stoppsõnad eemaldada)

Yoasti SEO-analüüs palub teil eemaldada peatussõnad (tavalised sõnad, mille enamik otsimootoreid vahele jätab), näiteks a, ja, in jne., Mõnikord peaksite URL-e lühendama, et lisada ainult teie fookus märksõna. WordPress kasutab teie URL-i jaoks automaatselt lehe / postituse pealkirja, nii et selle postituse URL, mida te praegu loete, oleks olnud VÄGA PIKK. Nii et oma märksõnade rõhutamiseks lühendasin seda nii, et see oleks https://onlinemediamasters.com/yoast-green-lights-in-seo-analysis/

Pärm-stopp-sõnad

Kuid mõnikord pole hea mõte peatussõnu eemaldada, kuna see muudab URL-id segaseks selle teema suhtes. Siin on näited, kuidas ei tohiks peatussõnu eemaldada:

Stop-Words-SEO

Vaadake, kuidas neil pole isegi mõtet? Jah, peaksite URL-e lühendama ja kaasama oma märksõna. Kuid kui stoppsõnad muudavad selle lugemiseks naljakaks nagu ülaltoodud näidetes, ärge eemaldage neid.

6. Image Alt tekst peaks lihtsalt kirjeldama pilti

Kui teil on pilt, mis kirjeldab teie fookuse märksõna, kasutage seda igal juhul alt-tekstina. Kuid pole mingit põhjust minna pilte jahtima ja nende altteksti muutma lihtsalt selleks, et saada Yoastis veel üks roheline tuli. Kuni laadite üles pilte failinimega, mis seda pilti kirjeldab, ja kasutage faili nime alt-tekstina, olete FINE (ja teil on tõenäoliselt mõni tore märksõna osaline vaste)! Selles õpetuses on pildid Yoasti SEO-analüüsi jaoks, fookuse märksõnad, hulgiredaktor … seega nimetan neid täpselt selliseks. Hoidke see lihtne.

Yoast-Focus-Märksõna-Alt-tekstis

7. Yoast ei analüüsi lehtede koostajates sisu

Kui kasutate lehe koostajat, ei tuvasta Yoasti SEO analüüs siin midagi, seega peate lehel oleva SEO tegema käsitsi. Tehke lihtsalt nii, nagu teeksite mis tahes sisu korral, ei saa te lihtsalt öelda, millal teie tuled Yoastis roheliselt muutuvad. SEO analüüs ei analüüsi sisu väljaspool WordPress Visual / HTML Editori, seega see kehtib ka vidistatud veebilehtede kohta.

8. Millal kasutada täpseid märksõna vasteid (näited)

Ainuke aeg, kui peaksite oma täpset fookuse märksõna kasutama, on see, kui see kõlab loomulik (rämpsposti võtmesõnu ei sisestata, SEO pealkirjadesse + metakirjeldustesse ei sisestata madalama CTR-i hinnaga). Aga kui saate ikkagi oma toreda märksõnaga toreda pealkirja kirjutada, siis minge edasi ja tehke seda.

SEO jaotised, kus ma kasutan täpset vastet:

 • YouTube’i video SEO (Lõplik juhend videote järjestamiseks 2018. aastal)
 • Kuidas lisada WordPressi rikkalikke katkendeid Aastal 2018 (2 pistikprogrammi valikut)
 • Ideaalne WP raketi seaded (2018) koos Cloudflare + MaxCDN-iga
 • WordPressi kohalik SEO (Google Mapsi / kohalike tulemuste paremusjärjestus)
 • WordPressi kiiruse optimeerimise teenused Kiirematele veebisaitidele

9. Kasutage oma lõikude ümberkirjutamiseks Yoasti hulgiredaktorit

Kui soovite oma SEO pealkirjad + metakirjeldused kenasti kõlada (ja soovitaksin seda kindlasti teha), lubab Yoasti hulgitoimetaja seda teha ilma üksikuid lehti / postitusi läbi vaatamata (see on SEO all > Tööriistad > Hulgitoimetaja). Hulgitoimetaja ei ütle teile iga lehe fookussõna ja see ei mõõda SEO pealkirjade ega metakirjelduste pikkust. SEO pealkirjad peaksid olema 50–60 tähemärki, metakirjeldused peaksid olema 150–160 (siiski 2018. aastal, Google pikendas metakirjelduse pikkust paljudes tulemustes ja Moz soovitab nüüd 300 tähemärki).

Yoast-Bulk-Editor

10. Ärge sihtige sama märksõna mitmel lehel

See on vastupidine. Teil on parem kulutada aega ühele lehele sisu parandamiseks, kui luua hunnik keskpärase sisuga lehti, mis sihivad sama fookusmärki.

Fookus-märksõnade dubleerimine

11. Enamik inimesi ei vali õigeid fookuse märksõnu

Suurim probleem, mida Yoasti kasutavate inimestega näen, on laiade ja konkurentsivõimeliste märksõnade valimine, mille jaoks nad kunagi aset ei leia. Kui te ei ole paljude oma märksõnade edetabelis 1. kohal, alustage Google Autocomplete’is täpsemate (pika sabaga) fraaside valimist. Ja kui te ikka paremusjärjestust ei määra, siis täpsustage veelgi. Tavaliselt ainult kõrge domeeni volitusega veebisaidid (seda saate kontrollida OSE) saab järjestada laiade, konkureerivate märksõnade järgi. Kuni selle ajani minge alati pika sabaga.

Pika saba märksõnad

Google alati oma märksõna ja analüüsida otsingutulemusi. Vältige konkureerimist tugeva sisu (mis hõlmab seda teemat ulatuslikult) ja ametkondlike veebisaitidega nagu credit.com, amazon.com jne. Kui suudate luua parimatest tulemustest parema sisu, on teil võimalus.

Märksõna võistlus

Kasutage MozBar Google’ile oma märksõna ja vaadata tulemuste PA (lehe volitus) ja DA (domeeni autoriteet). Proovige konkureerida ainult oma domeeni autoriteedi veebisaitidega.

Mozbari märksõnavõistlus

Moz märksõnade uurija on ka suurepärane koht märksõnade otsimiseks (see on palju parem kui Google’i märksõnade plaanija). Kui olete kitsaste märksõnade loendit kitsendanud ja otsingutulemusi analüüsinud, et vältida tugevat sisu ja autoriteetseid veebisaite, on teil tore märksõnade loend.

Järeldus: Yoasti SEO analüüs pole täiuslik (kuna…)

 • Yoast ei arvesta heade pealkirjade / CTR-iga
 • Need tuvastavad ainult täpsed märksõna vasted, osalisi vasteid pole
 • Nad kutsuvad teid üles suurendama märksõna tihedust, mis oder on oluline
 • Nad paluvad teil eemaldada peatussõnad, mis võib muuta URL-id naljakaks
 • Nad kutsuvad teid üles kasutama täpset märksõna H2-s (põhjustab rämpsposti alamrubriike)
 • Nad kutsuvad teid üles kasutama pildi tekstis täpset märksõna (isegi kui see ei kirjelda pilti)

Need kõik on lehel / postituses situatsioonilised, olenemata sellest, kas teil on tegelikult pilti, mis kirjeldab teie fookuse märksõna ja kas saate kirjutada pealkirju / katkendeid, mis sisaldavad teie märksõna JA ikka kõlavad kenasti. Yoast on endiselt suurepärane SEO pistikprogramm, kuid ma arvan, et nad peavad lisama minu hoiatuse, et inimesed ei süstiks oma fookuses olevat märksõna rämpsposti hinnaga.

Kas sa nõustud?

Terviseks,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map