20 geriausių „WordPress“ papildinių 2017: būtina profesionaliems tinklaraštininkams

Jei neseniai sukūrėte tinklaraštį naudodamiesi „WordPress“, tada pasirinkti buvo didelis galvos skausmas Geriausi „WordPress“ papildiniai. Kadangi „WordPress“ yra beveik 48 000 papildinių ir sunku rasti, kuris iš jų labiausiai tinka jūsų svetainei. Štai kodėl mes surinkome naudingiausius ir įprastus „WordPress“ papildinius, kurie yra būtini kiekvienam svetainės savininkui.


Įdiegus per daug papildinių, duomenų bazėje atsiranda sunkumų, o tai padidina jūsų svetainės įkėlimo laiką. Taigi, kad jūsų svetainė būtų visiškai optimizuota, pašalinkite nereikalingus papildinius ir dažnai išvalykite „WordPress“ duomenų bazę. Šiame straipsnyje mes išvardijome 20 Geriausi „WordPress“ papildiniai kurios yra būtinos kiekvienam profesionaliam tinklaraštininkui.

[clickToTweet tweet = ”” 20 geriausių „WordPress“ papildinių, skirtų profesionaliems tinklaraštininkams ““ quote = ”” 20 geriausių „WordPress“ papildinių, skirtų profesionaliems tinklaraštininkams “,„ theme = ”style3 ″]

20 geriausių „WordPress“ papildinių (pasirinktas ekspertas)

# 1 mielių SEO

„Yoast WordPress“ papildinys

Mielės yra geriausios SEO įskiepis skirtas „WordPress“. Jei neseniai sukūrėte tinklaraštį, tada šis papildinys padeda reitinguoti savo svetainę paieškos sistemose. Suaktyvinę turite nustatyti šį įskiepį.

Šis papildinys leidžia sugeneruoti XML svetainės schemą, kurios reikia norint pateikti savo tinklaraščio svetainės schemą „Google Search Console“. Svetainės struktūrą taip pat galite pakeisti naudodami papildinio nustatymus.

Be to, jų fragmentų peržiūra padeda pagerinti jūsų turinį SEO draugiškas. Pvz., Parodysite, ar jūsų įrašo pavadinimas yra per ilgas, ar per trumpas, ar jūsų meta aprašymas yra prasmingas paieškos rezultatuose ir kad Susitelkimo raktinis žodis kad norite užimti reitingą paieškos sistemose. Taigi, šis „WordPress“ papildinys yra vertas jūsų svetainės ir labai rekomenduojamas.

# 2 Akismet

„WordPress“ papildiniai

Jei pažymėsite savo komentarų skyrių „WordPress“, pamatysite, kad daug komentarų turi būti patvirtinta. Galbūt esate labai patenkintas, nes sulaukiate komentarų apie savo svetainę. Tačiau iš tikrųjų 99% komentarų yra šlamštas. Jie bando gauti nuorodas iš jūsų svetainės. Taigi, čia ateina „Akismet“ papildinys apsaugoti SPAM komentarai skirtas „WordPress“ svetainei.

Įdiegę „Akismet“, turite prisijungti naudodami „WordPress.com“ paskyrą, kurią reikėjo suaktyvinti. Tada jums reikia jį nustatyti. Čia yra instrukcija, kaip nustatyti „Akismet“ papildinį.

Dabar matote, kad tie komentarai pažymėti kaip ŠLAMŠTAS. „Akismet“ patikrina jūsų komentarus, naudodamasis „Akismet“ žiniatinklio paslauga, kad patikrintų, ar jie atrodo kaip šlamštas, ir leidžia peržiūrėti šlamštą. Galite tai pastebėti tinklaraščio „Komentarų“ ekrane.

3 puslapis „Builder“ sukūrė „SiteOrigin“

„Page Builder“ sukūrė „SiteOrigin“

„Page Builder by SiteOrigin“ yra populiariausias „WordPress“ puslapių kūrimo priemonės papildinys. Tai leidžia jums sukurti stulbinančius nukreipimo puslapius ir jums nereikia jokių kodavimo įgūdžių. Šis papildinys pateikiamas kartu su paketu, kuriame yra daugiau parinkčių.

Šis papildinys veikia žinutėse, puslapiuose ir palaiko tiesioginį redagavimą. Šis įrankis leidžia pamatyti turinį ir taisyti valdiklius realiuoju laiku. Be to, jis veikia su standartiniais „WordPress“ valdikliais ir suteikia papildomų valdiklio parinkčių, kurias visada rasite reikalinguose valdikliuose..

# 4 „Jetpack“

Reaktyvinė skraidyklė

Reaktyvinė skraidyklė yra viena iš Geriausi „WordPress“ papildiniai. Įdiegę „WordPress“ pirmą kartą, pamatysite, kad jau yra įdiegti du papildiniai. „Jetpack“ yra vienas iš jų ir turi daugiau nei 1 mln. Aktyvių įdiegimų. 

Tai yra vienintelis papildinys, kuriame yra daugialypės funkcijos. Daugelis vartotojų vadina tai „viskas viename“ papildiniu, nes jis suteikia jums:

 • Svetainių statistika ir analizė
 • gali paryškinti susijusius įrašus
 • gali apsaugoti jūsų svetainę nuo žiaurios jėgos išpuolio
 • gali stebėti prastovų ir veikimo laiko stebėjimą
 • El. Pašto prenumeratos
 • ir daug daugiau…

Naudodami parinktį Automatinis bendrinimas, galite susieti savo svetainę su „Facebook“, „Twitter“, „Google+“, „Linkedin“ ir kt., Kad paskelbdami naują įrašą ji automatiškai bendrintų jūsų tinklaraščio įrašą tose socialinėse svetainėse..

Nors dauguma „Jetpack“ funkcijų ir paslaugų yra nemokamos, joje taip pat yra mokamų funkcijų. Mokamos funkcijos apima pažangias saugos ir atsargines paslaugas, vaizdo įrašų talpinimą, svetainės pajamų gavimą, pažangias SEO priemones ir kt.

# 5 W3 talpykla

W3 bendra talpykla

Jei turite gerą žiniatinklio prieglobą, jums reikia „Caching“ papildinio. Talpykla yra laikina saugykla, kurioje saugomi jūsų statiniai failai, kuriuose yra HTML, CSS, „JavaScript“, vaizdai ir tt. Šie tinklalapiai yra saugomi kietajame diske, talpyklos pakatalogyje. Taigi, vartotojui apsilankius jūsų svetainėje, jūsų žiniatinklio naršyklė tuos failus gauna iš talpyklos, o ne iš originalaus serverio. Tokiu būdu galite sutaupyti pralaidumo ir padidinti svetainės įkėlimo greitį.

„W3 Total Cache“ yra viena iš Geriausi „WordPress“ papildiniai. Tai pagerina jūsų svetainės SEO ir vartotojo patirtį padidindama svetainės našumą. Dėl jų turinio pristatymo tinklo (CDN) integracijos galite lengvai pagreitinti savo svetainę. Be to, jis sumažina HTML, CSS ir “JavaScript”, leidžia naršyklės talpyklą, duomenų bazės talpyklą ir tt.

„W3 Total Cache“ turi daug funkcijų, todėl tinkamai nustatyti yra sudėtinga. Perskaitykite šią mokymo programą apie tai, kaip nustatyti W3 bendrą talpyklą.

# 6 Sugadintų nuorodų tikrintuvas

Sugedusių nuorodų tikrintuvas

„Broken Link Checker“ papildinys nuskaitykite savo svetainę, ar nėra pažeistų nuorodų. Pvz., Jūsų tinklaraščio įraše yra išorinių nuorodų ir vaizdų. Taigi kartais šie vaizdai sugadinami ir nuorodos tampa negaliojančios, tada šis papildinys paryškins jums sugadintas nuorodas ir jos šaltinį.

Jis stebi jūsų įrašų, puslapių, komentarų, tinklaraščio ir pasirinktinių laukų nuorodas ir aptinka neveikiančias nuorodas, trūkstamų vaizdų ir nukreipimų. Tada jis jums praneša per informacijos suvestinę arba el. Paštu.

Kaip netinkamos arba trūkstamos nuorodos SEO, todėl naudodami šį papildinį galite perrašyti trūkstamus URL ir neleisti paieškos varikliams sekti nutrūkusias nuorodas.

# 7 „Google Analytics“ informacijos suvestinė, skirta WP

„Google Analytics“ informacijos suvestinė, skirta WP

„Google Analytics“ informacijos suvestinė, skirta WP papildiniui leidžia lengvai sekti savo svetainės srautą. Įdiegę šį papildinį, „WordPress“ prietaisų skydelyje gausite visą informaciją apie eismą. Naudodamiesi šiuo įskiepiu galite stebėti realiojo laiko lankytojų skaičių, srauto šaltinius, GEO vietos, persiuntimai, puslapio peržiūros, atmetimo rodiklis ir tt.

Šis papildinys yra visiškai nemokamas ir veikia taip pat, kaip ir visos kitos mokamos priemonės. Be prietaisų skydelio, galite patikrinti seansus, vartotojus, atmetimo rodiklį, natūralią paiešką, puslapį / seansą ir visą informaciją apie eismą per pastarąsias 30 dienų, net iki 3 metų. Taigi vienu mygtuko paspaudimu galite patikrinti pastarųjų 3 metų svetainės lankomumą.

Jų papildinių prietaisų skydelis yra visiškai neprivalomas ir gali būti lengvai integruotas su „Google Analytics“ kodu. Taigi galite stebėti savo svetainės statistiką neatidarę naršyklėje jokio skirtuko.

# 8 „Ninja“ formos

„Ninja“ formos

Nori padaryti gražią Kontaktinės formos? Tuomet „Ninja“ formos yra geras pasirinkimas. Tai visiškai nemokama ir galite sukurti neribotą skaičių formų. Galite sukurti formas per kelias minutes, naudodamiesi jų galingu formulių kūrimo įrankiu.

Ši forma pateikiama su populiariaisiais priedais, kuriuos galima rasti „Pro“ papildinio versijoje. Taip pat galite importuoti / eksportuoti formą iš papildinio nustatymų ir peržiūrėti bendrą formos pateikimą. Galite naudoti trumpus kodus arba tiesiogiai dėti formas į savo žinutes / puslapius norėdami parodyti savo kontaktų formas. Norėdami naudoti „reCAPTCHA“, turite gauti svetainės raktą ir slaptą raktą „Google reCAPTCHA“.

# 9 „bbpress“

„bbpress“

„bbpress“ yra a forumo kūrimas „WordPress“ papildinys. „bbpress“ yra labai paprastas ir lengvas papildinys, veikiantis bet kurioje bendro naudojimo programoje. Šis papildinys taip pat yra su savo temomis ir papildiniais, tokiais kaip „WordPress“.

Naudodami „bbpress“ galite kurti bet kokio tipo forumus. Pvz., Galite sukurti tokį forumą kaip WordPress.org. Bet jei norite didesnės bendruomenės forumo, tada phpBB, myBB bus geri. Patikrinkite, kaip integruoti forumą į „WordPress“.

# 10 „Securi Security“

„Securi“ saugumas

„Securi“ yra vienas galingiausių „WordPress“ saugos papildinių. Tai apsaugo jūsų svetainę nuo žiaurių jėgų atakų, DDoS atakų. „Securi“ saugo jūsų svetainę 24 × 7, naudodamiesi galingu kenkėjiškų programų skaitytuvu ir saugumo grūdinimu.

Visiems „WordPress“ vartotojams „Securi“ paslauga yra nemokama. Jų septynios pagrindinės saugos funkcijos yra saugumo audito registravimas, failų vientisumo stebėjimas, nuotolinis kenkėjiškų programų nuskaitymas, juodojo sąrašo stebėjimas, efektyvus saugumo grūdinimas, saugumo veiksmai po įsilaužimo, saugumo pranešimai.

# 11 socialinis karas

Socialinis karas

Socialinis karas yra geriausi socialinio tinklo „WordPress“ įskiepiai. Socialinis karas leidžia geriau dalintis savo puslapio / skelbimo turiniu socialinių tinklų svetainėse, kad gautumėte daugiau akcijų ir padidintumėte srautą.

Tai labai žaibiška ir lengvai pritaikoma socialinės dalies papildinys kuri greitai įkeliama į jūsų svetainę. Savo puslapyje, įraše ir kairėje galite pridėti socialinio bendrinimo mygtuką, kuris pritraukia lankytojus į bendrinimą.

Ši nemokama papildinio versija turi ribotas funkcijas, tačiau mokama versija suteiks išplėstines bendrinimo parinktis.

Gaukite nemokamą versiją Gaukite mokamą versiją

# 12 „Supsystic“ kainų lentelė

„Supsystic“ kainų lentelė

„Supsystic“ kainų lentelė leidžia jums sukurti reaguojančios kainų lentelės arba palyginimo lentelė „WordPress“. Kartu pateikiamas „drag and drop“ lentelių sudarytojas, kuris be vargo padeda sukurti bet kokio tipo kainų lentelę.

Galite naudoti kito tipo lentelės šabloną ir kurti neribotas kainų lenteles, stulpelius ir eilutes. Keli mygtukai, tekstas, CSS stiliai galimi bet kokiam kainodaros sąrašui ir gali būti integruota kainų lentelė naudojant trumpus kodus.

# 13 „BJ Lazy Load“

BJ tingus krovinys

„BJ Lazy Load“ yra vienas iš geriausių „Lazy Loading WordPress“ papildinių. Jis tingus įkelia visus jūsų svetainės vaizdus, ​​nes tampa matomas naršyklės lange, lankytojui slinkus puslapį. Tokiu būdu galite sutaupyti serverio pralaidumo ir pagerinti svetainės įkėlimo greitį.

Šis papildinys veikia bet kokio tipo svetainėse. Galite pritaikyti jį savo puslapio turiniui, vaizdams, miniatiūroms, „Gravatars“ ir kt. Jei šis įskiepis neveikia tinkamai, galite naudoti kitą „Lazy“ įkelimo papildinį.

# 14 peradresavimas

Peradresavimas

Peradresavimas yra geriausias papildinys, skirtas valdyti 301 peradresavimą. Kartais, kai atnaujinate bet kurį URL, greičiausiai gausite klaidą 404 Puslapis nerastas. Taigi tokiu atveju galite lengvai peradresuoti visus 404 į 301, tai yra, nukreipti seną URL į naują URL.

Jei darote per daug 404 klaidų, galite jas iš karto ištaisyti 404 klaidos puslapyje nerasta.

# 15 „WordPress“ importuotojas

„WordPress“ importuotojas

Jei norite importuoti ar perkelti savo įrašus, puslapius į naują „WordPress“ svetainę, galite tai padaryti naudodami „WordPress“ importuotojo papildinys. Tai leidžia iš „WordPress“ eksporto failo importuoti įrašus, puslapius, komentarus, pasirinktinius laukus, kategorijas, žymas ir dar daugiau.

# 16 „BackupBuddy“

Atsarginė kopija

„Backupbuddy“ tvarko jūsų „WordPress“ atsarginė kopija. Galite sukurti visą atsarginę arba tik duomenų bazės atsarginę kopiją ir vėl jas atkurti.

„BackupBuddy“ taip pat siūlo atsarginių kopijų tvarkaraščius, nuotolines vietas, perkėlimo svetainę ir tt Naudodami „Backupbuddy“ galite atsarginę kopiją kurti ar atkurti bet kurį failą realiu laiku. Be to, atsarginius failus galite laikyti bet kurioje internetinėje saugykloje, pavyzdžiui, „Google“ diske, „Dropbox“ ir kt.

# 17 WP valymas

WP valymas

WP valymas Valo tavo „WordPress“ duomenų bazė pašalindami nereikalingas duomenų bazių lenteles, taisymus, ištrintus komentarus, nepatvirtintus komentarus, šlamšto komentarus ir dar daugiau. Taip pat galite optimizuoti „WordPress“ duomenų bazę, kuri padeda greičiau įkelti svetainę.

Žr., Kaip optimizuoti „WordPress“ duomenų bazę naudojant „WP Sweep“.

# 18 „Soliloquy“ slankiklis

Vienatvė

Jei ieškote Geriausias „WordPress“ slankiojantis papildinys, tada „Soliloquy“ yra geriausias pasirinkimas jums. Su Drag & Drop reaguojantis slankiklį kūrimo priemonė, jūs galite sukurti gražų vaizdą slankiklį tik keliais paspaudimais.

„Soliloquy Slider“ yra 100% atsakingas ir patogus naudoti mobiliesiems telefonams. Galite lengvai tinkinti savo „Soliloquy“ slankiklį naudodami įmontuotus šablonus arba sukurti savo. Jis taip pat puikiai veikia „WooCommerce“ svetainėse ir savo parduotuvėje galite sukurti gražius produktų slankiklius.

# 19 „MailMunch“

„MailMunch“

„Mailmunch“ yra geriausias Laisvas „WordPress“ papildinys gauti daugiau el. pašto abonentų. Turėdami gražias pasirinkimo formas, galite lengvai įtraukti į savo šoninės juostos valdiklį. Jį galima integruoti su „MailChimp“, „Constant Contact“, „AWeber“, „Campaign Monitor“ el. Pašto rinkodaros paslaugomis.

Jie teikia keturių skirtingų tipų pasirenkamąją formą i.e iššokančiąją, įterptąją, viršutinę juostą, slinkties dėžutę ir šoninę juostą. „MailMunch“ forma pateikiama su gražiomis tinkinamomis temomis, kurios jūsų formas daro nuostabesnes. Informacijos suvestinėje galite atlikti A / B testą ir visą laiką peržiūrėti el. Pašto prenumeratos analizę ir statistiką.

# 20 Clef dviejų veiksnių autentifikavimas
Clef dviejų veiksnių autentifikavimas

„Clef“ dviejų veiksnių autentifikavimas suteikia be slaptažodžio, dviejų veiksnių autentifikavimas tai yra labai saugu ir malonu naudoti. Tai labai naudinga, jei negalite prisiminti savo svetainės slaptažodžio, net jei dažnai keičiate slaptažodį.

Taigi naudodamiesi šiuo įskiepiu galite savo telefone prisijungti prie savo svetainės. Tiesiog atsisiųskite telefono programą iš žaidimų ar obuolių parduotuvės. Tada galite prisijungti prie savo svetainės nuskaitydami juostą.

Jų mobilioji programa „Clef“ suteikia be slaptažodžio dviejų veiksnių autentifikavimą, kuris yra labai saugus ir malonus naudoti. Jums nereikia įdiegti jokios trečiosios šalies programinės įrangos, naudokite savo išmanųjį telefoną, kad galėtumėte prisijungti. Naudodami vienkartinis prisijungimas / išjungimas kad galėtumėte bet kuriuo metu vienu paspaudimu atsijungti nuo visų savo svetainių ir suplanuoti laiką, per kurį jūs automatiškai atsijungsite, kai atliksite darbą.

Išvada

Šiame vadove mes sukūrėme 20 sąrašą Geriausi „WordPress“ papildiniai kuriuos privalo turėti jūsų svetainė. Įprasta, kad nauji „WordPress“ vartotojai turi mažiau supratimo, kokį papildinį jie turėtų naudoti ar neturėtų naudoti. Tokiu būdu nereikalingi papildinio failai saugomi jūsų duomenų bazėje ir jūsų svetainė tampa šiek tiek lėtesnė. Štai kodėl mes pasiūlėme 20 geriausių „WordPress“ papildinių

Štai kodėl mes pasiūlėme 20 Geriausi „WordPress“ papildiniai kurie yra naudingi jūsų svetainei. Jei svetainėje įdiegiate per daug papildinių, jūsų svetainė tuo pačiu metu gaunama daug apkrovų ir dėl to lėtas puslapio įkėlimas. Taigi visada turėtumėte stengtis išlaikyti minimalų papildinių skaičių – tai bus naudinga jūsų svetainei.

Tikiuosi, kad šis „geriausių„ WordPress “papildinių sąrašas padės jums rasti reikalingą papildinį. Jei turite klausimų apie bet kuriuos „WordPress“ papildinius, praneškite mums apie tai komentuodami. Mes taip pat pasiekiami Facebook, „Twitter“, „Google“+.

Susijęs pranešimas,

 • Geriausias bendro naudojimo „WordPress“ priegloba
 • 7 geriausios „WordPress“ temos tinklaraštininkams
 • Kaip NEMOKAMAI pridėti „CloudFlare“ CDN savo „WordPress“ svetainėje
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map