20 geriausių „WooCommerce“ papildinių, kurių jums reikia 2018 m

04.06.2020
PLUGINAI '20 geriausių „WooCommerce“ papildinių, kurių jums reikia 2018 m
0 17 мин.

Taigi jūs sukūrėte „WooCommerce“ svetainę. Esate pasiruošęs pasauliui. Jūsų laukia puiki ateitis jūsų verslui. Augimas yra tai, ko jums reikia. Kažkas atlieka „Google“ paiešką ir mato jūsų svetainę. Kažkas pažiūrėjo į jūsų svetainę. Kažko trūksta. Jie suprato, kad trūksta elemento, todėl nedvejodami persikėlė į kitą svetainę. Jie paliko jūsų svetainę, o jūs prarasite galimybę.


Taigi, kas atsitiko? Jūs visiškai pamiršote įdėti funkcijų, kurios pritrauktų jūsų lankytojus prie jūsų svetainės. Šie lankytojai, kurie yra potencialūs klientai, turi pamatyti nuostabias „WooCommerce“ papildinio funkcijas, kurios gali priversti juos apsilankyti dar kartą. Jums reikia nuolatinių klientų, kurie grįš ir vėl pirks. Jums reikia globoti, kad jūsų internetinė parduotuvė paliktų teigiamų atsiliepimų. Turite patobulinti savo elektroninės prekybos svetainę, kad pasiektumėte tikslą gauti daugiau ir daugiau uždirbti.

Dabartinės rinkos tendencijos jau yra pažengusios į priekį ir „White Label Plugin“ kūrėjai naudojo skirtingus „Woocommerce“ papildinius, kurie gali patobulinti svetaines, ypač komerciniais tikslais. Tokie papildiniai yra būtini tam, kad klientai, klientai ir lankytojai įvertintų tai, ką tarnauja jūsų svetainė.

Šiais metais, 2018 m., Galite suteikti savo svetainei tikslą naudodami šiuos rekomenduojamus 20 geriausių „WooCommerce“ papildinių. Atminkite, kad kai kurie iš šių papildinių yra aukščiausios kokybės, o kai kurie – nemokami.

20 geriausių „WooCommerce“ papildinių

1. „WooCommerce“ papildomų produktų parinktys 

Woocommerce papildomo produkto parinktis„WooCommerce Extra Product Options“ yra perspektyviausias „premium“ papildinys, siūlantis 14 skirtingų funkcijų jūsų internetinės parduotuvės produktams. Ji turi lengvai naudojamą sąsają, taip pat yra daugiakalbė, kuri gali būti labai naudinga verčiant jūsų internetinę parduotuvę į skirtingas kalbas. Šis „WooCommerce“ papildinys pasižymi tokiomis funkcijomis, kaip kainos rodymas arba slėpimas, gaminių miniatiūrų pakeitimai, parinkčių grupės, sąlyginės parinktys, patarimai, maksimalios ir minimalios vertės, žymės langeliai, tingus nuotraukų įkėlimas, formos laukų kūrėjas ir procentinis kainų padidėjimas..

Kaina: 24 USD

Peržiūrėti papildinį

2. YITH „WooCommerce“ mastelio keitiklis 

Yith WooCommerce mastelio keitiklis

„YITH WooCommerce Zoom Magnifier“ yra svarbus „Yoo“ sukurtas „WooCommerce“ papildinys, ypač tiems, kurie labai domisi jūsų siūlomu produktu. Padidinus jūsų produkto atvaizdą, mobiliųjų įrenginių vartotojams labai patogu kritikuoti jūsų produktus prieš galutinai įsigyjant bet kurį produktą. 

Naudodamiesi šiuo įskiepiu galite pridėti mastelio efektą prie visų savo produktų vaizdų, kad jūsų klientai galėtų lengvai apžiūrėti produktą. Jis naudoja paprastą metodą, kad vartotojui užvedus pelę ant produkto atvaizdo, jis automatiškai padidėtų. Ši funkcija veikia visų tipų įrenginiuose, jei nenorite rodyti jų mobiliuosiuose įrenginiuose, galite ją išjungti naudodami papildinio nustatymus..

Kaina: nemokama

Peržiūrėti papildinį

3. „WooCommerce“ kūrimas

Ieškokite „WooCommerce“

Jei ieškote išsamaus įrankio, kuris padėtų patobulinti konversijos kanalą pridedant patarimų prie kliento kelionės, „Beekinging for WooCommerce“ yra geras pasirinkimas, kurį tikrai verta išbandyti.

Nuo stebėjimo, el. Pašto rinkodaros, kryžminio pardavimo ir kitų įrankių, skirtų optimizuoti konversijas, „Beeketing“ visa tai teikia tik 1 „WooCommerce“ papildinyje. Staiga paaiškėja, kad tai, kas galėjo atrodyti kaip neįveikiama užduotis, iš tikrųjų gali būti padaryta naudojant „Beeketing“ papildinį..

Pažvelkime giliau į kai kuriuos žinomus įmontuotus įrankius, kuriuos ji siūlo:

Padidinkite pardavimus: sukurkite neribotą pardavimo kainą & kryžminio pardavimo pasiūlymai, kurie gerai veikia „WooCommerce“ susiję produktai funkcija padidinti AOV parduotuvėje.

„Checkout Boost“: elkitės su apleistais vežimėliais, pridėdami savo tinklalapio patarimų, sukurdami unikalią pirkėjų patirtį su įvairių rūšių paskatinimais.

Pardavimų pop: sukurkite gražius naujausius iškylančiuosius langus, norėdami pranešti lankytojams apie neseniai nupirktas prekes. Kurkite pasitikėjimą ir autentiškumą.

Kaina: šis papildinys teikia tiek nemokamą & aukščiausios kokybės savybės. Nuo 8,25 USD / m.

Peržiūrėti papildinį

4. „WooCommerce“ pristatymo lentelės tarifas

Lentelės normos pristatymas „WooCommerce“

„Table Rate Shipping“ yra aukščiausios kokybės įskiepis, leidžiantis lengvai nustatyti siuntimo tarifus atsižvelgiant į šalis, krepšelio svorį, pirkimo sumą ir kitas su pristatymu susijusias funkcijas. Šis papildinys yra draugiškas WPML (vertimų valdymas) ir veikia bet kuria tema. Jei norite gauti geriausią pristatymo „WooCommerce“ papildinį, tada šis papildinys yra geras pasirinkimas.

Kaina: 25 USD

Peržiūrėti papildinį

5. Spausdinamas pasirinktinis spausdinimas & Sandėliavimas

Spausdinamas individualus spausdinimas ir sandėliavimas

Spaudžiamas leidžia jums parduoti savo dizainą ant pasirinktinių spausdintų marškinėlių, telefonų dėklų, antblauzdžių, puodelių, plakatų ir dar daug daugiau, pateikdami užsakymą pagal užsakymą pagal savo prekės ženklą. Be to, „Printful“ taip pat siūlo sandėliavimą & vykdymo paslaugas, todėl jūs galite jas naudoti ir savo gaminiams sandėliuoti, pakuoti ir išsiųsti.

Šis įskiepis užtrunka vos kelias minutes, kad būtų galima tvarkyti viską, pradedant užsakymų valdymu ir baigiant mokesčių apskaičiavimu. Nėra jokio registracijos ar mėnesinio abonentinio mokesčio, todėl už įvykdymą reikia mokėti tik tada, kai ateis užsakymas.

Kaina: nemokama

Peržiūrėti papildinį

6. „Stripe Payment Gateway“

Woocommerce juostelė

„Stripe“ yra Airijoje gimusi įmonė, siūlanti internetines mokėjimo sistemas, leidžiančias lengvai, greitai ir be vargo atlikti operacijas internetu. „Stripe Payment Gateway“ yra labai naudinga, kai turite galiojantį SSL sertifikatą, kuris yra įprastas jau šiomis dienomis, ypač internetinėms parduotuvėms..

