7 geriausi „WordPress“ kontaktinės formos papildiniai 2016 m

04.06.2020
PLUGINAI '7 geriausi „WordPress“ kontaktinės formos papildiniai 2016 m
0 7 мин.

Prieš tikrindami geriausios „WordPress“ kontaktinės formos papildinius, perskaitykite, kas yra kontaktinė forma ir kodėl jums jos reikia.


A Kontaktinė forma iš esmės yra klausimų rinkinys, kurį tinklalapyje užpildo jūsų lankytojas, kuris automatiškai siunčiamas į jūsų el. laišką, kai jis užpildomas. Galite naudoti bet ką, bet norite, bet čia yra bendri pavyzdžiai, Atsiliepimai, klausimai, paslaugos / informacijos užklausa ir tt Taigi jums nebereikia jaudintis dėl nepageidaujamų el. pašto adresų, visi laiškai yra tvarkomi serverių ir nėra galimybės nutekinti informacijos. Taigi čia yra 10 Geriausi „WordPress“ kontaktinės formos papildiniai

Jus gali sudominti,

20 populiariausių „WordPress“ aplanko temų 2016 m

arba 20 nemokamų „WordPress“ tinklaraščių temų

10 geriausių „WordPress“ kontaktinės formos papildinių

„WPForms“

Geriausi „WordPress“ kontaktinės formos papildiniai

„WPForms“ yra galingiausias „WordPress“ kontaktinės formos papildinys. Ši forma leidžia per kelias minutes susikurti gražias kontaktines formas, prenumeratos formas, mokėjimo formas ir kitokio tipo formas jūsų svetainei. Tai yra 100% reaguojanti į mobilųjį telefoną, todėl jūsų formos visada atrodys puikiai visuose įrenginiuose, pvz., Mobiliuosiuose, planšetiniuose kompiuteriuose, nešiojamuosiuose kompiuteriuose ir kituose įrenginiuose. Tai ateina su vilkimu & atsisakykite funkcijų, todėl jums nereikia žinoti jokių kodavimo įgūdžių.

Jei norite, galite atnaujinti šį nemokamą papildinį. Pro versijos kaina yra 39 USD per metus ir 399 USD vienkartinis mokėjimas. PRO versijoje gausite papildomų funkcijų – „AWeber“ priedą, Vartotojo registracijos priedą, „Campaign Monitor“ priedą, „GetResponse“ priedą, „Mailchiimp“ priedą, „PayPal“ standartinį priedą ir tt. Tiesiog įdiekite šį papildinį, nustatykite formą ir pridėkite trumpas kodas bet kurioje vietoje ir jūsų forma yra paruošta.

Susisiekite su 7 forma

Geriausi „WordPress“ kontaktinės formos papildiniai

7 kontaktinė forma yra galinga ir paprasta forma, kuria galima valdyti kelias kontaktines formas, be to, galite lengvai pritaikyti formą ir pašto turinį naudodami paprastą žymėjimą. Ši forma palaiko „Ajax“ teikiamą pateikimą, „CAPTCHA“, „Akismet“ šlamšto filtravimą ir tt. Ją lengva nustatyti, tereikia nustatyti ir sukurti savo formą. Ši forma yra 100% nemokama, todėl jums nereikia nieko naujovinti ar ko nors.

Kalderos formos

Geriausi „WordPress“ kontaktinės formos papildiniai

„Caldera Forms“ yra kitokio tipo „WordPress“ formų kūrėjas. Galite sukurti nepaprastą išvaizdos formą naudodami intuityvią nuvilkimo sąsają. Jis turi daug funkcijų, todėl jūs galite suderinti viską, net mygtukus. Nesvarbu, ar kuriate paprastą kontaktų formą, ar sudėtingą sistemą, jums patiks „drag and drop“ redaktorius. Tai yra nemokamas papildinys ir gali būti patobulintas, norint gauti papildomų priedų, kurių pradinė kaina yra 49 USD.

„Ninja“ formos

Geriausi „WordPress“ kontaktinės formos papildiniai

„Ninja“ formos yra lengviausias būdas sukurti bet kokią reikiamą formą savo „WordPress“ svetainei. Daugiau nebesijaudinkite dėl kodo ir nesijaudinkite dėl paruoštų apribojimų. Naudodami paprastą nuvilkimo sąsają, bet kada galite sukurti formą. Čia pasirinktinės įvesties kaukės leidžia apriboti vartotojo įvestas formas, pavyzdžiui, telefono numerius, valiutą ir datas. „Ninja Forms“ taip pat turi visą priedų biblioteką, leidžiančią jūsų formas pakelti į naujas aukštumas. Yra 40 Mokama galimi priedai, kurių kaina yra 39 USD vienai svetainei.

NM kontaktinės formos

NM formos

„NM Contact Forms“ yra laisva forma, leidžianti lengvai susikurti savo formą naudojant nuvilkimo parinktį. Jis neturi aukščiausios kokybės versijos, todėl jūs čia gaunate visas A-Z funkcijas. Įdiegę šį papildinį, galėsite valdyti kiekvieną dalyką ir lauką bei nereikia jokių kodavimo įgūdžių. Galimi keli šie laukų tipai: Tekstas, „Textarea“, El. Paštas, „Checkbox“, Radijo mygtukai, Vieno failo įkėlimas ir „Recaptcha“ ir tt. „Recaptcha“ galima įjungti iš „Google“, o jūs turite pateikti svetainės raktą ir slaptą raktą..

WCP kontaktinė forma

Užfiksuok

WCP kontaktinė forma yra daugiafunkcinė forma, kuri gali būti naudojama įvairiomis formomis. Pagrindinis mūsų kontaktinės formos bruožas yra paruoštas naudoti laukų rinkinys, kuriame yra CAPTCHA, kurį galėsite iškart naudoti įdiegę. Tai visiškai Laisvas, viskas, ko jums reikia, tai įdiegti papildinį ir dviem būdais pridėti kontaktų formą – kaip trumpąjį kodą per „TinyMCE“ įrankių juostos mygtuką, kaip valdiklį į puslapio šoninę juostą..

Formos statybininkas

Kontaktinė forma

Jei norite kūrybingo atsakymo Nemokama kontaktinė forma naudojant kelis šablonus ir temos parinktis, „Form Builder“ yra geras pasirinkimas. Į formą įeina visi formos lauko tipai, reikalingi kuriant visą kontaktinę formą, kurioje galite aktyvuoti ar išjungti, taip pat pertvarkyti. Produkto reagavimas leidžia tapti prieinamu susisiekti naudojant įvairias programėles. Pro versijos kaina nuo 15 USD.

„CaptainForm“ formų formuotojas

Geriausi „WordPress“ kontaktinės formos papildiniai 2016 m

„CaptainForm“ yra „WordPress“ formų kūrimo priemonė be priedų, lengvai naudojamas, užtikrinantis pažangias funkcijas. Tam nereikia jokių kodavimo įgūdžių, jis idealiai tinka kurti bet kokio tipo formas tiesiai iš prietaisų skydelio, pavyzdžiui: užsakymo formas, registracijos formas, apklausas, apklausas, vartotojo pateiktus pranešimus ir dar daugiau. „CaptainForm“ yra formų kūrimo priemonė, integruota su daugeliu trečiųjų šalių programų ir mokėjimų tvarkytojų, tokių kaip „Google Drive“, „SalesForce“, „ActiveCampaign“, „Dropbox“, „PayPal“, „Authorize.net“, „Stripe“ ir daugeliu kitų.

Tačiau ši forma yra ribota. Tai reiškia, kad galimi 4 skirtingi paslaugų planai: nemokamas planas ir 3 mokami planai, dirbantys pagal metinę prenumeratą. Įprastas (nemokamas): 3 formos, 15 laukų / forma, 500 pateikimų per mėnesį, 100 MB atminties vietos. Ir Pro versijos forma nuo 35 USDper metus, suteikiant neribotas formas, 5 kk pateikimą, 500 MB vietos ir pan. Ši forma yra geresnė nei kiti geriausi „WordPress“ kontaktinės formos papildiniai.

Labai paprasta susisiekimo forma

„WordPress“ kontaktinės formos papildiniai 2016 m

Jei ieškote tik vieno paprasta Kontaktinė forma, tada tai puikus pasirinkimas. Jame yra tik vardas, el. Paštas, tema ir žinutė. Ir paprasta „captcha“ suma. Norėdami parodyti formą puslapyje, naudokite trumpąjį kodą [kontaktas], arba naudokite valdiklį, kad forma būtų rodoma šoninėje juostoje ar bet kuriame puslapyje.

Formos statybininkas

forma

„Kontaktų formų kūrėjas“ yra geriausias įrankis greitai sutvarkyti kontaktinę formą klientams ir lankytojams. Į formą įeina visi formos lauko tipai, reikalingi norint sukurti išsamią kontaktinę formą. Produkto jautrumas leidžia jums susisiekti naudojant įvairias programėles, taip pat apima „Captcha“ ir „ReCaptcha“ žodžių tikrinimą. Forma turi integruotą „Google Maps“ funkciją, leidžiančią rodyti jūsų biuro vietą naudojantis Google žemėlapiai.

Tai yra Laisvas įskiepį ir galite jį atnaujinti įsigiję Pro versija, kuri kainuoja 30 USD/Domenas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector