5 geriausi „WordPress“ migracijos papildiniai, kad būtų galima saugiai perkelti savo svetainę

Kartais norime pritaikyti savo arba kliento svetainę vietinėje aplinkoje ir perkelti ją į žiniatinklio serverį, kad svetainė būtų gyva. Tai lengva pritaikyti ir galite išbandyti bet kurį papildinį ar temą, ko tik norite. Kai užbaigsite svetainę, turite ją perkelti į tiesioginį serverį.


Tačiau gana sunku perkelti savo esamą „WordPress“ svetainę į naują žiniatinklio prieglobą arba atvirkščiai, nes tai reikalauja daug laiko ir yra sudėtingas procesas. Kaip „WordPress“ vartotojas, naudodamiesi „WordPress“ migracijos papildiniais, galite perkelti savo svetainę į kitą interneto serverį.

Kodėl verta naudoti „WordPress“ migracijos papildinį?

Yra kelios priežastys naudoti „WordPress“ perkėlimo papildinį ir šios priežastys:

 • Tai visiškai saugus ir greitas procesas, todėl visi jūsų svetainės failai ir duomenų bazė lieka nepažeisti.
 • Jei svetainė perkeliama į naują žiniatinklio prieglobą, perėjimo papildinys nenaudos neprisijungimo prie interneto.
 • Ne visi interneto prieglobos paslaugų teikėjai siūlo nemokamą „WordPress“ migraciją. Tokiu atveju šį procesą galite atlikti patys.

Šiame straipsnyje norėčiau pasidalinti 5 Geriausi „WordPress“ migracijos papildiniai 2017 m., kad saugiai perkeltumėte savo svetainę į naują žiniatinklio prieglobą.

Geriausi „WordPress“ migracijos papildiniai

Geriausi „WordPress“ migracijos papildiniai 2017 m

Kopijavimo aparatas

Kopijavimo aparatas

Kai reikia perkelti savo svetainę į naują žiniatinklio prieglobą, tada kopijavimo priemonė yra geriausias „WordPress“ migracijos papildinys. Kopijavimo priemonėje yra daugiau nei 1 mln. Aktyvių vartotojų ir „WordPress“ reitingas yra 4,9.

Kopijavimo priemonės papildinys leidžia perkelti, nukopijuoti, perkelti ar klonuoti „WordPress“ svetainę iš vienos vietos į kitą. Jei norite perkelti savo svetainę iš pagrindinio kompiuterio į naują žiniatinklio prieglobą, tada šis įskiepis veikia puikiai, o geriausia, kad jūsų svetainė niekada neveikia neprisijungus. Be to, vienu spustelėjimu galite rankiniu būdu sukurti atsarginę visos „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją. Šis papildinys sukuria ZIP paketo failą, kuriame yra jūsų svetainės turinys, failai, papildiniai ir tema, o šį paketą galima naudoti „WordPress“ perkėlimui.

Ši „Duplicator Pro“ versija turi daugiau funkcijų nei nemokama versija. Naudodamiesi „Pro“ versijos papildiniu, galite suplanuoti atsarginę kopiją, galite nusiųsti atsarginius failus į „Dropbox“, „Google“ diską, „Amazon S3“ ir kt. Taip pat galite prijungti „cPanel“ tiesiai iš diegimo programos.

Pagrindiniai bruožai:

 • Judėk, Migruoti arba klonuokite „WordPress“ svetaines tarp prieglobos ir domenų
 • Neautomatiškai sukurkite „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją
 • Perkelkite tiesioginę svetainę į „localhost“ arba atvirkščiai
 • Suplanuokite atsarginių kopijų kūrimą („Pro“)
 • Debesų saugyklos į „Google“ diską, „Dropbox“ ir kt. („Pro“)
 • Prisijunkite prie „cPanel“ tiesiogiai naudodami diegimo programą („Pro“)

Kaina: Laisvas

Gaukite kopijavimo aparatą

„BackupBuddy“

„Backupbuddy“ papildinys

„BackupBuddy“ yra mano mėgstamiausias „WordPress“ migracijos papildinys. Perkėlus „BackupBuddy“ taip pat siūlo aukščiausios kokybės atsarginių kopijų kūrimo ir atkūrimo paslaugas.

„BackupBuddy“ pirmiausia buvo sukurta specialiai atsarginių kopijų tarnybai, nes jos pavadinimas skamba, o dabar nuo 2010 m. Apsaugo daugiau nei milijoną svetainių. Tai yra „premium“ įskiepis, todėl norint įsigyti „BackupBuddy“ reikia įsigyti licencijos raktą. Naudodami šį papildinį, vienu spustelėjimu galite lengvai sukurti atsarginę visos savo svetainės atsarginę kopiją. Tai automatiškai siunčia jūsų atsarginių kopijų failus į saugią „Stash“ saugyklą ar net „Google“ diską, „Amazon S3“, „Dropbox“ ir kt. Visus šiuos dalykus galite padaryti naudodamiesi „WordPress“ administratoriaus skydeliu. Taip pat galite suplanuoti „WordPress“ atsargines kopijas ir atkurti jas bet kada.

Kadangi tai yra „premium“ įskiepis, iš jų gausite visišką „premium“ palaikymą. Taigi, jei dėl šio papildinio atsiras kokių nors klaidų, jie lengvai išspręs šią problemą.

Pagrindiniai bruožai:

 • Paprasta „WordPress“ migracija
 • Klonuoti „WordPress“ svetainę
 • „WordPress“ inscenizacija
 • Keisti pagrindinius kompiuterius ar domeną
 • Užpildykite „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją
 • Suplanuokite automatines atsargines kopijas
 • Saugokite atsarginius failus nuotoliniu būdu
 • Galimos kelios internetinės saugyklos

Kaina: „BackupBuddy“ kaina prasideda nuo 80 USD.

Gaukite „BackupBuddy“ dabar. (Šioje nuorodoje pridėtas 20% kuponas)

„WP Super Backup“

„WP Super Backup“

Kaip „BackupBuddy“ papildinys, tai taip pat yra „Premium WordPress“ perkėlimas ir atsarginis papildinys. Bet tai WP Super atsarginę kopiją & klono papildinyje yra daugiau funkcijų, kurių reikia jūsų svetainei. Skirtingai nuo kitų geriausių „WordPress“ perkėlimo papildinių, šis įskiepis suteikia momentinių vaizdų funkciją, kad „WordPress“ failai būtų saugūs. Be to, šis papildinys siūlo automatinį svetainės atsarginių kopijų kūrimą, sinchronizavimą debesyje, tiesioginį perkėlimą, atkurti dar daug ką.

Naudodami intuityvų prietaisų skydelį gausite greitą esamų atsarginių kopijų apžvalgą. „WP Super“ atsarginė kopija suteikia daugiau nei 50 parinkčių į vieną paprastą prietaisų skydelį.

Pagrindiniai bruožai:

 • Itin sklandus prietaisų skydelis
 • Greitas „WordPress“ migravimas
 • Debesų nuotraukos
 • Reguliaraus laikotarpio atsarginės kopijos
 • Suplanuota atsarginė kopija
 • Vienu paspaudimu atkurti
 • Kelių vietų migracijos
 • Neribotos debesų vietos

Kaina:  34 USD

Gaukite „WP Super Backup“

Viskas viename WP migracija
Viskas viename WP migracija

Jei ieškote paprasto „WordPress“ perkėlimo papildinys kuriai nereikia jokių techninių įgūdžių ar kurios nėra paprastos naudoti, turite išbandyti „Viskas viename“ WP migracijos „WordPress“ papildinį. Įdiegę šį papildinį, vienu mygtuko paspaudimu galite lengvai eksportuoti savo „WordPress“ svetainę, įskaitant duomenų bazę, papildinius, temas, daugialypės terpės failus ir kt..

Naudodamiesi jų vilkimo funkcija galite įkelti savo svetainę į kitą vietą. Taigi jums nereikia atlikti jokių papildomų veiksmų. Kai eksportuojate savo svetainę, galite išskirti šlamšto komentarus, paskelbti pataisas, duomenų bazę, papildinius ir tt Tada turite atsisiųsti savo svetainę ir įkelti į bet kurią kitą vietą naudodami šį „WordPress“ migracijos papildinį ir esate pasiruošę..

Pagrindiniai bruožai:

 • Itin greitas eksportas
 • Vilkite & mesti importą
 • Perkelkite „WordPress“ svetaines
 • Įkelkite „WordPress“ svetaines į debesies saugyklas („Pro“)

Kaina: Laisvas

Atsisiųskite „WP-in-One“ WP migracijos papildinį

„WordPress“ atsarginė kopija & Perkelti naudojant „BackupGuard“
„WordPress“ atsarginė apsauga

„BackupGuard“ yra „Freemium WordPress“ perkėlimo ir atsarginis papildinys. „BackupGuard“ leidžia lengvai kurti atsarginę kopiją, atkurti ir perkelti „WordPress“ svetainę. Naudodami nemokamą papildinio versiją galite kurti atsarginę kopiją ir atkurti savo svetainę. Norėdami naudoti „WordPress“ perkėlimo funkciją, turite nusipirkti „premium“ versijos papildinį, kuris kainuoja 9 USD.

Jų aukščiausios kokybės įskiepis siūlo neribotas atsargines kopijas, atkūrimus, suplanuotas atsargines kopijas, „WordPress“ migracijas ir daug daugiau. Galite lengvai įkelti atsarginę kopiją į internetines saugyklas, pvz., „Dropbox“, „Google“ diską, „Amazon S3“ ir kt., Ir atkurti bet kada..

Pagrindiniai bruožai:

 • „WordPress“ svetainės perkėlimas iš vieno domeno į kitą („Pro“)
 • Automatinė atsarginė kopija arba tvarkaraščio atsarginė kopija
 • Vienu paspaudimu atkurti
 • Įkelkite failus į debesies saugyklas („Pro“)
 • Foninio atsarginio kopijavimo režimas („Pro“)

Kaina: Nemokamas | Pro= 9,95 USD

Atsisiųskite „BackupGuard“/  Gaukite „Pro“(Naudokite kuponą BG15 gauti 15% nuolaidą)

Išvada

Kai perkeliate savo svetainę į naują pagrindinį kompiuterį ar domeną, tada rankomis turite perkelti failus ir duomenų bazę į naują prieglobą. Nors tai nėra lengvas procesas ir jei nesate patyręs vartotojas, rekomenduoju naudoti perkėlimo papildinį. Geriausi svetainės perkėlimo būdai yra „WordPress“ perkėlimo papildinys, kuriame nėra jokių problemų, net ir jūs galite tai padaryti..

Jei norite naudoti perkėlimo papildinį, tuomet rekomenduoju naudoti Kopijavimo aparatas papildinys, tai yra geriausias „WordPress“ migracijos papildinys ir jis yra nemokamas. Jei norite daugiau funkcijų, saugyklų saugyklose, skirtose jūsų failams, ir „premium“ palaikymo, tada eikite į „BackupBuddy“ arba „WP Super Backup“.

Tikiuosi, kad šis straipsnis padėjo jums pasirinkti geriausius „WordPress“ perkėlimo papildinius. Jei turite klausimų ar nuomonių, praneškite mums komentarų skiltyje. Taip pat galite mus prijungti Facebook, „Twitter“, „Google“+.

Čia yra keletas su „WordPress“ susijusių straipsnių, kurie jus gali sudominti,

 • 9 geriausios „WordPress“ Hostingas 2017 m. [Populiariausi ekspertų patarimai]
 • Kaip nustatyti „Yoast WordPress SEO“ (2017 m. Leidimas)
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map