Naudodamiesi „Stripe WooCommerce“ įskiepiu, jis klientams suteiks papildomą galimybę naudotis jų kreditinėmis kortelėmis, tokiomis kaip „American Express“, „Discover“, „Diners Club“, JCB, „MasterCard“, „Visa“ ir net „BitCoin“. Jie taip pat gali pasirinkti naudoti tiesioginius banko mokėjimus, jei nenori naudoti savo kreditinių kortelių arba neturi jokios kreditinės kortelės.

„Stripe“ nėra jokių nustatymo mokesčių ir nėra mėnesinių mokesčių, jas gausite tik tada, kai klientas sumokės. Galite priimti mokėjimus iš bet kurios pasaulio vietos. Dabar jis palaiko „Apple pay“.

Kaina: nemokama

Apsilankykite papildinyje

7. El. Pašto tinkinimo priemonė 

El. Pašto tinkinimo priemonė

Norėdami skleisti informaciją savo klientams ir potencialiems klientams, jums reikalingas profesionalus el. Paštas, ir tai yra „Email Customizer“ funkcija. Verslo el. Laiškus galite tinkinti profesionaliai naudodami tinkintas nuorodas, antraštes ir poraštes. Taip pat galite pasirinkti savo spalvų derinius, jei turite asmeninį pasirinkimą.

Jei esate naujokas ar naujas programuotojas ir mažai ką žinote apie kodavimą, šis papildinys yra puikus, kad vos keliais paspaudimais tinkintumėte „WooCommerce“ el. Paštą. El. Pašto tinkinimo priemonės „WooCommerce“ papildinys taip pat leidžia daug paprasčiau ir lengviau valdyti el. Laiškus, siunčiamus iš jų parduotuvės.

Kaina: 25 USD

Peržiūrėti papildinį

8. „WooCommerce Direct Checkout“ 

„WooCommerce“ tiesioginis mokėjimas

Tiesioginis „Checkout“ mygtukas leidžia klientams lengvai išvengti vargo einant į kitą jūsų svetainės puslapį, kad patikrintumėte. Tai suteikia geresnį konversijos koeficientą, nes „Direct Checkout“ mygtukai sumažina laiko, per kurį reikia išsiregistruoti, palyginti su „Checkout“ puslapiu.

„WoCommerce Direct Checkout“ papildinys leidžia supaprastinti kasos procesą ir padidinti pardavimų skaičių. „WooCommerce“ nustatymų skydelyje galite pridėti naują „Direct Checkout“ submeniu saitą, kuriame galite įjungti arba išjungti tiesioginio kasos parinktį, pridėti mygtuką „tęsti apsipirkimą“ ir dar daugiau.

Kaina: nemokama

Peržiūrėti papildinį

9. „WooCommerce“ meniu krepšelis

„WooCommerce“ meniu krepšelis

„WooCommerce“ meniu krepšelis yra labai naudingas klientams, perkantiems keletą prekių. Šis „Menu Cart“ papildinys naršymo juostoje prideda pirkinių krepšelio mygtuką ir jūs galite rodyti krepšelio piktogramą, elementus ir kainą. Taip pat galite pakeisti krepšelio mygtuko padėtį ir priversti jį plūduriuoti į kairę arba į dešinę. Šis papildinys gerai veikia su „WooCommerce“, „Eshop“, „WP-e-commerce“, „Jigoshop“ ir yra paruoštas vertimui.. 

Tačiau tai yra nemokamas papildinys, tačiau jei norite daugiau „WooCommerce“ meniu krepšelio mygtukų funkcijų ir dizaino, tada turite nusipirkti aukščiausios kokybės papildinį..

Kaina: nemokama

Peržiūrėti papildinį

10. „WooCommerce CSV“ importuotojas

„WooCommerce CSV“ importuotojas

Kai turite patikrinti atsargų sąrašus neprisijungę, galite naudoti šį svarbų CSV importuotojo papildinį ir importuoti iki 10 000 produktų į CSV failą ir patikrinti failą neprisijungę.

Kaina: nemokama

11. „WooCommerce Store“ eksportuotojas

„WooCommerce Store“ eksportuotojas

Jei norite sukurti savo internetinės parduotuvės atsarginę kopiją, tai yra labai svarbus papildinys, galintis sukurti atsarginę kopiją jūsų internetinei parduotuvei. Tai taip pat labai naudinga, kai reikia atnaujinti keletą savo produktų informacijos. Taip pat galite planuoti eksportą ir siųsti į el. Laišką kaip priedus, saugiai išsaugoti „WordPress“ laikmenoje ar net tiesiogiai eksportuoti naudodami FTP. Be to, galite eksportuoti „WooCommerce“ duomenis į kelis formatus, tokius kaip: CSV, XML, XLS, TSV ir kt..

Kaina: nemokama

Peržiūrėti papildinį

12. „WooCommerce“ valiutos keitiklis

„WooCommerce“ valiutos keitiklis

„WooCommerce Currency Switcher“ papildinys leidžia jūsų svetainės lankytojams pakeisti valiutą jūsų „WooCommerce“ svetainėje ir konvertuoti jų kursus realiu laiku. Jei parduodate produktus ar paslaugas internetu, jums reikia valiutos keitimo parinkties, kuri padės jūsų klientams greitai pakeisti vietinę valiutą. Tokiu būdu jie lengvai supranta produkto kainą ir nori vykdyti užsakymą iš jūsų svetainės.

Šį papildinį taip pat galima pridėti naudojant trumpuosius kodus ir net valdiklio srityje. Jau neminint to, kad jei jūs naudojate „WooCommerce“ svetainę, jums reikia šio papildinio.

Kaina: nemokama

Peržiūrėti papildinį

13. „WooCommerce“ PDF sąskaitų faktūrų pakuotės lapeliai

„WooCommerce“ PDF sąskaitos faktūros

Jei jums reikia sąskaitos faktūros, sukurtos referenciniais tikslais ar bet kokiais dokumentais, jums gali padėti „PDF Invoices“ įskiepis. Naudodamiesi šiuo įskiepiu visi pardavimai sudarys galimybę gauti tiesioginę PDF sąskaitą faktūrą, kurią galėsite išsiųsti savo klientams el. Paštu arba pasidalyti bet kuria „Dropbox“, „Egnyte“, „Google“ disko ar „OneDrive“ paskyra. Tos sąskaitos faktūros yra visiškai pritaikomos ir jūs galite susikurti savo dizainą. Be to, galite sugeneruoti PDF sąskaitas faktūras ar pakuotės lapelius. 

Kaina: nemokama

Peržiūrėti papildinį

14. „WooCommerce“ mokėkite naudodamiesi „Amazon“

„Amazon“ mokėjimai už „WooCommerce“

Ar norite pridėti „Amazon“ mokėjimo šliuzą savo svetainėje? tada šis papildinys yra skirtas jums. Šis „WooCommerce Pay“ su „Amazon“ papildiniu leidžia priimti „Amazon“ mokėjimus tiesiai iš svetainės. Kas jau yra „Amazon“ klientas, jie gali lengvai atsiskaityti naudodamiesi savo „Amazon“ sąskaita ir ji yra visiškai saugi. Jūsų klientai gali mokėti naudodamiesi savo kredito kortele, kuri palaiko ir HTTP, ir HTTPS svetaines.

Kaina: nemokama

Peržiūrėti papildinį

15. „WooCommerce Multilingual“ – WPML

„WooCommerce“ skirtas WPML

Jei norite, kad jūsų internetinė parduotuvė būtų išversta į keletą kalbų, kalbai konvertuoti galite naudoti daugiakalbį papildinį. Galite tikėtis daugybės lankytojų, kurie yra unikalūs savaip, ir viena iš jų yra ta, kad jie vartoja kalbą, kuri skiriasi nuo jūsų kalbos. Šis įskiepis tikrai padės gauti daugiau naudos iš užsienio klientų.

WPML yra vienas iš geriausių „WooCommerce“ papildinių, verčiantis kalbas tik vienu pelės paspaudimu. Jis gali išversti visus „WooCommerce“ produktus ir išlaikyti tą pačią kalbą, kol bus baigtas kasos procesas. Geriausia šio papildinio savybė yra ta, kad šis papildymas siunčia el. Laiškus klientams ir administratoriams jų kalbomis, o tai labai taupo laiką. Taip pat galite valdyti vieną „WooCommerce“ parduotuvę su keliomis valiutomis.

Kaina: nemokama

Peržiūrėti papildinį

16. „WooCommerce Checkout“ tvarkyklė

„WooCommerce Checkout“ tvarkyklė

„WooCommerce Checkout Manager“ yra nemokamas papildinys, kurį galite naudoti norėdami padidinti efektyvumą klientams, kurie tikrins savo internetinės parduotuvės krepšelį. Galite pridėti ir pertvarkyti laukus „WooCommerce“ parduotuvės patikrinimo puslapyje, pridėti ir pašalinti reikiamus laukus, sukurti sąlyginius laukus, eksportuoti užsakymus pagal laukų pavadinimus, paslėpti ar parodyti konkrečius laukus, susijusius su konkrečiais vartotojo vaidmenimis, pavyzdžiui, lojaliais ar dažnais klientais, atlikti neprivalomą patikrą. laukus ir netgi įkelkite failus į savo patikrinimo puslapį.

Kaina: nemokama

Peržiūrėti papildinį

17. Patobulintas elektroninės prekybos „Google Analytics“ papildinys, skirtas „WooCommerce“

„WooCommerce“ „Google Analytics“ papildinysPatobulinta el. Prekybos „Google Analytics“ papildinys yra puikus „WooCommerce“ analizės papildinys, kuris stebi vartotojo elgesį jūsų svetainėje. Jį lengva nustatyti ir jis stebi visą jūsų svetainės lankomumą, įskaitant kasos elgseną, produkto našumą, pardavimą ir apsipirkimą. Tai yra labai naudingas papildinys, skirtas analizuoti jūsų elektroninės komercijos svetainės visuotinę išvestį ir stebėti jos efektyvumą bei efektyvumą, kad patenkintumėte savo klientus..

Kaina: nemokama

Peržiūrėti papildinį

18. „WooCommerce“ produktų slankiklis

„WooCommerce“ produktų slankiklis

„WooCommerce Product Slider“ yra visiškai reaguojantis „WooCommerce“ slankiklio papildinys. Tai pagerina jūsų internetinės parduotuvės išvaizdą, padidina jos vizualumą ir suteikia galimybę reaguoti į ją. Galite naudoti šį variantą, ypač jei norite išskirti produktus ir netgi patobulinti gaminius, įgalindami CSS funkcijas ir efektus.

Šis „WooCommerce“ papildinys yra nemokamas ir jūs galite sukurti neribotą vaizdų skaidrę, kuri yra visiškai mobiliesiems optimizuota, todėl skaidrės atrodo gražiai kaip staliniai ar nešiojamieji kompiuteriai. Pelės žymeklį galite nustatyti šliaužiklio automatiniu paleidimu ir slankiklio sustabdymu. Į šį papildinį taip pat įeina 3 temos ir 20 skirtingų juostelių.

Tačiau kartu su nemokamu papildiniu taip pat yra aukščiausios klasės papildinys, kuris turi daugiau temų ir funkcijų.

Kaina: nemokama

Peržiūrėti papildinį

19. YITH WooCommerce socialinis prisijungimas

„YITH WooCommerce“ socialinis prisijungimas

Tai yra dar vienas svarbus YITH sukurtas papildinys, skirtas prisijungti prie savo elektroninės prekybos parduotuvės su mažiau rūpesčių. Tai yra papildinys, kurį galite naudoti, jei norite, kad jūsų klientai prisijungtų prie jūsų internetinės parduotuvės naudodamiesi savo socialinės žiniasklaidos paskyromis, įskaitant „Google Plus“, „Facebook“ ir „Twitter“. Tai labai efektyvus papildinys tiems, kurie nenori užsiregistruoti, pavyzdžiui, įvesti asmeninės informacijos.

Įdiegę „Yith WooCommerce“ socialinio prisijungimo papildinį, galite lengvai pridėti socialinio prisijungimo parinktį prie savo prisijungimo puslapio kaip alternatyvų prisijungimo būdą. Tokiu būdu jūsų vartotojams bus patogiau prisiregistruoti vos vienu pelės mygtuko paspaudimu naudodami savo socialinę paskyrą, užuot atlikę 5 minučių trukmės registracijos procesą. Jau neminint to, tai taip pat padidina pokalbių skaičių ir padidina pardavimus.

Kaina: nemokama

Peržiūrėti papildinį

20. „YITH WooCommerce Ajax“ paieška ir produktų filtras

„YITH WooCommerce Ajax“ produktų filtras

Tai yra labai naudingas papildinys klientams, kurie norėjo ieškoti konkretaus produkto. Jei turite įdiegtą šį papildinį, klientai gali ieškoti ir filtruoti paieškos rezultatus pagal skirtingus kriterijus, tokius kaip spalvos, etiketės, sąrašai, kainos ir kitas administratoriaus apibrėžtas derinys. Naudodamiesi šiuo filtru jūsų klientams lengviau rasti pageidaujamus produktus. Šį produktų filtrų valdiklį galima pridėti prie parduotuvės produktų puslapių ir įrašų, naudojant 4 skirtingus išdėstymus.

Kaina: nemokama

Peržiūrėti papildinį

21. YITH begalinis slinktis

YITH begalinis slinkimas

„YITH Infinite Scrolling“ yra labai naudingas „WooCommerce“ papildinys, leidžiantis jūsų internetinei parduotuvei reaguoti greitai, o dizainas bus patobulintas klientams, norintiems peržiūrėti jūsų prekių atsargas jūsų internetinės parduotuvės pagrindiniame puslapyje. Tai labai efektyvu, ypač mobiliųjų įrenginių vartotojams, kurie nenori patekti į svetainę, kurioje yra daug puslapių, kuriuos reikia naršyti. Begalinis slinkimas yra labai efektyvus mažoje internetinėje parduotuvėje, kurioje yra mažiau nei šimtas produktų.

Kaina: nemokama

Peržiūrėti papildinį

22. DUK apie „WooCommerce“ gaminius

Produktų DUK

„WooCommerce“ produktų DUK papildinys leidžia vartotojams užduoti klausimus, gauti atsakymus ir pamatyti kitas gijas apie bet kurį konkretų produktą. Tai taip pat leidžia rankiniu būdu pridėti klausimą prie konkrečių produktų. Kai vartotojas spustelės klausimą, atsakymas bus paryškintas automatiškai.

Kaina: nemokama

Peržiūrėti papildinį

Tai yra mūsų rekomenduojami geriausi „WooCommerce“ papildiniai, kuriuos galite naudoti savo internetinėje parduotuvėje. Žinoma, ten yra daug laukiančių, kol bus įdiegti ir naudojami. Galite naudoti kitus čia nepaminėtus „WooCommerce“ papildinius. Bet kokiu atveju jūs turite naudoti papildinį, kad patobulintumėte savo svetainę ir išlaikytumėte klientus grįžtančius į jūsų elektroninės prekybos svetainę. Jums reikia „WooCommerce“ papildinių, kurie sulauks daugiau lankytojų, kad padidėtų jūsų internetinė parduotuvė. Jau 2018 m. Pasirinkite ir naudokite „WooCommerce“ papildinius, kurie padės pasiekti tikslą.

Ar turite „WooCommerce“ svetainę? Kurius papildinius naudojate? Komentarų skiltyje praneškite mums, kurie „WooCommerce“ papildiniai jums labiausiai patinka. Jei jums patinka šis įrašas, pasidalykite socialine žiniasklaida ir užsiprenumeruokite mus  Facebook, „Twitter“, „Google“+.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector