9 geriausios „WordPress“ prieglobos priemonės 2019 m. [Populiariausi ekspertų patarimai]

04.06.2020
PASTABA '9 geriausios „WordPress“ prieglobos priemonės 2019 m. [Populiariausi ekspertų patarimai]
0 12 мин.

Jei norite sukurti svetainę, pirmiausia jums reikia domeno ir žiniatinklio prieglobos. Yra daugybė žiniatinklio prieglobos kompanijų, teikiančių įvairių tipų žiniatinklio prieglobą, pvz., Bendro naudojimo, „WordPress“ talpinimas, Debesų talpinimas, VPS talpinimas, valdomas „WordPress“ priegloba ir kt. Kaip „WordPress“ vartotojas, turite gauti geriausią „WordPress“ prieglobą.


Tačiau išsirinkti geriausią „WordPress“ prieglobą nėra lengva, nes yra daugybė „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjų. Jie siūlo įvairias prieglobos funkcijas, palaikymą, kainų nustatymą ir kt. 

Jei jūsų svetainės puslapio įkėlimo greitis yra per lėtas, greičiausiai prarasite ir savo auditoriją bei pardavimus. Tarkime, kaip pavyzdį-  „Amazon“ praranda 1% klientų dėl lėto puslapio įkėlimo laiko (100 ms), „Google“ srautas sumažėjo 20% jų .5 sekundžių per paieškos puslapio generavimo laiką 20%

Jei savo svetainę naudojate bet kuriame nemokamo interneto prieglobos paslaugų teikėjui, siūlau perkelti savo svetainę į bet kurį kitą mokamą prieglobos paslaugų teikėją. Naudodamiesi nemokama prieglobos paslauga jie negarantuoja jūsų svetainei, bet kuriuo metu jūsų svetainė gali sumažėti, o tai yra košmaras svetainės savininkams. Šioje temoje aš pasidalinsiu su jumis geriausiu bendro „WordPress“ priegloba, kuri daugiausia skirta bendro naudojimo „WordPress“ prieglobai..

Geriausias „WordPress“ priegloba

Kaip išsirinkti geriausią „WordPress“ prieglobą?

Jei planuojate sukurti svetainę ar norite persikelti į geresnę „WordPress“ prieglobos įmonę, tuomet reikia atkreipti dėmesį į keletą svarbių faktų. Tikriausiai nenorite kiekvieną kartą perkelti savo svetainės dėl prastos prieglobos kokybės ir blogo klientų aptarnavimo.

Taigi apžvelkime, į ką reikia atsižvelgti prieš perkant bet kurią „WordPress“ prieglobą. 

Spektaklis: Kai reikia pasirinkti geriausią „WordPress“ prieglobą, svarbiausias faktas yra žiniatinklio prieglobos efektyvumas. Svetainių lankytojai neturi pakankamai laiko laukti, kol bus įkeltas puslapis. Jei jūsų svetainė įkeliama per lėtai, paprastai prarandate auditoriją ir jie turės neigiamos patirties jūsų svetainėje. Geras internetinis priegloba padidina jūsų svetainę ir saugo jūsų internetą visą parą.

Funkcijos: Kai kalbama apie mokamą žiniatinklio prieglobą, pirmiausia reikia patikrinti prieglobos įmonės ypatybes. Jei žiniatinklio prieglobos įmonė teikia visas funkcijas, kurių jums reikia jūsų svetainei, turėtumėte ją įsigyti.

Jei norite sukurti svetainę, turėtumėte naudotis teikiama priegloba nemokama domeno vardo registracija, todėl jums nereikia papildomai mokėti už domeną. Taip pat įtraukiau tas interneto prieglobos įmones, kurios teikia nemokamą domenų registraciją.

Saugumas: Svetainės saugumas yra pagrindinis dalykas, užtikrinantis, kad svetainė joje netrūktų. Turbūt žinote, kad įsilaužėliai gali lengvai nulaužti jūsų svetainę, jei saugos lygis per žemas. Taigi bus puiku, jei patikrinsite jų teikiamas saugos funkcijas. Taip pat turite patikrinti, ar žiniatinklio priegloba teikia nemokamą SSL.

Nemokama „WordPress“ migracija: Jei jau turite „WordPress“ svetainę, jums reikia šios parinkties. Taigi jūsų svetainė bus perkelta į naują kompiuterį, priėmus ekspertus be prastovų.

Pagalba klientams: Viena įmonė negali būti patikima ar patikima, jei laiku nepateikia palaikymo. Įsitikinkite, kad patikrinote, ar yra jų tiesioginis pokalbis, telefono skambutis, bilietų sistemos klientų aptarnavimas. Galite sukurti palaikymo bilietą arba tiesioginius pokalbius su jais

Galite sukurti palaikymo bilietą ar tiesioginius pokalbius su jais ir sužinoti, ar jie teikia greitą palaikymą, kaip pažadėjo.

Kainodara: Kai gaunate interneto prieglobą, tada svarbu kaina. Tikriausiai nenorite išleisti 10 kartų pinigų prieglobai kaip pradedantiesiems. Bet jei jūsų svetainė auga ir joje yra didelis srautas, turėtumėte gauti aukščiausią „WordPress“ planą arba pereiti į valdomą „WordPress“ prieglobą.

9 geriausios „WordPress“ 2019 m

„SiteGround“

„WordGress“ svetainių talpinimas

„SiteGround“ yra vienas populiariausių ir „WordPress“ rekomenduojama priegloba. Jie teikia be vargo 1 spustelėjimą „WordPress“ diegimui ir „WordPress“ automatiniam atnaujinimui. Jei jau turite esamą svetainę, jos ekspertas nemokamai perkels jūsų „WordPress“ svetainę be prastovų.

Galite naudoti jų galingą tempimą & mesti svetainių kūrėją, kad sukurtų svetainę be laiko. Jie teikia 5 duomenų centro vietas, kad būtų užtikrintas geriausias svetainės greitis. Su kiekvienu jų „WordPress“ planu gausite nemokamą „CloudFlare“ kompaktinį diską. Jie taip pat turi savo specialųjį talpyklos talpyklos papildinį, dėl kurio jūsų „WordPress“ svetainė yra ypač greita.

Visus serverius valdo HTTPS / 2, o tai leidžia naršyklei įkelti svetaines daug greičiau. Jums nereikia jaudintis dėl savo svetainės atsarginių kopijų kūrimo, jie siūlo automatinio atsarginio kopijavimo ir atkūrimo funkciją, kad visi jūsų svetainės duomenys išliktų saugūs. Jau neminint to, kad „SiteGround“ teikia geriausią klientų aptarnavimą.

Pagrindiniai bruožai:

 • Neišmatuotas duomenų perdavimas
 • Nemokamas vilkimas & lašas statybininkas
 • 1 spustelėkite „WordPress“ diegti
 • Laisva migracija
 • „WordPress“ automatinis atnaujinimas
 • „WordPress“ specialioji talpykla
 • HTTP / 2 įgalinti serveriai
 • Dienos atsarginės kopijos & atkurti
 • Scenografija
 • 24/7 greitas palaikymas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Kaina: Jų pradinis planas prasideda nuo 3,95 USD/ mėn.

„BlueHost“

„BlueHost WordPress“ priegloba„Bluehost“ yra vienas iš geriausių ir pigiausių „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjų, prieinamų internete. Tai yra „WordPress“ rekomenduojamas priegloba ir maitina daugiau nei 2 milijonus svetainių visame pasaulyje. „Bluehost“ teikia skirtingą tipą žiniatinklio prieglobos – bendro naudojimo, „debesies“, „WordPress“, VPS ir tt -, o visus jų serverius maitina aukščiausio lygio aparatūra..

„Bluehost“ siūlo Nemokama domeno vardo registracija visus jų „WordPress“ prieglobos planus. Kiekviename plane yra nemokamas SSL sertifikatas, patobulintas „cPanel“. „Bluehost“ suteikia lengvą ir greitą sąranką naudojant 1 paspaudimo „WordPress“ diegimo programą ir 99,9% svetainės veiksnumo. Jūs taip pat gaunate „CloudFlare CDN“, kad paspartintumėte „WordPress“ greitį. Čia išleidžiate visas funkcijas, kiek išleidžiate pinigų. 

Jei kuriate naują „WordPress“ svetainę, tada „Bluehost“ yra geriausias pasirinkimas jums.

Funkcijos:

 • 1 nemokamas domenas
 • Nemokamas SSL sertifikatas
 • 1 paspauskite „WordPress“ diegimą
 • „cPanel“
 • Nemokamas „CloudFlare“ CDN
 • 24/7 palaikymas
 • 99,9% veiksnumo
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Kaina: Jų pagrindinis planas prasideda tik nuo to 2,95 USD/ mėn

A2 talpinimas

„A2Hosting for WordPress“

A2 priegloba yra viena iš geriausių „WordPress“ prieglobų. Jei ieškote greičiausio „WordPress“ prieglobos, tuomet A2 priegloba bus puikus pasirinkimas. Jie suteikia neribotą saugojimą, neribotą duomenų perdavimą ir be vargo 1 spustelėjimą „WordPress“ diegimui.

Dėl jų pažangiausių SSD diskų ir „turbo“ serverių jūsų svetainė x20 gali būti spartesnė, suteikdama 99,9% neveiklumo garantiją. Jie iš viso turi 3 duomenų centrus visame pasaulyje ir jūs galite pasirinkti bet kurią vietą, kaip norite. Galite lengvai integruoti „CloudFlare“ CDN su savo „WordPress“ svetaine.

Pagrindiniai bruožai:

 • Neribota saugykla
 • Neribotas duomenų perdavimas
 • Nemokamas SSL sertifikatas
 • Nemokamas „CloudFlare“ CDN
 • Spustelėkite „WordPress“ diegimą
 • Nemokama migracija
 • 99,9% Uptime garantija
 • „24/7“ „Guru“ palaikymas
 • Nemokami „Bing“ / „Yahoo Ad“ kreditai

Kaina: Jų „WordPress“ prieglobos planas prasideda nuo 3,92 USD/ mėn. (Dabar 51% nuolaida).

 

 

„DreamHost“
„DreamHost“ interneto priegloba

„DreamHost“ yra dar vienas „WordPress“ rekomenduojamas priegloba ir daugiau nei 10 metų buvo atsidavęs „WordPress“ bendruomenei. Turėdama daugiau nei 20 metų žiniatinklio prieglobos patirtį, dabar „DreamHost“ teikia daugiau nei 1,5 milijono svetainių. Skirtingai nuo kitų interneto prieglobų, „DreamHost“ daugiausia dėmesio skyrė „WordPress“ prieglobai.

Jų valdomoje „WordPress“ priegloboje yra vieno paspaudimo „WordPress“ diegimas, automatiniai atnaujinimai ir atsarginės kopijos. Kiekviename prieglobos pakete yra SSD, neribotas srautas, kuris jūsų svetainę padidina 200% greičiau.

Jų „WordPress“ prieglobos plane yra du planai. Abu planai palaiko kelias „WordPress“ svetaines ir domenus. Jei ieškote valdomo „WordPress“ prieglobos didelio srauto svetainei, tada „DreamHost“ yra puikus pasirinkimas.

Jei gausite „DreamHost“ bendrojo naudojimo planą 1 metams, gausite nemokama domeno vardo registracija.

Pagrindiniai bruožai:

 • Neribotas puslapio peržiūrų skaičius
 • Neribotas pralaidumas
 • Nemokama domenų registracija
 • Vienu spustelėjimu „WordPress“ diegimas
 • „Jetpack“ priemoka
 • Automatiniai „WordPress“ atnaujinimai
 • Kasdieniai atnaujinimai ir patobulinta saugos apsauga
 • Apsauga nuo brutalios jėgos išpuolių & veikimo stebėjimas
 • 100% veikimo garantija
 • „24/7 WordPress“ palaikymas
 • 97 dienų pinigų grąžinimo garantija

Kaina: Jų pagrindinis „WordPress“ prieglobos planas prasideda nuo 9,95 USD/ mėn.

Inmotion priegloba
Inmotion WordPress hostingas

„Inmotion Hosting“ yra vienas iš geriausių „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjų, turintis daugiau nei 10 metų žiniatinklio prieglobos patirtį. Jų valdoma „WordPress“ platforma yra tiksliai suderinta, kad užtikrintų maksimalų svetainės našumą.

Skirtingai nuo kitų geriausių „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjų, „Inmotion“ prieglobos pasiūlymai nemokama domenų registracija ir leidžia priglobti kelias svetaines jų pradiniame plane. Negana to, jie siūlo neribotą vietą diske, neribotą mėnesinį duomenų perdavimą ir nemokamą svetainių perkėlimą. Jie taip pat supaprastino „WordPress“ diegimo procesą, todėl vienu mygtuko paspaudimu galite įdiegti „WordPress“ ar bet kurias kitas programas.

Jie taip pat rūpinasi jūsų svetainės saugumu. Gausite SSL sertifikatą ir „CloudFlare CDN“, kad svetainė būtų greitesnė.

Pagrindiniai bruožai:

 • Nemokama domenų registracija
 • Leidžiamos kelios svetainės
 • Neribota vieta diske
 • Neribotas duomenų perdavimas
 • Laisva migracija
 • Nemokamas vilkimas & Drop svetainių kūrėjas
 • Nemokamas SSL
 • Nemokamas CDN
 • Nemokamos duomenų atsarginės kopijos
 • Garantija 99,9%
 • 24/7 palaikymas
 • 90 dienų pinigų grąžinimo garantija

Kaina: Jų pagrindinis „WordPress“ prieglobos planas prasideda nuo 5,99 USD/ mo, kuris leidžia talpinti kelis domenus.

„HostGator“

„HostGator WordPress“ priegloba

Jei ieškojote apie geriausią „WordPress“ prieglobą, turite žinoti apie „HostGator“. „HostGator“ talpina daugiau nei 8 milijonus domenų ir yra viena populiariausių „WordPress“ žiniatinklio prieglobos. Kaip ir kiti interneto prieglobos paslaugų teikėjai, „HostGator“ taip pat teikia įvairių tipų žiniatinklio prieglobos galimybes.

Jei jau turite esamą svetainę, galite ją perkelti nemokamai. Galite naudoti jų tempimą & „drop builder“, kad sukurtumėte savo svetainę ir netrukus paskelbtumėte. Naudodamiesi jų greito įdiegimo įrankiu, vienu spustelėjimu galite sukurti bet kokio tipo svetaines, tinklaraščius, wiki, el. Prekybą ir kt. Su kiekvienu prieglobos planu gausite 100 USD „Google AdWords“ ir „Bing“ kreditą.

Galite integruoti „CloudFlare CDN“ į savo „WordPress“ svetainę, tai labai greitai įkels jūsų svetainę. Jie taip pat garantuoja, kad jūsų svetainė veiks 99,9% ir 45 dienų pinigų grąžinimo politika.

Pagrindiniai bruožai:

 • Nematuota vieta diske
 • Neišmatuotas duomenų perdavimas
 • Nemokamas CDN
 • Greitas atsarginis kopijavimas
 • Nemokama „Google AdWords“ & „Bing“ kreditai
 • 99,9% Uptime garantija
 • 45 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • 24/7 palaikymas

Kaina: Pagrindinis jų planas prasideda nuo 3,95 USD / mėn.

„iPage“

„iPage“ interneto priegloba

„iPage“ yra pigiausias „WordPress“ priegloba. „iPage“ teikia visas prieglobos funkcijas už prieinamą kainą. Jų „WordPress“ prieglobos plane yra galingas tempimas & mesti svetainių kūrėją, šimtus mobiliesiems pritaikytų šablonų, „Google“ & „Bing“ skelbimų kreditai, SEO rinkodaros įrankiai ir daug daugiau.

Jų žiniatinklio prieglobos planas prasideda tik nuo 1,99 USD / mėn. Ir gausite nemokamą domeno vardo registraciją, neribotą vietą diske, „WordPress“ 1 spustelėjimo diegimo programą ir jie taip pat leis neribotus domenų pavadinimus.

Nesvarbu, ar esate tinklaraštininkas, ar rinkodaros specialistas, „iPage“ teikia internetinius pardavimo įrankius ir rinkodaros įrankius, tokius kaip „Google AdWords“ pasiūlymas, „Bing“ paieškos kreditas ir kt..

Pagrindiniai bruožai:

 • Nemokama domeno vardo registracija
 • Priimkite neribotą domenų skaičių
 • Neribota saugykla & eismas
 • „iPage“ svetainių kūrėjas
 • „WordPress“ 1 spustelėjimo diegimo programa
 • Nemokamas „Google AdWords“ pasiūlymas (100 USD) & „Bing“ paieškos kreditas (100 USD)
 • 27/7 tinklo stebėjimas
 • 27/7 „WordPress“ palaikymas
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

Kaina: Jų interneto prieglobos planas prasideda tik nuo jų 1,99 USD/ mėn.

Šiame straipsnyje aš pasidaliniau 9 geriausiomis „WordPress“ 2019 m. Prieglobomis. Tikiuosi, kad šis įrašas padėjo jums išsirinkti geriausią „WordPress“ prieglobą. Dalykitės savo nuomone ir patirtimi apie tas interneto prieglobos paslaugas. Galite susisiekti su mumis Facebook, „Twitter“, „Google“+.

Čia yra daugiau „WordPress“ straipsnių, kurie jums gali patikti,

 • 19 darbo patarimų, kaip pagreitinti „WordPress“ svetainės greitį
 • Geriausias „WordPress“ CDN, skirtas padidinti jūsų svetainės greitį
 • Kaip pridėti saugos klausimus prie „WordPress“ prisijungimo puslapio
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector