7 geriausi 2020 m. „WordPress“ atsarginių kopijų papildiniai

04.06.2020
PLUGINAI '7 geriausi 2020 m. „WordPress“ atsarginių kopijų papildiniai
0 12 мин.

Kiekvienai svetainei reikalingas patikimas atsarginės kopijos planas, kad ji neliktų sunaikinta ir neatskleistų žiniatinklio, jei įvyktų katastrofiška nesėkmė, pvz. nulaužė „WordPress“. „WordPress“ svetainėse atsarginiai sprendimai yra lengvai prieinami kaip papildiniai ir padeda apsaugoti svetainės failus nuo kenkėjiškų programų, įsilaužimų, vartotojo klaidų, serverio gedimų ir blogų komandų..


Tačiau būdami tiek, kiek jų yra, kai kurie „WordPress“ atsarginiai papildiniai nėra tokios veiksmingos kaip likusios ir gali pakenkti jums ir jūsų svetainei. Turite atidžiai pasirinkti geriausius rinkoje ir taip pat pasirinkti tuos, kurie atitiktų jūsų atsarginės kopijos poreikius.

Žemiau išryškiname keletą populiariausių ir dar svarbiau – geriausių „WordPress“ atsarginių priedų, skirtų „WordPress“ svetainėms.

Palyginti 7 geriausi „WordPress“ atsarginių kopijų papildiniai

1. „BackupBuddy“

„BackupBuddy“ teikia išsamų „WordPress“ svetainės atsarginės kopijos sprendimą. Tai reiškia, kad vienu kartu galite kurti atsarginę savo svetainės duomenų bazės ir visų kitų WP failų atsarginę kopiją. Be to, jei darote tam tikrus pakeitimus, kurie paveiks tik duomenų bazę arba tik failus, ir prieš tai turite padaryti atsarginę kopiją, šį atsarginę kopiją galite pritaikyti, kad suteiktumėte galimybę atlikti

 • tik duomenų bazės atsarginę kopiją,
 • tik failo atsarginę kopiją arba
 • pilną atsarginę kopiją.

atsarginių kopijų prietaisų skydelis

Šios atsarginės kopijos gali būti daromos rankiniu būdu arba automatiškai naudojant įvairius tvarkaraščius, įskaitant valandinius, kasdieninius, du kartus per dieną, savaitinius, mėnesinius ir daugelį kitų..

Gautas atsarginis failas išsaugomas kaip ZIP failas, kurį galima atsisiųsti į jūsų įrenginį.

atsarginis-bičiulis-sukurkite-atsarginis

„BackupBuddy“ ne tik saugo atsarginę kopiją vietoje, bet ir suteikia galimybę ją saugoti nuotoliniu būdu tiesiai iš papildinio..

Labiausiai rekomenduojama nuotolinio saugojimo vieta yra „BackupBuddy Stash“. Šią saugyklos vietą saugo „BackupBuddy“, o klientai gauna 1 GB nemokamai. Už papildomą mokestį galima įsigyti papildomos saugyklos vietos. Tarp kitų nuotolinio saugojimo vietų yra „Amazon S3“, „Google“ diskas ir „Dropbox“.

atsarginės kopijos-nuotolinės paskirties vietos

Kartais atliekant atsargines kopijas gali atsirasti klaidų, ir tokioms problemoms reikia nedelsiant atkreipti dėmesį (nes tai greičiausiai reiškia, kad jūsų atsarginė kopija nėra baigta, todėl jūsų svetainė gali būti pažeidžiama).

„BackupBuddy“ papildinys turi tiesioginio pranešimo funkciją, kuri automatiškai siunčia el. Laišką, jei įvyksta kokia nors klaida. Tai taip pat gali būti sukonfigūruota siųsti jums pranešimus kiekvieną kartą, kai bus sėkmingai padaryta atsarginė kopija.

atsarginis budėjimo vedlys

„ImportBuddy“ yra importavimo įrankis, kurį galite naudoti, jei reikia atkurti ankstesnę sėkmingą „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją (jei atsitiks kažkas tragiško). „Import“ įrankį labai lengva naudoti ir jis pažodžiui daro sunkų kėlimą ir dirba už jus.

atsarginių kopijų atkūrimas

Gaukite „BackupBuddy Pro“

2. „UpdraftPlus“

„UpdraftPlus“ yra dar vienas labai populiarus „WordPress“ atsarginės kopijos papildinys – jis turi labai intuityvią vartotojo sąsają, leidžiančią atlikti rankinius arba automatinius atsarginių kopijų kūrimą vienu paspaudimu. Galima suplanuoti, kad automatinės atsarginės kopijos bus sukurtos po tam tikro iš anksto nustatyto laiko, kuris apima kas 4 valandas, kas 8 valandas, kas 12 valandų, kasdien, kas savaitę, kas dvi savaites ir mėnesį.

updraftplus-grafikas

Šios atsarginės operacijos yra išsamiai registruojamos, kad bet kokias klaidas ir įspėjimus būtų galima parodyti „WordPress“ administratoriaus skydelyje ir taip pat nusiųsti į jūsų svetainės administratoriaus el. Pašto adresą..

Šis papildinys suderinamas su „WordPress“ kelių svetainių diegimais, leidžiančiais kurti atsargines kopijas keliose svetainėse vienu metu. Tai taip pat suteikia galimybę atkurti atskiras tinklo svetaines nepažeidžiant likusių – labai naudinga funkcija tuo atveju, kai kai kurios tinklo svetainės sugenda, o kitos toliau veikia tinkamai.

Atsarginių kopijų kūrimo ir atkūrimo valdymo pultas patogiai dedamas į tinklo informacijos suvestinę, suteikiant lengvą ir patogią prieigą valdyti savo kelias svetaines.

updraft-multisite

„UpdraftPlus“ turi migratoriaus funkciją, leidžiančią jums klonuoti ir perkelti visą „WordPress“ svetainę į naują domeną. Tai įmanoma, nes papildinys taip pat gali kurti ne „WordPress“ failų ir duomenų bazių atsargines kopijas, suteikdamas galimybę lengvai ir be jokio kito įsikišimo atlikti visą perkėlimą..

updraftplus-klonas

Papildinys suteikia jums galimybę saugoti atsargines kopijas savo vidaus saugykloje (turint 1 GB nemokamą savo klientams) arba naudoti kitas nuotolinio saugojimo parinktis, tokias kaip „Google Drive“, „Dropbox“, „Amazon S3“ ir „Rackspace“..

updraftplus-Remotestorage

Gaukite „UpdraftPlus“ atsarginės kopijos papildinį

3. WP-DB-atsarginė kopija

Šis „WordPress“ atsarginis papildinys skiriasi nuo aukščiau pateiktų. Tai suteikia galimybę kurti atsarginę duomenų bazės lentelių, taip pat ir kitų duomenų bazės lentelių, kurias galite pasirinkti kaip atsarginę kopiją, atsarginę kopiją..

wp-db-backup-select-tables

Tai suteikia jums galimybę nusiųsti atsarginę kopiją į naršyklę atsisiųsti į savo įrenginį arba nusiųsti atsarginės kopijos failą el. Paštu į jūsų „WordPress“ administratoriaus adresą.

el. pašto atsarginės kopijos failas

Gali būti suplanuota, kad šios atsarginės kopijos bus sudarytos tam tikru iš anksto nustatytu laiku, ty valandomis, kasdien, du kartus per dieną ir savaitę. Jei jums nereikia atsarginių kopijų, galite išjungti procesą tiesiog pasirinkdami parinktį „niekada“, esančią planavimo parinktyse.

suplanuotas atsarginis kopijavimas

Geras dalykas su šiuo įskiepiu yra tai, kad jis yra visiškai nemokamas. Žinoma, apsiribojama atsarginių kopijų teikimu tik savo duomenų bazės lentelėms, tačiau tai puikus madingas papildinys, kuris mažina atsarginių kopijų dydį, išlaikant svarbiausią WP dalį – jūsų turinį..

Atsisiųskite „WP-DB-Backup“ papildinį

4. „BlogVault“

Be atsarginių kopijų kūrimo ir perkėlimo funkcijų, tokių kaip aukščiau paminėti įskiepiai, „BlogVault“ veikia net šiek tiek daugiau.

Tai yra idealus atsarginis papildinys naujiems pakeitimams ar naujoms jūsų svetainės funkcijoms išbandyti. Tai leidžia jums sukurti sustojimo svetainę be papildomų mokesčių. Iš esmės tai suteikia jums platformą išbandyti naujas temas ir papildinius, taip pat temų ir papildinių naujinius nepažeidžiant tiesioginės svetainės.

„Blogvault“ inscenizacijos svetainė

Išbandę šias naujas funkcijas, galite susieti norimus pakeitimus tiesioginėje svetainėje iš sustojimo vietos, kad būtų labai patogu ja naudotis.

Pagrindinė jos užduotis (atsarginių kopijų teikimas) atliekama labai protingai ir yra labai organizuota. Atsarginės kopijos gali būti saugomos laipsniškai, tai reiškia, kad nauji pakeitimai palaipsniui sinchronizuojami su naujausia atsargine kopija. Tai žymiai sumažina saugojimo vietą, reikalingą atsarginėms kopijoms laikyti. Automatinio atsarginio kopijavimo funkcija suteikia datos ir laiko žymenis, leidžiančius šias atsargines kopijas saugoti labai organizuotai, nuo senų iki naujų, iki 365 dienų..

dienoraščių istorija

Prieglobos problemos, įsilaužimai ir serverių gedimai bei kiti katastrofiški gedimai neturėtų jus jaudinti, nes „Blogvault“ siūlo labai greitą svetainės atkūrimo procesą iš nepriklausomų atsarginių kopijų vietų („Google Drive“, „Amazon S3“, „Dropbox“ ir kt.). Tai taip pat suteikia jums labai patogią migracijos funkciją be jokių papildomų mokesčių. Tai labai patogu tuo atveju, jei norite perjungti į kitą pagrindinį kompiuterį. Net „WPEngine“ naudoti „BlogVault“ yra numatytasis jų perkėlimo papildinys.

„blogvault-remote“

Patikrinkite „BlogVault“ atsarginį papildinį

5. „WordPress“ atsarginių kopijų kūrimas „Dropbox“

Kaip rodo pavadinimas, šis atsarginis papildinys pirmiausia skirtas suteikti neribotas „Dropbox“ atsargines kopijas ir atstatyti, taip pat neribotas vietines atsargines kopijas ir atkūrimus. Tai reiškia, kad galite sukurti visas automatizuotas atsargines kopijas, apimančias svetainės duomenų bazę ir „WordPress“ failus vietinėje arba „Dropbox“ saugykloje. Tada juos galima naudoti atkūrimui, jei jūsų svetainė susiduria su kokia nors problema.

„WordPress“ atsarginę kopiją į „dropbox“

Papildinys turi automatizuotas ataskaitas el. Paštu, informuojančias apie atsarginę kopiją būsenoje tiesiai į gautuosius.

Jis turi svetainių tvarkyklę, leidžiančią kopijuoti, klonuoti ar perkelti svetaines. Tai iš esmės reiškia tą patį dalyką ir leidžia gana lengvai perkelti „WordPress“ failus iš vieno domeno į kitą ir juos galima rasti papildinio prietaisų skydelyje..

Be atsarginių kopijų darymo, šiame papildinyje yra įdiegta optimizavimo funkcija, kuri pagerina jūsų svetainės duomenų bazės našumą atliekant atsargines kopijas. Taip pat bandoma ištaisyti bet kokias duomenų bazės klaidas su galimybe tai padaryti, jei klaida nėra per didelė.

papildomos parinktys-dropbox

Atsisiųsti atsarginę kopiją & Atkurti „Dropbox“ papildinį

6. Kopijavimo aparatas

Kai kurie „WordPress“ atsarginiai papildiniai leidžia perkelti savo svetainę, tačiau jūsų vartotojai gali patirti tam tikrą prastovą procese. Kopijavimo įrenginys leidžia perkelti, klonuoti ar perkelti savo svetainę (-es) į naują domeno vardą ar pagrindinį kompiuterį be prastovų. Tai tikrai svarbi užimtų svetainių savybė, nes bet koks prastovos laikas praranda pajamas.

kopijavimo aparatas

Kopijavimo aparatas taip pat gali klonuoti tiesioginę svetainę į sustojimo vietą, suteikiant galimybę išbandyti naujas temas ir išbandyti naujus papildinius nepažeidžiant tiesioginės svetainės. Išbandę naujas funkcijas, norimus pakeitimus galėsite lengvai ir greitai grąžinti į tiesioginę svetainę. Papildinys taip pat leidžia nukreipti visą tiesioginę svetainę vietiniam šeimininkui tolimesniam tobulinimui.

Kalbant apie atsargines kopijas, kopijavimo įrenginys gali atlikti suplanuotas atsargines kopijas, kurias galima laikyti keliose nuotolinio saugojimo vietose, tokiose kaip „Dropbox“, „Google Drive“, „Amazon S3“ ir FTP. Šią atsarginės kopijos funkciją patobulina pranešimo funkcija, kuri jums nedelsiant praneša apie problemą, pavyzdžiui, kai baigiasi laikas, taip pat kai atsarginė kopija yra baigta, el. Paštu..

statybiniai paketai

Gaukite „Duplicator Pro“ 

7. „BackWPUp“

Nemokama „BackWPUp“ versija yra gana ribota. Pro versija vis dėlto yra aprūpinta labai naudingomis funkcijomis. Tai yra 5 papildomi paketai, apimantys standartinę versiją, verslo versiją, kūrėjo versiją, aukščiausią ir agentūros versiją. Skirtingi šių priemokų paketų veiksniai yra išlaidos ir sričių, kurias kiekvienas gali palaikyti, skaičius. Be to, siūlomų funkcijų atžvilgiu jie yra gana panašūs.

atsarginę kopiją

Kiekviena versija suteikia galimybę atlikti išsamias duomenų bazių atsargines kopijas arba visas svetainių atsargines kopijas (duomenų bazė plius WP failai).

atsarginės atsarginės užduotys

Tai taip pat suteikia galimybę išsaugoti šias atsargines kopijas tokiose nuotolinio saugojimo vietose kaip „Dropbox“, „Amazon S3“, „Microsoft Azure“, „Rackspace“ ir „SugarSync“. Ji taip pat gali pateikti atsisiunčiamą versiją per naršyklę arba nusiųsti ją į jūsų „WordPress“ administratoriaus adresą.

išsaugoti-atsarginę-paskirties vietą

Papildinys gali būti sukonfigūruotas taip, kad administratoriaus adresu atsiųstų atsarginės kopijos kūrimo žurnalo ataskaitą, leidžiančią jums pašalinti bet kokias galimas atsarginių kopijų klaidų triktis..

siųsti failus

Tai palaiko kelias svetaines, tai reiškia, kad galite kurti atsargines kopijas ir atkurti daug svetainių vienu metu. Jis taip pat gali tikrinti kelių svetainių duomenų bazes ir įspėti apie aptiktas klaidas.

„Premium BackWPUp“ klientai naudojasi personalizuotos paramos pranašumais ir tai yra labai naudinga tuo atveju, jei jie įstrigtų naudodami papildinį.

Patikrinkite „BackWPUP“ atsarginės kopijos papildinį

Išvada

Jūsų kompiuterio atsarginės paslaugos gali nepakakti norint užtikrinti jūsų svetainės pasiekiamumą, ypač jei įvyksta katastrofiška nesėkmė. Be to, Niekada neturėtumėte pasikliauti vien savo kompiuterio atsarginėmis kopijomis, nes jūsų svetainės sveikata yra jūsų atsakomybė. Todėl vieno iš šių „WordPress“ atsarginių papildinių naudojimas yra gyvybiškai svarbi jūsų svetainės priežiūros dalis. Jie tiesiogine prasme gali išgelbėti jūsų gyvybės vertą darbą už labai prieinamą kainą ir yra viena iš lengviausiai pagrįstų išlaidų, susijusių su jūsų svetaine.

Kokį „WordPress“ atsarginį papildinį naudojate, praneškite mums komentarų skiltyje.

susiję straipsniai,

 • Kaip perkelti savo WordPress svetainę į naują pagrindinį kompiuterį be prastovų
 • 5 geriausi „WordPress“ migracijos papildiniai, skirti saugiai perkelti „WordPress“ svetainę į naują pagrindinį kompiuterį
 • 7 geriausi „Google AdSense“ papildiniai, skirti „WordPress“ [2017 leidimas]
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector