10 geriausių „WordPress“ tiesioginių pokalbių papildinys 2016 m

04.06.2020
PLUGINAI '10 geriausių „WordPress“ tiesioginių pokalbių papildinys 2016 m
0 14 мин.

Kas yra tiesioginiai pokalbiai?

Gyvas pokalbis Palaikymas yra žiniatinklyje teikiama paslauga, leidžianti įmonėms realiame laike bendrauti ar kalbėtis su savo svetainės lankytojais. Gyvai palaikymo programos dažniausiai naudojamos siekiant suteikti tiesioginį klientų aptarnavimą ir informaciją klientams. Taigi šiame įraše aš jums parodau 10 Geriausias „WordPress“ tiesioginių pokalbių papildinys 2016 m.


Bet jūs galite pagalvoti, kodėl man reikia tiesioginio pokalbio funkcijos mano svetainėje … Ar ne?„Ar žinote, kad galite sulaukti daugiau 60% klientų, net jei turėtumėte tiesioginių pokalbių sistemą, galite padidinti savo pardavimus“. Tiesioginio pokalbio funkcija šiais laikais yra akivaizdi norint ką nors parduoti, o daugiausia tiems, kurie į jūsų svetainę ateina pirmą kartą. Jie neturi daug laiko laukti atsakymo. Taigi tiesioginis pokalbis tokiu atveju yra puikus darbas. Integravę „WordPress“ tiesioginių pokalbių papildinį, galite tiesiogiai kalbėtis su savo klientu ir padėti jam sužinoti apie bet kurio produkto klausimus. Peržiūrėkime tuos „WordPress“ tiesioginių pokalbių papildinius …

10 geriausių „WordPress“ tiesioginių pokalbių papildinys

1. Gyvas pokalbis

„WordPress“ tiesioginių pokalbių papildinysGyvas pokalbis yra geriausia tiesioginių pokalbių programinė įranga ir pagalbos tarnybų programinė įranga klientų aptarnavimui. Jei ieškote geriausio „WordPress“ tiesioginių pokalbių papildinio bet kokiam verslui, tuomet jis yra geras pasirinkimas. Tai „WordPress“ tiesioginių pokalbių papildinys ateina su daugybe funkcijų, kurios gali pagerinti jūsų pokalbį su pirkėjais. 

Turėdami galingą administratoriaus prietaisų skydelį, galite tinkinti viską. Jei turite portfelį, el. Prekybą ar bet kurį interneto puslapį, galite juo lengvai naudotis. Pirmiausia tereikia prisijungti prie savo administratoriaus prietaisų skydelio, gauti kodą ir įtraukti jį į savo temą footer.php. Tada čia galite nustatyti savo pokalbių parinktis, temas. Čia yra informacijos suvestinės ekrano kopija:-

gyvas pokalbis wpmyweb

Pagrindiniai bruožai:

 • Pokalbių lango tinkinimas: Įjungę pokalbių parinktį savo svetainėje, galite tinkinti pokalbių langą su keliomis temomis ir spalvomis. Tai dar ne viskas. Toliau kalbų parinktyje numatytoji kalba yra anglų, bet jei jūsų verslas įsikūrė Italijoje, tuomet kalbą galite pakeisti į italų. Taip pat galite įjungti išankstinę pokalbio apklausą, apklausą po pokalbio ir tt. Pokalbio apklausa dažniausiai naudojama momentiniams klientų atsiliepimams ir reitingų agentams. Jei tuo metu internetiniai pokalbiai negalimi, klientas gali užpildyti bilieto formą pokalbio parinktyje.
 • Klientų įtraukimas: Galite nustatyti pasirinktinį pranešimą, kai kas nors spustelėja internetinį pokalbį, arba galite nustatyti daugiau sveikinimų, kad pakviestumėte tikslinius lankytojus į pokalbį. Su akių gaudytojas sistema, jūsų klientai sulaukia daugiau dėmesio ir išprovokuoja juos pradėti pokalbį.
 • Išplėstiniai agento įrankiai: „Chat Agent“ gali pridėti žymas ir sparčiuosius klavišus, kad galėtų greitai juos naudoti. Šiuos pokalbius galima naudoti asmeniniame kompiuteryje ir telefone naudojant atsisiunčiamą programinę įrangą. 
 • Pokalbių nustatymai: Pokalbių agentai gali nukreipti pokalbius arba tai gali būti daroma automatiškai. Taigi tam tikras skyrius gauna konkrečių kategorijų klientus.
 • Lengva integruoti: Nesvarbu, kurią CMS naudojate, galite lengvai integruoti šį „Live Chat“ papildinį į savo svetainę.

Kaina:

Šis papildinys yra mokamas, jo pradinės išlaidos yra 16 USD / mėn. Pradėkite 30 dienų bandymą

2. „WP Live Chat“

„WordPress Live Chat- Wpmyweb“

„WP Live Chat“ įskiepis yra pats ekonomiškiausias „WordPress“ tiesioginių pokalbių papildinys. Šis papildinys veikia visiškai ir palaiko mažas įmones. Šis papildinys yra nemokamas, todėl jums nereikia mokėti už mėnesinių pokalbių prenumeratą, kad geriau suprastumėte savo lankytojus.

Dabar jūs turite galimybę surengti tiesioginius pokalbius savo svetainėje arba jų tiesioginių pokalbių serveryje. Jų tiesioginių pokalbių serverio naudojimas pagerins jūsų pokalbių našumą iki 300% ir sumažins jūsų kompiuterio apkrovą. 

Jis yra visiškai pritaikomas, todėl tiesioginį pokalbį galite nustatyti iš savo administratoriaus prietaisų skydelio. Kaip matote aukščiau esančiame paveikslėlyje, galite kalbėtis su klientais naudodamiesi „Windows“, „Android“ programomis ir pan., Ir net gausite pranešimą darbalaukyje, jei kuris nors klientas norės kalbėtis su agentais. Žemiau pateiktas administratoriaus informacijos suvestinės vaizdas:

„WP Live Chat“

Šis papildinys yra nemokamas, tačiau jei norite gauti visas šio papildinio funkcijas, turite nusipirkti PRO versiją. Čia yra keletas pagrindinių „WP Live Chat“ funkcijų:

Pagrindiniai bruožai:

 • Visiškai pritaikomi pokalbiai: Kaip jau minėjau, tą papildinį galima visiškai pritaikyti, taigi jūs galite susikurti savo pokalbius kaip norite.

 • Pokalbių įvertinimai & Socialinės piktogramos: Tai geras pasirinkimas, kai klientai / vartotojai gali įvertinti jūsų agentus realiu laiku, o pokalbių lange galite pridėti savo „Facebook“ gerbėjų puslapį ar verslo puslapį, kad tuo pačiu metu gautumėte daugiau stebėtojų..
 • Naršyklės pranešimai: Šis papildinys leidžia jums: Gaukite naršyklės pranešimus, kai tik gausite naują pokalbį.
 • Prieiga Pnepakartojami pokalbių įrašai: Galite prieiti prie visų pokalbių, kurių galbūt praleidote, taip pat prie ankstesnių pokalbių įrašų.
 • Palaiko kelias kalbas: „WP Live Chat“ palaikymas yra visiškai išverstas ir prieinamas daugiau nei 25 skirtingomis kalbomis.
 • Priimkite savo pokalbių serverį debesyje: Priimkite tiesioginių pokalbių serverį jų debesies serveryje, kad pagerintumėte pokalbių našumą iki 300% ir sumažintumėte pagrindinio kompiuterio apkrovą. 

Kaina:

Šis papildinys yra nemokamas, tačiau norint gauti visišką prieigą ar funkcijas reikia nusipirkti šio papildinio „Pro“ versiją, kuri kainuoja 39,95 USD..

3.„Tawk.to Live Chat“

tawk wpmyweb

Tawk.to yra 100% NEMOKAMA gyvų pokalbių programa, leidžianti stebėti ir kalbėtis su lankytojais jūsų „WordPress“ svetainėje. Tai palaiko bet kokio tipo verslą ir daugiau nei 250 000 bendrovių, naudojančių „Tawk.to“. Jis skirtas padidinti klientų įsitraukimo į internetą patirties efektyvumą. Kadangi nėra jokių apribojimų, todėl galite naudoti keliose svetainėse ir agentuose vienoje prietaisų skydelio sąsajoje, kad galėtumėte kalbėtis su savo svetainės lankytojais.

„Tawk.to“ siūlo nemokamas „iOS“, „Android“, „Windows“ ir „Mac OSX“ programas, kad palaikytų ryšį arba galite prisijungti naudodami bet kurią šiuolaikinę naršyklę..

Pagrindiniai bruožai:

 • Tinkintas valdiklis: Lankytojo valdiklio dydį, spalvas, vietą ir turinį galite modifikuoti, kad tiktų jūsų svetainei.
 • Naudokite kelias svetaines: Jei norite naudoti tiesioginį pokalbį keliose svetainėse. Tada pridėkite kelis skirtingus valdiklius prie tiek svetainių, kiek jums patinka, kad galėtumėte stebėti, iš kur visi jūsų pokalbiai yra.
 • Automatiniai pokalbių aktyvikliai: Galite nustatyti aktyviklius, kad nustatytumėte automatinius pranešimus pagal įvairias sąlygas, pvz., Laiką, apsilankymą konkrečiame puslapyje ar atliekant tam tikrą veiksmą ir pan..
 • Pasirinktiniai spartieji klavišai: Spartieji klavišai leidžia greitai atsakyti per 1 sek., Be to, taupo laiką atsakant į dažnai užduodamus lankytojų klausimus. Tokie kaip: Užuot rašę Sveiki, sveiki atvykę į mūsų svetainę, kaip galime padėti? galėtumėte sukurti tiesiog nuorodą /Sveiki.
 • Nemokamos programos: „Tawk.to“ siūlo nemokamas „iOS“, „Android“, „Windows“ ir „Mac OSX“ programas, kad palaikytų ryšį su savo klientais iš bet kurios vietos.

Kaina: 

100% nemokama.

4. „Zopim Live Chat“

zopim live chat

Zopimas yra vienas iš populiariausių ir patikimiausių „WordPress Live Chat“ papildinių. „Zopim“ leidžia stebėti ir kalbėtis su lankytojais, naršančiais jūsų parduotuvėje realiu laiku. Jie turi daugiau nei 150 000 klientų ir aktyviausią įdiegtą „WordPress“ tiesioginių pokalbių papildinį.

Jie klientams teikia pačią šauniausią funkciją „Facebook Messenger“ pokalbis “. Taigi naudodamiesi šia funkcija galėsite naudotis „Messenger“. Ir, be abejo, tai yra dar vienas geriausias būdas susisiekti su klientais.

Pagrindiniai bruožai:

 • Išankstinė „Analytics“: „Zopim“ prietaisų skydelis leidžia stebėti lankytojų srautus, naudojimo būdus ir leidžia įeiti bet kada, kai klientui gali prireikti pagalbos.
 • Tinka visų rūšių verslui: Jei turite mažą ar net didelę svetainę, jokių problemų. Jis veikia sklandžiai bet kokio tipo.
 • Draugiška mobiliesiems: Šis papildinys yra visiškai patogus mobiliesiems, todėl jūsų klientai gali kalbėtis su jumis iš bet kurio įrenginio naudodami mobiliesiems optimizuotą pokalbių valdiklį.
 • Lengva integruoti: Tai palaiko visas pagrindines CMS.
 • dar daug …

Kaina:

Nemokamas | 11,20 USD / mėn.

5. Aš palaikau

Pokalbių papildinys „WoRdPress“

Aš palaikau yra internetinių svetainių ir elektroninės prekybos parduotuvių tiesioginių pokalbių platforma. Naudodamiesi tiesioginių pokalbių programine įranga, galite turėti tiesioginio pokalbio sąskaitą, prisijungti prie tiesioginio pokalbio paskyros ir per kelias minutes kalbėtis su savo lankytojais..

Pagrindiniai bruožai:

 • Realaus laiko lankytojų stebėjimas: Turėdami galingą prietaisų skydelį, jūs galite stebėti lankytojų elgesį ir elgtis su juo taip pat svarbu. Ir galite stebėti, kuriuose puslapiuose yra jūsų vartotojai, iš kur jie atsirado, jų geografinę vietą. 
 • Lengva tinkinti: Galite tinkinti pokalbių langus, kad jie atitiktų jūsų svetainių temą, ir pakeisti šriftus, spalvas ir antraštės antraštės vaizdą. Pokalbių galimybė galite sutvarkyti tekstą ir laukus.
 • Geresnis saugumas: Aš palaikau SSL šifravimą, kad visi pokalbiai būtų saugūs.
 • daugiau ….

Kaina:

Nemokamas | 12,63 USD / mėn

6. „JivoChat“

Dživochatas

„JivoChat“ turi daugiau nei 155 614 klientų ir yra viena patikima įmonė. „JivoChat“ padeda klientams gauti tiesioginius atsakymus tiesioginiuose pokalbiuose – jiems nereikia skambinti ar siųsti el. Laiškų ir tiesiai į jūsų svetainę. Šį įskiepį galite įdiegti per kelias minutes, jį galima sukonfigūruoti taip, kad atitiktų jūsų asmeninį stilių.

„JivoChat“ teikia nemokamą darbalaukio programą, skirtą „Mac“ / „Windows“, naršyklės programą ir programą mobiliesiems. Taigi jūs ar jūsų agentai nepraleis nė vieno pokalbio. 

Pagrindiniai bruožai:

 • Daugiau geresnės kokybės: Kiekvieną dieną jie įvertina jūsų svetainės pokalbių paslaugos kokybę nuo 0 iki 5 ir teikia pasiūlymus, kokias sritis reikia patobulinti..
 • Paprasta naudoti: Agentai gali dalyvauti pokalbiuose naudodami patogią darbalaukio programą, skirtą „Mac“ / „Windows“, naršyklės programą ir mūsų programą mobiliesiems.
 • Daugiau pokalbių su klientais: Tai siūlo pagalbą prieš užduodant klausimus su iniciatyviais pokalbiais atsitiktinius lankytojus paverčia laimingais klientais.

Kaina:

Nemokamas | 10 USD / mėn.

7. „Tidio“ tiesioginis pokalbis

tildochatas

„Tidio“ tiesioginis pokalbis yra tiesioginio pokalbio paslauga, leidžianti lengvai bendrauti su klientais. Jei jūs ieškote gero ir pigaus „WordPress“ tiesioginių pokalbių papildinio, tai yra geras pasirinkimas. Jis sukurtas specialiai „WordPress“ bendruomenei. Įdiegę papildinį, būsite pasirengę visapusiškai naudotis mūsų teikiamų paslaugų teikiamais privalumais, nereikalaujant registracijos.

Įdiegti papildinį yra be galo lengva, jei esate pasirengęs naudoti. Tai seka, kas lankosi jūsų svetainėje. Galite pritaikyti formų spalvų schemą arba pasirinktinius laukus pagal savo poreikius.

Funkcijos:

 • Sekite, kas lankosi jūsų svetainėje.
 • Susisiekite su savo lankytoju el. Paštu, kai jie išeina iš pokalbio.
 • Integracija su „Zendesk“, „GetResponse“, „SalesForce“ ir „MailChimp“ ir daugeliu kitų.
 • Speciali programa, skirta mobiliesiems ir staliniams įrenginiams („iOS“, „Android“, „Windows“, „OS X“, „Chrome“).
 • Visiškai pritaikomas.

Kaina:

Nemokamas | „Pro“ versija: 12 USD / mėn.

„Tildo“ pokalbių kaina

8. „Olark“ tiesioginis pokalbis

tiesioginiai tiesioginiai pokalbiai

Olarka yra pats gražiausias ir veiksmingiausias būdas pasikalbėti su savo klientais dėl pardavimo ir palaikymo. „Olark“ atskleidžia, kas yra jūsų svetainėje ir ką jie daro. Net pažiūrėkite, kas yra jų pirkinių krepšelyje.

Tai greitai & lengva įdiegti ir pritaikyti „Olark“. Jums tiesiog reikia sukurti „Olark“ sąskaitą ir įklijuoti kodą į savo svetainę. Turėdamas gražias temas, pasirinktą tekstą ir kalbą ir net galingą API, „Olark“ visiškai kontroliuojate jūs.

Šis papildinys yra labai naudingas jūsų el. Prekybos arba „WordPress“ svetainėms. Bet ji neturi nemokamos versijos, kad galėtumėte naudoti šį papildinį, turite įsigyti.

Funkcijos:

 • „Olark“ dirba su pagrindine jūsų naudojama programine įranga ir yra superparankiniai jūsų CRM.
 • Gaukite greitų atsiliepimų iš savo klientų, kad žinotumėte, jog padarote juos laimingesnius.
 • Jūsų klientai gali peržiūrėti jūsų produktus ar agentus naudodamiesi pokalbių galimybėmis. Kad galėtumėte patobulinti savo produktą ir patirtį.

Kaina:

12 USD / mėn. (Galima tik „Premium“ versija)

9. „onWebChat“

internetinis pokalbis

„onWebChat“ yra geras „WordPress“ tiesioginių pokalbių papildinys jūsų svetainei. Tai leidžia kalbėtis su savo svetainės lankytojais, stebėti svetainės lankomumą ir teikti geresnį klientų aptarnavimą. 

Šis „WordPress“ tiesioginių pokalbių papildinys, skirtas „WordPress“, suteikia lengvą būdą integruoti „WordPress“ svetainę į mūsų novatorišką tiesioginių pokalbių sistemą. Tai taip pat suderinama su „WooCommerce“ svetainėmis. Vienu paspaudimu galite bendrauti su savo svetainės lankytojais realiuoju laiku, stebėti savo svetainės lankomumą ir maksimaliai padidinti konversijas naudodami aktyviklius..

internetinių pokalbių funkcijos

Kaina:

Nemokamas | 7,81 USD / mėn.

10. WP-pokalbiai

„wp-chat“

WP pokalbiai yra „WordPress“ tiesioginių pokalbių papildinys, kuris daugiausia sukurtas „WordPress“. Naudodamiesi šiuo įskiepiu galite stebėti ir kalbėtis su lankytojais, kurie naršo jūsų parduotuvėje / svetainėje realiuoju laiku. Tai visiškai pritaikoma daugiakalbė pokalbių programa „Front-Interface“. 

Norint naudotis šia paslauga, jums tiesiog reikia API rakto iš WP-pokalbiai , ir galite pradėti kalbėtis su savo klientais. Tai leidžia jums pridėti neribotą skaičių svetainių, neribotų pokalbių, neribotų klientų ir dar daugiau. Šiam tiesioginių pokalbių papildiniui galite naudoti jų mobiliąją programą.

Pagrindiniai bruožai:

 • Neribotas svetainių skaičius
 • Neribotas pokalbių skaičius
 • Neribotas operatorių skaičius
 • Šiam „WordPress“ tiesioginių pokalbių papildiniui galima mobilioji programa, „Chrome“ programa

Kaina: 

Laisvas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector