Yoast SEO Premium ülevaade – kas see on väärt 89 dollarit aastas? (Spoiler: ma ei kasutaks seda, kui ma ei teeks WordPress SEO-d oma täistööajaga töö jaoks)

03.06.2020
Pärm 'Yoast SEO Premium ülevaade – kas see on väärt 89 dollarit aastas? (Spoiler: ma ei kasutaks seda, kui ma ei teeks WordPress SEO-d oma täistööajaga töö jaoks)
0 12 мин.

Täiskohaga WordPressi SEO blogijana on minu kohus Pärm SEO Premium.


Kuid kui aus olla, siis poleks mul Yoast selle eest lisatasu, kui ma ei teeks WordPressi SEO elatiseks. Yoasti SEO-analüüs muutub mitme fookusega märksõna sihtimisel kasutuks, seal on palju tasuta ümbersuunamise pistikprogramme ja ma ei vaja sisu ülevaate funktsiooni, mis ütleks mulle, milliseid sõnu ma lehel kõige rohkem kasutan. Ja kui vajate siselinkide soovitusi, peaksite oma sisu paremini tundma õppima ja seda, mida lugejad abistavad – kui teil pole tööriista, siis tehke seda teie jaoks.

Mulle meeldib, kuidas lisatasuversioon loob püsivide muutmisel automaatselt ümbersuunamisi (mida enamik muid ümbersuunamise pistikprogramme ei tee), kuid see on sõna otseses mõttes ainus lisatasu funktsioon, mida ma kasutan. Muidu istub see lisatasu plugin minu WordPressi juhtpaneelil, seda on vaevu kasutatud, kogudes minu 89 dollarit aastas, kui kirjutan seda arvustust selle kohta, kuidas mulle Yoasti lisatasu ei meeldi. Iroonia sellest kõigest: /

Ma austan Yoast, kuna nende tasuta SEO pistikprogrammis on enamus vajalikke asju, kuid premium-versioon pole minu jaoks lihtsalt seda väärt. Näitan teile, mida iga funktsioon tegelikult teeb, et saaksite ise otsuse teha. Kui teil on küsimusi, jätke mulle kommentaar.

Pärm-SEO-Premium

1. Märksõna optimeerimine

Yoast SEO Premium võimaldab teil seadistada mitu fookusega märksõna (kuni 5), kuid selle tegemiseks on olemas konkreetne strateegia. Kui kasutate Google’i mõlemat märksõna, peaksid otsingutulemid olema peaaegu identsed (sama otsingu kavatsus). Mõlema optimeerimiseks tuleks teie peamist märksõna kasutada tavaliselt märksõnana täpne vaste samas kui teisene märksõna peaks olema a osaline vaste. Vaadake allolevat näidet … trikk on üksikute sõnade teisese fraasi piserdamine teie sisusse (täpsemalt teie lehe pealkirjas, Yoast SEO pealkirjas ja metakirjelduses).

Kuna kasutate oma sekundaarse märksõna jaoks ainult osalisi vasteid (ja Yoast tuvastab ainult täpsed märksõna vasted), pole Yoasti SEO-analüüsis paljud teie tähed rohelised. Sekundaarsete märksõnade sihtimisel on see 100% normaalne, nii et võite neid eirata.

Pärm-mitu-teravustamis-märksõnad

Olen seda strateegiat kasutades mõlema märksõna paremusjärjestuses 1. kohal …

fookus-märksõna-1

fookus-märksõna-2

Ärge unustage uurida nii oma peamist kui ka sekundaarset märksõna, et teaksite, et neid otsitakse (kasutades Google Autocomplete’i), ja veenduge, et need poleks liiga konkurentsivõimelised (kasutades Mozi baar). Need on lihtsalt märksõna uurimise kõige põhilisemad strateegiad ja soovitan lugeda minu juhendit Pärm keskenduvad märksõnad kui soovite veenduda, et valite parimad märksõnad.

Teisesed märksõnad

Teisese fookuse märksõna

Mitme fookusega märksõna sihtimise näpunäited

 • Teiseseid märksõnu tuleb uurida (nagu ka teie peamisi)
 • Teisesetel märksõnadel peab olema sama otsingukava kui esmasel märksõnal
 • Koostage oma pealkiri, SEO pealkiri, metakirjeldus, et seda hästi lugeda ja märksõnu lisada
 • Teisese märksõna osaline vaste väldib rämpsposti sisestamist
 • Ignoreerige sekundaarsete märksõnade SEO-analüüsi, kuna kasutatakse osalisi vasteid

Järeldus: pärmi täpid muutuvad roheliseks ainult siis, kui kasutate täpseid fookus märksõnu (sekundaarseid märksõnu kasutatakse tavaliselt osalise vastena), nii et SEO analüüs muutub sekundaarsete märksõnade jaoks kasutuks. See on hea nende jälgimiseks, mitte sisu optimeerimiseks.

2. Teie lehe eelvaade

Sotsiaalsed eelvaated näitab teile, kuidas leht / postitus välja näeb, kui neid jagatakse Facebookis ja Twitteris. Yoast (tasuta versioon) võimaldab teil üles laadida kohandatud pilte (mis peate looma), nii et teie pilt näeks neis võrkudes jagades kena välja. Niikaua kui loote neid pilte ja laadite need üles Yoasti abil, pole pilti vaja eelvaatesse vaadata, kuna see vormindab just hästi.

Yoasti sotsiaalsetes seadetes lubage Facebooki ja Twitteri metaandmed …

yoast-facebook-meta-andmed

pärm-twitter-meta-andmed

Lehe või postituse redigeerimisel kerige Yoast alla ja klõpsake suvandil „Jaga“. Näete vaikepilti, mis tõenäoliselt ei tundu hea. Näete võimalust üles laadida kohandatud pilt Facebooki ja Twitterisse – ja Yoast ütleb teile õiged mõõtmed. Facebook on (1200 x 630 pikslit), Twitter on (1024 x 512 pikslit). Kui olete need pildid üles laadinud, tundub see palju-palju kenam.

yoast-social-previews

Kuidas see välja näeb, kui jagan seda postitust Facebookis …

facebook-jaga

Järeldus: seni, kuni laadite üles Yoasti suhtlusvahekaardi igale lehele / postitusele kohandatud pilte (kasutades SEO-analüüsis ikooni „jaga”) õigete mõõtmetega Facebooki (1200 x 630 pikslit) ja Twitteri (1024 x 512 pikslit) , vormistatakse teie sisu nendes sotsiaalsetes võrgustikes ideaalselt. Sisu / pildi väljanägemine pole vajalik. Kuid kui soovite siiski eelvaadet näha, kopeerige selle lehe URL ja kleepige see Facebooki / Twitteri olekusse.

3. Loetavuse kontroll

Loetavuse kontroll ütleb teile, kas teie laused / lõigud on liiga lühikesed, pikad, kas kasutate üleminekusõnu, ja annab hinnangu sellele, kui hästi kirjutate. Muidugi ei tohiks te kirjutada eriti pikki lõike kirjavigu kasutades, kuid tööriist ei saa teie kirjutatud teksti korralikult hinnata! Ma ei kasuta seda kunagi ega leia loetavuse analüüsi ega ida testi lugemine abivalmis.

Mõned Yoast premium funktsioonid, mille saate sisse lülitada SEO all > Üldine > Funktsioonid…

Yoast-Premium-Features

4. Täielik kontroll oma riivsaia üle

Kui teil on vaja breadcrumb manager plugin, seal on palju. Enamik lubab teil teha seda, mida Yoast premium teeb, määrake a esmane kategooria oma postituse jaoks ja määrake taksonoomia.

5. Pole dubleerivat sisu

Siteliner on kõige lihtsam viis dubleeriva sisu leidmiseks ja tavaliselt seetõttu, et indekseerite silte / kategooriaid oma Yoasti seadetes (enamasti soovitan neid otsingutulemustes mitte näidata). Yoast ei kontrolli tegelikult dubleerivat sisu – see võimaldab teil lihtsalt määrata kanoonilise URL-i, kui teil on 2 sama sisu kuvavat URL-i (mida enamikul inimestel pole).

Pärm-kanooniline-URL

6. Tehniline taust taustal

Yoast SEO Premium abil saate:

 • Muutke faili robots.txt
 • Redigeerige .htaccess-faile
 • Puhastage URL-id
 • Genereerige ja värskendage oma saidiplaane

Kunagi suutsite suurema osa sellest teha Yoast SEO tasuta versiooniga, kuid nüüd tegid nad need esmaklassiliseks. Näiteks kasutasite varem, et kontrollida, millist sisu teie saidiplaan sisaldab (lehed, postitused, kategooriad, sildid jne), kuid nüüd paneb Yoast selle eest maksma: /

7. Automaatsed värskendused ja versiooniuuendused

Pärm ütleb

Uuendame Pärmi SEO plugin iga 2 nädala tagant. Nii olete kindel, et teie veebisait on optimeeritud Google’i algoritmi uusima versiooni jaoks.

On täiesti naeruväärne arvata, et SEO plugin hoiab teie veebisaidi optimeerituna, kui uued Google’i värskendused välja ilmuvad. Enamasti premeerib Panda / Penguin lihtsalt kvaliteetse sisu / linkidega veebisaite. Pärm ei analüüsi lingid teie saidile (lisaks sellele, et öeldakse, et teie sisu on liiga lühike või selle loetavus on madal), ei saa see ka öelda, kas teie sisu on hea. Video või infograafiku kaasamine võib muuta KÕIKI maailmas oluliseks lehel SEO, aga Yoast ei suuda neid tuvastada. Ehkki ma ei eelda, et ükski SEO-pistikprogramm neid tuvastaks, on julge ütlus, et Yoast kaitseb teid Google’i värskenduste eest, kui see on selgelt vale.

8. Sisemised linkimissoovitused

Postituse muutmisel kuvatakse Yoast Premium armatuurlaua paremal olevate siselinkide soovitusi. Ma ei kasuta seda kunagi ega sisesta kõiki linke käsitsi – ma ei hakka linke sisestama ainult SEO huvides – kasutan neid ainult siis, kui mu lugejad vajavad minu kirjutatud õppematerjalist täpsustavat teavet. Sel põhjusel ei kasuta ma seda. See funktsioon tarbib ka protsessorit, mis võib aeglustada teie veebisaiti / armatuurlauda, ​​kuna iga kord, kui lehte / postitust redigeerite, tõmbab Yoast ettepanekuid.

Pärm-sisemine linkimine

Järeldus: siselinkid sobivad SEO jaoks suurepäraselt, kuid ärge sisestage neid, kui need pole lugejatele abiks. Kuna Yoast kontrollib iga lehe / postituse muutmisel asjakohaseid sisemisi linke, suurendab see protsessori tarbimist. Eelistan linke sisestada käsitsi, kuna see on isikupärasem.

9. Sisu ülevaade

Sisukaardid näitavad teile, milliseid sõnu lehel enim kasutasite. Märksõna tihedusel pole vaevu tähtsust ja Yoast juba arvestab, mitu korda te sisufookuse märksõna kasutasite (märksõna tiheduse osa SEO analüüsist), siis miks teil seda vaja oleks? Sa ei tee seda.

Pärm-SEO-metaboksid-teadmised

Järeldus: kas peate tõesti teadma, milliseid sõnu lehel enim kasutasite? Märksõna tihedusel pole vahet ja tõenäoliselt räägite oma teemast (märksõnast) loomulikult.

10. Ümbersuunamishaldur

Yoast SEO Premium on varustatud ümbersuunamishalduriga, nii et saate selle parandada indekseerimise vead (katkenud URL-id, mis on tingitud püsilinkide muutmisest, lehtede kustutamisest jne). Paljudel veebisaitidel on sageli neid 100-st.

Juhised

 1. Kinnitage Google’i otsingukonsool Yoastiga jaotises SEO → Üldine → Veebimeistri tööriistad
 2. Autentige Yoast Google’i otsingukonsooli abil jaotises SEO → Otsingukonsool
 3. Oodake paar päeva, kuni andmed asustatakse (täielik elanikkond võtab sageli mitu nädalat)
 4. Parandage kõik otsinguvõrgu jaotises olevad indekseerimisvead Yoasti ümbersuunamishalduri abil

pärmi-indekseerimise-vead

yoast-redirect-manager

Ümbersuunamise tüübid – Vaikimisi on ümbersuunamine 301 (alaline), kuid ka Yoastil on muid võimalusi:

yoast-redirect-tüüpi

Automaatsed ümbersuunamised – Kui muudate püsilinke, loob Yoast nüüd automaatselt ümbersuunamise, mis on ümbersuunamishalduri parimate omadustega. See ei toimi, kui avate uue püsilinkidega uue veebisaidi just siis, kui muudate neid juhtpaneelil.

pärm-automaatne-ümbersuunamine

Importige olemasolevad ümbersuunamised – kui olete juba seadistanud ümbersuunamised läbi Ümbersuunamise pistikprogramm või .htaccess, saate need Yoastisse importida. Ümbersuunamise plugina jaoks näete suvandit jaotises SEO → Tööriistad → Impordi / ekspordi → Impordi muudest SEO pistikprogrammidest. seejärel valige “Oluline ümbersuunamisest” (vt allpool). .Htaccess jaoks järgige Yoasti ümbersuunamisjuhised.

Yoast Redirect Manager vs tasuta ümbersuunamise pistikprogramm
Kui otsite lihtsalt roomamisvigade parandamise viisi, saate kasutada tasuta Kiire lehe / postituse ümbersuunamise pistikprogramm. Yoast võimaldab teil luua ainult ühe ümbersuunamise korraga, samal ajal kui see tasuta pistikprogramm võimaldab 3. See võib säästa palju aega, eriti kui teil on sadu roomamisvigu.

301 ümbersuunamise näide

Järeldus: seal on palju tasuta ümbersuunamise pistikprogramme, näiteks Kiire lehe / postituse ümbersuunamise pistikprogramm, mis on lihtne ja teeb fantastilist tööd. Yoasti ainus peamine eelis on see, et kui muudate lehe alalist linki, loob see automaatselt ümbersuunamise uuele URL-ile. Kuid kui peate neid palju seadistama, lubab Yoasti ümbersuunamishaldur teil teha ainult ühe korraga.

Suuna halduri plussid

 • Võimaldab importida ümbersuunamisi ümbersuunamise pistikprogrammist ja .htaccess-ist
 • Kaasas mitu ümbersuunamisvalikut: 301 (vaikimisi), 302, 307, 410, 451

Suuna halduri miinused

 • Teiste pistikprogrammide olemasolevad ümbersuunamised tuleb käsitsi lisada
 • Korraga saate seadistada ainult 1 ümbersuunamise
 • Kui peate ümbersuunamised käsitsi importima, saate iga ümbersuunamise lisamise korral teatise (muutub tüütuks)

11. Keskenduge märksõnade ekspordile

Annab teile valiku Yoast sätetes (Tööriistad > Import ja eksport), et eksportida kõik oma fookuses olevad märksõnad, iga lehe SEO / loetavuse skoor ja mõned täiendavad SEO andmed.

Pärm-eksport-keskendu-märksõnad

Järeldus: kui teete SEO auditit ja soovite üle vaadata kogu oma märksõnade loendi, võib see aega kokku hoida. Vastasel korral võite lihtsalt iga lehe läbi vaadata ja selle märksõna (d) üle vaadata.

12. 1-aastane tasuta juurdepääs ööpäevaringsele toele

Järeldus: ma tunnistan, et ma pole kunagi kasutanud Yoasti premium-tuge, kuid olen kuulnud segaseid arvamusi ja mitu korda viitavad nad teile lihtsalt nende kirjutatud õpetustele. Nad ei konfigureeri pistikprogrammi teie jaoks ega vaata teie veebisaiti üle – need on kõik pakutavad tasulised teenused. Kuid kui teil on vaja õpetust, mis jaotab Yoasti kolmeks peamiseks etapiks (sätete konfigureerimine, fookussõnade uurimine, sisu optimeerimine), on mul selleks hea õpetus..

Järeldus – võite seda soovida, kuid te ei vaja seda

Mis tahes SEO pistikprogrammi installimine ei paranda teie SEO-d automaatselt – sama on Yoast SEO lisatasu korral. Jah, see annab teile lisafunktsioone, kuid kas te ka kasutate neid ??? Peale nende ümbersuunamishalduri (mille jaoks saan hõlpsalt mõnda teist ümbersuunamise pistikprogrammi kasutada) pole. Enamik inimesi ei mõista SEO põhialuseid, seetõttu keskenduge lisafunktsioonide asemel sellele, mis tegelikult on oluline. Allpool on toodud 3 peamist sammu Yoasti TASUTA SEO pistikprogrammi õigeks kasutamiseks.

 1. Seadistage Yoasi seaded
 2. Uurimis märksõnad
 3. Sisu optimeerimine

Minu Pärmi õpetus juhendab teid kõike seda ja te ei vaja selle jaoks premium-versiooni. Sellel on üle 500 kommentaari ja seda on kasutanud üle 150 000 inimese – ma loeksin seda kindlasti.

23. Korduma kippuvad küsimused

&# x1f6a6; Kas Yoast SEO Premium on seda väärt?

Ei see ei ole. Mitme fookusega märksõna funktsioon on üsna kasutu, ümbersuunamisi saab seadistada tasuta ümbersuunamise pistikprogrammide abil ja Yoast Premium’is ei paranda miski teie SEO-d otseselt. See pole väärt 89 dollarit aastas. Mul on see ainult sellepärast, et ma kirjutan SEO arvustusi / juhendeid elatiseks.

&# x1f6a6; Kas mitme märksõna valikud on kasulikud?

Ei, see pole abiks, kuna sekundaarseid märksõnu kasutatakse tavaliselt osaliste vastena ja Yoast ei tuvasta neid, seega muutub SEO analüüs sekundaarsete märksõnade jaoks kasutuks.

&# x1f6a6; Kas ümbersuunamisi saab seadistada tasuta pistikprogrammi abil?

Nad kindlasti saavad. Ümbersuunamine või kiire lehe / postituse ümbersuunamine on kaks (tasuta) pistikprogrammi, mida saab kasutada ümbersuunamiste seadistamiseks või .htaccessi kasutamiseks, nii et te ei vaja isegi pistikprogrammi.

&# x1f6a6; Kas Yoast Premium hoiab teie saiti Google’i algoritmi värskendamisel?

Mitte vähimalgi määral. On hullu, et nad esitavad selle väite, kuna Yoastil pole midagi pistmist teie linkide kvaliteedi, õhukese sisu ega isegi heade märksõnade valimisega. Google’i värskendustes on palju tegureid ja arvata, et Yoast teid kuidagi nende värskenduste eest kaitseb, on täiesti vale. See Yoasti väide on vale.

&# x1f6a6; Kas sisemise linkimise funktsioon on kasulik?

Mul on Yoast Premium (ainult seetõttu, et kirjutan elatist arvustusi) ja ma ei kasuta nende sisemise linkimise funktsiooni. Kuni mäletate oma sisule siselinkide lisamist (mida peaksite igal juhul tegema), on siselinkide loendamine igal üksikul postitusel pisut kinnisideeks.

&# x1f6a6; Kas Yoasti premium-tugi on hea?

Nad ei vaata läbi, logi sisse ega aita teil oma saiti optimeerida. Peamiselt suunavad nad teid lihtsalt nende kirjutatud õpetustele. Ma ei ostaks Yoast Premiumi selle eest või üldse mitte.

Kas sa nõustud? Andke teada, kui teil on küsimusi 🙂

Terviseks,
Tom

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector